Rozwój OsobistyWszystkie Wpisy

Jak się ma system, w którym żyjemy oraz społeczne podziały do wibracji naszego ciała?

Jest to kontynuacja mojego poprzedniego wpisu, który możesz przeczytać poniżej:

Wibracyjne prawo przyciągania

Będzie to naprawdę bardzo długi blog. O czym tu przeczytasz?

Oczywiście, że o pieniądzach i życiu z tym związanym, ale również zjadę trochę polityków Inspiracją na tego bloga był komentarz zawiedzionego czytelnika:

No to jedziemy…

Takie małe przypomnienie z poprzednich blogów, żeby Ci się ładnie kleiło to co chce Ci przekazać

Wszystko jest wibracją i ma swoje częstotliwości:

 

 • To co widzisz

 • To co słyszysz

 • To co mówisz

 • To co myślisz

 • To co robisz

 • To co czujesz

 • To co tworzysz

 • To co pijesz

 • To co jesz

 • To czym się karmisz

 • To kim się otaczasz

 • To co do siebie dopuszczasz

 • To czym żyjesz

 • To jak żyjesz

Wszystko jest energią o określonej częstotliwości, KTÓRĄ BIERZESZ poprzez przyciąganie jej do siebie i KTÓRĄ również DAJESZ innym.

A za tym wszystkim i tak stoją dwie korporacje Black Rock i VanGuard, KTÓRE KONTROLUJĄ WSZYSTKO, to co pijesz, jesz, czytasz, oglądasz, słyszysz, widzisz, a właściwie to tylko jedna – VanGuard, która ma również i Black Rock – taka ciekawostka :):)

Wszystko jest energią, którą jak magnez PRZYCIĄGASZ DO SIEBIE i nawet z tego sobie możesz w pełni nie zdawać sprawy. Wszystko gdzie nie spojrzysz jest energią o określonej częstotliwości, którą możesz zobaczyć, usłyszeć, dotknąć, poczuć, za pomocą swoich zmysłów: węchu, smaku, wzroku, słuchu, dotyku. Energia, która Cię otacza najczęściej przyjmuje postać materialną, którą możesz zobaczyć, dotknąć, zasmakować i ją poczuć, a także niematerialną, którą możesz jedynie usłyszeć czy poczuć za pomocą Twojej intuicji, która co zrobi?

Może wywoływać w Tobie różne emocje, które poczujesz całym sobą, ale nie tylko Ty, bo i Twoje emocje mogą przejść na osobę obok Ciebie i jej się również udzielić.

W taki właśnie sposób możesz przyciągać do swojego życia oraz swojej osoby różne zdarzenia, rzeczy oraz ludzi, którzy będą dla Ciebie niczym innym jak ENERGIĄ o określonych wibracjach.

Najczęściej będą to zdarzenia, rzeczy oraz ludzie, którzy będą miały ZBLIŻONĄ WIBRACJĘ DO TWOJEJ. Takim sposobem ludzie, rzeczy czy zdarzenia, które do siebie przyciągamy mogą być dla nas POZYTYWNE i jednocześnie UŁATWIAĆ NAM ŻYCIE, ale również mogą być dla nas NEGATYWNE i te życie nam UTRUDNIAĆ.

Wszystko zależy od Ciebie co wykreujesz, bo masz moc kreacji, która niestety jest w sprytny sposób wykorzystywana przez system. SYSTEM ,KTÓREGO OBECNIE JESTEŚMY CZĘŚCIĄ w znaczy sposób wpływa na obniżanie naszych wibracji ciała. Takie jest jego zadanie i po to został zaprojektowany poprzez jakiegoś geniusza znającego na wylot psychologię człowieka, jego moc kreacji, jego słabości oraz mocne strony.

W jaki sposób system, którego jesteśmy częścią obniża nam wibracje naszego ciała?

 

Poprzez stworzenie nam za pomocą polityki, służb, mediów, mody, filmów, seriali, gazet, internetu, finansów, ekonomii, prawa, nauki, a nawet religii,  odpowiedniego środowiska do życia, które ma na nas wpływ i nas modeluje oraz wychowuje. Można powiedzieć, że poddają nas zbiorowej hipnozie oraz manipulacji – jako kolektyw ludzki.

A jaki jest tego skutek uboczny lub cel?

Skutek ubocznym są społeczne PODZIAŁY. Dualne podziały, które zazwyczaj związane są z ocenianiem drugiego człowieka.

