Jak Odzyskać Byłą DziewczynęRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Dlaczego warto jest spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę – 11 Powodów

Dlaczego warto jest spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę – 11 Powodów:

Dlaczego warto jest spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę
Dlaczego warto jest spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym – czy warto jest próbować odzyskać swoją byłą dziewczynę, która od Ciebie odeszła? Są różne stanowiska związane z tym zagadnieniem. Niektórzy mówią, że należy walczyć i próbować odzyskać  swoją byłą kobietę. Inni mówią, że to nie ma sensu i należy dać sobie z tym spokój. Wszystko ma swoje jasne jak i ciemne strony. Wszystko ma wady, jak i zalety. Zawsze są plusy oraz minusy. Nawet w przypadku relacji damsko – męskich, dotyczących odzyskiwania byłych kobiet.

W Tym wpisie przedstawię Tobie argumenty na to – dlaczego warto próbować odzyskać swoją byłą kobietę. Natomiast już w następnym, przedstawię Ci argumenty – dlaczego nie warto odzyskiwać byłą dziewczynę. Decyzję pozostawię Tobie. Jednak wiem, że prawdopodobnie będziesz chciał mimo wszystko to zrobić, ponieważ żeby to zrozumieć, to trzeba najpierw to przeżyć :):):)


Dlaczego warto jest spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę – 11 Powodów:

Dlaczego warto jest spróbować chociaż raz odzyskać swoją byłą dziewczynę? Powody dla których warto jest spróbować odzyskać swoją byłą kobietę:

1. Próbując odzyskać swoją byłą dziewczynę, zdobywasz bardzo cenne doświadczenie w relacjach damsko – męskich:

Próbując odzyskać swoją byłą dziewczynę, zdobywasz bardzo cenne doświadczenie związane z kobietami i relacjami damsko – męskimi. Próbując odzyskać swoją dziewczynę, zdobywasz bardzo cenną wiedzę dotyczącą związków, ich prowadzenia, a także ich zakończenia. Odzyskiwanie byłych kobiet obok odbijania zajętych kobiet, są to najtrudniejsze i najcięższe relacje damsko – męskie, jakie tylko są. Jednak bardzo mocno dają do myślenia i bardzo szybko uczą psychologii kobiet oraz psychologii związków. Dlatego też jak odeszła od Ciebie dziewczyna, zaciśnij pięści, otrzyj łzy i spróbuj ją odzyskać chociaż tylko raz! Nie dla jej samego odzyskania, lecz dla tego doświadczenia, które właśnie zdobyłeś i będziesz jeszcze zdobywał. Przyda Ci się przy Twoich następnych związkach, które uwierz, że będą dużo lepsze!

COŚ DZIEJE SIĘ PO COŚ!

Doświadczenie zyskujesz nie od razu. Próbując odzyskać swoją byłą dziewczynę, najprawdopodobniej zaczniesz popełniać całą masę nowych błędów, które sprawią, że będziesz się na nich w przyszłości uczył.  I to Ci da właśnie to doświadczenie. Błędy, które odczujesz na własnej skórze. Jak chcesz ich nie popełniać, to najpierw przeczytaj mojego bloga o tym – jak odzyskać byłą dziewczynę, który paradoksalnie nie do końca jest o odzyskiwaniu byłej kobiety, lecz o odzyskaniu siebie. Ale żeby to zrozumieć, to kurwa najpierw trzeba to przeżyć!


Przeczytaj Również: Jak Odzyskać Byłą Dziewczynę, Żonę Czy Kochankę


Co Ci dadzą próby odzyskiwania swojej byłej dziewczyny?

Jakie korzyści dla siebie odniesiesz próbując odzyskać swoją byłą dziewczynę?

