Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

W jakim wieku najlepiej jest wejść w poważny związek?

W jakim wieku najlepiej jest wejść w poważny związek?

 

W jakim wieku najlepiej jest wejść w
W jakim wieku najlepiej jest wejść w poważny związek?

Aby stworzyć trwały i szczęśliwy związek z kobietą, bardzo ważny jest wiek. Odpowiedni wiek kobiety, ale również odpowiedni wiek mężczyzny. Musi pod tym względem istnieć prawo wzajemności. Wiek jest bardzo ważny, ponieważ to w jakim wieku wchodzimy w związek, zależy jaki on będzie w przyszłości. W tym blogu, bardzo dokładnie omówi w jakim wieku najlepiej jest wchodzić w poważny związek.


Jakie są rodzaje związków:

 

Jakie są rodzaje związków?

Istnieją dwa rodzaje związków:

 1. Związki niepoważne
 2. Związki poważne

Związki niepoważne – czym są?

 

Związek niepoważny jest to związek, który w większości przypadków, zakończy się i tak zerwaniem w niedalekiej przyszłości. Poznajesz kobietę, wchodzisz z nią w związek, który i tak się skończy za rok, dwa, trzy. Najczęściej takie związki kończą się po ok. 3 latach.


Jakie jest zadanie związku niepoważnego?

 

Związek niepoważny ma za zadanie dać Ci doświadczenie w relacjach damsko – męskich. Związek niepoważny ma dać ci naukę, z której masz na przyszłość wyciągnąć odpowiednie wnioski dla siebie. Związek niepoważny ma cię przygotować do stworzenia w przyszłości poważnego związku z poważną kobietą.  Związek niepoważny jest to nauka, którą masz wyciągnąć dla siebie. W takim związku nie nastawiaj się za bardzo na happy end, domek z ogródkiem i gromadkę dzieci, ponieważ on i tak prędzej czy później pierdolnie, ponieważ jest to związek nie poważny ze względu na wiek kobiety. Lepiej dla Ciebie, aby w takim związku nie było dzieci.

Związkami niepoważnymi są przeważnie związki tworzone w  bardzo młodym wieku. Związek niepoważny są to pierwsze miłości, pierwsze razy, pierwsze pocałunki, szczeniackie zaloty, pierwsze randki, pierwsze wspólne wyjazdy, pierwsze wspólne mieszkanie z kobietą. Może wydawać się, że jest to związek poważny, ponieważ prowadzi do czegoś poważnego, ale w końcowym rozrachunku jest on i tak niepoważny – o czym prawdopodobnie przekonasz się na własnej skórze, prędzej czy później.

Bardzo rzadko zdarza się w dzisiejszych czasach, że para która poznała się w liceum, zostaje parą do końca życia. Najczęściej są parą dopóki jedna ze stron nie wyjedzie na studia. Dla wielu facetów rozpad takiego związku to dramat życiowy, ponieważ w ich mniemaniu stracili – poważny związek! Ale tak naprawdę taki związek był niepoważny. On nie miał ich doprowadzić do momentu, póki śmierć nas nie rozłączy, tylko nauczyć tego, aby właśnie w przyszłości stworzyć taki właśnie związek. Na dobre i na złe.

Nierzadko ludzie starają się zrobić ze związku niepoważnego, poważny, ten na całe życie.  Gdzie para pobiera się w młodym wieku, bo pojawiło się dziecko lub coś im odjebało od love story. Ze związku niepoważnego, na siłę zrobili związek poważny, który po pewnym czasie leci jak domek z kart, ponieważ jedna ze stron, którą jest kobieta, jak skończy te 21, 23, 26 lat i więcej, nagle stwierdza, że to kurwa jest nie to! Pomimo, że w związku było niby dobrze, to jednak kobieta stwierdza, że nie czuje tego związku i coś się w niej wypaliło, a ona nie wie co.

Odpowiedź jest prosta!

Jej natura kobieca zmusza ją do szukania dalej innego faceta, ponieważ z tym mężczyzną nauczyła / doświadczyła tego, co powinna! Z tym mężczyzną zdobyła już doświadczenie i lekcje, pora na następne z innym! Pora więc iść dalej przed siebie. W taki sposób kobiecie zmieniają się emocje, pomimo iż z logicznego punktu widzenia jest to pojebane jak lato z radiem. I w związku może być wszystko dobrze, aż tu nagle wszystko zaczyna się pierdolić jak domek z kart.

Kiedyś napisał do mnie pewien chłopak z pytaniem odnośnie byłej kobiety. Nie wiedział co się dzieje!  On miał z tego co pamiętam 26 lat i finansowo bardzo dobrze stał. Miał własne mieszkanie, miał swoją dobrze prosperującą firmę, był wysportowany, można powiedzieć, że nawet bardzo przystojny :):):) Pozdrawiam Piotr! :):):) Z kobietą wspólnie zwiedzili pół świata. Typ jednym słowem ogarnięty życiowo jak na swój wiek.  Można powiedzieć, że też i ustawiony, gdyż jest wstanie zapewnić większości kobiet, poczucie bezpieczeństwa, co jest kluczowe przy założeniu poważnego związku. Ze swoją byłą kobietą jakoś specjalnie się nie kłócili. Nie było u nich jakieś patologii. Można też powiedzieć, że miał w jej oczach szacunek, autorytet, atrakcyjność. A mimo wszystko, od jakiegoś czasu jego na tamten czas kobieta, zaczęła się dziwnie zachowywać. Od jakiegoś czasu, jego kobieta zaczęła się od niego oddalać! Zaczęła marudzić! I sama nie wiedziała co się dzieje! Jej emocje zaczęły się zmieniać.

