Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jak w prosty i szybki sposób zdobyć od kobiety numer telefonu, za pomocą techniki kontraktowej

Jak w prosty i naprawdę skuteczny sposób zdobyć od nowo poznanej na ulicy kobiety jej prawdziwy numer telefonu?

Może być to numer, a może być to jakiś kontakt do niej.

Czym jest techniką kontraktowa? Techniką kontraktowa w sprzedaży jest to technika, która ,, uspokaja,, klienta dając mu odczucie, że wszystko ma pod kontrolą.

Pracując w banku nierzadko musiałem dzwonić po ludziach i wciskać im różne produkty finansowe. Od ubezpieczeń po kredyty. Procedury jeszcze były tak popierdolone, że najpierw trzeba było od klienta wyciągnąć zgodę na przedstawienie oferty.

Nie jest to łatwe kiedy na samá wieść, że dzwonisz z Banku i chcesz im coś przedstawić oni reagują nerwowo i się wyłączają. Trzeba więc było zrobić to w taki sposób, żeby zgodzili się Ciebie wysłuchać, to co masz im do powiedzenia i jednocześnie zgodzili się wziąć kredyt.

W sprzedaży przez telefon człowiek walczy o każdą sekundę uwagi klienta, który początkowo nie jest zainteresowany rozmową. Dlatego też żeby klientom przedstawić ofertę kredytową przygotowaną przez Bank specjalnie dla nich, posługiwałem się techniką kontraktową lub kontraktowania jak kto woli:

Mówiłem wtedy tak:

-Niech mi Pan da kilka minut swojego cennego czasu, abym mógł przedstawić ofertę kredytu przygotowaną przez Bank specjalnie dla Pana. Jeśli uzna Pan, że oferta jest interesująca, na dobrych, korzystnych warunkach i że mamy o czym dalej rozmawiać, to będziemy kontynuować naszą rozmowę, a jeśli Pan stwierdzi, że nie mamy o czym rozmawiać, to po prostu zakończymy naszą rozmowę i  wtedy się rozłącze, a Pan wróci do swoich zajęć. Myślę, że to jest uczciwa propozycja nieprawdaż?

Jest tu zawarty kontrakt. Jest tu zawarta niepisana umowa, która jest niezobowiązująca dla klienta. Klient był wtedy uspokojony, a jego czujność i logika uśpiona. Wtedy do głowy wpadała mu myśl typu:

-A co mi tam szkodzi wysłuchać? Skoro już z nim rozmawiam, to wysłucham. Najwyżej podziękuję za rozmowę jak mówił i się rozłączę.

Jak wykorzystać technikę kontraktowania w zdobyciu numeru telefonu od kobiety?

Bardzo podobnie.

1. Podchodzisz.

2. Otwierasz kobietę.

3. Wywołujesz w niej pozytywne emocje poprzez chwilową rozmowę. Spraw by się uśmiechnęła.

4. Zaznacz na wstępie, że Ci się spieszy i nie masz dużo czasu, żeby miała świadomość, że nie jesteś jakimś natrętem.

5. Chwilę z nią porozmawiaj.

6. Powiedz, że fajnie ci się z nią rozmawiać czy, że masz intuicję na jej temat, ale teraz nie powiesz bo się spieszysz. Każ jej wpisać swój numer telefonu. Podaj jej telefon.

7. Prawdopodobnie możesz napotkać opory w stylu mam chłopaka, nie daję numerów, nie znamy się bla, bla, bla. Nie słuchaj, tylko stanowczo i konkretynie powtórz aby wpisała ci prawdziwy numer. Jeśli dalej będą opory zastosuj technikę kontraktową.

8. Słuchaj umówmy się w ten sposób. Wymienimy się teraz numerami i jeśli  oboje stwierdzimy, że fajnie i ciekawie nam się ze sobą pisze oraz nadajemy na tych samych falach,  mając wspólne na Świat tematy, to będziemy dalej kontynuować naszą znajomość, a jeśli stwierdzimy, że nie pasujemy w ogóle  do siebie, to po prostu przestaniemy ze sobą pisać, wykasujemy nasze numery i naszą znajomość puścimy w niepamięć. Myślę, że się ze mną zgodzisz, że jest to uczciwa poropozycja, Czyż nie?

Tak powiedziany tekst wyłącza kobiecą logikę. Potem dochodzi jej myśl do głowy w stylu:

-Dobra, skoro już z nim tyle rozmawiam, to dam mu ten numer. Zobaczymy jak będzie i co z tego wyjdzie.

Jak podejdziesz do kobiety zadbany, czysty i dobrze wyglądający, to nie ma bata żeby Cię pogoniła.

Możesz tą sekwencję przerobić po swojemu, a nie kopiować słowo w słowo. Zachowaj mniej więcej tylko sam trzon na zasadzie ALBO TAK, ALBO TAK! I TEŻ BĘDZIE FAJNIE.

Zwróć uwagę na swoją mowę ciała przy podchodzeniu, bo ze zdenerwowania możesz zacząć się gibać jak cham w remizie, a głowa będzie Ci latała na boki jak bańka wstańka. Mowa ciała uspokaja również kobietę. Stój wyprostowany i tyle.

P.S

Zastanawiasz się może kiedy najlepiej zadzwonić do kobiety, kiedy dostaniesz już od niej numer telefonu? Kliknij w poniższy blog, który dokładnie Ci to wszystko wyjaśni:

KIEDY, PO JAKIM CZASIE NAJLEPIEJ ZADZWONIĆ DO KOBIETY

P.S II

Zapisz się na newslettera i bądź na bieżąco z blogami. Podam imię, maila i pobierz darmowego E-BOOKA „Atrkcyjność w Pigułce”. Ponad 300 stron na temat atrakcyjności, pewności siebie i sprawiana, aby żyło się lżej na tym świecie.

Polub mnie również na Facebooku!! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rate this post
Pokaż więcej

3 Komentarzy

  1. WAŃKA WSTAŃKA a nie „bańka wstańka: XD XD XD XD XD
    Dobra technika bo laska często tak gada z automatu, albo się wstydzi, albo ma jakieś ograniczenia itp. niekoniecznie to nasza wina. Laski dzisiaj MAJĄ wymagania :3

    1. Wiem, że wańka wstańka. Bańka wstańka wzięła się z tego ,że jak miałem 17 lat pojechaliśmy na wycieczkę klasową do Zakopanego i wychowawca nie puścił mnie na rysy mówiąc że mam chód jak bańka wstańka;-) a ja tylko pijany byłem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button