Wszystkie WpisyRozwój Osobisty

Witam wszystkich….

Witam wszystkich bardzo niegrzecznie;)

Jestem TYAB i wywodzę się z największego forum o uwodzeniu i rozwoju osobistym na tle relacji damsko-męskich w Polsce, gdzie trafiłem jak w 2011 roku wpisałem magiczną frazę w google ” Jak odzyskać Ex”.

Jeszcze w 2011 roku moje życie to był jeden wielki nieład, napędzany alkoholem i narkotykami. Nie miałem planu na życie, żyłem bo żyłem, a zmarnowane dni przelatywały mi przez palce. Gdy zostawiła mnie dziewczyna dla mojego kolegi z pracy powiedziałem sobie ze łzami w oczach Dość Biednie żyć, dosyć przegrywania życia!!!!. I w taki sposób zaczęła się bardzo ciężka droga mojej zmiany, którą okupowałem wielkim stresem, walką z samym sobą, a nieraz i łzami, ponieważ zderzyłem się z rzeczywistością życia. Wychodząc ze strefy komfortu ludzie nie byli przyjaźnie do mnie nastawieni, przekonałem się, że każdy ma Ciebie w dupie oprócz Twoich najbliższych osób, którzy też jak dowiadywali się o Twoich planach i marzeniach bardzo szybko ściągali Cię na ziemie.

Jeszcze w 2011 roku, żeby kupić perfumy, a tym samym pogadać z ekspedientką musiałem pokręcić się z 15 minut przed sklepem i ułożyć sobie plan rozmowy, jeszcze w 2011 roku okradałem swoją dziewczynę z drobnych by wypić jakieś browary, jeszcze w 2011…….a zresztą jak to piszę to czuję obrzydzenie, aż mną telepie. Nie wracajmy do przeszłości, co było, a nie jest nie pisze się w rejestr.

Żeby się zmienić przeczytałem masę książek, musiałem mierzyć się z wieloma niemiłymi, czasem i śmiesznymi sytuacjami praktykując wiedzę, którą zdobyłem. Wychodząc ze strefy komfortu robiłem różne głupie eksperymenty;) koniec końców w 2014 roku jestem w miejscu gdzie nigdy nawet w największych snach nie śniłem, że będę.

Także witam Ciebie na moim hobbistycznym blogu, gdzie od czasu do czasu będę dzielił się wiedzą, którą zdobyłem z masy książek, z masy kursów, moimi doświadczeniami oraz przemyśleniami. Blog mało profesjonalny, ale liczy się to co chce wam przekazać, a nie wygląd;)

Rate this post
Pokaż więcej

2 Komentarzy

  1. Wielkie dzięki TYAB za każdy wpis. Czytałem całego Twojego bloga na podrywaju ( i tego nowego konta i starego) – ten starszy to generalnie mój ulubiony blog. Twoje wpisy naprawdę wiele mi pomogły. Styl pisania masz rewelacyjny. Jesteś poniekąd motywacją dla mnie w samorozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button