Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jak znaleźć kobietę do poważnego związku i założenia rodziny

Jak znaleźć kobietę do poważnego związku i założenia rodziny:

Jak znaleźć kobietę do poważnego związku:
Jak znaleźć kobietę do poważnego związku:

Poważny związek w relacjach damsko-męskich to głęboka, trwała i zaangażowana relacja między partnerami, oparta na wzajemnym szacunku, zaufaniu, uczuciach i zrozumieniu. Obejmuje ona wiele aspektów, które pomagają zbudować silną więź między dwiema osobami. M.in wzajemne zrozumienie, dojrzałość, wsparcie, zbudowane przyzwyczajenie, wspólne mieszkanie, wspólna wizja i plany na przyszłość, prawo wzajemności, wspólne wartości.  Można powiedzieć, że poważny związek jest to taki związek, który może być tym jednym z ostatnich, gdzie podsumowaniem jego będzie założenie rodziny. Niestety nie każda kobieta nadaje się do jakiegokolwiek związku, a co tu mówić o poważnym. Dlatego warto wiedzieć, gdzie szukać i w jaki sposób szukać kobiety do takiego związku, aby nie stracić swojego cennego czasu i zmarnować sobie życia.


Jak znaleźć kobietę do poważnego związku i założenia rodziny:

 

Jak znaleźć kobietę po poważnego związku i założenia rodziny?

Musisz wziąć pod uwagę następujące kwestie:

  • Twoje przygotowanie i nastawienie mentalne związane z założeniem poważnego związku
  • Jakie są kryteria kobiety idealnej do poważnego związku?
  • Kryteria mężczyzny idealnego do poważnego związku?
  • Gdzie szukać kobiet do poważnego związku?
  • Jakich kobiet unikać, ponieważ kompletnie nie nadają się na poważną relację

Twoje przygotowanie i nastawienie mentalne, związane z założeniem poważnego związku:

 

Czym jest Twoje przygotowanie i nastawienie mentalne związane z założeniem poważnego związku?

Niczym innym jak świadomością – dlaczego chcesz poznać kobietę do poważnego związku? I czy jesteś gotowy na poważny związek!

Musisz znać jasną odpowiedź na to pytanie. Musisz być pewny tej odpowiedzi, a nie, że Ci się wydaje, bo ktoś Ci dupą zakręcił przed nosem i nagle wzięło Cię na tworzenie poważnych związków ze względu tylko na wygląd kobiety, pod wpływem którego wkręciłeś sobie do głowy, że to jednak ta jedyna, bo jest taka fajna, mimo iż tak naprawdę jej jeszcze nie poznałeś dobrze.  Jeszcze wczoraj nie myślałeś o jakichkolwiek związkach, aż tu nagle pod wpływem urody kobiety, zaczynasz zmieniać zdanie. Nie o to w tym wszystkim chodzi.

Większość facetów nie wie, czego chce tak naprawdę od kobiet. Niby nie chcą wchodzić w związek, ale nagle jak poznają wizualnie atrakcyjną kobietę, to zaczynają im się zmieniać priorytety, pod wpływem jej urody. Uważam, że jest to bardzo płytkie myślenie.  Decydując się na poważny związek z kobietą, musisz być na niego mentalnie gotowy, a nie dlatego, że Ci coś się nagle zaczęło wydawać. Musisz być tego pewny, że chcesz poważnego związku, który równoznaczny jest ze stabilizacją życiową.

A kiedy będziesz pewny?

Kiedy wiesz czego chcesz!

Potrafisz założyć sobie jakiś przedział czasowy w którym poznajesz kobiety i nie wchodzisz z nimi w związek, aby nabyć cennego doświadczenia z kobietami. Bardzo ważne jest w tym wszystkim to, żeby naprawdę przez ten czas nie wchodzić w związek, a nie łamać się, kiedy pozna się nagle kobietę, która bije na głowę Twoje poprzednie, pod względem urody. Sztuką jest właśnie nie złamać się w tym momencie. Niestety wielu facetów – nawet tych zajmujących się uwodzeniem, łamie się jak domek z kard w momencie poznania atrakcyjnej kobiety, z którą od razu chcą tworzyć związki.

