Relacje z KobietamiJak Odzyskać Byłą DziewczynęWszystkie Wpisy

Kim jest facet Twojej byłej dziewczyny?

Kim jest facet Twojej byłej dziewczyny?

Kim jest facet Twojej byłej dziewczyny, czyli trzy kategorie mężczyzn do których najczęściej kobiety odchodzą po rozpadzie związku.

Przeważnie jak kobieta odchodzi od faceta, to za chwile znajduje sobie nowy zamiennik. Szczególnie tak jest w długoletnich związkach czy małżeństwach. Frajer Twojej byłej dziewczyny wcale nie spadł jej z choinki. On już wcześniej krążył dookoła niej i grzecznie czekał w ukryciu. W ukryciu z którego wyciągnęła go właśnie w odpowiednim momencie.

Kim on może być? Kim może być facet Twojej byłej dziewczyny? Odpowiem Ci jednym zdaniem. Może być każdym.

 • Może być jej przyjacielem, który nieudolnie robi pod nią podchody wiele lat. Ona przez wiele lat się śmiała z niego, aż tu nagle szczęka opada Ci do ziemi, kiedy dowiadujesz się, że ta ciotunia odbiła Ci dziewczynę. Odbiła? Za dużo powiedziane. Przeważnie to Ty sam popchałeś ją w jego ramiona. On nic nie musiał robić. Wystarczy tylko, że „gdzieś tam” sobie był i krążył wokół niej od czasu do czasu pytając się jej „co tam słychać”.
 • Może to być jej kolega z pracy, którego przez wiele lat nie zauważała, aż tu nagle na przerwie śniadaniowej on rzucił głupim, nieśmiesznym żartem, z którego śmiała się tylko Twoja ex. On w zasadzie też za bardzo nie musiał nic robić, aby ją zdobyć. Twoja kobieta już dawno odeszła od Ciebie emocjonalnie, a skoro tak to odejście „fizyczne” jest tylko kwestią czasu. Tu też wiele nie potrzeba, aby ją Ci odbić.  Najczęściej ludzi łączą wtedy wspólne tematy. Temu się związek nie układa i jej się również nie układa. A skoro tak, to otwiera się furtka do flirtu, który może dać Twojej kobiecie emocje, których dawno nie czuła, a przez to dostać pretekst i siłę do odejścia od Ciebie.
 • Może to być jej dawna „miłość”. Miłość lub facet z którym ma tzw. „niedokończone” pewne sprawy sercowe. Kiedyś pojawił się w jej życiu, ale mu się nie udało, więc zniknął na jakiś czas, aż tu nagle, pewnego razu kontakt się odświeżył zupełnie przypadkiem. Wielokrotnie kobiety odzywają się do swoich „byłych” czy niedoszłych facetów pod różnymi postaciami i pretekstami, gdy w jej związku nie najlepiej się układa. Odzywają się gdy jej „były” czy „niedoszły” w jakiś sposób dalej jest w jej mentalnym zasięgu i z którym jest „jakiś” kontakt. Ostatnio na Facebooka zaprosiła mnie moja dawna koleżanka z pracy. Była to osoba z którą sobie tylko flirtowałem w pracy jak dane nam było ze sobą pracować. Z początku nie wiedziałem kto to, ale bardzo szybko okazało się, że to moja koleżanka, ponieważ zaraz do mnie napisała- co tam słychać i w czasie wymiany dosłownie kilku wiadomości „co u nas”, dowiedziałem się, że u niej „jako tako” i się rozwodzi. Oczywiście rzuciła między wyrazami „piwo”, że trzeba się na nie kiedyś zgadać.
 • Może być to jej ” były”, z którym była kilka lat temu i jakoś teraz „odświeżyła” sobie kontakt. Może być to jej były, któremu obiłeś dziewczynę i teraz on szuka rewanżu. Był gdzieś w jej sercu przez te lata na dnie i nagle pojawił się w odpowiednim czasie oraz w odpowiednim miejscu. Kto wie czy ona pierwsza nie szukała z nim kontaktu? Moja ex odezwała się do mnie po 7 latach, tak niby przypadkiem. Kiedy wszedłem w jej profil to zobaczyłem napis: matka i ojciec w jednym. Już wiedziałem co jest grane!
 • Może być to osoba poznana, gdziekolwiek i przez kogokolwiek. Może być to osoba poznana przez internet czy przez koleżankę. Może być to też charyzmatyczny uwodziciel, który pewnego razu podszedł do niej na ulicy i się po prostu do niej tylko uśmiechnął. Cóż, z doświadczenia wiem, że poznanie zajętej kobiety, która jest w fazie odejścia emocjonalnego od swojego faceta, jest dużo prostsze, niż w przypadku poznania wolnej kobiety. Zajęta kobieta, która jest już w fazie odejścia emocjonalnego lub kiedy już całkowicie odeszła emocjonalnie od faceta, o niekiedy potrzebuje tylko małego impulsu, aby odejść. Ten impuls da jej odwagę to zrobić. Takim „impulsem” może być każdy.