 • Dowiesz się na własnej skórze – czy warto próbować w przyszłości odzyskiwać byłą kobietę. Dzięki temu będziesz wiedział na przyszłość jaką decyzję podjąć w takiej sytuacji.
 • Będziesz wiedział na przyszłość – jakich błędów unikać, próbując odzyskać swoją ex. Dzięki temu nie będziesz popełniał głupich błędów i przez to zachowasz w oczach swojej dziewczyny swój szacunek, honor oraz godność mężczyzny.
 • Dowiesz się w jaki sposób kobiety zachowują się po rozstaniu. Dzięki temu będziesz wiedział co robić, a czego nie robić, aby nie wpaść w ich gierki oraz testy.
 • Przy następnym rozstaniu będziesz miał spokój ducha i trochę inaczej je będziesz przeżywał. Jest to bardzo cenna umiejętność, dla której uważam, że każdy facet, powinien chociaż raz być zdeptanym przez swoją byłą dziewczynę. Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
 • Dowiesz się w jaki sposób zachowują się kobiety, kiedy zaczniesz popełniać błędy po rozstaniu. Zobaczysz w jaki sposób zmienia im się nastawienie do Twojej osoby oraz emocje.
 • Dowiesz się w jaki sposób zachowują się kobiety, będące świeżo po rozstaniu. Doświadczysz na własnej skórze ten rollercoaster.
 • Dowiesz się w jaki sposób zachowują się kobiety, które mają nowego już faceta. Zobaczysz w jaki sposób lawirują pomiędzy nim,  a Tobą.
 • Dowiesz się jakie błędy popełniłeś w związku błędy, które sprawiły, że Twój związek się rozpadł. Dzięki temu już tych błędów nie popełnisz w przyszłości.
 • Poznasz na własnej skórze i sercu do czego zdolne są byłe kobiety. I wtedy bliskie będzie Ci powiedzenie – dałbym sobie za nią rękę uciąć….
 • Dowiesz się jak wyglądają tak naprawdę powroty kobiet do swoich byłych facetów, dzięki czemu będziesz wiedział, czemu akurat Twoja ex kobieta teraz chce wrócić do Ciebie, a ta wiedza może uratować Twój honor i godność w oczach swoich, jej, a także Twoich przyjaciół, znajomych, kolegów.
 • Jakie są główne przyczyny rozpadu związków, dzięki czemu będziesz wiedział dlaczego Twoja EX odeszła od Ciebie, z jakich powodów oraz jakich błędów nie możesz popełniać w przyszłości. Będzie to bardzo cenna nauka, która otworzy Ci szeroko oczy.
 • W jaki sposób kobiety najczęściej zrywają z mężczyznami. Przynajmniej raz jakaś kobieta tak zerwie z Tobą i jak się zachowywać w takich sytuacjach. Jest to bardzo ważny punkt na który musisz zwrócić swoją uwagę, mój drogi przyjacielu.
 • W jaki sposób zachować się kiedy kobieta zrywa z Tobą, tak aby zasiać w jej głowie ziarno niepewności, tak aby głowiła się, czy aby na pewno podjęła dobrą decyzję. Twoje zachowanie zetnie ją z nóg. A przy tym dostanie konkretne emocje tj: zdziwienie, szok, zaskoczenie, które z kolei mogą zamienić się w wielką ciekawość. Ciekawość sprawi, że Twoja ex zacznie się głowić nad Tobą i waszym związkiem. Im bardziej będzie się głowić, tym mocniej będzie myślała o Tobie. Im mocniej będzie myślała, tym ponownie będą odżywać w jej wnętrzu pierwotne uczucia do Ciebie, a przyzwyczajenie, które jest między wami, będzie potęgowało to uczucie, co w ostateczności będzie prowadziło do tego, że Twoja ex stwierdzi, że zwyczajnie w świecie się pomyliła.
 • Jak poradzić sobie zaraz po rozstaniu, tak aby przeżyć to jak najmniej uciążliwie dla Twojej psychiki, dzięki temu będziesz lżej przechodził rozstanie, nie będziesz zdesperowany, odzyskasz swoje utracone dawne życie, honor, godność, a na Twojej twarzy znów pojawi się uśmiech.
 • Jakich błędów powinieneś unikać zaraz po rozstaniu, dzięki temu będziesz na bardzo mocnej pozycji do ponownego namieszania jej w głowie, nawet jeśli wcześniej w jej oczach bardzo wiele straciłeś. Być może popełniłeś kilka błędów, jednak na tym etapie nie jest wszystko przesądzone.
 • Poznasz 4 Etapy odzyskiwania swojej EX DZIEWCZYNY KROK PO KROKU-ETAP PO ETAPIE. Przeprowadzę Cię jak małe dziecko za rękę przez ruchliwą ulicę pełną pułapek zastawionych przez Twoją ex. Uwierz, że gra się dopiero zaczyna!!! Jak byłeś z kobietą dłużej niż 3 miesiące, to wywołałeś w niej uczucie przyzwyczajenia, a przyzwyczajenie jest niekiedy gorsze od zakochania.
 • Dowiesz się jak pojawić się z powrotem, dyskretnie w życiu swojej byłej dziewczyny, tak aby myślała, że to przeznaczenie, zbieg okoliczności, czy całkowity przypadek, który podpowie jej, że to być może jest jakiś- ZNAK OD LOSU.  Jest to bardzo ważne, żeby tak pomyślała, bo jak zrobisz to po swojemu, niedyskretnie i w nieodpowiednim czasie, to ona może stwierdzić, że ją prześladujesz.
 • Jak zachować się, gdy przypadkiem spotkacie się gdzieś na ulicy, tak aby wypaść w jej oczach jak najlepiej i namieszać troszkę w głowie.
 • Jak zachowywać się, gdy już odnowicie ze sobą kontakt i jakie pułapki i testy mogą czekać na Ciebie na tym etapie. Jak powinny wyglądać wasze kolejne spotkania, tak by nie zepsuć wszystkiego za wcześnie. I że byś znów nie wylądował na mieliźnie.
 • Jak zachowywać się na imprezie, na której była dziewczyna razem ze swoim, nowym chłopakiem, tak by namieszać jej w głowie i  aby jej chłopak zaczął popełniać błędy.
 • Co robić i jak działać gdy Twoja była dziewczyna ma chłopaka. Jak krok po kroku wybijać go z jej głowy, a kolesiowi rozwalić związek.
 • Nauczysz się prowadzić związek swój w przyszłości w taki sposób,

