Finanse

Czy coś się kryje głębszego za tym całym koronawirusem? Teoria Spiskowa, po której mnie wyśmiejesz całkowicie i zapewne stracę dużo w Twoich oczach

W moim poprzednim wpisie zastanawiałem się dlaczego tak się dzieje, że szalejący po świecie koronawirus COVID-19 w dużej mierze upatrzył sobie z jakiś tajemniczych powodów ludzi, których oboje możemy nazwać ludźmi sukcesu.

Nie ukrywajmy, ale kiedy praktycznie codziennie media podawały o jakimś celebrycie, sportowcu czy polityku zapaliła mi się czerwona lampka w głowie, że ta sprawa może mieć drugie, trzecie, a nawet czwarte dno o którym jeszcze nie wiemy. Dla wielu osób z mojego kręgu znajomych nie było nic w tym podejrzanego, że wśród kilku miliardów ludzi na całym świecie w ciągu zaledwie trzech tygodni Marca uzbierała się pokaźna lista osób z pierwszych stron gazet na arenie krajowej pochodzenia danego celebryty, jak i na arenie międzynarodowej.

Moi znajomi argumentowali tych pechowców tym, że ze względu na to, że są sławni, to media o nich informują, a także, że bardzo często podróżują więc są bardziej narażeni na złapanie tego wirusa, niż przeciętny Janusz, który raz do roku pojedzie sobie na urlop do Władysławowa. 

Mi jednak dalej to nie kleiło się kupy, a im bardziej nad tym myślałem, tym  do głowy przychodziły mi setki nowych pytań bez odpowiedzi. Postanowiłem więc zrobić mały resarch i bardzo szybko natknąłem się na pewną „teorię spiskową”, która rzucała zupełnie nowe światło na sprawę i odpowiadała w sposób logiczny na większość stawianych przeze mnie pytań.

Ta teoria spiskowa, która za niedługo przestanie być spiskową, mówi, że obecnie na całym świecie trwają masowe aresztowania bardzo wpływowych osób ze świata polityki, biznesu, sportu, muzyki oraz filmu. Ta teoria spiskowa mówi, że pod przykrywką koronawirusa bez zbędnego szumu medialnego aresztuje się najbardziej wpływowe osoby na całym globie, a całkowita liczba aresztowanych ma przekroczyć nawet pół miliona osób. 

Jednym słowem w obecnej chwili obalany jest obecny system finansowy za którym kryje się 13 najbogatszych rodzin na Świecie,  a także zamykani są źli ludzie, których znasz z pierwszych stron gazet, kina czy telewizji. Co to oznacza, że obalany jest system finansowy? Jeśli to prawda, a wszystko wskazuje, że tak, to za niedługo książki związane z dzisiejszą ekonomią oraz finansami będziesz mógł wyrzucić do kosza na śmieci.

Ale o co chodzi?

Zapewne zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje? Co zrobili Ci ludzie, że ich zamykają?

Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie trzeba cofnąć się do roku 2001 i do zamachu terrorystycznego na Word Trade Center. Oficjalnie był to zamach terrorystyczny, ale nieoficjalnie była to akcja pod przykrywką „fałszywej flagi”, która  miała dać pretekst do ataku na Afganistan, a potem na Irak. W 2001 roku internet nie był w każdym domu tak jak jest teraz, więc człowiek swoją wiedzę na temat otaczającego go świata i polityki czerpał głównie z telewizji, która w dużym stopniu wpływała na tok myślenia przeciętnego Janusza. 

Pamiętam za tą akcją miał stać Osama Bin Laden, którego potem szukano przez blisko dekadę i znaleźć nie można było, aż pewnego razu podano w mediach do publicznej wiadomości, że Osama Bin Laden został zastrzelony, a jego ciało wrzucone do morza, a na dowód pokazano jakiś tam filmik z akcji zabicia Bin Ladena.

Jakoś ok roku 2006 na Youtube pojawiały się pierwsze teorie spiskowe, które głosiły, że to nie Bin Laden stoi za tym zamachem, tylko ówczesny amerykański rząd z Bushem na czele, który chciał dostać przyzwolenie opinii publicznej na atak na Afganistan i Irak. To właśnie wtedy grupa generałów postanowiła sobie za cel rozjebanie tego burdelu i zapoczątkowali po cichu akcję do której przygotowywano się blisko 20 lat. Takie informacje znalazłem na internecie. Ile w tym prawdy? Nie wiem, ale idąc za tym, że w każdej plotce jest ziarno prawny uważam, że mogłoby tak być.

Jednak w tamtych czasach nic nie można było zrobić skoro krajem rządził Bush wraz ze wpływowym lobby, które za nim stało, a po nim Barack Obama lub Osama jak kto woli.

Odpowiedni człowiek:

Potrzebowano więc odpowiedniego człowieka na fotelu Prezydenta, który stanie na czele wielkiego przewrotu, którego efekty prawdopodobnie zobaczycie lada moment. Tym człowiekiem okazał się Donald Trump, który wygrał z Hillary lub jak kto woli Killary Clinton kandydaturę na Prezydenta USA. Dla wielu osób był to wielki szok. Nie ukrywajmy, że również i dla mnie, ponieważ byłem bardziej niż pewien, że to żona Billa Clintona zasiądzie na fotelu prezydenta.

Za Clintonową stały praktycznie wszystkie media w USA. Dodatkowo Hillary miała wielkie wsparcie wśród gwiazd Hollywood, które również popierały jej kandydaturę oraz całą masę lewactwa czy zwykłych przygłupów siedzących na socjalu.  Za Hillary Clinton stał cały sztab speców od marketingu politycznego i wizerunku medialnego, a za Trumpem stało hasło – Make America Grate Again.

Teorie spiskowe mówią, że za Trumpem stali jednak wysoko postawieni agenci służb oraz wojska, którzy po cichu pomogli mu wygrać wybory prezydenckie w tej nierównej walce. Potem mówiono, że to Rosja stoi za wygraną Trumpa, a także Big Data, który pomógł Trumpowi uderzyć z programem w jego idealny elektorat. Jednak nieoficjalnie i po cichu mówi się, że to właśnie zbuntowane służby oraz wojskowi przyczynili się do tego, aby Trump te wybory wygrał. 

Czemu akurat Trump?

Ponieważ jako jedyny nie jest spokrewniony z Angielską rodziną królewską. Tak mówią teorie spiskowe, które możecie poszukać sobie w necie.

QANON

Dodatkowo do pomocy Trumpowi przyszedł z pomocą niejaki QANON. Kim jest cały QANON? Dokładnie nie wiadomo. Są różne teorie na jego temat. Przez wiele czasu nie było wiadomo nawet czy taka osoba w ogóle istnieje na żywo, jednak w chwili obecnej już jest pewne, że taka osoba istnieje na prawdę i być może już lada moment poznamy jej tożsamość.

QANON jest to osoba, która udziela się na pewnym forum w internecie, gdzie poprzez zadawanie pytań uchyla rąbka tajemnicy odnośnie tego co tak naprawdę dzieje się za kulisami Białego Domu. Z początku bagatelizowano QANONA, jednak bardzo wiele z tego co powiedział sprawdziło się w niedalekiej przyszłości. Takim to sposobem zainteresowały się nim również i media. Oficjalnie za QANONA uważa się kogoś z bliskiego kręgu Donalda Trumpa, który jest bardzo dobrze poinformowany odnośnie pilnie strzeżonych tajemnic państwowych. Nieoficjalnie mówi się, że QANON to nie kto inny jak syn zamordowanego Prezydenta USA JFK Kennedyego, który w 99′ roku miał zginąć w wypadku lotniczym, jednak nigdy nie znaleziono ciała oraz wraku samolotu. 

To by miało sens, gdyż syn mógłby bardzo chcieć pomścić ojca, który chciał rozjebać FED będący w prywatnych rękach. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie, ale pożyjemy zobaczymy. QAnon poprzez zadawane pytania na specjalnym forum internetowym, którego nazwy zapomniałem  ( chyba 8Chan)  dał do zrozumienia, że nie jesteśmy sami na Ziemi, ani również w całej Galaktyce.

Pomoc z kosmosu:

To co teraz napiszę może na chwilę obecną Ci się nie mieścić w głowie, ale również warto o tym napomknąć, ponieważ za niedługi czas, według tego co dał do zrozumienia QANON ma zostać  ujawnionych wiele sekretów dotychczas pilnie strzeżonych związanych z kosmosem, a także z wynalazkami, które zostały ludzkości dawno temu odebrane. Chodzi tu m.in o wolną energię pozyskiwaną z eteru, którą kiedyś ludzkość dysponowała, ale z jakiś tajemniczych powodów ktoś chciał, abyśmy wydobywali ropę, mimo iż biblioteka Watykańska ma wśród swoich zbiorów starożytne księgi, które pokazują jak ją mieć.

Donald Trump według QANONA ma również pomoc z kosmosu od przyjaznej nam cywilizacji. Nie napisał tego wprost, tylko dał do zrozumienia mówiąc o kilku wymiarowej ochronie Donalda Trumpa na którego nieudanie próbowano przeprowadzić kilka zamachów. Nieoficjalnie tylko wiadomo o dwóch, ale o tym nigdzie nie usłyszycie, ponieważ media z jakiś tajemniczych powodów przemilczały próbę zamachu na Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Pierwszy przypadek o którym nieoficjalnie wiadomo, to było wtedy kiedy Donald Trump leciał na spotkanie z władcą Korei Północnej, z którym tak naprawdę się po cichu dogadywał  na te chwile, które rzekomo mają zaraz nastąpić. Z łodzi podwodnej wystrzelono w kierunku jego samolotu rakietę, która z jakiś tajemniczych powodów nie trafiła. Podczas drugiego zamachu próbowano go otruć.

Wiem jak to brzmi, ale ja podaję tylko to co wyczytałem w internecie. Jednak czemu tak nie miałoby być? Serio myślisz, że jesteśmy tylko sami? Miejmy nadzieję, że za niedługo wszystkie karty zostaną odkryte łącznie z tajemnicami, które do tej pory zamykały się w teoriach spiskowych.

Ruch Q

Z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc, z roku na rok, zaczęło przybywa ludzi, którzy zaczęli utożsamiać się z QNONEM, Donaldem Trumpem oraz wolnością tworząc dosyć pokaźne ruch społeczny zrzeszający członków na całej kuli ziemskiej. 

A co mają do tego celebryci oraz źli ludzie?

A mają to do siebie, że tworzą ten system, który nas niewoli od wieków, jak nie tysięcy lat.  To dzięki nim pożyczasz od Banku pieniądze, których on nie ma na mieszkanie, by potem spłacać je 40 lat i oddać prawie 2, 5 raza tyle ile pożyczyłeś.

Kim są Ci źli ludzie? Są to ludzie, którzy wywołują wojny, niszczą ekonomicznie kraje, obalają legalnie wybraną władzę, kreują pusty pieniądz, wywołują kryzysy, stoją za zamachami terrorystycznymi i fałszywymi flagami, przez które w całej historii zginęło tysiące niewinnych ludzi.

