Relacje z Kobietami

Kim dla niej jestem? Jestem mężczyzną, który zwrócił pierwszy uwagę na kobietę

Druga część wpisu na temat tego – kim możesz być w oczach kobiety. Pierwszą część możesz przeczytać poniżej:

Kim dla niej jestem? Czyli kim Ty jako mężczyzna możesz być w oczach kobiety

Więc kim możesz być w oczach kobiety?

 • Obcym człowiekiem :):):):)
 • Obcym człowiekiem, który pierwszy zwrócił uwagę na kobietę
 • Obcym człowiekiem, na którego kobieta pierwsza zwróciła swoją uwagę
 • Obcym człowiekiem, którego kobieta zna z widzenia czy ze słyszenia
 • Obcym człowiekiem, który kobietę zna z widzenia czy ze słyszenia
 • Zwykłym znajomym
 • Kolegą
 • Dobrym kolegą
 • Przyjacielem 
 • Frajerem, chłopakiem na posyłki, tzw. TOY BOY – em
 • Przyjacielem z bonusem czyli tzw. Fuck Friendem
 • Przygodą
 • Niekończącą się opowieścią tzw. never ending story
 • Jednorazową przygodą na jedną noc czy szybki numerek
 • Kochankiem
 • Kochankiem za opłatą
 • Sponsorem
 • Klientem :):):)
 • Gościem, z którego możliwości czerpie jakieś dla siebie korzyści
 • Zabijaczem czasu i nudy
 • Gościem, którym tylko się dowartościowuje i łechta swoje EGO.
 • Gościem z miejsca do odstrzału lub po niedługim czasie.
 • Niedoszłym facetem na związek
 • Pocieszycielem fizycznym oraz emocjonalnym
 • Narzędziem do czegoś. Najczęściej do wywołania zazdrości czy ukarania Twoją osobą innego mężczyzny chociażby tylko w głowie kobiety.
 • Chłopakiem
 • Partnerem
 • Mężem
 • Byłym facetem
 • Byłym facetem, do którego kobieta wróciła
 • Ojcem jej dziecka lub dzieci
 • Zapomnianą osobą

Kim dla niej jestem? Jestem obcym facetem, który pierwszy zwrócił na kobietę swoją uwagę:

 

Czasem idąc przez miasto możesz mijać setki kobiet dziennie. I w tym miejscu na niektóre kobiety możesz zwrócić swoją uwagę, a na inne nie. Wszystko zależy od Twojego filtra jaki masz w głowie i oczywiście od dnia :):):)

Te, na które zwrócisz swoją uwagę – tak naprawdę co robią?

Poprzez swój wygląd, na który zwróciłeś swoją uwagę – zabierają Ci Twój czas, który zaczynasz poświęcać na ich osobę. Jeśli nie jesteś gejem, to myślę, że codziennie zdarza Ci się zawiesić oko na jakiejś kobiecie chociaż raz na chwilę. Szczególnie zdarza się to wiosną, albo w upalne lato, gdzie jest wysyp krótkich spódniczek i obcisłych spodenek :):):)

Pytanie jest teraz tylko jedno.

Co z tym robisz?

 

Co robisz z tym jak spodoba Ci się jakaś kobieta na tyle, że zwracasz na nią swoją uwagę?

Czy coś  w ogóle próbujesz z tym robić?

Próbujesz jakoś ją poznać, zaczepić, zagadać?

A może jednak robisz jak większość facetów w takich sytuacjach – czyli popatrzysz się na kobietę, która zwróciła Twoją uwagę, westchniesz, powiesz sobie pod nosem – ULALA :):) i pozwolisz jej odejść, nawet nie poznawszy  jej imienia?

A czas leci.

Jeśli w chwili kiedy spodobała Ci się jakaś kobieta na tyle, że zwróciłeś na nią swoją uwagę, nic z tym nie zrobisz, to już na zawsze pozostaniesz obcym człowiekiem, który nawet nie dał się jej zauważyć.