Dziwna sprawa co?

Koleś ma wszystko co potrzebne, aby mieć poważny związek, nie popełnia jakiś wielkich – frajerskich błędów typowo związkowych, nie jest w nim cipą i ofiarą losu, daje kobiecie emocje, wspólne wspomnienia i okazję do zwiedzenia pół świata, a mimo to i tak wszystko mu się zaczyna pierdolić. Przecież to przeczy tym wszystkim teoriom uwodzenia kobiet i tworzenia szczęśliwych związków, pisanych przez specjalistów :):):) Można pomyśleć, że kobieta znalazła sobie innego, lepszego faceta, ale – NIE!

Nie do końca tak było jeszcze na tamtą chwilę, ale fakt, że taka kobieta zaczyna być otwarta na poszukiwanie nowego faceta, pomimo, że w jej związku wydaje się, że jest wszystko ok! Można pomyśleć, że zasiedzieli się na jakimś levelu w związku i nie wrzucili go wyżej. W tym wypadku też tak nie było!

Więc co było przyczyną rozpadu ich związku, kiedy wszystko było w jak najlepszym porządku z punktu technicznego?

Jej wiek!

Ona miała 23 lata! Był to jej pierwszy facet i taki „poważny” związek, który w końcowym rozrachunku zaliczał się do niepoważnych związków, ze względu na jej wiek oraz priorytety jakimi kierowała się na tamten czas w swojej głowie. Inaczej ta kobieta będzie zachowywać się za rok. Jej priorytetu ulegną lekkiej zmianie. Jeszcze inaczej będzie zachowywała się jak będzie mieć 26 – 30 lat! Na ten moment szukała czegoś innego w facetach. Ze swoim ex doświadczyła już tego co chciała. Jej ciekawość została zaspokojona z tym konkretnym facetem. Gdyby była starsza! Gdyby poznali się w takim wieku, gdzie ona zamiast 23 lat miałaby na przykład 28, mając za sobą kilka związków, to ich relacja prawdopodobnie by inaczej wyglądała. Prawdopodobnie jej ex byłby już jej ostatnim. Niestety problem był, że on był pierwszym i kto inny będzie jej ostatnim. Ale to za jakiś czas dopiero! Jeszcze nie teraz!

Z jej byłym partnerem była bodajże 6 lat, więc wyciągnęła od niego wszystkie lekcje jakie mogła wyciągnąć na tamtą chwilę i jej kobieca natura, kazała iść i szukać dalej! Mimo iż może tak być, że lepszego od niego już nigdy nie znajdzie w swoim życiu. Dla niego też to była lekcja, która w zamiarze miała go czegoś nauczyć.

Małżeństwo by tu nie pomogło! Dzieci również nie! Po prostu może trochę by przeciągnęły ten związek w czasie, ale i tak by się rozpadł, ponieważ ten związek nie miał być docelowo poważnym, lecz LEKCJĄ DO ODROBIENIA!


Związek poważny – czym jest?

 

Związek poważny jest to związek już na całe życie, do grobowej deski, gdzie tworzysz z kobietą rodzinę. Aby stworzyć poważny związek z kobietą, należy wcześniej być w kilku niepoważnych związkach, które się rozpadły i dały nam naukę na przyszłość. To właśnie te nabyte doświadczenie sprawia, że Twój związek z kolejną kobietą może być tym poważnym związkiem, którymi nie były Twoje wcześniejsze. A przynajmniej takim powinien być, jeśli odrobisz pracę domową i wyciągniesz wnioski.

Jeśli rozpada Ci się związek, to nie dramatyzuj. TAK MIAŁO BYĆ! COŚ DZIEJE SIĘ PO COŚ! Z jakiś powodów wasze drogi się przecięły i ta kobieta czegoś Cię nauczyła na przyszłość. Nawet jeśli była to najbardziej boląca lekcja na jaką nie zasłużyłeś, to podziękuj jej za to, ponieważ w przyszłości będziesz się śmiał z tego! Będziesz się śmiał, bo kurwa dostałeś cenną lekcję od życia.

Zobacz!

Gdyby nie rzuciła mnie moja ex, to nie byłoby tego bloga, a Ty byś mnie nie czytał! Gdyby nie rzuciła mnie moja ex, to nie byłoby TYABA :):):) i damcidomyslenia.pl Gdyby nie rzuciła mnie ex, to nie byłoby tego wpisu:


Przeczytaj Również: Jak odzyskać byłą dziewczynę


W związku niepoważnym, brakuje partnerom ze względu na młody wiek, tego doświadczenia, które nabywają z wiekiem. Brakuje też świadomości – czego tak naprawdę szukają w związku i czego potrzebują od partnera. Tu związek się tworzy praktycznie z dupy. Facet nie ma wymagań odnośnie kobiet. Nie ma wartości, ani zasad. Nie wie co mu się podoba w kobietach. Nie wie czego od nich chce! Widzi tylko samą dupę i cycki. A potem daje się wodzić za nos. Kobieta dopiero uczy się mężczyzn i pierwsze związki, polegają głównie na wzajemnym „macaniu się” zwanym – nauką :):):)

W poważnym związku wiesz czego chcesz od kobiety. Wiesz czego od niej oczekujesz. Wiesz jaka ma być. Wiesz czego szukasz w kobietach. Jesteś świadomy wyboru kobiety na związek. W związku niepoważnym tego nie wiesz. A jak wiesz, to ci się tylko zdaje, że wiesz :):):)


Podział związku ze względu na wiek kobiety:

 

Związki możemy podzielić ze względu na wiek kobiety na kilka rodzajów. Ten podział tworzy związki niepoważne i poważne.

