Jak Odzyskać Byłą DziewczynęRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jak odzyskać byłą dziewczynę: Cierpliwość i żelazne nerwy

Praktyczne wskazówki dotyczące podstaw odzyskiwania byłej kobiety

Jak odzyskać byłą dziewczynę: Cierpliwość i żelazne nerwy

Jak odzyskać byłą dziewczynę: Cierpliwość i żelazne nerwy
Jak odzyskać byłą dziewczynę: Cierpliwość i żelazne nerwy

Odzyskanie byłej dziewczyny to proces wymagający zarówno cierpliwości, jak i żelaznych nerwów. Jeśli chcesz odzyskać byłą kobietę, jeśli chcesz, aby Twoja ex miłość do Ciebie wróciła, a brak Ci cierpliwości oraz jesteś w gorącej wodzie kąpany, to szczerze Ci mówię, że możesz już zapomnieć o jej odzyskaniu. Mało tego! Jeszcze bardziej tylko się pogrążysz w oczach swojej byłej kobiety. Jeśli jesteś niecierpliwy, chcesz wszystko na  teraz, na już, nawet na wczoraj, a przy tym targają Tobą skrajne emocje, to nie jesteś nawet gotowy na odświeżenie kontaktu ze swoją byłą. Nie jesteś gotowy nawet na początkową fazę, od której tak naprawdę zaczyna się ten cały proces i zabawę w powroty do byłych dziewczyn. Jest to początkowa faza, która jest tak naprawdę grzecznym wstępem do gry, na końcu której ma czekać Twoja kobieta, która od Ciebie odeszła. Pamiętaj, że problem nie polega na tym, że wy się zejdziecie, ale na tym, żebyś Ty znów jej za chwilę nie stracił. Poniżej przedstawiamy praktyczne wskazówki, które pomogą ci w tym trudnym zadaniu, jakim jest odzyskanie na własnych zasadach swojej byłej kobiety.


Odzyskanie byłej dziewczyny – co musisz wiedzieć o tych relacjach damsko – męskich – fundamentalne podstawy powrotów do byłych kobiet:

 

Co musisz wiedzieć chcąc odzyskać byłą dziewczynę?

Co musisz wiedzieć, decydując się na odzyskanie byłej kobiety?

Co musisz wiedzieć, zanim przystąpisz do prób odzyskania swojej ex?

„Odzyskiwanie” byłych dziewczyn, ex kobiet, byłych żon czy byłych kochanek, są to najtrudniejsze relacje damsko – męskie, jakie tylko są możliwe.  Zaufaj mi, że nie ma nic trudniejszego, niż odzyskanie byłej kobiety na własnych zasadach – bo tylko takie odzyskanie ma jakikolwiek sens i prawo bytu.

Dużo łatwiej jest poznać nową, wolną kobietę, niż wrócić do byłej dziewczyny, jeszcze na własnych zasadach. Dlatego też w większości przypadków, z tego też powodu, nie opłaca się wracać do byłych kobiet, ponieważ szkoda na to nerwów oraz przede wszystkim szkoda na to czasu. Jednak wiem, że czytając ten wpis, będąc świeżo po rozstaniu z miłością swego życia i tak tego nie zrozumiesz :):):) Więc lecimy dalej :):):)

Dlatego, żeby to zrozumieć, że nie opłaca się wracać do byłych kobiet, trzeba to najpierw przeżyć na własnej skórze. Jeśli jest to Twoje pierwsze rozstanie z kobietą Twojego życia, to rozumiem, że możesz nie zrozumieć i będziesz na własną rękę szukał jakiś magicznych pigułek oraz zaklęć, które będą goliły Cię z pieniędzy i utrzymywały w ciągłej nadziei na powrót do byłej kobiety.

Dlaczego odzyskiwanie byłych kobiet, należą do najtrudniejszych relacji damsko – męskich?

 

Dlaczego odzyskiwania byłych kobiet są takie trudne?

Dlaczego próby odzyskania byłych dziewczyn nie zawsze mają sens?

Zacznijmy może od tego, że relacje z kobietami czy też relacje damsko – męskie, są to relacje dotyczące szerokiego wachlarza  zagadnień i problemów z jakimi może spotkać się mężczyzna  i znaleźć się mężczyzna w interakcji z kobietami. Są to związki, ONS – y, kluby, randki, relacje przyjacielskie, odbijanie zajętych kobiet oraz odzyskiwanie byłych dziewczyn, żon, kochanek.  Można naprawdę jeszcze głębiej podzielić te zagadnienia, praktycznie w nieskończoność :):):)

Jeśli chcesz być dobrym z kobietami, to musisz znaleźć się w każdej takiej szufladce w głowie kobiety. Musisz uwodzić kobiety, musisz je tracić, musisz próbować je odzyskać, musisz być przyjacielem, musisz być nieszczęśliwie zakochany, musisz rzucić i być rzuconym.

Nie chwaląc się, ale ja przeżyłem z kobietami praktycznie wszystko co tylko mogłem, dlatego śmiem twierdzić, że odzyskiwanie byłych dziewczyn należą do najtrudniejszych relacji damsko – męskich i nie opłaca się tego robić. te relacje są takie trudne, ponieważ są to relacje, które mogą i zazwyczaj ciągnął się w nieskończoność, tworząc „never ending story” oraz „telenowelę brazylijską”, która w końcowym rozrachunku i tak nie będzie miała „HAPPY ENDU”.

Relacje te mocno ryją banię i robią z faceta wariata. Emocje rozpierdalają korki w głowie i czopki w dupie. Emocje ryją banię, jak mix wódy i heroiny, ponieważ są zmienne jak w kalejdoskopie. A dla logicznego mężczyzny, który nie ma podstawowej wiedzy na temat psychologii kobiet i byłych kobiet, takie zmiany emocjonalne są psychicznymi torturami nie do wytrzymania. W średniowieczu było takie narzędzie tortur, jak osioł hiszpański, gdzie okrakiem siadało się na kloc drewna w kształcie piramidy, a do stóp przywiązywało się obciążenie. Tak właśnie będzie wyglądała Twoja dupa przy próbach odzyskania byłej  kobiety.

I to jest kurwa najgorsze! Ten kto to przeżył perypetie z byłą dziewczyną, to wie o czym mówię!

Jeśli kobieta zmienną jest i często zmienia zdanie, to w tych relacjach jej rozchwianie emocjonalne pomnóż x 10. Możesz również dodać sobie kilka siwych włosów z ochujenia w ciemno :):):).

Tutaj nie ma tak, że ja Ci powiem:

-Zrób tak i tak, a Twoja była kobieta, w takiej sytuacji zachowa się tak i tak, a wtedy będzie tak i tak! A wtedy zrobimy tak i tak!

To by było za proste! I wtedy w sumie odzyskiwanie byłych kobiet miałoby sens :):):) Niestety tak dobrze to w tych relacjach to nie ma :):):)

Wiele osób oczekuje jakiegoś kurwa planu działania, jakiejś strategii, a tutaj – w tych relacjach tak nie ma, ponieważ nie da się perfekcyjnie przewidzieć kilku kroków do przodu. Można tylko dać prognozy! Ale nie dasz sobie ręki uciąć, że za tydzień będzie świeciło słońce :):):) Dziś Ci powiem – tak i tak, a jutro lub nawet jeszcze tego samego dnia, to co Ci powiedziałem, to co Ci poradziłem, będzie nieaktualne, ponieważ stan emocjonalny byłej kobiety się właśnie zmienił.

Robisz tak i tak i dopiero wtedy obserwujemy jak Twoja była się zachowa w takiej sytuacji, którą się tworzy na przykład napisanym specjalnie pod Twoją sytuację zaawansowanym listem. Możemy tylko coś prognozować, ale pewności nigdy nie ma się nawet w 80% – jak zachowa się była dziewczyna.


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:  List do byłej dziewczyny, żony, kochanki – jak napisać list do byłej dziewczyny, aby ją odzyskać


I na podstawie tego – jak się Twoja była kobieta zachowa, podejmujemy dalsze działania oraz wnioski. Analizuje się te działania i opracowuje się na bieżąco kolejny krok. I czy to będzie krok do przodu czy może będzie stanie w miejscu, albo mały krok w tył?

Tego nie wiadomo! Wszystko zależne jest od bieżącej sytuacji oraz stanu emocjonalnego byłej kobiety. W tych relacjach damsko – męskich niby jest jakaś podstawowa strategia odzyskiwania byłych kobiet, ale tak naprawdę nie ma strategii. Jak ktoś Ci daje gwarancję, złotą strategię, magiczną pigułkę, na odzyskanie byłej kobiety, to Cię kurwa oszukuje.

Oszukuje dając Ci nadzieję!

A jeszcze jak Ci kurwa daje gwarancję na powrót byłej kobiety na kolanach, to niech Ci się zapali czerwona lampka w głowie :):):) Ty porzuć nadzieję na odzyskanie byłej kobiety i pamiętaj, że tu nie ma żadnej gwarancji na sukces.

To tak jak w walce MMA, gdzie jest plan na przeciwnika. Plan jest do pierwszego pierdolnięcia, a potem wszystko się pierdoli i plan się rozjeżdża. Podobnie jest również przy odzyskiwaniu byłych kobiet. Jest jakiś ogólny plan, a w zasadzie zarys plany, który i tak się rozjeżdża kiedy była kobieta dopierdoli jakimiś shit testem lub jak facet nie wytrzyma ciśnienia i tym samym popełnia podstawowe błędy, które go cofają w relacji z ex.


Pomoc w odzyskaniu byłej dziewczyny – osoba z doświadczeniem:

 

Dlaczego przy próbach odzyskania byłej dziewczyny, warto mieć przy sobie osobę z doświadczeniem w tym temacie?

Ustalmy teraz jedno!

Osobiście jestem przeciwny odzyskiwaniu byłych kobiet. Uważam, że jest to bez sensu. Coś dzieje się po coś i z jakiś powodów się rozstaliście. Było to wam po prostu pisane. Jednak z doświadczenia wiem, że osoby, które chcą wrócić do swojej ex i tak mnie nie posłuchają, tylko będą próbowały na własną rękę to zrobić, metodą prób i błędów. Plus jest z tego taki, że człowiek uczy się na własnych błędach :):):)

Jeśli chcesz już bawić się w odzyskiwanie byłych dziewczyn, żon czy kochanek, to warto mieć przy sobie neutralną osobę z doświadczeniem damsko – męskich, która Ci po prostu będzie doradzała w tym temacie i przeprowadzi Cię przez proces

Próbowanie samemu odzyskać byłą dziewczynę, bez odpowiedniej wiedzy, bez doświadczenia, bez znajomości psychologii kobiet, z rozpaloną głową, jest jak skakanie na bungee bez liny czy nurkowanie bez butli tlenowej. Nie ma po prostu sensu. Próbując odzyskać  byłą kobietę na własną rękę, nie mając doświadczenia, ani znajomości psychologii kobiet, skazujesz się od razu na porażkę. Doświadczenie dopiero zaczynasz zdobywać, próbując odzyskać byłą kobietę i w sumie jest to jeden, jedyny powód, aby to zrobić i spróbować chociaż raz odzyskać byłą dziewczynę. Tylko ze względu na nowe doświadczenie w relacjach z kobietami.


