Witam wszystkich  

  RSS

Orzel
(@orzel)
New Member Registered
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 1
6 stycznia 2019 19:10  

Siemanko, jestem Darek, lat 29, mieszkam w Krakowie.

W rozwoju osobistym siedziałem sporo kilka lat temu,  żeby wyjść z bagna w jakim byłem. Obecnie rozstałem się z z dziewczyną i wracam do rozwoju osobistego bo ostatnie 3 lata mocno się zaniedbałem (złe nawyki, brak pracy nad sobą). Z wykształcenia programista, rok temu rzuciłem robotę i tworzę projekty oparte o kryptowaluty.

Będę się w tym roku intensywnie rozwijał we wszystkich sferach życia, głównie finansowej, socialnej, atrakcyjność.

Szukam osób mieszkających w Krakowie, którzy chcieli by się spotkać i stworzyć grupę typu mastermind - z tym że interesuje mnie jedynie poważne podejście do tematu, bez słomianego zapału 🙂 Jeśli chodzi o podrywanie to interesują mnie wyjścia na DG.

Witam wszystkich raz jeszcze!

This topic was modified 1 rok temu 2 times by Orzel

Cytat
Aleksander
(@aleksander)
New Member Registered
Dołączył: 5 miesięcy temu
Posty: 2
3 września 2019 17:19  

Cześć Darek i wszyscy! 

Mam na imię Aleksander i pochodzę z Nowego Sącza. Interesuje się rozwojem osobistym. Lubię rozmawiać o ideach i pomysłach. Szanuję ludzi z własnymi poglądami. Chciałbym stworzyć grupę ludzi zaangażowanych w rozwój osobisty, psychologię i duchowość na stronie, która jest dość popularna. Staram się pomagać autorom w rozwoju i sam też dzięki temu się rozwijam. Zapraszam zainteresowane osoby, które mają coś ciekawego do powiedzenia na blog o psychologii i rozwoju osobistym Poznaj Siebie. Jestem otwarty na nowe możliwości współpracy i poznania ciekawych ludzi. Chcę umożliwić osobom, które mają coś do zaoferowania dotarcie do szerszej społeczności. 

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do kontaktu! 🙂

This post was modified 5 miesięcy temu by Aleksander

OdpowiedzCytat
Share:

 

Czat
Jedynie zalogowani mogą używać czatu
Back to top button
Close

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja