Jak Odzyskać Byłą DziewczynęRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Co robić gdy była kobieta lub żona chce po rozstaniu wrócić z powrotem?

Spis Treści

Co robić gdy była kobieta lub żona chce po rozstaniu wrócić z powrotem?

Co robić gdy była kobieta lub żona chce po rozstaniu wrócić z powrotem
Co robić gdy była kobieta lub żona chce po rozstaniu wrócić z powrotem

Co robić kiedy była kobieta lub żona chce po rozstaniu wrócić z powrotem? Czasem może się tak zdarzyć, że rozstałeś się ze swoją kobietą lub żoną, a ona po jakimś czasie, zaczyna robić podchody do Ciebie, które ewidentnie mogą świadczyć o tym, że ona chce wrócić. Wtedy zapala się lampka w głowie, która zadaje nam pytanie – co robić w takiej sytuacji, kiedy była żona lub kobieta chce do nas wrócić? Niby odpowiedz jest w teorii prosta, ponieważ jest – TAK lub NIE! Pozwalamy byłej kobiecie lub żonie wrócić z powrotem lub jej na to nie pozwalamy. Jednak w praktyce nie jest już to takie oczywiste, ponieważ do głosu mogą dochodzić jeszcze jakieś uczucia oraz emocje związane z naszą byłą kobietą, które wrzucą nas w pułapkę zastawioną przez nią. W tym wpisie dowiesz się na co masz uważać w sytuacjach, kiedy była kobieta chce wrócić z powrotem do Ciebie.


Jakie mogą być sytuacje, w których to była kobieta lub żona, może chcieć po rozstaniu wrócić  z powrotem do swojego ex?

 

Jakie mogą być sytuacje, w których to była kobieta lub żona może chcieć po rozstaniu wrócić z powrotem do swojego ex?

W zasadzie to są dwie takie sytuacje, w których była kobieta lub żona będzie chciała do nas wrócić z powrotem. Te sytuacje są powiązane z rozstaniem jakie odbyło się pomiędzy wami. W pierwszej sytuacji kobieta chce wrócić z powrotem, po tym jak to Ty jako facet, jako mężczyzna pierwszy zakończyłeś związek, który Cię z jakiś powodów nie satysfakcjonował.

Druga sytuacja jest analogiczna do pierwszej z tym, że to kobieta najpierw pierwsza z nami zerwała, a potem z jakiś tajemniczych powodów, o których jeszcze przeczytasz na łamach tego wpisu – chce po zerwaniu wrócić z powrotem do swojego byłego partnera lub męża.


1. Kobieta chce po rozstaniu wrócić z powrotem do swojego ex partnera lub męża, po tym jak ten jako pierwszy zakończył z nią związek:

 

Pierwsza sytuacja jest taka, że po rozstaniu, w którym to mężczyzna pierwszy zakończył związek z własnej inicjatywy, a była kobieta chce do niego wrócić. Można powiedzieć, że jest to najłatwiejsza sytuacja, ponieważ skoro mężczyzna miał siłę pierwszy zakończyć związek z kobietą, to oznacza, że jego emocje, wartość oraz pewność siebie są na odpowiednio wysokim poziomie, aby do niej nie wracać. Można powiedzieć, że przy takim rozstaniu, to mężczyzna jest górą i to on kontroluje sytuacje oraz swoje emocje oraz nerwy.


Przeczytaj Również:  Jak odzyskać byłą dziewczynę – cierpliwość i żelazne nerwy


Jeśli zakończyłeś związek z kobietą, to z jakiś powodów to zrobiłeś! Miałeś ku temu mocny i konkretny powód, aby powiedzieć jej, że odchodzisz.

Inaczej byś tego raczej nie zrobił prawda?

Te powody mogą być naprawdę różne. Może być to nadmierna zazdrość, niedopasowanie, ograniczanie, jakaś patologia odstawiana przez kobietę w swoim zachowaniu czy też zdrada. Zresztą nie ważny jest powód, ważne, że miałeś odwagę i siłę, aby zakończyć związek, który Ci nie „leżał”.

Ogólnie bardzo rzadko zdarza się, że to mężczyzna kończy pierwszy związek. Naprawdę bardzo mało mężczyzn ma siłę i odwagę zrobić to pierwsi. Zazwyczaj w większości przypadków, to kobiety jako pierwsze zrywają, kiedy już odejdą emocjonalnie od mężczyzny, a mężczyźni w takich sytuacjach zazwyczaj odstawiają festiwal frajerstwa, chcąc powrotów do byłych żon czy byłych kobiet.

Jednak w tym konkretnym wypadku, który poruszam na łamach tego wpisu, to mężczyzna pierwszy zrywa, a kobieta chce wrócić.

Więc…

Co robić i na co uważać w przypadku, kiedy zerwałeś z kobietą, a ona chce usilnie do Ciebie wrócić?

 

Jeśli  pierwszy zerwałeś z kobietą, a ona chce do Ciebie wrócić, to ten jej powrót może być związany z desperackimi próbami przekonania Cię do tego, abyś zmienił swoje zdanie, swoją decyzję. Mogą być to łzy, mogą być błagania. Zazwyczaj festiwal frajerstwa i taniec pingwina w wykonaniu kobiety, rozpoczyna się już na samym początku. Jeśli tak jest, to znak, że miałeś w oczach kobiety dużą wartość. Kiedy tylko poinformujesz kobietę, że jest to koniec, ona w panice przystępuje do prób odzyskania Ciebie. I teraz to od Ciebie zależy czy pękniesz czy też będziesz twardo trzymał się własnego zdania oraz decyzji jaką podjąłeś.

Pamiętaj, że z jakiś powodów z nią zerwałeś!

Z jakiś powodów od niej odszedłeś!

Z jakiś powodów miałeś w sobie siłę, aby z nią zerwać i zakończyć związek, który Ci nie leżał!

Z jakiś ważnych powodów to zrobiłeś!

Problem w tym przypadku może być taki, że możesz ulec bardzo szybko łzom kobiety i pęknąć jak balon. Jeśli szybko pękniesz i ją przygarniesz do siebie z powrotem, tylko dlatego, że Ci się wypłakała w rękaw i wybłagała powrót, to mogłeś właśnie wpaść w kobiecą gierkę, na którą chcę Cię uczulić.

Kobieta zobaczy wtedy w Tobie słabość i niezdecydowanie, które będzie mogła wykorzystać na Twoją niekorzyść w niedalekiej przyszłości.

Może przez chwilę, dla Twojego zmylenia, chodzić jak w zegarku, ale w pamięci będzie miała Twój obraz gościa, który miał siłę z nią zerwać, ale koniec końców zabrakło mu jaj oraz konsekwencji w działaniu, więc jej uległ. W jej głowie zapali się lampka Twojej niekonsekwencji! Twojej słabości!

Wiesz co kobiety zazwyczaj robią w takiej sytuacji, kiedy mężczyzna miał siłę z nimi zerwać, ale koniec końców pozwolił im szybko wrócić do siebie, pod wpływem kilku uronionych sztucznych łez czy festiwalu frajerstwa?

 

Karają takich facetów bezlitośnie!

Zazwyczaj jest tak, że kobiety karają faceta za to, że miał czelność z nimi zerwać!

Tak! Dokładnie czytasz!

Kobiety karają mężczyznę za to, kiedy miał czelność oraz odwagę z nimi zerwać, ale tylko wtedy, kiedy za szybko pozwolił im do siebie wrócić!