W moim przypadku było to tak, że na społeczność UWO natrafiłem w 2008 roku. Było takie forum już nieistniejące UWO.pl skąd wywodzą się teraźniejsi trenerzy uwodzenia :):):) I co zrobiłem? Od razu władowałem się w związek na 3 lata i o podrywaniu zapomniałem kompletnie. Dopiero wróciłem do niego po 3 latach związku, który myślałem, że jest kurwa poważny :):):), zacząłem nabywać prawdziwe doświadczenie w relacjach damsko – męskich. Trwało to przez ok. 6 lat! Przez ten czas mogłem ze 100 razy stworzyć z poznanymi kobietami związek i w pewnym okresie naprawdę bardzo atrakcyjnymi, ale nie robiłem tego, ponieważ tego w głębi duszy nie czułem, że to jest mój jeszcze czas. A skoro tak, to nie byłby to poważny związek. Potrzebowałem dojrzeć do tego 6 lat. I zacząłem szukać kobiety na poważny związek, kiedy można powiedzieć, że się „wyszalałem” jeśli chodzi o kobiety.

Mało tego!

Już takie życie, krótkich i szybkich znajomości mnie nudziło. Można powiedzieć, że nawet zaczęło mnie to lekko drażnić. Kiedy kolega mój opowiadał mi o swoich podbojach miłosnych, to ja ziewałem mu w twarz :):):) Stwierdziłem, że jest to czas na wejście w poważny związek. Mam już swoje lata, swoje przeżyłem z kobietami, mam z nimi duże doświadczenie, więc pora usiąść na dupie.  No i to zrobiłem :):):) Po kilku miesiącach znalazłem kobietę na związek, z którą jestem do dzisiaj – 7 lat!

Decydując się na wejście w poważny związek z kobietą:

  • Byłem na to mentalnie gotowy i zdecydowany! Nie wydawało mi się, że chcę! Byłem tego w 100% pewien!
  • Miałem 6 letnie doświadczenie w relacjach damsko – męskich, dzięki czemu umiałem rozmawiać z kobietami, wiedziałem czego szukam w kobietach, wiedziałem jakie kobiety mniej więcej mi się podobają, nie byłem potrzebujący, miałem przy nich odpowiednią pewność siebie. Z inną głową tworzyłem związek!

I w taki sposób byłem w pełni przygotowany na poważny związek, ponieważ wyrobiłem sobie umiejętności, wartość siebie oraz zasady związane z kobietami. Dzięki temu umiem kontrolować mój związek w odpowiedni sposób. Gdybym nie miał umiejętności z kobietami, to nie wiem czy z moją kobieta bym był do tego czasu. Nie ma nic gorszego, niż facet, który przez większość życia wali konia i nagle trafia mu się poznana, gdzieś na jakimś czacie kobieta z nadwagą i bez oka, która nim pomiata i oto mamy kurwa szczęśliwy, poważny związek :):):) Niestety pełno jest właśnie tego typu „poważnych” związków, gdzie zdesperowani faceci z przypadku poznają jakieś kobiety i wchodzą z nimi w „poważne” relacje  :):):)

Jeśli masz parcie na związek i koniecznie chcesz się w nim znaleźć, to paradoksalnie nie jesteś jeszcze gotowy na to, aby stworzyć poważny związek, ze względu na Twoją mentalną desperację czy presję, którą sobie sam narzuciłeś lub pozwoliłeś społeczeństwu to zrobić. Mi mój związek sam wypalił. Nie miałem ciśnienia na związek, ale stwierdziłem, że teraz będę poznawał kobiety pod kątem związku. I po trzech miesiącach wszedłem w związek, w którym jestem już blisko 7 lat.


Jakie są kryteria kobiety idealnej do poważnego związku?

 

No właśnie?

Wiesz?

Wiesz jakiej kobiety szukasz? Wiesz jakie kobiety Ci się podobają? Czy może wydaje Ci się, że to wiesz?

Na co zwracasz uwagę?

