SeksRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

„Ślepy traf” zabawa erotyczna dla par (+18)

Świetna gra wstępna

„Ślepy traf” zabawa erotyczna dla par(+18)

 

zabawa erotyczna dla par
zabawa erotyczna dla par

Uwaga!!! Wpis tylko dla dorosłych. Jak jesteś nieletni, księdzem czy nudną osobą, to nie czytaj tego dalej.

Przedstawiam Tobie jedną grę na zimowe, mroźne, wieczory, która rozgrzeje Ciebie i Twoją kobietę do czerwoności i jednocześnie da kupę śmiechu oraz oczywiście przyjemności. Skutkiem ubocznym tej gry jest powiew świeżości w łóżku. Gra nazywa się „Ślepy traf”.


Czego potrzebujesz w grze „Ślepy traf…”?

 

Szalika? Opaski? Chusty? Krawata? Kawałka ubrania? Pończochy? Rajstopy? Skarpety ? :):):) W zabawie „Ślepy traf” potrzebujesz tylko tego, czym można zakryć oczy naszemu partnerowi / partnerce :):):)

Dlaczego warto spróbować zagrać w grę – „Ślepy traf” ?

 

  • Idealna i rozgrzewająca gra wstępna
  • Świetny zabijacz łóżkowej rutyny
  • Doświadczysz lub dasz żywsze doznania, niż kiedykolwiek wcześniej. Mając na oczach opaskę, dotyk, smak, słuch, zapach, będziesz odbierał ostrzej, niż zwykle.
  • Kiedy nie widać, co partner ma zamiar zrobić, to każdy jego ruch staje się zaskoczeniem. A zaskoczenie to emocja, ponieważ nie wiemy czy za chwilę nie poliże nas tam gdzie najbardziej lubimy, czy nie połaskocze  nas piórkiem, nie położy nam na brzuchu kostki lodu lub nie szepnie nam do ucha czegoś niegrzecznego. Np: co zaraz zrobi, gdzie nas dotknie i jak będziemy się z tym czuli, kiedy nagle okaże się, że kłamał :):):) To wszystko jest pobudzające do granic możliwości. Kiedy wyostrzają się zmysły, wyostrza i przyspiesza orgazm.
  • Gra „Ślepy traf” może być pierwszym, odważnym krokiem do BDMS. Jeśli chcesz poeksperymentować z kobietą, to najpierw wprowadź ją w świat wyostrzonych zmysłów pod wpływem opaski, potem w świat kajdanek łącząc wyostrzone zmysły z totalnym poddaniem z jej strony. A potem możesz dać lekkiego klapsa :):):)
  • Spróbuj odgrywania ról. Nie będą potrzebne kostiumy przebierańców ani wyszukane przygotowania. wystarczy tylko i wyłącznie opaska na oczy, by stworzyć nową historię zabawy. Poproś partnera o zmianę głosu lub tonu i odegranie roli nauczyciela lub lekarza.
  • Pozwalając sobie na ślepy traf, okazujesz zaufanie. A to sprawia, że partnerzy stają się sobie bliżsi. W taki sposób budujesz z kobietą mocniejszą więź, która może zaowocował w innych dziedzinach waszego związku.

Przeczytaj także: „Poczytaj mi kotek” Gra erotyczna dla dorosłych


 

Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń Wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.


 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button