Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Trójkąt z dwiema kobietami, jak doprowadzić do seksu w trójkącie

Trójkąt z dwiema kobietami, czyli jak doprowadzić do seksu w trójkącie?

WPIS TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH!!!

Wpis skierowany jest do pełnoletnich amatorów geometrii i miłośników figur geometrycznych. Wpis ten pochodzi z największego forum w Polsce dotyczącym uwodzenia kobiet na którym kiedyś się udzielałem, dzieląc się swoimi przemyśleniami oraz przeżyciami. Zdecydowałem się go trochę zmodyfikować i podzielić z wami pewną, zakazaną i bardzo niegrzeczną wiedzą. Stwierdziłem, że mojemu blogowi brakuje trochę kontrowersji, więc pora trochę oburzyć osób.

Fantazją seksualną wielu mężczyzn jest mieć seks w trójkącie z dwiema kobietami. Jednak na marzeniach zazwyczaj się kończy, ponieważ dla wielu facetów seks w trójkącie, to marzenie ze ściętej głowy. Jednak czy aby na pewno jest to prawdą?

Czy łatwo można mieć seks w trójkącie?

Nie ukrywajmy, że bardzo łatwo, jednak trzeba do tego zabrać się z głową i w przemyślany sposób.  Tak naprawdę to są tylko dwie drogi do spełnienia swojego największego marzenia seksualnego, jakim jest seks z dwiema kobietami.

 • Namówienie swojej kobiety na trójkąta.
 • Znalezienie sobie kobiety biseksualnej.

Jak namówić swoją kobietę na trójkąta?

I tu pojawiają się schody. Większość facetów wybiera właśnie taką drogę. Chcą w logiczny sposób przekonać swoją kobietę na seks w trójkącie. Spójrzmy najpierw na to, jak wygląda seks takiej pary? Jeśli ona leży jak kłoda, nie eksperymentujecie w żaden sposób, to myślisz, że ona zgodzi się Ci na trójkąta, jeśli nigdy tego nie robiła? Oczywiście, że nie.

Kobietę należy uczyć seksu, a niekiedy nie jest to takie proste. Czemu? Bo wszystko rozbija się o jej przekonania jakie ma w głowie. Ona może nie być gotowa na taki przeskok w łóżku.  Tu leżała jak kłoda, a tu nagle zaczynasz ją męczyć o trójkąta. Za duży przeskok i kobieta nie zdąży sobie tego poukładać w głowie.

Jeśli kobieta miała wcześniej seks w trójkącie z poprzednim partnerem i ma z tym związane negatywne doświadczenia, to również na to się nie zgodzi, a zmiana jej przekonań będzie bardzo męcząca.

Bardzo ważna jest też Twoja pozycja w związku. Jeśli jesteś jakimś pierdolonym pantoflem, miękkim siurkiem, który trzyma się spódnicy swojej dziewczyny, to zapomnij o tym, że namówisz swoją kobietę w logiczny sposób na trójkąt. Ty nie masz w jej oczach szacunku i atrakcyjności, więc może nawet Cię wyśmiać.

Twoja kobieta musi być otwarta seksualnie. Jeśli nie jest, to musisz najpierw otworzyć ją na nowe doznania, a potem zasiewać jej w głowie myśli związane z figurami geometrycznymi. Również i Ty psychicznie musisz być gotowy na to.  Jeśli nie będziesz, to możesz się zestresować przed nowym doznaniem. Jeśli nigdy nie miałeś seksu z dwiema kobietami, to będzie to Twój pierwszy raz. Możesz się zestresować, zdenerwować i klarnet Ci nie będzie „grał”.

Tak miał mój znajomy, który namówił żonę na trójkąta z obcą kobietą. Niestety nie mieli skąd jej wziąć, więc wzięli z ogłoszenia. Chyba nawet zapłacili jej nawet pieniądze i co? I była porażka!!! Dlatego, jak mieć trójkąta, to tylko z jakąś zaufaną osobą. Koleżanką dziewczyny, żony itd.

