Jak Odzyskać Byłą DziewczynęRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jak odzyskać byłą dziewczynę – Chat GPT

Jak odzyskać byłą dziewczynę przy pomocy sztucznej inteligencji

Jak odzyskać byłą dziewczynę – Chat GPT:

jak odzyskać byłą dziewczynę
jak odzyskać byłą dziewczynę

Jak odzyskać ex, byłą dziewczynę, która odeszła? Postanowiłem sprawdzić co sztuczna inteligencja sądzi na ten temat. Pokusiłem się również o swój komentarz w tej sprawie :):):) Nie ukrywam, ale jestem pozytywnie zaskoczony i coś czuję, że za niedługi czas mogę przestać być potrzebny w tej sprawie :):):)


Jak odzyskać byłą dziewczynę według sztucznej inteligencji:

 

„Odzyskanie byłej dziewczyny nie jest łatwe, ale istnieją pewne kroki, które możesz podjąć, aby zwiększyć swoje szanse na powodzenie”

Oczywiście, że  nie jest łatwe. Odzyskiwanie byłych kobiet są to najtrudniejsze relacje damsko – męskie jakie tylko są. Są najtrudniejsze, ponieważ są zmienne jak w kalejdoskopie i ostro ryją banie! Już łatwiej poznać nową kobietę, niż wrócić do byłej dziewczyny.

1. Zreflektuj się nad przyczyną rozstania: Przede wszystkim musisz zrozumieć, dlaczego się rozstaliście. Czy to była twoja wina, czy jej? Czy byliście na różnych etapach w swoim życiu? Właściwe zrozumienie przyczyny rozstania pomoże Ci określić, co musisz zrobić, aby to naprawić.

Oczywiście Ty musisz to zrozumieć, a nie była dziewczyna Ci to wykrzyczy :):):) Musisz zrozumieć swoje błędy. Czy są to błędy związkowe – typowo frajerskie czy może grubego kalibru. Pamiętaj, że błąd, błędowi nie jest równy. Jednym błędem możesz przekreślić tysiące pięknych chwil i wspomnień.

2. Skontaktuj się z nią: Kiedy już zrozumiesz przyczynę rozstania, skontaktuj się z nią. Możesz napisać jej wiadomość lub zadzwonić, aby porozmawiać. Ważne jest, abyś nie starał się jej przekonywać, aby powróciła do ciebie od razu. Powiedz jej, że chcesz porozmawiać o swoim związku i zapytaj, czy jest gotowa na spotkanie.

Jak chcesz jej coś pisać, to tylko i wyłącznie LIST, który może jej namieszać w głowie. Jednak przez 3 tygodnie polecam nie kontaktować się. Dać jej czas na przemyślenie. Ten czas jest również dla Ciebie. Jak masz taką możliwość, to warto z nią mieć kontakt jednocześnie nie mając tego kontaktu. Fajnie, żeby widziała co się u Ciebie dzieje, ale Ty się z nią nie kontaktuj przez 3 tygodnie, tylko obserwuj sytuację.  Do tego celu idealne są media społecznościowe, gdzie wrzucasz relacje. Oczywiście relacje wrzucasz z głową i z wyczuciem smaku.  Chodzi o to, żeby oglądała je. W taki sposób będziesz siedział w jej głowie, nie mając z nią kontaktu.

O tym w jaki sposób napisać skuteczny list do byłej dziewczyny przeczytasz poniżej:


Przeczytaj Również: Jak napisać list do byłej dziewczyny, aby wróciła


3. Uczciwie porozmawiaj o swoich uczuciach: Na spotkaniu porozmawiajcie o swoich uczuciach i dlaczego chcesz, aby wasz związek znów się rozwinął. Bądź szczery i otwarty. Pokaż, że wiesz, co zrobiłeś źle i co musisz zrobić, aby to naprawić.

Lepiej przed taką rozmową napisać list do byłej dziewczyny, który zasieje jej w głowie ziarenko. Wtedy będzie skłonna do jakichkolwiek rozmów.

4. Pracuj nad sobą: Kiedy zaczniesz pracować nad swoimi problemami i deficytami, pokażesz byłej dziewczynie, że naprawdę chcesz, aby wasz związek znów się rozwinął. Bądź lepszą wersją siebie, ucz się nowych rzeczy, rozwijaj swoje zainteresowania i pasje.

Ona ma zobaczyć zmianę. Nie możesz jej mówić, że się zmienisz. Nie możesz jej obiecywać. Masz jej to pokazać. Ma zobaczyć Ciebie nowego. Ma zobaczyć zmiany w Twoim życiu na każdej płaszczyźnie. Fizycznej, psychicznej, ewentualnie finansowej jak to kulało u Ciebie i w Twoim otoczeniu. Nawet przemeblowanie pokoju to będzie zmiana, która nie ujdzie jej uwadze.

