Relacje z KobietamiJak Odzyskać Byłą DziewczynęWszystkie Wpisy

Dlaczego chociaż raz w życiu powinieneś spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę?

 

Spis Treści

Dlaczego chociaż raz w życiu powinieneś spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę? Czyli co musisz zrobić, aby być dobry z kobietami?

No właśnie! Dlaczego chociaż raz w życiu powinieneś spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę?

Już Ci odpowiadam! Dla doświadczenia! Dla Twojego doświadczenia z kobietami! Dla przyszłych wniosków i tego, abyś mógł przekazać wiedzę związaną swoim przyjaciołom, kolegom, znajomym oraz swojemu synowi.

Żeby być dobrym z kobietami, to:

 • Powinieneś się w końcu przełamać i zacząć podchodzić do kobiet na ulicy!

Zaczepiać je i brać numery lub tworzyć z nimi szybkie randki. Żeby być dobrym z kobietami powinieneś dostać setki zlew! Nawet tych chamskich i brutalnych

Po kilkuset kobietach i kilkuset zlewach nagle dostrzeżesz, że zdobycie numeru od kobiety, to jest tylko schemat. 90% kobiet odpowiadają tak samo, zachowują się tak samo. Na początku będziesz się stroił na day-game jak stróż w Boże Ciało, byle tylko najlepiej wypaść w oczach kobiet. Jak już dobędziesz wprawę, to będziesz wracał najebany z imprezy czy w dresie i to nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu, ponieważ będziesz wiedział co i w jaki sposób odpowiedzieć kobiecie nawet będąc spoconym i brudnym po 12 godzinach pracy na roli. Będziesz pewny siebie, a pewność siebie z kobietami przełoży się na inne dziedziny życia, ponieważ wszędzie, gdzie nie spojrzysz tam zobaczysz drugiego człowieka w tym kobiety.

Pamiętam jak kiedyś robiłem swoje eksperymenty w centrach handlowych. Byłem na kacu, nieogolony,  w rozciągniętych dresach bawełnianych, rozczochrany jakbym do dopiero co wstał z łóżka i uwaga!! W…. Warriorach! Tak Warriory! Kojarzycie te buty? To były buty do gry w piłkę na hali. Chodziłem w nich po szkole w podstawówce i to był wtedy krzyk mody, ponieważ każdy popierdalał w czarnych trampkach. No i wyobraź sobie, że taki zapyziały koleś w Warriorach podchodzi w centrum handlowym do jakiejś panny co dopiero skończyła robotę w jakimś E&Y, PWC, KPMG, DELOITTE.

No wyobraź sobie to jak idzie taki korpo szczur na golowo odstawiony, czerwone usta, włosy w kok i kawa ze starbucksa, a tu podbija do niej koleś w Warriorach! Moim celem było wtedy nie zdobycie numer, ale porozmawianie z takim wyglądem z kobietą i utrzymanie z nią przez chwilę rozmowy, aby nie spierdoliła  nie potraktowała mnie jako jakiegoś ćpuna, menela czy bezdomnego. Z czasem, aby podwyższyć sobie już i tak wysoko postawioną poprzeczkę, to brudziłem Warriory w błocie i w takim stanie podbijałem do kobiet do których goście nie potrafią podejść wyglądając nawet jak milion dolarów.

Żałuję, że nie nagrywałem wtedy swoich podejść, bo byłby to hit internetu, a teraz na takie zabawy jestem już po prostu za stary. Od takich kobiet zdobywałem numery! Oczywiście było ich malutko, ale były, a wiesz czemu? Ponieważ bił ode mnie kontrast pomiędzy tym jak wyglądam, a tym: jak mówię, jak się zachowuję, co mówię i kobiety dochodziły do wniosku, że coś tu jest nie tak! Wiele kobiet rozglądała się dookoła myśląc, że to ukryta kamera czy jakiś społeczny eksperyment. 

