Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Czy warto jest wybaczyć zdradę kobiecie?

Czy warto jest wybaczyć zdradę? Czy warto jest wybaczyć zdradę kobiecie? Na to pytanie niektórzy faceci wciąż szukają odpowiedzi. Czy warto jest wybaczyć zdradę? Te pytanie kłębią się w ich głowach. Pozwól, że pomogę Ci podjąć prawidłową decyzję, jeśli do tej pory nie jesteś zdecydowany.

Czemu kobiety zdradzają?

Żeby zdecydować, czy warto jest wybaczyć zdradę, trzeba najpierw zastanowić się, czemu kobiety zdradzają swoich mężów czy chłopaków?

Czemu to robią? Przede wszystkim dlatego, że czegoś im brakuje. Kobiety na ogół nie zdradzają swoich facetów. Muszą mieć do tego konkretny powód. Najczęściej tym powodem jest facet, z którym jest. Tak, to my jesteśmy najczęstszym powodem zdrady.

Innymi słowy:

Wyobraź sobie, że masz kobietę, która jest taką diablicą w łóżku. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Ty nie wiesz o tym, że to jest taki mały diabełek. Ona przyzwyczajona jest do ostrych zabaw, ale Ty o tym nie wiesz. Ona lubi być zdominowana, ona lubi eksperymentować, ale niestety Ty o tym nie wiesz. U was seks, to temat tabu. Jak pewnego razu chciała dać Ci coś do zrozumienia odnośnie łóżka i opowiedziała historię swojej koleżanki, to skwitowałeś to słowami-” a to dziwka”. Więc ona nie widzi sensu rozmawiania z Tobą o takich sprawach.

Wiesz czemu kobiety jarają się Greyem? Bo są tam emocje, nawet te seksualne. Ja mam swoją prywatną teorię na ten temat, że Grey to jest fantazja kobiet, które są niespełnione seksualnie przez swoich facetów. Albo są to młode dziewczynki, albo kobiety, które tęskną za takimi emocjami, bo u ich faceta próżno takich szukać.

Na pierwszej czy drugiej części byłem w kinie z koleżanką. Obok siedziała jakaś para. Kobieta wpierdalała z zaciekawienia tak popcorn, że myślałem, że zaraz ten karton pogryzie. A facet? Facet był znużony i tylko co chwila coś komentował, co mnie osobiście bardzo wkurwiało. Kiedy Christian otworzył drzwi do czerwonego pokoju i pokazał go Anastazji, to koleś oczywiście nie omieszkał skomentować tej sceny. Był można powiedzieć oburzony, że jak tak można. Przecież to chore itd. Jego kobiecie się to podobało, a on próbował w taki sposób wybić jej z głowy takie zabawy. Moja koleżanka skomentowała jego komentarze tym, że musi mieć strasznie smutne życie łóżkowe. Koleś wtedy zamilkł.

Są goście, którzy mają przekonanie, iż jak kobieta Ci się wypnie i poprosi, abyś wziął ją od tyłu, to jest to zwykła suka. No jakim trzeba być kurwa łbem, aby tak myśleć?

Kiedyś przy piwku ze znajomymi kolega opowiadał, że poznał dziewczynę, która mu zrobiła loda i teraz zastanawia się czy pogłębiać tę relacje czy dać sobie spokój. Jeden się oburzył i powiedział coś takiego:

„loda możesz dać zrobić jakiejś kurwie za kasę, a nie swojej dziewczynie”.

W jego mniemaniu seks oralny to tylko z kurwą za kasę, a nie z dziewczyną. Jest sporo kobiet, które boją Ci się zrobić loda, bo nie wiedzą jak zareagujesz. Śmieszne. A to wynika z ich doświadczeń z pokrzywionymi kolesiami.

Znam kolesia, któremu przeszkadza to, że jego obecna dziewczyna, która ma 25 lat nie jest dziewicą i wcześniej miała dwóch facetów. To mu przeszkadza, taki fakt jest trudny do zaakceptowania przez niego, a prawda jest taka, że on tylko wie o dwóch facetach, a nie wie o reszcie. Nie wie o przygodach wakacyjnych, o niedoszłych i nigdy się nie dowie biorąc jego zachowanie.

