Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Ilu miałaś facetów?

Ilu miałaś facetów?

Ilu miałaś facetów?
Ilu miałaś facetów?

Ilu miałaś facetów? Zdarza się, że mężczyźni zadają kobietom takie pytania, po tym jak wejdą z nią w bliższą relację lub związek. Mężczyzna zadając takie pytanie chce się dowiedzieć czy kobieta, z którą jest posiada niezachwianą czystość i szlachetność :):):) Mężczyźni zadając takie pytanie, po cichu liczą, że usłyszą liczbę 0, 1, maksymalnie dwóch facetów, a oni będą tymi trzecimi, w ich mniemaniu ostatnimi. Nie ukrywajmy, że liczą na szczęście. A jak jest w rzeczywistości?


Dlaczego nie warto się pytać kobiety o to – ilu miała facetów przed nami?

 

Dlaczego nie warto się pytać kobiety o to – ilu miał facetów?

Ponieważ jest to bez sensu. Kobieta w większości przypadków, to prawdy Ci nie powie z obawy przed Twoją oceną oraz tym – co Ty sobie możesz pomyśleć. Gdyby faceci byli normalni i podchodzili do takich tematów na luzie, bez zbędnej oceny, to może i kobiety mówiłyby prawdę w tym temacie. Jednak tak nie jest, więc i kobiety będą zgrywać cnotki niewydymki.

Kobieta jedynie prawdę może Ci powiedzieć o swoich stałych, długoletnich związkach, których zapewne w życiu mogła mieć 1 – 3! Jednak prawdy 100% nie powie Ci odnośnie tego – ilu tak naprawdę miała facetów, gdzieś na boku. Musiałaby poczuć, że może naprawdę Ci zaufać, otworzyć się przed Tobą i być nieocenianą, a wręcz zrozumianą. Jednak z drugiej strony, to po kiego grzyba Ci to wiedzieć? Do czego jest Ci ta wiedza potrzebna, że się pytasz?  Zapytać się możesz, ale kobieta skłamać nie będzie chciała, lecz prawdy Ci nie powie :):):)

Nigdy nie pytaj kobiety o takie bzdury!

Kobiety nigdy nie odpowiedzą Ci nic, co byłoby choćby zbliżone do prawdy. Dlaczego nie?

Po pierwsze!

Większość współczesnych kobiet nawet nie wie, ilu tak naprawdę miało do końca facetów. Bo jak liczyć to wszystko! Nawet buzi, buzi, rączka, rączka, usta, usta, dupka, dupka :):):) Dosłownie wszystko! A kobiety mają naprawdę dziwny przelicznik facetów z tym związany – np: nie będą wliczały seksu analnego :):):) czy oralnego. Pamiętam jak mojej byłej dziewczynie zadałem pytanie – ilu miałaś facetów przede mną?

Co mi odpowiedziała?

Standardowo – dwóch chłopaków z którymi byłam w długich związkach. Oczywiście ja byłem trzeci :):):) Jednak po 2 latach naszego związku, zadałem jej to samo pytanie i już dodała trzech kolesi :):):), z którymi niby również była w związku :):):) – tylko trochę krótszym :):):) I tak naprawdę na tamten czas byłem już 6 :):):) Kto wie – jakbym jeszcze drążył temat, to jakie kwiatki by wyszły :):):) Jeśli pytasz kobietę o liczbę partnerów seksualnych, to powie Ci tylko o tych, których traktowała jako partnera. Nie będzie wychylała się z jakimiś jednonocnymi przygodami poznanymi w klubie.

Pamiętaj, że kobiety kochają bardzo seks, nawet bardziej, niż mężczyźni :):):) Pamiętaj też, że kobieta jest – cały czas w związku :):):)

Po drugie!

Kobieta przynajmniej na racjonalnym poziomie rozumie, że jej ujeżdżona dziura znacznie obniży jej wartość w twoich oczach, więc na to pytanie zawsze odpowie tak, abyś nie pomyślał o niej sobie czegoś złego. Być może miała już w swoim życiu takie doświadczenie, że podzieliła się szczerością z mężczyzną, która mimo wszystko minęła się z prawdą, a wtedy czar romantyzmu prysł jak bańka mydlana :):):)

Jeśli kobieta sama zapyta się Ciebie o liczbę kobiet jakie miałeś, to odpowiedz jej, że miałeś nie więcej, niż ona :):):) I wtedy możecie sobie pograć w grę – szczerość za szczerość :):):)


Przeczytaj Również: Czy warto jest się pytać o przeszłość kobiety?


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw Mi Kawę

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń Wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego :):):)


5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button