Zazwyczaj jest tak w takiej sytuacji, że mężczyzna podejmuję decyzję o rozstaniu z kobietą i z nią po prostu zrywa. Może się zdarzyć tak, że kobieta słysząc słowa związane z końcem związku, zaczyna błagać mężczyznę o zmianę zdania, aż w końcu facet jej ulega i takim sposobem zostaje wybłagany powrót w dosyć krótkim czasie od rozstania. Może być to nawet ten sam dzień. Rano facet podejmuje męską decyzję o rozstaniu, przez cały dzień kobieta płacze, błaga, prosi, a na wieczór się schodzą. Kobieta uroni łezkę, zrobi smutną minę, obieca poprawę, powie, że kocha ponad życie, a mężczyzna mięknie i godzi się na powrót takiej kobiety.

Gdzie może być haczyk w takiej sytuacji, kiedy to kobieta chcąc wrócić do mężczyzny, wybłaga u niego bardzo szybko powrót?

 

Haczyk może być taki, że kobiety wybłagają powrót, tylko po to, aby w przeciągu 3 tygodni zerwać z facetem, do którego chciały przecież wrócić. W takich wypadkach kobiety nie chciały wrócić dlatego, że chciały szczerze i autentycznie odzyskać faceta, który z nimi zerwał i się poprawić w jego oczach, lecz chciały wrócić z czysto egoistycznych powodów.

Chodzi o ich dumę! Chodzi tu o ich EGO, które nie może unieść tego, że to właśnie one zostały porzucone!

Chciały wrócić tylko po to, aby za chwilę od niego odejść. Chciały wrócić tylko po to, aby móc powiedzieć sobie, koleżankom, przyjaciółkom, kolegom, że to one zakończyły związek i to one porzuciły faceta, a nie, że było na odwrót. Zresztą w takich sytuacjach kobiety i tak mogą odkręcić kota ogonem na swój własny sposób. Kiedyś zakończyłem relację z pewną kobietą, która była święcie przekonana, że to ona to zrobiła, a nie ja :):):)

Tak! Są takie kobiety z wybujałym EGO! Są takie kobiety, które będą chciały wrócić tylko po to, aby ostatecznie ukarać faceta za to, że to on miał czelność z nimi pierwszy zerwać. Jednak ukarzą go tylko wtedy, kiedy on sam pozwoli im się ukarać i za szybko do siebie wrócić.

Jak zachowują się najczęściej mężczyźni w takiej sytuacji, kiedy wzięli się na odwagę i zerwali z kobietą, a ta wybłagała u nich na kolanach powrót, by za chwilę sama zakończyć związek,  o który przecież tak mocno walczyła?

 

O dziwo w takiej sytuacji role się odwracają i to oni zaczynają tańczyć taniec pingwina!

O dziwo chcą odzyskać kobietę, z którą de facto sami kilka tygodni temu zerwali. Pamiętam jak napisał do mnie chłopak z prośbą o to, abym pomógł mu odzyskać byłą dziewczynę, która odeszła

Kiedy wgłębiłem się w jego związek, to wyszło na to, że zerwał z kobietą, ponieważ źle się przy niej czuł, a ona również przestała spełniać jego standardy jakie miał.

Co było dalej?

Ona  przez kilka dni zawraca mu dupę, wydzwania, pisze, prosi, błaga, płacze, obiecuje, aż w końcu koleś jej ulega, dając jej tak jakby „drugą szansę”. Przez krótki czas było jak w bajce. Kobieta przez następny tydzień chodzi jak w zegarku. Jest uczynna, miła, dobra, kochana. Kobieta dosłownie zmienia się o 180 stopni. Gość nawet nie podejrzewał, że ona może się aż tak zmienić. Seks praktycznie codziennie. Gorący i namiętny, jak nigdy przedtem. I często namiętny seks w takich sytuacjach to jest cisza przed zbliżającą się burzą. Ja z moją byłą kobietą miałem najlepszy seks w życiu, który był naszym ostatnim seksem. Często kobiety kiedy podejmą decyzję o rozstaniu uprawiają najlepszy seks w życiu z facetem, Można powiedzieć, że wszystko idzie w dobrą stronę. Aż za bardzo! Zmiana kobiety przerosła jego oczekiwania. Gość jest mega zaskoczony takim obrotem sprawy i to w pozytywny sposób

Jednak to jest zbyt piękne by mogło być prawdziwe!

Mija kolejny tydzień i nagle kobieta znów zmienia się o 180 stopni. Nagle staje się chłodna, niedostępna, wyciszona, zdystansowana. Gość zauważa zmianę i chce o tym z nią porozmawiać, aby dowiedzieć się – o co tu kurwa chodzi?

Nagle słyszy, z jej ust, że ona sobie to wszystko przemyślała i to ona chce zakończyć ten związek. Oczywiście przy okazji następuje odwrócenie kota ogonem oraz wjazd na męską psychikę poprzez poczucie winy. Normalnie rollercoaster. Gość nie wie o co chodzi!  Mając w pamięci i emocjach ostatni tydzień, gdzie było mu dobrze jak nigdy wcześniej, wpada w zastawioną przez kobietę pułapkę i teraz to on zaczyna walczyć o związek, który przecież sam zakończył raptem dwa tygodnie wcześniej.

Teraz to on zaczyna tańczyć taniec pingwina, zapominając o tym, że właśnie gra w ukartowaną przez kobietę gierkę, która każe go w taki właśnie sposób za to, że miał czelność z nią pierwszy zerwać oraz nie był konsekwentny w swoim postanowieniu, pozwalając jej za szybko i za wcześnie do siebie wrócić. Koleś jest rozjebany emocjonalnie, a kobieta rośnie w dumę i EGO widząc, że teraz to ona jest górą w tej grze. O to jej właśnie chodziło. Nie o uratowanie związku! Nie o zmianę! Nie o powrót do byłego, lecz o połechatnie własnego EGO, które ucierpiało podczas pierwszego rozstania.

Gdzie mężczyźni popełniają błąd w sytuacji, kiedy to kobieta chce do nich wrócić, po tym jak to oni z nią pierwsi zerwali?

 

Gdzie popełnił błąd ten chłopak, który do mnie napisał z prośbą o pomoc w odzyskaniu jego byłej kobiety?

Ten chłopak popełnił dwa błędy!

 1. Pierwszy błąd polegał na jego niekonsekwencji w związku z byłą kobietą:

Skoro zerwał z kobietą pierwszy i powiedział, że to koniec, to powinien trzymać się swojego postanowienia i decyzji jaką w związku z tym podjął.

Jak koniec, to kurwa koniec i nie ma żadnych powrotów!

Jak się powiedziało – A, to trzeba powiedzieć B. Nie ma powrotów. Nie ma, że kobieta sobie popłacze, zrobi smutną minkę, coś tam kurwa obieca, a Ty zmiękniesz i ją przyjmujesz z powrotem z otwartymi ramionami. W taki sposób możesz wpaść w kobiecą pułapkę, jeśli trafisz na sukę z charakteru. Podobnie było z chłopakiem z powyższej opowieści. Zerwał z kobietą, ale koniec końców był niekonsekwentny w swojej decyzji i jej uległ. Uległ zbyt szybko jej prośbom, obietnicom i łzom.