W relacjach damsko – męskich kieruję się zasadą Prawa Wzajemności. Skoro kobieta poprzez swoją urodę „skradła” mi chwilę czasu na tyle, że zwróciłem na nią swoją uwagę, to wypadałoby zrobić to samo i skraść jej również kilka cennych sekund, żeby chociaż dowiedzieć się jak mam na imię :):):)

CZAS za CZAS :):)

UWAGA ZA UWAGĘ

Jeśli tego nie zrobisz, to pomimo tego, że zwróciłeś na nią swoją uwagę, to ona za chwilę stanie się dla Ciebie zupełnie obcą osobą, o której zapomnisz i być może już nigdy jej nie spotkasz na swej drodze życia – jeśli mieszkasz w dużym mieście.

I wtedy co się dzieje?

No właśnie nic się nie dzieje, a nawet nie masz świadomości, że coś się mogłoby zadziać. Nie masz świadomości, bo nie dałeś sobie nawet szansy, aby to sprawdzić. Jedyne co zrobiłeś, to odprowadziłeś ją wzrokiem, a Twoja uwaga znikła, tak jak ona z pola widzenia.

Od tego się zaczyna – OD POZNANIA imienia kobiety :):):) Jeśli nawet nie wysilisz się, aby poznać imię obcej – jeszcze dla Ciebie kobiety, która zwróciła Twoją uwagę, to odpowiedz mi na pytanie….

Jak ona ma zostać nawet Twoją znajomą?

W jaki sposób ona ma zostać Twoją koleżanką?

W jaki sposób ona ma nawet o Tobie zapomnieć, skoro nawet Cię nie poznała?

W jaki sposób ma Cię odrzucić, skoro sam się odrzucasz na własne życzenie?

W jaki sposób masz stworzyć z nią związek czy zostać jej przygodą – nawet na jedną noc?

Jak do niej nie podejdziesz, to nawet nie będziesz mógł się nigdy nazwać jej byłym facetem :):):):)

Kim więc dla niej będziesz?

NIKIM

Tak! Nikim – nikim ważnym, bo nawet nie dane jej było chwilę z Tobą pogadać. Zobacz kim możesz być w oczach kobiet?

Zobacz ile tego jest, a Ty wybierasz bycie dla niej tylko NIKIM? Całkowicie obcym człowiekiem?

Tylko tyle?

Naprawdę?

Na tyle Cię stać?

Już wolałbym dostać od niej kosza – czyli pójść do odstrzału, bo jakby nie patrzyć jest to jakaś zawsze lekcja, niż pod nosem zamruczeć sobie coś w stylu:

-Ulala, ale proca, ale bym ją….

Przecież to kim jesteś dla niej – daje Ci DOŚWIADCZENIE i możliwość taką, że już nigdy nie zadasz sobie więcej takiego pytania, ponieważ nie będziesz musiał. Nie będziesz musiał, ponieważ będziesz wiedział, kim dla niej jesteś, poprzez swoje własne doświadczenie.

Pamiętam jak kiedyś kochałem się w pewnej dziewczynie, jednak przybierałem się do niej jak pies do jeża.

Wiesz czemu tak było?

Ponieważ zamiast działać i przejąć inicjatywę, ja ciągle myślałem nad tym – na czym ja stoję w tej relacji?

Kim ja dla niej jestem?

W jaki sposób ona patrzy na mnie?

Przez to zamiast działać i się samemu przekonać na własnej skórze – kim ja dla niej jestem, to ja tylko myślałem, aż mi sprzątnął ją sprzed nosa jakiś typ. Ona nawet nie dała mi kosza. Ona nawet mnie nie odrzuciła, ponieważ nawet nie spróbowałem zaryzykować, żeby potem móc chociaż wyciągnąć wnioski. Nie wyciągnąłem, bo nie miałem nawet z czego.

COŚ DZIEJE SIĘ PO COŚ

Na swej drodze życia spotykamy różnych ludzi, którzy dają nam wartość pod różną postacią – niekiedy nawet bardzo bolesną, a my nazwiemy to niczym innym jak naszym doświadczeniem życiowym, z którego wyciągamy – a przynajmniej powinniśmy wyciągać wnioski oraz lekcje. Tak się uczymy, poprzez doświadczanie. Tylko, żeby to robić, trzeba mieć z czego.

Skoro zwróciłeś na kobietę swoją uwagę i nie przeszedłeś koło niej obojętnie, to jest to znak dla Ciebie taki, że właśnie tak musiało być i spotkałeś ją na swojej drodze życia. To znak, że ta kobieta może Cię czegoś nauczyć, a Ty również możesz czegoś nauczyć ją.

