Relacje z KobietamiJak Odzyskać Byłą DziewczynęWszystkie Wpisy

Jakie masz szanse na odzyskanie byłej dziewczyny? Czyli 16 pytań, na które musisz sobie odpowiedzieć

Jakie masz szanse na odzyskanie byłej dziewczyny?

Jak chcesz zwiększyć swoje szanse, to w pierwszej kolejności przeczytaj ten wpis o odzyskaniu, ex, byłej dziewczyny, która odeszła.

Jak odzyskać ex, byłą dziewczynę, która odeszła

 

Bardzo dużo osób pisze do mnie z prośbą, abym pomógł im odzyskać byłą ich dziewczynę. Jaki wspólny mianownik mają te osoby? Żyją nadzieją!!! Jak ta nadzieja się przejawia? Pytają się mnie o szanse na odzyskanie byłej. Pytają się mnie,  „ Jakie mam szansę na odzyskanie byłej„, „Czy mam jakieś szanse? Jak tak to jakie? Czy ona się jeszcze do mnie odezwie? Czy są na to jakieś szanse? Pamiętam jak kiedyś rozmawiałem z pewną osobą, która przedstawiła mi swoją sytuację i spytała:

-Są jakieś szanse na jej odzyskanie?

-No jest tam jakieś światełko w tunelu-odpowiedziałem.

-A jakie są szanse? Duże? Małe? 

-No małe.

-Ale jak bardzo małe?

-Takie małe jak światełko w tunelu.

A procentowo to ile będzie mniej więcej? Jak to będzie wyglądało?

-Trudno powiedzieć.

-Ale tak mniej więcej? 20%, 30%, 40%? Powiedz ile? Jak sądzisz?

Takie pytania, to nic innego jak szukanie nadziei, którą żyją. I właśnie przez tą nadzieję, wpadacie w sidła tych wszystkich „specjalistów od odzyskiwania byłych kobiet”, którzy pomogą wam odzyskać byłą kobietę na pstryknięcie palcem za jedyne 2500 zł. Tak!!! Tyle zapłacił rekordzista żyjący nadzieją u jakiegoś typa za 30 min rozmowę na SKYPE, zanim trafił do mnie.

Chcesz wiedzieć jakie masz szanse na odzyskanie swojej ex dziewczyny?

Najpierw to musisz wziąć pod uwagę następujące elementy, odpowiadając na stawiane pytania.

 • Ile Twoja była ma lat?

Inaczej odzyskuje się kobietę, kiedy ma się do czynienia  z 18-latką, a inaczej z 30-letnią kobietą. Nastolatka jest ciekawa Świata i żądna przygód. 30-letnia kobieta jest bardziej stabilna emocjonalnie i zazwyczaj twardo stąpa po ziemi.

Nastolatka dopiero uczy się związku, gdy tymczasem dojrzała kobieta za sobą już ma ich kilka. Nie oszukujmy się, ale bardzo rzadko licealne miłości żyją długo i szczęśliwie. Jak masz nastolatkę, to prawdopodobnie również jesteś młodym facetem, który łapie dopiero pierwsze doświadczenia z kobietami.

Związki nastolatek inaczej wyglądają, niż związek z dojrzałymi kobietami. Inna jest zazwyczaj przyczyna zerwania. Młode kobiety są przeważnie jeszcze dziewicami i mają swój pierwszy raz z facetem i tak za jakiś czas mogą zerwać. Czemu? Bo młoda kobieta jest ciekawa!!! Buzują w niej emocje i chce sprawdzić jak to jest z innym chłopakiem.

Niektórzy faceci dopatrują się w „pierwszym” razie z nimi jakiegoś sentymentu. Owszem sentyment może i jest, ale co z tego? Wielu gości podaje mi taki argument, który ma ją niby przekonać do powrotu. Wielu gości myśli, że jak kobieta z nimi miała swój pierwszy raz, to jest jakoś z nimi sentymentalnie i emocjonalnie na zawsze związana. Otóż nie!!! Wiele moich koleżanek żałuje swojego pierwszego razu. Niektóre twierdzą, że były za młode, za głupie, pijane. Wielu żałuje, że zrobiły to w nieodpowiednim miejscu, ale jakoś rzadko jakaś wspomina faceta z którym odbyły pierwszy stosunek. Przeważnie nie darzą go sympatią. Wiele moich koleżanek żałuje, że swój pierwszy raz odbyło z jakimś palantem, więc naprawdę to nie jest żaden argument do tego, że ona za Tobą zatęskni.