Być może chciał kobietę w pewien sposób nastraszyć! Może chciał jej dać do myślenia, że jak nie zmieni się w relacji z nim, to naprawdę od niej odejdzie! Być może chciał, aby poczuła na własnej skórze, jak to będzie, kiedy jego nie będzie!

Być może chciał jej przemówić do rozsądku w tak mocny sposób, ale jednocześnie popełnił drugi błąd, idący w parze z pierwszym, za który ostatecznie został ukarany w taki sposób, że to on skamlał jak pies o powrót do byłej dziewczyny.

Pozwolił jej do siebie wrócić zbyt szybko, pokazując tym sposobem, że naprawdę nie wiele trzeba, aby do niego wrócić. W taki sposób jego początkowa siła i wartość jaką miał, spadła mocno w oczach kobiety.

A była dziewczyna nie miała dla niego litości takiej, jaką on miał dla niej. Była dziewczyna nie pozwoliła już mu wrócić do siebie, tak jak on pozwolił jej to zrobić.

Drugim wariantem niekonsekwencji w takiej sytuacji jest to, że mężczyzna zrywa z kobietą, licząc na to, że da jej tym samym do myślenia. Jednak jego była kobieta sprawia wrażenie, że jest jej to na rękę. Facet liczy na jakieś błaganie, łzy, prośby, a w zamian dostaje:

-„Idź się pierdol, jest mi dobrze samej”.

Wtedy również pali mu się grunt pod nogami i zaczyna biegać za kobietą, z którą przecież z jakiś powodów zerwał, pokazując tym samym swoją niekonsekwencję oraz słabość. Dlatego jak już podejmujesz decyzję o zerwaniu, to niech ona będzie ostateczna i konsekwentna. W innym przypadku nie podejmuj tak pochopnych decyzji, bo możesz się przejechać i  w przyszłości tego żałować.

Trzecim wariantem męskiej niekonsekwencji jest nie wytrzymanie ciśnienia!

Mężczyzna zrywa z kobietą, ona o niego zabiega, błaga o powrót, płacze, obiecuje poprawę, ale koleś pozostaje twardy i nieugięty. Niby spoko, ale…

Ale, nagle kobieta przestaje błagać o powrót i zmienia się o 180 stopni. Zaczyna podchodzić do mężczyzny z dystansem. Może nawet znaleźć sobie na chwilę jakiegoś plastra, aby się pocieszyć. I pod tym wpływem, facet, który przez kilka tygodni był twardy, zaczyna mięknąć, zachowując się jak pies ogrodnika.

2. Drugi błąd polegał na tym, że zbyt szybko pozwolił byłej kobiecie wrócić do siebie:

 

Drugi błąd, idący przeważnie w parze z pierwszym, polega na tym, że ów facet, o którym wcześniej wspomniałem, nie dość, że nie był konsekwentny w swojej decyzji, to zbyt szybko złamał się, pozwalając kobiecie wrócić do siebie. Wystarczyły tylko krokodyle łzy, obiecanki cacanki i mężczyzna zbyt szybko zmienił swoje początkowe zdanie. Kobiecie zmiana jego zdania przyszła zbyt łatwo. I właśnie dlatego postanowiła go ukarać. Postanowiła go ukarać za jego słabość i niekonsekwencję.

Skoro zdecydował się na zakończenie związku z kobietą, to widocznie miał jakieś poważne przesłanki ku temu. Jeśli nie wyeliminuje się tych przesłanek w zachowaniu kobiety, jeśli nie wyeliminuje się przyczyny rozstania, jeśli nie wyeliminuje się tego, co nam przeszkadza, to jaki jest sens wracać do siebie?

Po chuj to robić?

Tylko po to, aby znów za jakiś czas się rozstać, tylko z dużo większym hukiem?

Żeby kobieta się zmieniła, to musi coś zrozumieć! Żeby coś zrozumieć, to musi poczuć, że coś straciła!

A żeby coś zrozumieć, to musi mieć ku temu powód! Musi chcieć to zrobić. Nie zrobi tego, jeśli pod wpływem jej smutnej minki, jednego telefonu, jednej łzy, zmieniasz swoje początkowe zdanie, jak chorągiew na wietrze. Szczególnie w tak poważnej sprawie, jakim jest zakończenie związku. Kobieta się nie nauczy co robi źle i dalej będzie to robić! Być może kilka dni będzie spoko, a potem znów powrócą związkowe koszmary. Kobieta w taki sposób się nie nauczy co robi źle i co trzeba zmienić, ponieważ nie będzie miała tej emocjonalnej potrzeby się zmieniać, ponieważ nie będzie miała  dla kogo tego zrobić.

Dla słabego i niekonsekwentnego faceta?

Dla gościa, którego w tym momencie przestała szanować?

Dla kogoś kto stracił właśnie na wartości w jej oczach?

Dla kogoś kto nie ma w jej oczach już żadnego autorytetu?

Zapomnij!

Jedyne co może się stać, to kara dla Ciebie w niedalekiej przyszłości tylko za to, że miałeś czelność z nią pierwszy zerwać. Jednak kara będzie tak naprawdę za Twoją słabość i niekonsekwencję w działaniu.  Kara będzie za to, że zbyt szybko zmiękłeś, a kobieta nie musiała nawet o Ciebie walczyć i się zmienić. Wystarczyły tylko słodkie pierdy, łzy i obiecanki cacanki. To żadne wyzwanie dla kobiety!

Kobieta musi zrozumieć, że nie jest łatwo do Ciebie wrócić, jeśli coś się spierdoli!

Kobieta musi zrozumieć, że jak nie będzie się pilnowała, to Cię naprawdę straci na zawsze!

Kobieta musi poczuć, że odzyskanie Twojego zaufania czy szacunku, to kurwa trudne wyzwanie, wymagające zmiany oraz czasu.

I tylko w taki sposób będzie chciała to zrobić, jeśli z nią pierwszy zerwiesz. Nawet jeśli w taki sposób chcesz dać jej do myślenia, to nie możesz ulec jej krokodylim łzom, obiecankom cacankom i smutnym minkom zbyt szybko. Jak ulegniesz zbyt szybko, to z automatu tracisz w jej oczach wartość pod postacią szacunku oraz autorytetu, za co możesz w niedalekiej przyszłości zostać srogo ukaranym.

Wiesz dlaczego odzyskiwanie byłych kobiet należą do najtrudniejszych relacji damsko – męskich jakie tylko są?

Ponieważ bardzo trudno jest odzyskać byłą kobietę. Bardzo trudno jest odbudować stracony w jej oczach szacunek, autorytet, atrakcyjność, zaufanie. W wielu przypadkach jest to po prostu wręcz niemożliwe. Dlatego mężczyźni chcąc odzyskać byłą kobietę, naprawdę muszą mocno się o to postarać. Niekiedy są nawet gotowi zapłacić bajońskie sumy, za złudną nadzieję na odzyskanie. I właśnie to czyli te relacje takimi trudnymi i jednocześnie sprawia, że byłe kobiety są takie cenne dla mężczyzn zaraz po rozstaniu.

Kobiety jak zrywają z facetami, to zazwyczaj są bardzo konsekwentne w swoim postanowieniu. Nie odzyskasz wcześniej straconej kobiety w kilka dni czy nawet tygodni. Jest to długi i skomplikowany proces. Dlatego jeśli zdecydowałeś się zakończyć związek z kobietą, to również nie może być tak, że ona Cię odzyska w banalny i szybki sposób.


