Relacje Damsko-Męskie

Jak Poznać i Poderwać MILFA Czyli Wszystko Co Chciałbyś Wiedzieć O Mamuśkach i Dojrzałych Kobietach Po 30 Roku Życia (+18)

MILF – Mother I`d like To Fuck

Ach te mamuśki są bardzo, bardzo gorące. Kto jeszcze nie miał mamuśki to niech żałuje, ale don’t worry opiszę wam tutaj wszystko co chciałbyś wiedzieć na temat na temat dojrzałych mamusiek po 30. Mojego pierwszego milfa  poznałem jakoś dawno, dawno temu przez mojego kolegę.  Opowiadał mi jak poznał taką Martę wtedy 31 letnią, a dziś 37 letnią:), z którą się spotykał. Tak opowiadał, że aż się nakręciłem na nią i miałem widok jej przed moimi oczami. Podejrzałem ją pewnego razu na naszej klasie i od razu do mnie napisała „znamy się” :D:D. Popisaliśmy chwilkę i się umówiliśmy na spotkanie. O tak to bardzo szybko szło, bez zbędnego pierdolenia, bez zbędnych gierek, bez zbędnych shit testów. Z grubej rury wypaliła czy „mam samochód”, bo jak nie to ona pożyczy od koleżanki. Byłem w szoku jej bezpośredniości.

Na spotkaniu gadka szmatka, zaczęła żalić się na swojego męża byłego, a że nie chciało mi się tego słuchać to ją pocałowałem. Przyssała się do mnie tak jakby jutra miało nie być, przyssała się do mnie tak jakby tylko na to czekała. Od razu bez zbędnego pierdolenia, bez jakiś gierek push & pull-ów i innych gówien jedną ręką rozpięła mi rozporek i dalej to nie myślcie o tym już lepiej co się działo. Samochód aż skrzypiał, a ona wydzierała się w niebogłosy, aż wszystkie ptaki z okolicy spierdoliły. Darła się tak jakby chciała wyrzucić z siebie te wszystkie emocje, które tkwiły. Ogólnie te wszystkie MILFY +30 lat, które miałem i z którymi się spotkałem, te wszystkie rozwódki, te wszystkie porzucone, te wszystkie karierowiczki wydzierają się jak poparzone. Nie raz trzeba było im gębę zatykać, albo głowę pod poduszkę pchać:), bo wydzierały się tak, że zaraz by sąsiedzi dzwonili po policję, że kogoś mordują.

MILFY przeważnie całują tak jak ja to nazywam „jakby jutra miało nie być”. Czyli tak pazernie, tak namiętnie, tak ostro tak jakby dawno się nie całowały. Całują się tak, jakby miały by Cię połknąć całego, tak samo całują kobiety, które są w długoletnich chujowych związkach. One nie całują  się na co dzień ze swoimi chłopakami, jak coś to są takie buziaczki i tylko tyle. Zresztą psujący związek rozpoznasz w pierwszej kolejności po całowaniu.

MILFY, DOJRZAŁE PANIE PO 30. Co mam na myśli mówiąc MILFY , oraz dojrzałe panie po 30? mam na myśli panie, które są bardzo zadbane. Nie mam na myśli jakiś kołtunów, osiedlowych kopciuchów z nadwagą i bez zębów pchające w wieku +30 wózki.  To nie MILFY to potwory. My mówimy o zadbanych kobietach, które nierzadko mają wysokie stanowiska i o takich paniach teraz mowa.

Jako, że mam już swoje lata i moje rówieśniczki to dla wielu z was będą MILFAMI. Dla mnie MILFY to +37, a najlepiej +40. Tylko podkreślam zadbane panie, takie coś jak Rożenkowa. Czyli widać, że mają swoje lata, ale mają szczupłą figurę, są opalone, zadbane.

Jaka Jest Różnica Pomiędzy Dojrzałymi Kobietami, Milfami A  Młodymi Kobietami i Nastolatkami