 • Jak wyglądał wasz seks?

Seks jest bardzo ważny w związku. Nie najważniejszy, ale ważny. Z kobieta masz dążyć do seksu i koniec kropka. Są faceci, którzy robią podchody do swojej dziewczyny, przybierają się do niej jak pies do jeża, chodzą miesiącami i seksu jak nie było, tak nie ma. Jeśli kobieta nie miała z Tobą seksu, to naprawdę czegoś jej może brakować. Jest to ważny element układanki, bo skoro nie miałeś seksu z kobietą, to kim Ty kurwa dla niej byłeś? Przyjaciółką? Kolegą? To właśnie w długoletnich związkach po seksie poznasz, że w związku coś nie gra. Kobieta jak przestaje robić Ci loda albo musisz ją wręcz o to prosić, a wcześniej robiła bez problemu, to znaczy, że mocno straciłeś w jej oczach atrakcyjność. Prawdopodobnie odchodzi albo już odeszła od Ciebie emocjonalnie.

To właśnie z powodu m.in seksu nie pracuję z nastolatkami, bo przeważnie tam tego seksu to nie ma. Seks, a w szczególności ten dobry bardzo zbliża ludzi do siebie. Jeśli go nie ma to związek trzeszczy.

 • Jaka dzieli was odległość?

Kolejny bardzo ważny punkt. Kiedyś napisał do mnie chłopak, który mieszkał w Rzeszowie, a miał dziewczynę w Szczecinie. Poznał ją na jakiś czacie i tak w wirtualny sposób stworzyli „parę”.  Codziennie ze sobą pisali oraz dzwonili, a spotykali się raz na miesiąc. Po pewnym czasie kobieta znalazła sobie chłopaka ze swojego miasta, a jej chłopak który sobie wkręcił chyba to, że był jej jakimś chłopakiem, chciał ją mocno odzyskać i bardzo mnie prosił o jakieś magiczne zaklęcie.

Odległość ma wielkie znaczenie dla związku. Im bardziej musicie się gimnastykować, aby się spotkać tym z czasem będzie to dla kogoś męczące. Przeważnie jest to męczące dla kobiety, ponieważ zacznie jej czegoś po pewnym czasie brakować. A jak kobiecie brakuje „czegoś”, to zaczyna tego szukać. Jak jest duża odległość, to i brak jest bliskości, dotyku, czułości. Jeśli odległość sprawia, że widzicie się raz na miesiąc w jeden Weekend, to jest to stanowczo za mało.  Kobiecie zacznie czegoś brakować, a jak już odejdzie, to odzyskanie jej poprzez Facebooka jest rzeczą wręcz niemożliwą. Czemu? Ponieważ kobiecie logika będzie mówiła, że to nie ma sensu. Sens miało jak miałeś atrakcyjność jakąś w jej oczach, ale kiedy opadł ten kurz, to i spadły różowe okulary przez, które kobieta patrzyła na Ciebie.

Kobieta musi mieć świadomość, że „gdzieś tutaj jesteś”, a nie na końcu Świata.

 • Jakie kobieta ma otoczenie?

Jeśli kobieta otacza się samymi wiecznymi singielkami, samotnymi matkami, porzuconymi rozwódkami, to z czasem te osoby mogą mieć wpływ na wasz związek. Jak się rozpadnie, to takie osoby będą sabotować wasze „zejście”. Gdybyś miał atrakcyjność w jej oczach, to chuja by zdziałały, ponieważ dla niej byłbyś najważniejszy, a te osoby wyszłyby w jej oczach na wrogów, którzy chcą rozbić wasz związek. Jednak kiedy się rozstaliście to raczej tej atrakcyjności nie masz, bo jakbyś miał to by do tego nie doszło, a skoro tak to będzie bardzo podatna na argumenty otoczenia.

