Wszystkie Wpisy30 THE BEST OFFRelacje z Kobietami

8 SPOSOBÓW JAK NA PIERWSZY RZUT OKA POZNAĆ, ŻE KOBIETA MA OCHOTĘ NA SEKS I JEST DOBRA W ŁÓŻKU

  • Szukasz szybkiego, niezobowiązującego seksu?
  • Masz już dosyć trafiania na kobiety, które chcą związku?
  • Chcesz mieć przygodę?

Jeśli odpowiedziałeś na któreś z tych pytań twierdząco, to bardzo dobrze trafiłeś, ponieważ już za moment, opowiem Ci…

Po czym rozpoznać kobietę, która ma ochotę na seks.

Ale zanim Ci to opowiem, opowiem Ci pewną historię…

Moja koleżanka rozstała się z chłopakiem i poznała innego. Pamiętam jak wsiadła do jego samochodu i sobie jeździli i pierdolili kocopoły. Nagle ona mu zasugerowała, że musi zapalić i żeby zjechał w boczną, leśną uliczkę. Był to pierwszy znak, a w zasadzie drugi, który świadczył o tym, że kobieta chce się pierdolić jak domki w Jugosławii, ponieważ miała na sobie krótką miniówkę.

Gdy wjechali do lasu, ona odpaliła szluga i zaproponowała spacer. Przeszli kawałek, a on jej pokazuje zachodzące słońce w oddali. Bardzo romantyczne, jednak jej słońce nie obchodziło, bo szukała szybkiego seksu, a nie romantyzmu. Ona szukała kutasa, a nie miłośnika przyrody. Liczyła po cichu, że jej chociaż da klapsa i weźmie od tyłu gdzieś przy drzewie, jednak tylko spacerowali i pierdolili głupoty.

Zaczęło się ściemniać pomału, więc wrócili do samochodu i ona zamiast do przodu, to siadła do tyłu. Kolejny znak, którego gość nie zauważył lub nie chciał zauważyć i znów tylko zaczęli rozmawiać. Ona na tylnym siedzeniu, a on na przednim. Nagle koleś jej zaproponował, aby przesiadła się z powrotem na siedzenie z przodu, ponieważ widać gwiazdy…

Siadła na przednie siedzenie i powiedziała, żeby ją odwiózł. Odwiózł ją do domu i tylko ją niby niechcący złapał na udo jak siedzieli. Opowiada mi, że jak wracali, to ona specjalnie blisko zmiany biegów miała nogę, licząc po cichu, że jeszcze coś z tego wyjdzie. Koleś kilka razy otarł się ręką o jej udo przy zmianie biegów i za każdym razem przepraszał za to mówiąc zesranym głosikiem:

-„Oj Sorry…Przepraszam, nie chciał…

Pożegnali się i nim doszła do domu już dostała SMS-a, że pięknie wyglądała i w ogóle słodkości. Następnego dnia znów dostała SMS-a-„Czemu się nie odzywa” i pytanie czy „spotkanie się podobało i czy nie ma ochoty się jeszcze się spotkać”. 

Koleżanka olała temat, ponieważ gość to jakaś była miękka faja. Pamiętam jak mi powiedziała:

-Ja tylko czekam, aż on weźmie się za mnie, a ten o gwiazdach pierdoli.

Kiedyś za czasów studenckich do mojego lokatora przyszła koleżanka z roku. Miała na sobie wielkie szpile i krótką mini, ale stanowczo za krótką. na zwykłe spotkanie. Gołym okiem było widać, że leci na mojego kolegę. Była odstawiona, wypachniona, posiedziała u niego z godzinę i wyszła jakby wkurwiona. Pytam się więc go.:

No i jak, było co? Zakisiłeś ogóra? Zrobiłeś jej odwiert?

-No co  Ty, gadaliśmy tylko-odpowiedział zdziwiony.

Okej… Może nie chciał się z nią tegować, ale po kiego chuja potem żalił się przy wódce, że on chce coś z nią więcej, ale ona nie chce się spotkać i go unika nawet na Uczelni.

Jeśli nie chcesz seksu z dziewczyną, to nie biegaj potem za nią i nie wypisuj robiąc za psa ogrodnika. Kobiety dają nam facetom specjalne znaki, kiedy mają ochotę na seks i kiedy najłatwiej je poznać. To co napiszę traktuj jako ciekawostkę.

Wysokie szpilki i krótka mini

Mini naprawdę, krótka- Jeśli kobieta tak się ubrała na randkę z Tobą, to masz zielone światło, aby zaprowadzić ją z łatwością do domu. Oczywiście będzie się opierać, ale te opory zwalczysz tym, że złapiesz ją za rękę i poprowadzisz.

Może to być jednorazowy seks i może się zdarzyć, że to ona zaliczy Ciebie, a nie Ty ją, więc przestań potem na drugi dzień wypisywać jej SMS-y. Sama napisze do Ciebie jak byłeś dobry, a jak nie to nie napisze. Nie nastawiaj się też na jakieś romantyzmy i czułości. Kiedyś poznałem taką jedną na szybką noc, nad ranem chciałem się przytulić i usłyszałem

„No co ty, nie za wygodnie Ci?”

Czasem zdarzało się, że panny po wszystkim mówiły

„Dobra, weź już idź, co bo mam rano do pracy”.

