Jak Odzyskać Byłą DziewczynęRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Co to znaczy jak dziewczyna ciągle źle wspomina swojego byłego faceta?

Co to znaczy jak dziewczyna ciągle źle wspomina swojego byłego faceta?

Co to znaczy jak dziewczyna ciągle źle wspomina swojego byłego faceta?
Co to znaczy jak dziewczyna ciągle źle wspomina swojego byłego faceta?

Czy kiedykolwiek miałeś kiedyś taką sytuację, gdzie Twoja kobieta ciągle źle mówi i wspomina swojego, ostatniego, byłego chłopaka? Można powiedzieć, że cały czas nawiązuje do jego osoby i ogólnie wypowiada się o nim w niepochlebny sposób. Opowiada jak to została skrzywdzona, jaki to jest chuj złamany i zły człowiek. Być może jesteś nawet zadowolony, gdy Twoja kobieta źle się wypowiada o swoim byłym. Być może rośniesz w dumę kiedy mówi Ci, że jesteś od niego lepszy pod każdym względem. Jednak uważam, że właśnie w tym miejscu powinna zapalić Ci się czerwona lampka w głowie.


Co to znaczy jak dziewczyna ciągle źle wspomina swojego byłego faceta?

 

Co to znaczy jak dziewczyna ciągle źle wspomina swojego byłego chłopaka?

Co to znaczy dla Ciebie, że w ogóle go wspomina?

Pamiętaj jedną zasadę w relacjach damsko – męskich. Nie ważne co kobieta mówi, ważne co robi. A co kobieta robi w takiej sytuacji?

Wspomina swojego byłego faceta! Źle się o nim wypowiada. Poświęca mu swój czas, uwagę oraz energię. A co to oznacza?

Oznacza to!

 • Dalej jej były facet siedzi w głowie
 • Dalej o nim myśli
 • Dalej jest z nim w związku w swojej głowie
 • Nie zrobiła sobie resetu po nim
 • Dalej darzy go emocjami, a to oznacza, że również uczuciami. Nie ważne, że negatywnymi. Negatywne są tylko słowa, które nic nie znaczą za bardzo w tym wypadku. Nie ma tu obojętności. Jakby była obojętność, to nie miałaby potrzeby w ogóle o nim się wypowiadać.

Pamiętaj – nie słowa, a czyny!

Bardziej czytaj w tym wypadku mowę ciała kobiety, niż słuchaj tego co ona mów. Słowa w ustach kobiety nie mają żadnej wartości, bo za 5 minut może mówić Ci zupełnie co innego, jak emocje jej się zmienią.

Mało tego!

Moja była dziewczyna wyśmiewała przy mnie wręcz chłopaka, który rzekomo do niej podbijał. Wyzywała go od najgorszych. Od frajerów, idiotów, tumanów, flejtuchów, ale jednak jak przyszło co do czego, to okazało się, że ten frajer, idiota, flejtuch mi ją odbił :):):) Takimi słowami po prostu uspała moją czujność :):):)

Pamiętam jak kiedyś wspomniałem tak sam z siebie o byłym mojej kobiety. Spytałem się jej czy dalej do niej wypisuje, to co zrobiła moja kobieta?

Nie odpowiedziała mi na to pytanie słowami. Nie ciągnęła tematu dalej. Nawet nic nie powiedziała, tylko skrzywiła się, wstrząsnęła ciałem jakby miała jakieś nieprzyjemne dreszcze, wstała i wyszła z pokoju, dając mi do zrozumienia, że nie chce w ogóle rozmawiać o tym człowieku. Czyny nie słowa!

Oczywiście! Trzeba też jeszcze ustalić jedno!

Należy odróżnić sytuacje, w których kobieta raz na ruski rok coś wspomni o swoim  byłym w negatywny sposób od tej, jak co chwila praktycznie wysłuchujesz – jaki to był zły człowiek.

Co oznacza dla Ciebie i Twojego związku / relacji, sytuacja, w której to kobieta dosyć często wspomina źle o swoim byłym?

 

Już wiemy co ogólnie oznacza to, że kobieta wspomina w negatywny sposób o swoim byłym. Jednak co może ta sytuacja oznaczać dla Ciebie i waszego związku czy relacji?

Co może oznaczać sytuacja, w której:

 • Kobieta nie zresetowała po zakończonym związku?
 • Dalej jej były facet siedzi w jej głowie?
 • Dalej jest z nim w związku w głowie?
 • Dalej darzy go emocjami – nieważne, że negatywnymi?

Oznacza to dla Ciebie i waszego związku / relacji, że:

 • Jesteś dla niej plastrem, zapchaj dziurą i pocieszycielem po zakończonym niedawno związku. A to oznacza, że za szybko wszedłeś w związek i może wasza relacja nie przetrwać próby czasu, ponieważ kobieta nie zresetowała się emocjonalnie po byłym facecie.
 • Kobieta nie skupia się na Tobie i waszej relacji / związku, a dalej z przyzwyczajenia wraca do przeszłości i byłego chłopaka.
 • Wpadasz w ramę tamponu emocjonalnego i przyjaciela, który wysłucha gorzkie żale.
 • Twoja „NOWOŚĆ” i „CZYSTA KARTA” zaczyna przegrywać z „PRZYZWYCZAJENIEM”, którym darzy swojego byłego faceta.

Dlatego jak słyszysz, że Twoja kobieta źle się wypowiada o swoim byłym facecie, to się nie ciesz. Nie ciesz się, bo istnieje szansa, że oni mogą do siebie jeszcze wrócić w niedalekiej przyszłości. Tym bardziej też zwróć uwagę jak zachowuje się ta kobieta po zakończonym związku, bo również tak samo postąpi z Tobą jak coś wam nie pyknie.


Przeczytaj Również: Darmowy PDF 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, które dają do myślenia


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw Mi Kawę

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń Wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego :):):)


 

 

 

 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button