Musisz to wiedzieć, a tylko doświadczenie w relacjach z kobietami da Ci jasną odpowiedź – czego szukać w kobietach, a jakich kobiet unikasz, chociażby wyglądały tak pięknie jak dupy z żurnala. Oczywiście nie chodzi mi o to, abyś teraz biegał za kobietami z wywieszonym językiem przez 6 lat jak ja!

Uważam, że to też nie było do końca mądre i stanowczo w pewnym momencie przesadzałem z grą. Jednak daj sobie na luz i postaraj się przez rok, dwa, a może nawet trzy – w zależności od Twojego wieku na to, aby się tego dowiedzieć :):):) Jak jesteś młody, to zdobywaj doświadczenie z kobietami, wchodź w związki, ale o tych poważnych, to zacznij myśleć dopiero kiedy skończysz te 30 lat! Taka dobra rada z mojej strony!

Teraz sugeruję, abyś usiadł i zastanowił się, jakiej kobiety potrzebujesz.

Poświęć trochę czasu i wypisz te parametry, które są dla Ciebie naprawdę ważne, wyobraź sobie jak powinna wyglądać, jak się zachowywać, jakie cechy posiadać, co powinna robić w życiu, jakie mieć hobby i jakie cele.

Zastanawiałeś się nad tym?

Radzę ci to zapisać, abyś wiedział, czego szukać i nie tracił czasu na dziewczyny, które nie pasują do zapytania, którego szukasz. Zapisz również datę tego ćwiczenia! Jest to naprawdę bardzo ważne!

Gotowy?

W takim razie porozmawiajmy bardziej szczegółowo….


Wygląd:

 

Tutaj wszystko jest dość proste, są parametry, które są dla ciebie bardzo ważne i są takie, które można pominąć, aby ułatwić wyszukiwanie. Na przykład, jeden z moich kolegów o wzroście dwóch metrów, nie patrzy na kobiety poniżej 180 cm. To oczywiście mocno zawęża krąg potencjalnych kandydatek, ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje :):):) Nie zapominaj też, że musisz do siebie pasować i jeśli wyglądasz jak gówno, to znalezienie kobiety jak z reklamy Victoria’s Secret będzie nie lada dla Ciebie wyzwaniem.


Cechy charakteru:

 

Tutaj wszystko jest nieco bardziej skomplikowane. Oczywiste jest, że każdy szuka miłej, lojalnej, kochanej, wrażliwej i przyzwoitej dziewczyny, bla, bla, bla…

Co za bzdury!

Wszystko to zależy od tego – jaką będziesz miał wartość w oczach kobiety! Jeśli będziesz miał w oczach kobiety szacunek, atrakcyjność, autorytet, zaufanie, to znajdzie się sporo kobiet, które będą ze względu na Twoją wartość dla Ciebie dobre, miłe, lojalne, przyzwoite, wrażliwe!

Tak, bo taka jaka jest kobieta w stosunku do Ciebie, zależy od Twojej wartości jaką masz w jej oczach oraz tego – na ile jej pozwolisz! Ale kurwa jak stracisz kierownicę w związku, to ta sama lojalna, wrażliwa, dobra, kochana, przyzwoita kobieta, może stać się zimną, niemiłą, wredną, dwulicową suką, która wejdzie Ci na łeb i na Ciebie nasra bez sentymentów! Są pewne cechy kobiet, które są ich prawdziwą naturą, a są też cechy, które są odbiciem obrazem dla osób trzecich. Mając doświadczenie i obycie z kobietami, szybko wyłapiesz jaka jest prawdziwa natura kobiety, z którą zaczynasz się spotykać. Czy może jednak nosi maskę.

Ale, po pierwsze, nie jest faktem, że można od razu rozważyć, jakie cechy są prawdziwą naturą, a które są tylko obrazem dla innych.

Po drugie, jak pokazuje moja praktyka, wielu mężczyzn nie szuka tak naprawdę takiej łagodnej, miłej, domowej kobiety, ponieważ szybko się przy takich zaczynają nudzić, tylko szukają przygód, których nie przeżyli będąc w wieloletnim związku. Tych przygód szukają u suk, a potem płaczą, ponieważ nie potrafią ich kontrolować.