Ludzkość nie jest jednością. Jesteśmy podzieleni praktycznie na każdy możliwy sposób. Jesteśmy podzieleni na kolor skóry, na płeć, na miejsce zamieszkania, na pieniądze, na status społeczny, na dobra materialne, na religię, na politykę, poprzez historię, na orientację seksualną, na narodowości, a nawet na języki.

To tworzy podziały oraz obozy typu:

LEPSZY / GORSZY, SILNIEJSZY / SŁABSZY, MĄDRY / GŁUPI, DOBRY / ZŁY, PIĘKNY / BRZYDKI, BIEDNY / BOGATY, TEN CO MA / TEN CO NIE MA, NORMALNY / NIENORMALNY.

itd

Takie podziały przez co powstają?

Przez nasze poglądy, które prawdę mówiąc, to nawet nie są nasze.

Poglądy, które tak naprawdę zostały w nas wykreowane w sprytny sposób. Poglądy, przez które się dzielimy. Poglądy, które są tak naprawdę okularami poprzez, które patrzymy na świat, sytuacje życia codziennego oraz innych ludzi.

Oczywiście nie chodzi mi tu o to, że masz się z każdym zgadzać we wszystkim, ale bardzo często się ze sobą nie zgadzamy pod każdym – nawet tym błahym względem i wtedy dochodzi do kłótni, agresji, a nawet przemocy Z BYLE JAKIEGO POWODU. Widać to gołym okiem na drogach, a nawet podczas obiadu w rodzinie, gdzie TYM CO DZIELI NAJCZĘŚCIEJ  brata z bratem, męża z żoną, siostrę z siostrą, ojca z synem, córkę z matką jest polityka, pieniądze lub tematy z nimi w tle. Chociaż pieniądze tak na prawdę nie dzielą tylko pokazują jak bardzo już ktoś jest podzielony z drugim człowiekiem, bo tylko podzieleni ludzie mogą się o nie kłócić – a kością niezgody w takim wypadku nie są same pieniądze, lecz zazwyczaj podejście do nich jednej i drugiej strony konfliktu.

Dlatego ja, aby ułatwić sobie życie w tym systemie co robię?

Kiedy mam tyko taką możliwość, to bardzo często mówię ludziom to co chcą usłyszeć i pokazuję im to co chcą zobaczyć.  W takim sposobem oszczędzam sporo energii w kontaktach międzyludzkich i zjednuję sobie ludzi :):):), bo fajnie im się ze mną gada :):):)

Niestety w tym blogu tak nie będzie :):):)

Te poglądy generują w nas różne emocje. Te dobre – jak nadajemy z kimś na tych samych falach, ale najczęściej generują te złe takie jak – WKURZENIE, ZŁOŚĆ, STRACH, NIENAWIŚĆ, ZAZDROŚĆ, AGRESJA, PYCHA, IRYTACJA itd.

Każdy człowiek ma jakieś poglądy – nawet jak ich nie ma :):):)

Ludzie różne mają poglądy. Mogą to być poglądy odnośnie religii, życia, polityki, finansów, pieniądza, ale również poglądy odnośnie podejścia do drugiego człowieka.

Poglądy to nasze myśli. Myśli zamieniają się w słowa, a słowa w czyny.

A czyny?

Czyny przechodzą w nawyki – z ojca na syna, z matki na córkę, z dziada – pradziada.

W taki sposób sami sobie tworzymy środowiska do życia, do którego się przyzwyczailiśmy, na który się sami zgodziliśmy i bez którego nie potrafimy już nawet żyć. ludzie ludziom zgotowali taki los, a właściwie środowisko do życia, w którym się rodzimy i w którym umieramy.

A my jak to nazywamy?

A my nazywamy to NORMALNOŚCIĄ.

Normalnością, w której człowiek jakby mógł, to by utopił człowieka w łyżce wody dla własnych korzyści, jak nadarzy mu się ku temu okazja. Normalnością w której każdy, każdego chce na wszystkim przyciąć, oszukać, przekręcić, wykorzystać.

Normalnością w której pani z telewizora mówi Ci jak masz żyć, w co wierzyć, a w co nie, jak się ubierać, komu ufać, jak wychowywać swoje dziecko, co masz mieć, kiedy mieć i ile masz mieć. itd.

Normalnością, w której nie możesz popełniać błędów.

Normalnością w której twardsze przetrwają, a wyginą te słabsze, więc nie możesz być słaby, miękki, wrażliwy. Nie możesz mieć chwili słabości. Musisz być zawsze kurwa twardy jak skała i dusić w sobie emocje, bo to nie wypada nawet uronić łzy.

