Relacje z Kobietami30 THE BEST OFFWszystkie Wpisy

Wiek, tryb życia oraz finanse – czyli elementy, na które warto zwrócić swoją uwagę zanim wejdzie się w związek z kobietą

Żeby stworzyć zgodny i szczęśliwy związek, trzeba go stworzyć z ODPOWIEDNIĄ KOBIETĄ. Odpowiednią czyli taką, która jest do nad DOPASOWANA. Dopasowanie może przybierać różne formy.

Jest to zaledwie liźnięcie tematu, który mocno rozwinę w mojej książce PRAWO WZAJEMNOŚCI – Twoja Instrukcja Obsługi Kobiet

Dopasowanie pod względem charakteru:

Chodzi tutaj o to, abyś dobrał sobie kobietę, która ma odpowiedni charakter. Co to znaczy? To znaczy, że będziesz mógł ja sobie modelować tak jak chcesz. Ale nie tylko! Będziesz mógł ją sobie od początku wychować w taki sposób, żeby zaczęła traktować Cię tak, jak Ty sobie tego życzysz. W dodatku kobieta z odpowiednim charakterem będzie za Tobą podążała. Nie ukrywajmy, ale są kobiety, które są zepsute. Są zepsute, ponieważ zepsuli ją sami faceci. W jaki sposób? ZA DUŻO IM POZWOLILI. I takie kobiety są przyzwyczajone do tego, że od samego początku mają WIĘKSZĄ WARTOŚĆ, niż facet. Taka kobieta robi praktycznie to co chce. Nie liczy się ze zdaniem faceta i ogólnie traktuje go jak gówno, ponieważ jest przyzwyczajona do tego, że faceci jej pozwalali się tak traktować i taki zachowanie jest dla niej w PEŁNI NORMALNE. Nawet facet, który kurwa daje sobą pomiatać, przyjmuje takie zachowanie jako oczywista oczywistość i że tak musi być, ponieważ PIĘKNE KOBIETY MAJĄ DO TEGO PRAWO. Mają prawo do pomiatania facetami i to jest coś zupełnie normalnego, bo przecież coś za coś! Pomiatanie za możliwość złapania raz na jakiś czas jędrnego cycuszka pięknej kobiety.

I kiedy taka kobieta spotyka na swej drodze mężczyznę, który od początku stara się ją nauczyć jak ma go traktować, to ZACZYNA SIĘ BUNTOWAĆ. Czemu? Ponieważ taki facet jest dla niej zupełną NOWOŚCIĄ. Z jednej strony będzie darzyła go za to szacunkiem, ale z drugiej strony jego osobę będzie traktowała jako WYZWANIE. Wyzwanie, które będzie polegało na tym, żeby pokazać mu kto tak naprawdę rządzi w związku i ma w nim kontrolę. Taki związek polega głównie na tym, że facet na każdym kroku musi się pilnować i TRZYMAĆ GARDĘ, ponieważ ich związek to jest jeden wielki SHIT TEST oraz walka o władzę. Kobieta zamiast podążać za mężczyzną, robi wszystko, aby to mężczyzna podążał za nią. Nie ukrywajmy, ale atrakcyjna kobieta to bardzo często jest samotna kobieta, która nie może stworzyć NORMALNEGO ZWIĄZKU. Przeważnie jej związki są krótkie i szybkie.

Dopasowanie z kobietą pod względem charakteru ma też drugą stronę medalu. Widzisz! Chodzi również o dopasowanie się pod względem charakterów. Kobieta przebojowa i pewna siebie, która zna swoją wartość nigdy nie zwiąże się z jakąś niepewną siebie ofermą, która potyka się o własne nogi i myśli o sobie jak o gównie leżącym na drodze. Nie zwiąże się nigdy z takim facetem, ponieważ ON DO TAKIEJ KOBIETY NIE PASUJE. Nie poradziłby sobie z nią. Nie stanowiłby dla takiej kobiety żadnego wyzwania. Ona by go nie szanowała. Zostałby przez nią rozjechany jak puszka po piwie przez czołg. Do takiej kobiety będzie pasował tylko taki facet, którego pewność siebie oraz wartość jest zbliżona, a najlepiej, żeby była WIĘKSZA od takiej kobiety, ponieważ tylko taki facet będzie wstanie OGARNĄĆ KOBIETĘ z takim charakterem. Tylko za takim mężczyzną, taka kobieta będzie wstanie podążać, szanować go oraz darzyć autorytetem.