PRZECZYTAJ: Dlaczego chociaż raz w życiu powinieneś spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę


Zresztą nawet jakbyś miał wiedzę i doświadczenie w tym temacie, to możesz mieć problemy ze swoją rozgrzaną do czerwoności od skrajnych emocji, głowy. Samemu możesz sobie nie poradzić w tym temacie.

Osoba, która ma doświadczenie w odzyskiwaniu byłych kobiet, która sama na własnej skórze przeżyła ten proces oraz wcześniej pomogła setkom osób w stanięciu na nogi, może Ci pomóc stanąć na nogi, ugasić rozpaloną głowę, doradzić, uspokoić jak trzeba, opierdolić jak trzeba.

Musi być to osoba z doświadczeniem, która zna się na kobietach, przeżyła byłą kobietę na własnej skórze i pomogła wielu osobom w tym temacie, a na pewno kilku z sukcesem. Dodatkowo, żeby była to osoba obca, nie związana emocjonalnie z Tobą i Twoją byłą kobietą. Tylko taka osoba trzeźwym okiem, przez pryzmat swojego doświadczenia, będzie mogła spojrzeć na Twoją sytuację i Twój były związek i Ci szczerze i dobrze doradzić.

Osoba bez doświadczenia, może wpierdolić Cię na minę przeciwpancerną, która rozerwie Ci dupę :):):) Radzenie się w temacie odzyskiwania byłych kobiet, jakiś frajerów czy nawet kobiet, nie jest dobrą rzeczą. Wtedy to wygląda tak, że ślepy, ślepego prowadzi :):):) Próbując odzyskać swoją byłą dziewczynę, poradziłem się w tym temacie swojej koleżanki, myśląc, że kobieta najlepiej zrozumie drugą kobietę. I ta mi ta pizda doradziła, abym się starał, abym zabiegał o moją ex i jaki był tego skutek?

Straciłem jeszcze bardziej w jej oczach swój honor, swoją godność oraz swój szacunek. Było jeszcze gorzej, niż wcześniej, aż przecierałem oczy ze zdumienia. Stopień pogardy dla mojej osoby był maksymalny. Osoba, która będzie Ci doradzała w odzyskaniu byłej kobiety, musi umieć Ci dobrze doradzić w tym temacie.

Musi umieć w taki sposób doradzić, abyś ocieplił swój wizerunek w oczach byłej kobiety oraz przede wszystkim nie stracił w jej oczach swojego honoru, swojego szacunku oraz swojej męskiej godności.

Jest to absolutna podstawa! Dodatkowo musi umieć Cię uspokoić, musi umieć Cię zrozumieć oraz opierdolić jak trzeba i postawić do pionu jak zaczniesz festiwal frajerstwa i zaczniesz tańczyć taniec pingwina pod wpływem rozgrzanej od emocji łepetyny.

To jest jej zadanie!

Nie tylko doradztwo i przeprowadzenie przez ten cały proces odzyskiwania byłej kobiety, ale również uspokajanie Cię na każdym kroku, abyś nie zrobił jakiś głupot, które bezpośrednio uderzą w Twój szacunek, honor oraz godność i tym samym cofną Cię o parę kroków do tyłu.

Nawet jak nie uda Ci się odzyskać byłej kobiety, to nie zrobisz z siebie w jej oczach jeszcze większego pajaca, niż wcześniej Ci dane było to zrobić. Nie dopuści do tego osoba, której zawierzyłeś historię swojego związku.

Ta osoba może być różna!

Może być to Twój doświadczony kolega, który oczywiście jest niezwiązane emocjonalnie z Twoją byłą kobietą, a najlepiej jest, aby jej w ogóle nie znał.

I to jest bardzo ważne, ponieważ ostatnią rzeczą jaką zapewne byś chciał, byłoby to, że Twoja ex kobieta dowie się o tym, że się ludziom żalisz. A niestety tak to wygląda :):):) Istnieje takie ryzyko, więc wspólnych przyjaciół, kolegów, znajomych, bym wykluczył.

Problem z naszymi kolegami jest taki, że nie każdy będzie chciał słuchać Twoich żali i śledzić historię Twojego związku od A do Z. Większość osób będzie miała Ciebie i Twój związek w dupie. Raz, drugi, ewentualnie trzeci, mogą posłuchać, ale Ty będziesz miał zapewne potrzebę przez jakiś czas rozmawiania praktycznie codziennie, by wylać swoje gorzkie żale. Pamiętaj też, że żaląc się ze swoich problemów nieodpowiedniej osobie, możesz narazić się z jej strony na śmiech, a nie na pomoc w odzyskaniu byłej kobiety.

Drugą osobą może być osoba, która zawodowo lub hobbistycznie zajmuje pomocą w odzyskiwaniu byłych kobiet. Taka osoba zapewne ma doświadczenie, jest niezwiązana emocjonalnie z sytuacją, wysłucha, doradzi, uspokoi, pocieszy, postawi na nogi. Problem polega tutaj na tym, że nikt za darmo również tutaj nie będzie wysłuchiwał historii Twojego związku, niekiedy przeplatanego historią Twojego życia. Musisz dać takiej osobie jakąś wartość,  a tą wartością najczęściej są pieniądze.

Jednak tutaj też nie chodzi o to, abyś zastawiał matkę w lombardzie, zadłużał się czy wydawał ostatnie pieniądze na to, aby ktoś Ci pomógł odzyskać byłą dziewczynę, a w zasadzie najczęściej dał Ci złudną nadzieję na powrót do byłej. Już samo to, że decydujesz się zapłacić pieniądze – w tej branży nie małe, stawia Cię w roli desperata. Osobiście bym nie zapłacił nikomu za pomoc w odzyskaniu byłej kobiety. Ale, ja to ja. Mam już doświadczenie i jestem przeciwny odzyskiwaniu byłych kobiet.

Jednak jeśli chcesz mieć czyste sumienie, że zrobiłeś naprawdę wszystko co mogłeś, aby odzyskać byłą kobietę i potrzebujesz tym samym takiego poczucia spokoju, to spoko. Możesz mi postawić dobrą wódkę w cenie klubowej wódki :):):) i mogę Ci pomóc w tym temacie :):):) Jeśli chcesz, abym Ci pomógł, to napisz na: damcidomyslenia@gmail.com lub skontaktuj się ze mną przez zakładkę – kontakt i się dogadamy :):):)

Nie ukrywajmy, ale ceny w tej branży – odzyskiwania byłych kobiet, zaczynają się od 350 zł za pół godziny rozmowy, a rekordzista zanim trafił do mnie, to za 30 minutową rozmowę na SKYPE zapłacił w funtach w przeliczeniu na polskie złotówki – 2500 złotych. Niektórzy tworzą kursy czy e-booki za grube tysiące złotych. Ja zajmuję się tym hobbistycznie, więc nie zawsze mam czas :):):) Zresztą nie wiem czy jest druga taka osoba w tej branży, która tyle wiedzy daje praktycznie za darmo, robiąc to z pasji, a nie z chęci zarobku.

Niestety wiele osób zrobiło sobie z tego biznesy – niekiedy dobrze prosperujące, a w praktyce zarabiające na ludzkim dramacie, dając złudną nadzieję na powodzenie. Poziom desperacji jest tu duży, więc jest i spora konkurencja magików oferująca swoje triki na powrót do byłych kobiet. Dlatego omijałbym osoby, które się non stop reklamują płatnie ze swoją pomocą w internecie,  ponieważ zazwyczaj będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

Dlatego jak chcesz odzyskać byłą kobietę, to musisz być cierpliwy, mieć nerwy z żelaza oraz nierzadko i głębokie kieszenie :):):)


Cierpliwość w odzyskiwaniu byłej dziewczyny, ex kobiety, żony, kochanki:

 

Cierpliwość w odzyskiwaniu byłej dziewczyny, ex kobiety, żony czy kochanki jest to podstawowa wartość przy odzyskiwaniu byłych kobiet. Jeśli nie masz cierpliwości, to zapewne również nie masz żelaznych nerwów, spokoju, ciszy i opanowania. Jeśli nie masz cierpliwości, to zapewne jesteś gorącej wodzie kąpany. Będąc w gorącej wodzie kąpany, możesz zapomnieć o odzyskaniu byłej kobiety. Prędzej stracisz w oczach byłej kobiety resztki swojego szacunku, honoru i godności, niż nawiążesz jakikolwiek dłuższy z nią kontakt.

Dlaczego cierpliwość jest taka ważna przy odzyskiwaniu byłych dziewczyn?

 

Dlaczego cierpliwość jest taka ważna przy odzyskiwaniu byłych dziewczyn?

Dlaczego cierpliwość  w relacjach z byłymi kobietami jest kluczowa?

Odzyskiwanie byłych dziewczyn należą do najtrudniejszych relacji damsko – męskich, jakie tylko są. Mocno ryją beret! To już wiesz lub się osobiście przekonałeś na własnej skórze! Jednak oprócz poziomu trudności oraz rycia baniaka, są to też długofalowe relacje.

Traciłeś kobietę tygodniami, miesiącami, a nawet latami, dlatego nie odzyskasz jej w kilka dni, tygodni, czy nawet miesięcy. Oczywiście każdy przypadek i każdy związek jest inny i należy do każdej sprawy podejść indywidualnie, ale będąc z kobietą 3 lata, nie odzyskasz jej w 3 tygodnie. Wszystko przez błędy, jakie się nawarstwiły przez ten czas. Błędy są różne! Są błędy typowo związkowe, są błędy życiowe i są błędy grubego kalibru. Jedne przykryje czas i Twoja zmiana, inne tylko Twoja zmiana, a jeszcze inne nic nie przykryje, ponieważ kobieta cały czas będzie miała je w swojej pamięci.

Odzyskanie byłej kobiety, wymaga czasu. Niekiedy sporego czasu. To tak jak z przytyciem oraz ze schudnięciem. Nie przytyjesz 30 kg w kilka tygodni. To wymaga czasu! Jednak kiedy już przytyjesz i będziesz chciał schudnąć, to również nie schudniesz 30 kilo również w kilka tygodni. To również wymaga czasu. Na pewno dłużej zajmie Ci schudnięcie, niż przytycie. I w branży fitness zarabia się na ludziach, którzy nie mają cierpliwości. Oferuje się im magiczną pigułkę, która pomoże im szybko i skutecznie schudnąć, bazując na ich niecierpliwości.

Przy odzyskiwaniu byłych kobiet jest niemal identycznie!

Nie tracisz kobiety nagle! Nie tracisz z dnia na dzień! Kobieta nagle z Tobą nie zrywa. Ona nie budzi się i nie stwierdza, że jest taki piękny dzień, w sam raz na rozstanie. Ona odchodzi stopniowo, pomalutku, krok po kroku. Najpierw dostajesz znaki na niebie i ziemi, które zapewne ignorujesz jak każdy facet chcący wrócić do byłej.