Jednak jeśli Twoja kobieta nie miała wcześniej tego typu doświadczeń, to może się wstydzić uprawiać seks ze swoją koleżanką. Skoro będzie się wstydziła, to znaczy, że nie jest jeszcze na to gotowa.

Jeśli jesteś w związku i chcesz namówić swoją kobietę na trójkąta, to musisz wziąć jeszcze jeden element pod uwagę.  Jaki? Zazdrość!!!

Mam koleżankę, która jest naprawdę seks maszyną. Jest bardzo otwarta seksualnie. Lubi przebieranki, eksperymenty, wiązania, lekkie BDMS. Pewnego razu z chłopakiem postanowili pójść na Swingers Party, gdzie się popłakała. Nie mogła patrzeć na to jak jej chłopak posuwa inną.

Kobieta może zgodzić się na trójkąta, ale jak dojdzie co do czego, to może jej coś odjebać. Zobaczy nagle rywalkę i stanie się zazdrosna, a w tyle głowy będzie miała, że ją zdradziłeś. Przez to może dojść do spięć między wami. Ty zaczniesz jej tłumaczyć logicznie, że przecież się zgodziła, a ona będzie odwracała kota ogonem, że ją do tego zmusiłeś.

Musisz się liczyć również z rewanżem. Mój kolega miał trójkąta z żoną i pewną panią i teraz żona chce na odwrót. Mieć trójkąta z nim i pewnym panem. Koledze nie bardzo to pasuje. Mi też nie pasowałoby ocieranie się o jakiegoś typa. I pytanie jest takie czy nie byłbyś zazdrosny?

Może się tak zdarzyć, że Twojej kobiecie spodoba się seks z kobietą. Może nigdy tego nie robiła i nagle wyjdzie, że jest bi seksualna? Może wtedy częściej chcieć tego typu zabawy i w pewnym momencie życia, to Ty zaczniesz być zazdrosny o kobiety.

Nie ukrywajmy, że trójkąty są fajne, jeśli jesteś w relacji niezobowiązującej. Jeśli jednak jesteś w związku, to może nie być to komfortowe dla jednej ze stron.

Jak chcesz namówić kobietę do trójkąta, to zasiewaj w jej głowie ziarna tego obrazu. Wywołuj w niej ciekawość itd. Jednak jest to strasznie długi proces. O wiele lepiej jest z kobietami biseksualnymi.

Znalezienie kobiety biseksualnej do trójkąta?

Nazwijmy ją Kaśka. Poznałem ją na stacji paliw. Bardzo śliczna, szczupła brunetka o przemiłej twarzy. Spodobała mi się od razu, podszedłem i płaciłem i powiedziałem prosto z mostu, że mi się podoba. Tak macie tak mówić, macie mówić co czujecie w danej chwili, to działa. Czy wygląd się liczy? Cóż liczy się może nie aż tak bardzo, ale nie ukrywając ja nie wyglądam jak kupa więc mam łatwiej. Kasia się zaczerwieniła podziękowała, powiedziałem, żeby mi dała numer telefonu i wyjąłem, ale miała opory mówiąc, że w pracy jest, to podsunąłem jej serwetkę i wpisała szybko.

Była to dziewczyna, która odeszła już dawno emocjonalnie od swojego chłopaka, więc była łatwym celem nie tylko dla mnie.

1 spotkanie

Ustawiliśmy się na spotkanie, a właściwie to było tak, że Kasia bała się pokazywać w publicznym miejscu no bo chłopak. Wziąłem więc laptopa, zgrałem Paranormal Activity 4, i zaparkowałem z nią w lesie….

Bardzo Ciemnym lesie…

Naprawdę bardzo, bardzo głęboko…

Nawet nie wiecie jakie emocję przeżywaliśmy. Ja naprawdę sam się bałem, oglądając ten film w środku lasu, bałem się wyjść nawet odlać z samochodu. Po filmie zapaliłem światła w samochodzie i kurwa nagle widzę jak w ogól nas pełni świecących oczu, masakra..:)

Wyjechaliśmy z lasu, no i zacząłem się do niej dobierać. Już oglądając film, byliśmy przytuleni. Kasia wyłączyła telefon na wszelki wypadek, a jak to zrobiła to znaczy, że chce tą noc spędzić tylko ze mną. Pamiętajcie jak spotykacie się z kobietą i ona wyłącza telefon to na 100% ma kogoś, ale w tej chwili liczycie się tylko wy.