Nauka może być różna. Jak Cię oleje, to da Ci znak, że na drugi raz warto zrobić to lepiej :):):)

Może nauką będzie związek jaki razem stworzycie, a potem nauką dla was będzie rozstanie?

Te rozstanie może być nawet bardzo bolesne dla Ciebie. Jest to niewykluczone. Jednak, żeby móc tworzyć zdrowe związki oparte o prawo wzajemności, musisz chociaż raz w życiu stracić kobietę. Najlepiej w sposób bardzo bolesny, bo wtedy najwięcej się nauczysz i Twój następny związek będzie tylko lepszy.

Niestety, aby znaleźć perłę w muszli, musisz trochę tych muszelek wyłowić :):):)

Związki się tworzą i związki się rozpadają. Takie jest życie. A żeby stworzyć związek, to trzeba najpierw do niego doprowadzić. A żeby stworzyć zdrowy związek, to trzeba stać się chociaż raz facetem, od którego odeszła kobieta. Nawet w sposób bardzo burzliwy. Ja dziś mojej jednej z Ex to bym nóżki wycałował za to, że gdyby nie ona, to nie byłoby teraz mnie.

Mało tego!

Nie byłoby damcidomyslenia.pl

Nie byłoby tego bloga, co teraz piszę.

A najlepszą drogą do tego jest zrobienie pierwszego kroku i poznanie kobiety, która zwróciła naszą uwagę. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Zresztą!

Jakie to ryzyko?

No odpowiedz mi na to pytanie!

Jakie to ryzyko?

Żadne!

Więcej jest do wygrania, niż do przegrania, bo tutaj nie ma żadnego ryzyka. Jedyne ryzyko to możesz mieć tylko w swojej  głowie w której zrodził się strach. Strach, który jest na początku. Potem zamienia się w ekscytację i wyzwanie, które chcesz doświadczać każdego dnia.

Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić, to „czaić się” do kobiety w taki sposób, że kobieta widzi dokładnie, że zwróciła Twoją uwagę, ale Ty i tak z tym nic nie robisz. Pamiętam jak kiedyś na skrzyżowaniu mijałem kobietę, która mi od razu wpadła w oko. Złapaliśmy się wzrokiem, ona się do mnie uśmiechnęła, a co ja zrobiłem?

Poszedłem dalej prosto przed siebie i tym sposobem straciłem swoją szansę na poznanie kobiety, która mogłaby mnie czegoś nauczyć w relacjach damsko – męskich.

A czego?

Może związku?

Może jednonocnej przygody?

Może nic by z tego nie wyszło?

A może by jednak coś wyszło?

Ja się o tym nie przekonałem na własnej skórze, bo zamiast ją zatrzymać i spróbować poznać oraz chwilę pogadać to poszedłem prosto przed siebie – mimo że po kilku metrach doszło do mnie, że mocno zjebałem sprawę, a ona zrobiła wszystko co mogła, by zwrócić na siebie moją uwagę – co też jej się udało. Jednak zamiast się jeszcze wrócić i szczerze jej o tym powiedzieć, że spodobała mi się na tyle, że po prostu musiałem się wrócić aby chociaż poznać jej imię, to co ja zrobiłem?

Szedłem jak ta ciota skulona po drugiej stronie ulicy – równolegle do niej i zerkałem co chwila na nią jak jakiś stalker, licząc na to, że ona się na mnie jeszcze spojrzy czy mi pomacha :):):) Oczywiście już na mnie się nawet nie spojrzała, a o pomachaniu to mogłem zapomnieć, bo wyjęła telefon i zaczęła przez niego rozmawiać, a potem skręciła w uliczkę i zniknęła mi z oczu już na zawsze :):):) A w raz z nią na zawsze przepadła mi szansa na poznanie kobiety, która wpadła mi w oko. Przepadła mi szansa na poznanie kobiety z którą mógłbym zbudować jakąś relację. Mogła zostać moją przyjaciółką, kochanką, dziewczyną, ex albo dać mi kosza na starce. Jednak zabrakło mi jaj, aby samemu się przekonać – kim dla niej mogę być.

 

Poznawanie kobiet w sposób bezpośredni – dlaczego jest to takie ważne?

 

Dlaczego bezpośrednie poznawanie kobiet jest ważne?