Różnica jest przede wszystkim w podejściu do życia. Starsze kobiety szczególnie te niezależne z pozycją inaczej podchodzą do tematów miłosnych, związków oraz seksu.  One nie mają czasu na jakieś gierki, bawienie się w jakieś SHIT TESTY. Jak będą się z Tobą spotykać to tylko i wyłącznie czysto fizycznie. Jedyne testy jakie mogą się pojawić to takie typu „Jesteś za młody”. Coś w tym stylu, ale jak to przejdziecie i obejdziecie to potem dorwanie się do majtek MILFA to już bułka z masłem. Pamiętam jak kiedyś przyjechał do mnie mój MILF i  pojechaliśmy nad jeziorko. Zajechaliśmy pogadaliśmy chwilę i ona spojrzała na zegarek i normalnie prosto z mostu powiedziała „dobra chodź na tylne siedzenie, bo mam mało czasu”.  Z młodymi kobietami przeważnie było by tak, że to ja , a nie ona bym kierował to po pierwsze, po drugie zanim byśmy wylądowali na tylnym siedzeniu, to musiałbym wziąć ją na spacer, przejść się, nawet jeśli już wcześniej uprawialiśmy seks. Młoda kobieta jeszcze ma gówno w głowie, że ktoś ją będzie odbierał jako łatwą, natomiast te po 30 szczerze to pierdolą to już.

Jak pisałem różnica też polega w jakości seksu. Milfy są bardzo otwarte i mają duże potrzeby seksualne, zresztą jak każda kobieta po 30. Natomiast mężczyźni po 30 nie mają już takich potrzeb i najlepsze takie biologiczne dopasowanie to młody chłopak i starsza kobieta. Czyli na starej piczy młody chuj się ćwiczy jak to brzmi te przysłowie. Milfy lubią bardzo eksperymentować. Każda z moich Milfów z którymi miałem przyjemność miała w domu cały zestaw różnych wibratorów każdej wielkości. Lubią wszędzie w każdą dziurę. Młode dziewczynki na same słowo seksu analnego rumienią się, natomiast milfy bez pytania sobie same wkładają w drugą dziurę.

Milfy jak coś to one do Ciebie przyjeżdżają. A jak nie to i tak wszystko fundują. Każda z moich Milfów stawiała hotel, jedzenie, alkohole, taksówki. Nawet wtedy gdy ja miałem pieniądze, to one wszystko opłacały. Same z siebie, tak po prostu. Natomiast z młodymi tak nie ma dobrze:). Oczywiście mówię o Milfach, które dobrze stoją finansowo, a nie takich co się utrzymują z alimentów. Dla studenciaka to będzie w sam raz. Praktycznie o nic nie musisz się martwić:).

Ze starszą kobietą pogadasz o różnych ciekawych rzeczach. Dowiesz się bardzo dużo na temat związków np: to że jednak w większości przypadków jest to tylko przykry sakrament. Starsze kobiety w łóżku bywają o wiele bardziej wyrozumiałe niż młode i to one starają się, żeby to Tobie było dobrze, a nie lezą jak kłody. Ze starszą kobietą możesz pójść do teatru, filharmonii, kina. Możesz z nią normalnie gadać jak z przyjaciółką o wszystkim, a i tak mieć potem seks. Natomiast z młodymi to jest tak, że jak zaczniesz pierdolić o dupie maryny to wpadasz w ramę przyjaciela. Ze starszymi kobietami tak nie ma. Ja na przykład z wieloma gadamy o różnych sprawach nie erotycznych  nawet i nie muszę się martwić że wpadnę w jakiegoś frienda.

Milfy bardzo dużo wiedzą o sexie i o zabezpieczeniach. Mają swoje gumki więc praktycznie nic nie musisz mieć. Młode kobiety w większości nie mają zabezpieczeń, bo wychodzą z założenia że to do faceta należy;). Natomiast starsze mają;).

Milfy aż tak łatwo się nie zakochują jak młode kobiety, inaczej podchodzą do relacji damsko-męskich, a przynajmniej z dużym dystansem. Oczywiście są wyjątki, bo zdarzyła mi się jedna co dzwoniła mi ona non stop, ale ona nie była mamuśką tylko dojrzałą kobietą. Większość MILFÓW ma już dziecko nie raz nawet i dorosłe, więc chodzi im tylko o sex , a nie o związek, tym bardziej z małolatem.

Jak Można Podzielić Takie Kobiety

Powinienem zacząć od tego na samym początku, ale niech będzie teraz:

 • MILFY NIEZALEŻNE ROZWIEDZIONE
 • MILFY MĘŻATKI
 • MILFY ALIMENCIARY
 • DOJRZAŁE KOBIETY NIEZALEŻNE ROZWIEDZIONE
 • DOJRZAŁE KOBIETY MĘŻATKI
 • DOJRZAŁE KOBIETY

Milfy Niezależne Rozwiedzione

Są to panie przeważnie na wysokich stanowiskach, albo ogólnie na stanowiskach kierowniczych. Są to panie rozwiedzione, które rozstały się z mężem. Panie takie najczęściej wynajmują sobie żigolaków i słono im płacą. Takie panie mogą finansowo pozwolić sobie na bardzo dużo i przeważnie przeżywają drugą młodość po rozstaniu z mężem.