PRZECZYTAJ TAKŻE: 16 sposobów na to, aby rozpoznać czy jesteś nadal atrakcyjny w oczach Twojej kobiety


Najpierw kobieta odchodzi od mężczyzny emocjonalnie, gdzie zbudowana wcześniej wartość takiego mężczyzny, która pozwoliła mu wejść z nią początkowo w związek, spada z miesiąca na miesiąc w wyniku błędów związkowych, życiowych lub grubego kalibru w oczach odchodzącej kobiety, a potem to już następuje odejście czysto fizyczne. Kobieta mówi, że odchodzi i tyle w temacie. Jest to w zasadzie kwestia czasu, który nieubłaganie zaczyna lecieć na niekorzyść nieświadomego jeszcze o tym fakcie mężczyzny. Zresztą taki mężczyzna dowie się o wszystkim i tak ostatni w momencie rozstania :):):) Potem potańczy taniec pingwina, pośpiewa miłosne serenady na festiwalu frajerstwa, a potem dopiero zaczyna szukać pomocy w internecie wpisując w wujka Google frazę:

-Jak odzyskać byłą dziewczynę :):):)

I wtedy jeśli okaże się cierpliwy, to trafi na mój wpis na bloga o tytule: Jak odzyskać byłą dziewczynę

W wielu związkach kobieta fizycznie może odejść od mężczyzny nawet po wielu latach. Niekiedy w takich sytuacjach od początkowego odejścia emocjonalnego do fizycznego, może upłynąć wiele lat. Niekiedy związki mogą  trwać nawet 8 lat, ale taki prawdziwy związek z tych 8 lat, to może być tylko 3 lata.

Reszta to przyzwyczajenie, które zamieniło się w toksyczną rutynę, wieczne kłótnie, pretensje, brak wzajemnego szacunku, brak zaufania, zazdrość, brak rozmowy, niekiedy zdrady, odejście emocjonalne, a potem fizyczne. Wybija 8 rok i kobieta dopiero wtedy decyduje się na odejście fizyczne. Najczęściej dzieje się to wtedy, kiedy dostaje odwagi na podjęcie takiej decyzji.

Tą odwagą mogą być odchowane dzieci, a wtedy facet nie jest kobiecie do niczego już potrzebny. Szczególnie w dzisiejszych czasach.

Tą odwagą może być również jest pretekst do odejścia dany jej przez innego mężczyznę, najczęściej nowego kolegę z bliskiego jej otoczenia lub pracy.

Tą odwagą mogą być nowe koleżanki z pracy, wieczne singielki, samotne matki, rozwódki czy porzucone feministki.

Jeśli chcesz odzyskać taką kobietę, która odeszła od Ciebie emocjonalnie, to musisz najpierw sprawić, aby wróciła do Ciebie fizycznie, a potem zaczęła wracać emocjonalnie. Jeśli kobieta wróci fizycznie i nie zacznie wracać emocjonalnie, to zaraz znów od Ciebie odejdzie, a taki powrót to kurwa żaden powrót. Najczęściej kobiety wracają do byłych mężczyzn w taki sposób, jak im coś nie wyjdzie w nowym związku.

Jak chcesz odzyskać byłą kobietę na własnych zasadach, to:

 • Twoje błędy muszą ulec zatarciu w jej głowie na tyle mocno, że nie będzie podchodziła do nich w emocjonalny sposób.  Pamiętaj, że jedne błędy ulegają szybkiemu zatarciu, a jeszcze inne dłuższemu. Są też takie, które są w pamięci na zawsze.
 • Musi być kontrast pomiędzy tym w jaki sposób Cię zostawiła, a jaką jesteś teraz osobą. Musi być zmiana widoczna gołym okiem na płaszczyźnie fizycznej oraz psychicznej. Twoja była kobieta nie wróci do Ciebie starego, ponieważ od Ciebie starego odeszła. A jak wróci do Ciebie starego, to szybko znów odejdzie. W przeciągu 3 tygodni do 3 miesięcy. Gwarantuję Ci to!
 • Musisz odzyskać w jej oczach utraconą wcześniej wartość, pod postacią szacunku, zaufania, autorytetu, atrakcyjności. W zależności jakie błędy popełniłeś, które zabrały Ci tą wartość. Jeśli nie odzyskasz wartości w oczach kobiety, to ona może nawet wrócić do Ciebie, ale tylko na chwilę. Zresztą kobieta nie wracają do mężczyzn, których nie szanują i którymi gardzą.

Na zatarcie błędów w głowach kobiety potrzeba czasu. Na Twoją zmianę zewnętrzną i wewnętrzną również potrzeba czasu. Na odzyskanie w oczach kobiety wartości pod postacią szacunku, zaufania, atrakcyjności, autorytetu, również potrzeba czasu. Dodać należy również sam proces odzyskiwania byłej kobiety, który nie może być za szybki, ponieważ kobieta może się wystraszyć. Wielokrotnie miałem tak, że kobieta zaczęła się wycofywać, ponieważ:

-To dzieje się za szybko…

Można to porównać do góry lodowej, którą ocieplasz. Nie możesz nagle przypierdolić milionem stopni Celsjusza, ponieważ będzie powódź, w której utopisz się Ty i Twoja nadzieja na odzyskanie byłej kobiety. Musisz ocieplać górę lodową w sprytny sposób, stosując na zmianę ciepło, zimno, ciepło, zimno. Musisz przyzwyczajać kobietę do tego. A to wymaga kurwa czasu. A czas wiąże się z cierpliwością, a cierpliwość z nerwami. I kółko się zamyka.

Szacunku, zaufania, autorytetu, atrakcyjności, również nie odbudujesz w oczach kobiety w kilka tygodni. Może to potrwać bardzo dużo czasu.  Dorzuć jeszcze do tego Twoje błędy w procesie odzyskiwania ex, które możesz popełnić. Jak działasz na własną rękę, nie mając żadnego doświadczenia w odzyskiwaniu byłych kobiet i psychologii  relacji, to na pewno je popełnisz. Nie ma chuja, żebyś tego nie zrobił.

Jak działasz z czyjąś pomocą na przykład moją, to też nie jest wykluczone, że ich nie popełnisz, ponieważ psycha Ci może nie wytrzymać. Większość osób, która nie odzyskała kobiet z moją pomocą, nie odzyskała ich m.in dlatego, ponieważ się mnie nie słuchali. Nie słuchali, ponieważ  psycha im nie wytrzymała i zabrakło im cierpliwości.

Nie każdego da się przez telefon ogarnąć i przemówić do rozsądku. Wielokrotnie dowiadywałem się o ich poczynaniach po fakcie, gdzie spierdolili wszystko co dało się spierdolić, a potem pytali – oczywiście szukając nadziei – czy da się jeszcze coś zrobić? Oraz jaki jest dalszy plan działania :):):) Gdzie mi pozostało jedynie posprzątać :):):)

Odzyskując byłe kobiety nie można popełnić błędów. Trzeba pomalutku iść do przodu, a nie można popełniać błędów, których i tak się już wcześniej popełniło sporo, skoro kobieta odeszła. Nie można popełnić błędów, które cofają nas do tyłu. Dopuszczalne są jak już błędy, które sprawiają, że relacja stoi w miejscu. Jednak też nie może ona stać w dłuższy czas. I tutaj również można stracić cenny czas, który będzie sprawiał, że człowiek zacznie być po prostu niecierpliwy.

Każdy przypadek jest też inny. Należy do każdego przypadku podchodzić indywidualnie. Inaczej wygląda odzyskiwanie kobiety, która jest wolna, a inaczej, która ma innego faceta. To też wydłuża czas działania i może zabierać cierpliwość człowiekowi.

Jak nie będziesz cierpliwy, tylko w gorącej wodzie kąpany, to zapomnij o odzyskaniu byłej kobiety. Jeśli chcesz odzyskać byłą kobietę na własnych zasadach, to musisz uzbroić się w cierpliwość, której może Ci niestety zabraknąć, ponieważ wykorkujesz psychicznie, kiedy była zapierdoli Ci kolejkę górską emocji :):):) Często w tych relacjach jest tak, że wydaje się, że wychodzi człowiek na prostą, a tu nagle jeb! Była milknie, zamyka się w sobie, przestaje odpisywać, widać jej zmianę! Facet wpada w panikę! Traci cierpliwość i próbuje działać na własną rękę, nie słuchając mnie. Popełnia przy tym szereg błędów. Niekiedy wystarczyło tylko przeczekać, ale to wiąże się z cierpliwością, której brakuje.

Często do moich zadań należy uspokajanie z entuzjazmu faceta, który zaczyna się cieszyć i skakać z radości, ponieważ wydaje mu się, że wszystko zmierza w dobrą stronę. Są randki, są spotkania.  Jednak ja wiem, że w tych relacjach bywa różnie. Dziś jest tak, a jutro może być srak. Dlatego często uspokajam facetów, żeby się nie podpalali za bardzo i cieszyli. Niestety jak facetowi wydaje się, że wyszedł na prostą z ex, to urywa najczęściej ze mną kontakt i działa na własną rękę, a potem przychodzi ze zbitą dupą w łaskę i podkulonym ogonem. Takich potem liczę podwójnie potem :):):)

Musisz wiedzieć, że nawet jak Twoja kobieta wróci do Ciebie, to istnieją takie niepisane „zawiasy” 3 – 6 miesięczne, w których zadaniem Twoim jest odzyskanie emocjonalne kobiety. Niestety o tym nie mówią trenerzy uwodzenia :):):) i jak dochodzi do zejścia, to tylko na płaszczyźnie fizycznej, a nie emocjonalnej. Dlatego wielu facetom wydaje się, że odzyskali kobietę, której tak naprawdę emocjonalnie jeszcze nie odzyskali.

Zasada 3 tygodni przy próbie odzyskania byłej kobiety:

 

Czym jest zasada 3 tygodni?

Jest to zasada, która sprawdza cierpliwość mężczyzny, który chce odzyskać byłą kobietę, poziom jego desperacji, a także nastawienie byłej kobiety do takiego mężczyzny. Mierzy się poprzez 3 tygodnie jej poziom zainteresowania byłym facetem, czy szuka z nim kontaktu, czy jest troska, czy jest ciekawość, czy jest zazdrość. Ja też patrzę czy mężczyzna jest gotowy na odzyskanie byłej kobiety.

Tak!

Dobrze czytasz!

Mężczyzna musi być gotowy na odzyskanie byłej kobiety. Gotowy czyli posiadający cierpliwość na odpowiednio wysokim poziomie oraz na odpowiednio wysokim poziomie nerwy ze stali, a nie z aluminium. Taki mężczyzna nie może być rozchwiany emocjonalnie, nie może być w gorącej wodzie kąpany, nie może rwać włosy z żalu, ponieważ przy takim stanie emocjonalnym jaki ma, jest bez sensu odzyskiwanie byłej dziewczyny. Jest to bez sensu, ponieważ jej i tak nie odzyska, a jeszcze bardziej straci w jej oczach szacunek.