Przeczytaj Również: Jakie informacje o kobiecie warto wiedzieć przed rozpoczęciem związku


Cele i zainteresowania w życiu:

 

Potrzebujesz kury domowej, która będzie czuła spełnienie zajmując się domem i dziećmi?

A może jednak wolisz karierowiczki w korporacji?

A może wręcz przeciwnie, chcesz znaleźć kobietę – towarzyszkę życia, aby razem iść do celów wyznaczonych siedmiomilowymi krokami, wtedy ważne będzie, aby twoje zainteresowania były zbieżne przynajmniej w kierunku.

Nawiasem mówiąc, zainteresowania i hobby są również bardzo ważne!

Jeśli lubisz siedzieć w domu, oglądać seriale i kołysać swoją postacią w grze online – lepiej poszukać dziewczyny o podobnych preferencjach. W przeciwnym razie istnieje duże ryzyko szybkiego rozstania lub częstych kłótni z powodu różnic w poglądach na spędzanie wolnego czasu. Mam nadzieję, że teraz rozumiesz, jakiej dziewczyny powinieneś szukać. Jednak spójrz na datę i to – co teraz napisałeś za rok, a potem za dwa lata! Zobaczysz wtedy zupełnie co innego :):):) Pod wpływem doświadczenia z kobietami, zmienią Ci się gusta oraz priorytety. Na co inne będziesz zwracał uwagę i co innego będziesz cenił w kobietach.


Kryteria mężczyzny idealnego do poważnego związku:

 

Jest to bardzo ważny punkt. Na poważny związek możesz nie być gotowy mentalnie, nie wiedząc czego tak naprawdę chcesz od kobiety?

Na poważny związek możesz nie być gotowy również życiowo.

Co to oznacza – nie być gotowym na poważny związek życiowo?

Oznacza to, że dla większości kobiet, jakie możesz spotkać na swojej drodze życia, nie będziesz gotowy na poważny związek oraz założenie rodziny, ze względu na to, że nie widzą one Ciebie w roli żywiciela czy ojca ich dzieci ze względu na status materialny i finansowy, jaki obecnie posiadasz lub nie posiadasz :):):)

Jeśli masz te 18 – 24 lata, to jeszcze może być – OK! Jeszcze kurwa niech będzie, że ujdzie! Bo wtedy jeszcze nie mówimy o poważnym związku. Problem zacznie się pojawiać naprawdę wtedy, kiedy będziesz miał te +24 lata, a dalej będziesz prowadził życie na poziomie 18 latka czy studenta I roku. Status żywiciela jest bardzo ważny. Nie chodzi o to, że masz utrzymywać swoją kobietę, ale o to, że dasz jej poczucie bezpieczeństwa, że z Tobą nie zginie!


Gdzie szukać kobiet do poważnego związku?

 

Gdzie szukać kobiet do poważnego związku?

Randki w kręgu towarzyskim:

 

Mam nadzieję, że nie jest dla ciebie tajemnicą, że ludzie są z natury dość leniwymi stworzeniami, więc pierwszym miejscem, w którym każdy mężczyzna zacznie szukać partnerki życiowej, jest jego krąg społeczny. Dziewczyny z towarzystwa, koledzy z pracy, koleżanki z uczelni, kobiety z kursów prawa jazdy i tak dalej. Są to kobiety, na które w pierwszej kolejności pada uważne oko.

Zalety tej kategorii są oczywiste:

– Nie musisz celowo wychodzić z domu, aby się zapoznać

– Masz już przynajmniej niewielkie pojęcie o tych kobietach

– Masz już przynajmniej kilka wspólnych zainteresowań.

Minusy są również obecne, a głównym z nich jest ograniczona liczba tych samych kobiet

Niewielu mężczyzn ma szczęście pracować w agencji modelek, więc jeśli w Twoim otoczeniu są piękne osoby, najprawdopodobniej są już zajęte lub nie postrzegają Cię jako mężczyzny na związek. Prawdopodobnie wpadłem w ramę kolegi!