Takie panie, bywają często w klubach nawet kilka razy w tygodniu, ale wpadają tam dosłownie na max 2-3h. Takie panie najczęściej spotkasz przy barze. Różnie przechodzą rozstania i bywają, że ostro chlają. Ja spotykałem się z jedną co waliła non stop whisky i to nie z kolą;). Nie zaproszą Cię nigdy do swojego domu ze względu na dziecko i dyskrecję, ale licz się z hotelem, nierzadko luksusowym.  W Warszawie jak chcesz poznać takie panie to wybierz się do klubu Dekada. Swego czasu z tego co mi kolega opowiadał, to tam zawierał znajomości takie.  Są to kobiety z klasą, możesz z nimi pójść do teatru, do kina, ale też i lubią się grzmocić w samochodzie. Bardzo fajne jest jak sprawisz, żeby poczuła się jak nastolatka.

One są z klasa, można z nimi o wszystkim pogadać, mają maniery, ale bywa tak, że jak poczują dyskrecję to wychodzi z nich demon. Kiedyś do mnie i mojego kumpla przyjechały samochodem dwie panie, które były w Warszawie na wysokich stanowiskach urzędniczych. Paradoksalnie obie panie rozstały się praktycznie w tym samym czasie ze swoimi mężami i partnerami. Także jeśli Twoja kobieta zadaje się z samotnymi matkami, rozwódkami to przygotuj się na to, że Twój związek będzie trzeszczał. Fajnie to wyglądałem ja z jedną w jednym samochodzie, a kolega w drugim samochodzie i oba stojące obok siebie:).

Takie panie bardzo chcą odbić sobie nieudane małżeństwo,  i młody fiut przekonuje je o tym, że są nadal atrakcyjne.  Jednak, żeby dopchanie się do takich panien bywa trudniejsze niż do innych milfów.  Otóż takie panie z byle kim nie tańczą. Oczywiście tu nie chodzi w żadnym wypadku o Twój wiek, chociaż im większa różnica wieku, tym WIĘKSZE SHIT TESTY. Tu chodzi o Twoje obycie, o Twoje maniery, zasady SAIVOR-VIVRE. Też chodzi o Twój wygląd no pomimo wieku musisz pasować do takiej kobiety zachowaniem, dojrzałością i wyglądem. Wygląd czyli eleganckie ciuchy, a nie dresy. Jak chcesz wyrwać alimenciare osiedlową to noś dresy, ale nie na MILFA niezależnego, wysoko postawionego:).

Przyznam szczerze, że ja w większości takich MILFÓW poznawałem przez mojego kolegę. On je poznawał w klubach i ogólnie poznasz w dobrych klubach takie MILFY. Zazwyczaj widać, że nie mają obrączki, siedzą przy barze same. Albo jak zostają późno nad ranem w klubie jeszcze i też przy barze.  Bardzo rzadko poznasz je na portalach społecznościowych ze względu na dyskrecję. Rozmawia się z nimi normalnie, ale możesz dawać im komplementy, tylko takie wyszukane, że na przykład sukienka  pasuje do nich , bardzo ładnie w niej wyglądają. Czasem możecie powiedzieć, że są piękne. Jak wiecie ile mają lat ( a ciężko to od nich wyciągnąć, ja domyślałem się ile mają, przeważnie po tym jak mówiły mi o swoich dzieciach, a tak to się nie pytałem nigdy i one też się z tym nie wychylały). Także NIE PYTAJ O WIEK. WIEK NIE JEST ISTOTNY W TEJ RELACJI. Jak oceniasz jej wiek, jak będzie Cię podpuszczała, dawaj o kilka lat mniej. Na przykład ma 35 i wiesz, że jest po 30, to mówi „29”. Tylko nie odbiegaj za bardzo z wiekiem, bo to ma być naturalne, że rzeczywiście na tyle wygląda.

Na początku będziesz dostawał SHIT TESTY odnośnie wieku, szczególnie jak na prawdę młodo wyglądasz. Zlewaj to ponieważ to są TESTY. Wiek nie ma znaczenia, LICZY SIĘ TWOJE DOJRZAŁE ZACHOWANIE. Jak będziesz zachowywał się i wyglądał jak dzieciak to Cię zleje, zresztą każda Cię panna zleje.