Już samo to, że godzisz się płacić za pomoc w odzyskaniu byłej kobiety, przypina Ci łatkę desperata. Jednak to czy jesteś gotowy na jej odzyskanie, wyznacza poziom Twojej cierpliwości oraz żelazne nerwy, które możesz mieć, albo nie mieć.

Nie oszukujmy się, ale spora liczba mężczyzn nie wytrzymuje tych 3 tygodni ciszy. Wydaje im się, że siedząc cicho, tracą bardziej kobietę, której i tak kurwa nie mają. Nie możesz stracić kogoś, kogo nie masz.  Ja nie każę siedzieć cicho 3 lata, tylko pierdolone 3 tygodnie. Jeśli nie potrafisz wytrzymać bez kontaktu z byłą 3 tygodni, to nie jesteś gotowy na jej odzyskanie. Szybko zostaniesz zweryfikowany i zazwyczaj tak właśnie się dzieje. Faceci się mnie nie słuchają, ponieważ oni chcą tu kurwa działać i coś robić, odzyskiwać, bla, bla, bla, a ja im każę kurwa siedzieć cierpliwie cicho przez 3 tygodnie, aby sprawdzić jak była kobieta zareaguje na ich ciszę. Niekiedy przez te 3 tygodnie boksuję się wirtualnie z facetami, którzy chcą już coś do niej napisać. A ja próbuje im ją wybić z głowy. Nie ukrywam jest to dla mnie bardzo męczące i dlatego biorę za pomoc w odzyskaniu byłej kobiety, dobrą wódkę :):):)

Moim zadaniem jest sprawić, aby facet odzyskał kobietę na swoich zasadach. Czyli odbudował w jej oczach szacunek, honor, godność, atrakcyjność.  Jeśli widzę, że nie jest gotowy, to znaczy, że straci resztki tych wartości, próbując się skontaktować z ex. JJa nie chcę by ex kobieta miała Cię za frajera. Nawet jakbyś ją nie odzyskał, to żeby nigdy nie powiedziała Ci, że byłeś frajerem, który za nią biegał. I wtedy czas odzyskiwania się wydłuża jeszcze bardziej, a i cierpliwość się również kończy. Moja i facetów.  Wtedy najcześciej milknął i idą do innego gościa, który goli z hajsu i robi to co oni chcą usłyszeć. Działają, wysyłając kwiaty :):):)

Po 3 tygodniach wysyłam list i 3 tygodnie facet ma na przemyślenie swojego związku, uspokojenie emocji, wstępną zmianę, oczyszczenie oraz napisany list, którego zadaniem jest zrobienie mętliku w głowie byłej kobiecie. I od jej reakcji na list zależy wszystko, czy gra się zaczyna i jaka będzie strategia. Jeśli nie potrafisz wytrzymać 3 tygodni bez ex, to znaczy, że nie jesteś gotowy na jej odzyskanie. Zresztą i tak tego nie zrozumiesz. Musisz to przeżyć :):):) Wiele osób pisze do mnie po roku czasu, że w końcu wiedzą, co miałem na myśli :):):)


Dlaczego odzyskując byłą dziewczynę, nie możesz być za bardzo cierpliwy:

 

Dlaczego próbujesz odzyskać byłą dziewczynę nie możesz być za bardzo cierpliwy?

Przecież cierpliwość jest bardzo ważna w odzyskiwaniu byłych kobiet, więc o co mi w tej chwili chodzi?

Chodzi mi o to, że nie możesz zafiksowywać się na całe życie na tle byłej kobiety, ponieważ staniesz się w taki sposób jej mentalnym niewolnikiem. I będziesz bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, który będzie żył ciągłą nadzieją na odzyskanie ex. Jeśli chcesz odzyskać byłą kobietę, to musisz uzbroić się w cierpliwość, ale kurwa bez przesady z tą cierpliwością. Nie chodzi o to, abyś teraz cierpliwie czekał lata, na idealny moment, kiedy np: jej nie wyjdzie z nowym facetem, marnując swój cenny czas, potencjał oraz swoje życie. Nie chodzi o to byś knuł w przebiegły sposób jakiś kurwa plan niczym napad stulecia na bank, przygotowując się latami do idealnego uderzenia lub taktykę jak Gmoch :):):)

Dajesz sobie deadline!

Dajesz sobie jakiś określony czas na jej odzyskanie lub na widoczną zmianę w waszej relacji. Jeśli ona utknie w martwym punkcie, to nie czekasz Tadka latka, tylko idziesz przez życie dalej. Dlatego proponuję maks 100 dni na odzyskanie byłej dziewczyny, jeśli tak bardzo chcesz ją odzyskać. Oczywiście wszystko jest kwestią umowną, ale nie można w tym temacie być za bardzo upartym człowiekiem. Swoją upartość przerzuć lepiej na realizację swoich życiowych celów, ale kobieta nie może nimi być. Tym bardziej była kobieta, która od Ciebie odeszła.

Po tym czasie, zapominasz o niej, podchodząc do niej tak, że zrobiłeś naprawdę wszystko co mogłeś, aby ją odzyskać.  Widocznie tak miało być i nie masz sobie nic do zarzucenia w tym temacie. Możesz iść w spokoju, dalej przez życie, bogatszy o nowe doświadczenia oraz wiedzę :):):)

Odzyskiwanie byłej kobiety wiąże się z inwestycją emocjonalną, która może przywiązać faceta do ex na wiele lat. Miałem gościa z którym 3 lata pierdoliłem o jego ex.  Rok próbowaliśmy ją bezskutecznie odzyskać, 2 lata mu ją próbowałem wybić z głowy :):):) Dlatego pomagam odzyskać ex, stanąć na nogi po związku, poznawać nowe kobiety, ale również i wybijam byłe kobiety z głowy takiego faceta.


Żelazne nerwy w odzyskiwaniu byłej dziewczyny, ex kobiety, żony, kochanki:

 

Żelazne nerwy w odzyskiwaniu byłej dziewczyny, ex kobiety, żony i kochanki, idą zawsze w parze z cierpliwością. Cierpliwość, to stan emocjonalny w czasie, który jest Ci potrzebny do odzyskania miłości „Twojego  życia” :):):)

A żelazne nerwy w odzyskiwaniu byłej dziewczyny?

A żelazne nerwy jest jest to stan emocjonalny, w który musisz się uzbroić na okres odzyskiwania byłej dziewczyny :):):), który może trwać nawet długi czas. Jak wspominałem wcześniej byłej kobiety nie straciłeś od razu, również, od razu jej nie odzyskasz, bo na to potrzeba po postu czasu.

Im mniej błędów popełniłeś, im mniej wartości straciłeś w jej oczach, im większe masz przyzwyczajenie i jeśli nie pojawiła się osoba trzecia w jej życiu, to ten czas będzie odpowiednio krótszy.

Jednak czy wykorzystasz ten czas na odzyskanie byłej kobiety w prawidłowy sposób?

Tego nie wiadomo :):):) Wcale nie jest powiedziane, że masz gwarancję sukcesu. Może nagle z kilku tygodni zrobić się kilka miesięcy :):):)

Wtedy będziesz musiał uzbroić się w żelazne nerwy, aby mogło być to możliwe, ale pewności i tak nigdy nie masz, że odzyskasz swoją byłą kobietę. Jako, że kilka tygodni niepewności, testów, zazdrości, zmian humoru jak w kalejdoskopie co prawda jeszcze można wytrzymać, zaciskając zęby, to czy wytrzymasz kurwa takie rycie bani przez kilka miesięcy?

Szczerze w to wątpię!

Odzyskiwanie byłej dziewczyny, ex, żony czy kochanki wiąże się z ciągłą niepewnością, niską wartością, a niekiedy uczuciem jak gówno społeczne, smutkiem, łzami, lamentem, wkurwieniem, żalem, pierdolonymi testami, uczuciami zazdrości, dreszczami przechodzącymi przez Twoje ciało, jakby Cię piorun pierdolnął, gonitwą myśli, poczuciem straty oraz poczuciem winy.

Te wszystkie wymienione emocje trwają w czasie i się kumulują, jeśli nie mają ujścia. Mężczyzna odczuwający przez kilka miesięcy takie emocje, które rozpierdalają go wewnętrznie, prędzej się wyhuśta na drzewie lub znajdzie się w Tworkach, niż odzyska z powodzeniem swoją byłą dziewczynę i to jeszcze na własnych zasadach.

Ja sam po rozstaniu z byłą kobietą w ciągu pierwszych 3 tygodni schudłem około 15 kilo, bo nic nie jadłem z nerwów i mało co spałem. Przez kilka tygodni byłem wrakiem człowieka, który nie żył, lecz wegetował. Depresja to było moje drugie imię. Ludzie niekiedy w takich stanach emocjonalnych targają się na życie i kto wie jakby to ze mną było, gdyby na garba spadł mi w tamtej chwili jeszcze jakiś poważny problem?

Już wtedy miałem czarne myśli, które może i owszem – dalekie były od realizacji, ale doskonale rozumiałem co czuje człowiek, który nagle traci wszystko, a wraz z nim traci sens życia.

Bo…

Chłopaki nie płaczą, chłopaki się wieszają lub skaczą, a byłe kobiety po nich nawet nie zapłaczą…..!!!

W jaki sposób prawidłowo mieć „żelazne nerwy” podczas odzyskiwania byłej dziewczyny?

 

W jaki sposób mieć te żelazne nerwy podczas odzyskiwania byłej dziewczyny?

Jeśli chcesz mieć większe szanse na powodzenie przy odzyskaniu swojej byłej dziewczyny, to w pierwszej kolejności musisz się wyzbyć się, porzucić, a w zasadzie zaakceptować i pogodzić się z następującymi emocjami i idącymi z nimi stanami emocjonalnymi, takimi jak:

 • Zazdrość
 • Wkurwienie
 • Rozczarowanie
 • Poczucie winy
 • Poczucie niskiej wartości
 • Nadzieja
 • Radość 

Musisz się odciąć od  tych emocji!

Musisz się z nimi pogodzić!

Musisz je zaakceptować!

Musisz nauczyć się z nimi żyć!

Musisz umieć wybaczyć sobie oraz wybaczyć swojej byłej kobiecie!

I do tego najlepiej nadaje się napisany specjalny list do byłej dziewczyny, o którym wcześniej już wspominałem. Jego celem jest nie tylko zrobienie mętliku w głowie byłej kobiecie i zasianie w jej głowie ziarnka niepewności, które zacznie kiełkować, podsuwając jej wątpliwości odnośnie zakończonego związku oraz pytania w stylu:

-Czy ja dobrze zrobiłam, że odeszłam?

-A może by tak dać mu jeszcze jedną szansę?

-Faktycznie! Ja też nie jestem bez winy!

-A gdyby rzeczywiście, jeszcze to dało się naprawić?

.Jego celem – a w zasadzie głównym celem jest oczyszczenie z negatywnych emocji, nadziei, zazdrości, poczucia winy, wkurwienia, rozczarowania i postawienie takiego mężczyzny na nogi, aby mógł normalnie żyć i funkcjonować, ponieważ tylko w takim stanie emocjonalnym, jest wstanie z powodzeniem odzyskać swoją byłą kobietę na własnych zasadach.