Najczęściej nazywa się ich Illuminatami czy Masonami. Możesz również nazwać ich wyznawcami kultu Saturna czy tam szatana jak wolisz. Co jeszcze łączy celebrytów i złych ludzi ze sobą? Łączy ich element wspólny jakim jest:

Symbolika:

Symbolika, którą operują, pokazując nam na filmach, serialach, bajkach czy galach, jednocześnie śmiejąc się ludzkości w twarz. Dlatego też według QANONA symbolika będzie również znakiem ich upadku. Jak to będzie naprawdę? Pożyjemy zobaczymy!

Pedofilia oraz Andrenochrom:

Mel Gibson swego czasu podczas jednego z wywiadów stwierdził, że to całe Hollywood to jest jedno wielkie szambo pełne pedofilów, czcicieli szatana oraz degeneratów, z którymi nie chce mieć nic wspólnego.

Od tego momentu został wyrzucony z Hollywood i skończyła się jego przygoda z wielkim aktorstwem i kasowymi hitami. Mel Gibson od tego momentu przerzucił się na reżyserkę. Dodatkowo również od tego momentu zaczęły się jego problemy z prawem. Starano się z niego zrobić rasistę, antysemitę i chorego psychicznie damskiego boksera. Gdzie się nie udał, tam był zawsze zatrzymywany przez policję pod byle pozorem, a media z tego zatrzymania robiły ceremonialną szopkę. Muszę przyznać, że ja sam przez pewien czas miałem go za jakiegoś pojebańca, który jedynie co potrafi to ładować się w problemy. Teraz już wiem, że chciano go po prostu zniszczyć, gdyż nie pasował do tego środowiska.

W Polsce jak i na całym świecie pedofilia to jest degeneracja, która jest piętnowana praktycznie przez każde środowisko niezależnie od wyznania, koloru skóry czy statusu społecznego. Nawet wśród przestępców pedofil nie jest szanowany i zajmuje ostatnie miejsce w hierarchii więziennej. Jednak w Hollywood i wśród tych „ludzi” sukcesu, pedofilia jest powodem do dumy, a nie wstydu. Powiem więcej! Pedofile mają nawet specjalną symbolikę, która jest tylko im znana i z którą obnoszą się dumnie na lewo i prawo.

To jest tylko jedna strona medalu związana z dziećmi. Druga strona medalu jest dużo bardziej mroczna i związana jest z kultem Saturna, do którego właśnie w większości należą Ci źli ludzie. Podobno to są nie tylko pedofile, ale również mordercy, którzy składają dzieci w ofierze podczas satanistycznych rytuałów, a co za tym idzie każda gwiazda wysokiego formatu w Hollywood czy politycy na najwyższym szczeblu, prawdopodobnie na swym koncie ma przynajmniej jedno zabójstwo dziecka podczas takiego rytuału. 

Podczas poprzedniej kampanii wyborczej na prezydenta, Donald Trump oficjalnie mówił, że Clintonowie to przestępcy i ich miejsce jest w więzieniu. Pewnego razu służby znalazły na laptopie jednego z wysoko postawionych zwyrodnialców, który okazał się akurat kongresmenem folder o nazwie FRIZZLEDRIP. Co zawierał folder? Filmik na którym widać dwie kobiety w maskach i perukach, które w bestialski sposób mordują małą dziewczynkę. Był to taki przerażający widok, że najtwardsi funkcjonariusze, którzy na co dzień zajmują się morderstwami płakali.

Oficjalnie tego filmiku nie ma w internecie. Podobno znajduje się w czeluściach darknetu. Jednak jest jedno zdjęcie z tego filmu na którym widać kobietę w masce i czarnej peruce, która po kościach policzkowych i brodzie trochę jest podobna do Hillary Clinton. I właśnie dlatego Hillary nazywana jest przez zwoleników teorii spiskowych – Killary.

Hillary Clinton była również zamieszana w aferę tzw. pizzagate, gdzie wyciekły korespondencje szefa jej kampanii wyborczej Podesty. Co zawierała korespondencja? Oficjalnie pokazywała, że Podesta jest wielkim miłośnikiem pizzy, a nieoficjalnie w taki sposób elity zamawiały sobie dzieci na małe zabawy.

I również w internecie możesz znaleźć filmik pod tytułem”Skippy”, na którym nic nie widać, ale za to słychać. Słychać jak jakiś zwyrol znęca się nad dzieckiem, a sam dźwięk rozdziera serce oraz duszę. Mimo, że nic nie widać, to jednak głos z filmiku pasuje jak ulał do głosu szefa kampanii wyborczej H.C. Jednak nie jestem specjalistą i nikogo tu nie oskarżam.  Jest tylko moje odczucie, zresztą możesz przekonać się sam, ale ostrzegam!!! Tylko dla osób pełnoletnich i o żelaznych nerwach!! 

 

Sam przyznasz, że to co słychać wyciska łzy. Ewidentnie to dziecko jest bite. Można powiedzieć, że wręcz torturowane.

I tym sposobem przechodzimy do drugiej strony medalu związanej z pedofilią, dziećmi oraz tym całym Hollywood. Drugą stroną medalu jest Andrenochrom, który może być pozyskiwany z syntezy jak i w podczas tortur, gdzie dziecko zanim zostanie zabite lub złożone szatanowi w ofierze jest torturowane. Robi się to po to, gdyż młoda, dziecięca krew w połączeniu z andrenaliną wytwarzaną przez organizm podczas tortur daje właśnie Andrenochrom.

Czym jest Andrenochrom?