2. Próbując odzyskać swoją byłą dziewczynę, ruszysz ze swoim życiem do przodu:

 

Próbując odzyskać swoją byłą dziewczynę, najprawdopodobniej ruszysz ze swoim życiem mocno do przodu. Tak się najczęściej dzieje, gdzie były facet będzie chciał coś udowodnić sobie i swojej ex. Być może dzięki temu się zmienisz. Wyeliminujesz swoje wady. Zaczniesz pracować nad sobą. Zaczniesz się zmieniać. Być może dzięki temu przytyjesz, schudniesz, zajmiesz się sobą. Być może dzięki temu wprowadzisz w swoje życie mnóstwo pozytywnych zmian. Będziesz miał motywację do działania. Co prawda z początku tym motorem napędowym do zmian będzie Twoja była dziewczyna i chęć jej odzyskania czy utarcia nosa, ale lepsza taka motywacja, niż żadna. Z czasem dojdziesz do wniosku, że robisz to wszystko dla siebie. Z czasem dojdziesz do wniosku, że to nie ma sensu, ale prawdopodobnie dzięki temu wkurwieniu na siebie, będziesz w zupełnie innym miejscu, niż dotychczas byłeś.


3. Odzyskując swoją byłą dziewczynę, masz szansę na naprawę swoich błędów:

 

Każdy z nas popełnia błędy, szczególnie w związku. Często nie zdajemy sobie sprawy z naszych błędów i dopiero po rozstaniu zauważamy, co robiliśmy źle. Jednakże, próba odzyskania byłej dziewczyny daje nam szansę na naprawę tych błędów. Żeby coś zbudować na nowo, to najpierw trzeba to zburzyć i uprzątnąć teren, by móc od nowa  budować.


