Relacje z KobietamiJak Odzyskać Byłą DziewczynęWszystkie Wpisy

Młodość musi się wyszaleć, kobieta również

Młodość musi się wyszaleć, kobieta również

Taki oto temat dziś poruszę.

Ostatnio napisał do mnie pewien facet, który ma problemy z żoną. W zasadzie jego żona chce od niego odejść. Oboje mają dzieci, są grubo po 30 oraz są ze sobą praktycznie od początku, bo od 17 roku życia. 

Bardzo rzadko można w dzisiejszych czasach spotkać takie pary z licealnych młodości.  On był jej pierwszym facetem i ona była jego pierwszą kobietą.

Dosyć szybko pojawiło się u nich pierwsze dziecko co wiązało się ze ślubem. Niby wszystko pięknie, ale chłopak zaczął opowiadać, że jego żonie zaczęło odpierdalać po całości. Dzieci odchowane, więc co ona robi? IMPREZUJE! IMPREZUJE tak jakby jutra miało nie być. Chodzi regularnie po klubach, wraca ciągle nad ranem i w kółko powtarza, że ona w życiu niczego tak naprawdę jeszcze nie przeżyła i nie doświadczyła.

Zachowuje się jak typowa studentką pierwszego roku, która z Pizdoklepów Górnych, gdzie psy chujami wodę piją, przeniosła się na studia do większego miasta.  Ponadto nigdy nie paliła a teraz zaczęła palić regularnie i pić alkohol w dużych ilościach.

Kobiecie na stare lata totalnie odjebało. Zaczęła przeżywać drugą młodość, tą wcześniej utraconą.

Ta kobieta to nie jest żaden odosobniony przypadek. Ta kobieta to nie jest żaden wyjątek. Mam koleżankę, która ma 42 lata.  Z zawodu jest Sędzią w Sądzie Rejonowym. Dotychczas jej życie polegało tylko na nauce i karierze. A co robi teraz? IMPREZUJE!!! IMPREZUJE i to jak 😉  Co weekend ma innego faceta i to ona ich wyrywa. Wyrywa tylko młodszych dużo od siebie. Nie interesują ją faceci po 40.

Ona również rozstała się z mężem, który nie mógł nadążyć za jej trybem życia. On po 50′  z brzuszkiem, łysy z wąsikiem, który chciał na stare lata spokoju, ciszy, stabilizacji, a ona? Ona by ciągle imprezowała i zwiedzała.

Młodość musi się wyszaleć, kobieta tym bardziej. Jeśli tego nie zrobi w latach swej młodości, to odbije sobie to podwójnie w okolicach 30 czy nawet 40.

Wiesz jak skończyła większość moich koleżanek, które w licealnych latach były takie święte, aż do porzygu? Nie piły, nie paliły, nie szwendały się po nocach, nie imprezowały, były ułożone i dobrze się uczyły. Kiedy wyjechały na studia i wyrwały się spod klosza od rodziców , jeden semestr wystarczył aby zaciążyły.

Miałem kiedyś kolegę z klasy, który również w liceum był prymusem, świetnie się uczył, nie imprezowały, nie pił, nie palił, nie przeklinał i pewnie nawet też konia nie walił. Poszedł na studia i tam coś mu idhebało, że się zdemoralizował. Zaczął pić, ćpać, palić, a także zszedł na drogę przestępczą. Dziś siedzi w więzieniu za przemyt. Chłopakowi z dobrego, bogatego domu, który był jedynakiem, na stare lata zachciało się mu wozić fajki. On tego nie musiał robić, ponieważ z domu był bogaty, ale jednak chciał. Tak samo jak dzieciaki z dobrych i bogatych domów zaczynają bawić się w handel tymi dopalaczami, co nie muszą tego robić, ale robią nie wiadomo po co.

Mój jeszcze inny kolegą w podstawówce regularnie wszynał bójki.  W wieku 11 lat zaczął palić, pić, wąchać klej. Wagarował, nie zdał do następnej klasy. To z nim malowałem swoje pierwsze graffiti na murach. Dodatkowo

 trudnił się też drobną kradzieżą, a w wieku 15 lat nakoksował się jak Burneika i napadał na ludzi zabierając im telefony, pieniądze. Siedział w poprawczaku, uciekał z domu, handlował narkotykami, sterydami itd. Dziś z taką przeszłością pracuje w Banku, ma żonę, dzieci i kurwa ledwo go można poznać tak się zmienił. Kiedyś ogolony na łyso, a dziś modna fryzura, okularki i bródka.