Jak zdobyć w szybki sposób numer telefonu od kobiety? Przeczytaj o tym poniższego bloga:

Schemat Jak w Prosty Sposób Zdobyć Numer Telefonu Od Kobiety

 

 • Żeby być dobrym z kobietami, powinieneś mieć jednorazowe przygody!

Tak! Szybkie numerki z nowo poznanymi kobietami. Wtedy bardzo szybko rozkminisz zachowanie kobiet w takich sytuacjach. Będziesz wiedział czego szuka kobieta. Tylko na podstawie mowy ciała, jej ubioru i tego jak na Ciebie reaguje. Jak Cię dotyka, jak na Ciebie patrzy, co mówi, będziesz wiedział czy  pokłóciła się z chłopakiem i przyszła odreagować do klubu, czy jest singielką, która dawno nie miała faceta

Jak dojdziesz do wprawy do w 30 minut będziesz miał seks z nowo poznaną kobietą. Mój rekord to 15 min! W takim czasie miałem najszybszy seks w kobietą w moim życiu, którą dopiero co poznałem. Cła sztuka polegała na tym, że poznałem ją 15 minut wcześniej, a stworzyłem poczucie jakbyśmy znali się bardzo długo. To jest cała filozofia! Stworzyć w kobiecie takie emocje, które da jej takie poczucie.

I najlepsze jest to, że ja miałem z nią seks w 15 min, a byli goście co bujali się z nią kilka tygodni i nawet nie zasmakowali jej ust. Nie piszę tego, aby się chwalić, ale chcę Ci dać do myślenia.

Chcesz poznać 8 sposobów po których poznasz, że kobieta ma ochotę na seks? Kliknij w poniższy link:

8 sposobów Jak Poznać, Że Kobieta Ma Ochotę Na Seks

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś być nieobliczalny i robić coś co ludziom nie mieści się w głowie! 

Chodzi o to, żebyś wywoływał skraje emocje w kobietach. Kluczem do tego jest Twoja seksualna pewność siebie.Poniżej przeczytasz o tym o pewności siebie i otwartości z kobietami oraz jak skradłem buziaka pewnej fryzjerce.

Pewność Siebie i Otwartość z Kobietami

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś mieć układ fuck-frend!

Tak żeby być dobrym z kobietami powinieneś wejść w taką relację z kobietą! Mieć kobietę, z którą spotykasz się tylko na seks bez zobowiązań przez kilka tygodni czy miesięcy.

Wtedy nagle zobaczysz, że seks i to ten dobry bardzo zbliża do siebie ludzi.  Zobaczysz zachowanie kobiety w takiej relacji, jak próbuje Ciebie zdobyć, albo jak Ty próbujesz zdobyć ją! Zobaczysz te zagrania, te testy, te zachowanie kiedy kobieta uświadomi sobie, że to Ty się wkręciłeś w nią, a nie ona w Ciebie!

Jak wejść w taki układ? Jak będzie pod tym wpisem 20 sensownych komentarzy opisujących wasze doświadczenia z kobietami i problemy z tym związane, to napisze o tym bloga. Będzie to mocna instrukcja pełna historii z życia.

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś poznać kilka MILF-ów

Milfów czyli kobiet, które są od Ciebie starsze o 10-15-20 lat! Wtedy zobaczysz różnice w zachowaniu starszych kobiet, a młodych siusiar! Zobaczysz różnicę w podejściu do życia oraz seksu.

Jak poznać i poderwać MILFA? Kliknij w poniższy link i przeczytaj:

MILF Czyli Jak Poznać i Poderwać Starszą oD Siebie Kobietę

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś spróbować poderwać swoją przyjaciółkę, która wrzuciła Cię do „Friend Zone”

Zobaczysz wtedy jak zachowują się kobiety, które mają świadomość, że one Ci się podobają, jednak mają Cię tylko za kolegę czy przyjaciela. Żeby być dobrym z kobietami powinieneś zabujać się w swojej koleżance i patrzeć jak reaguje na Ciebie po wyznaniu jej miłości.