Normalnością, w której musisz zawsze z kimś rywalizować. Z kolegami o oceny w szkole, o dziewczynę, o pracę, o lepsze życie, o pieniądze, o dobra materialne, o nowości, o ciuchy, o samochody itd.

Normalnością, w której cały czas masz rzucane kłody pod nogi pod postacią różnego rodzaju opłat, podatków, składek, akcyz, bzdurnych, ciągle zmiennych przepisów, które Cię ograniczają i kontrolują Twoje życie.

Normalnością, w którym czymś normalnym jest dla wielu ludzi to, że musisz na 30 lat się zadłużać, aby zaspokoić swoją podstawową potrzebę życiową jaką jest posiadanie – na własność – własnego mieszkania, które najczęściej przypomina już wielkością schowek na miotły, zbudowany z karton – gipsu.

Normalnością, gdzie musisz naprawdę zapierdalać i się ciągle gimnastykować, aby prowadzić życie na godnym dla człowieka poziomie.

Normalnością w której urzędnik może jedną decyzją zniszczyć materialnie i finansowo coś co budowałeś latami.

Normalnością, w którym nie masz czasu, ani dla siebie, ani dla kogoś, ani dla rodziny.

Normalnością, w której dobra, uczciwa i wrażliwa osoba ma po prostu przejebane na tym świecie.

Normalnością, gdzie wszystko kręci się wokół pieniądza i na ich tle, gdzie one stoją wyżej, niż drugi człowiek.

Normalnością, gdzie zawsze jest COŚ za COŚ, nawet jak z pozoru jest za darmo.

Normalnością, gdzie człowiek uczciwy nazywany jest frajerem, a gloryfikowane jest oszustwo i kombinatorstwo.

Normalnością, gdzie największe pieniądze zarabia się na ludziach głupich i naiwnych oraz na ich krzywdzie.

Normalnością, gdzie indywidualność jest zawsze deptana, bo trzeba podążać za tłumem.

Normalnością, gdzie  kipi, aż od agresji, złości, wkurwienia i irytacji.

Normalnością, w której masz się WSZYSTKIEGO BAĆ i żyć w stresie. Masz bać się boga, masz bać się księdza, masz bać się policjanta, masz bać się urzędników, masz bać się pani nauczyciel, masz bać się szefa, masz bać się wszystkiego dookoła. Masz bać się żyć. Masz bać się spełniać marzenia, masz bać się poznawać kobiety, masz bać się poznawać ludzi. Masz być pokorny. Masz się nie wychylać, masz siedzieć cicho i się nie odzywać.

A wiesz co najlepsze jest w tym wszystkim?

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak rozmawiasz z ludźmi o tym systemie, który tworzy nasze życie, to co oni robią?

BRONIĄ TYCH PATOLOGICZNYCH SYTUACJI i bronią tym samym tego systemu, uznając to za zupełną normalność, że tak już musi po prostu być i nie da się inaczej. Uznając za zupełną normalność i oczywistą oczywistość to, że rodzisz się po to, aby zapierdalać w pocie czoła na spłatę kredytu wziętego na własne mieszkanie oraz na to by przeżyć, a system zamiast Ci ułatwiać życie, to Ci je jeszcze go mocno komplikuje, tak abyś zawsze za czymś gonił, nigdy nie czuł spełnienia, ciągle czegoś potrzebował i ciągle do kogoś się porównywał oraz z nim rywalizował.

I dla wielu ludzi taka normalność TO JEST ICH SENS ŻYCIA.

Zobacz jak zaprogramowano ludzi?

 

GODZĄ SIĘ NA WSZYSTKO!

SĄ NA WSZYSTKO OBOJĘTNI

WSZYSTKO MAJĄ W DUPIE

KŁÓCĄ SIĘ ZE SOBĄ

ŻYJĄ W CIĄGŁYM STRACHU I LĘKU.

I tak właśnie ma być. O to chodzi. Taki jest plan.