Związki niepoważne – wiek kobiety:

 

(18-21lat), (21-24 lata) ,(24-26 lat)

W tych przedziałach wiekowych, jak zwiążesz się z kobietą, to możesz liczyć na to, że trafisz na niepoważny związek, który będzie dla Ciebie lekcją do odrobienia. Oczywiście nie chodzi mi o to, żebyś od teraz nie wchodził w żadne związki z takimi kobietami, ponieważ z góry skazujesz je na porażkę. Jak najbardziej masz wchodzić w relacje i związku z kobietami z tych przedziałów wiekowych. Będzie to dla Ciebie cenna lekcja na przyszłość. Jednak nie traktuj tych kobiet jako tych jedynych i ostatecznych. Miej świadomość, że jesteś mimo wszystko w niepoważnym związku, który może wydawać Ci się na chwilę obecną zajebisty!

Fajnie by było jakbyś w swoim życiu miał trzy dłuższe związki z kobietami, które mają 18 – 21 lat, 21 – 24 lata i 24 – 26 lat! Wiele Cię te związki nauczą! Wiele dadzą Ci do myślenia i Twój czwarty związek, będzie prawdopodobnie dużo bardziej silniejszy i dojrzalszy z prawdopodobnie młodszą od Ciebie kobietą :):):), która ma +26 lat. Oczywiście! Zwracaj też uwagę na proporcje wiekowe między Tobą, a kobietą. Mając +30 lat i wchodząc w związek z 21 latką, nie dogadasz się z nią, ani jej otoczeniem. Może i będzie ładnie przy Tobie wyglądać, a kumple będą zazdrośni, ale jesteście już inni mentalnie. Wychowani na innych wartościach i przekonaniach. Więc ani Ty jej niczego nie nauczysz, ani również i ona niczego Cię nie nauczy. Nie wyciągniesz żadnej lekcji dla siebie od takiej kobiety.  Oczywiście to też nie jest sztywna reguła, ale w większości przypadków różnica wiekowa pomiędzy partnerami, która wynosi ok. 10 lat to już jest różnica w poglądach i podejściu do różnych życiowych spraw, jak chociażby sposób wychowania dziecka. Ty możesz chcieć wychowywać dziecko w tradycyjny sposób, ponieważ tak sam zostałeś wychowany, a Twoja żona będzie w tym temacie bardziej nowoczesna od Ciebie, ponieważ jest młodsza o 10 lat :):):) Na tym tle mogą pojawić się zgrzyty.


Związki poważne – wiek kobiety:

 

(+26 lat)

Jest to oczywiście umowny podział, a nie ścisła reguła. Miej to na uwadze! Chcę Ci tylko zobrazować, jak to mniej więcej wygląda.

O co chodzi w tym przedziale?

W tym przedziale chodzi o to, że kobiety będące w wyżej wymienionych widełkach wieku, tworzą różne związki z mężczyzną. 

Inny związek stworzysz z kobietą mająca 18-21 lat, a jeszcze inne stworzysz z kobietami mającymi 21-24. A jeszcze inny z kobietami w wieku 24-26 i +26

Stworzysz inne związki, ponieważ mentalność kobiet będzie się bardzo szybko zmieniać.  Dla kobiet z tych rubryk będą się liczyły inne priorytety. Czego innego będą szukały w facetach. Na co innego będą zwracały uwagę. Co innego będzie dla nich priorytetem. Co innego będzie się liczyło. I to wszystko na przestrzeni 6 – 8 lat! Poznasz kobietę w wieku 18 lat i może w Twoich oczach być szaloną wariatką, pierdoloną imprezówą i dupodajką w jednym. Jednak w wieku +26 lat ta sama kobieta może  się zmienić o 180 stopni, że w ogóle jej nie poznasz, pod względem mentalnym. Może być spokojna, ułożona, wyciszona! Swoje wytańczyła, swoje dała i swoje wyszalała, więc siadła na dupie i cnotkę zgrywa :):):). Z drugiej strony nie ma nic gorszego jak gorąca 40+ która odchowała dziecko, bo zaciążyła w młodości i jej druga młodość się wkręciła.

Ważną kwestią tego jakie czynniki zewnętrzne kształtowały ją przez te kilka lat. Jakich facetów poznała na swej drodze! Jakie lekcje od nich wyciągnęła! Kim się otaczała! Jak była wychowywana! Z jakiej rodziny pochodziła! To wszystko jest bardzo ważne i na to powinieneś zwracać uwagę. A zrobisz to mając doświadczenie z kobietami.

U facetów jest to troszkę inaczej!

Poznasz pojebanego typa w wieku 18 lat! Za 8 lat jak go spotkasz ponownie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że dalej będzie praktycznie taki sam jak 8 lat temu. Niewiele się zmieni pod względem mentalnym.  Facetom bańka zmienia się tak ok 30 roku życia. A w szczególności jak oczekują potomka. Wtedy następują w nich zmiany i dojrzałość. Oczywiście dużo zależy od czynników zewnętrznych, które stale na nich wpływają. Nie oczekuj od patusa wychowanego całe życie na ulicy, że kiedy urodzi mu się dziecko, to zmieni się o 180 stopni. Są takie przypadki, ale w większości nic się nie zmienia. Zresztą ja piszę tu o normalnych ludziach, a nie patologii. Patologię to kop w dupę i nie dopuszczaj do siebie nawet na krok.  Dlatego wyznaję zasadę, że facet powinien być starszy od kobiety o te 5 – 8 lat.  Wtedy będzie dopasowanie w związku pod względem dojrzałości i przede wszystkim doświadczenia. A i wizualnie będzie działało to na plus!

