Relacje z Kobietami30 THE BEST OFFWszystkie Wpisy

7 Sposobów jak poznać że facet chce tylko seksu

Jak poznać że facet chce tylko seksu

Czasem zdarza się, że kobieta spotyka się z facetem, a potem czuje rozczarowanie mając żal do siebie, że ona liczyła na coś więcej, a on chciał od niej tylko seksu, robiąc jej nadzieję. Tak naprawdę nigdy nie wiązał z nią jakichkolwiek planów i chciał tylko seks. Oto 7 powodów po których niech zapali Ci się czerwona lampka, żeby się za bardzo nie angażować. 

1. Pojawia się i znika

Kiedyś tak robiłem. Pojawiałem się w życiu kobiety, namieszałem w głowie i gdzie indziej, a potem znikałem.  Potem jak mi się znów zachciało, to znów się pojawiałem, by za chwilę znów zniknąć. Ja chciałem tylko seksu, a ona związku. Jeśli facet tak się zachowuje, że pojawia się i znika, pojawia się i znika, to ma Cię tylko dla seksu.

2. Jest strasznie dyskretny

Jeśli wiesz, że facet nie ma dziewczyny i unika publicznych miejsc z Tobą, to się Ciebie wstydzi. Jeśli uprawiacie seks i jednocześnie ma setki wymówek, aby wyjść gdzieś razem w publiczne miejsce, to ogólnie diagnoza jest taka: ma Cię tylko do seksu. Jeśli dodatkowo pojawia się i znika, pojawia się i znika to jest 100% pewne.

Gdy już jesteście w publicznym miejscu, to nie dotyka Ciebie, nie przytula i jest taki jakby dziwny, zmieszany, rozgląda się na około, czy aby nikt nie widzi. Jeśli z nim się spotykasz, to spotykacie się w miejscach bardzo dyskretnych. Jakieś podrzędne bary dla żuli, a miejsca na spacery wybiera jakieś zadupia na obrzeżach miasta, gdzie krowy się już pasą.

Kiedy spaceruje z Tobą to często nagle zakłada kaptur na głowę, jeśli go ma lub spuszcza głowę. Jeśli masz z nim seks to znak, że się Ciebie wstydzi i ma Cię tylko do tego z braku laku.

Jak Cię przytula i całuje, to tylko w takich miejscach.  To znak, że się Ciebie wstydzi, a jesteś mu potrzebna tylko do seksu, póki nie znajdzie lepszej, być może ładniejszej kobiety.

3. Mówi – „Rozstałem się z dziewczyną”

To jest mój stały tekst, jak kobieta pyta się mnie, czy mam dziewczynę, albo czego nie mam. Mówię, że rozstałem się po 8 latach i muszę odsapnąć i nie jestem jeszcze gotowy na związek. Jeśli facet Ci coś podobnego mówi, albo wprost, że nie szuka związku, a dalej do Ciebie pisze, proponuje spotkania no to chce tylko seksu. Owszem nie jest to nic złego, gorzej jak druga strona zacznie chcieć związku.

4. Jeśli przychodzi na spotkania pod wpływem alkoholu 😉

Jeśli nigdy nie widziałaś go trzeźwego i zawsze wyczułaś od niego alkohol, to oznaka, że albo jest alkoholikiem, albo tylko przy Tobie tak robi. Jeśli pokazuje się z Tobą w miejscach publicznych, przytula i całuje i robi to tylko pod wpływem alkoholu, no to może się Ciebie wstydzić.

Jeśli spotyka się z Tobą i jest markotny i dziwny, a dopiero rozmawia z Tobą normalnie pod wpływem alkoholu i nie uchodzi za nieśmiałego, to też może być znakiem, że się Ciebie wstydzi z jakiś powodów.

5. Ciągle porusza tematy seksualne

Wasze rozmowy toczą się tylko w okół jednego. Piszecie już spory czas i rzadko coś mówi o sobie, a więcej wrzuca takich aluzji seksualnych. Czasem bywa już to wkurwiające, że możesz się  zirytować. Na pytania o życie, odpowiada wymijająco, albo z jakaś aluzją seksualną. Praktycznie nie rozmawiacie o niczym innym, tylko o seksie. On się tez o nic Ciebie nie pyta i go to nie interesuje. Oczywiście nie jest to złe, jeśli kobieta i mężczyzna chcę tylko seksu. Gorzej jak pisałem wcześniej, jak kobieta chce bardziej związku, a facet tylko seksu i po to zawraca głowę kobiecie.

6. Próbuje ciągle zaprosić do domu

Kiedy spotkacie się w miejscu wyznaczonym przez niego, nagle dowiadujesz się, że mieszka w pobliżu i całkiem przypadkiem czegoś zapomniał z domu/hotelu  i musi tam pojechać.  Albo chce Ci coś pokazać. Oczywiście może to nie być oznaka, że chce tylko seksu, bo może  oboje będziecie tego chcieć tego samego,a  z tego spotkania może wyjść fajny związek. Jednak, jeśli facet na pierwszym spotkaniu, działa czysto seksualnie i jego dotyk jest seksualny,a  dodatkowo ma rozplanowane wszystko dobrze logistycznie, to znak że on zaplanował już ten wieczór od A do Z 😉

7. Po seksie ma Cię w dupie – on chce tylko sexu

Po tym razu można poznać że facet chce tylko seksu, od razu ubiera się i mówi, że musi iść, albo daje Ci do zrozumienia, że Ty musisz iść lub odwozi Cię do domu. Brak jest czułości z jego strony, brak przytulenia, a jak już to jest, to trwa bardzo, krótko. Dodatkowo może przy Tobie pisać non stop SMS-y, albo odpisywać na Facebooku wtedy wiesz już na pewno że on chce tylko seksu.