Nie pracuję z nastolatkami ze względu na to, że po liceum idą na studia i niestety następuje u kobiet zmiana otoczenia. Jeśli Twoja kobieta idzie na studia na drugi koniec Polski do dużego miasta, to zacznij się rozglądać za inną kobietą na miejscu. Zmiana otoczenia, nowi ludzie, większe miasto, zupełna anonimowość, wyrwanie się spod klosza rodziców, sprawia, że niektóre kobiety stają się nie do poznania.  I tak kolegi dziewczyna poszła na studia na Akademię Medyczną we Lwowie, a ich związek rozpadł się za niecały tydzień. Wystarczyło tylko, aż poczuła powiem wolności mając świadomość, że gdzieś tam w Polsce jest jej frajer, który na nią czeka.

Podobnie jest ze zmianą pracy u kobiety. Wiele osób, które do mnie pisało miało właśnie ten problem, że ich kobieta zmieniła pracę, awansowała, zaczęła więcej zarabiać i tam w pracy zakręcił się jakiś fagas koło niej.

 • Jakie masz relacje z jej najbliższymi?

Jakie masz relacje z jej bratem, siostrą, matką, ojcem. Jakie masz relacje z jej znajomymi czy najbliższymi przyjaciółkami? Warto żyć z nimi w zgodzie i przeciągnąć ich na swoją stronę. Ja z siostrami mojej ex dziewczyny byłem skłócony. Tolerowaliśmy się, ale czuć było ten chłód jak nas odwiedzały. Niby gadaliśmy, ale ta gadka była jakaś taka sztywna. Jak miałem atrakcyjność w oczach mojej byłej, to moja ex wielokrotnie kłóciła się z nimi o mnie. Broniła mnie i stawała murem za mną. Kiedy straciłem atrakcyjność, to i argumenty sióstr zaczęły na nią wpływać.

 • Jak długo byliście ze sobą?

Związki zazwyczaj rozpadają się po trzech miesiącach, albo po trzech latach. Tak jakoś z obserwacji moich znajomych i ludzi, którzy do mnie piszą ( a przez te 8 lat, jak siedzę w tej branży uwodzenia nazbierało się takich ludzi tysiące) wysuwam taki wniosek.

Jeśli związek trwał krótko, bo tylko trzy miesiące, to prawdopodobnie wszedłeś w niego nie mając dużej atrakcyjności. Prawdopodobnie wszedłeś w związek nie mając już kontroli. To kobieta od samego początku Cię zdominowała i zabrała kierownicę. To ona wsiadła do waszego „pojazdu” zwanym inaczej związkiem na siedzeniu kierowcy.

Mimo iż kobieta weszła z Tobą w związek, ale tak naprawdę emocjonalnie nie jest z Tobą związana w żaden sposób. Być może jesteś jakimś „plastrem”, „zapchaj dziurą” po rozpadzie związku i za trzy miesiące Twoja kobieta wróci do byłego, albo do nowego faceta, w którym się zakocha. I takie związki przeważnie trwają długo i rozpadają się w bardzo burzliwy sposób.

Jeśli kobieta weszła w związek, który trwał kilka lat, to facet przeszedł kilka faz. Na początku kobieta była wpatrzona w niego jak w obrazek, parka chędożyła się w każdej możliwej pozycji jak dwa gołąbki na gałęzi, aż z czasem wjechała rutyna. Ty zacząłeś przesuwać prawo wzajemności w jej kierunku. Robiłeś więcej dla swojej kobiety, niż ona dla Ciebie. W taki sposób zabierała Ci kierownicę w związku, aż w końcu wyjebała Cię na tylne siedzenie samochodu, który jest imitacją waszego związku. Niby jesteś, ale tak naprawdę to Ciebie nie ma. Zero seksu, tylko jakieś cmokaski, przytulaski. Musisz błagać wręcz na kolanach, żeby kobieta wzięła Twojego Adolfa w rękę.