Jak możesz zauważysz związek poważny zaczyna się od +26 roku życia kobiety. To właśnie mniej więcej w tym czasie kobiety zaczynają myśleć na poważnie o związku i założeniu rodziny. Taka kobieta ma inne priorytety i co innego szuka w mężczyznach. Gdybyś 21 latki spytał się o dziecko, to większość złapała by się za głowę, ponieważ nie są one gotowe na to. Zupełnie jest inaczej u kobiet +26 , a już szczególnie, kiedy przekroczą 30.

Kobieta już w tym wieku wie, czego szuka w mężczyźnie że względy na doświadczenie, jakie nabyła przez ten czas w relacjach damsko – męskich.  Bardzo często właśnie związku rozpadają się jak kobieta wejdzie w fazę +26 lat.  Jeśli kobieta nie widzi w swoim mężczyźnie statusy żywiciela, związanego z poczuciem bezpieczeństwa, to kończy taki związek. Kończy związek, ponieważ jest już gotowa na poważny związek, w którym nie widzi swojego dotychczasowego faceta.

Przez ten czas mogła tworzyć z nim niepoważny związek, bo tylko w takim widziała tego faceta. Jednak kiedy kobieta kończy +26 lat już zupełnie innym okiem patrzy na dotychczasowego faceta. I co i niego będzie od niego oczekiwała, niż kobieta w przedziale 18-21 czy 21-24.

Jeśli wejdziesz w związek z kobietą, która ma 18 lat i ty masz 18, to prawdopodobnie wasz związek rozpadnie się najpóźniej, kiedy będziecie mieli 21 lat. Możecie nawet się nie kłócić i być wszystko ok. Kobieta kończąc ,21 lat stwierdzi, że jednak to jest nie to i chce zakończyć związek. Podobnie jest z przedziałem 21-24, 24-26. To są te umowne etapy, gdzie kobiecie w głowie przestawiają się tryby zwane priorytetami. Czego innego będzie szukała!  Czegoś jej będzie brakowało! A kto szuka, ten znajdzie!

Dlatego jak masz te 18-24 lata i masz kobietę również w tym wieku, miej świadomość, że tworzysz z nią jeszcze niepoważny związek, który prawdopodobnie i tak się rozpadnie. Nie ważne ile że sobą jesteście. On na 99 procent się rozpadnie, tym bardziej jak to wasz pierwszy związek. Jak nie za rok, to za 5 lat. Po Tobie kobieta pozna innego gościa, a potem być może jeszcze innego i dopiero potem wejdzie w poważny związek.

Czasem śmieszy mnie , jak wypisują do mnie chłopaki w wieku 21 lat i płaczą, że odeszła od nich kobieta ich życia. Ich 21 letniego życia :):):) Ja się śmieję , bo wiem, że po prostu tak miało być. I zajebiście, że stało to się teraz!  Oni są jeszcze młodzi i ten związek był niepoważny i musiał się rozpaść. Ten związek i ta kobieta była po to, aby dać im lekcje, z której trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość.

To z tego doświadczenia zbudujesz fundamenty pod poważny związek z tą ostatnią kobietą. Nie mając tego doświadczenia, możesz obudzić się z ręką w nocniku w przyszłości.

W jaki sposób będzie wyglądała Twoje przebudzenie?

Ile to razy pisali do mnie rozjebany emocjonalnie 40 latkowie, którzy nie wiedzieli co ze sobą zrobić. Mieli jedną kobietę przez całe życie, która poznali w wieku 20 lat, zamieniając niepoważny, niedojrzały związek w niby coś poważnego – hucznie nazwanego małżeńskim. A kobiecie, która odchowała dzieci, po 20 latach odjebała woda sodowa do głowy i druga młodość, zostawiając faceta dla innego.

Co robi taki facet?

Desperacja level hard! Rozjebane emocje, nerwy, jak u ćpuna, który odstawił dragi. Trudno do niego dotrzeć, trudno go kurwa uspokoić. Trudno przemówić mu do rozsądku, bo on nic nie kuma kompletnie z relacji damsko – męskich. Jest gadka jak z chujem o kwiatkach. W takich sytuacjach najtrudniejsze jest dla mnie dogadanie się z facetem. On nic nie kuma i zadaje ciągle te same pytania w styli:

-Na ile procent jest szansy, że ona jeszcze do mnie wróci?

Nic nie kuma, no bo jak ma kumać?

Ostatni raz na randce był z 20 lat temu ze swoją na tamten czas kobietą. Nie wie dosłownie nic o kobietach oraz ich psychologii. Nie mają żadnego z nimi doświadczenia, pomimo 40 lat na karku. Jego doświadczenie z kobietami jest równe doświadczeniu 18 nastolatka, który poznał pierwszą kobietę i stworzył swój pierwszy poważny związek, który za jakiś czas okaże się niepoważnym. To co dobija takiego gościa to to, że  zdaje sobie doskonale sprawę z tego ile ma lat i jak wygląda. A jak w większości przypadków wyglądają  40 latkowie po 20 latach małżeństwa? :):):)

Są zaniedbani, bo większość 40 latków, wygląda na 50 lat :):):) Są rozjebani, czują się jak gówno, a w dodatku mają alimenty na karku.  W wieku 40 lat zaczynają kompletnie od zera, próbując odzyskać swoją ex, co powinni tak naprawdę przeżyć już dawno temu z kilkoma innymi kobietami, wyciągając wnioski i lekcje. Ale cóż! Na naukę nigdy nie jest za późno.