Po wszystkim, leżeliśmy w tuleni, cisza wszędzie głucho wszędzie. Zaczęliśmy rozmawiać, z rozmowy dowiedziałem się, że Kasia ma chłopaka, nie jest z nim szczęśliwa, ale mimo, że ma chłopaka, to również utrzymuje bliskie relacje ze swoją koleżanką. Tak!!! Zdradza chłopaka ze swoją koleżanką.

Kasia jest bi seksualna i wtedy zaczęliśmy sobie o tym na poważnie rozmawiać. Kasia powiedziała, że seks z kobietą jest inny niż z facetem. Na pytanie, co ma na myśli mówiąc inny, to nie potrafiła tego normalnie sprecyzować:

-Po prostu inny, odparła. Inne doznania.

No to wtedy zacząłem zasiewać jej myśli i obrazy w głowie dotyczące trójkąta.

-”Kasiu, ciekawe jakby to było, jakbyś była masowana 4 rękami tak jak najbardziej lubisz być masowana”.

Potem oczywiście miałem z nią kontakt i cały czas zasiewałem jej takie dwuznaczności seksu w głowie przez smsy, tak jak robią copywriterzy, którzy poprzez swoje teksy sprzedażowe wywołują potrzebę kupna u klienta.

Potem znowu się spotkaliśmy, tym razem u niej na chacie było kosmicznie, wtedy po prostu zapytałem się jej wprost, że o wiele większą przyjemność miała by w trójkącie. Zaczęła mówić nie wiem, nie wiem..

Powiedziałem dawaj będzie fajnie, coś nowego co co zapadnie nam w pamięci, coś przyjemnego. Coś niegrzecznego co będziesz wspominała z uśmiechem na stare lata.

Kasia pogadała ze swoją koleżanką, która też jest bi i zrobiła mi reklamę. Tak!!! Kobieta bi seksualna przyprowadzić Ci może swoją koleżankę. To ona Ci ją wytrzaśnie i przyprowadzi, wcześniej robiąc reklamę. Tylko musisz zdobyć jej zaufanie oraz otworzyć na nowe doznania, jeśli takowych wcześniej nie miała. 

Jednak druga koleżanka musi również Cię poznać i Ci w pewien sposób zaufać. Musisz się z nimi „zaprzyjaźnić” na zasadzie takiej, żeby kobiety bi seksualne Cię polubiły, zaufały, a potem to już jedna namówi sama drugą na trójkąta.

Problem w tej sytuacji jest taki, że niekoniecznie możesz mieć modelkę. Kasia była atrakcyjną dziewczyną, ale jej koleżanka Anka, którą poznałem, była kompletnie nie w moim typie. Nie była brzydka, ale nie w moim typie. Jednak kto wybrzydza, ten nie rucha, więc byłem zmuszony przymknąć na to oko, jeśli chce znaleźć się w tym małym procencie facetów na Świecie:):)

Z dziewczynami można powiedzieć chodziłem na „podwójne randki”. Zaczęły się do mnie przytulać. Powiem wam, że mina frajerów widzących Cię jak idziesz z dwiema przytulonymi kobietami, bezcenna.

Chciałem zobaczyć jak się zachowają przed trójkątem, gdy szły ze mną pod rękę, to nagle się odwróciłem i zacząłem całować się z Kasią, potem z Anią, a potem złapałem je za głowy i zaczęły się one obie całować.  A jak doprowadzicie do tego, to znaczy że one są już gotowe na trójkąta z Tobą.

