Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Kim dla niej jestem? Jestem mężczyzną, na którego kobieta pierwsza zwróciła swoją uwagę – Czyli jak zwrócić na siebie uwagę kobiety

Kim dla niej jestem? Jestem facetem, na którego to kobieta pierwsza zwróciła swoją uwagę:

 

Kolejny wpis z cyklu – kim dla niej jesteś?

W oczach kobiety możesz być kimkolwiek tylko chcesz. W oczach kobiety możesz być:

W oczach kobiety możesz być:

 • Obcym człowiekiem :):):):)
 • Obcym człowiekiem, który pierwszy zwrócił uwagę na kobietę
 • Obcym człowiekiem, na którego kobieta pierwsza zwróciła swoją uwagę
 • Obcym człowiekiem, którego kobieta zna z widzenia czy ze słyszenia
 • Obcym człowiekiem, który kobietę zna z widzenia czy ze słyszenia
 • Zwykłym znajomym
 • Kolegą
 • Dobrym kolegą
 • Przyjacielem 
 • Frajerem, chłopakiem na posyłki, tzw. TOY BOY – em
 • Przyjacielem z bonusem czyli tzw. Fuck Friendem
 • Przygodą
 • Niekończącą się opowieścią tzw. never ending story
 • Jednorazową przygodą na jedną noc czy szybki numerek
 • Kochankiem
 • Kochankiem za opłatą
 • Sponsorem
 • Klientem :):):)
 • Gościem, z którego możliwości czerpie jakieś dla siebie korzyści
 • Zabijaczem czasu i nudy
 • Gościem, którym tylko się dowartościowuje i łechta swoje EGO.
 • Gościem z miejsca do odstrzału lub po niedługim czasie.
 • Niedoszłym facetem na związek
 • Pocieszycielem fizycznym oraz emocjonalnym
 • Narzędziem do czegoś. Najczęściej do wywołania zazdrości czy ukarania Twoją osobą innego mężczyzny chociażby tylko w głowie kobiety.
 • Chłopakiem
 • Partnerem
 • Mężem
 • Byłym facetem
 • Byłym facetem, do którego kobieta wróciła
 • Ojcem jej dziecka lub dzieci
 • Zapomnianą osobą

Ten wpis jest kontynuacją dwóch poprzednich, które możesz przeczytać poniżej

 1. Kim dla niej jestem? Czyli kim Ty jako mężczyzna możesz być w oczach kobiety
 2. Kim dla niej jestem? Jestem mężczyzną, który pierwszy zwrócił uwagę na kobietę

Ty możesz zwrócić swoją uwagę na kobietę, ale również kobieta może to zrobić na dwa sposoby:

 1. Kobieta zwróciła na Ciebie swoją uwagę, ponieważ do niej podszedłeś:

Wiesz jaki jest najlepszy sposób na to, aby zwrócić na siebie uwagę kobiety?

Podejść do niej pierwszy, by chociaż poznać jej imię :):):):) Nie oszukujmy się, ale jest to najlepszy, najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby zwrócić na siebie uwagę obcej kobiety :):):)

Prawda jest taka, że większość kobiet zwróci na Ciebie uwagę, dopiero wtedy jak do niej podejdziesz pierwszy i zechcesz poznać jej imię. Większość kobiet dowie się o Twoim istnieniu dopiero wtedy, kiedy pierwszy wykażesz się inicjatywą. Oczywiście inicjatywa nie może polegać na tym, że gwiżdżesz za nią, trąbisz czy krzyczysz:

– ULALA MALUTKAAA

Myślę, że to chyba jest jasne :):):)

Jeśli nie jesteś gwiazdą rocka albo nie masz socjalu na poziomie chociażby regionalnym lub krajowym, to nie licz na to, że kobiety będą w zauważalny dla Ciebie sposób zwracały na Ciebie swoją uwagę. W 99% przypadków będziesz musiał pierwszy wykazać się inicjatywą, aby dowiedzieć się o tym, że ona również zwróciła na Ciebie swoją uwagę. Zapomnij o tym, że kobieta spadnie Ci z nieba albo zapuka do drzwi i powie:

No cześć, zwróciłam właśnie na Ciebie uwagę! Długi czekałeś na mnie? Jolka jestem! Miło mi.

Takie rzeczy tylko w Hollywood :):):)

2. Kobieta zwróciła na Ciebie swoją uwagę, ponieważ spodobałeś jej się z wyglądu lub w jakiś sposób wyróżniasz się z szarego tłumu ludzi i rzucasz się w oczy:

Czym możesz zwrócić  na siebie uwagę kobiety?

Wyglądem.

Owszem!

