Rozwój OsobistyWszystkie Wpisy

Czy Atrakcyjność Jes Taka Ważna?

Czy atrakcyjność jest potrzebna w życiu i do czego?

Pewnego razu w pewnym przejściu podziemnym w mieście, ubrany byle jak grał pewien skrzypek. Grał przez ok 30 min. Ludzie przechodzili, zatrzymywali się na chwilę, posłuchali, niektórzy sypnęli mu kilka groszy do kapelusza i tyle.

Nikt nie wiedział, że tym skrzypkiem był słynny Joshua Bell. Nikt nie wiedział, że grał na skrzypcach za kilka milionów dolarów, nikomu nawet nie przyszło do głowy, że jutro gra koncert w filharmonii na który już dawno wyprzedano bilety. Pomimo wielkich umiejętności nikt go nie zauważył, nawet nikomu nie przyszło do głowy, że to jest wirtuoz. Po prostu grał w podziemiu, był ubrany przeciętnie,a słuchało go może kilka osób. Nie miał na sobie eleganckiego smokingu, nie miał wielkiej publiczności i nie grał w wielkiej ekskluzywnej filharmonii.

Pomimo, że ten wielki wirtuoz skrzypiec grał całkiem za darmo, to nikt go nie docenił. Nikt nie docenił jego talentu, nikomu nawet nie przyszło do głowy, że może być to ktoś wielki. A gdyby zamienić podziemie na filharmonię, a gdyby zamienić byle jakie ubranie na elegancki smoking, a gdyby zamienić kilka osób na kilkaset to już inaczej by się na niego patrzyło.

Jak to się ma do atrakcyjności?

Możesz być zajebisty, możesz mieć milion w rozumie, możesz być naprawdę bardzo fajnym facetem, ale jednak możesz być Niedoceniany, a przez to nikt nie da Ci szansy. Możesz mieć wielkie umiejętności, ale np: ciągle będziesz bezrobotny, bo nikt ich nie doceni, nawet nie da Ci szansy na pokazanie co potrafisz. Możesz być zajebistym facetem, ale z kobietami będzie Ci szło pod górkę….

Twoja Pewność siebie, postawa, To jak o sobie myślisz, to jak się prezentujesz i wiele innych aspektów będą Twoją Filharmonią, Smokingiem, Publicznością dzięki, którym będziesz Doceniany.

Ja nad atrakcyjnością pracuję codziennie i Ty też będziesz.

P.S

Jak podoba Ci się to co robię i chcesz mnie wesprzeć, ponieważ daję Ci do myślenia, to możesz przelać mi na piwo lub kawę klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Co prawda amerykańskim żołnierzem to ja nie jestem, ale będzie mi bardzo miło, że mnie w taki sposób doceniłeś. Będzie na serwer, domenę i autoresponder oraz na rozwój strony. Będzie też na moją motywację :):)

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

5 Komentarzy

    1. Tak i już pierwsze problemy wynikają z tego;). Ale blog będzie zmieniał wygląd na bardziej atrakcyjniejszy i przyjemniejszy dla oka. Z tym, że mam dwie lewe ręce do kompa i cierpię na brak czasu będzie się to opóźniać:)

  1. „Możesz mieć wielkie umiejętności, ale np: ciągle będziesz bezrobotny, bo nikt ich nie doceni, nawet nie da Ci szansy na pokazanie co potrafisz. Możesz być zajebistym facetem, ale z kobietami będzie Ci szło pod górkę….”

    Skądś to znam….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button