2. Kobieta chce po rozstaniu wrócić z powrotem do swojego ex partnera lub męża, po tym jak jako pierwsza zakończyła wcześniej z nim związek:

 

W drugiej sytuacji, w której kobieta może chcieć wrócić z powrotem do swojego ex partnera lub męża jest sytuacja, w której to kobieta pierwsza kończy z jakiś powodów związek, mija trochę czasu i nagle kobieta chce znów wrócić z własnej nieprzymuszonej woli do swojego byłego faceta, robiąc do niego podchody.

W takiej sytuacji mężczyzna powinien odpowiedzieć sobie na następujące dwa pytania!

 1. Dlaczego moja była żona lub kobieta, chce do mnie wrócić, po tym jak z własnej inicjatywy, kilka tygodni, miesięcy, lat, zakończyła nasz związek? Jakie są powody, dla których chce do mnie wrócić?
 2. Dlaczego miałbym jej pozwolić na powrót, po tym jak to ona wcześniej ze mną zerwała i zakończyła nasz związek? Z jakich powodów mielibyśmy wrócić do siebie z powrotem?

5 Powodów, dla których była dziewczyna, ex kobieta, żona po tym jak zakończyła pierwsza związek, może chcieć z powrotem wrócić do swojego byłego męża lub partnera:

 

Powody, dla których była żona, dziewczyna, ex kobieta, po tym jak zakończyła pierwsza związek, może chcieć ponownie wrócić do swojego byłego męża lub partnera, mogą być naprawdę różne. Ja skupiam się na pięciu podstawowych i najczęściej spotykanych powodach, w których to była kobieta może chcieć wrócić do ex faceta, po tym jak pierwsza z nim zerwała.

1. Była żona lub kobieta chce wrócić do swojego ex męża czy partnera, po tym jak chciała go tylko „nastraszyć”, „przetestować” czy „dać mu z jakiś powodów do myślenia, że robi coś źle…”:

 

Czasem bywa tak, że kobieta „kończy” związek z mężczyzną, ponieważ chciała go z jakiś powodów tylko „nastraszyć”, sprawdzić czy dać mu do myślenia z jakiś powodów. Najczęściej takie rozstanie, to nie jest w zasadzie rozstaniem, lecz można podpiąć to pod krótki przerywnik, po którym była żona lub kobieta może chcieć wrócić do swojego męża lub partnera.

Są to tzw. ciche dni!

W tym wypadku najczęściej powrotem jest wyciągnięcie ręki na tzw. „zgodę” przez kobietę lub zmiana jej nastawienia na cieplejszy w stosunku do mężczyzny. Cechą charakterystyczną tego „zerwania”, będącego tak naprawdę krótką przerwą, jest to, że trwa ona dosłownie od kilku godzin do absolutnie maksymalnie kilku dni. Na pewno nie przekracza tygodnia, a jak przekracza, to powinna zapalić Ci się czerwona lampka w głowie, że z tej krótkiej przerwy, może wyjść ostatecznie rozstanie.

Pamiętam jak kiedyś oglądałem z moją byłą dziewczyną jakąś zjebaną amerykańską komedię dla kretynów, gdzie w tle był wątek miłosny związany z przerwą w związku dwojga małżonków. Nagle moja na tamten czas jeszcze kobieta, ni z tego ni kurwa z owego, zapewne pod wpływem tej filmowej fabuły, stwierdziła, że i nam przydałaby się przerwa w związku. Oczywiście zbagatelizowałem jej słowa, myśląc, że to są znów te ciche dni i tylko tak sobie pierdoli, jak zawsze, bo w przeszłości mieliśmy wiele takich sytuacji, gdzie rozstawaliśmy się na kilka dni, a potem do siebie wracaliśmy. Jednak ten stan utrzymywał się ponad tydzień, gdzie była w stosunku do mnie oziębła, zdystansowana, unikała kontaktu oraz dotyku. Potem okazało się, że za moimi plecami kręci z kolegą z pracy :):):)


Przeczytaj Także: Czym jest przerwa w związku i jak na nią reagować


Drugą cechą charakterystyczną tego przypadku jest to, że oboje partnerów – zarówno kobieta, jak i mężczyzna czują – są pewni w głębi serca, że to nie jest żaden koniec ich związku, a po prostu ciche dni, które najczęściej następują w sytuacji burzliwej kłótni czy wymiany zdań, pod wpływem, których następuje krótkie rozstanie i ciche dni, będące jednocześnie niczym innym – jak zwykłą przerwą w związku. Kobieta trzaska drzwiami i wyprowadza się do matki na kilka dni, aby ochłonąć i coś przemyśleć, a facet otwiera piwo i włącza sobie FIFE na konsoli :):):):)

-Burzliwa kłótnia czy wymiana zdań pod wpływem, których następuje krótkie rozstanie:

 

Pokłóciliście się ze sobą, nastąpiła pomiędzy wami wymiana zdań, Ty chcesz to, a Twoja kobieta chce tamto. W takich sytuacjach, gdzie para nie jest nauczona chodzić na kompromisy, mogą zdarzyć się różnego rodzaju zgrzyty w związku z rozbieżnością zdań, które mogą sprawić, że do waszego związku wejdą ciche dni, ponieważ jedna strona poczuła się urażona słowami lub zachowaniem drugiej.

I właśnie w tym momencie kobieta może będzie chciała Cię sprawdzić, przetestować lub dać Ci w pewien sposób do myślenia, jak to byłoby, gdybyście się rozstali. Prawdopodobnie się zejdziecie za chwilę, ponieważ każde ostateczne rozstanie poprzedza seria krótkich rozstań oraz cichych dni, które się kumulują. Pamiętaj, że kobieta rejestruje wszystkie Twoje zachowania podczas krótkiej przerwy czy nawet cichych dni. Kobieta zwraca uwagę na to – jak się zachowujesz w takich sytuacjach, jaką masz kondycję psychiczną, jakie masz podejście do niej i w jaki sposób pozwolisz jej wrócić do siebie lub się z nią pogodzisz.

Niektóre kobiety celowo zrywają pod byle pretekstem czy w głupiej kłótni z facetem, tylko po to, aby go przetestować i sprawdzić w jaki sposób się zachowa w takiej sytuacji.  Dlatego też obserwuj zachowanie kobiety i zadaj sobie jedno pytanie!

-Dlaczego moja kobieta się zachowuje w taki sposób w jaki się zachowuje? Czy rzeczywiście popełniłem jakiś błąd, a ona chce, abym coś zrozumiał i takim zachowaniem – chce dać mi do myślenia, abym zmienił swoje zachowanie? Czy może jednak mnie testuje i sprawdza w jaki sposób się zachowam?

Jeśli kobieta specjalnie z byle czego wszczyna według Ciebie kłótnię i straszy Cię, że odejdzie, ale nie ma poważnego powodu ku temu, to albo jest zjebana, albo prawdopodobnie chce Cię tym samym przetestować, aby sprawdzić Twoją siłę. Jeśli zaczniesz skamleć jak pies i błagać o powrót, to ona wróci do Ciebie, ale już inny będzie miała obraz Twojej osoby jako faceta. Jeśli pozwolisz jej za szybko wrócić, to również też tak będzie.


