Jak Odzyskać Byłą DziewczynęRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jak odzyskać byłą miłość

Jak odzyskać byłą miłość

Jak odzyskać byłą miłość
Jak odzyskać byłą miłość

Czy zdarzyło ci się kiedyś stracić kogoś, kogo naprawdę kochałeś? Czy od rozstania minęło już trochę czasu, ale wciąż tęsknisz za swoją byłą partnerką? Nie martw się, nie jesteś sam. Pisząc te słowa, właśnie ktoś traci kobietę. Gdzieś na świecie pęka serduszko :):):) Odzyskanie byłej miłości może być trudne, niekiedy wręcz niemożliwe, ale z odpowiednim podejściem i narzędziami możesz ocieplić swój wizerunek w oczach kobiety i naprostować sytuację pomiędzy wami. W tym krótkim artykule podzielę się z tobą praktycznymi poradami, które pomogą ci odzyskać byłą miłość i ponownie rozpalić iskrę między wami.


Jak odzyskać byłą miłość – 7 krótkich porad jak odzyskać byłą kobietę:

 

Jak odzyskać byłą miłość – 7 krótkich porad na to, jak odzyskać byłą kobietę!

1. Zreflektuj się nad przyczynami rozstania:

 

Zanim podejmiesz jakiekolwiek działania, zastanów się, dlaczego doszło do rozstania. Czy były to problemy komunikacyjne, zaufanie, czy może zaniedbanie? Zrozumienie przyczyn pozwoli ci lepiej zrozumieć sytuację i podjąć odpowiednie kroki. Musisz wiedzieć:

Dlaczego wasz związek się rozpadł?

Co było przyczyną tego, że związek dobiegł końca?

Jakie błędy popełniłeś w związku?

Musisz być tego pewien. Nie może Ci się zdawać, że wiesz – co było przyczyną waszego związku, tylko musisz być tego pewien. Kobiety też nie ma co słuchać w związku z tym tematem. Kobieta Ci całej prawdy nie powie, dlaczego od Ciebie odeszła.

Kobieta zazwyczaj odchodzi, kiedy mężczyzna stracił w jej oczach wartość pod przykrywką szacunku, atrakcyjności, autorytetu, zaufania. Mężczyzna traci wartość w oczach kobiety popełniając przez cały związek błędy związkowe, błędy życiowe oraz błędy grubego kalibru. To się wszystko piętrzy i kumuluje.

Daj sobie czas i przestrzeń: Nie naciskaj na swoją byłą partnerkę ani nie bombarduj jej wiadomościami. Daj sobie i jej trochę czasu i przestrzeni na przemyślenie sprawy. Za duża presja może odstraszyć ją jeszcze bardziej.

2.  Po rozstaniu z kobietą, zajmij się i pracuj nad sobą:

 

Wykorzystaj ten czas na pracę nad sobą. Znajdź swoje pasje, rozwijaj się zawodowo, dbaj o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Pewność siebie i samodzielność są bardzo atrakcyjne. Pamiętaj, że Twoja kobieta nie wróci do Ciebie starego, ponieważ od Ciebie starego odeszła. Musi zauważyć zmiany w Tobie i Twoim życiu. I nie możesz jej mówić tylko o tym, że się zmienisz, tylko autentycznie zmianę ma zobaczyć gołym okiem, bijącą po oczach.

3. Nawiąż kontakt z byłą kobietą w odpowiedni sposób:

 

Kiedy już poczujesz, że minęło wystarczająco dużo czasu, aby nawiązać kontakt, zrób to w delikatny sposób. Może to być krótka wiadomość, w której wyrażasz swoje dobre myśli wobec niej, bez nacisku na ponowne zawarcie związku. Ten czas nie może być za krótki, ale również nie może być za długi. Uważam, że pierwsze drobne zmiany Twoja była kobieta, powinna zauważyć w Tobie po 3 tygodniach od totalnej ciszy i ostatniego waszego kontaktu.

Odświeżając kontakt, musisz zrobić to w sprytny sposób. Najlepiej w taki sposób, aby kobieta pod wpływem przyzwyczajenia, ciekawości, sama zaczęła nawiązywać kontakt. Najlepiej mieć z kobietą kontakt pośredni. Czyli, że bezpośrednio ze sobą nie rozmawiacie, ani nie piszecie, ale ona wie co się mniej więcej u Ciebie dzieje. Wie co robisz, gdzie jesteś, może widzieć Twoją zmianę na bieżąco. Do tego świetnie się nadają media społecznościowe oraz relacje na nich.

Dodatkowo do odświeżenia kontaktu z byłą kobietą, może posłużyć zaawansowany list, który za zadanie będzie miał zrobienie w jej głowie mętliku w głowie oraz sprawienia, aby zastanawiała się – czy aby na pewno dobrze zrobiła, że od Ciebie odeszła. Jak napisać taki zaawansowany list, który byłej kobiecie może zrobić mętlik w głowie?


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: List do byłej żony, dziewczyny, kochanki, jak napisać list do byłej żony, dziewczyny, kochanki, aby ją odzyskać


4. Bądź szczery i otwarty na rozmowę:

 

Jeśli twój kontakt zostanie pozytywnie odebrany, staraj się być szczery i otwarty na rozmowę. Wysłuchaj również, co ma do powiedzenia twoja była partnerka. Komunikacja jest kluczem do zrozumienia i naprawy relacji. Większość związków rozpada się przez rutynę, ale również przez brak odpowiedniej komunikacji.

5. Pokaż swojej byłej kobiecie, że się zmieniłeś na lepsze:

 

Działaj na podstawie tego, co zrozumiałeś po rozstaniu. Pokaż swojej byłej partnerce, że jesteś gotowy na zmiany i że jesteś lepszą wersją siebie. Działania mówią więcej niż słowa, więc pokaż swoje postępy poprzez konsekwentne działania. Ma ona widzieć gołym okiem Twoje inne zachowanie, inny wygląd, inne nastawienie. Pamiętaj też, że to nie będzie ta sama kobieta, którą pamiętasz. Ona też już będzie inną osobą.

6. Bądź cierpliwy i konsekwentny:

 

Proces odzyskiwania byłej miłości może być długi i trudny. Bądź cierpliwy i konsekwentny w swoich działaniach, jeśli chcesz naprawdę ją odzyskać. Jednak uważam, że jest to najtrudniejsza rzecz, co czyni te relacje najbardziej pojebanymi ze wszystkich relacji damsko – męskich.

Jak odzyskać byłą miłość – podsumowanie:

 

Jak odzyskać byłą miłość?

Nakreśliłem Ci tutaj tai mały zarys tego w jaki sposób można odzyskać byłą kobietę, która odeszła. Pamiętaj, że jest to tylko i wyłącznie zarys głębszego planu, który możesz przeczytać poniżej.


PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak odzyskać byłą dziewczynę


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

Oceń ten wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button