Jak Odzyskać Byłą DziewczynęRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Co oznacza jak Twoja kobieta dobrze wspomina swojego byłego chłopaka?

Co oznacza jak Twoja kobieta dobrze wspomina swojego byłego chłopaka?

Co oznacza jak kobieta dobrze wspomina swojego byłego chłopaka
Kobieta dobrze wspomina swojego byłego chłopaka

Czy kiedykolwiek miałeś tak, że Twoja obecna kobieta, z którą jesteś w związku lub tworzysz relację prowadzącą do tego związku, wspomina ciągle dobrze swojego byłego chłopaka? Jeśli tak to również powinna zapalić Ci się czerwona lampka w głowie, tak samo jak w przypadku kiedy kobieta wspomina ciągle w negatywny sposób swojego byłego chłopaka.


Przeczytaj Również: Co to może znaczyć dla Ciebie jak Twoja kobieta ciągle źle wspomina o swoim byłym chłopaku


W poprzednim moim wpisie, opisałem sytuacje w której to kobieta źle wspomina swojego byłego faceta. W tym blogu opiszę sytuację w której kobieta robi odwrotnie. Dobrze wspomina swojego byłego chłopaka i co to może oznaczać dla Ciebie.

Twoja kobieta dobrze wspomina swojego byłego chłopaka – co to może oznaczać?

 

Co to może oznaczać dla Ciebie i waszego związku, kiedy Twoja obecna dziewczyna, dobrze wspomina i dobrze wypowiada się o swoim byłym chłopaku?

Oznaczać to może:

  • Ma pozytywne z nim wspomnienia
  • Rozstała się w zgodzie ze swoim byłym facetem
  • Nie ma potrzeby mówić źle o swoim byłym facecie. Wyznaje zasadę, że albo mówi dobrze albo wcale i tego się po prostu trzyma.

W relacjach damsko – męskich bardzo rzadko zdarza się, że kobiety dobrze wypowiadają się o swoich byłych. Jak już dochodzi do takiej sytuacji, to tylko dlatego, że traktują ich już w zasadzie po przyjacielsku i obojętnie. Bardzo ważny jest wtedy przebieg związku oraz jak wyglądał jego koniec. W długoletnich związkach niestety rozstania są bardzo burzliwe. Prane są wzajemne brudy, oskarżanie na wzajem i bardzo rzadko się zdarza, że para po rozstaniu ma do siebie pozytywne podejście. Szczególnie kiedy facet chce odzyskać byłą kobietę, a tu się okazuje, że ona ma już nowego faceta.

Jeśli kobieta dobrze wypowiada się o swoim byłym mężczyźnie, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że to ona z nim zerwała i wzięła na siebie całą winę za rozpad związku. Tak się dzieje przeważnie w dosyć krótkich związkach, gdzie jeszcze nie było zbudowane przyzwyczajenie. Nie było również planów na przyszłość. Wtedy kobieta bierze winę na siebie i zrywając najczęściej mówi coś takiego:

-Jesteś dla mnie za dobry…

-Zasługujesz na lepszą kobietę, niż ja…

-Nie zasługuję na takiego mężczyznę jak Ty…

W długoletnich związkach, jest mało prawdopodobne, że kobieta powie Ci coś takiego. Najczęściej wykrzyczy Ci całą prawdę prosto w twarz i powie jaki to byłeś złym chujem i jak to jej nie skrzywdziłeś. Za rozpad związku, będzie oskarżała Ciebie, jednocześnie odwracając kota ogonem. Powie Ci, że to wszystko Twoja wina, bo nie dbałeś o nią, nie starałeś się, bla, bla, bla, byłeś zły…

Dlatego jeśli kobieta mówi dobrze o swoim byłym na zasadzie takim, że był w porządku i tylko tyle, to nie ma w zasadzie powodów do żadnych niepokoi. Tym bardziej jak to ona z nim zerwała pierwsza. Można powiedzieć, że była to krótka i mało zażyła relacja, bez zbudowanego przyzwyczajenia na określonym poziomie. Nie była związana z byłym emocjonalnie, więc nie ma potrzeby jakoś za bardzo źle się o nim wypowiadać. Nawet sama z siebie nie będzie miała potrzeby tego robić, no chyba, że ją po prostu sam o to zapytasz. Jeśli sam zapytasz jej o byłego faceta, to wtedy odpowie Ci, że był w porządku, dobrym człowiekiem i tyle


Kiedy należy zacząć się „martwić”, gdy Twoja kobieta zaczyna dobrze wypowiadać się o swoim byłym chłopaku?