2. Byłej kobiecie nie wyszło z innym facetem:

 

Czasem może być tak, że rozpada Ci się związek i nagle dowiadujesz się, że Twoja była dziewczyna ma już nowego fagasa. Oczywiście ten frajer nie spadł jej nagle z nieba, tylko pojawił się w jej życiu jakiś czas temu. Ona kręciła z nim na boku, a jak się w końcu upewniła, że może do niego odejść, to właśnie to zrobiła. Wymagało to oczywiście kilku tygodni czasu i najprawdopodobniej to on jest główną przyczyną tego, że się rozstaliście.  W takich sytuacjach w grę wchodzi oczywiście również i zdrada.

Po jakimś czasie, kiedy minie faza pierwszego zauroczenia, to kobieta może stwierdzić jednak, że jej nowy facet nie jest wcale taki idealny – jak jej się z początku wydawało. Ma wiele wad, które nagle zaczęły wychodzić na światło dzienne spod różowych okularów. Kobieta w początkowej fazie związku, tak mniej więcej do momentu budowania przyzwyczajenia z nowym facetem, które zaczyna się najczęściej po 3 miesiącach bycia razem, cały czas porównuje swojego nowego faceta do byłego i byłego do nowego, pod każdym względem.

W początkowej fazie relacji w porównaniach pomiędzy byłym facetem, a nowym facetem, wygrywa ten nowy, ponieważ jest nowością w głowie i życiu kobiety. Ex facet kojarzony jest z rutyną oraz błędami związkowymi, których jeszcze nie zaczął popełniać nowy facet, ponieważ nie miał jeszcze ku temu specjalnej okazji :):):). Na początku zawsze jest fajnie i kolorowo :):):)

Były mąż czy były partner ma za to przyzwyczajenie, które jeszcze może działać na jego korzyść i przez które może jeszcze siedzieć w głowie byłej kobiecie. Nowy facet dopiero je musi zbudować. Kobieta porównuje intensywnie obu mężczyzn do siebie i jak minie trochę czasu – tak do 3 miesięcy, to wtedy albo wrzuca związek na wyższy level w swojej głowie z nowym mężczyzną, albo kończy z nim związek, stwierdzając, że nie spełnia on jej standardów życiowych. Dlatego jak chcesz odzyskać byłą kobietę, która od Ciebie odeszła do innego faceta, to masz na to maksymalnie 3 miesiące czasu. Po upływie tego czasu jest znacznie trudniej, ponieważ kobieta zaczyna zastępować Twoje przyzwyczajenie, wasze wspomnienia, przyzwyczajeniami i wspomnieniami z nowym facetem, który zaczyna być „starym”.

Co się najczęściej dzieje wtedy, kiedy kobieta stwierdzi, że nowy mężczyzna nie spełnia jej standardów?

 

Najczęściej zaczyna odświeżać kontakt z byłym facetem, który jest sprawdzony, który jest jej znany, do którego ma sentyment, z którym łączą ją wspomnienia i przyzwyczajenie. W takich sytuacjach kobieta może stwierdzić, że jednak nie byłeś taki zły jako mąż, jako partner, jako kochanek, w porównaniu do jej nowego, jednocześnie też byłego faceta, który dla niej był formą pocieszenia, plastra na serduszko, chwilą słabości lub odskocznią od związkowej rutyny, w której się dusiła z Tobą.

Szczególnie tak się dzieje kiedy nowy facet nie daje kobiecie poczucia stabilności oraz bezpieczeństwa. Dał jej tylko nowe emocje, które były odskocznią od rutyny w związku z Tobą, ale jednak mimo wszystko zaczęło jej czegoś w nim brakować oraz nie pasować. Wtedy była kobieta może zacząć się odzywać i odświeżać kontakt ze swoim byłym facetem.

Ważnym elementem w tej układance, o którym zaraz przeczytasz jest to – kto zrywa nowy związek?

Czy zrywa go kobieta?

Czy zrywa go jej nowy facet?

Na co uważać, kiedy była kobieta zaczyna się odzywać i odświeżać kontakt ze swoim byłym mężczyzną?

Na co uważać w takiej sytuacji?

Uważać należy na to, żeby się nie podpalać za bardzo na powrót do byłej kobiety!

To, że była kobieta czy żona się do Ciebie odzywa i odświeża z Tobą kontakt, wcale nie oznacza, że ona jeszcze chce do Ciebie wrócić! Wielu facetów mylnie interpretuje w takich sytuacjach zachowanie byłej kobiety, podpala się – myśląc, że ona chce już wrócić do niego, a ona tak naprawdę tylko bada teren, a do powrotu z prawdziwego zdarzenia, to jeszcze długa i wyboista droga.

Ważny w tej sytuacji jest jej poziom desperacji, na który należy zwrócić uwagę. Poznasz go po częstotliwości jej kontaktów z Tobą, zawracanie Tobie dupy, proponowanie spotkań, dążenie do bliskości, a nawet błaganie wręcz o powrót.

Jeśli kobieta odświeża kontakt z byłym facetem, po tym jak odeszła od niego do innego mężczyzny, ale nie jest jakoś bardzo zdesperowana, aby do niego wrócić, to oznacza tylko tyle, że ona bada tylko teren do ewentualnego powrotu, ponieważ zakończyła relację z nowym facetem, który był tylko dla niej pocieszeniem po waszym związku. Wiadome jest, że jeśli kobiecie nie zrobiłeś jakiejś wielkiej krzywdy, a tylko popełniłeś błędy związkowe, to ona z przyzwyczajenia może szukać z Tobą kontaktu po tym jak zakończyła nowy, krótki związek z facetem do którego od Ciebie odeszła.

To czy się zejdziecie, zależeć będzie od Twojej zmiany mentalnej. Jeśli się za bardzo podjarasz na powrót, zaczniesz żyć tą jebaną kurwą nadzieją, to ona popisze sobie tylko z Tobą, spotka się kilka razy, może nawet się prześpicie ze sobą, ale koniec – końców, mimo wszystko stwierdzi, że do Ciebie również nie wraca. A Tobie ta jebana dziwka nadzieja rozpierdoli korki w potylicy :):):)

Najczęściej w takich sytuacjach będziesz dla niej takim starym, sprawdzonym, znanym przyjacielem, którego będzie miała w zanadrzu jako koło ratunkowe i popychadło do czasu, aż nie znajdzie sobie nowego mężczyzny, z którym zbuduje nowy związek oparty na przyzwyczajeniu, a nie pocieszeniu. A wtedy Ciebie kopnie w dupę i każe Ci wypierdalać z jej życia.

To co musisz zrobić, to  nie pozwolić jej za szybko do Ciebie wrócić. Skoro odeszła do innego, to musi się bardzo postarać, aby zdobyć Twoje zaufanie. Chociaż jak mamy rozmawiać prywatnie, to byłbyś ostatnim frajerem, jakbyś pozwolił jej wrócić do siebie, po tym jak zerwała z Tobą i odeszła do innego gościa.  Jeśli była kobieta zrywa z Tobą i odchodzi do innego gościa, a potem odzywa się do Ciebie w przeciągu 3 tygodni – 3 miesięcy, ale nie ma w jej zachowaniu jakieś przesadnej desperacji, to wiedz, że rozpadł jej się nowy związek lub jej nowy związek wisi na włosku, ponieważ jej nowy facet nie spełnił się w jej oczach.


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak odzyskać byłą dziewczynę – cierpliwość i żelazne nerwy


Innym wariantem jest sytuacja, w której to kobieta została porzucona przez nowego mężczyznę. Można powiedzieć, że ten jest związany z sytuacją, w której kobieta zostaje w pewien sposób „skrzywdzona” przez nowego faceta. Tym skrzywdzeniem najczęściej jest wykorzystanie, zabawienie się, a potem porzucenie.

