Wszystkie WpisyJak Odzyskać Byłą Dziewczynę

Kiedy była dziewczyna się do mnie odezwie? Czy moja ex w ogóle się do mnie odezwie?

Kiedy była dziewczyna się do mnie odezwie? Czy moja ex się do mnie jeszcze odezwie?

Takie najczęściej dostaje pytania od osób, które chcą odzyskać swoją byłą dziewczynę! Również takie pytania zadają mi faceci, z którymi dopiero co rozstała się dziewczyna!

Pamiętam ja sam również jak rozstałem się z moją ex dziewczyną, to zadawałem sobie tego typu pytania i przeszukiwałem internet w celu odpowiedzi!

Jeśli jesteś po rozstaniu i również zadajesz sobie  pytanie w stylu:

Czy była dziewczyna, jeszcze się do mnie odezwie, a jak to kiedy?

To postaram Ci się bardzo dokładnie odpowiedzieć na pytanie, tak abyś miał wszystko czarno na białym!

Kiedy była dziewczyna się odzywa do swojego byłego faceta?

Żeby była dziewczyna odezwała się do swojego ex faceta, to musi mieć ku temu jakiś powód!

Tym powodem są najczęściej emocje, które sprawiają, że eks dziewczyna zaczyna szukać kontaktu.

Jeśli byłeś z kobietą kilka lat, gdzie jeszcze razem mieszkaliście czy nawet pracowaliście i spędzaliście każdą chwilę razem, to naturalną rzeczą jest, że nigdy nie będziesz dla niej obojętny! Zawsze będzie reagować na Twoje imię i nazwisko.  A co za tym idzie, może być ciekawa co u Ciebie, podobnie jak i Ty będziesz ciekawy co u niej! 

Tak jest i tego się nie przeskoczy, chyba, że skrzywdziłeś kobietę do tego stopnia, że ona czuje do Ciebie taki wstręt, taką nienawiść, że nawet nie chce o Tobie słyszeć!  Taką kobietę nie będzie interesowało już co u Ciebie, przynajmniej na początku rozstania. Być może za jakiś czas emocje jej opadną i inaczej będzie podchodziła do Twojej osoby.

Kobiety są z natury bardzo ciekawskie. Ciekawość to emocja, która zaspokojona może uruchamiać kolejne emocje w kobiecie. Kobiety są bardzo emocjonalne, więc odczuwają emocje mocniej, niż my faceci, więc odzyskiwanie ex powinieneś oprzeć o emocje, a nie o suchą logikę.

Jeśli byłeś w długoletnim związku, to naturalną rzeczą będzie, że Twoja ex w pewnym momencie zacznie myśleć, co tam u Ciebie słychać? Nie da się tak łatwo wyrzucić swojego ex z pamięci. Za wiele was łączy! Wtedy włącza się ciekawość, która może sprawić, że:

 • Twoja była przegląda portale społecznościowe w poszukiwaniu jakiś nowych wiadomości o Tobie. Ogląda relacje na Instagramie, otwiera Snapy, które wysyłasz, czy przegląda Facebooka. Wchodzi w linki, które udostępniasz i słucha piosenek, które wrzucasz. 
 • Twoja była lub jakaś osoba z nią związana wypytuje się o Ciebie waszych wspólnych znajomych jak ich macie.
 • Jakaś wasza wspólna znajoma osoba również może odzywać się do Ciebie w poszukiwaniu jakiś informacji.
 • Twoja zaczyna bywać w miejscach w których istnieje prawdopodobieństwo spotkania Ciebie. Może to być impreza u wspólnego znajomego na której śmiało mogłoby jej nie być, ale jednak się pojawiła.
 • Bezpośrednio szuka kontaktu z Tobą pod byle pretekstem.
 • Komentuje zdjęcia na FB czy daje „lajki”. Jest to też forma jakiegoś kontaktu z jej strony, ponieważ kobieta poświęca swój czas na to.

Jak widzisz Twoja ex może szukać kontaktu z Tobą pośrednio przez inne osoby czy miejsca, a także bezpośrednio poprzez jakiś pretekst do odezwania.

Moja ex dziewczyna szukała pretekstu do nawiązania kontaktu na różne sposoby.  Pamiętam jak napisała mi SMS-a:

-Masz pozdrowienia od Adama

Adama, który prawdę mówiąc koło chuja mi latał i ona o tym doskonale wiedziała, ale mimo to przekazała mi te pozdrowienia, by potem trochę pociągnąć temat w stylu-co słychać i zamilknąć!