Pisząc ten wpis, po blisko roku czasu odezwał się do mnie pewien bardzo wartościowy mężczyzna, którego była kobieta zdeptała kiedyś z ziemią. Odezwał się z podziękowaniem!

Jak odzyskać byłą dziewczynę
Jak odzyskać byłą dziewczynę

 

Kiedy z nim porozmawiałem, zauważyłem, że to bardzo dobry chłopak jest :):):) Bardzo wartościowy, który trafił w życiu na nieodpowiednią kobietę, która stała się dla niego toksycznym narkotykiem. Manipulantka, bez szacunku, toksyczny człowiek, chcący w przebiegły sposób stać się udziałowcem w jego firmie. Naprawdę nie warta ani sekundy myśli, a co tu mówić jeszcze o jakimś odzyskiwaniu?

Jakby ją odzyskał, to i tak ten związek nie miał racji bytu z taką kobietą. Tworki! To najlepsze co by go mogło spotkać w przyszłości, patrząc w jakim opłakanym stanie emocjonalnym był na tamten moment.

To, że od niego odeszła, to był jego życiowy sukces, z którego nie zdawał sobie jeszcze sprawy na tamten moment. Moim celem nie było pomóc mu w odzyskaniu takiej kobiety, ponieważ popełniłbym grzech śmiertelny, przykładając rękę do jego nieszczęścia. Moim celem było poprowadzenie go w taki sposób, aby nie chciał więcej już „jej już ćpać” i aby sam to zrozumiał, że nie ma to sensu.

Moim celem było postawienie go na nogi!

Nie było to łatwe zadanie, ponieważ on był uzależnionym od niej „narkomanem”, który chciał ją ciągle ćpać. Telepało nim do granic możliwości.

I musiałem zrobić to w umiejętny sposób, ponieważ jeśli powiedziałbym mu, żeby dał sobie z nią spokój, ona nie dla niego jest, stać go na lepszą, to gwarantuje Ci, że człowiek w takim stanie emocjonalnym w jakim on był, nie zrozumiałby tego. Nie zrozumiałby tego, tak samo jak nie rozumieją osoby chcące odzyskać byłą kobietę, że nie warto jest tego robić.

Ja  pomagam odzyskiwać byłe kobiety, ale w głównej mierze stawiam na nogi po rozstaniu. Postawienie na nogi polega na uspokojeniu takiego gościa, przemówienia mu do rozsądku, podbudowania jego wartości, zdjęcia z niego poczucia winy.

Nie jest to łatwe zadanie!

Często po rozmowach z takimi ludźmi pękał mi łeb od natłoku emocji, które sam chłonąłem jak gąbka. Dlatego cyklicznie robię sobie małe przerwy od „pomocy” dla uspokojenia swoich emocji. Na całe szczęście jest to dla mnie hobby i nigdzie się nie reklamuje, więc aż tak dużo nie ma ludzi chcących skorzystać z mojej „pomocy” :):):).  W innym przypadku chyba sam bym się znalazł w Tworkach :):):)

Jest to dla mnie hobbistyczne, a takich wiadomości dostawałem setki, gdzie ludzie po roku czasu odzywali się do mnie z podziękowaniem, ponieważ tyle czasu zajęło zrozumienie im – co chciałem im przekazać. Tylko nie chwaliłem się, ponieważ nie ma czym. Traktuje to jako hobby, co prawda za flaszkę, ale jednak hobby :):):) No powiedz mi, gdzie znajdziesz tyle wiedzy za darmo o relacjach damsko – męskich oraz odzyskiwaniu byłych kobiet? :):):)

Tylko u mnie :):):) Tylko na damcidomyslenia.pl :):):)

W odzyskiwaniu byłych kobiet, żon, dziewczyn, ex, kochanek, tak naprawdę kurwa nie chodzi o ich odzyskanie. W odzyskiwaniu byłych dziewczyn chodzi głównie o odzyskanie siebie. W odzyskiwaniu byłych kobiet chodzi o uspokojenie się emocjonalne, odstawienie narkotyku – jakim jest była kobieta i stanięcie na nogi, by móc pójść do przodu przed siebie, a odzyskanie byłej kobiety, na własnych zasadach, w tym wypadku będzie skutkiem ubocznym zmiany jaka nastąpiła.

Dlatego wkurwia mnie to, jak wrzucam jakiś post, który w tytule ma magiczny tekst – jak odzyskać byłą dziewczynę i już mi kurwa różni ludzie piszą, komentują, że nie warto tego robić. Niektórzy nawet to wyśmiewają, a nie tak dawno sami skamlali jak pies, przeżywszy to i chcący odzyskać swoją ex kobietę.

Zapomniał wół, jak cielęciem był?

Zgadza się!

Nie opłaca się odzyskiwać byłych kobiet. Ja to wiem, Ty to wiesz, ale jest jeszcze kurwa cała masa mężczyzn wchodząca w dorosłe życie, czy będąca w długoletnich związkach, która o tym jeszcze nie wie. I lepiej, żeby przekonała się na własnej skórze o tym z moją pomocą w postaci takich blogów, niż została zgolona na 7000 zł  za złudną nadzieję na odzyskanie byłej dziewczyny, której ja nigdy nie dają i która nie pozwoli mu stanąć na nogi i odzyskać siebie.

Weź powiedz to gościowi, który był  20 lat w związku małżeńskim, że nie warto jest wracać do byłych. Powiedz to osobie, która wchodzi w dorosłe życie i jest to jego pierwsza, poważna kobieta. Powiedz mu, że nie warto wracać do byłych kobiet.

Jak myślisz?

Zrozumie?

Oczywiście, że nie!

Zamiast pierdolić takie brednie i dawać takie rady, rozjebanemu emocjonalnie gościowi, który własną matkę by sprzedał za złudną nadzieję na odzyskanie ex dziewczyny, lepiej pomóż mu się uspokoić, opanować nerwy i zaakceptować emocje jakie odczuwa.

I to jest kwintesencja odzyskiwania byłych kobiet!

Żelazne nerwy i opanowane emocje, które należy nie tylko opanować, ale również przepracować poprzez pogodzenie, wybaczenie, akceptację.

Jeśli tego nie zrobisz, to nie będziesz psychicznie gotowy w żaden sposób na to, aby móc nawet spróbować odzyskać swoją byłą kobietę na własnych zasadach i przekonać się, że to nie ma sensu, ponieważ nawet się do niej emocjonalnie nie dopchasz. Jej jeden test, jej jedno słowo, jej jeden ruch na tej szachownicy i już wszystko leci jak domek z kart, a Ciebie czekają Tworki.

Pamiętaj!

Problem nie polega na tym, że Ty ją odzyskasz fizycznie na chwilę, tylko polega na tym, by ją odzyskać na własnych zasadach i jej zaraz znów nie stracić!

Problem polega na tym, by ją odzyskać w taki sposób,  by móc, by kurwa mieć siłę od niej odejść, jak nic nie zmieni się w waszej relacji!

W odzyskiwaniu byłych kobiet nie chodzi o to, że mężczyzna ma się zmienić na lepsze, tylko po to by zadowolić swoją byłą kobietę na tyle, żeby ta zechciała do niego wrócić. Nie o to w tym kurwidołku chodzi. W odzyskiwaniu byłych kobiet nie chodzi o to, że facet staje na uszach i jajami klaszcze by się zmienić, to nie zmienia się dla siebie, tylko zmienia się pod swoją byłą kobietę, która jest taka jaka była.

W odzyskiwaniu byłych kobiet chodzi o to, by odzyskać siebie na nowo czego skutkiem ubocznym będzie odzyskanie swojej byłej kobiety na własnych zasadach na tyle mocno, że mężczyzna ma siłę od niej pierwszy odejść i to on kończy związek, a nie kończy go kobieta.

Jeśli na samą myśl Tobą telepie, że nowy facet właśnie dotyka Twoją kobietę, całuje ją, uprawia z nią seks i ona robi mu tak jak robiła Tobie, kiedy byliście w sobie zakochani, to absolutnie nie jesteś gotowy na to, aby móc przystąpić do procesu odzyskiwania byłej kobiety.

No wyobraź to sobie!

Twoja ex, którą tak bardzo kochasz, ma już nowego faceta, przy którym odczuwa większą przyjemność, niż przy Tobie.

Odpowiedz – co czujesz?

Jakie to kurwa uczucie mieć świadomość, że właśnie w tej chwili, inny facet pierdoli namiętnie Twoją byłą kobietę i jest jej lepiej, niż z Tobą?

Jakie to uczucie mieć świadomość, że ona mu robi lepiej, niż robiła Tobie?

Jakie to uczucie mieć świadomość, że ona spełnia swoje wszystkie fantazje, które miała z innym facetem?

Jesteś w ogóle w szoku, że ona takowe mogła mieć?

Czujesz się źle, ponieważ nie uprawialiście seksu od miesięcy, a ona pozwala się teraz rżnąć w dupala, nowo poznanemu facetowi?

Przecież ona taka nie była!

Nie poznajesz jej?

To nie Twoja żona? Twoja żona była ułożona i grzeczna?

W każdej kobiecie, kurwy 2/3!

Telepie Tobą z zazdrości?

W oczach masz łzy?

Przechodzą na samą myśl przez Ciebie dreszcze?

To jak Ty kurwa chcesz odzyskać byłą kobietę, będąc w takim stanie emocjonalnym?

Jak Ty chcesz ją odzyskać?

Jak Ty chcesz kurwa wrócić do niej?

Na jakich kurwa zasadach?

Na jej zasadach jak ostatnia pizda?

Jeśli telepie Tobą z nerwów, to uwierz, że nie jesteś jeszcze gotowy na jej odzyskanie. Nie w tej chwili. Nie na ten moment! Wiem, że zaczynasz tracić cierpliwość, ale kurwa nie jesteś gotowy! Najpierw musisz emocjonalnie stanąć na nogi i odzyskać siebie, a potem brać się ewentualnie za odzyskiwanie jej, ponieważ jej jeden test, jej jeden ruch i przejrzy Cię szybko na wylot, a Ty stracisz resztki swojego szacunku, honoru oraz męskiej godności!

Czujesz ból?

Boli?

Jest Ci źle?

To dobrze! Twój ból, to Twój budulec!

Poczuj go!

Poczuj ból w sobie! Poczuj go całym sobą! Tak jak ona czuje już innego kutasa i nawet nie zaprzeczaj! :):):)

Ma boleć!

To dobrze, że boli!

Jaki to jest ból? Gdzie go odczuwasz? Jak długo? Jak mocno?  Jak bardzo?

W skali od 1 do 10 ile byś mu dał?

Do czego byś go porównał?

Zamknij oczy! Niech ból rozejdzie się po całym Twoim ciele!

Zaakceptuj go! Zaprzyjaźnij się z nim! Przyzwyczaj się do niego! Zobaczysz, że nie jest już Ci straszny!

Od dziś Twój ból, to Twój najlepszy przyjaciel, do którego się przyzwyczaisz do tego stopnia, że zaczniesz na niego obojętnieć. Będziesz nieczuły na radość, zazdrość, nadzieję, wkurwienie, rozczarowanie, w kontekście Twojej byłej kobiety, żony czy kochanki.