No i zobacz teraz. Kobieta miała kilku facetów z którymi miała jakieś tam orgazmy i udane życie seksualne. Coś w związku nie wyszło, rozstanie, potem przez jej  życiu pojawiło się kilka przygód, aż na końcu poznaje kolesia, który jest ok, ale w łóżku do siebie kompletnie nie pasują. Ona ma duże potrzeby seksualne, których on nawet nie próbuje zaspokoić, ponieważ ma jakieś zjebane przekonania w głowie na temat seksu oraz kobiet.

Kobieta ma porównanie, jak to było kiedyś w łóżku oraz jak jest teraz. Dodatkowo jak to bywa w związku pojawiają się różnego rodzaju kryzysy i kobieta pewnego razu robi podsumowanie i buum, coś jej się nie zgadza. A jak kobiecie się nie zgadza, to szuka sobie innego…

Oczywiście, to nie jest jedyny powód. Takich powodów jest wiele. Może być to forma ukarania Ciebie za Twoje zachowanie? Może jesteś bardzo zazdrosny i kontrolujący? Może wszędzie wietrzysz zdradę? Z czasem będzie to męczące do tego stopnia, że rzeczywiście zostaniesz zdradzony.

Ty jako facet możesz dostarczyć bardzo wiele powodów do tego, aby kobieta Cię zdradziła. Oczywiście to czy ona Cię zdradzi zależy też nie tylko od Ciebie, ale również i od niej.

 • Jak była wychowana? Jakie ma podejście do związków oraz zdrady.
 • Kim się otacza? Czy jej znajome to wieczne singielki, porzucone kobiety czy rozwódki

Te elementy również mają wpływ na to czy kobieta będzie skłonna Ciebie zdradzić, jak nadarzy się ku temu okazja. Widzisz są różne zdrady. Jednorazowe, kilku-razowe oraz długoletnie, ciągnące się romanse.

O zdradzie jednorazowej zapewne nigdy się nie dowiesz. Kobiety są bardzo dyskretne w tym temacie. Najczęściej dochodzi do niej, gdzieś na jakiś wakacjach, wyjeździe itd. Jest jednorazowa przygoda i tyle. Najczęściej to wychodzi całkiem przypadkiem. Alkohol, nowe miejsce, dyskrecja, zabawa. Tak mniej więcej to wygląda. Kobieta mają wtedy wielkiego moralniaka, którego bardzo fajnie potrafią usprawiedliwić np: to nie była zdrada, bo zakleiłam plastrem inicjały mojego chłopaka:):).

To nie jest tak, że każda kobieta Cię zdradzi jak będzie miała ku temu okazję. Nie, to nie prawda. Zakochane kobiety nie zdradzają. Bardzo trudno jest poderwać zakochaną kobietę. Bardzo trudno zmienić takiej kobiecie emocje.

Zakochanie wiadomo, jest to stan, który nie trwa wiecznie. Z czasem do każdego związku wedrze się rutyna, a emocje opadną. Pojawi się potem przyzwyczajenie i to jest naturalna kolej rzeczy.

Pojawia się też kwestia szacunku. Pojawia się kwestia tego, czy Ty masz szacunek w oczach swojej kobiety. Jeśli w oczach swojej kobiety masz autorytet, szacunek, to również możesz spać spokojnie.

Szacunek, autorytet jest to bardzo ważna rzecz, jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Można porównać te relacje, do relacji szef-pracownik. Wyobraź sobie, że pracujesz w firmie, w której wiecznie się spóźniasz. Przychodzisz kiedy chcesz oraz wychodzisz kiedy chcesz. Dzień w pracy mija Ci na serfowaniu po internecie oraz na rozmowach z kolegami. Dochodzi do tego, że zaczynacie okradać właściciela z towaru oraz pieniędzy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że on wie. On wie i mimo to, z jakiś tajemniczych powodów nie reaguje.