Są dwie teorie na które natknąłem się w internecie. Pierwsza teoria mówi, że Andrenochrom jest eliksirem młodości i napojem Bogów w jednym. To właśnie jemu gwiazdy zawdzięczają swój młody wygląd. Większość z nich jest grubo po 60, a z wyglądu przypominają 40 latków. Takim idealnym przykładem jest Tom Cruz, który o dziwo znajduje się na liście aresztowanych celebrytów według teorii spiskowych. Tom Cruz wygląda tak jakby się zatrzymał w czasie. Gdyby nie korona wirus, to w Kwietniu mógłbyś pójść na drugą część Top Guna do kina i porównałbyś jego wygląd obecnie do tego przed 30 laty. Naprawdę wiele to on się nie zmienił. Jednak czas nie oszczędził jego filmowej dziewczyny z pierwszej części tego filmu. Mimo iż jest rówieśniczką Toma, to wygląda jak babcia, podczas gdy Tom nie wygląda nawet na 40 lat. Ok! Można rzec, że Tom się dobrze trzyma, bo dużo ćwiczy, dba o siebie i zdrowo się odżywia, a nad jego wyglądem pracuje cały sztab ludzi. Racja! Jednak oglądając relacje z kwarantann domowych gwiazd takich jak Sharon Stone, Bon Jowi czy Alec Baldwin, można gołym okiem stwierdzić, że w ciągu ostatnich kilku tygodni mocno się zestarzali na twarzy. Wyglądają tak jakby byli odstawieni od narkotyków. 

Oficjalnie Andrenochrom nie jest już dostępny w sprzedaży, więc jedynym źródłem jego pozyskania jest porwanie jakiegoś małego dziecka i zrobienie mu krzywdy. I tu wchodzimy na kolejną teorię spiskową, która mówi, że gwiazdy są na kwarantannie domowej, pilnowane bacznie przez funkcjonariuszy. Wszystko po to, by nie wpadło im do głowy, aby zaspokoić swój nałóg w taki sposób jak Skippy.

No i jakbyś oglądał relacje Instagramowe gwiazd, to byś zauważył, że zachowują się jakoś kurwa dziwnie. Nagrywają jakieś filmiki w których to nie wiadomo o chuj tu chodzi. Madonna śpiewa coś o smażonej rybie, której tekst nie pasuje do niczego, a żona Schwazennegera trzymając białe kwiaty mówi, że one są zielone. I widać również symbolikę na ich zdjęciach! Drew Barrymore pozuje do zdjęcia z kluczami na czyi. Jennifer Ainston mówi coś od rzeczy, trzymając w ręku psa z obrożą, na której uczepiony jest klucz, a Ellen Degenerous ( ta do której ten Jakóbiak z kawalerki chciał się dostać i odstawiał cyrki z wizualizacją) nagrywa filmik z kluczami na stole. Ewidentnie oni mają swój własny język, którym się porozumiewają.

Jest to nie powiem zagadkowe dosyć. Można powiedzieć, że to nic nie znaczy, ale do myślenia daje któryś filmik Madonny na którym daleko w lustrze widać postać ubraną w moro. Jednak trzeba bardzo mocno się przyjrzeć. 

Dobra, a jaka jest druga odjechana teoria związana z Andrenochromem?

Zanim Ci odpowiem, to Ty mi odpowiedz na jedno pytanie! Jeśli w niedalekiej przyszłości okazałoby się, że te teorie spiskowe na podstawie których napisałem tego bloga łącząc je w całość, okazały się prawdą, to jakbyś nazwał ludzi, którzy dopuszczają się tego typu zbrodni przeciwko dzieciom?

Myślę, że takie osoby nie nazwiesz ludźmi! No i druga teoria mówi, że faktycznie to nie są ludzie. Możesz się mnie spytać teraz wielce zdziwiony, że jak nie ludzie to kto?

Ja Ci mogę odpowiedzieć zgodnie z teoriami spiskowymi, że to są gady zwane inaczej Reptilianami.

Ty teraz możesz zaśmiać się i powiedzieć, co ja pierdolę za głupoty! No właśnie i tu jest pies pogrzebany, bo głosząc takie teorie nawet pod przykrywką teorii spiskowych wystawiam swoją reputację i autorytet na pośmiewisko. Ok! Zanim mnie wyśmiejesz pozwól, że zadam Ci pytanie!

A co by było, gdyby komuś naprawdę bardzo zależałoby na tym, abyś miał cały czas miał zamknięty umysł do którego nie będzie nigdy trafiało to, że możemy nie być sami we wszechświecie? A co  jeśli komuś bardzo zależy, żebyś przestał być świadomym człowiekiem i nie wierzył w takie rzeczy? A co jeśli komuś zależy na tym, żebyś wyśmiewał tego typu teorie? A co jeśli komuś zależy na tym, abyś wierzył tylko w to co Ci pokazuje telewizja głównego ścieku? A co jeśli komuś zależy na tym, żebyś wiedzę czerpał z telewizji i gazet i broń Boże nigdy nie zadawał niewygodnych pytań?

Mówisz, że nigdy nie widziałeś nigdy kosmity czy reptilianina, to znaczy, że ich nie ma. A co jeśli komuś zależy bardzo żebyś tak myślał? A co jeśli komuś zależy, żebyś nie widział? Czemu komuś to może zależeć? Ponieważ będąc w uśpieniu jesteś posłusznym niewolnikiem. Co by było, gdyby nagle się okazało, że takie stworzenia istnieją? Wtedy byś podważył ogólną historię świata, która jest zakłamana oraz religię, która trzyma wiele ludzi za pysk.