Podryw jest taki sam praktycznie, ale możesz bardziej otworzyć się seksualnie i zacząć działać seksualnie. Możesz mówić od razu, że masz ochotę się z nią kochać, bo tak Cię pociąga. TO DZIAŁA!!!! MÓW TAK!!! IM WCZEŚNIEJ TYM LEPIEJ. ONE DOSKONALE WIEDZĄ O CO CHODZI, SWOJE JUŻ PRZEŻYŁY I NIE Z JEDNEGO PIECA CHLEB JADŁY.  Masz być pewny seksualnie i nie dać się zawstydzić. Bo jak powiesz te słowa, a za chwilę czerwony się zrobisz na twarzy to będziesz niespójny. Powiem więcej Twój podryw ma być czysto seksualny.Potem możesz sobie gadać z nią ile chcesz, jak dasz jej dobry seks to będzie wracała po więcej. Nawet jak nie dasz jej dobrego seksu to i tak będzie ona bardzo wyrozumiała.

Kiedyś kolega się pyta, że ma milfa dla mnie dobrego i czy nie chce. Pokazał mi fotkę i nawet była fajna, ale ona też chciała moją fotkę, więc wysłałem jej fiuta. Jak się spotkaliśmy to był krótki temat. Nie mówię, żebyście to robili, ale OSTRY, CZYSTO SEKSUALNY PODRYW DZIAŁA NA NIE NAJLEPIEJ. Zresztą zobaczyłem, że ogólnie na wszystkie kobiety to działa.

Czemu kobiety czytają 50 twarzy Greya? Bo marzą o tych emocjach i o takim facecie. Przeważnie jarają się tym kobiety, które są w długoletnich związkach z nudnymi chłopakami. Dziś rozmawiałem z koleżanką na temat 50 twarzy Greya, jest to mężatka i poszła z mężem na film. Opowiadała mi jak mąż jej,a to w sumie młody chłopak bo 32 letni oburzył się, gdy zobaczył na filmie ten czerwony pokój. Jego żona to prawdziwa diablica w łóżku, lubi klapsy, wiązania i kajdanki, jednak on nawet o tym niestety nie wie i dlatego łączy ich tylko i wyłącznie kredyt i dziecko. Greyem jarają się właśnie takie panny, nastolatki, dziewice, kobiety, które mało co przeżyły w życiu, kobiety w nudnych związkach w których brat jest polotu i finezji. Dla innych kobiet bardzo otwartych seksualnie i mających takich partnerów to ten film to nic konretnego.

Twój wygląd ma być zadbany. Dobrze by było, żebyś był wysportowany, ponieważ Takie kobiety będą się dowartościowywać tym, że wyrwały takie ciacho jak Ty  i że jeszcze Takie ciacha na nie lecą. Jak będziesz zaniedbany to sorry….ona nie dawno przecież rozwiodła się z Twoim odpowiednikiem tylko kilka lat starszym, więc po co jej następny taki. Będziesz takim można powiedzieć „TROFEUM” na stare lata. Czemu Jenifer Lopez i Madonna, Britney Spears, Demie More, Cameron Diaz na stare lata zaczęły wiązać się z młodymi siurkami? ponieważ chcą sobie jeszcze udowodnić, że SĄ ATRAKCYJNE I MAJĄ POWODZENIE.

Trzeba podchodzić do takich kobiet i je poznawać. One na prawdę nie gryzą….a mogą dać wam prawdziwą przyjemność. Podryw opiera się o seksualność.

Milfy Mężatki

Są to kobiety, które mają dzieci i mężów, ale albo są w separacji, albo ich związek jest taki, że łączy ich tylko kredyt i dziecko. Też dobry temat na szybki sex. Bywa tak, że one będą chciały odreagować ten chujowy związek i robić na złość mężowi. Jednak nie zawsze będą chciały odejść i tutaj MUSISZ POKAZAĆ, ŻE ZAPEWNISZ JEJ DYSKRECJĘ.

Takie kobiety dawno nie doświadczyły czułości od męża, nawet komplementów więc są one wskazane. Jeśli chodzi o ich walory wyglądu to nie różnie to z nimi bywa, nie wszystkie wyglądają tak ładnie, ponieważ nie każda ma na to środki finansowe. Ale ogólnie radziłbym nie wpierdalać się w taki temat.

Takie panie przesiadują jak coś to na czateriach, badoo i łatwo je wychwycić. W klubach  też bywają, ale ja nie klubowy jestem więc nie będę na ten temat za bardzo się wypowiadał. Może być trudno młodziakowi dopchać się do takiej. Jak jesteście rówieśnikami to luz, szybki temat, jak nie to ona nie będzie traktowała Ciebie poważnie.