 

Kiedy należy zacząć się „martwić”, gdy Twoja kobieta zaczyna dobrze się wypowiadać o swoim byłym chłopaku? Kiedy powinna zacząć zapalać Ci się czerwona lampka w głowie, że w waszym związku / relacji zaczyna być coś nie tak?

  • Kobieta zaczyna dosyć często niepytana, tak sama z siebie, wspominać mile swojego byłego, poprzez różnego rodzaju sytuacje i wspomnienia z nim związane.
  • Masz wrażenie, że kobieta w wypowiedziach o swoich byłym chłopaku, nawiązuje nie bezpośrednio do Ciebie i Twojego zachowania, umiejętności czy podejmowanych decyzji.
  • Kobieta bezpośrednio porównuje Ciebie do swojego byłego faceta i w tych porównaniach wypadasz od niego gorzej.
  • Będąc w związku z kobietą, ona zaczyna nagle przypominać w waszych rozmowach swojego byłego faceta, o którym kiedyś wypowiadała się źle, a teraz wypowiada się dobrze.

Kobieta zaczyna dosyć często niepytana, tak sama z siebie, wspominać mile swojego byłego, poprzez różnego rodzaju sytuacje i wspomnienia z nim związane.

 

Kobieta dosyć często niepytana, zaczyna dobrze wspominać swojego byłego, poprzez sytuacje i wspomnienia z nim związane. Mogą to być różnego rodzaju miejsca, które są takim katalizatorami wspomnień. Na przykład idziecie do restauracji, a ona opowiada, że kiedyś tutaj była z jej byłym chłopakiem Jarkiem i jadła dobre placki ziemniaczane. I taka sytuacja powtarza się dosyć często, a nie jednorazowo. Jeśli tak, to prawdopodobnie jeszcze jej były siedzi w jej głowie, a Ty nie zbudowałeś z nią wspomnień, które mogłyby wymazać tamte.

Masz wrażenie, że kobieta w wypowiedziach o swoich byłym chłopaku, nawiązuje nie bezpośrednio do Ciebie i Twojego zachowania, umiejętności czy podejmowanych decyzji.:

 

Masz wrażenie, że kobieta wspomina swojego byłego w swoich wypowiedziach, nawiązując do Twojego zachowania, umiejętności czy podejmowanych przez Ciebie decyzji. Może to się objawiać tym, że kobieta jest niezadowolona z Ciebie i dodaje – jak jej były w takiej sytuacji by się zachował, co by zrobił i jaką decyzję by podjął. 

Na przykład:

-Jarek w takiej sytuacji zrobiłby zupełnie inaczej, niż Ty!

-Jarek by na to sobie nie pozwolił

-Jarek by to umiał zrobić

Można powiedzieć, że jest to takie delikatne porównanie Ciebie do swojego byłego, a właściwie waszych autorytetów w jej oczach. Kobieta nie mówi tego wprost, ale czujesz, że on jest lepszy od Ciebie. Podjąłby lepszą decyzję w jakiejś sytuacji, lepiej by się zachował, umiałby coś zrobić z czym Ty sobie nie możesz poradzić. Coś takiego!  Może być to test ze strony kobiety lub informacja zwrotna dla Ciebie, że kobieta zaczyna porównywać Ciebie do swojego byłego i w tych porównaniach zaczynasz wypadać bladziej.

Kobieta bezpośrednio porównuje Ciebie do swojego byłego faceta i w tych porównaniach wypadasz od niego gorzej

 

Kobieta bezpośrednio, prosto w twarz, porównuje Ciebie do swojego byłego faceta i w tych porównaniach wypadasz od niego gorzej pod każdym względem. Szczególnie objawia się to w waszych kłótniach. Zaczynacie się kłócić, a ona wyjeżdża Ci z byłym, o którego byłeś zawsze zazdrosny. Nagle dowiadujesz się, że były był lepszy od Ciebie pod każdym względem. Był fajniejszy, obrotniejszy, miał większego, lepszy był w łóżku, całował tak, że ho ho :):):) A wszystko tylko po to, aby Cię jeszcze bardziej zagotować.

Cóż!

