Jak Odzyskać Byłą DziewczynęRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Nie ma nadziei na odzyskanie byłej dziewczyny – 5 znaków

Nie ma nadziei na odzyskanie byłej dziewczyny – 5 znaków

Nie ma nadziei na odzyskanie byłej dziewczyny - 5 znaków
Nie ma nadziei na odzyskanie byłej dziewczyny – 5 znaków

Czy kiedykolwiek próbowałeś odzyskać swoją byłą dziewczynę, żonę, kochankę? Nie oszukujmy się, ale w wielu przypadkach nawet samo podejście do jej odzyskania, nie ma najmniejszego sensu. W wielu przypadkach próba odzyskania ex kobiety sprawi jedynie, że pozbędziesz się w oczach kobiety jakichkolwiek resztek szacunku, jaki masz, ośmieszysz się oraz dasz jej satysfakcję. w tym przewodniku omówimy kluczowe sygnały wskazujące, że relacja z byłą dziewczyną może być już przeszłością, a próba ponownego odzyskania nie ma zwyczajnie sensu. Jednak wiem, że i tak mnie nie posłuchasz i zapewne będziesz chciał sprawdzić to na własnej skórze :):):)


5 znaków, które mówią, że nie ma już nadziei na odzyskanie byłej dziewczyny:

 

Jakie są znaki, które mówią, że nie ma już żadnej nadziei na odzyskanie byłej dziewczyny, kobiety, żony lub kochanki?

Jakie są znaki, które mówią, że nie ma już żadnych szans na odzyskanie ex dziewczyny.

1. Brak komunikacji z byłą dziewczyną:

 

Pierwszym znakiem, po którym poznasz, że jakiekolwiek próby odzyskania byłej dziewczyny, nie mają żadnego sensu i szkoda na to czasu, jest brak jakiejkolwiek komunikacji z byłą kobietą.

Komunikacja z byłą dziewczyną może być różna i przybiera różne formy, które ona ucina na wszelkie, możliwe sposoby.

  • Była dziewczyna nie szuka w żaden sposób kontaktu z jej byłym mężczyzną. Nie pisze pierwsza, nie szuka zaczepek, nie zadaje pytań, nie wysyła jakiś pierdół. Te pierdoły mogą być różne. Mi moja ex kobieta latem pisała, że ma moją jakąś starą czapkę zimową, albo że jakiś kurwa Adam mnie pozdrawia :):):)
  • Jeśli jest jakikolwiek kontakt ze strony byłej dziewczyny, to najczęściej dotyczy to jeszcze jakiś zobowiązań czy niewyjaśnionych spraw.

Spraw, które mogą się ciągnąć jeszcze zakończeniu związku. Kontakt taki jest chłodny, bez najmniejszego entuzjazmu, krótki, sporadyczny i naprawdę bardzo oficjalny. Jest krótka wymiana zdań, a kobieta w kontakcie bezpośrednim nie patrzy w oczy i jest bardzo lekceważąca. Kobieta bardzo szybko ucina kontakt i nie pozwala się rozmowie rozwinąć. Jest krótko, zwięźle i na temat.

  • Była kobieta usunęła wszelkie możliwości jakiegokolwiek kontaktu z byłym facetem:

Można powiedzieć, że spaliła mosty. Często kobiety blokują numer telefonu byłego faceta, usuwają z grona znajomych, przestają obserwować w mediach społecznościowych. Jednak zostawia sobie pewną furtkę do kontaktu. Tą furtką jest jedno medium społecznościowe – np: WHATSUP, które pozostaje niezablokowane. Jakby nie patrzeć jest to znak, który mówi, że może jeszcze coś z tego wyniknąć, jak facet umiejętnie przejdzie przez zostawioną furtkę. Kiedy kobieta nie chce totalnie żadnego kontaktu z byłym facetem, to blokuje go dosłownie wszędzie i urywa kontakt, nie zostawiając nawet otwartej furtki.

