Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Dlaczego warto spotykać się z zajętą kobietą – 5 Powodów

Dlaczego warto spotykać się z zajętą kobietą – 5 Powodów:

Dlaczego warto spotykać się z zajętą kobietą
Dlaczego warto spotykać się z zajętą kobietą

W moim poprzednim wpisie pod tytułem: dlaczego nie warto spotykać się z zajętą kobietą, podałem 10 powodów, które dawały do myślenia, dlaczego tego nie robić. Można powiedzieć, że były to MINUSY tej relacji damsko – męskiej. Jak wiadomo w przyrodzie musi istnieć równowaga, a skoro tak, to w tym wpisie będę chciał przedstawić Ci PLUSY tej relacji, które również są. Tak czy owak, jak na Twojej drodze życia, kiedykolwiek pojawi się zajęta przez innego mężczyznę kobieta, to decyzja czy warto lub czy nie warto będzie należała do Ciebie. Do niczego Cię nie namawiam, ani od niczego Cię nie chcę odciągnąć. 


Przeczytaj Również: Dlaczego nie warto spotykać się z zajętą kobietą – 10 Powodów:


Dlaczego warto spotykać się z zajętą kobietą – 5 Powodów:

 

Dlaczego warto spotykać się z zajętą kobietą? Oto powody dla których warto to robić:

1. Spotykanie się z zajętą kobietą da Ci bardzo duże doświadczenie w relacjach damsko – męskich:

 

Nie ukrywajmy, ale spotykanie się z zajętą kobietą i próbowanie jej odbić innemu facetowi, daje bardzo duże doświadczenie z kobietami. Żeby być dobry w relacjach damsko – męskich to trzeba znaleźć się z kobietami w różnych sytuacjach. I jedną z takich sytuacji jest spotykanie się z kobietą, która ma męża czy chłopaka. Nauczysz się wtedy bardzo dużo o kobiecej psychologii. Doświadczysz na własnej skórze jakie one są. Odbijanie zajętej kobiety oraz chęć powrotu do byłej dziewczyny, to są dwie najcięższe relacje damsko – męskie, które najmocniej ryją banię, ale również dają największe doświadczenie o związkach oraz kobiecej psychice. Dlatego uważam, że każdy mężczyzna chociaż raz w życiu powinien spróbować odzyskać byłą dziewczynę lub spróbować odbić kobietę innemu facetowi, tylko po to, aby nabyć to bardzo cenne doświadczenie życiowe, które w przyszłości może przynieść Ci wiele korzyści.

Jakie korzyści związane z doświadczeniem, może przynieść Ci w życiu spotykanie się z zajętą kobietą i jej odbicie innemu mężczyźnie?

 

  • Będziesz wiedział w jaki sposób zajęte kobiety nawiązują znajomości, dzięki temu będziesz wyczulony na to będąc w związku
  • Będziesz wiedział kiedy psuje się związek i dzięki temu będziesz w porę mógł zareagować w odpowiedni sposób
  • Będziesz wiedział kiedy kobieta poznała nowego faceta i doszło do zdrady
  • Będziesz wiedział jak zachowuje się kobieta, która poznała osobę trzecią. Dzięki temu będziesz wiedział w jaki sposób będziesz mógł go wyeliminować i ostatecznie uratować związek.
  • Będziesz wiedział w jaki sposób uchronić swój związek, kiedy pojawi się nowy facet na horyzoncie Twojej kobiety.
  • Będziesz wiedział w jaki sposób zmusić swojego przeciwnika do błędów, które sprawią, że będzie popychał Twoją kobietę w Twoje ramiona.
  • Będziesz wiedział – dlaczego Twoja była chce do Ciebie wrócić
  • Będziesz wiedział w jaki sposób odzyskać swoją byłą dziewczynę, odbijając ją innemu facetowi, który wcześniej odbił ją Tobie
  • Będziesz wiedział z czym wiąże się spotykanie z zajętą kobietą i próbami jej odbicia. Poznasz dokładnie plusy tej relacji, jak i oczywiście minusy, które pozwolą Ci podjąć decyzję, czy warto spotykać się z zajętymi kobietami, czy może jednak szkoda na to czasu :):):) Ale, żeby to wiedzieć i to zrozumieć, to najpierw trzeba to przeżyć :):):)