Ile lat powinien mieć mężczyzna w poważnym związku?

 

Ile powinien mieć lat mężczyzna w poważnym związku, skoro u kobiety jest to +26 lat?

Dla mężczyzny najlepszy wiek na stworzenie z kobietą poważnego związku jest wiek w przedziale 30-35 lat. Osobiście uważam, że najlepszy wiek, to 35 lat. Oczywiście to też nie jest jakaś sztywna liczba. W wieku 35 lat nie jesteś jeszcze za stary! Jesteś jak wino! W wieku 35 lat, jak jesteś zadbany, wysportowany, dobrze ubrany, możesz śmiało przebierać w kobietach w przedziału wiekowego 26 – 30 lat! Powyżej 30 nie radzę, bo co raz częściej będziesz napotykał na samotne madki z bombelkami. Nie mam nic do nich. Jak lubisz takie związki, to ok. Ja jednak nie lubię :):):)


Jakie korzyści wynikają dla mężczyzny z tego, że wejdzie w poważny związek w wieku 30 – 35 lat:

 

Jakie korzyści mogą wynikać dla mężczyzny z tego faktu, że wejdzie w poważny w związek w wieku 30 – 35 lat?

 • Jeśli odrobi wcześniejszą pracę domową z lekcji jakie dostał od poprzednich kobiet, to zdobędzie bezcenne doświadczenie w relacjach z kobietami.

Doświadczenie związkowe, ale również i doświadczenie randkowe. Żeby być dobrym z kobietami, to trzeba z nimi przeżyć dosłownie wszystko :):):) Stracić kobietę, próbować nieudolnie do niej wrócić, być zdradzonym, samemu zakończyć związek, być zakochanym bez wzajemności, złamać komuś serce, mieć złamane serce itd. To wszystko daje nam lekcje do odrobienia, które potem wykorzystamy w przyszłości z odpowiednią kobietą, którą dopuścimy do siebie. Zrobimy to, ponieważ ze względu na doświadczenie jakie zdobyliśmy wcześniej i lekcje jakie odrobiliśmy, będziemy wiedzieć czego szukamy w kobietach, jakie kobiety nam się podobają, jak je poderwać i gdzie ich szukać. Będziesz kierował się innymi już kategoriami przy wyborze kobiety na poważny związek. Fajna dupa i cycki nie będą robiły na Tobie jakiegoś wielkiego wrażenia. Będzie to dla Ciebie normalność :):):)

Mając doświadczenie z kobietami wystarczy Ci jedno spotkanie z kobietą, aby wiedzieć czy pasujecie do siebie czy też idzie ona na odstrzał. Atrakcyjne kobiety, które mają duży wybór wśród mężczyzn i decyzje odnośnie relacji z mężczyzną oraz tego w jaką szufladkę go wrzucić, podejmują w przeciągu 15 – 30 minut rozmowy. Nie tracą czasu i nie ma u nich drugich szans, jeśli coś zjebiesz. A wszystko wynika z ich doświadczenia z mężczyznami, jakie nabyły od wczesnej młodości, ze względu na swoją urodę.  Jak złapiesz doświadczenia z kobietami, to również i Ty będziesz w przeciągu 15 – 30 minut rozmowy, wiedział czy kobieta z którą się spotkałeś, nadaje się na poważny związek czy też nie. Dzięki doświadczeniu i obyciu z kobietami, będziesz wiedział jakich kobiet unikać, jak się zachowywać w określonych sytuacjach, jak rozmawiać z kobietami, jak je prowadzić. Da Ci to pewność siebie na całe życie. Mimo iż jestem w 7 letnim już związku, to nawet jakbym rozstał się z moją kobietą, to dzięki doświadczeniu jakie zdobyłem przez 6 lat i 7 lat związku, inaczej przechodziłbym rozstanie i startowałbym na nowo z innej pozycji, niż rozjebany emocjonalnie 40 latek, który nagle się obudził, że jest w ciemnej dupie. Zresztą sprzedałbym wszystko i wyjechał wtedy do Tajlandii lub Kambodży i byłbym jak Krzysztof Król.

Żeby zdobyć doświadczenie, to potrzeba czasu. Dlatego uważam, że najlepiej wchodzić w poważne związki z kobietami w wieku 30 – 35 lat. Jak masz 20 lat to masz jeszcze 15 lat na złapanie mocnego doświadczenia z kobietami w niepoważnych związkach, by stworzyć potem poważny związek na całe życie. Oczywiście możesz doświadczenie zdobyć w rok – dwa lata. Nie musisz tak jak ja przez 6 lat uganiać się z kobietami. Teraz jest dużo łatwiej, niż za moich czasów, ponieważ kiedyś było może kilku trenerów uwodzenia, a teraz jest ich od zajebania i co chwila nowy narybek trenerski, wchodzi na rynek, ponieważ jest to dobry biznes :):):)

 • Mając 30 – 35 lat  masz wystarczająco czasu na wszystko:

Masz więcej czasu na doświadczanie i odkrywanie siebie, niż osoba, która weszła w związek małżeński w wieku np: 25 lat. Masz również więcej czasu na poszerzanie zasobów, nabywanie nowych umiejętności czy tzw. dorobienia się.  Startujesz wtedy z zupełnie innej pozycji, niż np: taki 26 / 27 / 28 latek, który jest rówieśnikiem np: Twojej kobiety. Masz również więcej czasu na tzw. „wyszalenie się”. Usiądziesz wtedy na dupie i stwierdzisz, że już najwyższa pora wejść w poważny związek z poważną kobietą, ponieważ zacznie nudzić Cię Twój tryb życia. U mnie tak było. Po 3 miesiącach znalazłem kobietę, z którą jestem do dziś.  Jak jesteś młody, to korzystaj z życia, poszerzaj zasoby i w głównej mierze skupiaj się na sobie, by potem móc skupić się na kobiecie. Oczywiście nie chodzi mi absolutnie o to byś do 35 roku życia walił konia :):):) Masz łapać doświadczenie i poszerzać zasoby, by potem wchodząc w poważny związek z poważną kobietą, mieć dużo asów w kieszeni.