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś być obiektem pożądania i rozmów swoich koleżanek.

Koleżanek, które niby mają Cię tylko za swojego zwykłego kolegę, ale ciągle o Tobie rozmawiają i plotkują. Koleżanek, które do końca nie mogą zaszufladkować Cię jako kolega ponieważ działasz na nie za mocno seksualnie.

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś poderwać kobietę, by za chwilę poderwać jej najlepszą przyjaciółkę,

A wtedy zobaczysz co są wstanie kobiety zrobić pod wpływem zazdrości. Zobaczysz w jaki sposób zachowują się zazdrosne kobiety oraz do czego są zdolne. Wtedy uświadomisz sobie jaką potężną bronią jest kobieca zazdrość. Da Ci to bardzo mocno do myślenia. Poniżej historia, która myślę, że Ci otworzy oczy na to co można w relacjach z kobietami.

Dwie Przyjaciółki i Podrywacz Czyli Jak w Praktyce Wygląda Kobieca Zazdrość

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś tworzyć z kobietami związki.

Związki, w których razem mieszkacie, a wtedy zauważysz, że kobieta inaczej zachowuje się kiedy mieszka z facetem, niż kiedy ten związek jest na odległość. Każdy związek daje Ci doświadczenia z kobietami. Inną wiedzę ma facet mający  kilka związków za sobą, a inną ma młody chłopak, który rozstał się z licealną miłością.

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś eksperymentować w związku!

A wtedy zobaczysz do czego są zdolne kobiety w łóżku. Często te niepozorne, ciche myszki! Jak otworzysz kobietę seksualnie, to wyjdzie  z niej istna diablica i będziesz w szoku jakie kobiety mają pomysły i fantazje seksualne.

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś dążyć do trójkąta  Dwie kobiety i Ty!

No chyba, że wolisz dwóch facetów, ale ja osobiście nie jestem aż taki otwarty i nigdy bym się na to nie zgodził. Wtedy zobaczysz, że to wcale nie jest takie trudne jak się wydaje i będziesz jednym z nielicznych facetów, którym ta sztuka się udała, ponieważ większość gości trójkąty ma na pornolach. Wystarczy poznanie odpowiedniej kobiety, która już się resztą zajmie, a Ty w zasadzie nic nie musisz robić.

Jak mieć trójkąt z kobietami? Kliknij w poniższy link po instrukcję:

Seks w Trójkącie! Jak Doprowadzić Do Seksu z Dwiema Kobietami

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś stracić chociaż raz kobietę.

Wtedy zobaczysz jak zachowuje się kobieta kiedy odchodzi od faceta! Wtedy poznasz ludzi w ekstremalnych sytuacjach! Wtedy zdejmiesz swoje różowe okulary z nosa przez, które patrzyłeś do tej pory na swoją kobietę i swój związek.

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś chociaż raz mieć odbitą dziewczynę.

Wtedy zobaczysz jak zachowuje się kobieta, która odchodzi od Ciebie do innego faceta! Faceta, który może być Twoim najlepszym przyjacielem. Wtedy zobaczysz jej zachowanie w stosunku do Ciebie!  Zobaczysz w pełni jej zachowanie! Jej testy, słowa! A wtedy dojdzie do Ciebie w jaki sposób możesz zawczasu rozpierdolić ich związek, namieszać kobiecie w głowie i rozłożyć gościa na łopatki. W zasadzie to on sam się rozłoży, ponieważ zacznie popełniać błędy.

 • Żeby być dobrym z kobietami, powinieneś chociaż raz zostać zdradzonym.

Wtedy zauważysz jak zachowuje się kobieta, która zdradza swojego faceta. Wtedy zobaczysz w jaki sposób kobiety potrafią kłamać w żywe oczy i jak potrafią być dyskretne.