Wsparcie

Jak dałem Ci do myślenia i chcesz mnie w jakiś sposób wesprzeć, to możesz mi postawić “małą czarną”, bo lubie brunetki :):)

Koniecznie sprawdź mój wpis – 7 Sposobów jak poznać że facet się ciebie wstydzi 

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

5/5 - (4 votes)
Pokaż więcej

14 Komentarzy

 1. Dziękuję za tekst dla kobiet 🙂 No niestety kobiety często są zdesperowane i godzą się na sex-przyjaźń, bo liczą na coś więcej, pomimo, że facet wyraźnie mówi, że chodzi mu tylko o seks. A należałoby takiemu podziękować za współpracę i zostawić takiej dziewczynie, której też zależy tylko na seksie 🙂 Przy okazji chciałam zapytać, czy jest już uruchomiona zakładka w forum dla kobiet? 🙂

 2. Trochę źle opisałeś punkt „Jest strasznie dyskretny” to oznacza że się wstydzi kobiety z którą się spotyka… to już jest temat bardziej psychologiczny… nie każdy przecież facet lubi przebywać w tłumach ludzi a jeszcze może być tak że chce przy kobiecie jak najlepiej wypaść i może chcieć po randce/ spotkaniu czegoś więcej (oprócz seksu).
  Jeśli chodzi o jeszcze że jak siedzi z dziewczyną w miejscu publicznym i zachowuje się dziwnie i jest lekko poddenerwowany to może się bać też że przyjdzie jakiś paru debili lub jego ekipa osiedlowa i zacznie się z niego nabijać a on tego nie chce… szczególnie przy dziewczynie…
  Tak trochę moim zdaniem poleciałeś z tym wszystkim źle moim zdaniem…, bo są oczywiście faceci maczo, kasanowy ale zauważ że też są nieśmiali i zbyt emocjonalnie mogą podchodzić do dziewczyn…

 3. Pomóż mi zrozumieć taką sytuację. Facet ma 22 lata, mieszka jeszcze z rodzicami i bratem, nie pracuje ani nie studiuje.
  Jesteśmy razem od 4 miesięcy. Mówi, że kocha, tęskni i jestem najpiękniejsza na świecie. Gdy wychodzimy razem to się mnie nie wstydzi, chce całować i przytulać.
  Nalegał na ogłoszenie naszego związku na Facebooku, zrobienie wspólnych zdjęć, poznanie jego rodziny. Jednak spotykamy się maksymalnie raz w tygodniu ponieważ on potrzebuje czasu dla siebie i dla kolegów. Między spotkaniami się do mnie nigdy pierwszy nie odzywa, to ja robię pierwszy krok.
  Pytałam go i proponowałam związek oparty czysto na seksie albo otwarty, ale on powiedział, że nie chce żadnej innej, chce mnie tylko dla siebie, bo mnie kocha i chce być ze mną. Proszę pomóż mi zrozumieć o co w tym chodzi.

  1. Być może jest przyzwyczajony do tego, że to Ty się odzywasz. Przestań to robić i zaobserwuj reakcję. Swoją drogą kobiet jest miliony i tak samo facetów, więc jakby koło Ciebie zaczął kręcić się inny facet to byś zobaczyła diametralnie jego inne nastawienie…

   🙂

 4. Taka sytuacja, spotkaliśmy się raz, fajnie nam się rozmawia o wszystkim, niczego nie ukrywamy, wiem, że to co mówi to prawda (wspólni znajomi), przywitał się i pożegnał ze mną podaniem ręki, a wczoraj w rozmowie telefonicznej narzucił tematy czysto seksualne. Podjęłam temat bo seks to nie jest dla mnie temat o którym się nie rozmawia. Tu jednak pojawia się pytanie czy on tylko tego ode mnie chce? Odniosłam wrażenie, że to nie ten typ faceta ale teraz już nie wiem :/ początkowo powiedziałam mu, że szukam nowych znajomości a nie partnera ale niczego nie wykluczam. O co mu chodzi? Pomóżcie

 5. 90% facetów teraz chce tylko seksu i nie chce się wiązać, co my kobiety mamy robić ? można ich wszystkich odrzucać, ale lata lecą i co dalej ? nie ma jak uprawiać seksu w związku, skoro żaden z facetów nie chce związku !!!

  1. Moja koleżanka ma taki problem, że jakiego by faceta nie poznała, to on chce od niej związku i jakiś deklaracji.

 6. Wielkie Dzięki za ten wpis, teraz będę wiedział jak sprawiać wrażenie, że chce związku, a w rzeczywistości tylko dobrać się do jej dupy 😉

  Pozdro

 7. Dla mnie takie zagrywki są żałosne 🤮
  Zamiast powiedzieć od razu wprost, o co Ci chodzi, mamisz i krzywdzisz kobiety 👎
  Pamiętaj, że karma wraca 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button