Jednak gdy jej związek na prawdę będzie zmierzał ku końcowi, albo jak będzie separacja to ma się szansę. Wtedy taka kobieta szaleje po klubach przeważnie. Moje koleżanki będące w separacji to zaczęły imprezować jak nastolatki. Moja ex stara dupa była, a jak się ze mną rozstawała poczuła się jak 17 latka i pruła się z młodymi kutasami. Także jak widzicie wiek nie ma znaczenia, to tylko ZWYKŁY PROSTY TEST, W ŁATWY SPOSÓB DO OBEJŚCIA

Jak powie Ci , jesteś za młody, to powiedz, ze w łóżku wiek się wyrówna. Wal teksty o podtekstach erotycznych, one będą wiedzieć o co chodzi. One są kumate. NIE DAJ SIĘ ZAWSTYDZIĆ, TO WAŻNE!!!

Czasem mogą pojawić się żale na temat męża i życia ich. Jak chcesz to słuchaj tego lamentu, a jak nie chcesz to nie słuchaj. Ale im wysłuchasz tym poczuje ona bliskość do Ciebie i bardziej ją do siebie przywiążesz.

Milfy Alimenciary

Kobiety, które utrzymują się z Alimentów. Na co dzień mają dwójkę lub trójkę dzieci każde z innym i z tego żyją+ MOPS, albo praca jakaś dorywcza. Jedne dbają o siebie, a inne nie.  Szkoda tracić czas na nie, zostawcie je chłopakom w dresach. Ogólnie szybki temat bo siedzą głównie na czatach, albo na BADOO. Mają wpisane:

 • Status: WOLNA
 • dzieci: MAM

Szybki temat na seks. Może się zakochać taka, więc trzeba uważać.  Jak nigdy nie ruchałeś, albo ruchasz od święta to idź do takiej. Pojawiają się lamenty na temat nieszczęśliwego życia. Jak zobaczy, że dobrze radzisz sobie finansowo pomimo młodego wieku, to uważaj bo mogą pojawić się propozycje pomocy jej z Twojej strony.

Jak nie ruchasz i marzysz o pierwszym lodzie to, wchodzisz na badoo, klikasz w serduszko na maxa do oporu, aż wyczerpiesz limit głosów i idziesz spać. Nie patrzysz na wygląd do kogo klikasz, tylko ilościowo napierdalasz. Za jednym zamachem klikasz 600 razy bodajże, z tego na bank odezwą się pierwsze do ciebie MILFIARY ALIMECIARY z Twojej okolicy. Za wygląd nie odpowiadam, przeważnie są one koślawe, ale czasem trafiają się dobre zagubione owieczki nie powiem. Ale z drugiej strony potwór nie potwór ale ma otwór, lepiej uprawiać seks z kobieta niż walić konia całe życie jak jakiś Mareczek. Aby nie miała nadwagi, a ryj pod poduszkę możesz schować.

Dojrzałe Kobiety Niezależne Rozwiedzione

To takie kobiety, jak Niezależne MILFY, tylko bez dziecka.  Postępuje się z nimi tak samo, tylko nie musisz ukrywać się po hotelach, bo one zapraszają Cię do swojego domu. Są to panie, które rozstały się z jakiś powodów z mężami i też wysłuchaj czasem co Ci powiedzą, jak chcesz dłuższych relacji z nią i tyle. Tylko to co mówi słuchaj jednym uchem, a drugim wypuszczaj.

Dojrzałe Kobiety Mężatki

Tak samo jak MILFY mężatki. tylko tutaj dzieci nie ma i ogólnie mąż przeważnie gdzieś za granicą. Dużo bym mógł tutaj pisać odnośnie mężatek, ale to nie temat na to. Nie wiem po co to tak rozbijałem mam tylko kupę roboty:)

Dojrzałe Kobiety

Czyli takie, które nie mają dzieci, ani męża. Mają grubo powyżej 30. Przeważnie są to karierowiczki w jakiś korporacjach zabiegane. Które nie miały czasu się wyszaleć, tylko praca, praca, praca. Potem nagle dochodzi do nich, że im życie spierdala przez palce i łapią się każdego jak leci. Od razu się nie pierdolą i ciśną na śluby, wesela i inne chuje muje. Bardzo pragnął dziecka i trzeba uważać by się nie wjebać. Są też takie, które SĄ PO PROSTU ZJEBANE I NIE BEZ POWODU SĄ SAMOTNE. 