Jak rozpoznać czy jesteś atrakcyjnym w oczach kobiety lub czy ona Cię zdradza? Kliknij w poniższy link:

Znaki Które Świadczą o Zdradzie

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś chociaż raz spróbować odzyskać swoją byłą kobietę.

Wtedy naprawdę bardzo dużo nauczysz się o psychologii kobiet. Powinieneś odzyskać kobietę z sukcesem oraz z porażką, pogrążając się w jej oczach jak zwykły frajer. Jak trafiłeś na moją stronę z Googla, to myślę, że ten etap masz właśnie za sobą.

Jak odzyskać byłą kobietę? Przeczytasz o tym poniżej!

Jak Odzyskać Byłą Dziewczynę

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś chociaż raz spróbować odbić zajętą kobietę.

Wtedy zobaczysz jak zachowuje się kobieta, która ma faceta i jednocześnie spotyka się z Tobą. Zobaczysz paradoks tej sytuacji jak się zachowuje kobieta, która znalazła sobie kochanka!

Jak odbić zajętą dziewczynę? Wyjaśniam poniżej:

Jak Odbić Zajętą Dziewczynę

 • Żeby być dobrym z kobietami, powinieneś w wieku +30 rozkochać w sobie małolatkę +18-21 lat

A wtedy zobaczysz czego mogą Cię nauczyć nastolatki w związku czy łóżku.

 • Żeby być dobrym dobrym z kobietami powinieneś zakochać się w zajętej kobiecie i nieudolnie próbować ją odbić!

A Wtedy zobaczysz, że takie relacje mogą się ciągnąć nawet kilka lat. Wtedy zobaczysz jak te relacje ryją banie i wyniszczają psychicznie! Wtedy zobaczysz niezdecydowanie kobiet, która jest między młotem a kowadłem. Wtedy zobaczysz jak zachowuje się kobieta, która chce mieć ciastko i zjeść ciastko. Wtedy zobaczysz jak to jest być frajerem na smyczy kobiety, która trzyma już na niej swojego chłopaka. 

 • Żeby być dobrym z kobietami, to musisz mieć dodatkowe 3 kobiety na tym samym poziomie!

A wtedy poczujesz te uczucie luzu, które uświadomi Ci, że jak zdobędziesz kobietę, która Ci się spodobała, to będzie fajnie, a jak jej nie zdobędziesz, to również będzie fajnie, ponieważ masz jeszcze trzy w zanadrzu z którymi się spotykasz. Mając ten luz, zobaczysz jak zachowuje się kobieta, do której dojdzie, że nie jest pępkiem świata, tylko jest jedną z wielu.

 • Żeby być dobrym z kobietami nie powinieneś się poddawać! 

Mi zaczęło wychodzić z kobietami po  ponad 100 podejściach! Wtedy trybik mi się w głowie przestawił i to był początek wszystkiego!

 • Żeby być dobrym z kobietami powinieneś wysoko mierzyć! 

Spotykałem się kiedyś z kobietą z którą jednocześnie spotykał się pewien piłkarz ekstraklasy. Jednak najlepsze kobiety poznawałem przez mojego zaprzyjaźnionego fotografa.

 • Żeby być dobrym z kobietami musisz mieć swoje zasady oraz wymagania co do kobiet:

A wtedy zobaczysz, że kobiety będą Cię szanowały. Możesz stracić kobietę, ale nigdy nie stracisz swojego honory.

 • Żeby być dobrym z kobietami musisz być dobry w kontaktach z ludźmi.

Musisz umieć dogadywać się z każdym i w każdym okolicznościach. Nieważne czy to żul Mietek, osiedlowy bandyta, ćpun parkowy, biznesmen czy Andrzej Duda. Nieważne czy to Policjant, pielęgrniarka, strażak, sklepowa czy jadzia z warzywniaka. Z każdym musisz umieć złapać wspólny język. Jak to zrobić? O tym jest moja najnowsza książka, którą możesz zamówić pisząc na: damcidomyslenia@protonmail.com

 • Żeby być dobrym z kobietami to w pierwszej kolejności musisz mieć poukładane swoje własne życie osobiste.

