Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jaka Jest Różnica Pomiędzy Średnią Krajową a SHB

woman-499756_640

 

Większość trenerów uwodzenia i w większości materiałów spotykałem się ze stwierdzeniem, że żeby poznać te kobiety, które nas naprawdę interesują czyli SHB  to najpierw trzeba poznawać i otrzaskać się z innymi kobietami. Ja na początku trzymałem się tego kurczowo i podbijałem do tych na początku jako takich, potem średnich, aż na ładnych skończywszy.  Bardzo dużo miałem kobiet, które były średnie i ładne, trochę mniej tych bardzo ładnych, natomiast SHB, czyli tych naprawdę najlepszych z najlepszych miałem kilkanaście. Z tego  3 to uważam absolutne topy, według mnie. Jak na tyle czasu co siedzę w tym biznesie nie jest to oszałamiający wynik. Większość SHB poznałem przez kogoś i tak jakoś wyszło, jednak przyznam się, że nie poradziłem sobie. Jakie to były panny to niech to wam da do myślenia, że ta pani na zdjęciu to przy nich 8 i tylko 8. Jedna olała mnie dla piłkarza, teraz zespołu z ekstraklasy, a z drugą nie poradziłem sobie, a właściwie z jej testami. Otóż była to pani, którą na weekendy była zabierana na przykład do Monachium, przez bardzo bogatych panów.

Przez spory okres właśnie podchodziłem do tych średnich, aby złapać obycia i być gotowym  na te najlepsze laski. Jednak z perspektywy czasu tak dumając to ja traciłem czas. W materiałach z uwodzenia spotykałem się z takim stwierdzeniem „żeby nauczyć się latać samolotem, najpierw musisz nauczyć się latać szybowcem”.  Jednak z SHB to nie jest do końca tak…..według mnie oczywiście. Co mam na myśli, otóż żeby jeździć samochodem, potrzebujesz prawo jazdy. Żeby je wyrobić musisz  najpierw nauczyć się jeździć samochodem. Przeważnie większość samochodów osobowych jest podobna, jednak gdy chcesz się przesiąść na sportowy samochód to jeździ się nim inaczej całkiem. Miałem okazję jechać na torze sportowym samochodem z pilotem i wiem, że trzeba trochę nimi pojeździć zanim człowiek je ogarnie i w zasadzie inaczej się nimi jeździ niż osobowymi takimi zwykłymi. Gdy osoba co nigdy nie jeździła sportowym samochodem by do niego wsiadła to by się zabiła na pierwszym zakręcie i na nic by mu dało to, że ma prawo jazdy. Tak samo jak byś chciał jeździć czołgiem to wraz byś musiał się uczyć  nim jeździć praktycznie odnowa, bo go się inaczej obsługuje niż zwykły samochód.

tank-92020_640

Widzisz ten czołg? to jest właśnie S.H.B, kobieta, która rozjeżdża każdego faceta jakiego spotka na swej drodze.  Czołg jak wiesz bywa bezlitosny i niszczy wszystko na swojej drodze, czołg bywa zimny, czołg bywa odporny  na amunicję na pociski nie jednego bajeranta, nawet grube działa nie robią na nim wrażenia. Jak czołg pierdolnie z grubej rury SHIT TESTOWĄ amunicję to nie raz nie ma co zbierać. Czołg to rarytas, wielu ma samochody, jeździ nimi, niektórzy mieli okazję jeździć sportowymi samochodami, ale ile osób jeździło czołgiem? ile osób siedziało w czołgu?. Jakbyś miał okazję siąść za sterami czołgu, to pewnie byś nie wiedział jak go obsługiwać. Prawo jazdy masz, samochód umiesz prowadzić, ale czołgu nigdy nie prowadziłeś. Gdybyś siadł za sterami nie wiedziałbyś co robić, zresztą kto by Cię tam wpuścił jeśli nie miałbyś odpowiednich uprawnień.

Tak samo jest właśnie z SHB, je się inaczej podrywa niż inne kobiety. Więc czemu od razu nie podrywać SHB, tylko sobie drogę wydłużać? przecież docelowo takie nas kobiety interesują?. Jak ktoś chce jeździć czołgiem, bo jest to jego marzenie, to czemu nie zrobi kursu na niego, tylko zaczyna od kategorii B.?