Jest dla Ciebie i Twoich kolegów za dobry. Czy taki właściciel firmy ma szacunek w Twoich oczach? Jakbyś się o nim wypowiadał? Czy mówiłbyś o nim z szacunkiem? Raczej wątpię. Byłbyś z nim dopóki istnieje firma dla własnej wygody. Firma upadnie, to i Ty się ewakuujesz i nawet nie próbujesz jej ratować.

A może wolałbyś mieć tyrana? Gościa, który na siłę szuka chuja do dupy i szacunek próbuje zdobyć strachem. Szacunek, autorytet, zdobyty strachem, również jest o kant dupy potłuc. Bo strach, nie idzie w parze z szacunkiem. Z kobietami jest podobnie. Jak będziesz dla nich za dobry, nie będziesz miał swojego zdania, nie będziesz potrafił im odmówić, to prędzej czy później stracisz szacunek w ich oczach. Nawet jak będziesz tyranem, który zawsze stawia na swoim, awanturami próbuje zmienić zdanie kobiety, krzyczy, tupie, wkurwia się, to też to nie buduje szacunku oraz uznania w oczach kobiety.

Kobieta nie zdradzi faceta, którego darzy wielkim szacunkiem oraz autorytetem. Najczęściej zdradzi faceta do którego nie ma szacunku.  Szacunku do siebie trzeba nauczyć kobietę. Jak go stracisz, to bardzo trudno jest go odbudować.

Tym bardziej trudno odbudować jak z szacunkiem, stracisz zaufanie. Kobiety również zdradzają wtedy, kiedy same odkryją, że są zdradzane. Robią to tak dla zasady. Jak widzisz jest bardzo dużo przyczyn, które mogą doprowadzić do tego, że kobieta Cię zdradzi. Przeważnie wszystkie wiążą się ze stratą szacunku w jej oczach do Twojej osoby.

Czy warto jest wybaczyć zdradę?

Są sytuacje w których należy przymknąć oko. Spójrz, wyobraź sobie, że masz żonę, dwójkę dzieci, kredyt, mieszkanie. Pewnego razu Twoja żona przyznaje Ci się do jednorazowej zdrady. Wyrzuty sumienia ją dusiły, że aż w końcu pękła. Opowiedziała, że to zdarzyło się kilka lat temu, jak mieliście kryzys w związku, który już został zażegnany. W takiej sytuacji warto wybaczyć. Być może ta zdrada umocniła wasz związek. Czasem bywa tak, że kobiety mając innego faceta w łóżku stwierdzają, że ich facet jest 100 razy lepszy od tego łóżkowego. Czasem takie doświadczenie potrafi wzmocnić związek. Jednak bardzo rzadko kobieta przyzna się do jednorazowej zdrady. Po prostu nigdy Ci o tym nie powie.

A jak jest w innych przypadkach?

 

Widzisz, inaczej to wszystko wygląda, jak się jest kawalerem, a inaczej jak się ma rodzinę, dzieci, kredyty i inne zobowiązania. Inaczej to wygląda, kiedy bijesz się z myślami…

Są sytuacje, w których po prostu nie odejdziesz o tak o. Czy warto wybaczyć zdradę? Owszem zdradę zawsze warto wybaczyć, pytanie tylko co potem? Niektórzy przymykają oczy ze względu na np: na dobro dzieci. Pytanie tylko czy wychowując dzieci w takiej atmosferze również jest zdrowe. Przymknąć oczy, udawać, że nic się nie stało również nie wchodzi w rachubę.

Jeśli dowiedziałeś się, że jesteś walony w rogi i to przez dłuższy okres czasu, to przed Tobą jedna z najtrudniejszych decyzji na Świecie.  Zakończ tę karuzelę śmiechu ze względu na swój honor mężczyzny. Tylko jak pierwszy zakończysz związek, zyskasz w oczach swojej kobiety. Jeśli ona nie potrafiła podjąć decyzji o końcu związku, tylko bawi się w zdrady, to Ty jako facet, ze względu na swój honor musisz to zakończyć.