Potem napisała mi SMS-a:

Mam Twoją czapkę

Czapkę zimową! Jakąś szmatę brudną, w której nawet nie chodziłem, a nie omieszkała mnie o tym poinformować w Lipcu, kiedy były 30 stopniowe upały.

-Co mogłę chłopakowi kupic na urodziny?

Również i takie pytanie mi zadała, jak gdyby nigdy nic! Jakbym był jakimś kurwa jej friendem! Musiała akurat mnie się spytać, co może nowemu fagasowi kupić na urodziny! Mi nic nie kupiła na urodziny, ale jemu już tak. A ja zamiast odpisać, że gumową lalę, to podłapałem temat jak głupi i odpisałem:

-Zaskocz go czymś!

Również bardzo często zdarzały jej się niby pomyłki SMS-a, że niby nie do mnie i pomyłka i że przeprasza. Chciała bardzo, abym wiedział, że dzisiaj idzie na imprezę i nie wie jaką spódnicę ma założyć!

Kiedy kobieta zaczyna szukać kontaktu ze swoim byłym facetem?

Trudno określić kiedy!  Chociaż większość porzuconych owieczek zadaje mi pytania tego typu i oczekuje konkretnej odpowiedzi ze wskazaniem na miesiąc, tydzień, dzień, a nawet i godzinę! Z doświadczenia mogę powiedzieć, że od kilku dni do 3 tygodni! Jeśli po 3 tygodniach kobieta nie odezwie się do Ciebie, to znak, że może mieć na Ciebie naprawdę bardzo mocno wyjebane!

Niestety wszystko zależy od Ciebie! Bardzo dużo zależy od tego jak wyglądało wasze rozstanie! Jeśli podczas rozstania zacząłeś pajacować, błagać, płakać, klękać, poniżać się, wyzywać, grozić, wieszać i potem przez najbliższe kilka tygodni kontynuujesz festiwal frajerstwa, to po kiego chuja ona ma się odzywać? Po co ma to robić, jak na razie to nie ma potrzeby? Nie ma potrzeby, bo jak na  razie to Ty zaczynasz szukać kontaktu z nią!

Żeby kobieta zaczęła szukać kontaktu ze swoim ex, to musi mieć ku temu powód. Tym powodem może być:

 • To, że rozstanie idzie nie tak jak tego oczekiwała:

Większość kobiet miała za sobą kilka związków. Jedne były dłuższe inne krótsze. Mając związki za sobą mniej więcej wiedzą jak faceci zachowują się podczas rozstania. Kobiety mniej więcej wiedzą czego mogą się spodziewać po facecie. I jeśli Ty, który ma opinię łobuza i narwańca, po zerwaniu mówisz ze spokojem w głosie:

-Dziękuję za wspólny czas! Powodzenia! 

I odwracasz się na pięcie i idziesz w swoją stronę, nawet się nie odwracając za nią, to właśnie w tym momencie dajesz bardzo mocno kobiecie do myślenia i zasiewasz w jej głowie ziarnko, które zacznie kiełkować i podsyłać myśli w stylu:

-Czy, aby na pewno dobrze zrobiłam zrywając?

 • Kompletna cisza z Twojej strony:

Powiedziałeś, że  dziękujesz za piękne chwilę i od tamtej pory cisza z Twojej strony. Rozstałeś się i zajmujesz się sobą. Nie kontaktujesz się ze swoją ex! Przez kilka dni jest taka próba sił! Jeśli nie pękniesz, to  w końcu pęknie ex i zacznie szukać jakiegoś pretekstu na kontakt!

I tu jest właśnie problem, bo większość facetów po rozstaniu nie chce ciszy. Oni chcą kontakt i myślą, że cisza i nieodzywanie się sprawi, że ich ex o nich zapomni i będzie za późno! Więc pękają i zaczynają szukać kontaktu na siłę! Powiem więcej! Niektórzy oczekują ode mnie na tym etapie jakiś magicznym pigułek czy czarodziejskich zaklęć, które sprawią, że ich ex nagle zmieni zdanie. 

Nic bardziej mylnego! Nie da się zapomnieć tak łatwo kogoś z kim się było kilka lat i miało się z tą osobą różne wspomnienia. 

CISZA WYWOŁUJE EMOCJE!

Cisza z Twojej strony wywołuje w kobiecie emocje: ciekawości, tajemniczości, a nawet i zazdrości. Cisza sprawia, że ex przyzwyczajona do kontaktu z Tobą zaczyna czuć się jakoś tak: dziwnie, nieswojo. Zawsze pisaliście ze sobą i ona przyzwyczaiła się do takiego kontaktu.  Dodatkowo cisza i brak kontaktu może wywołać w kobiecie emocje tęsknoty. Kobieta po pewnym czasie może zacząć tęsknić za swoim byłym facetem.