Sporo kobiet miało przygody z innymi kobietami

Oczywiście one Ci o tym nie powiedzą. Musisz sam to od nich wyciągnąć. Jak chcecie mieć trójkącik, to szukacie tylko kobiet bi seksualnych. Muszą obie być BI. Bo lesba nie da się dotknąć. Zadawajcie pytania o seks z kobietą w stylu:

-Czy pocałowałaby się z kobietą?

-Miałaś kiedyś jakąś przygodę z kobietą?

-Co sądzisz o seksie dwóch kobiet?

Jak wygląda seks z dwiema kobietami?

Musi trwać jak najdłużej. Najpierw doprowadza się jedną kobietę do orgazmu, a potem drugą. Ty musisz dojść na końcu, co niestety może bywać bardzo trudne dla niektórych facetów. Musisz też mieć dobrą kondycję, ponieważ figury geometryczne potrafią być wyczerpujące:):):)

Częstotliwość takiej relacji:

Pamiętaj, że możesz się zakochać w którejś kobiecie, albo któraś kobieta również poczuć może coś do Ciebie. Seks bardzo mocno przyzwyczaja. Takie relacje też nie trwają wiecznie.

Bardzo ważna jest też dyskrecja. Czyli przypominam Ci o budowaniu zaufania. Od razu taka kobieta się nie otworzy. To tak z grubsza opisałem, nie chce wdawać się za bardzo w szczegóły. Jak masz pytania odnośnie tego tematu to pisz na:

tyab@damcidomyslenia.pl

P.S

 

Od trójkąta jest tylko krok do czworokąta. Wystarczy tylko wprowadzić kolejną kobietę do waszego „układu”, a pozostałe muszą ją polubić. Jednak to jest już wyższa szkoła jazdy, która opiera się o manipulację.

1.3/5 - (3 votes)
Pokaż więcej

8 Komentarzy

 1. Jak zgłosić tego psychola na policję za manipulowanie ludźmi? Tacy ludzie są właśnie frajerami a nie ci ludzie co dziwnie patrzą bo oni myślą sobie co najwyżej że idziesz z tanimi dziwkami. Powinno się takich krętaczy wieszać. Poza tym trójkąt to marzenie pornomaniakani stulejarza a nie normalnego faceta bo tacy wolą sex we dwoje. Jak ktoś chce zdradzać to zawsze znajdzie sposób ale karma wraca z podwójną siłą pamiętaj pizdusiu od pisania poradników.

 2. Nazwijmy ją Kaśka. Poznałem ją na stacji paliw. Bardzo śliczna, szczupła brunetka o przemiłej twarzy. Spodobała mi się od razu, podszedłem i płaciłem i powiedziałem prosto z mostu, że mi się podoba. Tak macie tak mówić, macie mówić co czujecie w danej chwili, to działa. Czy wygląd się liczy? Cóż liczy się może nie aż tak bardzo, ale nie ukrywając ja nie wyglądam jak kupa więc mam łatwiej. Kasia się zaczerwieniła podziękowała, powiedziałem, żeby mi dała numer telefonu i wyjąłem, ale miała opory mówiąc, że w pracy jest, to podsunąłem jej serwetkę i wpisała szybko.

  A co jeśli obok tej piękności zaraz obok jest inna kobieta która tam pracuje? Olać i mówić to co Ty i mieć wyjebane czy raczej spróbować jakoś ją oddalić od drugiej osoby?
  Nie raz tak miałem że byłem SZCZERZE oczarowany kobietką, no ale nie pracowała sama (np na Orlenie zaraz obok było stanowisko) i to mnie trochę blokowało, bo gdyby była sama to już myślę że nie ma problemów.
  A jeszcze jest kwestia jak są klienci.

   1. Jak jest z kimś to może obawiać się, że wyjdzie na łatwą jak tak walniesz tekstem przy koledze lub koleżance. Kwestia tego jakie relacje jeszcze panują w pracy. Bardzo wazna jest DYSKRECJA!

    1. Dziękuweczka. Spróbuję troszkę ją wyciągnąć „ze stada” i spróbować poruszyć tą kwestię. Nie chodzi mi o trójkąt tylko ogólnie wiesz co 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button