Kilku letni związek ma przewagę taką, że jest również tutaj przyzwyczajenie. Przez te kilka lat wiele was łączy ze sobą. Być może razem mieszkaliście, jeździliście na wakacje itd. Łączy was wiele pięknych chwil, ale również i wiele kłótni, dramatów, krzyków. Kobieta ma różne emocje z Tobą i wspomnienia, które was łączą. Są dobre, ale i te złe.

Jeśli jesteś z kobietą ponad 10 lat, to jest to bardzo dużo czasu. Jednak czy dobrze? Nie ukrywajmy, że jeśli się nie określiłeś przez ten czas, to zrób to jak najszybciej, ponieważ kobieta długo czekać nie będzie. Miałem sporo osób, które mając 30 lat były z kobietą 5-10 lat i się nie określiły. Kobieta już chce męża i jeśli nie czujesz się gotowy, to ona z Tobą zerwie.

Tak właśnie kobiety robiły z facetami, którzy do mnie pisali. Kiedy kobieta zerwała z nimi, Ci nagle zaczęli mówić o ślubie. Tak!!! Nagle chcieli ślubu, ale było już za późno dla nich. Argument jaki kobieta miała, który powtarzała w kółko, to taki, że straciła już wystarczająco dużo czasu i wie, że facet się nie zmieni. Nie oszukujmy się, ale w długoletnich związkach kobieta wręcz rzyga nim. Facet nie tylko stracił szacunek w oczach takiej kobiety, ale ona czuje w nim niekiedy obrzydzenie czy pogardę.

Przeważnie zaraz po związku poznaje innego gościa i zaraz zachodzi w ciążę. Tak wyglądają długie związki. Niestety trzeba wykonać taki etap przeskoku na wyższy poziom i tym poziomem jest wejście w związek małżeński.

 • Jakie błędy popełniałeś w związku?

Błędy w związku możesz popełnić różne. Nie ukrywajmy, że w kilkuletnim związku możesz w wielu sytuacjach stracić atrakcyjność w oczach kobiety. Te błędy będą zabierały Ci kierownicę w związku i takie najczęściej błędy popełniają faceci.

Zaniedbują się, rozleniwiają, stają się nudni, bez życia, bez pasji, bez znajomych. Jednym słowem kobieta wchodzi facetowi na głowę, a prawo wzajemności pomiędzy nimi przestaje istnieć.

Jednak niekiedy facetom w związku totalnie odpierdala. Stają się zazdrości, wręcz są nie do zniesienia. Kobieta zaczyna nimi gardzić i totalnie straciła do ich osoby szacunek. Im bardziej burzliwy związek, tym więcej złych wspomnień. Im więcej złych wspomnień, tym więcej logicznych argumentów na „NIE”. Naprawdę niektórzy faceci odpierdalają tak w związku, a kobieta tylko rejestruje te wydarzenia. I jak przychodzi odpowiedni moment, to Ci wszystko wypomni. Ty myślałeś, że przecież jest między wami OK, bo się pogodziliście, ale jednak jak przyszedł odpowiedni moment, to dostałeś szpileczkę w serce.

Moja ex odeszła ode mnie emocjonalnie rok przed rozstaniem. Tak mi to powiedziała, że odeszła ode mnie już rok temu. Była ze mną, bo była!!! Nie miała alternatywy, aż pojawił się jakiś fagas na horyzoncie, który wystarczyło tylko, że się do niej uśmiechnął i powiedział komplement i już zszedłem w jej umyśle na dalszy plan

 • Jak wyglądało wasze rozstanie?

W długoletnich związkach rozstania bywają burzliwe. Nie jest tak łatwo odejść od drugiej osoby jak się z nią było  te kilka lat. Jest to kluczowy moment, ponieważ tutaj możesz właśnie bardzo dużo spierdolić. Ty masz zasiać w jej głowie ziarnko niepewności czy aby dobrze robi odchodząc od Ciebie, a nie upodlić się w jej oczach jeszcze bardziej.