Jesteśmy w zbiorowej hipnozie. Nawet to, że kwiatki dajesz dziewczynie na Walentynki, a matce na Dzień Matki, też jest efektem tego programowania społecznego. Nie dasz kwiatów matce i dziewczynie w inny dzień, ani kiedy chcesz,  tylko dasz je akurat w te konkretne dni, w których WSZYSCY DAJĄ KWIATY – BO TAK WYPADA i głupio nie dać – teoria dowodu społecznego :):):) Albo jeszcze dajesz kwiatki na przeprosiny, bo tak w filmach romantycznych się zazwyczaj pary godzą :):):)

W innym dniu już nie dajesz – a przynajmniej 99% facetów tego nie robi, tylko w odpowiednich dniach, które zostały kiedyś tam narzucone nam przez system i to się stało już tradycją oraz okazją do zarobienia pieniędzy :):):)

Te dwa głupie przykłady dobitnie pokazują wzorce jakie w ludziach zostały zasianie. Zapewniam Cię, że jest to wierzchołek góry lodowej i nawet nie zdajesz sobie sprawy ile nieświadomie takich zasianych wzorców masz w swojej głowie, które wpływają na Twoje myśli, słowa, czyny, nawyki, decyzje, wybory, gusta, zainteresowania, poglądy oraz okulary poprzez, które patrzysz na świat.

To Cię pcha zazwyczaj w nurt polityczny, z którym sympatyzujesz na końcu, którego jest odpowiednia dla każdego nurtu PARTIA POLITYCZNA wraz z jej liderem lub liderami na czele. Każda partia polityczna ma również swoje media. PIS, PO, Lewica, a nawet Konfederacja. Zobacz ile już w tym miejscu jest podziałów?

Takie mamy środowisko do życia, w którym MY jako ludzkość nie jesteśmy jednością, tylko jesteśmy podzieleni na każdy możliwy sposób – jak się tylko da.

A o co jesteśmy najczęściej podzieleni?

 

Z punktu widzenia duchowości i naszego życia, to o mało istotne pierdoły takie jak podejście do płci, religii,  mniejszości seksualnych czy teraz szczepionek, gdzie przeważnie to te tematy generują głównie WIĘKSZE PORUSZENIE SPOŁECZNE I PODZIAŁY, niż galopująca, inflacja i wzrost cen.

I nie przypadkowo ta tematyka jest w kółko wałkowana w mediach. Nawet jakbyś pooglądał debaty polityczne, to byś zauważył, że punkty sporne są właśnie najczęściej w tych kwestiach, w których kłócą się ze sobą inni ludzie w przestrzeni publicznej oraz wśród znajomych.

A czym są te debaty polityczne? I na czym polegają?

Debaty polityczne są miejscem do kreowania podziałów wśród ludzi. Polegają na niczym innym jak tylko pustym pierdoleniu jednej ze stron razem z drugą. Polegają właśnie tylko na tym. Na niczym innym, niż na dzieleniu ludzi i umacnianiu w nich podziałów. Oczywiście ludzi przed telewizorami, którzy oglądają te debaty, bo one odbywają się w stacjach telewizyjnych, gdzie jedna parta telewizyjna wystawia swojego kandydata i druga partia telewizyjna robi to samo. Czy coś się zmienia po tych debatach?

Absolutnie nic!

Dalej jest tak samo, a Tylko zmienia się przed telewizorem i w głowach ludzi, którzy te bzdury oglądają. A na końcu – już poza kamerami oponenci polityczni zbiją sobie piątkę i pójdą do Mazurka na urodziny chlać razem wódę, a plebs przed telewizorami będzie się wyzywał – NA KOGO TRZA GŁOSOWAĆ W KOLEJNYCH WYBORACH :):))

I ten podział o mało istotne pierdoły TWORZY SYSTEM, w którym żyjemy, bo zamiast skupić się na rzeczach dla nas ważnych, to nasza uwaga kierowana jest na mało istotne tematy – pogłębiające w nas podziały oraz wywołujący w nas różne emocje takie jak np: STRACH.

System oparty jest na strachu:

 

Ten system oparty jest głównie to na STRACHU, ale również i na:

NIEPEWNOŚCI JUTRA, PODZIAŁACH, KONFLIKTACH, ZNIECZULICY, OBOJĘTNOŚCI, OSZUSTWIE, KŁAMSTWU, WOJNACH, AGRESJI, PRZEMOCY, FAŁSZYWOŚCI, ZŁOŚCIU, CHOREJ RYWALIZACJI, ŻALU, LAMENTU, PRETENSJI, ZAZDROŚCI, ZAWIŚCI, KRZYWDZIE, CIERPIENIU, NIENAWIŚCI, ZAWODU I NIESPRAWIEDLIWOŚCI.

I do czego prowadzi odczuwanie stale takich emocji?

Oczywiście, że prowadzi to do niczego innego jak do NISKICH WIBRACJI CIAŁA oraz w dłuższej perspektywie do CHORÓB.