Jeśli była kobieta potrafi jednym telefonem, jednym kontaktem, jedną wiadomością, jednym zdjęciem w mediach społecznościowych sprawić, że zaczynasz się wkurwiać, rwać sobie włosy w głowie, czuć zazdrość, wytrącać z równowagi, to nie jesteś gotowy na to, aby ją odzyskać.

Jeśli była kobieta potrafi swoim jednym kontaktem, widokiem, wiadomością, sprawić, że zaczynasz znów się cieszyć jak dziecko, skakać do góry i znów żyć nadzieją na odzyskanie byłej dziewczyny, to również nie jesteś gotowy na jej odzyskanie! Nie jesteś gotowy, ponieważ dalej podchodzisz do niej na tyle emocjonalnie, że te emocje wpływają na Twój stan w jakim się znajdujesz.

Czujesz radość!

Czujesz entuzjazm!

To odpala Ci nadzieję, która zaczyna Cię niewolić!

Pamiętaj, że odzyskiwanie byłych kobiet, to najtrudniejsze relacje damsko – męskie jakie tylko są, ze względu na ich zmienność. Teraz czujesz radość, entuzjazm, nadzieję, a za chwilę sytuacja się może zmienić. Kobieta milknie, staje się chłodna, niemiła lub agresywna. Radość momentalnie zamienia się w smutek. Entuzjazm zanika, zmieniając się w złość i w kurwienie. Nadzieja? Nadzieja momentalnie znika, zamieniając się w strach przed utratą byłej kobiety, której i tak się kurwa już nie ma. Takie rozchwianie emocjonalne w krótkim czasie, nie wpływa dobrze na z natury logiczną, męską, psychikę.

Dlatego odczuwana co chwilę radość, dająca nadzieję i smutek zabierający ją, sprawia, że mężczyzna zaczyna nie wytrzymywać psychicznie. Zaczyna się łamać! Zaczyna popełniać błędy! Zaczyna tracić cierpliwość! Zaczyna robić nieprzemyślane ruchy! Zaczyna tracić nerwy! Zaczyna być w gorącej wodzie kąpany! Nic do niego nie dociera! A na końcu zaczyna jeszcze bardziej tracić w oczach byłej kobiety swoją godność, szacunek i honor, który ja chcę uratować.

Kiedyś odezwał się do mnie chłopak, który chciał, abym mu pomógł odzyskać jego byłą kobietę, z którą był kilka lat. Jak wiadomo w takich sytuacjach, jego stan emocjonalny był tragiczny. Miotały nim szatańskie emocje, a głos w słuchawce miał zbitego psa. Jego pewność siebie oraz wartość szurały po dnie. W pierwszej kolejności kazałem mu włączyć ciszę na 3 tygodnie od ich ostatniego spotkania. Chciałem zobaczyć tak naprawdę w jakim on jest stanie emocjonalnym. Na jakim poziomie ma cierpliwość oraz nerwy. Chciałem zobaczyć też czy jego ex kobieta będzie szukała  z nim kontaktu. Jak tak to w jaki sposób? Czy będą w niej emocje ciekawości, troski, zazdrości, tęsknoty? Te 3 tygodnie jest to faza obserwacyjna, która wstępnie nakreśla mi obraz – z jaką relacją i z jakim facetem mam do czynienia.  I czy tak naprawdę da się coś zrobić!

Przez te 3 tygodnie chłopak miał również zająć się sobą. Wyciszyć się! Znaleźć jakąś pasję! Wyjechać gdzieś! Zacząć realizować swoje cele! Zacząć robić coś nowego! Odświeżyć kontakty! Poznawać w miarę możliwości nowych ludzi w tym kobiety! Odżyć! Przemyśleć swój związek, przeanalizować plusy i minusy swojej byłej kobiety, pod kątem zdjęcia z nosa różowych okularów idealizujących jego ex kobietę. Również zadanie miał zacząć się edukować z relacji damsko – męskich, pod kątem kobiecej psychologii, chociażby czytając damcidomyslenia.pl, aby nie zadawać mi ciągle głupich pytań i oczywistych oczywistości :):):)

Inaczej współpracuje się z osobą, co ma chociaż liźnięte w teorii podstawy psychologii kobiet, a inaczej z osobą, która kompletnie tego nie kuma. Nic nie dociera do niej co Ty mówisz. Musisz ją ciągle ciągnąć za język, w dodatku nie ma współpracy, tylko jest jednostronny dialog. Inaczej rozwiązuje się problemy, kiedy dwoje osób jest kumata, a inaczej kiedy Ty mówisz, a druga osoba nie wie o czym ty mówisz, tylko pyta się – czy da się coś zrobić :):):). W pierwszym przypadku jest dialog i rozmowa na poziomie.  W drugim są ciągłe pytania, które  szukają tylko nadziei, magicznej pigułki oraz złotego zaklęcia na odzyskanie byłej kobiety.

Dodatkowo osoba ta miała za zadanie przepracować swoje emocje. Emocje zazdrości, wkurwienia, poczucia winy, wybaczenia, jakie odczuwał. Również chciałem, aby coś zaczął zmieniać w swoim życiu. Nawet jeśli zmiana miałaby być drobna jak przemeblowanie w pokoju, to miał to zrobić. Niestety co chwila nasza rozmowa kręciła się tylko wokół jego byłej dziewczyny.

Dostawałem ciągłe pytania typu:

-Może już się odezwać co?

-Korci mnie, aby do niej napisać! Mogę to zrobić?

-Ile tak będziemy jeszcze czekać? Długo jeszcze?

-Czy 3 tygodnie ciszy, to nie za dużo czasu?

-A co jeśli sobie pomyśli, że już mi nie zależy? A co jeśli sobie pomyśli, że już dałem sobie z nią spokój i odpuściłem sobie?

-Ja chce działać, a nie czekać w nieskończoność!

-A co jeśli czekając będzie już za późno?

-A co jeśli ona przez ten czas kogoś pozna?

-Nie potrafię tak czekać! Działajmy! Róbmy coś w kierunku odzyskania mojej byłej kobiety!

-Nie wytrzymuję już tej ciszy! Dziś ją podejrzałem na Facebooku i ona była na dyskotece! Rozpierdala mnie wewnętrznie!

To miały być tylko pierdolone 3 tygodnie w ciszy , a nie 3 lata. Gościowi totalnie odpierdalało. Nie mógł wytrzymać nawet dnia, aby nie pisać do mnie w sprawie swojej ex, gdzie nasza rozmowa kręciła się w kółko koło tego typu pytań. Wyjaśniałem mu jak krowie na rowie, dlaczego tak się zachowujemy i co chcemy sprawdzić, ale do niego to nie docierało. On był w gorącej wodzie kąpany! On chciał działać! On chciał coś robić!

Czy takim zachowaniem, czy w takim stanie emocjonalnym był psychicznie gotowy na to, aby odzyskać swoją byłą kobietę?

Oczywiście, że nie!

I wielokrotnie mu to powtarzałem, że nie jest emocjonalnie gotowy na jej odzyskanie w tym momencie, a każda próba kontaktu z jego strony ze swoją byłą dziewczyną, będzie uderzała w jego szacunek, honor oraz godność mężczyzny. A on oczywiście wszystkiemu zaprzeczał. Twierdził, że jest gotowy, że sobie poradzi, że da radę, utrzymać ewentualny związek na własnych zasadach!

Oczywiście oszukiwał siebie!

Oczywiście również chciał oszukać i mnie!

Prawda była jednak brutalna. Chuja by sobie poradził! Chuja by utrzymał związek! Straciłby jeszcze bardziej swój szacunek, honor oraz godność  mężczyzny. Popełniłby błędy pod wpływem emocji i jeszcze bardziej by wszystko spierdolił.

Nawet jakby jakimś cudem się zeszli, to zaraz szybko by ją ponownie stracił, ponieważ nie było to zejście na jego zasadach, albo wspólnie wypracowanych zgodnie z prawem wzajemności. Zresztą w odzyskanie byłej kobiety już na starcie zainwestował dużo czasu, serca oraz energii. Nawet takie głupie rozmowy ze mną, sprawiały, że czy tego chciał, czy też nie, to inwestował w swoją byłą swój czas, swoje emocje oraz swoje myśli. To wiąże się z psychologią inwestycji.  Podczas kiedy ona być może rżneła się już z innym gościem, on inwestował swój czas, swoje emocje w rozmowę ze mną, zadając mi ciągle pytania – jak długi jeszcze ma czekać, aby się do niej odezwać? :):):)

W końcu jego męczenie dupy sprawiło, że dałem mu zielone światło na kontakt z jego ex kobietą. Wychodzę z założenia, że człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach i jak chce tak bardzo się przekonać – jak odzyskuje się byłe kobiety, to niech się nauczy na własnych błędach, które będą go bolały. I z początku kontakt nawet lekko zatrybił. Jego była w pozytywny sposób zareagowała na jego osobę. Była ciekawość, pytała się co u niego, ciągnęła rozmowę. Można powiedzieć, że było dobrze, ale skoro było tak dobrze, to dlaczego było tak źle?

Jaka była jego reakcja emocjonalna na tamtą chwilę?

Cieszył się jak dziecko, które w nagrodę dostało lizaka. Już sam fakt, że pisze sobie ze swoją byłą dziewczyną sprawiał, że skakał do góry z radości. Jak z początku miał głos zbitego psa, tak teraz miał głos pełen radości i kurwa tej pierdolonej nadziei, która mu się uruchomiła, a którą kazałem mu porzucić. Próbowałem go uspokoić, ponieważ wiem, że za chwile będzie zmiana sytuacji, jak to zawsze bywa w tego typu zmiennych relacjach. I oczywiście tak było. Popisali sobie chwilę, było fajnie, było spoko, kobieta przekonała się, że dalej może go mieć i nagle zamilkła. Ona nie musiała być tego pewna! Wystarczyło tylko, że sobie to pomyślała. Stała się znów chłodna, obojętna, negatywnie nastawiona do jego osoby.

Jaka była jego kolejna reakcja emocjonalna na nową sytuację z byłą dziewczyną?

Był emocjonalny zjazd!

Z radości, pojawił się kurwa smutek. Smutek, który różnił się od tego poprzedniego mocą. Ten smutek był już inny. Ten smutek był mocniejszy i dłużej trzymał. Ten smutek był potęgowany przez rozczarowanie, żal oraz wkurwienie. Oczywiście w takich sytuacjach jak trwoga to do Boga. Dostawałem kolejne denne pytania z serii:

-No i co teraz? Co robimy dalej? Da się to jeszcze odkręcić? Czy jest jeszcze jakaś szansa na jej odzyskanie?