Niektórzy faceci grożą samobójstwem, krzyczą, proszą, klękają, błagają, płaczą, przekonują, mówią, że się zmienią, aż w końcu szarpią kobietę z bezsilności wyzywając od różnych. Niestety bardzo wielu facetów pisze do mnie właśnie po tym momencie. Jak już zrobią z siebie totalnego pajaca, to wtedy wpisują w Google „jak odzyskać byłą dziewczynę” i wtedy wyskakuje im mój blog o takim samym tytule, którego możesz przeczytać poniżej:

https://damcidomyslenia.pl/jak-odzyskac-byla-dziewczyne-ktora-od-ciebie-odeszla/

Kiedyś napisał do mnie pewien chłopak, który w nerwach przy kłótni rozstaniowej, popchnął dziewczynę tak, że ta aż przeleciała przez łóżko. Ta z nim zerwała!!! Zablokowała go wszędzie, gdzie się tylko da. Nie chciała z nim mieć najmniejszego kontaktu. Można powiedzieć, że się go bała. Strach to strasznie negatywne emocje.  Kobieta będzie miała mocny argument, że drugi raz zrobisz to samo i choćby błagał, przepraszał i zapewniał, że tak nie będzie, to ona Ci nie uwierzy. Chłopakowi powiedziałem, że niestety ja nic nie mogę zrobić. Czarodziejem nie jestem i nie znam takiego magiczngo zaklęcia, żeby odwrócić tą sytuację. Co zrobił chłopak? Szukał nadziei u kogoś innego. Szukał nadziei u czarodzieja, który zgolił go na hajs i powiedział:

-To jest do odzyskania!!! Spokojnie, to jest do odzyskania!!!

Wiem, to bo ten typ napisał mi SMS-a, że ktoś mu dał nadzieję, którą on żyje. I co zrobił ten czarodziej? Wysłał w jego imieniu do jej domu kwiaty, a co zrobił ojciec dziewczyny? O mało nie posądził go o stalking.

On wcześniej z ojcem żył dobrze, ale po tym jak popchnął jego jedyną córeczkę to ojciec stał się jego wrogiem numer jeden. Niestety jest to Mission Impossible!!!

Ponadto rodzice mieli duży wpływ na życie swojej córki w każdym aspekcie życia, a to również ma wpływ na to czy ona wróci do Ciebie.

 • Jakie kobieta wyniosła wzorce z domu. Jak była wychowana? Jaki wpływ na jej życie mają jej rodzice?

I kolejny punkt, który jest kontynuacją poprzedniego. Być może jest jedynaczką, którą chowała tylko matka. Ona ma swoją wizję związku. Może jej rodzice się rozwiedli, więc z taką kobietą może być trudno zbudować związek, ponieważ ona ma w głowie obraz jakiegoś księcia na białym koniu.

 • Jak wyglądają dni po rozstaniu?

Chodzi o to czy kobieta szuka jakiegoś kontaktu? Czy szuka pretekstu do odezwania się do Ciebie? Jeśli tak, to jest to dobry znak, ponieważ ona MYŚLI I MA MYŚLEĆ!!!

 • Czy jesteś cierpliwy i opanowany emocjonalnie?

Odzyskiwanie byłych kobiet, jest to długofalowy okres. Chodzi o to, że masz ją odzyskać na swoich własnych zasadach, bo jak wróci do Ciebie tylko dlatego ponieważ jej z kimś nie wyszło, typ okazał się większym gamoniem od Ciebie lub ją pogonił, to za jakiś czas znów odejdzie. Ty masz odbudować w jej oczach utracony szacunek, autorytet oraz zaufanie. Tego nie robi się z dnia na dzień, a skoro tak to wymaga to cierpliwości oraz żelaznych nerwów. Relacje z byłymi kobietami mogą ciągnąć się miesiącami i wielu facetów popełnia błąd ponieważ psychicznie nie wytrzymują już.