TAK MUSISZ TO ZAKOŃCZYĆ PIERWSZY.

Co będzie jeśli tego nie zrobisz? Myślisz, że ona się opamięta? Jak nie z tym, to za chwilę będzie zdradzała Cię z innym. Najgorszą rzeczą dla faceta jest to, że jego kobieta wie, że on „wie”, a mimo to nic z tym nie robi. Wtedy taka kobieta gardzi Tobą podwójnie.

Odezwał się kiedyś do mnie facet, który chciał ratować swój związek. Mniej więcej to wyglądało tak, że ona była z nim, ale zdradzała go z innym gościem regularnie. Była z nim ze względu na pewne korzyści, ale w planach miała porzucenie go  przeprowadzkę do swojego kochanka, który również miał żonę. Plan był taki, że on się rozwiedzie, a ona poczeka, będąc jednocześnie z osobą, która do mnie napisała. Cóż kobiety też nie zostawią gościa, póki nie znajdą drugiego i nie będą go pewne.

Tak się stało jednak, że kochanek zginął w wypadku samochodowy, więc plany zostały pokrzyżowane. Jednak czy wszystko jest ok? Gdzie tu honor faceta? Trochę mu nagadałem, co skutkowało tym,przestał walczyć o ten związek, tylko podjął pierwszy decyzję o rozstaniu. Jaki był skutek? Nie mógł się odjebać od swojej ex. Pisała, dzwoniła, błagała. Zachowywała się jak facet, który został porzucony przez kobietę.

Dokładnie przeanalizowaliśmy jego związek, jego błędy, które wypunktowałem. Kazałem mu wybaczyć, jednocześnie wstrzymać się z powrotem. Nie może być tak, że kobieta o tak o może wrócić sobie do faceta, tylko dlatego bo jej z jakimś innym fagasem nie wyszło. O nie. Kobieta jak ma wrócić, to tylko i wyłącznie na jego zasadach, które również ustalili.  Ta sytuacja trwała kilka tygodni, aż w końcu koleś znów ją przygarnął pod swoje skrzydła.

Ja niestety bym tego nie zrobił, jednak rozumiem, że ja to ja. Są różne sytuacje i nie jest tak łatwo wykreślić z pamięci kogoś z kim się było kilkanaście lat, tym bardziej, że zdrada ma swój początek przeważnie w facecie.

Czasem się tak zdarzy, że rozstałeś się z dziewczyną, a ta po krótkim okresie czasu znajduje sobie nowego faceta. Miałeś tak? Ja tak miałem.  Ex, gdy mnie zostawiła, bardzo szybko znalazła sobie pocieszyciela, który jak się okazało nie spadł jej z nieba. Romans rozkwitał za moimi plecami przez długie tygodnie. Potem jak jej nie wyszło z fagasem, to chciała do mnie wrócić. Co ja zrobiłem? Zacząłem się kurwa wahać. Wahać czy jej wybaczyć i udać, że wszystko jest ok. I pewnie bym to zrobił, gdyby nie pierdolił się kolejny fagas, którym wylał na mnie kubeł zimnych pomyj na głowę.

Z kolejnym fagasem jej nie wyszło i znów pierwsze kroki skierowała do mnie. Chciała znów powrotu i męczyła mnie od Października do Lutego, aż znalazła sobie nowego fagasa i od tamtej pory kontakt urwał się na zawsze. Odpowiedz mi na pytanie, kim bym był w jej oczach, jakbym pozwolił jej od razu wrócić? Wiesz czemu tak długo mnie męczyła o powrót? Bo jej gierki na mnie nie działały. Zobaczyła, że jednak do mnie nie ma powrotów i takim oto sposobem, odzyskałem chociaż trochę szacunku w jej oczach.