Inną ważną wadą jest szansa na zrujnowanie relacji w pracy, jeśli sprawy z tą dziewczyną nie wypalą. Pomyśl sobie, jakie słowa będą charakteryzować twoją nieudaną miłość przed innymi kolegami, na wypadek gdyby twój związek się skończył? Nie przeraża cię to? W takim razie śmiało, ale ja bym tego nie robił. Gdzie się uczy, gdzie pracuje, tam się chujem nie wojuje :):):)


Randki online:

Myślę, że w dzisiejszych czasach nie ma ani jednej osoby, w wieku od 15 do 45 lat, która przynajmniej raz nie próbowała randek online. Ktoś korzysta ze specjalnych aplikacji, takich jak Tindera i Badoo, ktoś korzysta z sieci społecznościowych, takich jak Facebook czy Instagram.

Niezależnie od wybranego narzędzia, istota pozostaje taka sama – sukces w sieci w 90% zależy od zdjęć. Przeprowadziłem wiele eksperymentów i mogę z całą pewnością powiedzieć, że randki online to handel twarzami. Chcesz odnieść sukces w randkowaniu?

Zrób dobry zestaw, profesjonalnych i oryginalnych zdjęć.

Porozmawiajmy teraz o różnicach między różnymi narzędziami:

– Aplikacje randkowe:

Tam kobiety początkowo siadają w celu randkowania i przy odpowiednim podejściu 3-4 banalne zwroty pomogą ci wziąć jej numer i przejść do następnego etapu. Jeśli dziewczyna nie zostawi ci numeru, to nie spodobałeś jej się lub po prostu wirtualnie siedzi w aplikacji z nudów.

Główną wadą takich aplikacji – ograniczony wybór i duża konkurencja. Nie dość, że najpiękniejsze i najbardziej rozchwytywane dziewczyny często nie siedzą w takich aplikacjach, to jeszcze po wejściu tam bardzo szybko dostają tony negatywów i są szybko usuwane. Zwłaszcza w aplikacji będziesz musiał konkurować z setkami „głodnych samców”, którzy latają tam masowo w poszukiwaniu łatwej zdobyczy. Podsumowując: szansa na poznanie przyzwoitej kobiety istnieje, ale jest niezwykle mała.


Randki w prawdziwym życiu:

 

Czyli wszystkie miejsca, w których można spotkać kobietę. Może to obejmować: ulicę i transport publiczny, bary i kluby, kawiarnie i parki, a także place, śmietniki :):):)

Takie miejsca nazywam – polem :):):)

Jeśli są w tych miejscach jakieś kobiety – to jest to pole dla naszych randek :):):)

Porozmawiajmy o zaletach i wadach różnych miejsc:

– Kluby i bary to idealne miejsca pod względem liczby atrakcyjnych dziewczyn i ich otwartości na kontakty towarzyskie. Ludzie przychodzą do klubów, aby się zrelaksować i nawiązać kontakty towarzyskie. Łatwo tam znaleźć dziewczynę na lekki romans. Ale nie szukałbym w klubie dziewczyny do związku. Główną wadą jest to, że kluby i ich atmosfera nie są dla wszystkich. Również głośna muzyka przeszkadza w komunikacji i zbliżeniu. Ponadto w klubie panuje duża konkurencja, a dużą rolę odgrywa wygląd. Zresztą w sumie nigdy nie byłem klubowy i jak w nim byłem, to się najebałem :):):) Jeśli wyglądasz fajnie i szukasz czegoś łatwego, być może jednorazowego, klub jest idealnym miejscem. Na związek jednak nie polecam.

Ulica, metro lub transport publiczny, galerie

Główny plus – można tam spotkać każdą kobietę. Główna wada – każdy zajmuje się swoimi sprawami i trudno będzie zatrzymać kogoś na chwilowy dialog. Jeśli jesteś wytrwały – śmiało.

Centra handlowe, parki, kawiarnie:

Połączyłem te pozornie różne miejsca w jedną kategorię na jednej ważnej zasadzie: – kobiety tam się nie spieszą. Mogą spokojnie przechadzać się między regałami w butiku lub wzdłuż nadmorskiej promenady. Daje to możliwość podejścia do dziewczyny i nawiązania rozmowy bez obawy, że ucieknie lub wskoczy do swojego wagonu metra.