No bo co się dzieje z organizmem człowieka, który przez dłuższy okres czasu ŻYJE W STRACHU, NERWACH, STRESIE, NIEPEWNOŚCI czy AGRESJI?

Zaczyna chorować.

A na choroby co masz?

LEKARSTWA – całą siatę lekarstw na wszystko, które przeważnie leczą, ale nie wyleczą i w wielu przypadkach musisz już je brać do końca życia, tak jak niektórzy ciągle żyjąc w stresie, biorą antydepresanty. Również nierzadko i one wpływają na obniżenie Twoich wibracji. Dodaj do tego niezdrowe jedzenie, alkohol, papierosy, używki, narkotyki i słodycze, którymi ludzie żyjące w stresie czy strachu próbują się wychyllować po stresie i ciężkim dniu, który był ciężki dlatego, że GONIŁEŚ ZA PIENIĘDZMI dla siebie lub za pieniędzmi dla Twojego szefa czy korporacji. Jest to następstwo takiego życia.  I już masz w pełnej krasie wszystko to co obniża Ci wibracje Twojego ciała.

I jak Ty to nazwiesz?

Nazwiesz to wszystko po prostu ŻYCIEM. Samym życiem. I to będzie dla Ciebie całkowicie normalnie, bo tak już przecież musi być.

Po co tu jesteś?

 

Nazwiesz to życiem na niskich wibracjach, gdzie niskie wibracje przenosimy na każdym kroku z jednego człowieka na drugiego. Nazwiesz to po prostu życiem, w którym jest wszystko szybko i na wczoraj!

Szybkie samochody, szybkie jedzenie, szybkie związki, szybkie numerki, szybkie kobiety, szybkie tempo życia, szybka kariera, szybkie pieniądze, gdzie nikt nie ma czasu dla nikogo. Ani dla siebie, ani dla rodziny, ani dla bliźniego, bo CZAS TO PIENIĄDZ, A PIENIĄDZ TO CZAS. 

Nie masz czasu nawet na to, aby pomyśleć o swojej egzystencji na tym świecie i zastanowić się po co tu w ogóle jesteś i jaki jest sens Twojego życia?

Bo chyba nie myślisz, że przyszedłeś tu na świat tylko po to, aby gonić za pieniądzem całe życie, zapierdalać w pocie czoła, po to by gromadzić stertę całkowicie niepotrzebnych Tobie rzeczy – nazywając to dorabianiem się, a potem zdechnąć na jakiś nowotwór, zawał czy udar – zwany chorobą cywilizacyjną – przed emeryturą, którą i tak będziesz miał głodową?

Jak zwał, tak zwał.

Chyba nie myślisz, że przyszedłeś tu na świat tylko po to, abyś kłócił się ciągle z drugim człowiekiem o to co jest lepsze? PIS Czy PO? Tusk czy Kaczyński?

Chyba nie myślisz, że przyszedłeś tu na świat, aby żyć w ciągłym strachu i lęku?

Jeśli tak myślisz, to przerwij czytanie w tym miejscu, bo i tak nie zrozumiesz co chcę Ci przekazać. Nie dam Ci do myślenia, więc szkoda Twojego czasu. Poświęć go na zarabianie pieniędzy, aby utrzymać swój dotychczasowy poziom życia polegającego głównie na konsumpcji, bo jaśnie wielmożni panowie, podnieśli Ci właśnie stopy procentowe, aby żyło Ci się lepiej, a to jeszcze nie koniec :):):) Więc musisz zacisnąć pasa i zapierdalać mocniej :):):)

A sobie?

A sobie również podnieśli, ale pensję o 40%, na które będą szły Twoje podatki. Podatki, których dziwnym trafem nie chcą drukować, tak jak drukują puste pieniądze, które…

Co robią?

Tworzą właśnie inflacje, poprzez, którą podnieśli Ci stopy procentowe. I takim sposobem Twoja rata kredytu, wzięta na dom – czyli jedną z Twoich głównych i podstawowych potrzeb każdego człowieka – wzrośnie.

A co to oznacza dla Ciebie?

Oznacza to dla Ciebie – STRACH I niepokój.

Oznacza to dla Ciebie, że od dziś będziesz musiał jeszcze więcej, dłużej i ciężej zapierdalać :):):), kombinować, stawać na uszach i jajami klaskać, aby zaspokoić swoje podstawowe potrzeby życiowe, a co za tym idzie?

Jakie emocje będą szły wraz z Twoim zapierdalaniem dłużej i ciężej?