Dopasowanie ze względu na wiek:

Wiek kobiety z którą wchodzisz w związek jest bardzo ważny. Czemu? Ponieważ kobieta w zależności od wieku, patrzy INNYMI OCZAMI NA MĘŻCZYZNĘ, a także na związek z nim. W zależności od wieku, dla kobiety liczą się inne priorytety w życiu,  jak i cechy atrakcyjnego mężczyzny. Kobieta w zależności od wieku, inaczej patrzy na życie – inne ma w nim cele. Żeby istniało prawo wzajemności w związku kobieta jak i mężczyzna muszą obrać za cel wspólną drogę, którą będą podążać. Innymi słowy… Jakiś czas temu napisał do mnie pewien chłopak, któremu kobieta zerwała się ze smyczy i nie może jej ogarnąć. Kiedy opowiedział mi po krótce historię swojego związku, zapytałem się go od razu o wiek jego kobiety. Ona miała 21 lat, a ile lat miał człowiek, który do mnie napisał? 30! Jakby nie patrzeć jest pomiędzy nimi 9 lat różnicy. Wizualnie może nie widać tak bardzo tej różnicy wieku, gdyż 21 latka to już dojrzała kobieta, ale różnice widać w podejściu do życia czyli tzw. DOJRZAŁOŚCI.

I tą różnicę zauważyłem od razu, kiedy wczytałem się w jego problem. A gdzie była rozbieżność? Koleś mając 30 lat chciał już założyć rodzinę, a to wiązało się m.in ze ślubem oraz dzieckiem. Taki miał cel ze względu na swój wiek i do niego dążył poprzez naciski na kobietę w tym temacie. Ona natomiast patrzyła na życie przez pryzmat 21 letniej kobiety, która dopiero co niedawno zaczęła studia. Jej nie w głowie był jeszcze ślub, a tym bardziej dziecko. Ona ze względu na swój wiek, mentalnie jeszcze nie była gotowa na takie wyzwania, natomiast koleś ze względu na swój wiek, chciał założyć już rodzinę. W tej sytuacji nie ma co się jemu dziwić, ale także nie ma co się dziwić również i kobiecie. Po prostu problem jest w tym wypadku taki, że nie dopasowali się ze względu na wiek. Kobieta o małżeństwie i dziecku zaczyna myśleć w okolicach +25 roku życia. Dlatego dla takiej kobiety +25 lat idealnym partnerem na związek będzie mężczyzna +30 lat, ponieważ istnieje pomiędzy nimi prawo wzajemności jeśli chodzi o cel w życiu. Facet co ma  25 lat nie jest jeszcze odpowiednim kandydatem na męża, ponieważ jeszcze może mu nie być w głowie żeniaczka. Dlatego też dla mężczyzny w wieku 25 lat, idealną kobietą na związek byłaby 21 latka. Można powiedzieć, że DOJRZAŁOŚĆ ŻYCIOWA jest na takim samym poziomie, więc można mówić o prawie wzajemności.

Pod pojęciem dojrzałości życiowej możemy również podpiąć tzw. WYSZALENIE SIĘ. Jest to o tyle ważne, ponieważ MŁODOŚĆ MUSI SIĘ WYSZALEĆ. Taka prawda! Młodość musi swoje przeżyć, aby w późniejszym czasie wieść spokojne życie. Jest pełno kobiet, które w bardzo młodym wieku zaszły w ciąże i tym samym ich młodość przeleciała im przez palce. Jednak kiedy dziecko już odchowają, to w wielu przypadkach kobiety chcą koniecznie nadrobić te stracone czasy. Jest wiele dorosłych kobiet po 30, które przez większość młodości chowały dziecko, a gdy już ono trochę dorosło, to kobiety przeżywały drugą młodość. Podobnie jest z młodymi kobietami, które żyją chwilą, bawią się, imprezują i nie w głowie im chwilowo mąż, ślub, ani dziecko. Dlatego też nie są to jeszcze odpowiednie kandydatki na żonę, ponieważ nie są mentalnie GOTOWE. Facet, który na siłę chce ustatkować taką kobietę, chcąc z niej zrobić żonę i matkę, sam strzela sobie w ten sposób w kolano.