4. Warto próbować odzyskać wartościową kobietę:

 

Jeśli wasza relacja była wartościowa, a Ty popełniłeś po prostu błędy, które ją zepsuły, to myślę, że warto podjąć jedną, jedyną próbę w celu odzyskania byłej kobiety i naprawy relacji między wami. Dobre związki są trudne do znalezienia i kiedy już je mamy, to warto o nie dbać. Niestety wiele osób docenia to co miało, dopiero po stracie. Oczywiście mam tu na myśli naprawdę wartościową relację z kobietą, która się rozpadła z Twojej winy czy niedojrzałości, a nie jakąś patologię, która jest idealizowana. Niestety większość facetów uważa, że każda z ich byłych kobiet była wartościowa, a to jest oczywiście nie prawda. Wiele kobiet nie zasługuje na to, aby o nich w ogóle myślano czy nawet tęskniono, a co tu mówić jeszcze o powrotach. Natomiast warto też wiedzieć, że są również bardzo wartościowe kobiety, które odeszły od faceta z jego winy np: jego zdrady czy niedojrzałości. Jeśli uważasz, że taka była Twoja ex i mówisz to bez idealizującej ściemy, a w związku to Ty byłeś tym złym, który dawał dupy po całości jako facet, to walcz o nią i swój związek, nie walcząc, lecz zmieniając siebie.


5. Warto próbować odzyskać swoją żonę i rodzinę:

 

Analogiczna sytuacja jak w punkcie 4. Warto próbować odzyskać swoją żonę i tym samym rodzinę, jeśli Twoja żona była w porządku, a to Ty to wszystko psułeś np: chlałeś, ćpałeś, zdradzałeś, grałeś w kasynach i nie interesowałeś się swoim dzieckiem. W tym wypadku jest też inna sytuacja. Osobiście jestem przeciwny odzyskiwaniu byłych kobiet. Jednak jeśli w grę wchodzi małżeństwo i dziecko, to myślę, że warto podjąć próbę ratowania związku i odzyskania byłej żony, chociażby po to, aby w przyszłości Twoje dziecko, nie było chowane przez obcego faceta. Oczywiście nic  kosztem Twojego honoru, szacunku oraz godności mężczyzny, gdzie Twoja była żona puszcza się z sąsiadem, a Ty chcesz uratować rodzinę. Co to to nie! Nie o to mi chodzi!


6. Warto spróbować odzyskać byłą dziewczynę, dla wspólnych chwil, długiego związku oraz waszej przeszłości:

 

Jeśli mieliśmy długi związek z naszą byłą dziewczyną, to najprawdopodobniej dzieli nas wiele wspomnień i doświadczeń. Często te wspomnienia są piękne i wartościowe. Próba odzyskania byłej dziewczyny daje nam szansę na kontynuowanie tych pięknych chwil i na stworzenie jeszcze bardziej wartościowych wspomnień. Można powiedzieć, że warto spróbować chociaż odzyskać byłą dziewczynę, bo szkoda tego wspólnego czasu i wspólnych planów na przyszłość.

Oczywiście w długoletnich związkach są piękne chwile, które pozostawiają wspaniałe wspomnienia, ale również i te złe w których człowiek popełnił błąd. A błąd, błędowi nie równy. Jednym błędem można przekreślić setki pięknych chwil z kobietą. I na odwrót! Kobieta również może jednym błędem przekreślić wiele pięknych chwil z mężczyzną.  Nie oszukujmy się, ale też jeśli byliśmy z kobietą np: 6 lat i rozstaliśmy się w zgodzie i dobrych relacjach, to myślę, że warto jednak spróbować odzyskać swoją byłą kobietę, jeśli zaczniesz dochodzić do wniosku, że szkoda tych wspólnych lat. Oczywiście nic poza naszym honorem, szacunkiem oraz godnością.


7. Odzyskanie byłej dziewczyny może być powodem do dumy:

 

Jak pisałem wcześniej. Odzyskiwanie byłych kobiet, są to najtrudniejsze relacje damsko – męskie jakie tylko są. I odzyskanie byłej dziewczyny w taki sposób może być dla nas powodem do dumy. Często czujemy się dobrze, kiedy udaje nam się osiągnąć trudne cele i przełamywać własne słabości. Odzyskanie byłej dziewczyny może być dla nas trudnym, ale satysfakcjonującym wyzwaniem, które pozwoli nam zwiększyć naszą pewność siebie i poczucie własnej wartości.


