Blacky

  • Żeby założyć firmę w AIP musisz się z nimi skontaktować, najlepiej umówić się na rozmowę i jak ta osoba z AIP będzie kumata to po prostu opowiesz jej o swoim pomyśle na biznes i ona Ci już powie czy opłaca się otworzyć pion w AIP czy założyć normalnie firmę. Z doświadczenia wiem że nie każda firma jest opłacana pod AIP bo obchodzi się dużo rzeczy…[Czytaj więcej…]

  • Jeżeli z Twojej strony jest temat zamknięty to po prostu to olej. Możliwe że ona albo chce sprawdzić czy ma na Ciebie jeszcze wpływ albo łudzi się że nie wszystko zakończone między wami.

  • Ja polecam również stronę denley.pl. Z reguły marynarki czy spodnie tam zamawiam i relacja cena/jakość bardzo na plus. Musicie się tylko dobrze wymierzyć. A jakiś sklep z zegarkami polecacie?

  • Blacky replied to the topic Wasza wymarzona praca in the forum Praca 2 lata, 6 miesięcy temu

    Mocno wkręciłem się w środowisko startupów. Podoba mi się tam chyba to, że choć trochę można zmienić świat. Odnajduje się też w wystąpieniach publicznych czy prowadzeniu szkoleń. Chciałbym kiedyś tak dobrze kreować relację z ludźmi, żeby prowadzić szkolenia z sprzedaży.

Realizacja CodeCat

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account