Kiedy Twoja kobieta odchodzi od Ciebie:

Kiedy Twoja kobieta odchodzi od Ciebie, to już nie jest Twoją kobietą tylko byłą kobietą-naturalnie. Jednak wielu facetów z przyzwyczajenia dalej tkwią z nią w związku.

Co robi zazwyczaj wtedy kobieta?

Prawdopodobnie spotyka się już z innym facetem. Może nawet nie być to nic zażyłego. Może ona sobie z nim tylko pisać, ale już wypełnia tym swój czas i dzień, aby nie myśleć o byłym.

Co robi w tym czasie były? Zazwyczaj myśli o niej, o związku, wspomina wszystkie chwile, nie może znaleźć sobie miejsca na ziemi. Zaczyna rwać sobie włosy z głowy na samą myśl o tym, że może ona się z kimś już spotykać. Zaczyna więc szukać z nią kontaktu pod różnymi postaciami.

I TU JEST PIES POGRZEBANY!!!

Kobieta spotykając się z nowym facetem zaczyna go dopiero sobie szufladkować w głowie. Do jakiej szufladki go wrzuci, to zależy głównie od tego faceta, jego umiejętności uwodzenia, zasobów, tego jak wypada na tle Ciebie pod każdym względem, ale również zależy to od Ciebie. Od Ciebie, a właściwe od Twoich błędów jakie możesz popełnić:

Jeśli nie chcesz popełniać błędów to masz tutaj bardzo mocny pakiet darmowej wiedzy, który pomoże Ci mieć przewagę nad swoim konkurentem.

  1. Jak Zapomnieć o Byłej Dziewczynie, Czyli Psychologiczne Triki, Które Pomogą Ci Wymazać Byłą Dziewczynę z Głowy
  2. Jak Wygląda Rozstanie?
  3. Jak Odzyskać Byłą Dziewczynę VS Jak Odbić Zajętą Kobietę, Czyli Spojrzenie Na Relacje Damsko-Męskie z Dwóch Perspektyw
  4. Jakie Tak Naprawdę Masz Szanse, Aby Odzyskać Swoją Byłą Dziewczynę?
  5. Jak odzyskać ex, byłą dziewczynę
  6. Czy warto przyjaźnić się ze swoją byłą dziewczyną

Ewentualnie napisz na: damcidomyslenia@gmail.com lub tyab@damcidomyslenia.pl jeśli potrzebujesz konsultacji w tego typu sprawach odzyskania byłej dziewczyny lub nie radzisz sobie po rozstaniu. Tylko z góry mówię, że musisz polać mi dobrą butelkę whisky lub wódki, a wtedy dostaniesz godzinę mojego cennego czasu, jeśli oczywiście stwierdzę, że da się Ci  w ogóle pomóc.