Czemu wszystkie teorie tego typu są wyśmiewane? Ponieważ tak zostało nam narzucone!  Przez kogo? Teorie spiskowe mówią, że właśnie przez te gady zwane reptilianami, które przyjęły postać humanoidalną i właśnie Andrenochrom jest im potrzebny do tego, aby zachować taki wygląd. W internecie jest pełno filmików na których widać jak np: Królowej Angielskiej przez ułamek sekundy zmienia się źrenica na taką wężową. Ok! Może to być jakiś błąd kamery czy soczewka, jednak bardzo dużo jest tego typu filmików na internecie i to nasuwa kolejną lawinę pytań.

Można tak powiedzieć, jeśli nie ma się pewności, że nikt nie maczał palców przy obróbce zdjęć, jednak jeśli będziesz się patrzył na źrenice Alecowi Baldwinowi czy Ellen Degeneres, to zauważysz również jak ich źrenice na ułamek sekundy się zmieniają na gadzi. Ja widziałem to osobiście i nawet mam nagrany zrzut ekranu na którym widać jak źrenice się zmieniają na takie jakie mają węże Jak ktoś umie obrabiać filmiki, aby odpowiednio zwolnił klatka po klatce ujęcia, to mogę tutaj wrzucić to na dowód, który i tak raczej nic nie wniesie, ponieważ dla zwykłego, szarego człowieka, takie rzeczy się w głowie nie mieszczą. 

Czemu mówię o oczach wężowych? Ponieważ reptilianie według teorii spiskowych z wyglądu przypominają krzyżówkę człowieka z wężem, a właściwie to warana według mnie, a czemu tak myślę? Czytaj dalej, a się dowiesz! Dlatego też za pomocą genetycznych modyfikacji upodobnili się do człowieka. 

Czemu ta teoria może mieć sens? Jak sięgniesz pamięcią wstecz do jakiś przekazów starożytnych, to możesz zauważyć figurki, rzeźby czy obrazy przedstawiające pół człowieka, pół węża. Ktoś musiał mieć bujną wyobraźnię, aby akurat takie coś umieścić w swojej sztuce co? A może jednak starożytni ludzie się na kimś wzorowali?

Kto kusił Adama i Ewę? Biblia mówi, że wąż. A może to jednak nie był taki wąż jak mówi biblia? Słyszałeś może bajkę o smokach? Tego typu bajki można spotkać na każdym kontynencie. My mamy smoka wawelskiego czy bazyliszka z którym to walczył w baśni szewczyk Dratewka. Jak wygląda flaga Walii?  Widać na niej smoka, a skąd on się tam wziął? Czemu akurat smok, a  nie żółw czy może ryjówka? Czemu nie jakieś normalne zwierze jakie można spotkać na ziemi, tylko akurat smok? Kto wymyślił takie coś?Skąd się wziął? Wziął się z legend Arturiańskich. W dzisiejszych czasach legendy są traktowane na równi z bajkami, jednak w przeszłości były sposobem przekazywania wiedzy czy informacji z dziada pradziada, ojca na syna, jak nie było jeszcze rozpowszechnione pismo. W taki sposób była przekazywana Huna, którą praktykuję, a o której zwykły, szary, Kowalski z tzw. cywilizowanej i postępowej Europy Zachodniej nigdy nie słyszał. Podobnie jest z Tantrą o której istnieniu nie wiedzą nawet lekarze.

Nie ukrywajmy, że bardzo zastanawiające jest to skąd w światowej kulturze wzięły się smoki? Kto je wymyślił? Musiał ktoś się na nich pierwotnie wzorować, tak jak wzorowano się na zwierzętach, które można znaleźć w wielu herbach różnych miast. A co jeśli tymi smokami z legend i bajek byli tak naprawdę Ci Reptilianie, którzy obecnie przybrali humanoidalną postać, aby się nie rzucać w oczy?

Dobra! Możesz się teraz śmiać, ale zwróć uwagę co ja teraz robię! Zadaję pytania. Dla Ciebie mogą okazać się głupie, ale nie ma głupich pytań. Wiesz czym się różni taki zwykły, przeciętny zjadacz chleba od tych Masonów czy Illuminatów, którzy według teorii spiskowych są na usługach gadów? Jeśli zwykłemu Kowalskiemu powiedziałbyś coś czego on nigdy nie widział, nie słyszał, ani nawet doświadczył, to jego pierwszą reakcją byłaby próba zrobienia z Ciebie wariata, co wiązałoby się w pewien sposób z wykluczeniem społecznym, do którego poprzez swoje teorie byś nie pasował. Byłaby to jego forma ustawienia Cię do pionu, abyś przypadkiem nie wychylał się przez szereg.

On by Tobie nie uwierzył, ponieważ nie jesteś Gugałą z Polsatu. Jakbyś był Gugałą z Polsatu, Kalembachem z jedynki czy Kraśko z TVN, to wtedy miałbyś monopol na prawdę i mógłbyś śmiało głosić herezje, ponieważ tylko wtedy miałbyś kurwa racje. Podobnie jest teraz z Koronawirusem, gdzie Izba przyjęć we Włoszech wygląda kurwa identycznie jak izba przyjęć w Nowym Jorku, ale #zostańwdomu i kurwa nie zadawaj pytań, a broń Boże nie mów, że koronawirusa może nie być, bo koleżanka, koleżanki, ma siostrę, która zna dziewczynę, która to z kolei ma babcię we Włoszech i ta babcia dowiedziała się z telewizji, że dzisiejszej doby na koronawirusa zachorowało 15001009000 osób z czego wszyscy zmarli, a na dowód tego pokazuje Ci zdjęcie ciężarówek wiozących chuj wie co, ale jest podpisane, że trumny, to muszą być trumny, więc zostań w domu i nie zadawaj pytań.