Wszystko rozchodzi się o błędy jakie może facet popełnić w tej relacji, próbując odbić zajętą kobietę. Jeśli jesteś świadomy kiedy, gdzie i w jaki sposób facet może popełnić błędy, próbując odbić zajętą kobietę, możesz w porę reagować i niekiedy „zmuszać” go swoim postępowaniem w stosunku do Twojej kobiety, do tego, żeby on zaczął te błędy popełniać i tym samym popychać Twoją kobietę w Twoje ramiona.  Niestety większość facetów, przez jakiś czas jest całkowicie BIERNA jeśli chodzi o swój związek i nawet nie ma tej świadomości, że coś jest nie tak i zaczyna do ich kobiety podbijać jakiś kolega z pracy czy zupełnie inny facet. Najczęściej dowiadują się o tym, kiedy kobieta przestaje już się z tym kryć, albo również i nigdy się nie dowiadują o krótkim romansie swojej żony lub dziewczyny.

Osobiście uważam, że bardzo cenne doświadczenie jakie można nabyć dotyczy ochrony naszego związku przed innymi facetami. Wiemy w jakie guziki nacisnąć na naszej kobiecie, aby jednak nie dała się poderwać innemu facetowi, który zacznie popełniać błędy. Sam kilkukrotnie musiałem „ochronić” swój związek przed innym facetem, który podbijał wielokrotnie do mojej kobiety. Był kiedyś taki natręt, który jakbym w porę nie zareagował, to kto wie – jakby to było, bo z tego co wiem, ona nawet z nim miała mały romans, ale ostatecznie mnie poznała. Oczywiście był to kolega z pracy, który ostatecznie „grał” z moją kobietą tak, na ile ja mu pozwoliłem. Ostatecznie zaczął popełniać błędy, które tylko umocniły nasz związek, a on się spalił w jej oczach. Opiszę tą historię w mojej książce Prawo  Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Związków. A kiedy to będzie? Nie wiem :):):)


2. Spotykając się z zajętą kobietą, możesz dać jej pretekst i odwagę do odejścia z toksycznego związku:

 

Wiele kobiet tkwi w toksycznym związku latami i nie potrafi odejść od swojego toksycznego partnera. Kiedy zaczniesz się spotykać z taką kobietą, to możesz dać jej odwagę i pretekst do odejścia od jej obecnego partnera, ponieważ, aż do poznania Ciebie, nie miała odwagi tego zrobić. Po prostu dasz jej siły i odwagę do tego, aby zrobiła to co powinna wcześniej była zrobić, lecz na tamten czas nie miała odwagi.

Kobieta sobie tłumaczy to w ten sposób, że skoro już zdradziła swojego faceta z kimś innym, to nie ma sensu być z nim w związku, ponieważ w związku wdarła się zdrada.  I tym sposobem mają pretekst do odejścia, usprawiedliwiając się zdradą. Nawet jak facet prosi  o powrót, to jej wymówką, która nie pozwala jej wrócić, jest właśnie zdrada, której się dopuściła. Niekiedy takie kobiety, same informują swojego faceta, że z nim zrywają, ponieważ go zdradziły i nie ma sensu już być ze sobą.

Kiedyś koleżanka mi opowiadała, że chciała zerwać ze swoim facetem, ale z jednej strony bała się to zrobić. Potrzebowała jakiegoś mocnego argumentu. Mimo iż jej facet jej nie szanował, poniżał i nawet bił, to dla niej było wciąż za mało, aby od niego odejść. Ona potrzebowała zdrady. I chciała koniecznie go zdradzić, aby móc z pełną świadomością z nim zerwać, ponieważ zazwyczaj po zdradzie trudno jest o powrót. I kiedy tylko go zdradziła, to od razy go o tym poinformowała. Dlatego też jak spotykasz się z zajętą kobietą i widzisz, że ona przestaje być w relacji z Tobą co raz mnie dyskretna, to wiedz, że wasza relacja idzie w dobrą stronę. Na plus dla Ciebie, a na minus dla jej jeszcze chłopaka, którego w sumie można nazwać już  byłym chłopakiem.