Jak kobieta szufladkuje sobie mężczyzn zaraz po rozstaniu?

Tak jak Ci wcześniej wspominałem. Kobieta po rozstaniu jest bardzo podatna na męskie towarzystwo. Jednak nie oznacza to, że facet z którym się buja zaraz po rozstaniu z Tobą od razu zostanie jej mężem. Wszystko zależy do jakiej szufladki go wrzuci. A do jakiej może wrzucić?

 • Plaster! Zapchaj dziura:

Jest to tak zwany pocieszyciel. Praktycznie każda kobieta po rozstaniu ma takiego plastra oficjalnie czy nieoficjalnie. Nawet jeśli myślisz, że Twoja była dziewczyna jest sama i z nikim się nie spotyka, to ja na Twoim miejscu ręki bym sobie uciąć za to nie dał.

Być może wielokrotnie sam byłeś tzw. plastrem. Spotykałeś się z kobietą, miałeś z nią seks, niby wszystko było fajnie, zacząłeś się wkręcać, aż tu nagle ona zaczęła się od Ciebie odsuwać. Zaczęła ograniczać kontakt, aż całkiem zamilkła. Potem dowiadywałeś się, że ma nowego chłopaka. Wielce prawdopodobne jest wtedy to, że kobieta wraca do swojego byłego faceta.

Plaster jest to osoba, która jest potrzebna kobiecie do tego, aby jakoś przetrwać rozstanie z facetem. Plaster wypełnia jej czas, ale tylko tyle. Kobieta nie widzi go w roli kandydata na chłopaka czy przyszłego męża. Plaster może nie dawać jej poczucia bezpieczeństwa. Wszystko zależy od jego zasobów. Kobieta porównuje swojego ex do plastra pod różnymi kątami i sama stwierdza, że jednak jej były facet wypada o niebo lepiej.

Moja ex była w sumie takim plastrem dla faceta, który obił mi ją. Był to mój kolega z pracy, który zatrudnił się z 1,5 miesiąca wcześniej w tej samej firmie w której wszyscy pracowaliśmy. On przeżywał kryzys w swoim związku, więc zaczął do niej sobie świrować. Tak się składa, że i my przeżywaliśmy kryzys z którego nie zdawałem sobie w ogóle sprawy, ponieważ bagatelizowałem wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiące o tym, że moja dziewczyna odeszła ode mnie emocjonalnie.

Gołąbeczki sobie gruchały, ja próbowałem ją odzyskać robiąc multum błędów i jednocześnie popychając ją w ramiona tego frajera. Co zrobił frajer? Frajer po pewnym czasie pogodził się ze swoją dziewczyną, zwolnił się z pracy, bo zrobił prawko na TIR-y i olał moją dziewczynę, która mając konkurentkę zaczęła się coraz bardziej w niego wkręcać. Ja myśląc, że skoro jej nie wyszło z frajerem, to ona wróci do mnie. Więc znów zacząłem popełniać błędy, które sprawiły, że ona zaczęła szukać sobie pocieszyciela. Szukała i znalazła. Kolejnego frajera z mojej pracy, który widząc całą sytuację zaczął do niej podbijać.

Ja widząc to wszystko dałem sobie z nią spokój i się zaczęło. Zaczęło jej nie wychodzić z plastrem, więc zaczęły się telefony i szukanie kontaktu ze mną pod różnymi pretekstami. Mimo iż miała faceta, z którym mieszkała, to tak czy siak on był dalej plastrem dla niej.

 • Narzędzie do karania i wywoływania zazdrości:

Jest to coś w rodzaju plastra. Z tym, że różnica jest taka, że kobieta z plastrem nie za bardzo się obnosi publicznie, a tym bardziej stara się go ukryć przed swoim byłym, to w tym wypadku obnosi się z nim wszędzie. Wrzuca zdjęcia na Facebooka, pokazuje jaka ona jest szczęśliwa, a wszystko po to, aby wywołać w facecie określone zachowania. 