8. Szansa na nowy początek:

 

Odzyskanie byłej dziewczyny może być dla nas szansą na nowy początek. Często rozstanie przyczynia się do zmiany naszej perspektywy na życie i na nasze cele. Jeśli uda nam się odzyskać naszą byłą dziewczynę, możemy zacząć od nowa i tworzyć razem nowe cele i plany. Jak pisałem wcześniej. Żeby coś zbudować na nowo, to najpierw trzeba zburzyć stare i uprzątnąć.


9. Próba odzyskania byłej kobiety, jest szansą na jej lepsze poznanie:

 

Rozstanie z ukochaną osobą często oznacza, że przestajemy się rozwijać jako para. Jednakże, próba odzyskania byłej dziewczyny daje nam szansę na poznanie się lepiej i nauczenie się nowych rzeczy o sobie nawzajem. Może właśnie wtedy dowiesz się tak naprawdę, z kim w ogóle byłeś?

Kiedy rozstałem się z moją byłą dziewczyną, to naturalną rzeczą było, że chciałem ją odzyskać. I im bardziej chciałem, tym więcej popełniałem błędów. Popełniając błędy, tak naprawdę znalazłem się z nią w ekstremalnej sytuacji w jakiej jeszcze nigdy nie byłem. I w takiej sytuacji – ekstremalnej, również zacząłem ją poznawać. Momentalnie kobiety nie poznawałem. Zmieniła się w stosunku do mnie o 180 stopni. Większość facetów, będąca w długoletnich związkach  myśli, że zna kobietę, ale tak naprawdę poznaje ją w chwili rozstania, a dokładniej w chwili, kiedy próbują ją odzyskać. Wtedy do człowieka dochodzi tak naprawdę z kim był, w momencie kiedy chce tą osobę odzyskać. Czuje na własnej skórze gierki byłej dziewczyny, to jak się bawi facetem, jak depcze jego honor, godność oraz szacunek, a ten się jeszcze kurwa płaszczy przed nią, prosząc o szansę. Bardzo cenna lekcja życia i doświadczenie z kobietami. Dlatego polecam chociaż raz spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę.


10. Próbując odzyskać swoją byłą kobietę, będziesz miał pewność, że zrobiłeś wszystko co mogłeś, aby uratować swój związek:

 

Jeśli nie podejmujemy próby odzyskania naszej byłej dziewczyny, to zawsze będziemy zastanawiać się, co by było, gdybyśmy spróbowali. Próba odzyskania była dziewczyny daje nam szansę na zrobienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby uratować naszą relację. Nawet jeśli nie uda się nam odzyskać naszej byłej dziewczyny, to będziemy mieć pewność, że zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy i widocznie tak miało być, coś dzieje się po coś. Przynajmniej pozbędziesz się z głowy myśli typu:

-Czy wystarczająco dużo zrobiłem, aby ją odzyskać?

-Mogłem przecież zrobić, to…

-Mogłem zrobić tamto….

Są to najgorsze myśli, które nie dają spokoju ducha. Będziesz wtedy mógł z pełną świadomością spojrzeć sobie w oczy w lustro i powiedzieć – Tak! Zrobiłem wszystko co mogłem, aby uratować ten związek. Wyszło jak wyszło! Trudno się mówi, żyje się dalej!

Jak chcesz pomocy w tej sprawie i pewności, że rzeczywiście zrobiłeś wszystko co mogłeś, aby odzyskać ex i uratować wasz związek, to pisz na: damcidomyslenia@gmail.com lub w zakładce – KONTAKT: Oczywiście jak polejesz mi dobrej wódki :):):) to się zapoznam z Twoją sprawą osobiście, a przynajmniej powiem Ci – czy warto próbować ją odzyskać? Czy może jednak olać temat i dać sobie spokój! Wiedz jedno! Że jak powiem Ci, żebyś dał sobie spokój, to naprawdę weź sobie to do serca. Jednak wiem, że i tak nie posłuchasz i napiszesz do jakiegoś innego gościa, co się dobrze reklamuje w internecie, szukając u niego nadziei na odzyskanie byłej kobiety.