Podobnie jest w drugą stronę. Swego czasu napisał do mnie chłopak, który miał 30 lat i był w związku 8 letnim ze swoją równie 30 letnią byłą już kobieta. Byłą kobietą, ponieważ odeszła od niego ze względu na niedopasowanie w kwestii życiowego celu. Otóż będąc w 8 letnim związku nawet nie oświadczył się swojej kobiecie, która cisnęła go na dziecko i małżeństwo, jednak on się w tej kwestii mocno ociągał. Po prostu jeszcze nie czuł się gotowy na ojcostwo. Jednak w związku to jest tak, że trzeba go co jakiś czas wrzucać na „wyższy level”, który oznacza wejście związku na NOWY POZIOM. Tym innym poziomem jest np: zamieszkanie ze sobą, oświadczenie się, małżeństwo i dziecko. Jeśli jesteś z kobietą 8 lat i przez ten czas nawet nie zamieszkaliście ze sobą, a  jesteście już po 30, to coś jest nie tak. Jeśli oboje jesteście zgodni, że w taki sposób chcecie prowadzić związek, to ok. Gorzej, jeśli jedna osoba naciska na coś, na co druga osoba nie wyraża zgody, bo np: nie ma ochoty czy nie jest gotowa. Wtedy następuje konflikt interesów i zgrzyty w związku. Zgrzyty tak jak w powyższym przypadku, gdzie kobieta w wieku 30 lat, będąc w 8 letnim związku, domagała się wręcz od swojego mężczyzny zgody na wejście w związku na wyższy level. Nie widząc chęci z jego strony, po prostu podjęła decyzję o zerwaniu, na którą wpływ miał nowo poznany facet  z którym kobieta weszła w związek i w ciągu trzech miesięcy zaciążyła. Bardzo często jest tak, że kobieta po długoletnim związku, bardzo szybko zachodzi w ciążę z nowym facetem.

Dopasowanie pod względem atrakcyjności życiowej:

Bardzo ważny punkt. Można powiedzieć, że wręcz najważniejszy. Możesz być dopasowany do kobiety pod względem wieku, jednak nie będziesz dopasowany do niej pod względem ŻYCIA. Jest tutaj bardzo duże pole do popisu, ponieważ nasze życie składa się w zielu puzzli, które je tworzą. I Twoje życiowe puzzle muszą się łączyć z życiowymi puzzlami kobiety. Tylko wtedy będzie można ułożyć z nich jakiś wspólny obraz.

Czym są te życiowe puzzle? Co mam na myśli? Co kryje się pod tą metaforą?

Twoje życiowe puzzle to nic innego jak: Twój tryb życia, Twoje nawyki, Twoje nałogi, Twoje zainteresowania, Twoje przyzwyczajenia, Twoje wady, Twoje zalety, Twoje zasoby, Twoje znajomości, Twoje umiejętności, Twoja pozycja społeczna itd. Jest tego naprawdę dużo i więcej o tym będziesz mógł przeczytać w mojej drugiej książce PRAWO WZAJEMNOŚCI – Twoja Instrukcja Obsługi Kobiet.

Dam Ci taki przykład:

Jak zamieszkałem z moją dziewczyną, to wtedy tak naprawdę dopiero ją poznałem. Wtedy poznałem jej tryb życia, jej nałogi, jej zainteresowania, przyzwyczajenia, wady, zalety itd. Wcześniej jak się spotkaliśmy przez miesiąc trzy razy w tygodniu, to mimo iż wydawało się, że to jest sporo, to i tak nie poznałem jej na tyle, na ile poznałem ją mieszkając z nią przez jeden tydzień. Wtedy dopiero zaobserwowałem dokładnie jej życiowe puzzle i stwierdziłem czy one pasują do moich.

Użyłem tutaj słowa klucz – STWIERDZIŁEM!

Tak! To ja stwierdziłem, chociaż zapewne było też i tak, że moja dziewczyna mieszkając ze mną również sprawdzała czy moje życiowe puzzle pod postacią moich: wad, zalet, umiejętności, trybu życia, nawyków, przyzwyczajeń. Nigdy nie jest tak, że wszystkie puzzle pasują. Jest wiele puzzli, których nie będzie można dopasować i wtedy stoimy przed wyborem. Czy JESTEŚMY WSTANIE ZAAKCEPTOWAĆ  tryb życia naszego partnera wraz z jego wadami, nawykami, nałogami, które mogą nam NIE PASOWAĆ, czy jednak NIE JESTEŚMY WSTANIE SIĘ NA NIE ZGODZIĆ.