Kiedyś miałem taką sytuację, gdzie była kobieta zablokowała faceta wszędzie gdzie się tylko da. Nawet zablokowała numer stacjonarny jego dziadka u operatora. Ja mu powiedziałem, że nie ma szans i żeby dał sobie spokój, bo szkoda męskiej godności i honoru. Jednak pewien trenerek, który teraz specjalizuje się tylko w odzyskiwaniu byłych kobiet, dał mu nadzieję. Powiedział, że ta kobieta jest do odzyskania i kazał mu kurwa wysłać jej kwiaty ha ha ha ha z jakąś śmieszną karteczką, która miała ją zmiękczyć.

Jaki był efekt wysłania kwiatów byłej dziewczynie?

Jaki był efekt tego, że żyjąc nadzieją posłuchał jego, a nie mnie?

Efekt był taki, że ojciec tej kobiety zaczął grozić mu sprawą w sądzie za STALKING oraz policją :):):) Tu już na grubo wjechał, więc czy dalsze próby jej odzyskania mają jakikolwiek sens?

  • Była kobieta totalnie nie interesuje się życiem swojego faceta oraz jego bliskich:

Można powiedzieć, że ma wyjebane po całości. O nic nie pyta, nie jest niczego ciekawa, nie jest nawet zazdrosna. Nie ma troski. Po prostu żyje swoim życiem i nie interesuje się życiem byłego faceta, ani jego rodziny. Nawet jakby go samochód pierdolną, to by wzruszyła tylko ramionami. Kobieta nie ogląda nawet relacji na mediach społecznościowych. Nie jest nawet ciekawa – co słychać u jej byłego faceta.

Kiedyś kazałem pewnemu chłopakowi milczeć przez maks. 3 tygodnie, aby sprawdzić poziom zainteresowania, troski, zazdrości, entuzjazmu. Dodatkowo przez 3 dni miał mieć wyłączony telefon. Kiedy go włączył po 3 dniach, to myślał, że jego telefon zaraz wybuchnie od wiadomości i telefonów, które głównie należały do jego byłej kobiety. Ona zauważyła, że jest niedostępny już dłuższy czas. Zauważyła to czyli musiała zwrócić na to uwagę. Musiała być nim zainteresowana. Potem wjechała troska i zaczęła się martwić – czy może coś się stało? Zaczęła więc szukać z nim kontaktu. Ciekawość, troska, zazdrość, są to trzy emocje, które mogą dać nadzieję na to, że jeszcze można odzyskać byłą kobietę. Jednak w tych relacjach to ty porzuć nadzieję.

Pisząc ten wpis, na maila napisał do mnie pewien chłopak, który był z kobietą 10 lat. Ona odeszła od niego, poznała innego z którym już jest dobre kilka lat i zaraz biorą ślub. Facet raz na kilka tygodni od kilku lat, dosłownie pisze mi wiadomości tego typu:

-Czy da się jeszcze coś zrobić, aby odzyskać byłą kobietę?

-Czy jest jeszcze jakaś szansa?

-Co można jeszcze zrobić, aby ją odzyskać?

Koleś szuka nadziei! Szuka kurwa jakiejś pierdolonej szansy. Nie jest z kobietą już kilka lat, ona ma go centralnie w dupie, jest zapatrzona w innego faceta, z którym zbudowała już przyzwyczajenie, a teraz bierze ślub. Kobieta nie odpisuje mu nawet na życzenia świąteczne. W dupie ma jego życzenia urodzinowe, które jej składa. Nie interesuje się nawet dzieckiem jego siostry dla którego jest Matką Chrzestną. A ten szuka dalej nadziei i magicznej pigułki. 50 razy już mu kurwa pisałem, że nic się nie da zrobić w tej sytuacji i żeby zapomniał. Stanął na nogi i zajął się sobą, ale to do niego nie dociera. Już mu nawet nie odpisuję, ale widzę, że to do niego nie dociera.

Wiem, że czyta moje blogi  z działów – jak odzyskać byłą dziewczynę, szukając w nich pierdolonej nadziei na odzyskanie byłej kobiety, której de facto ja nigdy nie dają. Więc może do Ciebie teraz M. dotrze, że nie da się nic zrobić. Jedyne co możesz zrobić, to zapomnieć i zająć się sobą. Ona ma nowego faceta już kilka lat. Ma zbudowane z nim przyzwyczajenie. Twoje przyzwyczajenie zostało zastąpione innym. Zresztą dlaczego miałaby zamienić siekierkę na kijek? W jaki sposób się zmieniłeś? Jakie zmiany wprowadziłeś w życie? Gdzie Ty jesteś ze swoim życiem?