A wiesz co by zrobili Ci cali masoni z tego towarzystwa wzajemnej adoracji, w których zapewne Ty i tak nie wierzysz nawet jak Ci na rozdaniu Oskarów typ grający w tym Bożym Ciele robi bezczelnie robi „oczko z trójkątem? Oni podchodzą do każdej informacji, nawet tej najbardziej odjechanej całkowicie poważnie. I takim to sposobem już na samym starcie mają nad 3/4 ludzkości na ziemi przewagę, ponieważ myślą inaczej.

Wiesz za co szanuję tzw. płaskoziemców? Nie zgadzam się z nimi, ale nigdy nie wyśmieje ich teorii. Oczywiście to nie jest tak, że wierzę w płaską ziemię, ale ich nie wyśmieje, ponieważ Mason Kopernik tak powiedział. Szanuję ich za to, że mimo iż się z nimi całkowicie nie zgadzam tak jak Ty zapewne teraz ze mną, to jednak doceniam to, że starają się zadawać pytania jak mają jakieś wątpliwości, a nie łykają wszystkiego co podsunie im telewizja czy taka instytucja jaką jest NASA.

Zauważyłem, że dla wielu osób potwierdzoną informacją na jakikolwiek temat będzie jej potwierdzenie w środkach masowego przekazu. Jeśli oni powiedzą TAK! To znaczy, że jest  tak jak oni powiedzieli i nie należy zadawać żadnych pytań lub mieć żadnych wątpliwości. Nawet nie można myśleć inaczej, bo wyjdziesz na jakiegoś debila w opinii publicznej. I tu Ci kurwa dobitnie pokazuje jak działa ten system, który został przez kogoś ładnie zaprojektowany. No właśnie? Przez kogo? Przez elity, których dzieci uczą się zupełnie innych rzeczy, niż Ty i ja się uczyliśmy w szkołach. Ciebie szkoła przygotowuje na robola, a ich na rządzenie takimi robolami jak Ty.

Podobnie jest z autorytetami, którymi można się stać zdobywając jakiś tytuł naukowy. Idealnym przykładem jest lekarz, któremu należy ślepo ufać tylko dlatego, że jest lekarzem. Nie możesz podważać jego tez i musisz się zawsze z nim zgadzać biorąc leki jakie on przepisze, a właściwie jakie mu koncerny farmaceutyczne narzucą. Mój sąsiad poszedł do lekarza się przebadać na serce i ten mu powiedział, że jest chłop jak dąb, a serce ma jak dzwon. Za tydzień zmarł na zawał, a lekarz oficjalnie nigdy nie przyznał się do pomyłki. Nawet zbrodnie popełnisz oskarżając go o pomyłkę, ponieważ on jest pan lekarz i ma zawsze rację. Za lekarzem zawsze stanął inni lekarze, którzy nigdy go nie skrytykują, no chyba że się chłopak wyłamie i zacznie głosić jakieś herezje, że jest lekarstwo na raka, ponieważ oficjalnie go nie ma. Oficjalnie jest to choroba nieuleczalna, którą można wyleczyć tylko i wyłącznie chemioterapią i niczym więcej.  Tak Ci powie każdy lekarz, ponieważ tak go nauczono!

Wspominam Ci o tym, ponieważ ten niejaki QANON zapowiada wielkie przebudzenie, którego gwoździem programu będzie pogrążenie koncernów farmaceutycznych i wyjawienie prawdy na temat oficjalnie nieuleczalnych przez medycynę chorób. Ile w tym prawdy będzie? Tego nie wiem!  Być może to jest kolejna manipulacja o której jeszcze napomknę.

Wracając do tych gadów, to według teorii spiskowych to właśnie oni rządzą naszym światem, którego tysiące lat temu sprytnie przejęli w swoje władanie. Według teorii spiskowych gady piastują najwyższe stanowiska w ogólnoświatowym społeczeństwie, a ich stolicą jest City of London, które prawdę mówiąc jest państwem w państwie, a do zachowania humanoidalnej postaci potrzebny jest im Andrenochrom. Może to być odpowiedź na pytanie takie dlaczego właśnie ta cała masa celebrytów jak jeden mąż zachorowała na COVID-19.

Jadę już grubymi teoriami spiskowymi, ponieważ chcę Ci wspomnieć o kolejnej teorii spiskowej jaką jest teoria Looshu. Teoria Looshu mówi, że jesteśmy tak naprawdę w jednej wielkiej hodowli jak bydło. Są istotny żyjące w innym wymiarze, których nie widzimy gołym okiem, a które żywią się negatywną energią, którą wytwarzają nasze negatywne emocje. Dlatego też ten system światowy jest ustawiony w taki właśnie sposób, abyśmy wiecznie się czegoś bali. Mamy bać władzy, mamy bać się wojen, mamy bać terroryzmu, mamy bać się wirusa, mamy bać się śmierci, mamy bać się braku pieniędzy, mamy bać się końca świata, mamy bać się szefa, mamy bać się kobiet, mamy bać się porażek, mamy bać się robić nowe rzeczy, mamy bać się ryzykować, mamy bać się zadawać pytań, mamy bać się samodzielnie myśleć, mamy bać się żyć, a o nasze odpowiednie samopoczucie mają dbać media, które dla nas mając być wyznacznikiem prawdy objawionej.

Więc jeśli media nie potwierdzą tego co napisałem, to na bank ja nie mam racji i należy mnie wyśmiać, żebym na przyszłość miał się bać głosić tego typu odważne teorie, które nie wpisują się w to o czym do tej pory mogłeś słyszeć.