Czemu nie odjebać się jak szczur na otwarcie kanału i nie podchodzić tylko i wyłącznie do tych najlepszych z najlepszych?. Nawet niech leci kosz za koszem?. Siłą statystyki, któraś SHB ulegnie, da się porwać na kawę, bo na przykład pokłóciła się z chłopakiem i chce mu zrobić na złość. I to będzie cenna lekcja nawet jak się spierdoli. Ja jak robiłem hurtowo podejścia to nie podchodziłem nie wiem czemu do SHB. Podchodziłem do takich, które mi się podobają, z którymi mógłbym się gdzieś pokazać, ale nie oszukujmy się nie były to prawdziwe SHB na widok, których każdy facet się ślini. Wiadomo są gusta i guściki o gustach się nie dyskutuje, ale SHB to SHB, to są kobiety, które każdemu facetowi się podobają niezależnie od guścików.

Ja brałem się do nich jak od dupy strony, ciągle myślałem, że nie jestem gotowy…ale na prawdę nie jestem gotowy nawet teraz, ponieważ je się inaczej uwodzi. Gdybym te wszystkie moje podejścia skierował tylko i wyłącznie na SHB, a nie bawił się w jakieś 6,7,8 to teraz moja wiedza na temat kobiet była by kilka poziomów wyżej. Bym sobie siedział wygodnie w czołgu i nim kierował rozjeżdżając frajerów w sportowych samochodach. A jak, któryś by się chciał ścigać konieczne, to pierdolnąłbym z grubej rury i po zawodniku

Czym się różnią SHB od innych kobiet z mojego doświadczenia?:

 • Dopchaniem się– zależy tez jakim kolesiem jesteś, ale na ulicy na DG dopchałem się tylko do kilku SHB. Byłem odstawiony jak stróż w Boże ciało, wtedy szczupły, wysportowany , ale jednak od sporej ilości się odbijałem. Nie potrafiłem znaleźć na nie sposobu. Problem tkwił, że nie miałem doświadczenia z nimi i na co dzień do nich nie podchodziłem.  Podchodziłem do 7-8 ewentualnie 9.  10 to tak z nastawieniem, że i tak zjebię,bo łąpały mnie ekscuzy i chodziło mi tylko o  to, aby podejść, a nie poderwać. W większości się nie zatrzymywały, tylko dzida prosto. Gdybym regularnie praktykował to bym w końcu wiedział co mówić. Te, które się zatrzymywały to nie działało to, co działało na inne laski czyli na te powiedzmy średnie i ładne. Te , które poznałem to hmmm…..jedna miała coś z głową, jakąś schizofremię chyba,  druga chciała chłopakowi zrobić na złość, ale potem i tak sobie z nią nie poradziłem, jeszcze kilka udało mi się poznać co wyglądały na SHB, ale miały wartość zaniżoną i było łatwiej. Przeważnie to, albo się nie zatrzymywało, albo rozjeżdżały mnie jak czołg. Te z którymi miałem przyjemność, poznałem przez kogoś i było trochę łatwiej, ale na dłuższą metę też ich nie utrzymałem przy sobie, za miękkie jaja miałem. Ale w sumie nie ma się co dziwić.
 • SHIT TESTY- oj shit testami potrafią rzucać. Ich shit testy to nie są takie zwykłe testy jak rzucają Kasie z Pizdoklepów Górnych, które na wioskach swoich są piękne, dopadają Wielkie miasto, a tu są tylko przeciętne. Gdzie rzucą Ci jednym, drugim, trzecim testem i potem już jest ok. Jedna testowała mnie i testowała, waliła test za testem, aż w końcu nie wiedziałem co jest testem, a co nie. Ta cała rozmowa wyglądała na jeden wielki test, który ja odbijałem, ale ileż można odbijać. Niekiedy gubiłem się w tym sam i już nie wiedziałem co jest testem, a co nie.
 • Rura mięknie– przy SHB rura mięknie bardziej. Mięknie jak nie jesteś przyzwyczajony do SHB. Możesz zgrywać samca alpha przy Kasiach z Pizdoklepów Górnych, ale przy SHB załączy Ci się syndrom pizdeczki. Najgorsze, że wiesz, że źle robisz, ale wraz Ci to się załączy ponieważ to jest normalne, ponieważ  nie masz obycia z takimi kobietami. Nagle zaczyna Ci zależeć…..nagle chcesz związku. Ja co jestem gość niezwiązkowy, to przy SHB chciałem nagle związku. Wiedziałem, że źle robię, ale chciałem……one to wyczuwały i się ewakuowały. To co zjebałem z nimi to tylko dlatego, że biło ode mnie „związkiem” na kilometr. Gdybym myślę wytrzymał z tydzień jeszcze to bym ja miał SHB, a nie piłkarz z ekstraklasy. Tak samo zazdrość, ja nagle zacząłem być zazdrosny i przez to też strzelałem w kolano. Bo zdawałem sobie, że może być trudno poznać 10 takich SHB na podobnym poziomie, ponieważ na ulicach czy gdziekolwiek, mimo że jest tyle kobiet na świecie, to prawdziwych SHB nie spotkasz często na ulicy. Dlatego sa tym bardziej cenniejsze. Przez to siłą rzeczy załączała się zazdrość. Kaś z Pizdoklepów jest multum, jak nie ta to następna, jednak jeśli chodziło o SHB to nie przemawiało do mnie te tłumaczenie. I siłą rzeczy czułem zazdrość, która wynikała i dalej wynika z małego obycia z takimi kobietami.
 • Rama 5x mocniejsza– Na taką dupę, rama musi być tak gruba jak stalowy most, który utrzyma jadący, wielki, ciężki, zimny czołg. Będziesz miał do czynienia z różnymi zagraniami, testowaniem, zachowaniem, fochami laski. Musisz mieć ramę na prawdę mocną, a przy niektórych może być to wkurwiające tak na siłę pilnować się 24/h i trzymać ramę, aby się nie zesrać. Te co poznałem nawet w koleżeństwie były troszkę ciężkie i miały różne foszki, a w związku…..oczywiście te co poznałem, nie mówię, że wszystkie ponieważ nie było mi dane poznać tyle SHB co innych kobiet.
 • EXCUSY– chcesz czy nie chcesz będziesz miał excusy. Ja zrobiłem multum podejść, ale zawsze miałem excusy, aby podejść do tej SHB. Jak podchodziłem to tylko, żeby się przełamać, a w zasadzie zjebać.
 • Większe wpierdalanie się znajomych– Oj…..będziesz musiał być bardzo wyczulony. Ja swego czasu miałem multum kobiet na fb, tych co poznawałem na DG. Nie były to SHB, ale moi znajomi, koledzy zaczęli pisać do nich, pytać się mnie „kto to”, „rucha się?”, a także im lajkować fotki. Gdyby to było tylko to to spoko, ale może się wam zdarzyć, że kogoś będzie dupa piekła z tego powodu i będzie się waszą znajomością bardzo interesował. Jak nie z Twojej strony to na pewno z jej.
 • Wpierdalanie się innych gości– To, że jak masz atrakcyjną kobietę, to licz się z konkurencją. Jednak tutaj konkurencja będzie inna. To nie będą zwykli goście z golfem III, albo BMW na kredyt. To już będą grube ryby. Bardzo mało osób podchodzi do SHB, a jak podchodzą to już konretne osoby jak chociażby piłkarze z ekstraklasy, bandyci, aktorzy, modele, bardzo bogaci goście, a nie zwykłe Krzysztofy.  Oczywiście nie skreśla Cię to, jednak inne jest uczucie jak masz za konkurenta Krzyśka co kuje dupę i ma kredyt na BMW, a inne jak wiesz, że kolesie zabierają pannę na weekendy za granicę. To tylko w głowie siedzi…oczywiście, ale jak jesteś nieobyty z takimi sytuacjami, jak ja byłem i w sumie nadal jestem to będziesz czuł się gorszy mimo wszystko.
 • Sex– seks nie ukrywam jest bardzo chujowy. Najlepszego loda w życiu zrobiła mi typowa 6 z lekką nadwagą. Bardzo się starała. SHB te z którymi miałem przyjemność leżały jak kłody. Zero rewelacji, być może gdybym poznał więcej to bym zmienił zdanie, ale piszę na razie jak jest.

Hmm….to chyba tyle. Także panowie SKORO JESTEŚMY ŻOŁNIERZAMI WALCZĄCYMI NA WOJNIE O NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ, TO WYPADAŁO BY TEŻ JEŹDZIĆ CZOŁGAMI. A żeby jeździć to trzeba się tego nauczyć………..

Ja na razie leżę połamany, ale na wiosnę wracam do uwodzenia pełną parą i będą to tylko i wyłącznie SHB.

