Bez kategoriiWszystkie Wpisy

O blogu:)

Ideą bloga jest sprawienie, abyś ruszył w fascynującą podróż, drogą na końcu, której będzie znajdowało się Twoje lepsze życie.

co znajdziesz na moim blogu? wiedzę z różnych szkoleń oraz z setek książek. Ciekawostki oraz moje prywatne perypetie związane z praktykowaniem zdobywanej wiedzy. Wszystko podzieliłem na tzw. Filary. Jest to wiedza dzięki, której po prostu będzie się nam lepiej żyło,a chyba o to chodzi co nie?:)

 • Filar Finansowy, czyli proste i ogólne rady na temat domowych finansów oraz długów.

W filarze tym znajdziesz wiedzę dotyczącą inteligencji finansowej, jakiegoś drobnego biznesu, pieniędzy, długów, wpadania w długi, wychodzenia z długów itd. Czyli wszystko to co związane w mniejszym bądź większym stopniu z pieniądzem.

 • Filar Motywacji, która będzie każdego dnia wyrabiała w Tobie pożyteczne nawyki.

W filarze tym będę starał Cię zmotywować do działania. Postaram Ci się DAĆ DO MYŚLENIA odnośnie osiągania celów/marzeń. Będę z wami pracował na temat, żeby wypalić z was lenistwo.

 • Filar Prawa, czyli co Ci wolno, a czego nie, krótko zwięźle i na temat

W tym filarze popracujemy razem nad przepisami prawnymi w sytuacjach życia codziennego. W szczególności przerobimy Kodeks Cywilny i niektóre sytuacje z Kodeksu Karnego, Prawa Pracy i Ubezpieczeń itd. Chodzi głównie o to, żeby nikt was nie chciał zrobić w bambuko w sklepie czy w pracy itd. Będą tutaj zawarte podstawowe paragrafy i omówione w zrozumiały sposób tak, żebyś miał podstawową wiedzę prawną.

 • Filar Relacji Damsko-Męskich, czyli jak uzależnić emocjonalnie kobietę od Twojej osoby

Dam Ci do myślenia w sprawach związanych z kobietami i sytuacjami z tym związanymi. Od poznania kobiety, randki, aż po związek. Dam Ci do myślenia w sprawach powrotów do eks, kobiecych testów, gierek,zachowań w różnych sytuacjach.

 • Filar Seksu, czyli jak zrobić z kobiety, seksualną niewolnicę;)

Czyli jak sprawić, aby one zawsze wracały do Ciebie z utęsknieniem, chociażby nawet i w myślach, każdego dnia

 • Filar Zdrowia, który sprawi, że będziesz miał więcej energii każdego dnia, oraz wyglądał 10 lat młodziej.

Dam Ci do myślenia odnośne zdrowia. Czyli co jeść, aby mieć więcej energii, dłużej żyć i mieć młodszy, atrakcyjniejszy wygląd.

 • Filar Wiedzy ogólnej, który będzie poszerzał Ci horyzonty.

W tym filarze będzie zawarta wiedza z różnych dziedzin i szkoleń. Będę dzielił się różnymi ciekawostkami, przemyśleniami prywatnymi. Będzie tutaj trochę o polityce, ezoteryce itd. Czyli co tam gdzieś wyczytam i uznam, że warto się podzielić to tu będę się dzielił.

 • Filar Atrakcyjności, który zmieni raz na zawsze, postrzeganie Twojej osoby, przez innych ludzi.

Czyli wiedza dotycząca perswazji, mowy ciała, erystyki, technik sprzedaży, negocjacji czyli wszystko to by żyło się lepiej;).

 • Recenzje fascynujących książek, które dają do myślenia.

Jak wiadomo żeby się rozwijać, trzeba czasem wydawać pieniądze na kursy, książki itd. Będę starał się tutaj w miarę możliwości kusić o drobne recenzje książek i kursów jakie nabyłem. Czyli co warto według mnie kupić, a co olać.

 • Biografie, czyli jak myślą i rozwiązują problemy ludzie sukcesu.

Poznasz wiele inspirujących historii ludzi, którzy odnieśli w życiu sukces i zapisali się raz na zawsze na kartach historii oraz pamięci innych osób.

 • Savoir-Vivre czyli jak się zachować w różnych sytuacjach życia codziennego.
 • Hyde Park, czyli to co mi przyjdzie na język, niekoniecznie związanego z rozwojem, aczkolwiek dające do myślenia.
 • Polityka, czyli ciekawostki ze świata polityki, która czy chcesz czy nie ma wpływ na nasze życie.

Polityka zawsze prawicowa.

 • Pytania, czyli najciekawsze problemy i pytania jakie dostaje oraz wywiady z innymi inspirującymi ludźmi.

W jednym filarze będę więcej pisał, a w innych mniej, bo jak wiadomo ja rozumów też nie pozjadałem i na jeden temat wiem więcej, a na inny mniej. Będę się starał jak czas pozwoli w miarę regularnie pisać w każdym filarze. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz Nie ufaj mi w 100% i nie łykaj tego co piszę. Ja nie jestem guru uwodzenia, rozwoju osobistego. Wiele razy się mylę i popełniam błędy. Nie ufaj mi, sam sprawdź czy działa.

Pozdro 700

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button