Czemu się tak rozpisałem na temat tych gadów zwanych potocznie reptilianami? Czemu zaryzykowałem wyśmianie i rzucenie na szalę swojego autorytetu, który mogłem mieć w Twoich oczach? Ponieważ kilka lat temu poddałem się hipnozie regresyjnej podczas której miałem w swojej głowie bliskie spotkanie trzeciego stopnia właśnie z taką istotą. Na tamten czas nawet nie wiedziałem, że istnieje takie pojęcie znane w teoriach spiskowych jako Reptilianie. Żebyś nie pomyślał sobie, że jestem jakimś wyjątkiem,  to na Youtube znajdziesz mnóstwo filmików z sesji hipnozy regresyjnej, gdzie ludzie cofając się do swoich poprzednich wcieleń widzą tego typu istoty. To mi wystarczy, by móc głosić tego typu teorie spiskowe.+

Zanim rzucisz we mnie kamień, to obejrzyj sobie te dwa wywiady z byłym Bankierem, który podobno należał do tego całego tałatajstwa, które w chwili obecnej jest rzekomo rozwalane przez Trumpa.

 

Nie ukrywajmy, ale to co mówi ten człowiek, który już nie żyje w dużej mierze pokrywa się z tym co napisałem. Można powiedzieć, że elementy puzzli pomału się składają w jedną całość. 

Jutro jak nie wyłączą internetu to napisze, że nawet w tej teorii QANONA dopatruję się drugiego dna, ale o tym napiszę jutro,

Pokaż więcej

29 Komentarzy

 1. Teraz to żeś dojebał, piszesz o takich rzeczach że nawet wspomnieni płaskoziemcy chyba by nie uwierzyli. Ale widzę na FB że podajesz przynajmniej jakieś przybliżone daty że „wszystko się wyjaśni jutro, najpóźniej za kilka dni”. To się ceni, a nie jak ludzie piszą teorie na pozór totalnie z dupy (większa część Twojej tak brzmi) i tylko coś krzyczą że „zobaczycie że miałem racje” a latami nic się nie dzieje a życie jak się toczyło tak się toczy.

  Zobaczymy zatem za parę dni:) Może jakbyś nie pisał o kosmitach, gadach, mocach nadprzyrodzonych to byś mnie przekonał no ale jednak ciężko w coś takiego uwierzyć bo jak wspomniałeś to rujnuje cały dotychczasowy wyrobiony światopogląd. Zatem za kilka dni zobaczymy czy wyszedłeś na Nostradamusa czy się totalnie ośmieszyłeś i naoglądałeś atora. Ja w to nie mogę uwierzyć bo to brzmi komicznie, ale jak to mówią kto ma rację dzień przed innymi, przez dobę uchodzi za idiotę:) Pozdro i do (nie?)usłyszenia przy najbliższym wpisie na blogu…jutro czy pojutrze:)

  1. Czemu osmieszylem? Nie uważam że się osmieszylem skoro wiem , że sporo rzeczy jest ukrywanych przed ludzkością, jak chociaż pod względem aspektu duchowego. Jeśli nie potwierdzi się to co napisałem , to znaczy , że w anon to jest niczym innym jak fałdę flag stworzonym dla odwrócenia uwagi, a Trump gra z ludźmi, których chce wsadzać za kratki w jedną grę. I o tym będzie kontynuacja dziś mojego bloga, ponieważ sprawa ta ma dwie strony medalu. Jedna dobra, a druga zła.

 2. Ostatnio zauważalny jest wysyp płaskoziemców, antyszczepionkowców, przeciwników 5G, wojowników jezusa. Gdzie was werbują? Czy trzeba waszemu guru przy przystąpieniu oddać cały swój majątek?

   1. Z powodu takiej głupoty twój blog stracił szacunek. Albo jakaś choroba Cię dopadła i nie kontrolujesz tego, co obecnie piszesz.

    1. Ale ja pierdolę szacunek ludzi, których nie znam. Pierdolę twój szacunek oraz pierdole szacunek innych ludzi, którzy nagle obudzili się z tym, że mam bloga. Będę pisał co mi się podoba!

 3. Nawet jeśli 10% z tego do czego można samodzielnie dotrzeć w drodze dedukcji w Internecie i choćby 10% z tego co napisał tyab było prawdą bez samodzielngo szukania i własnej logicznej analizy to i tak za dużo i robią z nas barany prowadzone na rzeź, zacznijcie myśleć! W każdej bajce jest trochę prawdy a w tej nawet trochę jest la mnie za duże, przerażające i świadczące o manipulowaniu społeczeństwem. Pozdrawiam.

 4. Chyba najlepszy Prima-Aprilis jaki widziałem dotąd. Szacun. Musiałeś się sporo napracować, ale też pewnie miałeś niezłą bekę podczas pisania.

 5. Chłop jak dąb, serce ma jak dzwon. Ważne jaka jest liczba wszystkich mieszkańców Włoch, a nie np. miasta Lombardia.Włochy mają 60 mln mieszkańców, więc liczba zakażeń nie jest wysoka( to słowa profesora związanego z Wirusologią, które zostały wypowiedziane po potwierdzeniu pierwszych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce).😂

 6. Hej, tylko przewinąłem scrollem twój wpis. Znam temat na wylot od ponad 10 lat. Nawet o tym już nie czytam bo nie do końca mi się chce ; )

  Widzę że trochę rozumiesz, ale jeszcze ci trochę brakuje . Temat rzeka.. Jak chcesz to kop dalej, ale ostrzegam na własną odpowiedzialność, Kiedyś dojdziesz do takiego poziomu, że będziesz miał Boga za przyjaciela, nie człowieka. Zrozumiesz wtedy, że obecne życie to jeden z etapów życia. Będziesz wtedy tylko z uwagą obserwował wydarzenia światowe.