Mając 30 – 35 lat, a nawet i 37 :):):) jesteś jak wino. Nie jesteś, ani za stary, ani za młody. Jeśli dodatkowo dbasz o siebie i swoje zdrowie, to w zasadzie możesz się odmłodzić o te kilka lat. Zresztą większość 35 latków wygląda na 45 lat :):):)  Mając 35 lat możesz śmiało rywalizować o kobiety mające +26 lat z ich młodszymi od Ciebie rówieśnikami. Twoja dojrzałość, Twój młodszy jak na swój wiek wygląd, Twoje zasoby jakie zdążyłeś sobie wypracować, mając nad swoją konkurencją te kilka lat różnicy, będą Twoimi atrybutami i asem w rękawie. Taka 27 letnia kobieta mając do wyboru jej rówieśnika czy 35 letniego, stabilnego i dojrzałego mężczyznę, który wie czego chce, wybierze właśnie Ciebie.

Jak pisałem wcześniej, sporo związków rozpada się kiedy kobiety skończą te +26 lat. Takie związki rozpadają się ponieważ taka kobieta, nie widzi w swoim dotychczasowym partnerze kandydata na przyszłego ojca czy męża. Nie chce po prostu z nim wrzucić związku na ten najwyższy level. Bardzo często się zdarza, że takie związki zostały stworzone w wieku 21 – 23 lat i przetrwały do momentu, aż kobieta skończyła te +26 lat. Można to przybliżyć do momentu skończenia studiów przez kobietę i znalezienia pierwszej poważnej pracy np: w swoim zawodzie. Poważna praca, to musi być poważny związek, który nie dał im niepoważny facet – najczęściej ich rówieśnik. Takie kobiety często wiążą się z mężczyznami z przedziału wiekowego 30 – 35 lat.  Kopały w dupę rówieśnika, który był z nimi przez te 3 – 4 lata i wchodziły w związek z mężczyzną w wieku 30 – 35 lat.

Cechą charakterystyczną takich związków jest to, że taka kobieta +26 lat, wchodząc w nowy związek z mężczyzną, bardzo szybko wrzuca go na najwyższy level, czego z jakiś tajemniczych powodów nie mogła zrobić z ex, będąc w niepoważnym związku.

 • Masz czyste konto:

Chodzi mi tu o dzieci. Mając 35 lat i decydując się na poważny związek z poważną kobietą, która ma te umowne +26 lat i mając czyste konto, jesteś dużo bardziej atrakcyjny, niż mężczyzna, który już ma jakieś dzieci z poprzednich swoich związków. Dlatego warto naprawdę wiedzieć – kiedy chce się wejść w poważny związek, ponieważ tylko w takim związku są dzieci. Jeśli dzieci pojawią się w niepoważnym związku, to zostają potem alimenty.  Dlatego Ty jako mężczyzna musisz być autentycznie psychicznie i finansowo, gotowy do założenia rodziny. I nie należy się z tym za bardzo spieszyć, jeśli czujesz w głębi, że to nie jest jeszcze Twój czas. Nie może być tak, że będziesz wychodził z założenia, że dziecko, które przyjdzie na świat, pokrzyżowało  Ci jakieś życiowe plany. Jeśli masz takie uczucie, to nie jesteś gotowy w pełni na ojcostwo – tak przynajmniej uważam.

To kobietom bije zegar biologiczny, a nie Tobie. Jeszcze raz podkreślę, że facet jest jak wino. Im starszy, tym lepszy :):):) Popatrz na Toma Cruza i jego byłą filmową partnerkę z TOP GUN. Nie wzięli jej do drugiej części tego filmu, ponieważ była dla Toma wizualnie za stara, a są z podobnego wieku.

Na nasze szczęście, my dzieci możemy mieć w każdej chwili :):):) Więc warto naprawdę być świadomy decyzji o ojcostwie.

Do czego piję?

Otóż pisze do mnie wiele mężczyzn z przedziału wiekowego tak 24 – 28 lat, którzy chcą odzyskać swoją byłą kobietę. Oczywiście oni poznali się w wieku 21 – 23 lat i byli ze sobą te kilka lat. To co udało mi się zaobserwować to fakt, że te wszystkie historie, mają jeden, wspólny mianownik, którym jest dziecko. Ich byłe kobiety jak skończyły te +26 lat, to strasznie cisnęły ich o dziecko. U mnie też było w sumie tak. Moja była jak skończyła 26 lat to cisnęła mnie o ślub i dziecko non stop. Ja  jednak nie byłem jeszcze psychicznie gotowy na założenie rodziny i to tak odwlekałem w czasie, tyle ile mogłem. Na całe moje szczęście w międzyczasie ciśnięcia mnie na dziecko i snucia wspólnych planów na przyszłość, szukała już innego kandydata na moje miejsce, który dał jej to co tak bardzo chciała w przeciągu roku od naszego, burzliwego rozstania.