Jeśli boisz się, że poprzez ciszę stracisz na zawsze swoją ex, to w sumie i tak jej nie masz, więc to za wiele nie zmienia w Twoim życiu. 

Jeśli w związku byłeś miękką piczką, skamlącym jamnikiem czy zazdrosnym tyranem, to kurwa chociaż teraz zachowaj się jak prawdziwy facet, który nie szuka na siłę kontaktu ze swoją ex, z którego i tak cały chuj wynika!

Zachowaj swój HONOR! I nie szukaj kontaktu na siłę! Żeby odzyskać byłą dziewczynę, to najpierw musisz odzyskać szacunek, atrakcyjność oraz autorytet w jej oczach, który kiedyś miałeś. Więc zacznij od tego, że nie będziesz szukał z nią na siłę kontaktu!

Jakiś czas temu spotkałem się po kilku latach z kobietą z którą się kiedyś spotykałem. Powiedziała mi, że od tamtej pory miała kilku facetów i w sumie ja jako jedyny z jej dotychczasowych facetów nie biegałem za nią i nie szukałem z nią na siłę kontaktu, tylko zniknąłem. 

Opowiadała mi jak wielokrotnie biła się z myślami czy do mnie napisać czy nie. Bywały dni, że nawet nie przespała nocy, bo miała ciągle tego typu myśli w głowie!

Cisza z Twojej strony jest to czas dla Ciebie. Jest to czas, abyś coś zrobił dla siebie, dla swojego życia. Jest to czas zmian! Po to jest cisza!! Ona jest dla Ciebie! Masz się wyciszyć, odswieżyć stare znajomości czy dawne, zapomniane pasje! Cisza jest po to, abyś zaczął stawać na nogi! Cisza jest po to, abyś zrobił coś nowego. Cisza jest po to, abyś kurwa:

Odzyskał siebie, swoje jaja, swoje dawne życie i błysk w oku, który kiedyś miałeś!!

Lub stworzył sobie nowe, które bardzo chciałeś! Po to jest cisza!

 • Macie wspólne jakieś sprawy lub niedokończone rzeczy!

Masz jakieś rzeczy ex? A może ex ma również jakieś Twoje? Ok! Nie upominaj się o nie od razu! No chyba, że to coś cennego lub Tobie bardzo potrzebnego. Niech te rzeczy jej o Tobie przypominają jak najdłużej, aż w końcu dadzą jej pretekst do odezwania się do Ciebie. Podobnie jest z jakimiś sprawami, które was łączą! 

Dlatego warto mieć z kobietą jak najwięcej wspomnień i elementów, które was w jakiś sposób „łączą”. Niektórzy mają dziecko, kredyt, biznes, a inni tak jak np: ja ze swoją dziewczyną mamy naszego, wspólnego królika. 

 • Święta, urodziny, imieniny!

Mogą sprawić, że ex poprzez życzenia będzie szukała kontaktu!

 • Odniosłeś jakiś sukces, za który Ci pogratulowała:

Wygrałeś jakieś zawody? Zrobiłeś jakieś uprawnienia? Zdałeś egzamin na który przygotowywałeś się jeszcze jak byłeś z ex? 

 • Zaczynasz się zmieniać i ona to widzi!

A gdzie może zobaczyć? Na Facebooku czy Instagramie, gdzie masz duże pole do popisu lub ktoś „życzliwy” może jej donieść, że idziesz cały czas do przodu przez życie. Poprzez Facebooka masz kontakt ze swoją ex, tak naprawdę nie mając z nią kontaktu. Masz z nią kontakt, mimo, że nie szukasz go. I to jest potęga mediów społecznościowych. Twoja ex ma z Tobą pośredni kontakt, ponieważ widzi co się u Ciebie w życiu dzieje. 

Widzi czy schudłeś, przytyłeś, przypakowałeś, kupiłeś coś, byłeś gdzieś, zmieniłeś to, pozbyłeś się tamtego! Rzuciłeś palenie, zacząłeś dbać o siebie, zmieniłeś towarzystwo, bywasz w ciekawych miejscach, zapisałeś się do klubu o którym ciągle jej wspominałeś itd!

Twoja ex widzi wszystko, a jak nie widzi, to widzą to jej koleżanki czy wasi wspólni znajomi, którzy przekażą jej to i owo. Mimo, że nie jesteście razem, Twoja ex ma poczucie, że dalej „jesteś”  gdzieś koło niej. Twoja ex czuje, że się gdzieś niedaleko „przewijasz”. Jesteś dalej jej „bliski”.