P.S Nie wyczerpałem tematu, jak macie jakieś pytania to piszcie, temat ogólnie liźnięty tak z grubsza. ALE JEDNO JEST PEWNE KOBIETY POTRZEBUJĄ MĘŻCZYZNY, TAK JAK FACET KOBIETY. Starzy kawalerzy, którzy nie dymają to na starość FIKSUJĄ, tak samo jak KOBIETY. I takich pełno jest starych dewot na uczelniach, albo szkołach, którzy nienawidzą kobiet, albo mężczyzn.


Podobało się? Pomogłem? Potrząsnąłem? Dałem do myślenia? Otarłem łzy? Jest już lepiej? Trochę lepiej się czujesz? Jak tak to super. Jeśli chcesz mi postawić jakieś piwo, flachę czy podziękować w jakiś inny sposób, to kliknij w poniższy link i wyślij mi “napiwek” :):) Będzie mi naprawdę bardzo miło, że ktoś docenił moją pracę.

http://tipanddonation.com/damcidomyslenia

Kilka sekund i stawiasz mi piwo:)


 

 

 

 

Tagi
Pokaż więcej

79 Komentarzy

 1. „a ryj pod poduszkę możesz schować.” – i za ojczyznę 😉
  A gdzie takie panie można spotkać? Badoo, drogie lokale, kluby, gdzie jeszcze?
  Pozdrawiam

  1. Może nie drogie lokale, ale lokale na wyższym poziome na pewno jeśli chodzi o MILFY z górnej półki, ale Ty tez musisz być niestety z gónej półki tzn. im lepiej wyglądasz tym łatwiej

 2. Zgadzam się, najwięcej w życiu przeleciałem lasek starszych od siebie przed 3otka i po, i są generalnie stosunkowo latwe porównując do rówiesniczek, sa jakies ST ale to glownie na poczatku w necie i nie takie jak u wolnych 20tek pozatym juz jakoś doświadczone życiowo i można naprawde sensownie pogadać, a mężatki co poniektóre wyposzczone mnie tak wykomplementowały jak nawet własna matka często nie robiła ;). Szukalem w necie i trochę żałuje bo bylem zbyt miekka faja aby te relacje FF na dłużej utrzymać i konczylo sie zwykle na jedym dwoch razach ale moze wróce do tego i na klubach sie skupie.

 3. A co zrobić z dojrzalą kobietą rozwódką która jest twoją nauczycielką i ma nieziemskie ciało tylko twarz zjadł troche szmat czasu wiek około 40

 4. Fajny poradnik. Ciekawi mnie czy ktoś zastosował to do koleżanek z pracy? To raczej mało rozważne w takie coś iść jak pomyślę, ale w mojej nowej pracy(pracuję tydzień) jest taka babeczka…perfekcyjny MILF! Niestety mężatka chociaż bez obrączki na palcu. Wybadałem ją podczas rozmowy w kuchni i niestety powiedziała, że ma męża. Dodatkowo na moją niekorzyść przemawia wygląd osiemnastolatka przy wieku 25 lat 🙂 Mam słabość do atrakcyjnych kobiet po 30 lecz jeszcze nie udało mi się z taką spotkać ani takiej poznać. Mieszkam w dosyć zadupiastym mieście , gdzie niestety nie uświadczy się dużej ilości zadbanych „singielek”, których zapewne na pęczki w Warszawie. Zatraciły się w pogoni za karierą i tak jak powiedziałeś życie między palcami im przeciekło. Chociaż jest pewien klub u mnie w mieście gdzie mógłbym takie spotkać lecz jako osoba nieklubowa niezbyt chętnie się na to piszę. Ciekawym miejscem na takie poznawanie może być galeria handlowa. Raz mi się zdarzyło poderwać dziewczynę, która okazało się miała męża i dziecko a wyglądała jak rasowy wamp. Niestety głupi byłem i jak usłyszałem o tej wesołej rodzince to wziąłem nogi za pas 😉

 5. TYAB, piszesz o tym wszystkim, jakby dla ciebie flirt był największą katorgą (Tak się cieszysz, że milfy nie mają testów, gierek itd)

  Wiem że masz swoje lata, ale ja i dużo facetów odnosi zajebistą przyjemność z flirtu… Ciekawi mnie, dlaczego ty tak hejtujesz.

  1. Milfy mają testy owszem, ale dużo mniej. Jeśli dla Ciebie przyjemnością jest odbijanie nieskończonej liczby testów cały czas to ok.