Co się dzieje w takiej sytuacji, kiedy kobieta zostaje porzucona przez nowego faceta?

Staje się desperatką level hard!

I oczywiście pierwsze kroki ku pocieszeniu, kieruje oczywiście w stronę byłego faceta, od którego odeszła kilka tygodni / miesięcy temu, który był taki dla niej taki dobry, kochany, miły, uczynny. Raptem teraz kiedy dupa jej się pali pod nogami, to docenia jego dobroć i poświęcenie. Wtedy taka zdesperowana kobieta wręcz potrafi błagać na kolanach o powrót! Będzie płakała, będzie przepraszała, będzie żałowała, ale kurwa mimo wszystko w głębi duszy nie będzie szanowała.

Mój kolega kiedyś został zdradzony przez byłą kobietę, która zdradzała go z jego sąsiadem i jednocześnie dobrym kolegą.  Jak zdrada wyszła na jaw, to ona przez chwilę związała się z tym gościem, ale koniec, końców typ ją sobie tylko poruchał, aż w końcu ją porzucił. Być może dlatego, że kobieta przeniosła stare przyzwyczajenia ze starego związku na nowy teren. Koleś stwierdził, że jest pojebana i nie będzie się z nią babrał w dłuższej relacji.

Co zrobiła w takiej sytuacji, porzucona i wielce skrzywdzona kobieta?

Co najczęściej w takiej sytuacji robią kobiety, jak czują się wielce skrzywdzone przez nowego faceta?

Chcą powrotów do ex męża, byłego partnera!

Podobnie było w tym przypadku. Kobieta pierwsze swoje kroki skierowała do swojego byłego faceta, będącego jednocześnie moim kolegą, błagając go o powrót! Dosłownie była zdesperowana na tyle, aby do niego wrócić, że go nachodziła i siedziała mu dosłownie na wycieraczce przez kilka dni płacząc, lamentując, pełzając przed nogami i przepraszając.

Co było potem?

Kolega mój po pewnym czasie tego koncertu frajerstwa w jej wykonaniu, złamał się i jej uległ. Wybaczył jej i przygarnął z powrotem do siebie kobietę, która kilka tygodni wcześniej sama od niego odeszła do innego faceta, jednocześnie go z nim zdradzając. Chodziła, chodziła, aż wychodziła. Płakała, płakała, aż wypłakała. Prosiła, prosiła, aż wyprosiła. Błagała, błagała, aż wybłagała. Samiec alpha ją porzucił, a samiec beta, którego rzuciła dla samca alpha w nagrodę i na pocieszenie, przygarnął ją z powrotem do siebie. Alpha  szmaci, beta płaci.

Tylko co to kurwa był za powrót?

Na jakich kurwa zasadach?

Do takich kobiet się nie wraca!

Za takimi kobietami się nie tęskni!

O takich kobietach nawet się nie myśli!

Takich kobiet nawet się nie wspomina!

A ten dzban, beciak, po tym co mu zrobiła, udawał raptem twardego kilka tygodni, aż znów wyszła z niego słabość, przez którą tak naprawdę został wcześniej porzucony. Jego była dziewczyna nie wróciła do niego tylko dlatego ponieważ zobaczyła w nim na nowo siłę. Jego była dziewczyna nie wróciła do niego, ponieważ zobaczyła w nim zmianę! Jego była dziewczyna nie wróciła do niego, ponieważ on odzyskał w jej oczach szacunek, posłuch, autorytet, atrakcyjność. Ona nie wróciła do niego na jego zasadach, tylko na swoich własnych, do których on kolejny raz się dostosował.

Ona wróciła do niego tylko dlatego, że nie wyszło jej z innym facetem, który wlazł jej na psychikę oraz w jej mniemaniu mocno ją skrzywdził. Często byłe kobiety w takich sytuacjach narzekają mocno na takich gości do swoich byłych facetów, dosłownie żaląc im się, jak bardzo mocno zostały skrzywdzone, a te pachołki wysłuchują tych gorzkich żali, angażują się w te piardy emocjonalnie i jeszcze im kurwa doradzają oraz pocieszają. A na koniec przygarniając z powrotem do siebie.

Jednak zwierzęcy instynkt, który drzemie w kobiecie, tak naprawdę gardzi takim mężczyzną. Gardzi takim samcem! On pragnie tego, którego nie może mieć! On pragnie tego, który miał siłę ją porzucić! On pragnie tego, który ją „skrzywdził”. Wystarczy jego jeden gest, jego pstryknięcie palcem i znów ten instynkt zostanie w niej obudzony.

W takich sytuacjach kobieta siedzi na pizdzie kilka miesięcy i chodzi jak w zegarku, a frajer który pozwolił jej wrócić do siebie, myśli że ma jakąś kontrolę w związku.

Nic bardziej mylnego!

Kobieta znów za jakiś czas zrobi to samo, co zrobiła wcześniej, ponieważ jej powrót do beciaka odbył się tylko dlatego, ponieważ nie wyszło jej z samcem alpha. I tak właśnie skończył mój kolega, który dziwce pozwolił wrócić do siebie! Myślał, że ma kontrolę przez kilka miesięcy, ale i tak powróciły bardzo szybko koszmary z przeszłości, tylko już z innym facetem.

Hardcorowym przykładem frajerstwa w takiej sytuacji jest zdarzenie, gdzie kobieta zdradzając męża zaciążyła z innym, który ją porzucił, a mąż przygarnął ją z powrotem razem z nie swoim dzieckiem i wychowuje je jak swoje. To jest upodlenie człowieka jako mężczyzny.


3. Kobieta nie chce być sama:

 

Kontynuacja punktu 2 z listy mówiącej o powodach, dla których była kobieta może chcieć wrócić do swojego ex męża. Kolejnym powodem, który jest ściśle powiązany z punktem 2 i najczęściej chodzą ze sobą w parze, jest to, że kobietę weryfikuje rynek matrymonialny, który daje jej do myślenia, że jej czas świetności właśnie minął.

Najczęściej są to kobiety +35 lat, które nagle odkrywają, że faceci jedyne co od nich chcą, to tylko jednego :):):) Na początku może jest im to na rękę, ale z czasem również i to się im nudzi. Takie kobiety się wyszaleją, łykną trochę wolności, oderwą się od rutyny, ale z czasem dochodzi do nich, że nie tego w życiu szukają. Jakby nie patrzeć to ich były facet, od których odeszły ze względu na rutynę, postawił innym facetom dosyć wysoką poprzeczkę, o której one nie wiedziały.

Dowiedziały się dopiero wtedy, kiedy lizneły trochę kutasów i  i miały porównanie. Nagle doszło do nich, że w sumie ich były facet nie był taki zły w porównaniu do tych wszystkich facetów, których spotkała – jak odeszła od swojego męża czy partnera. Zazwyczaj dzieje się tak wtedy, kiedy kobiecie do łba uderzy druga młodość w dojrzałym wieku – po 30 roku życia. Dziecko odchowane, małżeństwo w młodym wieku, nowe koleżanki, które są wiecznymi singielkami, rozwódkami, związkowa rutyna i już kobiecie w dojrzałym wieku załącza się druga młodość.