Najczęściej chodzi o wywołanie w nim zazdrości. Zazdrości i pokazania mu co stracił, albo ukarania go. Kiedyś będąc w klubie zaczęła prowokacyjnie tańczyć koło mnie pewna kobieta. Ja widząc widok wypiętej w moją stronę, falującej dupy, nie zastanawiałem się dłużej, tylko podbiłem w rytm muzyki. Zaczynamy tańczyć, a kobieta zaczęła bardzo mocno się do mnie przytulać. Można wręcz powiedzieć, że zaczęła włazić na mnie, wieszając mi się na szyi. Zapaliła mi się wtedy czerwona lampka w głowie, że coś mi to idzie za łatwo. Nagle dostałem od niej namiętnego buziaka w usta po którym wyszeptała, że jej były chłopak patrzy się na nas. Spojrzałem po ludziach koło parkietu i nie dało się zauważyć dyszącego jak byk, blisko 2 metrowego, łysego skurwysyna.

Podobnie było z moim kolegą, który poznał pewnego razu dziewczynę, która dosłownie na dniach rozstała się ze swoim chłopakiem po kilkuletnim związku. Z doświadczenia wiedziałem, że to nie wróży nic dobrego, ponieważ ona jeszcze nie zakończyła tego rozdziału w swojej głowie i dalej jest ze swoim eks w związku.

Występowała w niej taka sprzeczność:

 • Bardzo emocjonalnie reagowała na każdą wiadomość związaną z jej byłym.
 • Cały czas pokątnie sprawdzała co u niego, chociażby włażąc do niego na Facebooka.
 • Cały czas mimochodem wspominała o nim i nawiązywała do niego pod różnymi postaciami np: o to jest ta restauracja w której byłam z Arkiem.

I jednocześnie bardzo mocno obnosiła się ze swoją nową znajomością dookoła. Mimo, że mojego kolegę znała dosłownie kilka dni, a już zdążyła zaprosić na Facebooka prawie wszystkich naszych znajomych w tym mnie oraz zalać go zdjęciami, które ukazywały jak bardzo jest teraz szczęśliwa z moim kolegą.

Dodatkowo starała się wyciągać go w te miejsca w których może zostać zauważona przez swojego byłego lub osoby z nim związane. Taka kobieta nie zachowywała żadnej dyskrecji.

Jak to się skończyło? Kobieta zdobyła takim sposobem dwa psy i trzymała je na jednej smyczy. Miała biegającego za nią eks, ale również zazdrosnego nowego chłopaka. Chłopaki o nią rywalizowali ze sobą, ale zapomnieli o jednej, bardzo ważnej zasadzie uwodzenia. Wokół atrakcyjnej kobiety kręci się zawsze kilku facetów.

I tak było tym razem. Po jakimś czasie, kiedy jej eks narobił dużo błędów i mój kolega, w jej życiu pojawił się kolejny facet, który również nie spadł jej z choinki, lecz trzymała go w ukryciu do czasu, aż się upewni, że to jest odpowiedni facet na związek. Umysł jej się trochę zresetował i po trzech miesiącach walki kogutów o jej względy związana się z nowym chłopakiem i urwała kontakt z pozostałymi panami.

Takim sposobem przejdźmy do kolejnego faceta jakim jest.

 • Nowy facet na nowy związek:

Kobieta po długoletnim związku musi się zresetować. Okres resetowania jest to okres doklejania sobie plastrów oraz okres potyczek ze swoim eks. Jednak z czasem poznaje gościa, z którym wchodzi w związek. Jeśli kobieta ma już swoje lata i wcześniej była w długoletnim związku, to prawdopodobnie taki facet bardzo szybko zostanie jej przyszłym mężem czy ojcem jej dziecka.