5. Bądź cierpliwy: Odzyskanie byłej dziewczyny nie jest łatwym zadaniem. Musisz być cierpliwy i dawać jej czas na przemyślenie swoich uczuć. Jeśli będziesz natarczywy lub zbyt nachalny, możesz zniechęcić ją do Ciebie.

Spokój, cierpliwość, opanowanie, żelazne nerwy, zimna krew i ostudzona głowa. I to jest właśnie najtrudniejsze w tym wszystkim. Większość facetów nie odzyskuje byłych kobiet, ponieważ nie wytrzymują ciśnienia i popełniają błędy, które ich w procesie odzyskania ex – cofają do tyłu. Dlatego warto mieć u boku osobę, która zna się na temacie, nie jest emocjonalnie związana ze sprawą i potrafi postawić na nogi, opierdolić jak trzeba i przede wszystkim ostudzić rozpaloną męską głowę :):):) Do Ciebie należy tylko się słuchać i tyle. Jednak z doświadczenia wiem, że jest to najtrudniejsze zadanie.

Jak chcesz, abym Ci w tym temacie pomógł, to polej mi dobrą wódkę :):):) napisz na: damcidomyslenia@gmail.comlub skorzystaj z formularza w zakładce – KONTAKT :):)

6. Szanuj jej decyzję. W końcu, jeśli była dziewczyna zdecyduje, że nie chce powrócić do Ciebie, musisz szanować jej decyzję. Jeśli naprawdę chcesz, aby ona była szczęśliwa, musisz zaakceptować jej wybory i pozwolić jej iść.

Pamiętaj, że COŚ DZIEJE SIĘ PO COŚ. I być może tak miało być. Warto przeanalizować plusy i minusy związku oraz Twojej byłej kobiety. Ostudź głowę i zrób sobie rachunek sumienia. Gdyby moja ex mnie nie rzuciła, to by nie było damcidomyslenia.pl :):):) Od tego zaczęła się moja przygoda z relacjami damsko – męskimi :):):)

7. Pamiętaj, że nie ma gwarancji, że odzyskasz swoją byłą dziewczynę, ale jeśli będziesz postępował zgodnie z powyższymi krokami, zwiększysz swoje szanse na powodzenie.

Nie ma gwarancji na to, że odzyskasz byłą kobietę. A jak ktoś Ci daje jakąkolwiek gwarancje w tym temacie i obiecuje, że z jego pomocą odzyskasz byłą dziewczynę, to Cię oszukuje. Ja nigdy nie daje żadnej gwarancji, ani jakiejkolwiek nadziei. Jak chcesz odzyskać byłą dziewczynę to PORZUĆ NADZIEJĘ, bo ona jest zgubna.  I dlatego wiele osób woli zapłacić tysiące złotych za złudną nadzieję tego, że ich była kobieta wróci do nich.

Owszem!

Możesz próbować odzyskać byłą dziewczynę, ale rób to z głową. A nie w taki sposób, że tam pełzasz jej pod stopami i jeszcze bardziej swoim zachowaniem tracisz w jej oczach.

Jak odzyskać byłą dziewczynę – Inne blogi na temat odzyskiwania byłych kobiet:

 

Mało Ci?

Dalej szukasz nadziei na to, aby odzyskać byłą dziewczynę? Dalej szukasz złotego środka? Jeśli nie wystarcza Ci porada od sztucznej inteligencji – jak odzyskać ex, to przeczytaj poniższe wpisy z tej tematyki :):):)


 1. Jak odzyskać byłą dziewczynę
 2. Jak Zapomnieć o Byłej Dziewczynie
 3. Kontrola Emocji w Związku i Po Burzliwym Rozstaniu
 4. Jak odzyskać Ex Dziewczynę VS Jak Odbić Zajętą Kobietę
 5. Jakie Masz Szanse Na Odzyskanie Swojej Byłej Dziewczyny
 6. Kim Jest Nowy Facet Twojej Byłej Dziewczyny
 7. Twoja Była Dziewczyna Wróciła Do Ciebie? Czy Aby Na Pewno?
 8. Młodość Musi Się Wyszaleć, Kobiety Również
 9. Dlaczego chociaż raz w życiu powinieneś spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę, żonę czy kochankę
 10. Jak napisać list do byłej dziewczyny, aby wróciła
 11. Czy warto przyjaźnić się ze swoją byłą dziewczyną

Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania.


Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń ten wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.


 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button