Mam kolegę, który ma 29 lat i ma jednocześnie dziewczynę co ma 20 lat. Pomiędzy nimi jest 9 lat różnicy, ale wizualnie nie widać tej różnicy. Za to widać różnicę w podejściu do życia. Ona ciągle chce gdzieś z nim wychodzić, a on nie chce, bo już się wyimprezował w swoim życiu. Ponadto naciska na dziewczynę o ślub, którego ona jeszcze nie chce.

Jak chcesz dziewczynę na typowy, długi związek, to poczekaj , aż ona skończy te 25 lat. Niech się dziewczyna wybawi, wyszaleje, wyimprezuje , porobi głupie rzeczy i potem przejdzie do etapu stabilizacji. Ty też korzystaj z życia. Ucz się nowych rzeczy, podróżuj, imprezuje, zwiedzaj, doświadczaj nowego, żeby również i tobie na stare lata nie odjebało, a jak odjebie to tylko z kobietą o 20 lat młodszą od Ciebie;-);-);-);-);-);-)

To też tak samo jak z dziewicami jest. Dziewica prędzej czy później Cię zostawi. Zdradzi lub zostawi, ponieważ będzie cały czas ciekawa jak to jest być z innym facetem. A jak cię nie zostawi teraz , to może jej odjebać korba na stare lata i wtedy stwierdzi, że ona chciałaby się przespać z murzynem;-);-);-)

W związku warto pozbyć się rutyny. Niech kobieta doświadcza z Tobą nowych emocji, a nie, że jej się będzie nudziło i wtedy do głowy będą jej przychodzić głupie rzeczy z nudów do głowy. Nie warto również kobietę ograniczać na każdym kroku i jej wszystkiego zabraniać, bo to się będzie w niej wszystko kumulowało, aż pewnego razu nie wytrzyma i wybuchnie, a wtedy może jej korba uderzyć do głowy.

Zwracaj uwagę na przeszłość kobiety. Nie warto inwestować czas swój w dziewice i panny trzymane wiecznie po kloszem. Mieć świętojebliwą kobietę też nie dobrze.

KLIKNIJ W PONIŻSZY LINK i postaw mi “małą czarną” :):):) jednocześnie doceniając mnie za moją pomoc w tych trudnych dla Ciebie chwilach. Ja Cię wsparłem i Ty również możesz mnie wesprzeć – małą czarną :):) Będzie na opłacenie serwera, domeny, autorespondera i co najważniejsze – na motywację do pisania dalszego takich blogów jak ten.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

P.S II

Mało Ci wiedzy? Chcesz więcej? To czytaj!!!

 1. Jak Zapomnieć o Byłej Dziewczynie
 2. Kontrola Emocji w Związku i Po Burzliwym Rozstaniu
 3. Jak odzyskać Ex Dziewczynę VS Jak Odbić Zajętą Kobietę
 4. Jakie Masz Szanse Na Odzyskanie Swojej Byłej Dziewczyny
 5. Kim Jest Nowy Facet Twojej Byłej Dziewczyny
 6. Jak Odzyskać Byłą Dziewczynę, Która Od Ciebie Odeszła

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

12 Komentarzy

 1. Czytając twoje blogi i ogólnie obserwując damcidomyslenia.pl, przeciętny, dwudziestoletni chłopak ma już na wstępie sprany mózg.
  Uważasz, że dziewica z pewnością, na 100% zostawi chłopaka, czy to się stanie teraz, czy później, stanie się, bo przeciez one są wszystkie takie same i będą chciały spróbować nowego BOLCA.
  To samo, każda dziewczyna musi się wybawić, niezależnie od jej wieku. Ona musi i koniec.

  Idąc tokiem myślenia twoich blogów, okazuje się, że związki w tych czasach się nie opłacają, bo przecież wszystkie dziewczyny są takie „same:”.

  Masz doświadczenia, masz przeżycia w swoim życiu, ale przecież nie każda kobieta/mężczyzna jest taką/takim samym człowiekiem.

  Znam sporo związków które żyją długo i szczęśliwe, znam może jedną parę która się rozstała.
  Być może otaczałeś się w patologicznym, chujowym otoczeniu i dzieją się takie cuda, być moze kolesie, którzy do Ciebie piszą, też nie należą do ludzi zdrowo myślących, tylko do jakiejś patologii.

