Wszystkie WpisyRozwój Osobisty

VOLANT-” 5 POZIOM” RECENZJA

Powód Dla Którego Zakupiłem Książkę

Była to jesień 2013 roku kiedy byłem na pewnym niegrzecznym szkoleniu, gdzie poznałem Tomka. Zaczęliśmy wymieniać poglądy na różne tematy związane z „życiem” i dzielić się wiedzą. Tomek, którego teraz pozdrawiam  wspomniał mi o jakimś VOLANCIE, mówiąc coś w stylu, że „gość dobrze gada”. Jednak nie kojarzyłem typa i ksywka  Volant, wpadła mi jednym uchem,a drugim wyleciała. Dziwne, siedząc tyle czasu w branży rozwoju i uwodzenia nie kojarzyłem  osoby o ksywce VOLANT. Być może dlatego, że nie napierdalał mi jak większość tych GURU mailami i nie wciskał mi jakiś złotych rad.

Po szkoleni zajechałem do domu i tomek wysłał mi link do strony z książką VOLANT-5 POZIOM. Przejrzałem ją i od razu zakupiłem. Zakupiłem tylko dlatego ponieważ autor napisał, krótko, zwięźle i na temat coś w takiego ” nie będę reklamował książki, ona ma się sama obronić”. I to mi się spodobało, w innym przypadku w ogóle bym jej nie zakupił, ponieważ Volant był osobą dla mnie nieznaną całkowicie. Ten jeden tekst zadziałał na mnie jak płachta na byka. Tak samo ja jak napiszę swoją książkę, nie będę chwalił jej zalet, ponieważ ona ma się sama obronić. Dziwne, każdy zachwala swoje produkty, mówi jak bardzo one komuś pomogą, jednak Volant zrobił coś zupełnie innego i to mi się spodobało i to był bodziec dla, którego zakupiłem jego książkę.

Kim Jest Autor Książki „5 POZIOM?”

Autorem książki jest wyżej wymieniony VOLANT znany też jako Michał Szatiło. Właściciel stron: volantification.pl, 5levels.pl oraz bodajże kilku innych. Michał przez spory okres czasu pragnął pozostać tak jak ja teraz anonimowy, jednak w końcu się ujawnił, więc myślę, że się nie obrazi na mnie, że podałem jego dane personalne:). Autor książki wygrał niedawno nagrodę za bloga roku w  kategorii lifestyle, więc to samo mówi za siebie. Więcej jak Cię interesuje na temat Volanta i co mówi o sobie, to odwiedź jego stronę volantification.pl

O Czym Jest „5 POZIOM”?

Jest to książka, która bardzo daje do myślenia. Umówmy się po przeczytaniu jej nie staniesz się supermenem, ale gwarantuje Ci, że bardzo głęboko zastanowisz się nad swoim życiem jakie teraz prowadzisz. Jak lubisz mój styl pisania, to 5 POZIOM jest dla Ciebie, ponieważ pisany jest od w sposób bezpośredni, bez zbędnego cukierkowego pierdolenia. Jak jesteś za bardzo wrażliwy no to niestety możesz nauczyć się przeklinać:), ponieważ w książce używane są wulgaryzmy w śladowych ilościach dodające jej pikanterii. 5 poziom się czyta bardzo dobrze, przeczytałem ją w jeden dzień, a potem znów i znów i znów. Jak widzicie na zdjęciach książka jest bardzo zjechana i zaczynam ją czytać jeszcze raz, ponieważ posłuży mi na pewno jako inspiracja do mojej książki i może wpadną mi do głowy jakieś nowe pomysły po przeczytaniu jej już chyba  z 10 raz.

o czym ona jest?:

 • o pieniądzach
 • o uwodzeniu
 • o relacjach międzyludzkich
 • o atrakcyjności
 • o seksie
 • o wszystkim co powinien wiedzieć facet.