P.S Kiedyś na rozgrzewkę podszedłem do pewnej kobiety w Złotych Tarasach. Zagadałem, ale zlała mnie dość szybko. Podbiega do mnie kumpel i mówi „Wiesz, kto to był?”, a ja mówię „No nie wiem, kto”. „No nie wiesz?”, Nie gadaj…Ewa Farna”.  😉 

Rate this post
Pokaż więcej

37 Komentarzy

 1. Ewa, kto? Nie no kojarzę ją…Jak na razie widzę, że z podrywania SHB to więcej złego niż pożytku. Trzeba się zastanowić po co? Jedyne co fajne w tej większości to ich wygląd? Ze mną chyba jest coś nie w porządku bo również sobie cenię inteligencję i charakter dziewczyny. Miałem do wyboru dziewczynę z wielkimi cyckami, dobra dupą, ale sianem w głowie, a z drugiej strony dziewczynę z małymi, lecz kształtnymi brzoskwinkami i taką inteligencją, że aż czasami się głupi czuję i wybrałem tą drugą. Ja wolę kobiety od których mogę również coś przejąć, a nie tylko starać się, walczyć i odbijać głupie giery. Gierki są zawsze, ale ich stopień natężenia też jest istotny. W takie SHB bym się bawił gdybym był „Wilkiem z Wall street” On się nie musiał zbytnio urobić by poderwać taką. Hajs, fejm i była jego. Póki się jest przeciętnym kowalskim to ciężko utrzymać taką zdobycz. Ja miałem w sumie jeden epizod z SHB. Zagadałem dziewczynę na przystanku autobusowym, która się potem okazała modelką do której się śliniło na fejsbukach kupa ludzi. Ona była całkiem spoko…po prostu faceci się jej bali i zachowywali się jak ostatnie leszcze 😉

  1. Nom ja też bym w takim związku raczej długo nie wytrzymał gdzie ciągle są Shit Testy, gierki, fochy i wkurzanie mnie zdradzając z innymi facetami bym chyba w końcu do wariatkowa poszedł prędzej… 😀 niż przeleciał ;p.
   Ja tam wolę średnie z wyglądu kobiety 🙂 które oczywiście dbają o siebie ale oprócz swojego wyglądu mają większe IQ od Dody xD i nie wk***iają codziennie człowieka swoimi shit testami i gierkami…
   Powiem tak… w najbliższym czasie to raczej nie uda mi się zdobyć żadnej SHB bo nie jestem typem faceta który jest pewny siebie i zarabia tyle żeby mieć jeszcze na utrzymaniu rodzinę :P, więc będę się średnio ładnie wyglądającymi kobietami zajmował 😛

 2. „seks nie ukrywam jest bardzo chujowy.” No to teraz jestem zniechęcony… Po co mi czołg jak nie pozwalają mi wyjechać poza poligon, ewentualnie paradę? A ja chcę na wojnę i dużo strzelać?

   1. Taką opinię kobiety słyszałem, że faceci z rozmiarem penisa ponad normę są kiepscy w łóżku bo się nie starają i sądzą że rozmiar zrobi za nich wszystko. Myślę, że tutaj może być podobnie – są tak ładne i tylu facetów się na ich widok ślini, że uważają że w seksie nie muszą się starać. Ale to tylko moja hipoteza, a jak każda hipoteza wymaga dowodów na jej potwierdzenie, w tym wypadku najlepiej jak największej liczby SHB w łóżku 🙂

    1. tak jest dokładnie nie starają się, bo mają wszystko, ale to też trzeba panne sobie ustawić. Nie wszystkie SHB są takie na pewno

 3. hmmm jakie są plusy relacji z taką laską? bo czytając ten tekst wychodzi, że te laski są zjebane bardzo.

 4. Zarzuć Tyab jakimiś przykładowymi z neta na twój gust SHB 😉

  Piszesz, że nie wychodziło Ci z nimi bo nie potrafiłeś odpowiednio z nimi działać – pytanie, czy warto się uczyć tego jak podchodzić do takich SHB? Próbować, sprawdzić jak jest z taką sztuką, na pewno warto, ale wg mnie na dłuższą metę lepiej celować w te „normalne”.

  Nie wiem czy ktoś tutaj tak ma, ale mnie czasami bardziej kręcą takie ładne, ale normalne dziewczyny, które nadrabiają tym, jak się poruszają, mówią, jakie są od strony intelektualno-emocjonalnej.

  1. Znajomy mój miał najlepsze dupy, same misski, modelki, fotomodelki, a ożenił się z przeciętną dziewczyną. :). SHB to nie tylko wygląd, ale też i pozycja w społeczeństwie.