Co się wtedy dzieje? Jedna strona może ZAAKCEPTOWAĆ wady, albo druga strona może JE WYELIMINOWAĆ.

Jeśli spotykasz się z kobietą i palisz papierosy, a jej to nie odpowiada i prosi Cię, abyś z nich zrezygnował dla niej. To wtedy masz dwie opcje. Dostosowujesz się do prośby i likwidujesz swój nałóg, albo tego nie robisz i kobieta musi ZAAKCEPTOWAĆ to, że palisz – czyli to ONA MUSI SIĘ DOSTOSOWAĆ DO CIEBIE. Jeśli masz dużą wartość w oczach kobiety, niż ona ma w Twoich, to kobieta zaakceptuje Twój nałóg i pogodzi się z tym, że jarasz papierosy. Nie będzie miała innego wyjścia, jeśli chce być z Tobą. Tak jak pisałem w moich poprzednich blogach, zakochana kobieta jest wstanie WIELE ZNIEŚĆ i ŚCIERPIEĆ dla mężczyzny. Jednak zrobi to tylko zakochana kobieta, która jest związana z mężczyzną emocjonalnie.  Będzie musiała przymknąć na to oko. Jeśli jednak to kobieta ma większą wartość w oczach Twoich, niż Ty masz w jej, to prawdopodobnie to Ty będziesz musiał dostosować się do niej i jak np: palisz papierosy, to rzucisz je dla swojej kobiety.

Bo widzisz…

Niektóre puzzle będą PODBIJAŁY WARTOŚĆ w oczach kobiety, a inne będą tą wartość RUJNOWAŁY, a jeszcze inne BĘDĄ OBOJĘTNE. Podobnie może być w drugą stronę. Niektóre kobiece puzzle będą podbijały jej wartość w Twoich oczach, a inne będą tą wartość rujnowały. A jeszcze inne będą Tobie zupełnie obojętne. Jednak w relacjach damsko – męskich jest tak, że mężczyzna jak ma do czynienia z naprawdę atrakcyjną kobietą, której wygląd stanowi dla faceta mocną wartość, to faceci są naprawdę BARDZO TOLERANCYJNI i ze względu na kobiecą urodę potrafią przymykać oczy na wiele negatywnych cech. Kobiety natomiast są bardzo WYBREDNE i jeśli nie masz wartości w jej oczach, to każda Twoja zaleta, będzie dla niej nic nie znaczącym drobiazgiem, a nawet wadą.

Jak zamieszkałem z moją dziewczyną, to nie wiedziałem, że ona zasypia przy włączonym telewizorze. Nie ukrywam, że na początku mnie to wkurwiało, bo nie mogłem usnąć i kilka razy spałem w salonie, bo nie dało usnąć przy Sprawie dla Reportera. Moja dziewczyna po prostu nie potrafi zasnąć bez telewizora. Próbowałem z tym walczyć, ale to była jak walka z wiatrakami:):):) Przecież nie będę zrywał z nią o taką głupotę, więc MUSIAŁEM TO ZAAKCEPTOWAĆ i się do tego dostosować:):) Moja atrakcyjność przegrała z telewizorem:):)Teraz jestem już do tego przyzwyczajony i w sumie szybko już usypiam przy słodkim pierdoleniu Magdaleny Ogórek.

Podobnie miała moja koleżanka, która dopiero dowiedziała się o tym, że jej obecny mąż chrapie, jak zamieszkała z nim w wynajmowanej kawalerce. Jak mi opowiadała przez pierwsze tygodnie chodziła niewyspana, ponieważ ma lekki sen, a jej mąż chrapie jak traktor. Żeby usną w takich warunkach musiała brać środki nasenne. W taki właśnie sposób ZAAKCEPTOWAŁA wady swojego męża. Gdy przeprowadzili się już do swojego mieszkania, to śpią w nim oddzielnie. Niby zwykłe chrapanie, a potrafiło tyle namieszać w związku. Taką wadę kobieta jest w stanie jeszcze zaakceptować, jednak gdyby zamiast chrapania byłby to alkoholizm, hazard czy narkotyki, to żadna szanująca się kobieta nie zaakceptuje mężczyzny z takimi nałogami. I w tym wypadku to raczej mężczyzna będzie musiał dostosować się do kobiety, jeśli będzie chciał z nią tworzyć dłuższy i zdrowy związek.