Sporo osób pyta się mnie o książki jakie polecam. Zdecydowanie polecam  właśnie 5 POZIOM, ponieważ zamiast czytać 50 książek z różnych dziedzin na temat rozwoju osobistego, przeczytaj jedną, która DA CI DO MYŚLENIA, TAK ŻE W GŁOWIE SIĘ POZMIENIA 🙂. Tak da tylko i wyłącznie do myślenia, bo nie łudź się, że ona zmieni za Ciebie życie. Da Ci wskazówki, poprzestawia trochę w głowie, a za resztę jesteś wyłącznie TY ODPOWIEDZIALNY.

Gwarantuje Ci, że książka ta potrząśnie  i pierdolnie Tobą o ziemie. Nie raz spojrzysz w sufit i zastanowisz się nad swoją egzystencją. Tak ma być, ja takie książki uwielbiam, które dają w taki sposób do myślenia, bez zbędnego pierdolenia dające motywację na cały dzień.

Cena

47 zł za kopa w dupę oraz poprzestawianie sobie trochę pod kopułą to przyzwoita cena. Książka taka tylko w papierku. Żadne e-booki, tylko papierek. 47 zł to cena, kubełka z KFC. Kurwa kubełek z KFC, być może dzieli Cię od wielkich zmian w swoim życiu. Kubełek w KFC przejesz i przesrasz i tyle po nim, a co się w głowie poprzestawia to się poprzestawia. I o to właśnie chodzi.

P.S

Jak dałem Ci do myślenia i chcesz mnie w jakiś sposób wesprzeć, to możesz mi postawić “małą czarną”, bo lubie brunetki :):)

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

17 Komentarzy

 1. Książkę przeczytałem i zgadzam się z Twoją opinią.

  Miałeś rozkręcać bloga a coś się ostatnio opierdzielasz 🙂

 2. 10/10 – o Volancie dowiedziałem się właśnie z Twojego posta na forum podrywajów – macie bardzo podobny styl i spojrzenie na życie , bez zbędnego pierdolenia serwujecie czytelnikowi zderzenie z rzeczywistością – zgadzam się z recenzją w 100%

 3. Książka powinna być o wiele droższa. Jest tam sporo praktycznych porad. Zdecydowanie polecam każdemu.

 4. Nie przeczytałem jeszcze do końca ale bardzo mi przypada do gustu. Mega życiowa.

  TYAB napisz swoje TOP 5 lub TOP 10 najlepszych przeczytanych książek 😀

  Moje 3 Topowe do tej pory to :
  – Bogaty Ojciec Biedny Ojciec
  – Facet z jajami
  – Truskawkowy Milioner

  Teraz jestem też w trakcie czytania książki Grzesiaka : Success and Change i zaczyna się zaj… cie 🙂

  1. 1.FASTLANE MILIONERA
   2.BYĆ NAJLEPSZYM
   3.5 POZIOM
   4.Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
   5.Jak przestać się martwić i zacząć żyć
   5.Obudź w sobie olbrzyma

   Dały mi najwięcej do myślenia.

 5. Przeczytałem mniej więcej do 4 poziomu w 2 dni i w chuj motywująca i dająca takiego kopa że ja pierdolę… z drugiej strony pokazująca że jeszcze jestem nadal w gównie i nie było to do końca przyjemne ale pewnie nie miało takie być jak w innych tego typu książkach i żeby zrealizować się na wszystkich tych poziomach potrzeba Dużo pracy, Jaj i DZIAŁANIA przede wszystkim.

 6. Czy tą książkę idzie dostać w formie „książki”? Ponieważ szukałem i póki co same e-booki

 7. Musi być ze mną naprawdę źle, bo książka ciekawa i mi się podobała, ale jakiegoś kopa to ona mi nie dała i jak byłem w czarnej dupie tak dalej jestem. Albo coś z nią jest nie tak, albo jestem idiotą.

 8. No niby widać po mnie, że się zmieniłem w wyglądzie jak i zachowaniu, charakterze. Tak słyszałem od swoich znajomych. Problem w tym, że ja sam nie czuje wielkiej różnicy. Musze poczytać jeszcze raz, bo robie coś źle, kwestia tego by znaleźć co robię źle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button