 5. Zgadzam się w 90% z tym co piszesz, miałem okazję być w związku z SHB i mogę tą notę wystawić ze spokojem na duszy, konkurencja niestety ogromna jak piszesz ale wiem że to normalna rzecz, ST to czasem takie serwowała że na zewnątrz okazywałem spokój a w środku się trząsłem jak galareta ( nawet były Testy wlasnie o tej konkurencji, które czasem potrafiły przyciąć skrzydła ), no ale cóż, do relacji z takimi naprawdę trzeba mieć silne przekonana o samym sobie, znać swoją wartość, potrafić dobrze zbajerować i szybko dać seks no i oczywiście dać się spodobać bo jak nie to mogą się zacząć trząść nogi. Jedyne w czym mam inne zdanie to to że seks z Nią był rodem z ekstraklasy, choć spodziewam się że wiele SHB leżą jak kłody i nic nie robią ” bo nie muszą „, ja piszę po sobie jak było. Aaa no i były również momenty że można było nieco spuścić gardę bo taka SHB to też człowiek i czasem zachowuje sie jak ’ normalnie ’, też ma swoje problemy, wady, kompleksy, też lubi pożartować, ma swoje zdanie na wiele spraw wiec tą znajomość wspominam bardzo miło, jeszcze gdyby nie ta konkurencja właśnie i ST… 😉

 6. Czasem mam takie mieszane myśli , z reszta wielu mezczyzn ( i to z klasa ) wypowiada sie ze kobiety sa nieprzewidywalne , trudne do odgadniecia . Serio uwarzasz ze jest taki ,,wir ” w ktory mozesz wpaść i zacząć podrywać kobiety ? Robisz to , potem to i to a potem to poderwana , potem to , to i to i nastepna poderwana . Mam w klasie naprawde dobra panne , jedna z ladniejszych w szkole… taka 7 , naprawde fajne pazury ,dobrze wytapetowana. Zrobila na mnie wraznie pierwszego dnia w klasie na reszcie kolegow tez i tak sie zlozyle …czuje ze na mnie leci . Czesto jak siedze lawke obok , to gapi sie na mnie , a jak sie na nia spojrze to odkreca glowe, Czasem to az mi sie glupio robi bo czuje jej wzrok na sobie , raz siedziala na korytarzu z kolezanka a ja zlapalem z nia kontakt wzrokowy , uslyszalem i wyczytalem z ruchu warg ( serio kurwa ! 😀 ) ze mowi do niej ,, patrzy sie na mnie ” . Jak mnialem zajebista pewnosc siebie to jej akurat nie bylo w ten dzien…nosz kurwa 🙂 . Mam wrazenie ze tym kontaktem wzrokowym sprawdza moja

  1. Tak, kobiety są nie przewidywalne , ale wiele z nich zachowuje się tak samo przy podejściach. Bardzo podobnie odpowiada…jak choćby „mam chłopaka” 90% kobiet do których podszedłem, nawet te kulawe mówiły „mam chłopaka”. Nie wiem jak się zachowują licealistki, bo z nimi nie mam kontaktu, tutaj może być różnie:)

   1. Większość licealistek też się tak zachowuje nawet te najbrzydsze… i jeśli chodzi o podryw to moim zdaniem w szkołach jest tak że nie wiem jak byś był przystojny i miał hajsu na tyle by cię było stać na imprezy i jedzenie to laska albo cię wykorzysta (zabierze ci kasę) albo ci powie od razu że „ma chłopaka”, w szkołach moim zdaniem panuje coś takiego jak prawo dżungli… im masz więcej znajomych, każdy cię prawie zna, jesteś pewny siebie to na 99% masz każdą laskę (oczywiście jeszcze jak do niej dobrze zagadasz ;)) nawet jak jesteś najbrzydszym chłopakiem w całej szkole i dbasz o higienę to zdobędziesz dziewczynę 😛

 7. Ciekawa osoba dla mnie do jakiegos tam podlapania rozmowy z kobietami jest Boguslaw linda , kobiety ktore przeprowadzaja z nim wywiad widac ze sa nim podjarane mimo ze maja 30 lat o on 60. A mam wrazenie ze on podczas tej rozmowy z nimi jest zwyklym gosciem ktory czasem i sie zawstydzi. Zaczyna sie drapac , noga na noge czesto , bardzo nerwowo 😀

 8. Jakie sa sposoby na silną ramę? Z tego co wiem co trzeba mieć własne zasady i się nich trzymać i znać swoją wartość, ale jak mieć stalową ramę?