Moim zdaniem są to najlepsze miejsca. Minus tutaj tylko jeden, czasami aby znaleźć godną opcję na randkę trzeba dużo chodzić, a to raczej plus, spalisz dodatkowe kalorii :):):)


Jakich kobiet unikać, które kompletnie nie nadają się na poważne relacje:

 

Na wstępie zaznaczę, że poniższe punkty są wyłącznie moim doświadczeniem, więc radzę traktować je jako zalecenia, a nie żelazne zasady :):):)

-Młode siksy:

Kobieta zaczyna poważnie myśleć o związku, mniej więcej kiedy skończą +26 lat! Taka kobieta zupełnie inaczej patrzy na swoje życie, mężczyzn. Ma inne priorytety, które jej się zmieniły od czasu, kiedy miały te  18 – 24 lata. Jeśli masz 26 lat i bujasz się z 20 latką i myślisz już o niej w kategorii przyszłej żony, to zluzuj majty i poczekaj, aż ona będzie miała 26 lat, a Ty 32 :):):)

Pytanie czy wasz związek to wytrzyma?

Prawdopodobnie nie :):):)


– Klubowiczki:

 

Łączy to się z powyższym punktem! Jeśli kobieta lubi odwiedzać lokale, jeśli czuje się tam jak w domu – nie musisz brać jej pod uwagę do niczego więcej niż do łatwych, niezobowiązujących spotkań. Ale o poważnym związku nawet nie myśl.


– Kobiety wieloma przyjaciółmi płci męskiej:

 

Nie będzie to zdrowy związek dla Ciebie!


– Jeśli jej przyjaciółki ciągle zmieniają mężczyzn lub są wiecznymi singielkami, rozwódkami:

 

Człowiek jest pochodną swojego środowiska, jeśli jej przyjaciele są tacy, a ona z dużym prawdopodobieństwem taka.


– Pochodzi z rozbitego domu:

 

Jeśli była wychowywana tylko przez matkę lub matkę i babcię, najprawdopodobniej ma błędne przekonania na temat roli mężczyzn w rodzinie. Budowanie relacji z taką dziewczyną jest opłacalne tylko wtedy, gdy przeszła ona terapię i przepracowała wszystkie te punkty ze specjalistą.


– Jest bardzo aktywna w sieciach społecznościowych i publikuje tam  wyzywające zdjęcia:

 

Jeśli jest jedno zdjęcie w kostiumie kąpielowym z wakacji to nic strasznego, ale jeśli zimą i latem pokazuje swoją polędwicę – to radziłbym się zastanowić nad tym czy chcesz kurwa takiej atencjuszki.


Przeczytaj Również: Jakie informacje warto wiedzieć o kobiecie przed rozpoczęciem związku


 

Właśnie przeczytałeś fragment mojej nowej, darmowej książki w formacie – PDF – „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”.

Jak zdobyć książkę?

Bardzo prosto! Identycznie jak przy mojej poprzedniej książce – „WŁADCA MARIONETEK – 101 Technik Manipulacji Ludźmi.

Jeśli do 20 Września 2023 roku zbierze się 👉 30 chętnych, którzy do tego dnia wesprą mnie kawą w dowolnej kwocie. Może być to:

-5 zł

-10zł

15zł

-20 zł

-Lub więcej…

Nie ważne ile. Ile chcecie i ile możecie.  Co łaska. Tu nie ma żadnej ceny, ponieważ ja niczego nie sprzedaję oraz nic nie oferuję. To będę zmuszony w ramach podziękowania wam za wsparcie strony damcidomyslenia.pl darowizną w dowolnej kwocie, napisać E-BOOKA „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”  za wsparcie i miły gest.

Masz już próbkę wiedzy!

Jak widać okładka jest już zrobiona oraz tytuł również się znalazł, więc prace nad darmową książką w zamian za wsparcie dowolną kwotą, ruszyły pełną parą. Oczywiście nie będzie oczywiście to wielkie dzieło literackie, ale wiedza będzie konkretna. Całość wsparcia oczywiście idzie na rozwój damcidomyslenia.pl , utrzymanie strony oraz moją motywację do dalszego pisania :):):)

Przy okazji zobaczę ile osób jest zainteresowana czymkolwiek ode mnie :):):) I czy w przyszłości będzie sens w ogóle jeszcze pisać jakieś książki czy je dokańczać.