  2. Flirt a test to dwie różne sprawy. Ja od milfów słyszałem np. że widzi we mnie przystojnego chłopca, a nie mężczyzne bo fakt młodo wyglądam albo żebym wrócił do lekcji,a nie zabierał się za starsze 😉 takie sprawdzanie mojej pewności co do siebie i jaj i na dłuższa mete to jakoś przyjemne nie jest.

 6. Fajny blog , z tym bzykaniem gorszych panienek od walenia konia to masz troche racji ale wielu woli reke od sexu z brzydka panną 🙂 Sluchaj jak zwracać sie do MILFA nooo 35,40 w szkole ? Lub ogolnie jak sie zwracać do takiej MILFetki. Lepiej na Ty czy na Pani ( majać na myśli zaczepke z podtekstem erotycznym lub z jakąś delikatna bajera czy komplementem bo tylko w takim celu chcemy sie do nich odzywac )

 7. Nie ukrywam, że to moja największa fantazja. Problem tylko w tym, że obecnie nie mieszkam w wielkim mieście tylko pod średniej wielkości miastem wielkości ponad 200 tys i tu pojawia się problem skąd je brać. Klubów dla takich osób może ze dwa na krzyż, poza nimi chyba najłatwiej spotkać MILFa w centrum handlowym, czy na ulicy, ale nie za bardzo sobie wyobrażam jak przy takiej różnicy wieku mógłbym w takim miejscu podejść i zagadać. Tzn. może i sobie wyobrażam, ale sądzę, że raczej nic by z tego nie wyszło. Dotychczas flirtowałem z paroma starszymi kobietami, ale były to głównie znajome rodziców, matki kolegów itd., w sumie do niczego więcej nie doszło, a może w 2 przypadkach mogłoby, ale to już się nie wróci. U mnie na wiosce jest parę zajebistych milfów, ale raczej to za małe miejsce żeby się to wszystko nie wydało, nie miałbym chyba odwagi, żeby działać u siebie. Może i nawet paru się podobam, ale trudne byłoby doprowadzenie do czegoś więcej. Prędzej już w mieście, ale to wiążę się w zasadzie tylko z działaniem za dnia na ulicy czy w CH co jest trochę hardcorowe w tym przypadku. Co do internetu to jestem sceptyczny tego typu rzeczom jak portale randkowe itd., tam nigdy nie wiadomo czy to nie jest jakiś fake. Może prędzej dałoby się coś zdziałać na portalach typu zbiornik, erodate, a może nie, nie wiem, nie próbowałem.

  1. Nie wiem, nie ma reguły. Ale po 20 jak najbardziej. Teraz do kin wchodzi film z j.lopez chłopak z sąsiedztwa 😉 coś w ten design milfowy 😉

 8. Gościu jesteś Mistrz….
  Miałem fantazję na MILF-a…obszukałem pół Internetu szukając nie tyle co wskazówek lecz miejscówek gdzie można poznać jakiego MILF-a. Wbiłem na Twój blog przeczytałem 3 akapit ze 3 razy pod rząd poszedłem (pierwszy raz) do wspomnianego klubu bez obstawy tzn. single hunter i wyrwałem MILF-a marzenie… Po 2 tygodniach gadki, komplementów, ostrych zdjęć – wszystko zgodnie z Twoimi wskazówkami, wylądowaliśmy w łóżku… Step by step dosłownie opisujesz real. 🙂 Dzięki Mistrzu 🙂

   1. Dokładnie. Byłem w Dekadzie… Od tamtego momentu mija już z pół roku a seks mam teraz taki, że to ona do mnie dzwoni i mówi że chce dziś…Niesamowite są te kobiety MILF 🙂

  1. dwuznaczności czasem użyam szczególnie w SMS-ach np: gdy rozmawiam z kobieta, patrze się na nią takim wzrokiem jakbym ją rozbierał i mówię-„wejdźmy (pauza), głębiej…(pauza) w ten temat…(uśmiech),(zniżenie głosu i ściszenie na taki łóżkowy) i pomimo, że nawet jak gadamy o pogodzie, to ona wie o co chodzi, ponieważ zaraz się uśmiecha, poprawia sobie włosy i mówi do mnie-łobuzie 🙂

 9. Widze, że mamuśka może by i chciała ale jak sama mówi dobra jest tylko w gębie. Do praktyki daleko. Co byś poradził? Mówiła też że jest dla mnie za stara ale tego nie zripostowałem. W sumie heheh dobry temat tego forum 😀