Jednak w przypadku osób, które do mnie pisały, było zupełnie inaczej. Uginali się pod presją kobiet i dawali im to co one chciały, myśląc, że dziecko ich zbliży. Jednak nie brali pod uwagi tego, że chcieli w taki właśnie sposób z niepoważnego związku, stworzyć poważny. Niestety tak się nie da! Ich związek był zbudowany na innych fundamentach, niż buduje się poważny związek. Najpierw by musieli wszystko zburzyć, uporządkować teren i budować poważny związek na nowych, poważnych zasadach.

Kiedy kobieta urodzi dziecko, to można powiedzieć, że jest już spełniona jako kobieta. Facet schodzi na dalszy plan. A w niepoważnym związku, tym planem jest wykopanie niepoważnego faceta z niepoważnego związku. I z czym taki facet zostaje?

Zostaje z alimentami, które musi płacić!

I widzisz! Rozchodzi się tutaj właśnie o te pierdolone alimenty. Jedno dziecko, to jeszcze ujdzie! Ale gorzej jest jak masz 2, 3 lub więcej dzieci z niepoważnego związku, który docelowo stał się pod wpływem ich poważny. Wtedy mając nawet te 35 lat i alimenty do płacenia na kilka Twoich dzieci z poprzedniego lub poprzednich związków, może być Ci trudno zbudować nowy, poważny związek z poważną kobietą.

Innymi słowy…

Mam znajomego, który w całym swoim życiu był w jednym związku z kobietą. Kiedyś nawet wspominałem na łamach damcidomyslenia.pl, że znam jedną tylko parę, która jest ze sobą od licealnych czasów. Mówiłem właśnie o nim i jego już – Ex żonie :):):) Byli ze sobą praktycznie od liceum, aż do teraźniejszych czasów. Czyli stworzyli kiedyś niepoważny związek, który utrzymywali przez tyle lat, aż i tak to wszystko pierdolnęło w momencie ostatecznej próby. Z tego związku mają troje dzieci. Z tego co wiem on chciał mieć dwójkę, a trzecie dziecko zostało, można powiedzieć, że wymęczone na nim.  Być może była to forma takiego zaplanowanego, zabezpieczenia się jego ex żony na przyszłość. Śmiem twierdzić, że ona trzecie dziecko chciała tylko dlatego, ponieważ wiedziała, że po nim od niego i tak odejdzie. Nie oszukujmy się, ale jest sporo kobiet, które wiedzą, że i tak odejdą od swojego faceta, ale mimo to bezczelnie jeszcze cisną go na kolejne dziecko w ramach takiego „finansowego” zabezpieczenia.

Jak doszło do rozstania, to on musiał wyprowadzić się z mieszkania, które oczywiście musi jeszcze spłacać i szukać sobie nowego lokum.  Dochodzą do tego zasądzone alimenty na każde dziecko, a dodatkowo kredyt do spłaty oraz utrzymanie siebie w nowych warunkach singielskich. Z tego też powodu musiał przeprowadzić się do rodziców, ponieważ już finansowo nie wyrabiał. Inaczej rozkładają się wydatki  na życie, kiedy jesteś w związku, a inaczej kiedy jesteś singlem z alimentami i innymi zobowiązaniami na garbie. W wieku 38 lat na karku z czym może uderzyć do kobiet?

Praktycznie z niczym!

Ma kredyt na mieszkanie, w którym nie mieszka! Ma alimenty na troje dzieci! Jest zmuszony mieszkać z rodzicami, bo nie stać go na wynajęcie nawet kawalerki, a na wynajęcie pokoju jest za stary! Pokój to wynajmują studenci zazwyczaj, a nie 38 mężczyzna :):):) Jak z nim rozmawiałem, to mówi, że jest mu bardzo trudno poznać kogoś nowego, ponieważ ma za dużo dzieci :):):) Nawet kobiety, które mają już dzieci, krzywo się na niego patrzą, ponieważ jego status żywiciela i zasoby, które wyrobił sobie jako mężczyzna, ukierunkowane są w inną stronę, niż powinny. Bardzo dużo mu te alimenty komplikują sprawę, tak jak Królikowskiemu.

Jakie minusy wiążą się z tym, że wejdziesz w poważny związek z kobietą w wieku 30 – 35 lat:

 

Były plusy, to teraz czas na minusy.

 • Presja społeczna:

Możesz odczuwać presję społeczną Twojego otoczenia, znajomych, rodziny, którzy będą dawali Ci do zrozumienia, że mając 35 lat jesteś już starym kawalerem :):):) Nie ukrywam, ale jest to trochę wkurwiające jak za każdym razem pytają się Ciebie o to samo. Przez to możesz sam na siebie nakładać presję społeczną, że Ty musisz już wejść w poważny związek, ponieważ masz już swoje lata. I przez to presję zamiast w poważny, możesz wejść w niepoważny :):):)

 • Zawężony krąg znajomych:

Jak będziesz odstawał od swoich rówieśników, kolegów, znajomych pod wpływem założenia poważnego związku, to może Ci się zawęzić krąg znajomych. Możesz pod tym względem nie pasować do swoich kolegów, ponieważ oni już mają rodziny, dzieci, a Ty dopiero tworzysz poważny związek z kobietą, która może być młodsza od ich brzydkich żon :):):)

I chyba tylko to :):):)


Przeczytaj Również: Jak znaleźć kobietę do poważnego związku


Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” – krok po kroku:

 

Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”:

krok po kroku:

 1. Klikasz w poniższy link koloru niebieskiego:

Pod tym linkiem mieści się strona internetowa buycoffe.co. Jest to strona świadcząca usługi płatnicze i wypłacająca darowizny dla internetowych twórców. Te usługi płatnicze określone są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego w ramach statusu Małej Instytucji Płatniczej.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ


2. Wybierasz kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć – wesprzeć damcidomyslenia.pl

Może być to 5 zł, może być to 10 zł, może być to 15 zł, może i 20 zł. Może być również i więcej :):):) Nie obrażę się.