Większość facetów nie ma problemów z kobietami, tylko ze swoim życiem w którym panuje wielki bałagan. Najpierw ogarnij bałagan, a potem bierz się za kobiety.

 • Żeby być dobrym z kobietami musisz być gotowy je stracić. Żeby być dobrym z kobietami musisz umieć od nich odejść w każdej chwili.

A wtedy zobaczysz tak naprawdę czym są relacje damsko-męskie! Zobaczysz wtedy kiedy będziesz gotów sam kończyć związki z kobietami, a nie one z Tobą!

KLIKNIJ W PONIŻSZY LINK i postaw mi “małą czarną” :):):) jednocześnie doceniając mnie za moją pomoc w tych trudnych dla Ciebie chwilach. Ja Cię wsparłem i Ty również możesz mnie wesprzeć – małą czarną :):) Będzie na opłacenie serwera, domeny, autorespondera i co najważniejsze – na motywację do pisania dalszego takich blogów jak ten.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

30 Komentarzy

 1. Powiem tak , masz racje Tayb . Pierwsza dupa mnie kopnela latalem za nia i dupa. Druga dupa mnie kopnela olalem ją sama wrocila . Teraz szukam ukladu sex xD

 2. Dzięki TYAB, trzeba liczyć tylko na siebie, kobieta w działaniu nie pomoże( kiedyś kupiłem bombonierki,aby moja obietnica została dopilnowana, wtedy usłyszałem- my tu nie jesteśmy przekupni). Jeżeli ktoś Cię olewa, to bez zastanowienia zrób od razu to samo.

 3. Na blogu pomagasz innym ogarnąć się życiowo, więc nie rozumiem tych maili przeciwko tobie, być może uratowałeś wielu niedoszłych samobójców. Uczysz doceniania właściwych osób- Pozdro!!!

  1. Zawsze się znajdzie ktoś komuś coś nie będzie pasowało! Nie ważne czy to praca, szkoła, biznes czy blogowanie

   1. po prostu ktoś myśli że życie go po jajach będzie lizać a życie to nie jebajka i trzeba dbać w pierwszej KOLEJNOŚCI O SIEBIE

 4. Szanuję to co robisz i szanuję za ilość doświadczeń.

  Lubię podchodzić i rozmawiać z różnymi kobietami, choć od skończenia studiów i rozpoczęcia życia etatowca tak często mi się to nie zdarza. Problemy z kobietami? No mało kto ich nie ma. Miałem kilka związków za sobą, parę przygód, niczego nie żałuję. Bardzo trafnie opisujesz, im więcej doświadczenia, a na dobrą sprawę chyba im więcej ma się w sobie luzu na działania kobiety i bardziej ma się na nie wyjebane – pewnie nie działa w wieloletnim związku jak się notorycznie zlewa laskę – ale tak ten luz, pewność siebie daje bardzo dobre efekty z panienkami. Chyba najgorsze co można robić to wiecznie słodzić i próbować się przypodobać błagając o czyjąś atencję. Co do problemów, miałem fajną przygodę z nieziemską małolatką i chciałbym ją powtórzyć. Jednak niestety ona nie chce, zbywa temat. Nasza znajomość zaczęła się jak miała chłopaka jeszcze, nic się nie działo, nie chciała się spotkać, po jakimś czasie tak w sumie znikąd zaczęliśmy od razu gadać na seksualne tematy potem poszło, ale po spotkaniu chyba się lekko podpaliłem na nią i teraz trzeba to jakoś odwrócić. Dzięki temu spotkaniu doprowadziłem do rozbicia ich związku – a najpewniej sam się już wypalił – teraz myślę jak to znowu rozegrać. Mam nadzieję, że o taki rodzaj komentarza Ci chodziło, jeśli zdecydujesz się udzielić odpowiedzi będę wdzięczny. 😉

  1. No takie komentarze to złoto! Jak to rozegrać? Najpierw sprawdź jak na Ciebie reaguje po czasie. Jak dobrze czy neutralnie, to ok, jak negatywnie czy obojętnie, to znak, że w tej chwili nie jest gotowa na odświeżenie kontaktu.