  Każde działanie ma sens, nigdy nie mogą wiedzieć, że są po tej samej stronie ; ) Z ludźmi na ten temat niestety nie pogadasz, są bardzo dobrze zaprogramowani aby kierować ku pieniędzmi i przyjemnościami cielesnymi, niczym jak zwierzęta ; ) Dlatego tak jeden na drugiego człowieka ma wyjebane. Każdy pędzi za czymś, co tak naprawdę nie do końca jest celem naszego życia.

  Temat koronawirus, to kryzys, który tak ujebie całą światową gospodarkę w krajach o białej populacji, a nawet na całym świecie, że sobie nie zdajecie sprawy. Śmieszki, hihi, za pół roku jak jebnie pieniądz w dół to się przekonacie co to znaczy.

 7. Jestem sceptyczny do tych wszystkich teorii, ale opisałeś to tak zajebiście, że przeczytałem ten wpis z wielką przyjemnością. Czekam na więcej!

 8. Proszę sobie poczytać o MK ULTRA które okazało się prawdą 🙁
  Poczytajcie o tych traumatyzowanych, gwałconych dzieciach, porażanych prądem przez zwyrodnialców 🙁
  I na to są papiery i dokumenty…

 9. Tyab, fajny artykuł do poczytania. Zastanawiam się czy Ty serio w to wierzysz, czy właśnie traktujesz to jako ciekawe teorie, które mogą mieć w sobie prawdę?
  Bo ja tak rozkminiam, że człowiek rzeczywiście opiera się na DOWODACH, teorie spiskowe nie opierają się na tym, tylko na jakiś bzdurnych filmikach, domysłach itd. Równie dobrze to wszystko może być jakimś wielkim jebanym spiskiem, te badania naukowe które rzekomo udowadniają różne rzeczy itd. i tak na prawdę możemy krążyć w kółko a chuja się dowiemy jaka jest prawda. Dobrze jest się interesowac tematami, ale najlepiej to po prostu pierdolić 😀 Tak jak napisałeś, wszystko łączy się w dosyć ciekawą historię, i dla naszych umysłów jest to dosyć niepojęte.

 10. zgadzam sie z tekestem w 100% juz od dłuższego czasu interesuje sie tym tematem i masz racje wszystko pomalu się uklada jak puzzle

 11. Uważam że eter istnieje . Sam sławny i genialny Nikola Tesla który chciał dobrze dla ludzi mówi że eter wypelnia wszechświat i jest wszystkim. Także ja wierzę w wiekszosc tego co napisałeś choć uważam że pewnie scenariusz się różni od tego co jest podawane nam ale efekty końcowe może być właśnie taki jak twój tok myślenia. Dziwny to i bardzo pasuje że na Bill Gates akurat zrezygnował ze stanowsiak prezesa Microsoftu w trakcie epidemi.bardzo wielu prezesów z innych firm również w Polsce ze znanego PZU zrezygnował prezes które rezygnuje ze stanowiska z rekordowymi zyskami PZu rezygnuje się jak jest hujnia również w trakcie epidemi. To co my wiemy to kropla w morzu to czego nie wiemy to całe morze. Masakra jak wszystko jest ukrywane i człowiek jest skłócony z człowiekiem i ma mózg wyprany. Najgorsze jest to że ludzie cenią jakość i wygodę życia nad swobodę prawdę i wolność teraz to się dzieje wszystko by ludzie oddali za spokój itd. pozdrawiam i czekam na kolejne posty.

 12. Gdzie korzystałeś z hipnozy regresyjne? Bo takie rzeczy to musi już robić fachura do jego okiem kiedys chciałem tego sprobowac. I lub Ayahuasca w Czechach. Nie nawiedza Cię nic itd po tym?

 13. Ostatnio oglądałem filmik o wiadomości z Arecibo. Każdy kto się interesuje tym to wie o co chodzi, jeśli nie to łatwo można sprawdzić w internecie. Dokładnie to chodzi o drugą wiadomość z Arecibo, która byla w żbożu i był tam wizerunek czegoś podobnego do reptiliana a nawet reptiliana i wiadomość:

  „Strzeżcie się dawców fałszywych podarunków i ich złamanych obietnic.
  Dużo bólu, ale wciąż czas.
  Istnieje tam dobro.
  Sprzeciwiamy się oszustom.
  Koniec przekazu.”

  Polecam się tym zainteresować i posłuchać więcej materiałów o kosmitach bo na pewno nie jesteśmy sami we wrzechświecie.

  Także moim zdaniem to wszystko zaczyna się układać i zlewać w jedną całość. i zaczyna mieć powoli sens. Prawdopodobnie zobaczymy to jeszcze za naszego życia. Także tak jak Ty TYAB wierzę, że z tym światem jest coś nie tak i może być tak jak opisujesz. Wcale bym się nie zdziwił i dla mnie to nie są bajeczki. Zabrakło mi tych zdjęć celebrytów. Szkoda, że ich nie wrzuciłeś.

  Proszę o więcej takich blogów bo ten jest świetny i warty dalszego wyjaśnienia lub powiązania. Fajnie jakby na blogu był taki dział „Teorie spiskowe” i byłyby w tym dziale własnie takie blogi, filmiki i zdjęcia, na których się wzorowałeś, lub zobaczyłeś, bo też bym chciał jak Ty to wszystko przejrzeć i sobie poukładać w głowie tak jak Ty.

  1. Może założę odrębnego bloga na to. Byłoby tam rozwój duchowy, którym mocno się teraz interesuje i tego typu tematy, które nie mieszczą się teraz ludziom w głowie jak kiedyś samoloty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close