3. Spotykając się z zajętą kobietą, możesz pokazać jej jak wygląda prawdziwy, szczęśliwy związek:

 

Jest to można powiedzieć kontynuacja punktu 2. Spotykając się z zajętą kobieta, możesz pokazać jej jak wygląda prawdziwy, szczęśliwy związek. W jej głowie pojawi się kontrast pomiędzy tym czego do tej pory doświadczyła i co jest jej znane, a Tym co doświadcza z Tobą. W taki sposób pokażesz jej nowe emocje oraz nową alternatywę, jakiej do tej pory nie doświadczyła i nie znała. Jeśli była do tej pory w toksycznym związku, to pokażesz jej – jak wygląda normalna relacja z normalnym facetem. Dzięki temu w głowie może kołować jej się powyższy pretekst do odejścia.


4. Spotykając się z zajętą kobietą, możesz przeżyć z nią swoją przygodę życia:

 

Spotykając się z zajętą kobietę, możesz przeżyć swoją przygodę życia. Może ona być krótka, ale bardzo intensywna. Mowa tu szczególnie o sprawach łóżkowych, ale również i nie tylko. Skoro zajęta kobieta dopuściła Cię do siebie, to znaczy, że w jej związku czegoś jej brakuje. I to coś możesz dać jej Ty. Taka kobieta, której czegoś brakuje, jest otwarta na nowe doświadczenia, emocje oraz eksperymenty. Spotykając się kiedyś z zajętą kobietą, to całowała tak jakby jutra miało nie być. Całowała tak jakby chciała mnie połknąć, a z chuja zrobić helikopter. Zazwyczaj taka kobieta od kochanka bierze emocje i seksualność, a od męża spokój, ciszę, stabilizację. Dlatego też te relacje są krótkie, ale bardzo intensywne. Dla niektórych może oznaczać to przygodę życia i najlepszy seks, jaki kiedykolwiek w życiu mieli oraz doświadczyli.


5. Spotykając się z zajętą kobietą, możesz ostatecznie umocnić jej związek z partnerem:

 

Spotykając się z zajętą kobietą możesz ostatecznie umocnić jej związek z partnerem i sprawić, że będzie szczęśliwa. Spotykając się z zajętą kobietą, możesz sprawić, że poprzez kontrast i Twoją osobę, zacznie doceniać swojego męża czy chłopaka. Dzieje się tak, jak po prostu okaże się, że mimo wszystko jej facet bije Ciebie pod każdym względem na głowę. Jest lepszy od Ciebie w łóżku, ma więcej zasobów, jest bardziej ogarnięty życiowo. Wtedy może do niej dotrzeć to, że bardzo źle zrobiła, ale przekonała się jak cennego ma faceta. Może do niej dotrzeć, że naprawdę chciała zamienić siekierkę na kijek i dobrze, że się w porę opamiętała. Może do niej dotrzeć, że wcale nie jest tak łatwo poznać wartościowego mężczyznę jak jej facet.


Dlaczego warto spotykać się z zajętą kobietą – Podsumowanie:

 

Myślę, że już wiesz czy warto spotykać się z zajętą kobietą czy też nie. Każda sytuacja ma plusy, jak i minusy. Masz pogląd na sytuację z dwóch stron. Znasz minusy spotykania się z zajętymi kobietami, ale również masz i plusy, które pomogą Ci podjąć decyzję w chwili, kiedy na Twojej drodze spotkasz właśnie taką kobietę. Decyzja zawsze należy do Ciebie. Ja osobiście więcej widzę minusów, niż plusów, ale wszystko zależy od wartości jakimi kierujesz się w życiu. W takich wypadkach plusy i minusy nie są sobie równe.

Znasz jeszcze jakieś plusy? To napisz w komentarzu!


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń ten wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.


 

5/5 - (4 votes)
Pokaż więcej

3 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button