Oprócz strachu, to emocje niepokoju, lęku, strachu oraz niepewności – czyli emocji, które obniżają Ci wibracje ciała

Zobacz jak się to wszystko w jedną całość składa.

Bo przecież w życiu chodzi tylko właśnie o te zapierdalanie i o ten strach. Musisz zapierdalać, aby nie czuć strachu – TYLKO SPOKÓJ, który i tak czujesz zapierdalając :):):) I tak w koło Macieju.

Nie chodzi mi tu o jakąś gloryfikację lenistwa i o to, żeby od dziś każdy kładł lachę na wszystko i nic nie robił, tylko leżał i pachniał. ABSOLUTNIE NIE! To jest też nie dobre. Chodzi mi o to, abyś dostrzegł w jakim patologicznym systemie żyjemy – zwanym naszym życiem, które zostało ułożone w taki sposób, abyśmy na każdym kroku czuli strach, AGRESJĘ, ZŁOŚĆ, WKURWIENIE, PODZIAŁY, ZAZDROŚĆ, IRYTACJĘ, ZAWIŚĆ – czyli niskie wibracje.

I zaczął go zmieniać, a nie bronić – ZACZYNAJĄC OD SIEBIE!

Zobacz!

Skoro i tak i tak drukują puste pieniądze tworzące inflację, to po kiego wała zabierają nam jeszcze do tego nasze ciężko zarobione pieniądze w podatkach nakładanych  na nas na praktycznie na każdym kroku?

Nie mogą tych podatków po prostu wydrukować sobie, a nam chociaż nie zabierać?

I tak drukują pieniądze, więc nie widzę różnicy w tym przypadku, bo skoro można drukować puste pieniądze bez pokrycia, które tworzą inflację – a skoro się to robi nagminnie, to widać, że można, to można również wydrukować puste pieniądze bez pokrycia będące podatkami, które są zabierane ludziom z ich pracy – nierzadko ciężkiej.

A oni co robią?

Nie dość, że drukują puste pieniądze bez pokrycia – czytaj pożyczają, to jeszcze zabierają nam nasze ciężko zarobione pieniądze w różnych podatkach, akcyzach, daninach, opłatach, rachunkach, składkach :):):) I z każdym rokiem jest tego więcej i więcej. Więcej podatków, więcej nowych opłat oraz więcej drukowanych pieniędzy bez pokrycia.

Jakie są dla nas konsekwencje takiej polityki ekonomiczno – finansowej?

Podkręcone tempo życia, by utrzymać dotychczasowy poziom – godny poziom swojego życia, na który człowiek sobie zasłużył swoją pracą lub, do którego się przyzwyczaił.

Wystarczyło tylko nadmuchać wcześniej  dobrobyt – stworzony główni na długu publicznym i przyzwyczajać przez jakiś czas ludzi do wystawnego życia, pełnym konsumpcji, na wysokim poziomie rozpusty i dobrobytu – nazywając to w mediach niczym innym jak BOGACENIEM się Polaków – głównie w oparciu o kredyty.

A potem?

A potem wywołać inflację i podnieść stopy procentowe :):):) – oczywiście, to wszystko jest przez pandemię i w imię walki z nią:):):), a nie przez decyzje polityków :):):) To wszystko wina pandemii :):):) która wybuchła nagle :):) i nieoczekiwanie :):):)

Jeśli nadal twierdzisz po dwóch latach tego cyrku w jakąś pandemię i że w tej sprawie nie ma drugiego dna, to nie czytaj dalej. Zdejmij maseczkę, bo naprawdę Cię uciska :):):) Nie dogadamy się :):) Więc po co masz obniżać sobie i mi wibracje :):):)Komuś zależy, żeby tak było :):):) i jest to związane z wibracjami naszego ciała, które poprzez m.in takie zabiegi są utrzymywane stale na niskim poziomie. Ale to wyjaśnię później i nie w tym blogu. Tutaj postawy jedną kropkę, która za niedługo połączy Ci się z inną. Przynajmniej mam taką nadzieję – jeśli dalej czytasz.

Jeszcze tu jesteś? Jak tak to mam pytanie.

Kto tworzy ten świat?

 

MY LUDZIE – Nie oni, tylko my ludzie! Oni są w mniejszości i tworzą system polityczno – ekonomiczno – prawno – finansowy, w którym żyjemy, ale o tym nie tutaj.

Gdzie nie spojrzysz tam zobaczysz drugiego człowieka emanującego wibracją swojego ciała na określonym poziomie – określonej częstotliwości.