Nagle chce nadrobić te lata młodości, które w jej mniemaniu utraciła wychodząc młodo za mąż lub zachodząc w ciążę. I wtedy kiedy na swej drodze spotkają nową koleżankę z pracy, która jest silną i niezależną rozwódką czy wieczną singielką, wtedy zaczyna siadać na łeb. Facet przeciera oczy ze zdumienia, jak jego szara myszka i gospodyni domowa, zmieniła się o 180 stopni.

Kobieta jest cały czas w związku. Nawet jak nie jest w oficjalnym związku, to i tak ma jakiegoś tam wafla na boku, z którym się spotyka lub któremu daje nadzieję na związek, do czasu, aż nie znajdzie sobie prawdziwego faceta do prawdziwego związku. Kobieta jest cały czas w związku, dlatego nie chce być sama. Jeśli zderzy się z rynkiem matrymonialnym na którym dojdzie do niej, że nie ma już takiej wartości, jaką miała 10 lat temu, to wtedy prawdopodobnie będzie chciała wrócić na „stare, znane, dobre śmieci”, gdzie taki facet usłyszeć może:

-Wybacz mi! Nie byłam sobą! Nie wiem co się ze mną stało! Wróćmy do siebie i będziemy wtedy szczęśliwi!

Jak usłyszysz tego typu słowa, to wiedz, że kobiecie coś nie wyszło  :):):) Pytanie jest tylko takie – pozwolisz jej wrócić do siebie, tylko dlatego, że jej z kimś nie wyszło?


4. Kobieta chce wrócić ze względu na zobowiązania:

 

Kobieta potrzebuje poczucia bezpieczeństwa oraz stabilizację. Oczywiście kobiece poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji jest pojęciem bardzo ruchomym. Kwestia tego z jaką kobietą mamy do czynienia. Dla niektórych kobiet wystarcza tylko tyle, aby mężczyzna w ogóle pracował, miał stały dochód pozwalający mu opłacić wspólne zobowiązania czy kredyty, nie miał wyniszczających go finansowo nałogów czy długów, a dla innych, to będzie wciąż za mało, ponieważ u nich poczucie bezpieczeństwa zaczyna się od kwot rzędu 50.000 zł miesięcznie. Kwestia tego – jaką kobietę wziąłeś sobie na partnerkę czy żonę i do jakiej szufladki pozwoliłeś siebie wrzucić.

Jeśli Ty jako mężczyzna nie dajesz kobiecie poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, które może być ulokowane na różnych finansowych poziomach, to może chcieć od Ciebie odejść. Zrobi to ponieważ nie będzie czuła się przy Tobie i Twojej sytuacji finansowej stabilnie. Może tak się zdarzyć jeśli stracisz pracę, stracisz biznes, stracisz wolność, stracisz zdrowie, popadniesz w długi, a kobieta nie będzie chciała obniżyć swojego poziomu życia, który wiąże się z jej komfortem, poczuciem bezpieczeństwa oraz stabilizacją. Wtedy może chcieć od Ciebie odejść, myśląc że sobie poradzi bez Ciebie lepiej sama. Najczęściej odchodzi do innego mężczyzny, który jest wstanie jej to zapewnić.

Tak wyglądają związki zbudowane w oparciu o pieniądze. Kobieta jest z Tobą wtedy kiedy masz pieniądze. Kiedy je tracisz, to kobieta od Ciebie odchodzi. Kobieta jest z Tobą, ale jak pozna bogatszego to od Ciebie odchodzi. Jakbyś prześledził związki gangsterów, to mieli kobiety do czasu, aż stracili wolność. Potem one się wypinały na nich bardzo szybko, ponieważ ich relacja była oparta głównie o pieniądze i luksusowe życie – chwilowe życie w dobrobycie.

Kobieta może odejść od Ciebie ze względu na poczucie bezpieczeństwa, ale również może chcieć wrócić do Ciebie z tego samego poziomu. Kobieta odchodzi do Ciebie do innego gościa, który okazał się przy bliższym poznaniu pozorantem. Wtedy pierwsze kroki skieruje ku Tobie, ponieważ postawiłeś innym facetom wysoką poprzeczkę pod względem finansów oraz stabilizacji życiowej.

Odpowiedz tylko sobie na pytanie, czy chcesz, aby kobieta wróciła do Ciebie ze względu na Twoje pieniądze i poziom życia jaki jej zapewniłeś?


5. Kobieta zauważyła Twoją przemianę:

 

Kobieta zauważyła Twoją przemianę, Twoją metamorfozę na tyle, że w jej głowie zapaliła się lampka, która zaczęła sprawiać, że zaczyna zastanawiać się – czy aby na pewno dobrze zrobiłam, że od niego odeszłam? A może dać mu jeszcze jedną szansę?

Kobieta tylko nie wie jednej rzeczy, że kiedy się zmieniłeś, a w zasadzie zmieniłeś nastawienie do jej osoby, do waszego związku. Kobieta nie wie, że Ty inaczej już na nią patrzysz. Kobieta nie wie, że patrzysz na nią z perspektywy siły, innych wartości oraz swoich własnych zasad. Kobieta jeszcze nie wie, że skoro od Ciebie odeszła, to musi się mocno postarać na to, aby do Ciebie wrócić! Kobieta jeszcze nie wie, że jesteś gotowy ją mimo wszystko stracić! Kobieta jeszcze nie wie, że nawet jak pozwolisz jej wrócić do Ciebie na Twoich własnych zasadach, to jednocześnie jesteś wstanie z nią zerwać pierwszy, jeśli nie będzie ich przestrzegać.

Uważam, że jeśli już w ogóle jest mowa o powrotach do byłych żon, byłych dziewczyn, to tylko i wyłącznie w taki sposób. Jeśli była kobieta lub była żona chce po rozstaniu wrócić do Ciebie, to tylko na Twoich zasadach lub wspólnie wypracowanych zasadach, a nie dlatego, że jej z kimś nie wyszło i nie chce być samotna.

Jeśli była kobieta z Tobą zerwała, a teraz chce wrócić do Ciebie, to musi naprawdę mocno się napracować, aby sobie zasłużyć na Twój kontakt.


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:  Jak odzyskać byłą dziewczynę?


Skąd wiadomo, że kobieta, ex żona, była dziewczyna, rzeczywiście chce wrócić do swojego byłego męża, ex chłopaka czy partnera?

 

Skąd wiadomo, że była kobieta chce do nas rzeczywiście wrócić?

Skąd wiadomo, że to nie jest jej kolejna gierka?

No właśnie nie wiadomo do końca :):):)

To są tak pojebane relacje damsko, że tu się wszystko zmienia w kalejdoskopie. Nie wiadomo tak naprawdę w 100% kiedy rzeczywiście była kobieta chce naprawdę wrócić do swojego byłego męża czy chłopaka. Możesz być pewny, że już ją odzyskałeś, że już jesteście razem, że będzie dobrze, że ona chce wrócić, a tu nagle jej się wszystko zmienia – jak w kalejdoskopie w ciągu jednego dnia, by potem poinformować Cię, że to nie ma sensu. Taka sytuacja ostro ryje beret.

Większość osób mylnie interpretuje znaki mówiące o tym, że ich była dziewczyna czy żona, chce do nich wrócić. Zaobserwują jeden znak, którym może być dłuższa próba kontaktu i już na twarzy byłego faceta pokazuje się uśmiech, ponieważ myśli on już sobie, że się udało i dokona się wielki powrót do byłej :):):)

Jednak możesz zaobserwować znaki, mówiące, że istnieje naprawdę duże prawdopodobieństwo, podkreślam prawdopodobieństwo, a nie pewnik, że była dziewczyna, która od Ciebie odeszła, chce do Ciebie wrócić z powrotem.