Wygląd się liczy i dużo pomaga w relacjach damsko – męskich. Nie można mówić, że wygląd nie ma żadnego znaczenia, gdyż ma, szczególnie w dobie Instagrama, gdzie większość facetów jest xerami innych. Taki sam styl ubioru, taka sama postura, opalenizna, fryzura, porcelanowe zęby, tatuaże w podobnych miejscach, złote łańcuchy, luksusowe samochody, wycieczki pod palmy, pit bulle, groźne miny, sami ludzie sukcesu i przy hajsie :):):):) Z kobietami jest podobnie. Sztuczne rzęsy, paznokcie, cycki, dupa, LV, GUCCI, PRADA.

Pocieszę Cię jednak, że nie musisz być wcale wymuskanym chłopaczkiem, który pakuje w siebie sterydy i robi sobie tatuaż nie dla siebie, ale dla tego, bo teraz przypakowane chłopaki z tatuażami ponoć podobają się kobietom :):):):)  Wystarczy, abyś był zadbany, czysty, schludny i trochę przystojniejszy od diabła.

Tylko tyle :):):):) i aż tyle.

Jeśli uważasz, że coś powinieneś zmienić w swoim wyglądzie, to to zrób. Jednak rób to dla siebie czy swojego zdrowia, a nie dla tego, aby mieć łatwiej z kobietami. Łatwiej możesz mieć w życiu, a kobiety powinny stanowić przyjemny dodatek do Twojego świata, a nie być dla Ciebie całym światem. A resztę co Ci się nie da zmienić, to po prostu zaakceptuj i pogódź się z tym Twoim niskim wzrostem  :):):)

Jak spodobasz się jakiejś kobiecie lub kobieta stwierdzi, że pasujesz do niej wizualnie, to przy pierwszym z nią kontakcie będziesz miał po prostu łatwiej.

Te „łatwiej” może być tylko trochę lub bardziej ułatwiające Ci zadanie. Kwestia kobiety, ale i Twojej osoby. Fakt, faktem do kobiety musisz w pewien sposób pasować.  Atrakcyjna kobieta nie pokaże się publicznie z jakimś obesrańcem, ponieważ w głowie będzie miała – co sobie jej koleżanki pomyślą. No chyba, że masz socjal krajowy czy światowy. Wtedy znajdą się kobiety o atrakcyjnym wyglądzie, które będą chciały podpiąć się pod Twój socjal i na Twój wygląd przymkną na chwilę oko :):):):) Oczywiście do czasu, aż dzięki Tobie zbudują sobie socjal równy Twojej osobie :):):)

Oczywiście nie chodzi mi tu, że musisz koniecznie wyglądać jak jakiś model z okładki, jednak jeśli wyglądasz jak gówno, to będziesz miał trudniej z kobietami. A życie chyba należy sobie ułatwiać co?

I pamiętaj!

Nawet jak spodobasz się jakieś kobiecie wizualnie, to nie oznacza, że ona pierwsza do Ciebie podejdzie, tylko TY SAM musisz wykazać się inicjatywą. Każdego dnia mijasz setki kobiet, które również mijają Ciebie i jeśli pierwszy nie wykażesz się inicjatywą, to możesz nawet nie wiedzieć, że jakiejś kobiecie wpadłeś w oko. Dowiesz się dopiero wtedy, kiedy do niej podejdziesz i zagadasz :):):):) Sam nawet zapewne nie zdajesz sobie sprawy ilu kobietom mogłeś wpaść w oko na ulicy, jeśli nawet nie wykazałeś się pierwszy inicjatywą, aby poznać jej imię. Skąd wiesz czy nie spodobałeś się kobiecie, która akurat również i Tobie mogła się spodobać? Jak nie wykażesz się inicjatywą, to nigdy się tego nie dowiesz :):):)

W jakim kontekście to piszę?

Piszę to w kontekście tzw. „łapaczy kobiecych zainteresowań”. Piszę to w kontekście tzw. „supermanów”. Znam, a w zasadzie znałem takiego jednego supermana, który chyba jest jeszcze trenerem personalnym. Jednym słowem – ma wygląd Boga. Jednym słowem chłopak łapał zainteresowanie od większości kobiet, z którymi miał chwilową styczność. Tymi wolnymi i tym bardziej tymi zajętymi, które znudziły się już swoim chłopakiem :):):) Praktycznie każda moja koleżanka chciała go poznać jak tylko dowiedziały się, że się znamy.

Można powiedzieć, że chłopak miał powodzenie wśród kobiet, czyli swoim wyglądem z miejsca budował kobiece zainteresowanie bez jakiejś wielkiej inicjatywy z jego strony. Po prostu był i tyle.  Tyle mu wystarczyło, aby zainteresować kobietę na tyle, aby była otwarta go poznać czy się z nim umówić bez jakiś wielkich przeszkód z jej strony.

Jednak co z tym fantem robił?

Co robił z tym, że kobiety były nim wstępnie zainteresowane?

Kompletnie nic!