Od tego kontaktu, kazałem znów odczekać te pierdolone 3 tygodnie, jak było początkowo w planach. Chciałem, aby typ autentycznie dał jej kurwa jakąś szansę na zatęsknienie oraz czas, o który tak go wręcz prosiła. I z początku myślałem, że gość się mnie posłuchał, ponieważ przez tydzień czasu się nie odzywał do mnie. Myślałem, że skupił się na sobie, tak jak mu zalecałem. Myślałem, że zaczyna odżywać. Niestety po ośmiu dniach, dowiaduję się od niego, że znów nie wytrzymał ciśnienia i szukał z nią kontaktu na własną rękę, o czym mnie oczywiście nie informował. Nie zrobił tego, ponieważ wiedział, że będę na – NIE!

Takim sposobem działał na własną rękę. Był mądrzejszy. Wiedział lepiej, niż ja. Wyżebrał więc spotkanie, do którego doprowadził we frajerski sposób, tańcząc taniec pingwina. Kobieta spotkała się z nim, tylko po to, by mu dosadnie powiedzieć, żeby nie liczył na żadne powroty, żeby sobie w końcu kogoś znalazł, a od niej się odpierdolił. Oczywiście, kiedy wszystko zjebał, wiedząc lepiej i działając na własną rękę, to dopiero wtedy raczył mnie poinformować o tym fakcie, po fakcie, tradycyjnie pytając:

-No i co teraz? Co robimy dalej? Da się to jeszcze odkręcić? Czy jest jeszcze jakaś szansa na jej odzyskanie?

Gość zaczął szukać  logiki tam gdzie jej nie ma. Skutkiem Zaczął wszystko analizować na chłopski rozum. Zasypywał mnie pytaniami w stylu:

-Dlaczego ona się tak zachowała? O co jej chodziło? Dlaczego mnie tak potraktowała? Po co się ze mną w takim razie chciała się spotkać?

Jego stan emocjonalny znów się pogorszył. Coraz trudniej było mi go uspokoić. Coraz trudniej było mi do nie dotrzeć. Coraz trudniej było mi się z nim porozumieć. Zadawał ciągle te same pytania, licząc na to, że powiem mu może w końcu coś innego. Coś co da mu nadzieję! Nasz plan odzyskiwania byłej dziewczyny stanął w miejscu, a w zasadzie kręcił się wokół nadziei, na którą liczył. Dodatkowo działając na własną rękę, stracił w oczach byłej kobiety, resztki swojego szacunku, godności oraz honoru, do czego ja nie chciałem dopuścić.

O co tak naprawdę chodzi w żelaznych nerwach i zachowaniu zimnej krwi przy odzyskiwaniu byłej dziewczyny:

 

O co tak naprawdę chodzi w żelaznych nerwach i zachowaniu zimnej krwi przy odzyskiwaniu byłej dziewczyny?

W żelaznych nerwach i zachowaniu zimnej krwi, chodzi o luz emocjonalny, polegający na tym, że jak uda się odzyskać byłą dziewczynę, to będzie fajnie, a jak się nie uda, to też będzie fajnie, a nawet jeszcze fajniej. W  żelaznych nerwach przy odzyskiwaniu byłych kobiet, chodzi emocje:

 • Spokoju
 • Ciszy
 • Opanowania

Oczywiście spokój, cisza i opanowanie, wiąże się z takim samym stanem emocjonalnym.  W żelaznych nerwach nie chodzi o to, że emocje rozpierdalają cię od środka. Nie chodzi o to, że miota Tobą jakbyś zjadł łupież Szatana, ale mimo wszystko zaciskasz zęby i zachowujesz pozornie spokój i opanowanie. To jest aktorstwo. Emocje, które Cię rozrywają od środka muszą mieć ujście. Jeśli nie będą miały, to będą to dla Ciebie tortury psychiczne. Robiąc dobrą minę do złej gry, kiedy tak naprawdę cierpisz, nie jesteś gotowy w takim stanie na odzyskanie byłej kobiety, ponieważ jej nie odzyskasz, to po pierwsze. Po drugie pogorszy Ci się stan emocjonalny jeszcze bardziej.

Była dziewczyna szybko Cię prześwietli. Nawet jeśli będziesz udawał twardego. Na dłuższą metę jest to niemożliwe, ponieważ prędzej czy później kurwa pękniesz. Nikt nie jest z kamienia! Żelazne nerwy wiążą się z obojętnością i z akceptacją emocji takich jak złość, wkurwienie, zazdrość, żal, smutek, poczucie winy.  Pogodzenie się z nimi, przepracowanie ich, nauczenie się z nimi żyć. Żelazne nerwy wiążą się z pewnością siebie, wartością oraz przede wszystkim nie szukaniem nadziei, ani na nic nie liczenie. A tym bardziej liczeniem na powodzenie w odzyskaniu byłej kobiety. Żelazne nerwy wiążą się z tym, że nie masz potrzeby bycia zazdrosnym, złym, wkurwionym i rozczarowanym. Tylko w takim stanie emocjonalnym masz największe szanse powodzenia na odzyskanie byłej kobiety.

Największe szanse masz jednak wtedy, kiedy całkowicie jesteś obojętny na swoją byłą kobietę i nie masz ochoty jej odzyskiwać, ani do niej wracać. Taki paradoks, ale właśnie w takim stanie emocjonalnym masz największe szanse. Jeśli ktoś mnie pyta o jakieś szanse na powodzenie w odzyskaniu byłej, to odpowiadam:

-Twoje szanse na powodzenie w odzyskaniu byłej kobiety, są proporcjonalne do Twoich emocji, jakie w tej chwili odczuwasz w związku ze swoją byłą dziewczyną!

Jeśli na samą myśl o tym, że Twoja była kobieta z kimś się spotyka, zaczynasz odczuwać zazdrość, rwiesz sobie włosy z głowy, to Twoje szanse na odzyskanie byłej są marne.

Największe szanse na odzyskanie byłej kobiety mamy wtedy, kiedy tak naprawdę nie chcemy jej odzyskać. Taki stan da nam tylko i wyłącznie pełna obojętność. Jednak jeśli chcesz odzyskać była kobietę, to nie jesteś na nią w pełni obojętny. Jeśli dodatkowo płacisz jeszcze komuś w tym temacie, to już w ogóle nie ma tu mowy o jakiejkolwiek obojętności, ponieważ jakby nie patrzeć, to inwestujesz dalej w swoją byłą kobietę, swój czas, swoje myśli, swoje emocje oraz swoje pieniądze. Nawet taka głupia rozmowa o byłej kobiecie wiąże się z inwestycją z Twojej strony, ponieważ dajesz jej swoją uwagę.

Nie oszukujmy się, ale w relacjach związanych z byłymi kobietami, bardzo trudno zachować całkowitą obojętność. Byłe kobiety to część naszego jakiegoś życia. Byłe kobiety to nie tylko złe chwile, ale również piękne wspomnienia.  Byłe kobiety to plany, marzenia, przyzwyczajenie, wspólne cele oraz uczucia, którymi je darzyliśmy. Zawsze będziemy reagować na ich imię i nazwisko. Chociażby tylko samą uwagą. Jakiś czas temu moja była kobieta wyświetliła mi się na Facebooku w proponowanych znajomych. Mam ją w dupie, nie odwróciłbym się za nią na ulicy, absolutnie nawet nie myślę, aby się do niej odezwać czy kurwa wracać :):):), ale nie ukrywam, że ciekawość moja wzięła górę i kliknąłem w jej profil, aby zobaczyć – co tam u niej słychać?

Jakie są emocjonalne poziomy związane z byłą dziewczyną i z czym się wiążą dla mężczyzny:

 

Jakie są emocjonalne poziomy związane związane z byłą dziewczyną i z czym się wiążą dla mężczyzny?

Emocjonalne poziomy związane z byłą dziewczyną, są to szczeble  w jakich znajduje się uwaga mężczyzny oraz jego emocje w związku z byłą kobietą. Im niższy poziom tym mocniejsze są żelazne nerwy, co wiąże się z większym prawdopodobieństwem pomyślnego odzyskania byłej kobiety na własnych zasadach.

 1. Poziom całkowitej obojętności:

Najniżej jest poziom obojętności, która daje Ci największe szanse powodzenia, na odzyskanie byłej kobiety. Nie myślisz o kobiecie, nie masz potrzeby szukania z nią kontaktu, nie obchodzi  Cię co u niej słychać, nie jesteś o nią zazdrosny, reagujesz obojętnie na jej widok. Całkowita obojętność w relacjach związanych z byłymi kobietami, jest bardzo trudna do osiągnięcia. Można powiedzieć, że wręcz niemożliwa.

2. Poziom ukłucia w sercu:

Drugi w hierarchii jest poziom ukłucia w sercu. Nie jesteś obojętny na swoją byłą kobietę. Co prawda o niej nie myślisz często, to jednak jakieś myśli tam się pojawiają Ci się w głowie, od czasu do czasu w związku z jej osobą. Najczęściej są to myśli związane z ciekawością, albo jak zobaczysz lub usłyszysz coś związanego z jej osobą i waszym byłym związkiem. Mimo to nie masz potrzeby kontaktu z nią, ani o niej rozmawiać. Do końca nie jesteś jednak na nią obojętny. Czujesz zazdrość, która może objawiać się lekkim ukłuciem w sercu na kilka sekund. Jednak potem następuje akceptacja i uczucie to szybko zanika. Lekkie uczucie w sercu możesz poczuć kiedy ją nagle przypadkiem zobaczysz lub zobaczysz jakieś zmiany w jej życiu czy wrzucenie jej życia na wyższy level. Na przykład jej nowego faceta, dziecko z innym, ślub. Czujesz ukłucie w sercu na kilka sekund, a potem wszystko wraca do normy i zapominasz o niej, żyjąc swoim życiem.

Pamiętam jak moja była dziewczyna po telenoweli brazylijskiej jaką miałem w związku z naszym rozstaniem, po kilku miesiącach, weszła w nowy związek z moim bliskim kolegą. Kiedy połączyłem kropki i zobaczyłem ich całujących się na zdjęciu, poczułem lekkie, kilkusekundowe ukłucie w sercu, które szybko minęło. A potem bezemocjonalnie, nie czując kompletnie nic, wyjebałem ich oboje z Facebooka, tak dla zasady. Zrobiłem to tylko po to, ponieważ wyznaję zasadę, że mimo wszystko byłych dziewczyn kumpli się nie tyka, a jak tyka, to najpierw się rozmawia z taką osobą, a nie knuje się romanse  za jej plecami. Tym bardziej, że jak się rozstaliśmy, to żaliłem mu się odnośnie mojej sytuacji z ex.

Kiedy wyjebałem ich bezemocjonalnie, to napisałem do kobiety z którą się już wtedy spotykałem, kompletnie zapominając o byłej na długie lata. Potem podobne ukłucie w sercu poczułem, jak się dowiedziałem, że ona jest  z nim w ciąży. Trwało to sekundę i wróciłem do swojego życia. Faza ta również daje Ci duże powodzenie w odzyskaniu byłej kobiety :):):)

3. Poziom przeszywających dreszczy:

Kolejnym poziomem na którym mogą znaleźć się emocje oraz nerwy mężczyzny w związku z jego byłą kobietą jest poziom przeszywających dreszczy. Mężczyzna będący emocjonalnie na tym poziomie ma tendencję do ciągłego rozmyślania na temat byłej kobiety. Ciągle myśli, które zamieniają się w gonitwę. Całodniowe analizy oraz potrzeby rozmowy w związku z byłą kobietą. Mężczyzna taki  chce się wyżalić, wyrzucić emocje, które go rozrywają. Na samą myśl o tym, że może dotykać jego ex inny facet, nim telepie. Przeszywają go zimne dreszcze i zalewają poty, które nie trwają kilku sekund, tylko dobry długi czas.

