Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

5 kobiecych cech, za którymi szaleję

5 kobiecych cech, za którymi szaleję

5 kobiecych cech, za którymi osobiście szaleję
5 kobiecych cech, za którymi osobiście szaleję

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się – jakie kobiety Ci się podobają? Nie chodzi o wygląd, lecz o cechy charakteru, na które szczególnie zwracasz uwagę u kobiet. Zastanawiałeś się w ogóle nad tym? Prawdopodobnie nie do końca. Zapewne wymieniłbyś oklepane cechy takie jak – dobra, troskliwa, miła, które wpadły Ci do głowy na szybko. A skoro tak, to nie wiesz, jakie kobiety podobają Ci się jeśli chodzi o cechy charaktery. Są to oklepane cechy, które są w zasadzie nijakie. Nic wyjątkowego.  Te cechy można podciągnąć pod wszystkie praktycznie kobiety, które będą dla Ciebie miłe, troskliwe, dobre, kochane. Jeśli oczywiście będziesz miał w ich oczach atrakcyjność, wartość, szacunek, autorytet, zaufanie. Jeśli stracisz w ich oczach wartość, to kobiety przestaną być dla Ciebie miłe, dobre, troskliwe, kochane, więc nawet takich cech nie bierz pod uwagę.


5 kobiecych cech, za którymi szaleję:

 

Ja mam swój zestaw cech, które sprawiają, że kobieta w moich oczach staje się wyjątkowa. Pozwól, że Ci o nich opowiem o pięciu kobiecych cechach, które mnie przyciągają.

1. Czysta świadomość szerokiego horyzontu:

 

Dla mnie atrakcyjne jest to, gdy kobieta ma umiejętność patrzenia na świat szeroko otwartymi oczami. To nie tylko zdolność do obserwacji, ale także umiejętność analizowania tego, co się dzieje wokół nas. To oznacza pozostawanie spokojnym w obliczu prowokacji, manipulacji i chwilowych słabości. To jest trzeźwość umysłu i zdolność do krytycznego myślenia. Wewnętrzny spokój w świecie pełnym chaosu jest niezwykle piękny.

2. Szlachetność i kontrola emocji:

 

Szlachetność to cecha, która mnie mocno przyciąga do drugiego człowieka. To umiejętność panowania nad emocjami i odcięcia się od tych destrukcyjnych, takich jak zazdrość czy duma wychodząca wprost z EGO. Nie toleruję kłamliwych i skorumpowanych osób, które zatraciły swoją duszę. To właśnie szlachetność oznacza, że nie zdradzamy bliskich, nie oszukujemy i nie wykorzystujemy ich dla własnych korzyści.

3. Poczucie własnej wartości:

 

Kobieta o poczuciu własnej wartości wie, kim jest i nie pozwala, by ktokolwiek jej to odebrał. To oznacza, że nie staje się ofiarą dla tych, którzy nie doceniają jej wartości. To też umiejętność określenia osobistych granic i szacunku dla samej siebie. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś wartościową osobą, jesteś godna szacunku przez cały czas.

4. Inspirująca i dążąca do wiedzy:

 

Kobieta, która jest intelektualnie ciekawa, jest dla mnie niezwykle wartościowa. Ona inspiruje, hipnotyzuje swoją wiedzą i inteligencją. W życiu nie ma miejsca na stagnację. Dlatego wierzę, że warto zawsze uczyć się nowych rzeczy, poznawać świat i dążyć do przodu. Iść do przodu razem, gdzie nawzajem się uczycie i inspirujecie zgodnie z prawem wzajemności. Ja Cię czegoś nauczę i Ty mnie czegoś nauczysz. Ja Cię zainspiruję i Ty mnie zainspirujesz.

5. Mająca pragnienie dawania, a nie tylko brania:

 

Ostatnia cecha, która mnie kręci, to pragnienie dawania, a nie tylko otrzymywania. To oznacza chęć bycia przydatnym, tworzenia piękna i dzielenia się swoimi zasobami oraz światłem z bliskimi. Jeśli kobieta tylko daje, a Ty bierzesz, to nie ma prawa wzajemności. Musicie się uzupełniać nawzajem w tej kwestii.


Przeczytaj Również: Darmowy PDF 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, które dają do myślenia


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw Mi Kawę

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń Wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego :):):)

 

 

 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button