Niestety w długoletnim związku jest to zrozumiałe, ponieważ nikt nie jest z kamienia. Każdy ma emocje i uczucia. W pewnym momencie człowiek nie wytrzymuje i popełnia jakiś błąd, który cofa go do tyłu. Dlatego jak się już uparłeś na odzyskanie byłej dziewczyny, to warto mieć osobę, która Cię otrzeźwi i będzie trzymała rękę na pulsie, a nie dawała Ci nadzieję.

 • Czy kobieta odeszła do innego faceta?

Jeśli tak to może to trochę komplikować sytuację, ale może również Ci pomóc. Wszystko zależy kim jest ten facet. Niestety jak miałeś status bezdomnego i prowadziłeś taki lifestyle, a Twoja kobieta odeszła do odpowiednika Brada Pitta czyli człowieka z dużymi możliwościami, to do kogo ona ma wracać? Musisz wiedzieć: kim jest Twój przeciwnik, co ich łączy, jaką ma przeszłość, czym się zajmuje. Większość facetów niestety nie wie i tu jest problem.

 • Ile was łączy elementów?

Im więcej, tym lepiej. Jeśli macie wspólne dziecko, znajomych czy nawet kredyt, to siłą rzeczy jakiś kontakt będziecie mieć.  Masz jakiej jej rzeczy? Nieuporządkowane wspólne sprawy? Nawet głupi mandat do opłacenia może być elementem, który będzie was łączył. Najgorzej jest wtedy kiedy nie ma żadnego punktu zaczepienia. Związek na odległość, brak wspólnych znajomych, a kobieta znalazła sobie nowego i wyjebała Cię ze wszystkiego co jest tylko możliwe.

 • Twoja zmiana!!! Czyli jak Ty się zmieniłeś?

Jest to bardzo ważny punkt. Jeśli kobieta zostawiła Cię w fatalnym stanie i za kilka miesięcy widzi Cię jak z rozpaczy chodzisz zachlany, obsrany, zaszczany i zbierasz puszki, ponieważ z roboty Cię wywalili, to do kogo ona ma wrócić? Do beja, który nie umie się pozbierać po rozstaniu? Kiedyś znałem chłopaka, który tak skończył jak go dziewczyna rzuciła. Zachlał się na śmierć z rozpaczy, a ona ułożyła sobie życie z innym

Bardzo ważne jest abyś dokonał wielu zmian w swoim życiu. To kim byłeś, a tym kim teraz jesteś niech będzie wielką przepaścią przez, którą przeskoczyłeś. Niestety są goście, którzy zamiast wziąć się w garść, to staczają się jeszcze na dno z rozpaczy. Kobieta do takich osób nie wróci, tylko utwierdzi się w przekonaniu, że dobrze zrobiła.

 • Jaką masz wiedzę na temat relacji damsko-męskich i psychologii kobiet?

Niestety facet będący w długoletnim związku nic nie wiem o kobietach.  W tych relacjach bardzo ważna jest ta wiedza, ponieważ dzięki niej będziesz omijał pułapki zastawione przez Twoją ex. Niestety wielu gości dalej czeka na magiczną pigułkę, zamiast się zmienić pod tym względem. Popełniają ciągle te same błędy.  Nie umieją się komunikować ze swoją ex w odpowiedni sposób.

 • Czy Twoja ex dziewczyna się zmieniła?

Odpowiedzialność za rozpad związku jest domeną obojga osób. Kobieta tez jest odpowiedzialna za rozpad związku. Dodatkowo Ty możesz stać w miejscu, a Twoja kobieta z życiem mocno poszła do przodu, więc do kogo ma wracać? Jak Ty do niej nie pasujesz?

 • Czy przyczyną rozstania jest Twoja zdrada?

Kobieta może wybaczyć Ci zdradę, ale honor może jej nie pozwolić już do Ciebie wrócić i choćby skały srały, nic się nie da zrobić.

Podsumowując:

TAK!!! Odpowiadając sobie na te pytania, możesz sam określić czy jest szansa odzyskać byłą kobietę, czy też nie.