  Według, takie pranie mózgu buduje błędne przekonania na temat kobiet/facetów, na temat siebie. Każdy z nas jest inny, DNA każdego człowieka jest niepowtarzalne. Zdrady są, były i będą, no ale kurwa, nie znamy sytuacji, nie znamy całej historii związku w którym do czegoś takiego doszło…

   1. Oczywiście 😉

    Jak dla mnie, to pierzesz mózg ludziom dawając takie teorie z dupy.
    Każdemu może odjebać niezależnie od statusu związkowego/finansowego/materialnego.
    Więc pierdolenie typu 'ona na pewno Cie zostawi” jest tutaj bez sensu.
    Bo to jest tak, jakbyś pisał „nie skacz ze spadochronu, bo nie otworzy Ci się, spadniesz i się zabijesz”

    Tak samo promowane PUA. 95% ludzi, jakich poznałem w tej społeczności, to skończeni idioci, połowa z nich brzydka i z niezrównoważona psychicznie, a kolejna połowa, to zwykli idioci którzy kurwa świata nie widzą poza zdobywaniem kobiet. Sęk w tym, że zdobywają je tylko w swoim chorym, urojonym umyśle.

    Jak dla mnie, to jest takie pierdolenie bez sensu i narzucanie komuś swoich, chujowych przekonań.
    Idąc tokiem twoich blogów, to człowiek będzie przegrywem z rozjebanym światopoglądem, a nie normalnie i zdrowo myślącym człowiekiem.

    Zdrady, rozstania, problemy były, są i będą. One już kurwa były z czasów wojny i są teraz. Żadna odkrywa Ameryka.
    Ale nie widzę sensu pierdolić tak bez sensu, bo nie ma idealnej recepty na związek jak i na życie.

    Wszyscy się uczymy.

    Daje unlike, bo co za dużo prania mózgu, to też nie dobrze.

    Wszystkiego dobrego

    1. „Tak samo promowane PUA. 95% ludzi, jakich poznałem w tej społeczności, to skończeni idioci, połowa z nich brzydka i z niezrównoważona psychicznie, a kolejna połowa, to zwykli idioci którzy kurwa świata nie widzą poza zdobywaniem kobiet. Sęk w tym, że zdobywają je tylko w swoim chorym, urojonym umyśle.”

     no tutaj to zgoda w 100 proc. sam się kiedyś w to bawiłem i 90 proc ludzi których poznałem to byli kurwa totalni idioci którym nie zależało na ruchaniu panien ale na dowartościowaniu się wśród facetów. Pua dużo też głupot nakładła mi do głowy. Trochę pedalsko to nawet brzmi XD
     Tzw. naturale mają w dupie przeważnie jakieś wychodzenie watachami i otwieranie lasek…

    2. Do velo
     „pua też dużo głupot nakładło mi do głowy”
     Co masz na myśli?

    3. Trochę jest pierdolenia głupot w tym całym PUA. A jak popraktykujesz to zobaczysz , że nie wszystko działa tak jak mówią

 2. „Uważasz, że dziewica z pewnością, na 100% zostawi chłopaka, czy to się stanie teraz, czy później, stanie się, bo przeciez one są wszystkie takie same i będą chciały spróbować nowego BOLCA.”

  To na to mogę odpowiedzieć TAK!!

  „Tak samo promowane PUA. 95% ludzi, jakich poznałem w tej społeczności, to skończeni idioci, połowa z nich brzydka i z niezrównoważona psychicznie, a kolejna połowa, to zwykli idioci którzy kurwa świata nie widzą poza zdobywaniem kobiet. Sęk w tym, że zdobywają je tylko w swoim chorym, urojonym umyśle.”

  No to tak samo jak ja 95% kobiety jakie poznałem musiały się wybawić! Jaka tu jest sprzeczność! Koleś mówi, że 95% osób jakie poznał z PUA miały sprany mózg, ale czepia się tego, że 95% kobiet jakie poznałem były takie jak opisałem. Co za hipokryzja:):):)

  Ja mam rację i Ty masz rację! Czemu? Ponieważ patrzymy na świat przez inne „okulary”, które kształtowały różne doświadczenia. Ja daje do myślenia, a jest to dalekie od prania mózgu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button