Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Kradnąc kobietom buziaki, nie popełnij tego błędu. Przekonał się o tym bokser Kubrat Pulev

W moim ostatnim wpisie na blogu poruszałem temat pewności i otwartości seksualnej z kobietami. Opowiadałem o tym  jak pewnego razu skradłem buziaka pewnej fryzjerce. Całość możesz przeczytać klikając w poniższy link:

https://damcidomyslenia.pl/pewnosc-i-otwartosc-seksualna-z-kobietami-czyli-jak-pewnego-razu-skradlem-buziaka-fryzjerce/

Tak się złożyło, że ostatnio coś podobnego zrobił bokser Kubrat Pulev. Podczas wywiadu po swojej ostatniej walce, który przeprowadzała z nim Jenny Sushe na zakończenie chwycił ją pewnie i pocałował prosto w usta.

Zrobił to ponieważ była to jego bardzo dobra koleżanka. Znali się dłuższy czas i to było widać, że zrobił to osobie, którą bardzo dobrze znał. Na bank było to nie pierwszy raz i śmiem twierdzić, że zawsze tak się witali i żegnali. Jak wyglądała cała sytuacja? Obejrzyj ten krótki filmik.

https://www.youtube.com/watch?v=jirPF0YLW_k

Widać na tym filmiku, że się dobrze znają, ponieważ stoją bardzo blisko siebie. Jenny dopuszcza bardzo blisko Puleva do siebie. Na taką bliskość dopuszczamy do siebie tylko swoich najbliższych znajomych. Jak reaguje po pocałunku? Jest uśmiechnięta!!! Śmieje się, a co robi potem? Idzie na imprezę zorganizowaną przez Puleva po walce. Jak na tej imprezie się bawi? Można powiedzieć, że zajebiście. Jak się bawi? Możesz dostrzec

Widać, że jakoś nie ma wielkiej pretensji do Puleva. Powiem więcej, że zajebiście się bawi z cycami prawie na wierzchu.

Po co Ci serwuje takie newsy rodem z Pudelka?

Chcę Ci dać do myślenia, żebyś uczył się na błędach tego boksera. Teraz ta kobieta, która była jego przyjaciółką i tak świetnie bawiła się u niego na imprezie, wynajęła prawnika i chce tego boksera oskarżyć o molestowanie. Tak!!! Chce go teraz pierdolnąć po kasie.

Jaki błąd popełnił Pulev?

Nie zachował dyskrecji. Pocałował kobietę publicznie, na oczach wielu ludzi. Ona na początku się śmiała, a nawet z cycami na wierzchu uprawiała „lap dancing” wiercąc się na chuju na afterze po walce. Jednak kiedy opadł imprezowy kurz, w jej głowie zrodził się plan zarobienia sobie na tej sytuacji kilku groszy. Wynajęła prawnika i teraz ona jest wielce poszkodowaną OFIARĄ. Tak!!! Kurwa ona jest ofiarą!!! Ona jest poszkodowana wielce!!! Doznała wielkiego uszczerbku na psychice.

Nie oszukujmy się, że całej tej sytuacji nie byłoby, gdyby zachowana byłaby dyskrecja. A ona nie chce wyjść na łatwą, więc teraz zgrywa porządną, chociaż wcześniej elegancko wierciła się na chuju podczas imprezy. Takie są kobiety!!! Niestety jak jesteś miłośnikiem uwodzenia, to możesz narobić sobie nieprzyjemności, jeśli nie zachowasz dyskrecji.

Takie czasy, że teraz ten pierdolony feminizm zaczyna być w modzie i mam wrażenie, że  na tą cycatą reporterkę również ktoś  wpłynął. Ktoś jej podsunął ten pomysł. Więc jeśli jesteś facetem, który ma dużo pieniędzy, duży socjal lub pozycję w społeczeństwie, to powinieneś tym bardziej się pilnować, ponieważ na Twojej drodze możesz spotkać kobiety, których celem będzie pierdolnięcie Cię po kieszeni.  To tak jak z okazją, która czyni złodzieja, tak z kobietami, które zwęszą dobry sposób na odegranie roli aktorskiej, odwrócenia ogona i zarobienia kilku groszy na Tobie.

Myślę, że tej sytuacji naprawdę by nie było, gdyby nie brak dyskrecji, ale nawet nie tylko tu chodzi o to. Gdyby Pulev nie był tym kim jest, to również sprawa rozeszłaby się po kościach. Co myślicie o tej sprawie?  Piszcie w komentarzach.

Rate this post
Pokaż więcej

3 Komentarzy

  1. Podobną sytuację miał Mike Tyson , któremu kobiety chętnie pchały się do łoża -szczególnie kandydatki na Miss America . Raz przytrafiło mu się spędzić namiętny noc , oraz mieć z miss po wyborach seks oralny no i niestety sprawa wylądowała w sądzie o rzekomy gwałt-ostatecznie nie poszedł siedzieć ale polubownie za jakieś 300 tys. dolarów ona wycofała pozew do sądu a troszku tych kobiet miał w łóżku i część się z nim bujała pod sądach. Ostatecznie założył FUNDUSZ NA WYPADEK BYCIA NAJEBANYM -i z tego pokrywał wszystkie koszta związane z babkami i wypadkami 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button