11. Próbując odzyskać swoją byłą dziewczynę, utrudniasz jej nowemu facetowi w pełni jej zdobycie:

 

Czasem może się tak zdarzyć, że jakiś gość Ci odbił Ci Twoją kobietę, z którą byłeś ładny szmat czas. Albo dowiadujesz się po kilku tygodniach od rozstania, że ona ma już nowego faceta. Musisz wiedzieć, że w długoletnich związkach i w takich przypadkach, ten gość nie spadł jej z choinki i istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że oni się poznali i kręcili ze sobą, jak wy jeszcze byliście razem. A skoro tak, to myślę, że tak dla zasady warto mu trochę utrudnić jej odbicie i sprawić, żeby to on zaczął popełniać błędy. Myślę, że w takiej sytuacji warto chociaż zrobić mentlik w głowie swojej byłej kobiecie. Robiąc jej mętlik w głowie, sprawisz, że odbije się to na jej relacji z nowym facetem, która tak naprawdę nie jest jeszcze w pełni ostatecznie przypieczętowana ze względu na przyzwyczajenie jakie was łączy ze sobą.

Jak zrobić mętlik w głowie byłej kobiecie?

Możesz spróbować odzyskać ją w ten sposób, wysyłając do niej specjalny list, który zasieje w jej głowie ziarnko, które zacznie kiełkować. Zacznie kiełkować, bo frajer będzie podlewał je swoimi błędami, które również będzie prędzej czy później popełniał. Jak napisać taki list do byłej dziewczyny? Link poniżej:


Przeczytaj:Jak Napisać List Do Byłej Dziewczyny, Aby Ją Odzyskać


Zakończenie – Dlaczego warto jest spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę – 11 Powodów:

 

Odzyskanie naszej byłej dziewczyny może być trudnym zadaniem, jednakże warto podjąć próbę, jeśli nasza relacja była dla nas wartościowa. Próba odzyskania naszej byłej dziewczyny daje nam szansę na naprawę błędów, które popełniliśmy w przeszłości, nauczenie się nowych rzeczy o sobie nawzajem, budowanie nowych wspomnień i tworzenie jeszcze silniejszego związku. Co więcej, próba odzyskania naszej byłej dziewczyny może pomóc nam w procesie radzenia sobie z emocjami po rozstaniu i zwiększeniu naszej pewności siebie, a także da nam bogate doświadczenie damsko – męskie, które zaowocuje w Twoich przyszłych związkach. Warto pamiętać, że próba odzyskania naszej byłej dziewczyny nie zawsze musi zakończyć się sukcesem, jednakże zawsze będziemy mieli pewność, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby uratować naszą relację.

Znasz jakieś inne powody, które dają do myślenia, że odzyskiwanie byłych kobiet jest warte zachodu? Napisz w komentarzu!


Wpisy na temat odzyskiwania byłych kobiet:

 

Mało Ci? Chcesz więcej wiedzy na temat odzyskiwania byłych kobiet, które pomogą podjąć Ci decyzję czy warto lub nie warto jest odzyskać byłą dziewczynę?

Przeczytaj również:

 1. Jak Zapomnieć o Byłej Dziewczynie
 2. Kontrola Emocji w Związku i Po Burzliwym Rozstaniu
 3. Jak odzyskać Ex Dziewczynę VS Jak Odbić Zajętą Kobietę
 4. Jakie Masz Szanse Na Odzyskanie Swojej Byłej Dziewczyny
 5. Kim Jest Nowy Facet Twojej Byłej Dziewczyny
 6. Twoja Była Dziewczyna Wróciła Do Ciebie? Czy Aby Na Pewno?
 7. Młodość Musi Się Wyszaleć, Kobiety Również
 8. Dlaczego chociaż raz w życiu powinieneś spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę, żonę czy kochankę
 9. Jak napisać list do byłej dziewczyny, aby wróciła
 10. Czy warto przyjaźnić się ze swoją byłą dziewczyną

Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń ten wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.


 

5/5 - (3 votes)
Pokaż więcej

2 Komentarzy

 1. Chyba się nie da odzyskac jak już odchodzi za zwyczaj Kogoś poznaje i że wroci to chyba tylko jedna na milion

  1. Pytanie jest takie – czy wraca na TWOICH ZASADACH czy dlatego, że jej z kimś nie wyszło, a Ty ją przygarniasz z litości, mając nieodbudowaną w jej oczach WARTOŚĆ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button