Mężczyzna taki ma wielką potrzebę odzyskania byłej kobiety. Jest gotowy za to nawet zapłacić, aby dostać złudną nadzieję na jej odzyskani, której szuka. Mężczyzna reaguje emocjonalnie na wszystko co związane jest z jego byłą dziewczyną. Wszystko mu ją przypomina.  Dodatkowo mężczyzna nie jest cierpliwy.  W tym stanie emocjonalnym jest dosyć trudno odzyskać byłą kobietę. Robiąc to na własną rękę, można przedawkować i wskoczyć na poziom wyżej, którym jest….

4. Hardcore:

Ostatnim poziomem w jakim mogą znaleźć się nerwy oraz męskie emocje związane z byłą kobietą jest poziom hardcore. Jest to  gangrena frajerstwa, połączona z desperacją. Facet nie może jeść, nie może spać. Rwie włosy na głowie z żalu. Ciągle rozmyśla o swojej  byłej kobiecie. Jest wrakiem człowieka. Ma myśli samobójcze.  Ma wielką potrzebę powrotu do byłej kobiety, która jest dla niego narkotykiem. Szuka cały czas kontaktu. Myśli, kombinuje, a nawet śledzi czy stalkeruje swoją byłą kobietę. Za złudną nadzieję odzyskania byłej kobiety, jest nie tylko gotowy zapłacić, ale kurwa również zastawić swoją matkę w Lombardzie  w TV PULS :):):)

Brakuje mu cierpliwości. Jest w gorącej wodzie kąpany. Przeszywają go nie tylko dreszcze, które utrzymują się całymi godzinami, ale również z nimi idą w parze jakieś nieprzemyślane czyny, gdzie w tle jest była kobieta. Facet będący w takim sanie emocjonalnym jest wstanie targnąć się na własne życie czy nawet zamordować w afekcie.  Odzyskanie kobiety będąc w takim stanie emocjonalnym jest niemożliwe. Mężczyzna będący przez długi czas na tym poziomie, może popaść w depresję, w narkotyki czy wylądować w psychiatryku. Niekiedy bez pomocy wykwalifikowanego specjalisty, terapeuty, lekarza się nie obejdzie. W takich wypadkach trener uwodzenia dający nadzieję na odzyskanie byłej kobiety tutaj nie pomoże. Są to umowne poziomy. Mógłbym je jeszcze bardziej rozwinąć czy szczegółowo rozbić i omówić, ale myślę, że wiesz co Ci chciałem przekazać.


Przeczytaj również: Jak zapomnieć o byłej dziewczynie i zacząć żyć


 

Jak powinno wyglądać prawidłowe odzyskiwanie byłej kobiety, biorąc pod uwagę higienę psychiczną i żelazne nerwy:

 

Prawidłowe odzyskanie byłej kobiety, biorąc pod uwagę higienę psychiczną oraz żelazne nerwy, jest poprowadzenie mężczyzny w taki sposób, aby na przykład będąc na poziomie 3, wszedł emocjonalnie na poziom 2.  Jeśli znajdzie się emocjonalnie na poziomie 2, to wtedy należy rozpocząć z nim odzyskiwanie byłej kobiety i prowadzenie go w taki sposób, żeby nie miał nadziei na jej odzyskanie. On najpierw ma stanąć na nogi, a potem bawić się w odzyskiwanie kobiety na zasadzie, że jak się ją odzyska, to będzie fajnie, a jak nie to będzie jeszcze fajniej.

I to jest najtrudniejsze do zrobienia, a w zasadzie do wytłumaczenia mężczyźnie znajdującemu się na poziomie 3 tego procesu. Do takiego mężczyzny nie dotrze jak mu powiesz:

-Daj sobie spokój!

-Ona nie jest dla Ciebie!

-Do byłych się nie wraca!

Tak może zrozumieć tylko mężczyzna będący na poziomie 2 lub 1. Osoba będąca na poziomie 3 i 4 nie zrozumie tego. Będzie mieć klapki na oczach i w amoku próbować będzie odzyskać byłą kobietę  na swój własny sposób. Sposób, który zabierze mu jeszcze bardziej szacunek, honor i godność. Sposób, który zrobi w jego głowie jeszcze większą destrukcję.

Wiele osób po pół roku, roku czy nawet po kilku latach, odzywa się do mnie i mi dziękuje za pomoc w odzyskaniu byłej dziewczyny. Co prawda nie udało się to nam zrobić, ale dopiero po czasie docierało do nich, co ja ta naprawdę miałem na myśli. Dopiero po czasie rozumieli moje słowa. Dopiero po czasie połączyli kropki o co mi tak naprawdę chodziło.

Nie ukrywam, że zdarzały się spięcia z osobami tak prowadzonymi przeze mnie. Oni nie mieli cierpliwości, byli na 3 poziomie emocjonalnym, nie mieli kompletnie wiedzy na temat psychologii kobiet i odzyskiwania byłych dziewczyn, a ja nie dawałem im nadziei, a tym bardziej gwarancji na powodzenie, jak to robią niektórzy „magicy” :):):). Nie rozumieli co do nich mówiłem. Kazałem im milczeć 3 tygodnie! A oni chcieli działać! Dlatego wielokrotnie doceniali rady innych osób z tej „branży”, którzy na przykład kazali im szukać kontaktu w byłą kobietą czy wysyłać nawet kwiaty. Oni uznawali to za działanie, a ja za obdarcie z szacunku, honoru czy męskiej godności.

Jednak dla mnie sukcesem nie jest odzyskanie byłej kobiety.

Moim sukcesem nie jest pomoc w odzyskaniu byłej kobiety sama w sobie. Moim sukcesem jest doprowadzenie mężczyzny do takiego stanu emocjonalnego, żeby nie chciał jej w zasadzie już odzyskiwać. Moim sukcesem jest to, aby właśnie to zrozumiał. Moim sukcesem jest zrozumienie – jak wyglądają relacje damsko – męskie, że coś dzieje się po coś. Moim sukcesem jest jego zmiana na lepsze takiego człowieka. Moim sukcesem jest zmiana jego życia, podejścia do kobiet oraz mentalności. Moim sukcesem jest jego zwiększona pewność siebie oraz wartość. Moim sukcesem jest postawienie go na nogi. Moim sukcesem jest jego szczęście, które nie jest związane akurat z jego byłą kobietą. Moim sukcesem są nowe wartości mężczyzny oraz zasady jakie zbudował. Moim sukcesem jest to, że mężczyzna będzie potrafił odejść od kobiety, w każdej chwili, jeśli przestała spełniać jego standardy.

Dlatego proces odzyskiwania byłych kobiety, powinien odbywać się trójtorowo w jednym czasie.

 1. Mężczyzna staje emocjonalnie na nogi!
 2. Mężczyzna poznaje nowe kobiety
 3. Mężczyzna odzyskuje swoją byłą kobietę na własnych zasadach.

Pomoc w odzyskaniu byłej dziewczyny, ex kobiety, żony czy kochanki na własnych zasadach:

 

Jeśli jesteś w stanie emocjonalnym na poziomie 3 lub ewentualnie 4, chociaż ludzie będący na poziomie 4, potrzebują pomocy specjalisty, a nie mojej i chcesz, abym Tobą potrząsnął, postawił na nogi, czego skutkiem ubocznym może być odzyskanie byłej kobiety ( może lecz nie musi, bo nie dam Ci gwarancji na sukces, a jak ktoś Ci daje gwarancję taką, to Cię oszukuje ), to napisz na damcidomyslenia@gmail.com w tej sprawie :):):) Zobaczę co da się w tej sprawie zrobić.  Z góry zaznaczam, że musisz mi polać dobrego litra zajebistej wódki :):):)

Darmowa wiedza związana z odzyskiwaniem byłej dziewczyny, ex kobiety, żony czy kochanki:

 

Mało Ci?

Chcesz więcej wiedzy na temat odzyskiwania byłych kobiet?

Nie wiem, gdzie znajdziesz więcej darmowej wiedzy :):):)

 1. Jak Zapomnieć o Byłej Dziewczynie
 2. Jak odzyskać byłą dziewczynę
 3. Kontrola Emocji w Związku i Po Burzliwym Rozstaniu
 4. Jak odzyskać Ex Dziewczynę VS Jak Odbić Zajętą Kobietę
 5. Jakie Masz Szanse Na Odzyskanie Swojej Byłej Dziewczyny
 6. Kim Jest Nowy Facet Twojej Byłej Dziewczyny
 7. Twoja Była Dziewczyna Wróciła Do Ciebie? Czy Aby Na Pewno?
 8. Młodość Musi Się Wyszaleć, Kobiety Również
 9. Dlaczego chociaż raz w życiu powinieneś spróbować odzyskać swoją byłą dziewczynę, żonę czy kochankę
 10. Jak napisać list do byłej dziewczyny, aby wróciła
 11. Czy warto przyjaźnić się ze swoją byłą dziewczyną

Wesprzyj mnie jeśli pomogłem Ci odzyskać byłą dziewczynę:

 

Wesprzyj mnie, jeśli pomogłem Ci odzyskać byłą kobietę, stanąć na nogi i otrzeć łzy :):):) czy w ogóle dałem do myślenia!

Zgodnie z PRAWEM WZAJEMNOŚCI możesz – jeśli oczywiście tylko chcesz – odwdzięczyć mi się za tego bloga, jednocześnie doceniając mnie w myśl zasady – POMOC za DOCENIENIE MNIE chociażby tylko za to, że miałem odwagę podzielić się z Tobą moją bądź co bądź bardzo wstydliwą i nie łatwą historią związaną z EX KOBIETĄ.

KLIKNIJ W PONIŻSZY LINK i postaw mi „małą czarną” :):):) jednocześnie doceniając mnie za moją pomoc w tych trudnych dla Ciebie chwilach. Ja Cię wsparłem i Ty również możesz mnie wesprzeć – małą czarną :):) Będzie na opłacenie serwera, domeny, autorespondera i co najważniejsze – na motywację do pisania dalszego takich blogów jak ten.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Mogą pojawić się błędy, sorry ale nie chce mi się tego poprawiać, za długie dla mnie i nie mam czasu. Mam nadzieję, że już nikt nie będzie mi zawracał dupy na ten temat. Opisałem wszystko co mogłem i na tyle ile mi się chciało, w przyszłości jeszcze może audio z prezentacją zrobię na ten temat, ponieważ nie wyczerpałem tematu, a wiele jeszcze mógłbym pisać:).

 

 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

2 Komentarzy

 1. Fakt, najlepszy materiał jaki napisałeś. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to że, jak ktoś przejdzie poziom Hardcore tak jak ja 😀 i wyciagnie z tego wnioski to wygra w zasadzie życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button