Jeśli nie zbierze się 20 osób…

To cóż…trudno ..

Te osoby co mnie wesprą dowolną kwotą dostaną ode mnie w formie podziękowania okrojoną wersje z tych 101 Refleksji. A ile to już nie wiem. Może będzie 15? Może 20? Może 30? Na pewno będę chciał się mimo wszystko odwdzięczyć za każdą sumę wsparcia.


Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” – krok po kroku:

 

Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”:

krok po kroku:

  1. Klikasz w poniższy link koloru niebieskiego:

Pod tym linkiem mieści się strona internetowa buycoffe.co. Jest to strona świadcząca usługi płatnicze i wypłacająca darowizny dla internetowych twórców. Te usługi płatnicze określone są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego w ramach statusu Małej Instytucji Płatniczej.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ


2. Wybierasz kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć – wesprzeć damcidomyslenia.pl

Może być to 5 zł, może być to 10 zł, może być to 15 zł, może i 20 zł. Może być również i więcej :):):) Nie obrażę się.

Nie ważne ile!

Ile chcesz!

Na ile mnie cenisz. moją pracę, moją wiedzę oraz doświadczenie

Na ile możesz sobie pozwolić w danej chwili!

Nie ma tu konkretnej ceny, choć wiedza będzie dla Ciebie bezcenna i może sprawić, że Twoje życie w kontaktach z ludźmi, będzie dużo lżejsze. Chodzi tu o wsparcie, które w ramach podziękowania, zgodnie z prawem wzajemności dostaniesz całkowicie za darmo PDF – a w niedługim czasie. Właśnie pracuję nad nim, a to czy wyjdzie w pełni – zależeć będzie od Ciebie.


3. Podajesz na stronie buycoffe.to swoje dane:

Imię i nazwisko, które może być fikcyjne. Podajesz swojego również maila, który musi być prawdziwy, bo na niego dostaniesz PDF -a „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” w niedalekiej przyszłości.


4. Zgadzasz się na wysłanie maila z książką na podany adres mailowy:

Podając maila, na który w przyszłości wyślę Ci książkę w formacie PDF – 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” jednocześnie wyrażasz zgodę na wysłanie takiej wiadomości do Ciebie. Jeśli nie wyrażasz zgody, to nie podajesz maila, co wiąże się z tym, że nie dostaniesz książki, a ja od Ciebie wsparcia :):):)


4. Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy:

Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy


5. W wiadomości wpisujesz tylko jedno słowo – „Refleksje”

W polu wiadomość do twórcy, wpisujesz tylko – „Refleksje„.  Jest to bardzo ważne. Dzięki temu będę wiedział, że jesteś zainteresowany PDF – em związanym z tematyką manipulacji. Jak nie będzie treści – „Refleksje”, to po prostu go nie wyślę :):):) i uznam, że wsparłeś mnie bezinteresownie :):):) i nie chcesz ode mnie nic w podziękowaniu za wsparcie.


6. Robisz przelew dowolnej kwoty:

Masz do dyspozycji: BLIK, przelew online, przelew pocztowy:


7. Jak tylko dostanę ze strony buycoffe.to informację o przekazanej mi darowiźnie:

Jak dostanę tylko informację zwrotną ze strony buycoffe.to o wpłaconej darowiźnie, to wpisuję Cię na listę oczekujących na książkę w podziękowaniu za wsparcie.


8. Wyślę PDF -a z maila:  damcidomyslenia@gmail.com

PDF -a wyślę z damcidomyslenia@gmail.com . Zaglądaj też w zakładkę SPAM. Jakby coś nie doszło to po prostu napisz jeszcze raz na maila wyżej podanego.


9. Kiedy będzie można spodziewać się książki:

Książki „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” Możesz spodziewać się w okolicach 15 – 20 Września. Będę robił wszystko, aby jednak powstała wcześniej. Już mam zgromadzony wstępnie materiał, lecz trzeba go uporządkować. W okolicach również tej daty, można pisać do mnie zapytania odnośnie książki na: damcidomyslenia@gmail.com

 

 

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button