Ile jest takich związków? Gdzie kobieta, zrywa z facetem, a właściwie mówi, zróbmy sobie przerwę, by potem kręcić z innymi facetami, a nawet wejść z nimi w szybki związek i znów powrócić do swojego byłego? Potem znów 3 miesiące razem, a ona stwierdza, że znów potrzebuje czasu i przerwy. Potem znów wraca do niego i za chwilę odchodzi. Kiedyś miałem kolegę, który chyba z 6 razy wracał do swojej ex 🙂 Co o takiej osobie świadczy? Świadczy to, że zawsze można do niego wrócić. Czy on stanowi wyzwanie dla kobiety? Oczywiście, że nie.

Jak kobieta przyłapiesz kobietę na zdradzie, to zakończ to. Wybacz, ale zakończ. Wiem, będzie bolało. Będą pojawiały się różne myśli  głowie, tym bardziej jeśli ona, zacznie przepraszać itd. Jednak nie możesz ulec, chyba że sam ją zdradzałeś i to jest zemsta z jej strony. Wtedy zastanów się czy taki związek ma sens? Może to idealna okazja do tego, by zakończyć pewien rozdział w życiu? Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Czy warto jest wybaczyć kobiecie zdradę? Jak pisałem wcześniej, wybaczyć warto, ale życie należy układać już z inną kobietą. Jak kobieta Cię zdradziła, to niech dostanie drugą szansę, ale u innego faceta. Oczywiście, są różne przypadki, czasem można przymknąć oko, ale nigdy nie kosztem swojego honoru czy godności. Dlatego to czy zdecydujesz się wybaczyć i przygarnąć swoją kobietę niech zależy od Twojego honoru.

A co po wybaczeniu?

Wybaczyłeś? Wróciliście do siebie? Jak wybaczyłeś, to musisz wyciągnąć wnioski. Po drugie,  musisz być uważniejszy, ponieważ jeszcze na żółtą kartkę można przymknąć oko, ale na czerwoną już nie. Twoja kobieta musi mieć tego świadomość.

Jeśli wybaczyłeś i pozwoliłeś wrócić, to koniec wracania do tego przy każdej okazji.  Nic nie zabija związku bardziej, niż rozdrapywanie starych ran.

 

 

 

 

 

Rate this post
Pokaż więcej

7 Komentarzy

 1. Zdrada to chujowa sprawa. Ale tak jak mowisz Tyab, jesli kobieta naprawde kocha i szanuje to nie zdradzi, tylko zrobi wiele zeby zachecic faceta do dzialania, zmotywowac go.

 2. Gościowi przeszkadza, to że laska ma 25 lat i jest dziewicą. No i co z tego. Zawsze facet musi sie dostosowywac? Moze akurat takie ma wymagania. Nie przesadzal bym z tym usprawiedliwianiem lasek ze zdrady. Jak jej nie pasuje cos w zwiazku to niech najpierw sie rozstanie a pozniej szuka innego Greya albo ksiecia na bialym koniu.

  1. Hmm…

   Gościowi przeszkadza to, że panna ma 25 lat i już nie jest dziewicą. Albo ja źle napisałem, albo źle przeczytałeś. Czy to jest normalne? Według mnie, to jest lekko chore, ale co ja się tam znam:):)

   A jak wkurwia Cię praca, to od razu rzucasz ją i szukasz następnej? Czy szukasz następnej, zanim rzucisz? Łatwo się pisze, a rzeczywistość wygląda inaczej. W życiu też tak masz, że jak Ci coś nie pasuje, to wykładasz karty? Czy może kalkulujesz, jaka Ci się opcja opłaca?

 3. Według mnie jak ma 25 lat i jest dziewicą to nie jest chore. Dla niektórych to może nawet być fajne jak spotka taką nietuzinkową dziewczyne. To jest juz indywidualna kwestia co komu odpowia ale nie osądzał bym takich osób. Niby tolerancja równość. Usprawiedliwianie wszystkich odchyłów ludzkości a jak ktos cos robi inaczej niz wiekszosc to od razu jest uwazany za chorego pojeba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button