Ponieważ wiąże się z męską inicjatywą. Jak jesteś facetem z jajami, to Ty jako facet pierwszy powinieneś się wykazać inicjatywą w relacjach damsko – męskich. Jednym słowem musisz mieć jaja, ponieważ to Ty jesteś facetem :):):):)

Co Ci to da wykazanie się pierwszy inicjatywą?

Da Ci świadomą szansę na poznanie kobiety, takiej jaka Ci się autentycznie podoba, a nie taka jaka Ci się nawinie z przypadku. To też będzie dla Ciebie w pewien sposób lekcja, ponieważ większość facetów nawet nie wie – jakie kobiety im się podobają. Niby wiedzą, ale tak naprawdę nie wiedzą.

Jak się spytasz takiego faceta – jakie kobiety mu się podobają, to jak myślisz? Od czego zacznie opis swojego ideału?

Od dupy i cycków :):):)

I na tym możemy już poprzestać. Czyli widać jak bardzo płytkie mają faceci wymagania. Mają płytkie wymagania, bo i płytkie mają doświadczenia w relacjach z kobietami. Mają płytkie wymagania, ponieważ w jaki sposób mężczyźni na ogół poznają kobiety?

W świadomy?

Oczywiście, że nie.

Więc w jaki?

Można by rzec, że w przypadkowy. Najczęściej w dzisiejszych czasach odbywa się to za pośrednictwem portali randkowych czy aplikacji tego typu. Niby ok, ale jednak nie do końca. Mężczyzna poznając w sposób świadomy kobietę, która mu się podoba ma przewagę nad mężczyznami poznającymi kobiety z przypadku, taką, że poznają takie, jakie im się podobają, a tamci poznają te, które wydaje im się, że im się podobają. A najczęściej jest tak, że biorą je z braku laku, desperacji czy samotności.

Świadomy mężczyzna jest odejść w stanie od kobiety w każdej chwili, jeśli tylko ta nie spełnia jego wymagań, ponieważ pozwala mu na to jego pewność siebie oparta o wartość jaką ma w swoich własnych oczach, które dało mu to doświadczenie. Świadomy mężczyzna z każdego związku wyciąga naukę i idzie dalej przed siebie.

Mężczyzna, który swoje relacje damsko – męskie opiera o przypadek, przymyka swoje oczy na wiele kurewskich gierek kobiet z obawy ich odejścia. Jednym słowem bardzo szybko pozwala sobie wejść na głowę i zabrać kierownicę w związku. Najczęściej to tacy mężczyźni są porzucani przez kobiety i tacy mężczyźni chcą potem koniecznie wrócić do kobiet, które ich porzuciły.

Mało tego!

Bardzo trudno jest im stanąć na nogi po rozstaniu. Trudno im jest się pozbierać po upadku. Niekiedy musi minąć bardzo dużo czasu, aż zrobią w swoim sercu miejsce dla nowej kobiety, która również zapewne poznają „przypadkiem”. Do tego czasu cały czas rozmyślają o swojej byłej dziewczynie, która najczęściej ma już nowego faceta i nawet przez myśl nie przechodzi jej pomyślenie o jej byłym facecie.

Czemu tak się dzieje?

Ponieważ po rozstaniu z „miłością” ich życia, którą poznali nie świadomie, lecz przypadkiem, brakuje im tej pewności siebie oraz męskiej wartości. Jednym słowem czują się jak spuszczone w kiblu gówno. Świadomy mężczyzna dużo szybciej staje na nogi i wyciąga wnioski, a głównym wnioskiem jest to, że do byłych kobiet się po prostu nie wraca.

Świadome poznawanie kobiet:

 

Nie chcę być źle zrozumianym. Nie chodzi mi o to, żebyś od dziś biegał za kobietami z wywieszonym językiem i obłędem w oczach od rana do wieczora, bo to jest w sumie też pewna forma desperacji. Chciałbym, abyś w świadomy sposób poznawał kobiety, które Ci się podobają, wykorzystując ku temu nadarzające się Tobie okazje.

Okazja czyni złodzieja i okazja czyni uwodziciela :):):)

 

P.S

Jak podoba Ci się to co robię i chcesz mnie wesprzeć, ponieważ daję Ci do myślenia, to możesz przelać mi na piwo lub kawę klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Będzie na wsparcie strony, domeny, serwera, moją motywację oraz autoresponder :):):)

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

2 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button