 10. Zadzialalem i kosza dostalem (reakcja obronna tekst ze maz przyjdzie) ale wydaje mi sie, ze chce tylko ma jeszcze jakieś obiekcje przed bzyknięciem innego. Jak ten plomien rozpalic? 😛

 11. E tam wcale nie jest tak łatwo na tych portalach, no może jak masz odpowiedni wygląd to jest ale jak wyglądasz na 18 w wieku 25lat jak ja to ciężko 🙂 próbowałem aluzji seksualnych i pisały mi że jestem prymitywem albo one się muszą zakochać zeby był seks albo szukają czegoś na poważnie raptem miałem 3-4 przygody z milf to jest nic przy tym co się nazagadywałem, możliwe ze mi tylko tak mówią a tam z Sebą 190 cm, umięsnionym się bzykają i sobie to jakoś racjonalizują nie wiem ale mi szkoda już czasu na podbijanie bebenka mamusiek które potwierdzaja ze malolaty na nich lecąale zeby sie z Toba spotkała to niee i łaske Ci że w ogóle robią że pójda z Toba na kawe a o seksie na pierwszych spotkaniach zapomnij, tak niektóre 30 paro latki chciały sie wiązać ze mną i brały taką ewentualność LOL ale mnie takie rzeczy nie interesują 🙂

 12. Siema TYAB ostatnio troche sie zaniedbalem, ale ostatnio mialem zajecia na uczelni z atrakcyjna doktorka, ktora kierowala stopy w moja strone, spogladala na mnie ukradkiem. Z biegiem czasu gdy kierowalem wzrok w jej strone ruszala sie na krzesle drapiac sie po nogach, ruszajac buta. Tak z ciekawosci czy to sa jakies wyrazne sygnaly? Dzieki tej sytuacji znowu jestem zmotywowany do dzialania.

   1. W sprawie bycia trzeźwym, to chodzi ci, aby po pijaku nie podchodzić?
    Czy nie nadużywać alkoholu przy niej?
    Czy to i toXD

 13. Super artykuł tyab, właśnie stałeś się moim mentorem.
  Mam kilka pytań:
  1. W jakich godzinach najlepiej iść do Dekady i poderwać Mila?
  2. Co odpowiadasz jak mówi, że jesteś w wieku jej syna itp.
  3. Czy tylko pogaduchy przy barze, czy pogaduchy+ taniec?

  1. ok. 2-3 w nocy tylko bądź trzeźwy.

   No ja nie jestem w wieku synów Milfa, ogólnie zlewaj to.

   Dąż do kontaktu, do dotyku…Milfy są otwarte na dotyk

 14. Spoko artykuł dzięki niemu wiem już o co chodzi w subtelnym podrywaniu MILF :D, właśnie taką pierwszą poznałem (ona bardziej mnie poznaje niż ja ją xD) w szkole policealnej, tylko że tyle razy wiele akcji sp***oliłem przez swoją nieśmiałość że zacząłem szukać porad jak wyrywać milfy i natknąłem się na twój ciekawy artykuł-poradnik. I co mi się podoba u MILF to to że one potrafią seksownie flirtować w porównaniu do rówieśniczek które na dodatek same nie wiedzą czego chcą ;p.
  A mam pytanie do ciebie tyab, znasz może jakieś sposoby by w jakiś sposób MILFę poderwać na ulicy? xD, bo czasami chodzą takie milfy ubrane w sexy kiecki że ma się na nie ochotę ;p.
  I takie jeszcze jedno pytanie mam co do ubioru w klubach by poznać jakąś MILF czy konieczny jest ubiór w garniaku?, bo osobiście jeśli chodzi o garniaki to za dużego wyboru nie mam a i dobrze w nich się też nie czuję, bardziej preferuję styl zespołów metalowych takich jak Blessthefall czy Capture The Crown czy na taki design też lecą milfy? ;p no i tak poza tym mam 25 lat a dla wszystkich wyglądam jak bym miał 18 lat xD czy to też może być przeszkodą ?

 15. No fakt fajny artykuł co do milf to jest racja zdarzyło mi się parę razy taką wyrwać i rozmowa jest zajebista na każdy temat. A po drugie można wyczuć że ma ogieñ w pizdzie prawie każda. Ja próbuje wszedzie vdzie sie da jak widzę pjękną zadbaną kobiete to od razu podchodze i zagaduje. Nie zawsze sie udaje ze wszytskim ale przewaznie da sie wyczuć w rozmowie ze brakuje im zajbistego rzniecia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close