  1. mieć własne zasady, znać swoją wartość i nie bać się stracić kobiety….oraz poznawać SHB. Jeśli do tej pory nie byłeś przywyczajony do SHB to będziesz miał miękką ramę ponieważ będziesz się bał odejść. Goście na przykłąd fotografowie modelek, celebryci jak Brad Pitt, Ronaldo lub raczej wątpię, że bali by się stracić SHB, ponieważ wiedzą, że z łatwością będą mogli poznać inną podobną SHB:).

 9. Co do farny to w telewizji jeszcze jakoś wygląda i mogłbym ją pyknąć. Ale jak miała koncert w jednej z galerii w moim miescie i widzialem ja na zywo z odległości 1m to nie dziwie sie ze jej nie poznałeś 🙂 ja z 1m miałem problem . Jak dla mnie to paszczur konkretny.

  1. Ja to słyszałem, że jest ktoś taki jak Ewa Farna, ale jej nie widziałem. Pamiętam moja ex przed rozstaniem katowała mnie takimi piosenkami jak rambiosa shakiry, mezo mamy kryzys oraz właśnie bez łęz ewy farny i widziałem w teledysku ją przez chwile to wiedziałem, że jest brunetką, szczupłą to nawet była fajna. Ale jak podchodziłem to była, krótko mówiąc lekko tłusta. Nawet nie wiedziałem kto to i to było podejście na luzie takie na rozgrzewkę bo nawet mi się nie podobała. Zacząłem z nią gadać i pamięta ona w oczach taki szok miała na początku i za chwilę podszedł do niej ktoś i powiedziała, że spada:). Potem podbiegł kolega i mi powiedział, kto to jest. W domu patrzyłem na kompie ją i ni chuja nie podoba w realu inaczej, a w teledyskach i wywiadach inaczej wygląda. Ale gdybym wiedział, że tam stoi Ewa to pewnie biłbym się z excusami.

 10. Witam, bardzo cenie Twoja wiedze. Zaczynam trenowac swoj umysl, moze polecilbys mi jakas ksiazke o tantrze 🙂

 11. Jak wyglądają kobiety, które uważasz za SHB? Jest jakaś aktorka, modelka, piosenkarka itp., którą uważasz za SHB? Chcę tylko wiedzieć jak dla Ciebie taka kobieta wygląda.

  1. Hmm…aktorki, modelki i piosenkarki to już są jakieś shb bo mają nie tylko wygląd, ale i pozycję. SHB dla mnie to np: Mila Kunis 🙂

   1. no to powiem Ci tyab, ze ta mila kunis, na tym samym poziomie co panna ktora wstawiles wyzej, ktora nazwales 8. pozdro

    1. Czy ja wiem elw?, Mila Kunis ma ten plus że jeszcze ma ładną buzie ifryzurę a ta co jest na zdjęciu we wpisie tyab to ani buzi ładnej nie ma ani ładnej fryzury tylko ładne ma ogółem ciało bo jest szczupła 😛

 12. Ciekawi mnie jaki jest sens posiadania takiego czolgu ? Bedziesz sie ponizal dla jakiejs SHB, tylko dlatego ze ma ladna buzie ? Heh, smieszne. Raczej watpie, zeby na nia dzialalo cokolwiek innego anizeli wielocyfrowe konto w banku i perspektywa lekkiego i wygodnego zycia lacznie ze spelnionymi wszelkimi jej zachciankami… Czy warto ?

 13. Cześć,
  w przeciwieństwie do innych piszesz najbardziej życiowo o tych rzeczach, ja hurtowo nie podchodzę, ale co i raz żeby zupełnie nie wyjść z wprawy to i owszem. Nie wiem jak Ty leCZ ja traktuje kobiety właśnie jak SHB, czyli obrona przez atak, ATAKUJE I ATAKUJE AŻ ZDOMINUJE, ALE RÓŻNIE Z TYM BYWA. Nie powiem bywa dość skuteczne na przełamanie i potrenowanie. Lecz moje pytanie jest takie, ja prawie w ogóle nie widzę SHB, gdzie je nieliczne wyhaczyłeś? Miejsca, pora dnia, tygodnia, oczywiście w Warszawie?
  Przystojniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button