Taki facet najczęściej pojawia się na samym końcu. Kobieta za bardzo nie będzie się z nim obnosiła. Z takim facetem bardzo trudno wygrać o względy kobiety. Czemu? Bo zazwyczaj zdążyłeś już popełnić multum błędów po rozstaniu, które zabierały w oczach kobiety Twój: HONOR ORAZ SZACUNEK DO TWOJEJ OSOBY!!

Podsumowanie:

Nie traktuj tego co napisałem jako ścisłej instrukcji i prawdy objawionej. Jest jeszcze tutaj wiele przykładów szarości o których można pisać i pisać. Tak mniej więcej to wygląda.

P.S

Jak dałem Ci do myślenia i chcesz mnie w jakiś sposób wesprzeć, to możesz mi postawić “małą czarną”, bo lubie brunetki :):)

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

14 Komentarzy

 1. Cutuje : „Chłopaki o nią rywalizowali ze sobą, ale zapomnieli o jednej, bardzo ważnej zasadzie uwodzenia.”
  Co to za zasada ? 🙂

  1. Że jak robisz z siebie proszącego śmiecia to kobiety nie zdobędziesz bo facet z pozycji uległej nie jest atrakcyjny.
   Tyab bezlitosne te suczki są XD jeżeli one tak na chłodno manipulują facetami to fajno XD.

 2. Cześć, to ja byłem 2-metrowym łysym.
  Cytuję: „Zaczynamy tańczyć, a kobieta zaczęła bardzo mocno się do mnie przytulać. Można wręcz powiedzieć, że zaczęła włazić na mnie, wieszając mi się na szyi. Zapaliła mi się wtedy czerwona lampka w głowie, że coś mi to idzie za łatwo. Nagle dostałem od niej namiętnego buziaka w usta po którym wyszeptała, że jej były chłopak patrzy się na nas. Spojrzałem po ludziach koło parkietu i nie dało się NIE zauważyć dyszącego jak byk, blisko 2 metrowego, łysego skurwysyna.”
  W oryginalnym tekście dopisz słowo nie – ma być „nie dało się nie zauważyć”.
  Wtedy, jak widziałem moją ex jak z tobą tańczy, to byłem wnerwiony bo podstępnie zwabiła mnie do tego klubu po to żeby mnie ukarać swoim zachowaniem się jak suka w cieczce. Już wcześniej wiedziałem, że to suka w wiecznej rui i już byłem po terapii odwykowej od tej panny. Jak ten głupek dałem się zwabić do tego klubu, a w domu czekała moja kuzynka ze swoją koleżanką, którą poznałem po powrocie z tego klubu – z którą do dziś jesteśmy w szczęśliwym związku. Gdybym z tego klubu wyszedł kilka minut później, to koleżanka mojej kuzynki pojechałaby do domu i nie poznałbym swojej obecnej ukochanej żony…

 3. Moja takiego plasterka w ciagu 3 dni wyciagła („kolega z pracy”).Tyle ze sam olałem temat na 1,5 msc jak sie obudzilem bylo za pozno , wielka miłosc do grobowej deski sie w nich obudziła.I swiete slowa kutas mnie podkopywal od 2 msc a ja przespalem ten moment .Teraz juz chuj musze obejść sie smakiem .I tak tkwie z nia mentalnie 4 msc po rozstaniu .A gołabki sie świetnie bawią i maja wyjebane na cały świat.Mądry blog wszystko sie zgadza w 95 % co przeczytalem .I gdybym to wiedział pół roku wczesniej………..

   1. Powoli staje . Teraz jestem na etapie wyjebania z myśli wroci nie wroci .Chociaz to jest koleś z ostatniego miejsca w łańcuchu wiec moje złudzenie jest coraz mniejsze.Raczej zaraz sie spodnie jej zaczna opinac na dupie bo parcie na to miala takie ze mnie tym wykonczyła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button