P.S

Jak dałem Ci do myślenia i chcesz mnie w jakiś sposób wesprzeć, to możesz mi postawić “małą czarną”, bo lubie brunetki :):)

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

P.S

Chcesz więcej tego typu porad? Jak się nie zapisałeś na mój newsletter, to po prawej stronie ekranu jest miejsce na to. Podaj swoje imię oraz adres mailowy, a w zamian dostaniesz 300 stronicowego, darmowego eBooka, który mocno da Ci do myślenia. Jest to e-book „Atrakcyjność w Pigułce”, która otworzy Ci oczy na wiele spraw związanych z relacjami damsko-męskimi, a także międzyludzkimi. Pobrało go już ponad 2000 osób.

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

16 Komentarzy

 1. siema tyab trochę z innej beczki, czy w tych czasach zagadywanie na ulicy twoim zdaniem kobiet ma jakiś sens? w sensie spodobała mi się dziewczyna i do niej podbijam jak na daygame? kiedyś się w to bawiłem ale to było z 5 lat temu. Jest sens coś takiego robić teraz? zdarza ci się tak robić?

  1. Nie poznawaj kobiet. Poznawaj ludzi. Buduj swoja atrakcyjność. Przy atrakcyjnym faceci zawsze kręcą się kobiety, Teraz mam dziewczynę, więc pomału zmierzam na emeryturę i ustatkowanie, gdyż mam swoje lata.

   Czy jest sens?

   Oczywicie, że tak. Jednak zależy gdzie!!! Centra handlowe już według mnie są spalone.

 2. Zamiast tych 16 pytań postaw tylko jedno. Czy ona cie kocha? Jeśli cie nie kocha to szanse na odzyskanie byłej dziewczyny masz zerowe. Nie ma czegoś takiego jak odzyskanie byłej dziewczyny. Chyba,ze chcesz być z osobą, która cie nie kocha. Porzućcie złudzenia.

  1. Jeśli cię nie kocha to możesz sprawić żeby cię pokochała odzyskując w jej oczach szacunek oraz atrakcyjność która utraciłeś. Niestety nie jest to takie proste, wymaga wielu zmian, zależy właśnie od tych 16 czynników, ale też nie jest niemożliwe

   1. Bez jaj. To się dwa razy nie zdarza. Drugi raz już ci nikt nie pokocha i ty nie pokochasz kogoś drugi raz. Jeśli to uczycie odeszło to już nie przyjdzie. Choć byś pracował nad sobą 100 lat i został nowym Billem Gatesem, Bradem Pittem, Humphreyem Bogartem i Albertem Einsteinem w jednym. Nic dwa razy się nie zdarza. Taka smutna prawda. Dlatego nie ma co się łudzić i szukać cudownych sposobów. Jedyne co można szukać to nowej miłości.

 3. Witam. Właśnie trochę poczytałem sobie. Jednak mój przypadek jest chyba trochę inny. Kilkunastoletni związek z kobieta młodsza o 12 lat. Jednak to ona często została odrzucona gdy próbowała się kochać. Myślę że wszystko padło przez alkohol i dragi, czego skutkiem było moje lenistwo i nic nie robienie. Potem depresja, długi, komornicy i dalej chlanie itp. Aż w końcu nie mogłem wytrzymać jej wyjebania w moją osobę, zostawiłem wszystko i powiedziałem że wychodzę, było jej to na rękę. Zrobiłem kilka błędów po rozstaniu, bo nieradzilemcsobie z tym. Coś tam naprawiłem,ale.padly mocne słowa. Odzywa sie jeśli ja napiszę czy zadzwonię(łączy nas kilka spraw) ale urywa rozmowę bardzo szybko. Mam wrażenie że kompletnie jej nie obchodzi co myślę. No i znalazła sobie dziewczynę 🙂

 4. Czesc. A co jeśli dziewczyna woli być ze swoim mężem, który jej nie szanuje?? Ona twierdzi że ma przy nim stabilne życie, ale umawiala się troche ze mną. No i wyszło że pojawiły się wyrzuty sumienia. Postanowiła zostać przy mężu jednak czuję że chce mieć uchyloną furtkę u mnie.
  Czekać aż znowu się pokloca i sie do mnie odezwie czy się wyciszyć i szukać kogoś nowego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button