Nie ważne ile!

Ile chcesz!

Na ile mnie cenisz. moją pracę, moją wiedzę oraz doświadczenie

Na ile możesz sobie pozwolić w danej chwili!

Nie ma tu konkretnej ceny, choć wiedza będzie dla Ciebie bezcenna i może sprawić, że Twoje życie w kontaktach z ludźmi, będzie dużo lżejsze. Chodzi tu o wsparcie, które w ramach podziękowania, zgodnie z prawem wzajemności dostaniesz całkowicie za darmo PDF – a w niedługim czasie. Właśnie pracuję nad nim, a to czy wyjdzie w pełni – zależeć będzie od Ciebie.


3. Podajesz na stronie buycoffe.to swoje dane:

Imię i nazwisko, które może być fikcyjne. Podajesz swojego również maila, który musi być prawdziwy, bo na niego dostaniesz PDF -a „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” w niedalekiej przyszłości.


4. Zgadzasz się na wysłanie maila z książką na podany adres mailowy:

Podając maila, na który w przyszłości wyślę Ci książkę w formacie PDF – 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” jednocześnie wyrażasz zgodę na wysłanie takiej wiadomości do Ciebie. Jeśli nie wyrażasz zgody, to nie podajesz maila, co wiąże się z tym, że nie dostaniesz książki, a ja od Ciebie wsparcia :):):)


4. Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy:

Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy


5. W wiadomości wpisujesz tylko jedno słowo – „Refleksje”

W polu wiadomość do twórcy, wpisujesz tylko – „Refleksje„.  Jest to bardzo ważne. Dzięki temu będę wiedział, że jesteś zainteresowany PDF – em związanym z tematyką manipulacji. Jak nie będzie treści – „Refleksje”, to po prostu go nie wyślę :):):) i uznam, że wsparłeś mnie bezinteresownie :):):) i nie chcesz ode mnie nic w podziękowaniu za wsparcie.


6. Robisz przelew dowolnej kwoty:

Masz do dyspozycji: BLIK, przelew online, przelew pocztowy:


7. Jak tylko dostanę ze strony buycoffe.to informację o przekazanej mi darowiźnie:

Jak dostanę tylko informację zwrotną ze strony buycoffe.to o wpłaconej darowiźnie, to wpisuję Cię na listę oczekujących na książkę w podziękowaniu za wsparcie.


8. Wyślę PDF -a z maila:  damcidomyslenia@gmail.com

PDF -a wyślę z damcidomyslenia@gmail.com . Zaglądaj też w zakładkę SPAM. Jakby coś nie doszło to po prostu napisz jeszcze raz na maila wyżej podanego.


9. Kiedy będzie można spodziewać się książki:

Książki „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” Możesz spodziewać się w okolicach 15 – 20 Września. Będę robił wszystko, aby jednak powstała wcześniej. Już mam zgromadzony wstępnie materiał, lecz trzeba go uporządkować. W okolicach również tej daty, można pisać do mnie zapytania odnośnie książki na: damcidomyslenia@gmail.com

5/5 - (5 votes)
Pokaż więcej

5 Komentarzy

 1. Wiesz co tyab,jesteś jedyną osobą w tym światku , która widać, że ma pojęcie. Świetnie to wytłumaczyłes i zgadzam się z tobą. Naprawdę konkretnie roxlozyles związki na czynniki pierwsze.

 2. Bardzo ciekawy artykuł. Najbardziej jednak zaintrygowało mnie to, co w nim mimochodem bądź celowo pominąłeś. Dokonując podziału rodzaju związku na poważny lub niepoważny z uwagi na wiek kobiety, ten drugi podzieliłeś jeszcze na trzy etapy (18-21, 21-24, 24-26 lat). To Twoje osobiste obserwacje czy czerpałeś z jakichś wyników badań? Czym różnią się te okresy i czego można się w nich po kobiecie spodziewać? Nie mam niestety aż tak bogatego doświadczenia w tej materii, aby to samodzielnie zdefiniować, a tym bardziej wypowiadać się w tej kwestii (zwłaszcza jeśli chodzi o środkowy przedział). Może poleciłbyś jakąś literaturę?
  W każdym razie za sam artykuł wielki szacun.

  1. To moje osobiste obserwacje.
   Czym się różnią te okresy?

   Podejściem kobiety do życia, związków, facetów. Inne mają priorytety, na co innego zwracają uwagę. Co innego się dla nich liczy.

   1. A co w skrócie się liczy w tych poszczególnych okresach? Jest coś naprawdę charakterystycznego? I czy na Twój gust zależy to od ściśle od przedziału wiekowego, czy raczej od indywidualnego tempa rozwoju. W sensie jeśli z jakichś powodów kobieta nie miała faceta w zakresie 18-21 lat (wycofanie, kompleksy, złe wspomnienia itp.) to w drugim etapie będzie miała oczekiwania charakterystyczne dla przedziału 21-24, czy raczej musi „odrobić” swoje?

    1. To zależy od tempa rozwoju, ale również od tego z jakiej rodziny kobieta się wywodzi, jakie ma wartości, kim się otacza na co dzień.

     1. Wygląd / socjal miejscowy lub lokalny
     2. Potencjał na lepsze życie
     3. Sukces życiowy poparty osiągnięciami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button