Relacje z Kobietami30 THE BEST OFFCiekawostkiJak Odzyskać Byłą DziewczynęMotywacjaRodzinaRozwój OsobistySeksWszystkie WpisyWychowanieZdrowie

Męskie Przemyślenia 3 – Zapisy na ,,darmowy,, PDF

Męskie Przemyślenia 3 – Zapisy na ,,darmowy,, PDF

Męskie Przemyślenia 3
Męskie Przemyślenia 3

Męskie Przemyślenia 3 – Zapisy:

 

Rozpocząłem dziś pracę nad moją kolejną, darmową książką w formacie PDF, w podziękowaniu moim czytelnikom za niezobowiązujące wsparcie w dowolnej kwocie w formie wirtualnej kawy.

Kiedy będzie premiera darmowego PDF – a  ,,Męskie Przemyślenia,, ?

 

Premiera będzie w moje urodziny 11 Lipca 2024 roku ok. godziny 20.00.

Można powiedzieć więc, że wspierając mnie niezobowiązującą kwotą w postaci wirtualnej kawy, dajesz mi w taki sposób prezent urodzinowy🤣😜. Będzie mi bardzo miło. A ja wyśle ci w podziekowaniu na podany przez Ciebie adres e-mail, obiecanego PDF-a, nad którym pracuje od dziś

Ile będzie stron PDF ,,Męskie Przemyślenia 3,,

 

Postaram się, żeby było jak najwięcej. Można powiedzieć – ile uda mi się napisać do 11 Lipca. Standardowo pewnie pomiędzy 100 – 200.

Zależne jest to też od waszego zaangażowania i wsparcia😜. Jeśli zobaczę, że jest zainteresowanie moją publikacjami oraz tym co piszę, to poświęcę nawet urlop  lipcowy, by napisać jak najlepszą i obszerniejszą książkę. Będę miał po prostu motywację do pisania.

Bardziej zależy mi na ilości moich czytelników, niż na ilości pieniędzy z darowizny w formie kawy. To i tak jest tylko moje hobby, więc będę bardziej zadowolony z 30 osób co postawią mi kawę za 5-10 zł, niż z 3 osób, co postawią mi nawy za 500 zł 😜🤣

O czym będzie książka ,, Męskie Przemyślenia 3,,?

 

Książka będzie kontynuacją dwóch poprzednich moich publikacji o takim samym tytule. Całość zamknie się w trylogii męskich przemysleń.

Będzie to książka dotycząca głównie męskich postaw i przemysleń na temat kobiet, relacji damsko – męskich oraz rodzinnych. W jaki sposób traktować kobiety, aby mieć w ich oczach szacunek, wartość, atrakcyjność , posłuch. Tylko na takiej postawie możesz zbudować silny związek. Są to fundamenty relacji z kobietami.

Język będzie luźny i niekiedy wulgarny. Po prostu męski. Więc nie będzie to książka dla kobiet czy jakiś wrażliwych pizdeczek.  Nie będzie to też książka dla osób niepełnoletnich.

W jaki sposób zapisać się na darmowego PDF – a ,, Męskie Przemyślenia 3,, ?

 

Jeśli dałem ci jakimś wpisem na damcidomyslenia.pl do myślenia i chcesz mi za to podziękować niezobowiązujacą kawą w formie wsparcia dowolną kwotą, to kliknij w poniższy link:

Wesprzyj mnie kawą

Podaj swojego maila, na którego 11 Lipca dostaniesz Męskie Przemyślenia 3.

Wpisz w wiadomości do autora ,,MEN3,,. Jest to bardzo ważne, ponieważ w taki sposób tylko będę mógł wysłać Ci coś na maila, ponieważ jednocześnie wyrażasz na to zgodę.

Jeśli nie będzie wpisanego słowa ,,MEN3,,, to uznam, że wsparłeś mnie mniezobowiązująco, ale nie chcesz bym ci coś wysyłał i dziekował w taki sposób za wsparcie.

W razie pytań pisz na:

damcidomyslenia@gmail.com

Z tego maila również będę wysyłał Ci PDF -a, 11 Lipca w dniu premiery.

Inne moje publikacje w formacie PDF w zamian za niezobowiązujące wsparcie w dowolnej kwocie w postaci wirtualnej kawy:

 

Na podobnych zasadach napisałem wcześniej jeszcze kilka książek, w formacie PDF!

 

1. „WŁADCA MARIONETEK – 101 Technik Manipulacji Ludźmi:

 

 

„Władca Marionetek – 101 Technik Manipulacji Ludźmi”

„Władca Marionetek – 101 Technik Manipulacji Ludźmi”

PDF o tym – jak manipulować ludźmi, jakie techniki stosować, aby umieć się z nimi dogadać z każdym człowiekiem. Również o tym, jak bronić się przed manipulacją.

 

Więcej szczegółów na temat tej książki, jak ją zdobyć, przeczytasz, klikając poniżej:

 

Dowiedz Się Więcej: WŁADCA MARIONETEK – 101 Technik Manipulacji Ludźmi – SPIS TREŚCI

 

2. 101 Refleksji Na Temat Kobiet:

101 Refleksji Na Temat Kobiet

101 Refleksji Na Temat Kobiet

PDF na temat tego, jak postępować z kobietami. Refleksje na ich tle. Więcej szczegółów na temat tej książki, przeczytasz w poniższy link:

 

Dowiedz Się Więcej:101 Refleksji Na Temat Kobiet – SPIS TREŚCI

3. MĘSKIE PRZEMYŚLENIA:

Męskie przemyślenia

Męskie przemyślenia

PDF na temat męskich przemyśleń, na tle relacji damsko – męskich. Kobiety i refleksje na ich tle. Więcej szczegółów na temat tej książki, przeczytasz w poniższy link:

 

Dowiedz Się Więcej: MĘSKIE PRZEMYŚLENIA – Spis Treści

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

2 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button