Ogólnie kobiety, które non stop chodzą na obcasach, o wiele łatwiej dochodzą i są dzikie w łóżku. Tak wynika z moich i nie tylko moich doświadczeń, ale i z badań naukowych m.in Dr Mari Cerutto. Dodatkowo jak kobieta chodzi w szpilkach, to stawia większe kroki i przez to kręci tyłeczkiem. Kiedyś przez moje miasto chodziła taka kobieta, którą jak widziałem to zawsze miała mini i szpile. Pół miasta się za nią oglądało. Ja zbierałem się pół roku na odwagę, aby do niej podejść, aż do czasu gdy zobaczyłem ją z ziomkiem w bluzie z kapturem i dresach. Aż do dziś serce mnie boli, jak cudowna musiała być w łóżku. Dodatkowo jeśli buty są w kolorze czerwonym to podobno podświadomie taka kobieta „czegoś chce…”. Nie ukrywam coś w tym jest.

 

Ubranie, które odsłania jej plecy albo ramiona

Często w parze z mini i wysokimi szpilami oraz plastrem antykoncepcyjnym, który doskonale widać. Zawsze mi się miło rozmawiało o seksie z pannami co miały plaster. ;-). Jeśli też widzisz prześwitujące stringi pod ubraniem na randce, to też jest znak ;-). Tak czy owak kręcą mnie kobiety co wystawiają jedno ramię, a drugie jest zakryte:)

 

Pozytywna reakcja na bezpośredniość

Czasem walę prosto z mostu np:

„Mam ochotę się kochać z Tobą”

I to bez budowania jakiegoś raportu czy tam więzi emocjonalnej. Jeśli panna wygląda tak, że ma mini, szpile to wale taki tekst i czekam na reakcje.

Jak jest bardzo pozytywna, tzn. nie ma udawanego oburzenia czy zaskoczenia, to elegancko. Jak chcesz poznać MILFA na sex, to tylko taką szczerością. One się nie pierdolą w tańcu i nie bawią w podchody jak gówniary. Wiedzą czego chcą od faceta i po co przyszły do klubu. Dodatkowo zwróć uwagę jak reaguje na Twój dotyk.

Bycie na parkiecie do białego rana

Jeśli kobieta jest na parkiecie do późna, to znaczy, że ona czegoś szuka. Dodatkowo jak siedzi sama przy barze i widać, że rozgląda się na boki i jest jakaś zniecierpliwiona, popijając jednego drinka kilka godzin

Bardzo łatwo taką poznać i jest otwarta. Mam znajomego, który do Klubów chodzi można powiedzieć nad ranem i przyprowadza sobie panny do domu, bo mieszka bardzo blisko. Moje znajome co wiem, że bardzo lubią sex i są otwarte, często jak opowiadają to mówią:

-„A wróciłam do domu o 6 rano”.

Kobiety bardzo rzadko o tej godzinie wychodzą z Klubów. Do końca przeważnie zostają ostatnie najebusy lub kobiety, które czegoś szukają.

 

Samotne kobiety pod barem

Zwracaj na to uwagę. Nie chodzi tylko o klub, ale i takie Puby. Ostatnio poznałem w Pubie fajną pannę, która była wystrojona, a pół nocy siedziała przy barze na stołku, oglądała teledyski puszczane z eski i mieszała słomką drinka, którego piła chyba z 3 godziny. Wystarczyło, że zagadałem, dosiadłem się i potem z łatwością dołączyła do naszego stolika. Okazało się, że pani przyjechała w delegację i samej jej się nudziło w hotelu:-).

Pytania

Jak jesteś na randce i kobieta wypytuje się Ciebie z kim mieszkasz, z jakimi lokatorami, czy z mamą, rodzeństwem.  Daje znaki dyskretne, że ma wolne mieszkanie, albo lokatorka wraca późno. Oczywiście może być tak, że kobieta sprawdza Cię pod względem Twojego statusu. Ta pani z delegacji jak myślisz skąd wiem o tych szczegółach? 😉

 

USTA

zwróć uwagę na dolną wargę jaka jest. Takie kobiety z większą dolną wargą dobrze całują i są otwarte seksualnie. Dodatkowo jak usta też są pomalowane na czerwony,taki krwisty kolor.

POLICZKI

Jeśli kobieta ma pełne policzki, to jest zwierzakiem w łóżku ;-).

P.S

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

 

5/5 - (6 votes)
Pokaż więcej

7 Komentarzy

  1. Widać, że nigdy nie chodziłeś w szpilkach – załóż, spróbuj zrobić kilka kroków i przekonasz się, czy to są większe kroki niż standardowe, czy mniejsze 😉

    Co do znaków takich jak ubranie i makijaż, może być to znak i niejednokrotnie tak jest, ale trzeba być bardzo ostrożnym. Koniecznie też trzeba przy tym obserwować zachowanie, bo obcas, krótka spódniczka i czerwona szminka to często tylko przykrywka, bądź – owszem – sposób na zwrócenie na siebie uwagi, ale niekoniecznie oznaczający, że kobieta od razu chce faceta zaciągnąć do łóżka/samochodu/pod drzewo/na blat kuchenny itd.

    A mit opierającej się kobiety, która chociaż to robi, to chce seksu, to… właśnie, to mit. Kobieta może powiedzieć, że nie wie, czy chce i wtedy facet ma szansę ją przekonać. Jak mu się nie uda, to niestety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button