Jak Odzyskać Byłą DziewczynęRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jak poznać czy jest jeszcze jakaś nadzieja na powrót byłej dziewczyny?

Jak poznać czy jest jeszcze jakaś nadzieja na powrót byłej dziewczyny?

Jak poznać czy jest jeszcze jakaś nadzieja na powrót byłej dziewczyny?
Jak poznać czy jest jeszcze jakaś nadzieja na powrót byłej dziewczyny?

Jak poznać czy jest jeszcze jakaś nadzieja na powrót byłej dziewczyny? Czy jest jakaś nadzieja? Mniej więcej w taki sposób wielu mężczyzn pisząc do mnie, pyta się o szansę na odzyskanie byłej dziewczyny, kobiety życia, żony lub kochanki.  Nadzieja, bo o nią się tutaj rozchodzi, niby ma dać jakieś światełko w tunelu, tak jak ten płomyk na zdjęciu. Może również być zgubna i sprawić, że ten płomyk będzie na świeczce postawionej przy trumnie waszej relacji, bo związku to już nie ma. Jeśli chcesz odzyskać byłą kobietę, to porzuć wszelką nadzieję na jej odzyskanie. Jednak istnieją pewne znaki, które mogą świadczyć o tym, że odzyskanie kobiety jest całkowicie realne. W tym wpisie przeczytasz o tym – jak poznać czy jest jeszcze jakaś nadzieja na powrót byłej dziewczyny!


Jak poznać czy jest jeszcze jakaś nadzieja na powrót byłej dziewczyny?

 

Rozpoznanie, czy istnieje nadzieja na powrót do byłej dziewczyny, może być trudne, ale istnieją pewne znaki, na które warto zwrócić uwagę. Pamiętaj też, że mimo iż są to znaki, które mogą świadczyć o tym, że masz jeszcze jakieś szanse na odzyskanie ex, to jednak nie możesz się za bardzo podpalać.

Oto 5 znaków mówiących o tym, że jest jeszcze jakaś nadzieja na powrót byłej dziewczyny.

5 znaków mówiących o tym, że jest jeszcze jakaś nadzieja na powrót byłej dziewczyny:

 

Jakie są znaki mówiące o tym, że jest jeszcze jakaś nadzieja na powrót i odzyskanie byłej dziewczyny?

Jakie są znaki mówiące o tym, że jest jeszcze jakaś szansa na ponowne zejście?

1. Otwartość na kontakt byłej dziewczyny:

Pierwszym znakiem, który może nam podpowiedzieć, że jest jeszcze jakaś szansa na powrót i odzyskanie byłej dziewczyny, jest otwartość na kontakt. Jeśli Twoja była dziewczyna jest otwarta na kontakt i komunikuje się z tobą w sposób przyjazny lub pozytywny, może to świadczyć o tym, że istnieje otwarta droga do dalszej rozmowy i naprawy relacji.

Chodzi mi tutaj dokładnie o sytuacje, kiedy Twoja była kobieta zaczyna szukać z Tobą kontaktu. Zaczyna dosyć regularnie się odzywać i czegoś chcieć. Sprawdza co się u Ciebie w życiu dzieje, wypytuje się o Ciebie waszych wspólnych znajomych, ogląda relacje w mediach społecznościowych jakie wrzucasz, pyta się Ciebie o coś, zagaduje, wspomina, wysyła jakieś linki, muzykę, pamięta o waszych wspólnych chwilach. To może świadczyć o tym, że jeszcze jej możesz siedzieć w głowie. Jednak nie podpalaj się zbytnio, ponieważ z jednej strony może to coś znaczyć, ale z drugiej strony może nic nie znaczyć.

Do odzyskania takiej kobiety jest jeszcze bardzo daleka droga. Dlatego bardzo często uspokajam rozpaloną głowę mężczyzny, który zaczyna skakać z radości, ponieważ jego ex kobieta się do niego odezwała. Mówię mu wtedy, że to dobry znak, ale z drugiej strony, nic może nie znaczyć, a taka osoba zamiast skakać do góry i się podniecać, to powinna opanować emocje i skupić się na sobie.

2. Pozytywne reakcje byłej kobiety, na rzecz jej ex faceta:

Jeśli reakcje twojej byłej dziewczyny na twoje inicjatywy są pozytywne. Chodzi tu emocje jakie w niej siedzą w związku z Twoją osobą. Jeśli widać, że jest w niej ciekawość w związku z Twoją osobą, troska, tęsknota, zazdrość czy pozytywne emocje, to może świadczyć o tym, że jeszcze nie wszystko stracone i piłka cały czas jest w grze. Jeśli nie ma tych emocji, to znaczy, że najlepiej trzeba dać sobie spokój, bo szkoda honoru, szacunku oraz męskiej godności na kogoś, kto i tak ma nas w dupie.

Dlatego też najlepiej to sprawdzić poprzez 3 tygodniową ciszę, w której totalnie ucinasz kontakt z byłą kobietą. Wtedy patrzysz czy ona szuka kontaktu z Tobą, czy śledzi Cię w mediach społecznościowych oglądając Twoje relacje, czy do Ciebie pisze, zagaduje, czy będzie zazdrosna lub ciekawa, kiedy wrzucisz zdjęcie z jakiegoś nowego miejsca.