Skoro on nic  nie robił, to i kobietom również przechodziło szybko zainteresowanie jego osobą. Można powiedzieć, że może mu się one nie podobały. Jednak myślę, że jego problem leży gdzie indziej. Myślę, że z wyglądem Boga, nie miał i tak jaj, aby wykazać się pierwszy inicjatywą. Łapał zainteresowanie kobiet, które do niczego nie prowadziło. Nie wykorzystywał swojego potencjału.

Co mu to dało?

W zasadzie co mu to nie dało?

Tak jak był, tak jest i myślę, że jeszcze długo, długo będzie jeszcze sam. Jedna moja koleżanka po prostu chciała wyrwać takie ciacho jak on. I co zrobiła?

Skoro on nie wykazywał się inicjatywą, to ona przejęła inicjatywę za niego. Można powiedzieć, że to ona go poderwała i doprowadziła do randki, po której stwierdziła, że jednak jest pierdolnięty i nie ma ochoty kontynuować dalszej znajomości z takim ciachem jak on :):):) Chłopak złapał jej zainteresowanie, swoją niedostępnością doprowadził do tego, że ona pierwsza wykazała się inicjatywą, lecz wszystko spierdolił swoim dziwnym charakterem i sposobem bycia. Być może u innej kobiety dostałby jeszcze jedną czy dwie szansę, ale u niej skończyło się na jednym spotkaniu, które było pierwsze i zarazem ostatnie. Jednym słowem po wstępnym zainteresowaniu, bardzo szybko poszedł do odstrzału i tak właśnie został przez moją koleżankę zaszufladkowany. Do odstrzału, po którym stał się dla niej kompletnie obcym facetem, o którym już więcej nawet nie wspomniała podczas rozmowy.

Jednak ustalmy jedno!

Bardzo rzadko może się zdarzyć, że kobieta będzie wysyłać Ci bardzo widoczne sygnały zainteresowania. Najczęściej są one subtelne i to w przypadku kiedy nie będziesz ich widział. Bardzo rzadko też kobieta wykaże się pierwsza inicjatywą, nawet jeśli to pierwszy wpadłeś jej w oko.

Pamiętam kiedyś na imprezie poznałem pewną Karolinę, którą wcześniej znałem z widzenia z tzw. „miasta”. Pochodzę z małego miasta, gdzie każdy, każdego zna, więc i ja ją kojarzyłem, lecz nie zwracałem na nią za bardzo swojej uwagi. Nie to, że mi się nie podobała czy coś w tym stylu, po prostu jakoś tak wychodziło, że na mieście mijaliśmy się zawsze bez słowa. Na tej imprezie jakoś po alko złapaliśmy kontakt, wymieniliśmy się numerami telefonów i zaczęliśmy się spotykać. Pamiętam jak podczas jednego ze spotkań wyznała mi, że od zawsze jej się podobałem. Nie ukrywam, ale byłem bardzo zdziwiony jej wyznaniem, ponieważ wielokrotnie mijaliśmy się na ulicy czy w lokalnym klubie i nigdy nie dała mi tego odczuć po sobie. Zawsze mijaliśmy się jak powietrze. Nawet na mnie się nie patrzyła, tylko szła przed siebie. Nie wysyłała żadnych znaków zainteresowania w moją stronę. Nie próbowała w żaden sposób na siebie zwrócić najmniejszej uwagi. Nie łapała kontaktu wzrokowego. Gdyby nie jej wyznanie po czasie, to nigdy bym nie powiedział, że w jakikolwiek sposób mogłem wpaść jej w oko :):):)

Szczerze to myślałem, że poznaliśmy się dopiero na imprezie u naszych znajomych, ale jak widać ona znała mnie już dużo, dużo wcześniej. Gdybym zagadał do niej wcześniej, zamiast mijać ją bez słowa na ulicy, to z Karoliną poznalibyśmy się dużo wcześniej, a tak poznaliśmy się dużo później :):):) Jednak się poznaliśmy, bo coś dzieje się zawsze po coś :):):) Dlatego też możesz podobać się wielu kobietom, ale nigdy o tym się nie dowiesz, jeśli pierwszy nie przejmiesz inicjatywy :):):) Bez inicjatywy – jesteś zawsze anonimem, a to oznacza, że nie ma żadnej relacji.

P.S

Jak podoba Ci się to co robię i chcesz mnie wesprzeć, ponieważ daję Ci do myślenia, to możesz przelać mi na piwo lub kawę klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Będzie na wsparcie strony, domeny, serwera, moją motywację oraz autoresponder :):):)

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

4 Komentarzy

    1. Jak p0lka, to coś czuje, że to patologia jakaś. Zgłębię temat. Przy majówce akurat bimberek będę pił, więc poczytam o nim i ewentualnie wezmę go pod lupę :):):)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button