 5. Jeszcze jedno, skoro piszesz o próbie odzyskania byłej, to dziś napisałem do swojej byłej, z którą byłem chyba najszczęśliwszy, bo akurat dziś ma urodziny jak dobrze pamiętam. Jestem ciekaw jak to się potoczy 🙂

  Pozdrooooo

   1. Czy jeżeli uznam, że temat o ex jest wart co najmniej dobrego Single Malta lub Wódki Premium to byś się pokusił o pomoc indywidualną?

    Pozdrawiam

 6. Też pamiętam kiedyś randkę z super panną 10/10. Siedziałem z nią i jest super atmosfera, ona cała rozpalona, a ja myślę sobie „jedna, czy dwie takie randki dają więcej niż 4 godziny czytania pua artykułów” ale chyba za dużo bajeru wleciało. Pamiętam, że parę dni przed tą randkę przeczytałem u Ciebie, że jak kobieta całuje Cię trzymając za policzek to jest silnie zauroczona, więc tym bardziej się cieszyłem. A potem? Potem mnie zbyła.

 7. Tyab takie pytanie krąży mi po głowie, czy Twoja kobieta wie, że Tyab to Ty i czy wie, że prowadzisz tego bloga? A jeżeli tak wspiera Cię w tej działalności czy ma focha? 😛

 8. Ja się podzielę ostatnią historią, którą przeżyłem z pewną kobietą. Poznaliśmy się w pracy. Pochodzi z pewnego dalekiego kraju. Na początku, kiedy się poznawaliśmy nie pamiętała nawet mojego imienia. Jakoś w kwietniu zainteresowało ją, jak rozmawiam po francusku z kolegą. Później od słowa do słowa dowiedziała się, że ćwiczę taniec. Opowiedziałem jej, że dotychczas bałem się tańczyć, ale postanowiłem ten strach pokonać i że się opłaciło, bo bardzo to lubię. W międzyczasie zaczęła też dopytywać, czy chodzę na siłownię, bo mam sylwetkę „sportowca”. W pracy, zaczęliśmy uczyć się kroków. Zainteresowanie rosło. Tak się złożyło, że w dniu jej urodzin była impreza firmowa. Nie powiedziała mi o tym, ale dopytywała czy będę 😀 . Po tej imprezie zaczęliśmy się już spotykać sam na sam. Były pocałunki i sporo pozytywnej energii. Czuć było, że rozkwita, aczkolwiek pojawiały się pierwsze dziwne sygnały. Potrafiła się spóźnić 30 min na spotkanie np. Ja poszedłem po 15min ale dzwoniła i przepraszała. Do ostatniego majowego piątku było mniej więcej ok. Później zaczęła odwoływać wszystkie spotkania (3 z rzędu). Po tym zaczęła mnie trochę ignorować. Chciałem z nią o tym pogadać, ale do dziś nie znalazła na to czasu 🙂 . Jestem teraz dosyć mocno hejtowany przez nią i jej znajomych. Czuję to, ale mam to gdzieś. Z tego już nic nie będzie, ale co przeżyłem to moje 🙂

 9. Drogi Tyab’ie może zainteresujesz się zaburzeniami osobowościowymi facetów (narcyz, histronik, zależny, jak oni mogą coś zbudować z kobietą?). Czy histronik to zaburzenie, czy jednak osobowość? a może sposób na zaspokojenie poczucia ważności które podobno jest wpisane w każdego człowieka? (Dale Carnegie Jak zdobyć przyjaciół) Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button