SeksRelacje z KobietamiWszystkie Wpisy

„Poczytaj mi kotek” Gra erotyczna dla dorosłych na zabicie łóżkowej rutyny – (+18)

„Poczytaj mi kotek” Gra erotyczna dla dorosłych, na zabicie łóżkowej rutyny (+18)

 

Gra erotyczna dla par
Gra erotyczna dla par

Uwaga!!! Wpis tylko dla dorosłych. Jak jesteś nieletni, księdzem czy nudną osobą, to nie czytaj tego dalej.

Przedstawiam Tobie jedną grę na zimowe, mroźne, wieczory, która rozgrzeje Ciebie i Twoją kobietę do czerwoności i jednocześnie da kupę śmiechu oraz oczywiście przyjemności. Skutkiem ubocznym tej gry jest powiew świeżości w łóżku. Gra nazywa się „Poczytaj mi kotek”.


Czego potrzebujesz w grze „Poczytaj mi kotek…”?

 

Potrzebujesz trochę wolnego czasu oraz książki. Jaka to ma być książka? Byle jaka! W sumie nie ważne jaka. Im poważniejsza, tym w sumie lepsza, ponieważ dodaje pikanterii całej sytuacji. Czytać możesz wszystko i w sumie nie musisz się ograniczać.

Możesz czytać bajki dla dzieci, słownik j. polskiego, książki historyczne, książki religijne, Gazetę Wybiórczą, orędzie Sylwestrowe do narodu Andrzeja Dudy, kazanie papieża, a nawet instrukcje obsługi. Ja kiedyś czytałem instrukcje obsługi pralki i była przy tym kupa zabawy. Możesz czytać wszystko co masz pod ręką.


Jakie są zasady gry „Poczytaj mi kotek” ?

 

Zasady są proste: czytasz na głos np: instrukcję obsługi żelazka, podczas gdy twój partner / partnerka daje ci przyjemność oralną. Czytasz z pełną powagą. W miarę zbliżania się do finału, będzie Ci się łamał głos, co będzie bardzo podniecające dla Twojej partnerki, która będzie widziała Twoją poważną minę, na której pojawiać się będzie przyjemność oraz łamiący głos. Możesz czuć się w rolę i wyobrazić sobie, że stoisz na scenie i wygłaszasz przemówienie, podczas kiedy Twoja kobieta Cię pieści :):):) Twoim zadaniem będzie jak najdłużej wytrzymać w takim stanie – czyli czytać płynnie tekst z pełną powagą. Zadaniem partnerki będzie jak najszybsze doprowadzenie Cię do finału.

Można urozmaicić sobie tą grę w taki sposób, że kiedy widzisz, że zaraz dojdziesz, to następuje zamiana. I tak kilkukrotnie możecie się zamienić, aż oboje nie wytrzymacie i rzucicie się na siebie :):):) Można też kontrolować tempo przyjemności i widząc, że partner / partnerka zaraz dojdzie, zwolnić tempo lub na chwilę przerwać, jednocześnie kazać mu dalej czytać instrukcję obsługi odkurzacza :):):)

W jaki sposób rozpocząć grę?

 

Ty lub Twoja kobieta rzuca hasło – „Poczytaj mi kotek…” i już wiesz co robić :):):) Można też zostawić na łóżku książkę, która będzie dwuznacznym zaproszeniem do zabawy :):):)

Wersja hardcorowawa gry:

 

Istnieje wersja hardcorowa tej gry, która polega na tych samych zasadach co czytanie książki.  Tylko różnica jest taka, że nie czytasz, a rozmawiasz. Dzwonisz np: do żony czy teściowej i starasz się utrzymać jak najdłużej powagę rozmawiając z nią o pogodzie :):):)


Przeczytaj także: Jak namówić kobietę do seksu oralnego

Przeczytaj również: „Ślepy traf” zabawa erotyczna dla par – świetna gra wstępna


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń Wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.


 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button