Po 3 tygodniach wysyłasz kobiecie „pożegnalny list”, który za zadanie będzie miał ocieplić Twój wizerunek i zrobić kobiecie mętlik w głowie. List jest bardzo dobry do sprawdzenia kobiecych emocji, na jakim poziomie się znajdują w stosunku do byłego mężczyzny, jest wysłanie jej „pożegnalnego” zaawansowanego listu, którego zadaniem będzie wywołanie w kobiecie określonych emocji, przywołanie wspomnień, ocieplenie wizerunku ex, zrobienie mętliku w głowie. Nierzadko po takim liście kobiety płaczą i szukają kontaktu z byłym facetem, a to oznacza, że pierwszy etap jest osiągnięty i można przechodzić delikatnie do drugiego etapu związanego z jej odzyskiwaniem.

Jak napisać taki list?


PRZECZYTAJ: Jak napisać list do byłej dziewczyny, aby ją odzyskać


 

3. Wspólna historia, plany na przyszłość, przyzwyczajenie, wspomnienia:

Wspólna historia, plany na przyszłość, przyzwyczajenie i wspomnienia są kluczowymi elementami każdego związku. Posiadanie bogatej historii wspólnych doświadczeń może być zarówno atutem, jak i przeszkodą w odzyskaniu byłej dziewczyny. Z jednej strony, wspólne wspomnienia mogą budzić emocje i tęsknotę, co może być podstawą do budowy ponownej relacji. Z drugiej strony, mogą również przypominać o problemach i konfliktach, które przyczyniły się do rozstania.

Pytanie jest takie:

Jakie błędy popełniłeś?

Czy są to błędy typowo związkowe, które ulegają zatarciu w umyśle kobiety z biegiem czasu? Czy może błędy grubego kalibru, które będzie Ci pamiętała do końca życia? Pamiętaj, że błąd, błędowi nie jest równy. Jednym konkretnym błędem, możesz przekreślić wiele pięknych chwil między wami.

Jeśli między tobą a twoją byłą dziewczyną istniały wspólne plany na przyszłość, może to wskazywać na istnienie nadziei na ponowne połączenie. Jednakże, istotne jest, czy obie strony nadal podzielają te same cele i wartości. Czasem zmiany życiowe mogą sprawić, że wcześniejsze plany stają się nieaktualne.

Często po zakończeniu związku obie strony mogą czuć się przyzwyczajone do siebie, co może prowadzić do tęsknoty za tym, co było. Jednakże, przyzwyczajenie nie zawsze jest podstawą do naprawy relacji. Ważne jest, aby rozważyć, czy tęsknota wynika z rzeczywistej miłości i szacunku, czy może jedynie z obawy przed zmianą.

Wspólne wspomnienia mogą być silnym czynnikiem wiążącym, jednak nie zawsze są one wystarczające do odzyskania byłej dziewczyny. Ważne jest, aby nie popadać w idealizację przeszłości i rozważać również bieżącą sytuację i potrzeby obu stron. Dlatego w liście poruszam wspomnienia :):):) których zadaniem jest wywołanie emocji krzyżowych – uśmiech, wzruszenie, uśmiech, wzruszenie.

4. Zainteresowanie Twoim życiem:

Jeśli twoja była dziewczyna wykazuje zainteresowanie twoim życiem, pyta o twoje plany, pasje czy jak się czujesz, może to wskazywać na to, że wciąż istnieje pewne zainteresowanie twoją osobą. Dlatego w liście na samym końcu, pisze się o planach swoich na przyszłość w postaci takiej, żeby kobieta – „trzymała kciuki za coś”. I wtedy obserwujemy czy będzie w ogóle pamiętała o tym, że ma za coś trzymać kciuki i czy będzie ciekawa efektów tego jej trzymania. Już tu są emocje ciekawości oraz zainteresowania i pamięci związanych z Twoją osobą.

5. Otwartość na zmiany:

Jeśli obie strony są otwarte na zmiany i rozwój osobisty, może to stworzyć zdrowsze podstawy dla ewentualnego powrotu do związku. Za rozpad związku odpowiedzialne są dwie osoby. Jeśli kobieta i mężczyzna nie chcą pracować nad związkiem, to nie widzę sensu powrotów, bo to szybko się rozpadnie. Dlatego jeśli kobieta przyzna się, że ona też jest winna rozpadu związku, rozumie swoje błędy i chce nad nimi pracować, wtedy jest nadzieja na to, że się zejdziecie. Jeśli kobieta jednak stwierdza, że to facet jest  tylko winny za rozpad związku, a ona sobie nie jest nic wstanie zarzucić, to jaka tu jest nadzieja na powrót?

Nawet jak się jakimś cudem zejdziecie, to na ile? Daje wam maks kilka tygodni i wrócą stare demony. Dlatego w liście trzeba tak napisać, aby w kobiecie również wystąpiło poczucie winy za rozpad związku. Jeśli wystąpi poczucie winy, że ona również też jest winna rozpadu, to jest nadzieja na przyszłość. Jeśli nie wystąpi ta emocja, to nie ma nadziei.


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak odzyskać byłą dziewczynę


PRZECZYTAJ TAKŻE: Jakie masz szanse na odzyskanie byłej dziewczyny


 

Jak poznać czy jest jeszcze jakaś nadzieja na powrót byłej dziewczyny? – Podsumowanie:

 

Jak poznać czy jest jeszcze jakaś nadzieja na powrót byłej dziewczyny?

Zbierz te wszystkie punkty w jedną całość. Jak będzie tych 5 znaków, to jest jeszcze nadzieja, którą i tak masz porzucić. Jak nie ma chociaż jednego elementu, to zmniejszają się szanse. Dlatego prawdziwy sprawdzian do tego czy można odzyskać byłą kobietę, jest napisanie do niej, specjalnego, zaawansowanego listu.


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

Oceń ten wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button