Kiedyś pomogłem mu napisać List do byłej dziewczyny, aby ją odzyskać . Tym listem chciałem sprawdzić czy jest jakaś szansa na jej odzyskanie. Czy jest tam ciekawość? Czy będzie tam wzruszenie? Nie było nic! Nie było żadnego odzewu z jej strony, a piszę zajebiste listy – śmiem twierdzić, że o 95% skuteczności. Oczywiście to nie polega na tym, że była dziewczyna rzuca się na szyję, ale dochodzi po nich w większości przypadków do kontaktu i pierwszego spotkania.

Jednak w tym wypadku było inaczej!

Jesteś jedyną osobą, której w ogóle nie odpisała na ten list. W innych przypadkach jak nic nie wyszło z listu, to chociaż kobieta napisała głupie dziękuję. W Twoim wypadku była głucha cisza. Więc już się nie ośmieszaj chłopie, tylko kurwa weź się za siebie! Weź się w garść, bo życie Ci przelatuje przez palce. Minęło już kilka lat odkąd ona  odeszła od Ciebie! Będziesz kolejne 10 lat skamlał jak pies z byłą kobietą? Jesteś jej niewolnikiem! Nie widzisz tego?

Jest jeden sposób, aby nagle zapomniała o swoim mężu!

Musisz zakraść się do niej niepostrzeżenie i pierdolnąć ją kijem w łeb na tyle mocno, żeby dostała amnezji. Jednocześnie musisz pozbyć się jej męża. Wtedy zaczniesz ją na nowo podrywać jako inny człowiek! Tylko jest jeden problem!

Jej rodzina raczej Ciebie nie lubi!

2. Rodzina i przyjaciele byłej kobiety nie przepada za byłym facetem:

 

Skoro już jesteśmy przy rodzinie byłej dziewczyny, to ich zdanie też jest ważne. Jeśli wszyscy są przeciwko Tobie, łącznie z jej rodziną, to nawet jak naj chwile zmienisz jej emocje na pozytywne, to rodzina dopilnuje, żeby było negatywnie. Będą ją trzymali w ryzach.

3.  Zmiany w życiu osobistym byłej dziewczyny

 

Zmiany mogą tu być na różnych płaszczyznach!

Pamiętaj, że jak rozstajesz się z kobietą i nawet jak do niej wrócisz za kilka miesięcy, to już nie będzie ta sama kobita, niż ją zostawiłeś.

Jeśli rozstaniesz się z kobietą i ona kogoś pozna, to w pierwszej kolejności musisz wiedzieć, co to jest za facet! W czym on jest lepszy od ciebie! Patrz pod kątem statusu bezpieczeństwa oraz żywiciela. Na jakim jest to poziomie! Chodzi o to, że jak Twoja była, pod tym względem zobaczy w nowym  gościu siekierkę, to ty kurwa będziesz kijkiem.

M.

Co do mnie piszesz, szukając metod, aby odzyskać byłą dziewczynę!

Jesteś kurwa siekierką czy patykiem?

4. Brak zaufania byłej kobiety:

 

Problemy z zaufaniem mogą być trudne do naprawienia. Z jednej strony zaliczają się tu błędy życiowe, ale z drugiej strony zaliczają się też błędy związkowe. Brak zaufania jest to najtrudniejsza rzecz do odkręcenia. Jednak są sposoby poprzez LIST!

5.Pojawienie się nowej osoby:

 

Nowy związek były może być sygnałem, że była dziewczyna otwiera się na nowe możliwości i zamyka rozdział z Tobą. Pytanie jest takie:

  • Kto to jest?
  • Kim on jest?
  • W czym jest lepszy od ciebie? Jakie nowe emocje może dać kobiecie.

Przeczytaj również: Jak poznać, że jest jeszcze nadzieja na odzyskanie byłej kobiety


Przeczytaj także: Jak odzyskać byłą dziewczynę


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

Oceń ten wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.


5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button