Kobieta zobaczyła, że Twoją słabością jest jej były o którego przez dłuższy czas byłeś zazdrosny i w taki sposób kłuje Cię nim prosto w serce. To też pokazuje jej podejście do Ciebie. Oczywiście jej były nie był taki wspaniały jak pisze. Jakby taki był, to czemu jest jej byłym facetem? Czemu z nim zerwała? Czemu z nim nie jest, jak było jej tak dobrze?

Odpowiedź jest prosta!

Jej były jest super, tylko po to, aby wsadzić Ci szpileczkę w serce. Aby Cię ukarać! Abyś poczuł się gorszy! Abyś poczuł się zazdrosny.

Będąc w związku z kobietą, ona zaczyna nagle przypominać w waszych rozmowach swojego byłego faceta, o którym kiedyś wypowiadała się źle, a teraz wypowiada się dobrze

 

Czy kiedykolwiek miałeś tak, że wszedłeś w związek z kobietą, która początkowo zaczęła opowiadać o swoim byłym jaki to był chuj złamany, a Ty przy nim, to jesteś Bogiem?

On był bee, a Ty byłeś cacy. Często kobieta opowiadała Ci, że jej były czegoś nie potrafił ogarnąć, a Ty sobie ze wszystkim dobrze radzisz. Wielokrotnie przy tym śmialiście się z niego. Z jego wad, jego nieudolności, jego zachowania. A wszystko to nakręcała Twoja obecna kobieta.

Potem była chwila ciszy w waszym związku. Wrzuciliście go na wyższy level, wasz związek poszedł do przodu, a rozmowy o jej byłym całkowicie zniknęły. Może jej były w waszych rozmowach pojawiał się sporadycznie.

Po pewnym czasie znów w waszym związku zaczął przewijać się były facet Twojej obecnej kobiety. Ona sama o nim zaczyna wspominać mimochodem i jakoś już jest inny ton tej wypowiedzi. Już nie jest idiotą, już nie jest debilem.

Mało tego!

Zaczynasz zauważać, że to Ty przy nim zaczynasz w jej opowieściach wypadać blado. Twoja obecna kobieta jest dobrze zorientowana co u niego słychać. Masz wrażenie, że jesteś porównywany znów do niego i to Ci się nie podoba.

Co to może oznaczać?

Oznaczać może to tylko jedno, że oni w jakiś sposób odświeżyli kontakt. Może się gdzieś spotkali, może na siebie przypadkiem wpadli, zapewne obserwują się na mediach społecznościowych. To oznacza też, że Ty w jej oczach straciłeś wartość, a on w jej oczach urósł. Być może ten czas wykorzystał na pracę nad sobą,  a Ty poczułeś się zbyt pewnie.

Pamiętam jak z moją byłą dziewczyną parę razy śmialiśmy się z jej byłego chłopaka. Ona o nim opowiadała w negatywny sposób, jednocześnie łechtała moje ego, że niby jestem od niego lepszy i teraz ma prawdziwego mężczyznę :):):) Było to miłe :):):) Często nawet sam nawiązywałem do jego osoby, aby się razem z niego pośmiać. Potem temat jej byłego ucichł, a my wpadliśmy w wir naszego związku i o nim kompletnie zapomnieliśmy.

Po pewnym czasie – a dokładniej po 2,5 roku, moja była oznajmiła mi, że jej były do niej się odezwał na Facebooku. Z perspektywy czasu to myślę, że to ona zaczęła z nim szukać kontaktu i się pierwsza do niego odezwała. Popisali sobie i nawet ustawili się w Złotych Tarasach na spotkanie. Jednak moja ex wzięła ze sobą na wszelki wypadek koleżankę, a typ koncertowo to spierdolił, że potem jego temat całkiem zamilkł.  Jednak moja na tamten czas kobieta spotkała się z nim. Poświęciła mu swój czas, czyli była jego ciekawa na tyle, aby się z nim zobaczyć. Być może mogliby nawet wrócić do siebie, ponieważ my rozstaliśmy się za ok. pół roku. I typ już nie był w jej oczach śmieszny, tylko miał na tyle dużą wartość zbudowaną na ciekawości, że zechciała się z nim spotkać i nawiązać kontakt.


Przeczytaj Również: Darmowy PDF 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, które dają do myślenia


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw Mi Kawę

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń Wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego :):):)


 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button