O blogu

coffee-569178_640

Ideą bloga jest sprawienie, abyś zamienił swoje nędzne życie raz na zawsze. Ideą bloga jest sprawienie, że kiedy będziesz czytał to co piszę linijka po linijce, słowo po słowie to…..spojrzysz się do góry, złapiesz zawieszkę, rozejrzysz się po pokoju zastanawiając się nad swoim życiem, poczujesz nieodpartą chęć do działania

co znajdziesz na moim blogu? wiedzę z różnych szkoleń oraz z setek książek. Ciekawostki oraz moje prywatne perypetie związane z praktykowaniem zdobywanej wiedzy. Wszystko podzieliłem na tzw. Filary. Jest to wiedza dzięki, której po prostu będzie się nam lepiej żyło,a chyba o to chodzi co nie?:)

  • Filar Finansowy

W filarze tym znajdziesz wiedzę dotyczącą inteligencji finansowej, jakiegoś drobnego biznesu, pieniędzy, długów, wpadania w długi, wychodzenia z długów itd. Czyli wszystko to co związane w mniejszym bądź większym stopniu z pieniądzem.

  • Filar Motywacji

W filarze tym będę starał Cię zmotywować do działania. Postaram Ci się DAĆ DO MYŚLENIA odnośnie osiągania celów/marzeń. Będę z wami pracował na temat, żeby wypalić z was lenistwo.

  • Filar Prawa

W tym filarze popracujemy razem nad przepisami prawnymi w sytuacjach życia codziennego. W szczególności przerobimy Kodeks Cywilny i niektóre sytuacje z Kodeksu Karnego, Prawa Pracy i Ubezpieczeń itd. Chodzi głównie o to, żeby nikt was nie chciał w chuja zrobić czy to w sklepie czy w pracy itd. Będą tutaj zawarte podstawowe paragrafy i omówione w zrozumiały sposób tak, żebyś miał podstawową wiedzę prawną. Ja jestem specjalistą w dziedzinie związanej z długami;), jednak na potrzeby tego filaru będzie udzielał się tutaj mój przyjaciel, który jest Adwokatem (oczywiście jak będzie miał czas, bo czas to pieniądz;))

  • Filar Relacji Damsko-Męskich

Dam Ci do myślenia w sprawach związanych z kobietami i sytuacjami z tym związanymi. Od poznania kobiety, randki, aż po związek. Dam Ci do myślenia w sprawach powrotów do eks, kobiecych testów, gierek,zachowań w różnych sytuacjach.

  • Filar Seksu

Czyli jak sprawić, aby każda kobieta masturbująca się strzelała sobie pamięciówki z Tobą;).

  • Filar Sportowy

Jak wiadomo w zdrowym Ciele zdrowy duch. Wszystko o diecie, treningach, bieganiu itd. Na potrzeby tego filaru czasem będzie się udzielał mój dobry kolega, który na siłowni zjadł chyba zęby, a liczba szkoleń jaką odbył związanych z fitnessem i sportem jest naprawdę imponująca.

  • Filar Zdrowia

Dam Ci do myślenia odnośne zdrowia. Na potrzeby tego filaru czasem będzie udzielał się w/w trener, a także świeżo upieczona absolwentka medycyny( ale tu rozmowy trwają jeszcze;))

  • Filar Wiedzy

W tym filarze będzie zawarta wiedza z różnych dziedzin i szkoleń. Będę dzielił się różnymi ciekawostkami, przemyśleniami prywatnymi. Będzie tutaj trochę o polityce, ezoteryce itd. Czyli co tam gdzieś wyczytam i uznam, że warto się podzielić to tu będę się dzielił.

  • Filar Atrakcyjności

Czyli wiedza dotycząca perswazji, mowy ciała, erystyki, technik sprzedaży, negocjacji czyli wszystko to by żyło się lepiej;).

  • Recenzje

Jak wiadomo żeby się rozwijać, trzeba czasem wydawać pieniądze na kursy, książki itd. Będę starał się tutaj w miarę możliwości kusić o drobne recenzje książek i kursów jakie nabyłem. Czyli co warto według mnie kupić, a co olać.

W jednym filarze będę więcej pisał, a w innych mniej, bo jak wiadomo ja rozumów też nie pozjadałem i na jeden temat wiem więcej, a na inny mniej. Będę się starał jak czas pozwoli w miarę regularnie pisać w każdym filarze. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz Nie ufaj mi w 100% i nie łykaj tego co piszę. Ja nie jestem guru uwodzenia, rozwoju osobistego. Wiele razy się mylę i popełniam błędy. Nie ufaj mi, sam sprawdź czy działa.

Back to top button
Close
Close