O Blogu

Czym jest damcidomyslenia.pl ?

Jest to tylko i wyłącznie męski blog, będący kopalnią wiedzy o życiu oraz relacjach z kobietami. Pisany przez mężczyznę dla mężczyzn.


Jaka przyświeca idea damcidomyslenia.pl ?

Ideą bloga jest, krótko mówiąc dawanie do myślenia odnośnie życia oraz relacji damsko – męskich.


W jaki sposób pisane są blogi na damcidomyslenia.pl ?

W luźny, młodzieżowy, a niekiedy żołnierski sposób, gdzie mogą pojawiać się słowa powszechnie uznawane za wulgarne. Jeśli jesteś niepełnoletni lub wrażliwy, to nie czytaj tego.


Dla kogo są głównie skierowane wpisy na damcidomyslenia.pl ?

Wpisy na damcidomyslenia.pl skierowane są tylko i wyłącznie do pełnoletnich mężczyzn. Uściślając najwięcej dla siebie wyciągną z tej strony młodzi ludzie w przedziale wiekowym 18 – 28 lat, ale również i starsi znajdą tu to czego szukają w relacjach z kobietami.


Czy kobiety znajdą coś dla siebie na damcidomyslenia.pl ?

Myślę, że mogą również coś wyciągnąć dla siebie, lecz nie ukrywajmy, że damcidomyslenia.pl jest to typowo męski blog, skierowany głównie do mężczyzn.


Jaka tematyka głównie jest poruszana na blogu damcidomyslenia.pl

Głównie poruszana jest tematyka związana z relacjami damsko – męskimi oraz rozwojem osobistym na tle relacji z kobietami.  Seks, kobiety, życie, uwodzenie, podryw, randki, związki – czyli jak każdego dnia być lepszym z kobietami. To wszystko tutaj znajdziesz.


Co możesz znaleźć dla siebie na damcidomyslenia.pl ?

Strona damcidomyslenia.pl podzielona jest na kategorie:

  • O MNIE:

Czyli kim jestem?  Dlaczego warto mnie czytać? Jakie mam doświadczenie z kobietami.

  • MOJA HISTORIA:

Czyli jak to ze mną tak naprawdę było.

  • O BLOGU:

Czyli co możesz się spodziewać po damcidomyslenia.pl oraz co tu mężczyzna może znaleźć dla siebie?

  • KATEGORIE:

Damcidomyslenia.pl jest podzielony na kategorie tematyczne.

-30 THE BEST OFF:

Czyli ponad 30 najlepszych moich blogów, które uważam powinien przeczytać każdy mężczyzna wchodzący na damcidomyslenia.pl

-JAK ODZYSKAĆ EX, BYŁĄ DZIEWCZYNĘ:

Wszystko co powinieneś wiedzieć, aby stanąć na nogi po rozpadzie związku i ewentualnie znów odzyskać swoją ex, byłą dziewczynę, która od odeszła.

-ROZWÓJ OSOBISTY:

Rozwój osobisty poniekąd związany z relacjami damsko – męskimi. Są to moje przemyślenia i życiowe doświadczenia, które pomogą Ci popchnąć Twoje życie do przodu.

-MOTYWACJA:

Czyli coś co da Ci kopa do działania. Znajdziesz tu również biografie ludzi sukcesu.

-CIEKAWOSTKI:

Czyli cały przekrój przydatnej wiedzy w dzisiejszych czasach, która również daje do myślenia.

-RELACJE Z KOBIETAMI:

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć każdy mężczyzna o kobietach, relacjach damsko – męskich, randkach, podrywie, uwodzeniu, związkach, psychologii kobiet oraz seksie. Jak być lepszym z kobietami każdego dnia.


Ponadto:


-STREFA WIEDZY:

W tym miejscu w przyszłości będą dostępne odpłatnie moje książki oraz kursy związane z relacjami damsko – męskimi oraz życiem. Będzie to rozszerzona wiedza, a już jej próbkę możesz poznać zapoznając się szczegółowo z tematyką strony damcidomyslenia.pl i jej powyższymi kategoriami.

-KONTAKT:

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować. Zadać mi jakieś pytanie, nawiązać współpracę czy udzielić konstruktywnej krytyki, to zapraszam Cię do skorzystania z formularza kontaktowego w tej sprawie lub napisania maila na: tyab@damcidomyslenia.pl

-KONSULTACJE:

Czyli jak i na jakich zasadach wygląda współpraca ze mną.

-WSPARCIE:

W tym miejscu możesz udzielić mi wsparcia w postaci postawienia „małej czarnej” jeśli dałem Ci do myślenia. Całość darowizny pójdzie na bieżące utrzymanie i rozwijanie strony damcidomyslenia.pl. Już teraz możesz to zrobić klikając w poniższy link :):)

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Zapisz się na bezpłatną subskrybcję i pobierz darmowego e-booka:


Jeśli chcesz być na bieżąco z damcidomyslenia.pl to możesz zapisać się na mój bezpłatny newsletter, w którym  będę na bieżąco informował Cię drogą mailową o nowych postach. W zamian za zapis na moją listę subskrybentów dostaniesz całkowicie darmowego – 300 stronicowego E-BOOKA „A trakcyjność w Pigułce”.

Gdzie możesz się zapisać na moją listę subskrybentów?

Po prawej stronie Twojego ekranu lub na jego dole, widząc taki obrazek jak poniżej

 

 

 

 

 

Back to top button