Pozytywna reakcja ze strony byłej dziewczyny, na list który jej wysłałeś:

 

Była kobieta pozytywnie reaguje na list, który jej wysłałeś. Inaczej patrzy na waszą sytuację, ma wątpliwości – czy, aby na pewno dobrze zrobiła, że od Ciebie odeszła i nie dała Ci jeszcze jednej szansy,  przyznaje Ci rację odnośnie waszego rozstania.

Jak napisać taki list do byłej dziewczyny, aby ją odzyskać?


PRZECZYTAJ: List do byłej dziewczyny. Jak napisać list do byłej dziewczyny, żony, kochanki, tak aby ją odzyskać


Była żona, ex dziewczyna jest bardzo zdesperowana, aby wrócić do swojego byłego męża czy partnera:

 

Była kobieta jest po prostu bardzo zdesperowana. Widać, że bardzo jej zależy z jakiś powodów na powrocie. Dzwoni, pisze, płacze, przeprasza, prosi o wybaczenie, obiecuje poprawę, chce się spotkać. Ingeruje osoby trzecie w wasz związek, aby Cię przekonali.

Masz ze swoją byłą kobietą odbytych około 7 – 10 spotkań na żywo:

 

Masz ze swoją byłą kobietą odbytych ok 7 – 10 spotkań na żywo. Te spotkania macie już za sobą. Była kobieta regularnie zgadza się na spotkania, które w większości przypadków wychodziły od niej, ale również i od Ciebie. Po odbytych ok. 10 spotkaniach można myśleć, aby relację z byłą kobietą wrzucić na wyższy level i dokonać powrotu na własnych zasadach.

Jesteś ze swoją byłą dziewczyną w stałym kontakcie telefonicznym:

 

Piszecie sobie regularnie i dzwonicie do siebie. Wiecie co się u was dzieje.

Była kobieta przestaje grać w gierki, testować czy mieć niestabilny stan emocjonalny:

 

Była kobieta zaczyna zachowywać się normalnie. Przestaje grać w gierki, nie ma z jej strony testów, a jej stan emocjonalny zaczyna się stabilizować. Nie ma z jej strony cichych dni. Nie jest wesoła, a za chwile milknie. Nie mówi Ci, że chce do Ciebie wrócić, by za pół dnia mówić, że jednak to nie ma sensu i żebyście dali sobie ze sobą spokój.

Była kobieta werbalnie zaznacza chęć powrotu do byłego mężczyzny:

 

Była kobieta po prostu mówi wprost, że chciałaby wrócić do Ciebie. Może zadawać wprost pytania – co z wami? Pamiętaj, że skoro była kobieta zerwała związek jako pierwsza, to od niej muszą wyjść te słowa o powrocie, a nie od Ciebie! Jest to bardzo ważne, ponieważ w większości przypadków faceci sami wychylają się niepotrzebnie z jakimiś tekstami o powrocie.

To ma wyjść od kobiety!

To ona zerwała i to ona ma chcieć do Ciebie ewentualnie wrócić, pod wpływem Twojej zmiany, a Ty jej na to możesz pozwolić lub nie!

Jest dotyk:

 

Była kobieta pozytywnie reaguje na dotyk, a nawet sama go inicjuje. Także są u was pocałunki i doszło kilka razy do zbliżenia.


Wesprzyj mnie jeśli pomogłem Ci odzyskać byłą dziewczynę:

 

Wesprzyj mnie, jeśli pomogłem Ci odzyskać byłą kobietę, stanąć na nogi i otrzeć łzy :):):)

Zgodnie z PRAWEM WZAJEMNOŚCI możesz – jeśli oczywiście tylko chcesz – odwdzięczyć mi się za tego bloga, jednocześnie doceniając mnie w myśl zasady – POMOC za DOCENIENIE MNIE chociażby tylko za to, że miałem odwagę podzielić się z Tobą moją bądź co bądź bardzo wstydliwą i nie łatwą historią związaną z EX KOBIETĄ.

KLIKNIJ W PONIŻSZY LINK i postaw mi „małą czarną” :):):) jednocześnie doceniając mnie za moją pomoc w tych trudnych dla Ciebie chwilach. Ja Cię wsparłem i Ty również możesz mnie wesprzeć – małą czarną :):) Będzie na opłacenie serwera, domeny, autorespondera i co najważniejsze – na motywację do pisania dalszego takich blogów jak ten.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Mogą pojawić się błędy, sorry ale nie chce mi się tego poprawiać, za długie dla mnie i nie mam czasu. Mam nadzieję, że już nikt nie będzie mi zawracał dupy na ten temat. Opisałem wszystko co mogłem i na tyle ile mi się chciało, w przyszłości jeszcze może audio z prezentacją zrobię na ten temat, ponieważ nie wyczerpałem tematu, a wiele jeszcze mógłbym pisać:).


Pomoc w odzyskaniu byłej dziewczyny, żony, kobiety czy kochanki:

 

Chcesz, abym Ci pomógł odzyskać Twoją byłą dziewczynę, żonę, kobietę czy kochankę?

Lubię wynagradzać osoby, które czytają moje blogi do końca. Jeśli dobrnąłeś do tego momentu i dalej chcesz odzyskać swoją byłą dziewczynę, to mam dla Ciebie małą niespodziankę. Napisz na damcidomyslenia@gmail.com a wtedy może dostaniesz 15-20 min , darmową konsultację, w której postaram dać Ci do myślenia jak wrócić do byłej dziewczyny. Napisz w temacie wiadomość UPARTY. Zastrzegam sobie do anulowania propozycji w każdej chwili. Jestem sam i się nie rozdwoję.

W innym przypadku musisz postawić mi dobrą wódkę w dobrym klubie, a Ci pomogę odzyskać byłą kobietę i postawię Cię na nogi! Zobaczysz!

Jeśli nadal chcesz odzyskać swoją ex, to możesz odezwać się na: damcidomyslenia@gmail.com 

 


Wiedza na temat odzyskiwania byłych kobiet:

 

Oto moje popularne blogi o odzyskiwaniu byłej dziewczyny

Mało ci i czujesz niedosyt? Chcesz więcej wiedzy, która pomoże Ci odzyskać Twoją byłą dziewczynę? Kliknij w poniższe linki, aby dowiedzieć się więcej na ten temat:

 1. Jak Zapomnieć o Byłej Dziewczynie
 2. Kontrola Emocji w Związku i Po Burzliwym Rozstaniu
 3. Jak odzyskać Ex Dziewczynę VS Jak Odbić Zajętą Kobietę
 4. Jakie Masz Szanse Na Odzyskanie Swojej Byłej Dziewczyny
 5. Kim Jest Nowy Facet Twojej Byłej Dziewczyny
 6. Twoja Była Dziewczyna Wróciła Do Ciebie? Czy Aby Na Pewno?
 7. Młodość Musi Się Wyszaleć, Kobiety Również
 8. Dlaczego chociaż raz w życiu powinieneś spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę, żonę czy kochankę
 9. Jak napisać list do byłej dziewczyny, aby wróciła
 10. Czy warto przyjaźnić się ze swoją byłą dziewczyną

 

 

 

 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button