Problem niestety wielu facetów, którzy chcą odzyskać swoją byłą dziewczynę jest taki, że odpierdalają jakieś cuda niewidy, istne kabarety podczas rozstania, że poprzez ten festiwal frajerstwa ich ex wypierdala ich z fejsa i blokuje wszędzie, gdzie się tylko da! Kobieta żyje w negatywnych emocjach i naprawdę musi upłynąć trochę czasu, aż jej trochę przejdzie!

 • Twoje możliwości

Bardzo często kobiety odzywają się do swoich byłych facetów pod pretekstem jakieś pomocy, przysługi czy pytania! 

Pamiętaj, że jak pomagasz w czymś swojej ex, to nie ma nic za darmo! Jest coś za coś! Musi ona również coś zrobić dla Ciebie! Odmawiając czy stawiając tak sprawę zaczynasz pokazywać kobiecie, że się trochę zmieniło! Już nie jest tak, że jesteś na jej każde zawołanie! W taki sposób odzyskujesz pomalutku w jej oczach szacunek. Nie bój się mówić ex dziewczynie „NIE” oraz nie dawaj wgonić się w jakieś poczucie winny!

Co Ty masz z tej transakcji? Co Ty masz z tego, że Twoja ex dziewczyna się do Ciebie odezwała?

No właśnie? Co Ty masz z tego? Większość facetów jara się jak małe dzieci, jak ich ex do nich napisze, czy da jakiegoś im lajka na Facebooku. 

To, że Twoja kobieta się do Ciebie odezwała, to niby coś znaczy, ale tak naprawdę to nic nie znaczy! Do odzyskania jeszcze długa droga, pełna pułapek!!!

P.S

Zapisz się na newslettera i bądź na bieżąco z blogami. Podam imię, maila i pobierz darmowego E-BOOKA „Atrkcyjność w Pigułce”. Ponad 300 stron na temat atrakcyjności, pewności siebie i sprawiana, aby żyło się lżej na tym świecie.

Polub mnie również na Facebooku!! 

Możesz polecić mnie swoim znajomym, a jak bardzo chcesz mi podziękować za blogi, to kliknij w poniższy link i „dej” 3-5 zł na jakiegoś browara!!!

P.S

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

P.S II

Mało Ci wiedzy? Chcesz więcej? To czytaj!!!

 1. Jak Zapomnieć o Byłej Dziewczynie
 2. Kontrola Emocji w Związku i Po Burzliwym Rozstaniu
 3. Jak odzyskać Ex Dziewczynę VS Jak Odbić Zajętą Kobietę
 4. Jakie Masz Szanse Na Odzyskanie Swojej Byłej Dziewczyny
 5. Kim Jest Nowy Facet Twojej Byłej Dziewczyny
 6. Twoja Była Dziewczyna Wróciła Do Ciebie? Czy Aby Na Pewno?
 7. Młodość Musi Się Wyszaleć, Kobiety Również
 8. Jak Odzyskać Byłą Dziewczynę, Która Od Ciebie Odeszła
 9. Czy warto przyjaźnić się ze swoją byłą dziewczyną

 

 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

7 Komentarzy

 1. Co jeśli dziewczyna dość dużo odzywała się w pierwszych dniach-tygodniach po rozstaniu a teraz już znacznie mniej (ok 6-7 tygodni od rozstania)?

 2. Jak już kobieta odchodzi i przemysl i wszystko to się nie odezwie za skarby Świata ex już nie istnieje i tyle. Jeśli ma innego tym bardziej nie myśli o ex tylko o nowym facecie mój zwiazek rozpadł się po 9 latach i od 14 miesięcy brak kontaktu. Wiem że jej rodzina za tym też stała i dobrze wiedziała że jest ” frajer na boku którego zaakceptowali” facet który jest 10 lat starszy i wygląda jak Rumcajs i co ? To że pewnie ma siana od ch……a i wszystkim to pasuje. Jeśli już tak jest to ma w dupie byłych i nic tego nie zmieni jest tylko jedna racja w tych całych Emocjach,Logice że zwiazek zawsze kończy się z powodu osoby 3 tyle😁 Kobieta nigdy nie puści faceta którego kocha jeśli nie ma innego.

 3. Blog serio daje dużo do myślenia. Miałem łaskę przez rok.czasu, byłem chujem latała za mną innych którzy się płaszczyli olewala. Doszło do rozstania. Po 3 miesiącach kolejne spotkanie, zrobiłem błąd, powiedziałem że ją chce i teraz gra ze mną. Czas by pograć z nią a przede wszystkich nie tracić godności bo.to skurwiale jak latasz i chuja z tego masz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button