Jest takie powiedzenie:

Ten świat jest piękny, tylko ludzie to kurwy

I teraz moje pytanie brzmi.

Ludzie urodzili się tacy?

Ludzie urodzili się kurwami?

Małe dziecko jest po urodzeniu złe?

Małe dziecko od małego jest pełne nienawiści, agresji, zazdrości, złości czy pychy?

Oczywiście, że nie.

Nikt nie rodzi się, ani DOBRY, ani ZŁY!

Tylko taki się staje z biegiem czasu. Z biegiem czasu wgrania do głowy dorastającego dziecka oprogramowania pod nazwą MATRIX, który w połączeniu z określonym człowiekiem i jego wychowaniem, a właściwie jego brakiem, środowiskiem, w którym się obraca i które chłonie, kreuje to kim jest i jakie ma wartości oraz poglądy w życiu. Wspominałem o tym już wcześnie.

I to sprawia jaki jest w stosunku do drugiego człowieka i jaki dugi człowiek jest w stosunku do niego. To sprawia jakie ma wibracje ciała i jakie wibracje do siebie przyciąga i jakie wibracje daje drugiemu człowiekowi.

Są ludzie, którzy muchy by nie skrzywdzili i jak wyrzucą papierek na trawę, to czują się z tym bardzo źle, że muszą jak najszybciej naprawić wyrządzoną szkodę Matce Ziemi, ale są również różnej maści wykolejeńcy, którzy zgwałcą dziecko, a po wszystkim zrobią sobie tak jak gdyby nigdy nic obiad – nie czując przy tym żadnych wyrzutów sumienia czy skruchy.

Są ludzie wychowani w patologii, będący dobrymi ludźmi, ale są też również osoby z tzw. dobrych domów, którzy bez żadnego poważnego powodu z zimną krwią potrafią zamordować swoich rodziców.

W skali światowej to jest tak naprawdę margines ludzi, którzy potrafią skrzywdzić człowieka za cichy chód po ulicy. W większości przypadków nie ma złych, ani dobrych ludzi, tylko ludzie tacy są jakim im pozwolisz być w stosunku do Ciebie. Ludzie są tacy jaką im stworzysz okazję do bycia dla Ciebie. Zresztą jak się spytasz największego bandyty czy jest dobry czy zły, to jak myślisz?

Co Ci powie?

Oczywiście, że powie Ci, że jest dobry, bo sobie przypomni, że kiedyś staruszkę przeprowadził przez ulicę, a to, że kogoś kiedyś zabił, to nie ważne. Sam przed sobą się usprawiedliwi. Gangsterzy z Pruszkowa mordowali, rabowali, gwałcili, niszczyli, ale można było też ich przyłapać na tym, że potrafili przeprowadzić staruszkę przez jednię. Mieli okazję do bycia dobrymi, to ją wykorzystywali. Jednak, gdyby wiedzieli, że ów staruszka ma w domu pokitrane oszczędności swojego życia liczone w setkach tysięcy, a nawet w milionach złotych, to zapewne nie mieliby oporów, aby ją napaść i okraść – wykorzystując tym samym okazję do bycia złym – kierując się w tym wypadku zyskiem – czyli pieniędzmi.

Zresztą o co toczyły się wojny gangsterskie, w których ginęli ludzie?

Głównie o wpływy oraz terytorium, a co za tym idzie głównie o PIENIĄDZE. Pieniądze, które w dzisiejszym świecie tworzą okazję do bycia dobrym – motywacja jako nagroda, albo najczęściej – do bycia tym złym.

Ludzie są tacy – jakim opłaca im się być w danej chwili być. Opłaca – słowo klucz, bo nie rzadko to jacy ludzie są w stosunku do drugiego człowieka, związane jest pośrednio z pieniędzmi, albo ten temat kręci się wokół nich lub z nimi w tle. Z pieniędzmi, gdyż to one dają w dzisiejszym – podzielonym na wszelkie sposoby i pod każdym względem świecie – możliwości i władzę.

I najlepsze w tym wszystkim jest to, że ktoś sobie je kurwa drukuje w najlepsze z powietrza i potem pożycza je na procent :):):). A Ty jak zrobisz coś podobnego czyli wydrukujesz sobie na drukarce 10 zł by mieć na chleb, to grozi Ci 25 lat więzienia :):):) Nie dla psa kiełbasa. Nie dla Goja, tylko dla panów to. I mówi o tym nawet nasza Konstytucja


Art.  220.  [Równowaga budżetowa]
2. Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.

Czyli trza pożyczać na procent gdzie indziej, a właściwie u kogoś innego:):):) Więc nic się nie zmieni w Polin, jeśli nie zmienimy tego artykułu zawartego w Konstytucji Kwaśniewskiego – Stolzmana czyli najważniejszej ustawie RP określającej ustrój polityczny, gospodarczy i społeczny.

I w tym miejscu bardzo fajnie wpisuje się cytat Mayer Rotschilda:

Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie obchodzić mnie kto tworzy jego prawa

A żeby zmienić Konstytucję  trzeba spełnić chociażby taki warunek jak ten poniżej


 1. Ustawę o zmianie Konstytucji uchwala Sejm większością co najmniej 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz Senat bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.

Serio myślisz, że jest to możliwe w tym systemie polityczno – prawno – finansowym i z posłami oraz senatorami, którzy w dużej mierze są tylko polskojęzyczni – czyli nie mają tego kraju tak naprawdę w sercu?

Naprawdę serio tak myślisz?

Zobacz tylko, że prawie od 30 lat w Sejmie widzisz ciągle te same mordy – z małymi przetasowaniami personalnymi i transferami pomiędzy Sejmem i Senatem, a Spółkami Skarbu Państwa.

Serio myślisz, że z tymi osobami jest to możliwe?

Gdyby mieli coś zmienić, to by już dawno tak zrobili, aby ułatwić Ci życie, a nie ciągle rzucać i kłody pod nogi na każdej płaszczyźnie życia . Taki jest ich plan na nas Polaków, a nie widzimy tego, bo jesteśmy ze sobą na każdym kroku podzieleni. Mówi się, że w Polsce jest bałagan. Nie ma żadnego bałaganu. Jest bałagan, bo ma być bałagan. Ten bałagan ma utrudniać Ci życie do tego stopnia, żebyś nie zajmował się głupotami, bo jeszcze zamarzy Ci się jakaś wolność czy coś w tym stylu. Ty masz zapierdalać, brać kredyty, konsumować i kłócić się z innymi ludźmi, a potem zdychać na starość bez pomocy, mimo iż płaciłeś całe życie haracz pod postacią składek ZUS czy NFZ :):):)

I wiesz co jest najlepsze?

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ludzie w większości przypadków winę za ten bałagan nie obarczają polityków, tylko innych ludzi, którzy na nich głosowali. I właśnie w tym miejscu jeden człowiek kłóci się z drugim o to, że:

-Barany wybierają baranów

Oto przykład pięknej demokracji, która jest iluzją systemu, w którym żyjemy. Demokracji, która jest cyrkiem, gdzie wciska się ludziom to, że ich głos jest ważny i oni mają jakiś wpływ na to kogo sobie wybiorą.

Jak to mawiał Stalin

– Gdyby wybory miały coś zmienić, byłyby zakazane.

Ale teraz weź zasugeruj komuś to, że wybory to jest tylko teatr dla gojów organizowany raz na 4 czy 5 lat, tylko po to aby bydło – bo tak nas nazywają i tak nas traktują się nie buntowało i miało poczucie, że to ONI WYBIERAJĄ SWOICH REPREZENTANTÓW I MAJĄ JAKIŚ WPŁYW na wybory.

Niektórzy liczą bardziej na polityków, niż na siebie. Ja już dawno wiedziałem, że żaden polityk mi nic nie da, tylko muszę sam sobie – dać. Jednak takie podejście też nie było dobre, a wiesz czemu?

Ponieważ wszystko i wszystkich miałem w dupie. Myślałem tylko o tym, aby mi było dobrze i goniłem ciągle za pieniądzem – gimnastykując się na każdym kroku, aby utrzymać swój wysoki poziom życia jaki kiedyś miałem, który wychodził wprost z mojego EGO. Taka postawa też nie jest dobra, kiedy jesteś obojętny na wszystko i wszystkich.

Oczywiście, też nie licz tu na Konfederacje – jako partię „antysystemową, że oni coś tu zmienią jak dojdą do władzy, bo oni doskonale sobie z tego zdają sprawę, że nigdy nie dojdą do niej. Oni nie są od rządzenia, tylko od dzielenia. Takie ich zadanie. A, że pięknie mówią wolnościowe hasła z mównicy Sejmowej, to jeszcze nic nie znaczy. Mówią Ci to co chcesz usłyszeć, a jak przychodzi do głosowania, to przyczynili się do sprzedaży polskich złóż miedzi. Zresztą co to za partia systemowa, która działa w tym systemie?

Dla mnie ŻADNA. I piszę to jako ich były