Zobacz!

Podobnie jest z pracowitością i czystością. Jeśli kobieta należy do pedantek to nigdy nie zwiąże się na dłużej z facetem, który jest leniwy i lubi żyć w bałaganie. Taki związek nie będzie miał prawda istnieć, ponieważ kobieta i mężczyzna nie pasują do siebie pod względem TRYBU ŻYCIA. Prędzej czy później na tym tle będzie dochodzić do kłótni kiedy facet wróci z roboty, otworzy browara i nie wyrzuci butelki do śmieci, tylko postawi na stole, aby tak stała kilka godzin. Ten widok będzie dla kobiety lubiącej czystość, niczym czerwona płachta na byka. W taki sposób, praktycznie z byle powodów będzie dochodziło pomiędzy kobietą, a mężczyzną do spięć praktycznie o pierdoły. I będzie to dla jednej, jak i zarówno dla drugiej strony BARDZO MĘCZĄCE. Żeby załagodzić sytuację jedna strona będzie musiała DOSTOSOWAĆ SIĘ DO DRUGIEJ lub ZAAKCEPTOWAĆ taką sytuację. Wszystko zależy od WARTOŚCI jaką mają w swoich oczach kobieta i mężczyzna. Jeśli to mężczyzna ma większą wartość w oczach kobiety, niż ona w jego, to kobieta, która jest z natury pedantką prawdopodobnie ZAAKCEPTUJE to, że jej mężczyzna lubi zostawić po sobie bałagan, który prawdę mówiąc tak naprawdę to rujnuje jego wizerunek w oczach kobiety, niż go buduje. Na początku kobieta może się poświęcić i przymknąć na to oko, jednak kiedy mężczyzna zacznie popełniać błędy i utraci kontrolę w związku, to jego bałaganiarstwo wybije bardzo szybko w związku, niczym szambo. Jeśli to jednak kobieta ma większą wartość w oczach mężczyzny, niż on ma w jej, to mężczyzna będzie musiał DOSTOSOWAĆ się do wymagań kobiety i ZMIENIĆ SWOJE PRZYZWYCZAJENIA. Jeśli tego nie zrobi, to jego kobieta bardzo szybko stwierdzi, że ON PO PROSTU NIE PASUJE DO NIEJ i  prędzej czy później wymieni go na lepszy model. O tym jak bałagan może być przyczyną zgrzytów w związku możesz przeczytać w moim blogu:

Jak wygląda związek z SYFIARĄ?

Podobnie jest z AMBICJĄ.

Jeśli kobieta jest z ambitna i dąży do celu, to będzie chciała związać się z facetem, który również ma ambicję na bardzo wysokim poziomie. Ambicja może być mierzona przez kobietę na różne sposoby. O tym czy jesteś ambitny mogą świadczyć Twoje studia, a także praca jaką wykonujesz czy inny sposób zarobkowania. Innymi słowy. Moja koleżanka jest Notariuszem i jednocześnie właścicielka kancelarii notarialnej. W przeszłości była związana z moim dawnym znajomym, którego poznała jeszcze w liceum. To był jej pierwszy facet i pierwsza miłość. Chłopak skończył zawodówkę i z zawodu jest mechanikiem, a ona po liceum poszła na studia prawnicze. I tak leciał czas. Ona studiowała, a on raz pracował, a raz nie pracował. Z pracą u niego było tak, że popracował chwilę tu, potem kilka miesięcy nic nie robił, by znów popracować chwilę gdzie indziej. I tak mu czas leciał, tak samo jak i jej. Po studiach moja koleżanka dostała się na aplikację, a jej chłopak raz pracował, a raz nie pracował. Czas leciał znów do przodu i koleżanka po aplikacji z pomocą swoich rodziców założyła swoją kancelarię notarialną, a jej chłopak? Czy założył swój warsztat? Nie! Dalej raz pracował jak mechanik, a raz nie pracował w ogóle, tylko był na utrzymaniu swojej dziewczyny. Po pewnym czasie stopa życiowa jego dziewczyny, a mojej koleżanki się podniosła, a wraz z nią jej potrzeby życiowe, którym np: nie mógł sprostać jej chłopak, ponieważ raz pracował, a raz nie pracował, a co za tym idzie, raz miał pieniądze, a raz ich nie miał. Ona chciała na wycieczkę pojechać za granicę, a on nie mógł sobie na to pozwolić. Po pewnym czasie jej towarzystwo, a także rodzina, zaczęli mocno zwracać jej uwagę na to, że jej chłopak po prostu DO NIEJ NIE PASUJE. Zapewne jej rodzice piłowali jej na każdym kroku głowę w stylu:

Spójrz z kim Ty jesteś? Ty wykształcona dziewczyna z własną kancelarią, a on? Człowiek bez wykształcenia, pracy i ogłady.

No właśnie! Ogłady temu typowi również brakowało. Ona kobieta o wysokiej kulturze osobistej, z którą można porozmawiać na każdy temat, a on? Zwykły chłopek roztropek, cham i prostak, który na każdym kroku rzuca kurwami i chujami w towarzystwie – nierzadko kobiecym. No nie oszukujmy się, ale jej wizerunek i jego mocno się gryzł ze sobą. Po pewnym czasie moja koleżanka się rozstała z moim byłym znajomym, a jako powód podała m.in jego brak ambicji oraz to, że był dla niej kulą u nogi. Oczywiście to tylko była wisienka na torcie, który składał się również z całej masy związkowych błędów popełnianych latami. W niedalekim czasie weszła ponownie w związek, ale z kim? Czy wzięła już sobie za partnera gościa podobnego statusem do swojego byłego faceta? Oczywiście, że nie! Wzięła sobie gościa, który z wykształcenia i z zawodu jest adwokatem wraz ze swoją kancelarią.

Tak samo jest jak masz np: 30 lat i mieszkasz z rodzicami i chcesz poznać kobietę, która już od wielu lat jest usamodzielniona i mieszka w swoim własnym mieszkaniu. Kobieta będzie porównywała Ciebie do Twoich rówieśników, a także do siebie i może stwierdzić, że coś z Tobą musi być nie tak skoro w tym wieku dalej mieszkasz ze starymi. Pod wpływem takich myśli może stwierdzić, że po prostu NIE PASUJESZ DO NIEJ swoim LIFESTYLEM.

Bardzo ważne jest też dopasowanie pod względem lifestylu. Można powiedzieć, że wręcz najważniejsze. Czemu? Otóż wyobraź sobie, że poznajesz kobietę, która dotychczas była przyzwyczajona przez byłych jej mężczyzn do bardzo wystawnego i wygodnego życia. Drogie samochody, egzotyczne wycieczki, designerskie ciuchy, najdroższe restauracje, ekskluzywne usługi. Jednym słowem kobieta jest przyzwyczajona do życia na bardzo wysokim poziomie. Ty jednak jesteś oszczędnym facetem, który nie lubi wydawać na głupoty swoje ciężko zarobionych pieniędzy. I właśnie w tym miejscu dochodzi pomiędzy Tobą, a kobietą do niedopasowania pod względem finansowym.

Dopasowanie pod względem finansów:

Pieniądze zapewniają nie tylko mężczyźnie tzw. STATUS ŻYWICIELA, ale również mają istotny wpływ na jego LIFESTYLE, którym pasuje do kobiety lub też nie. Im więcej zarabiasz, tym więcej wydajesz. Im więcej wydajesz, tym zwiększa się Twój poziom życia. Zaczynasz stołować się w lepszych miejscach, jeździć lepszym samochodem czy wyjeżdżać na dalsze wycieczki. Im masz więcej pieniędzy tym TWOJE ŻYCIE STAJE SIĘ BARDZIEJ WYGODNE. Z czasem do takiego życia się przyzwyczajasz, a to oznacza, że pewne rzeczy mogą być już dla Ciebie nie do zaakceptowania.

Jak masz 16 lat i dostajesz od rodziców raz na miesiąc drobne kieszonkowe, to naturalną rzeczą jest, że Twoje wydatki są mocno ograniczone. Pamiętam jak w wieku 16 lat z kolegami składaliśmy się na winko w kartoniku Cavalier, aby wypić je na działkach tuż przed szkolną dyskoteką. I nie ważne czy wtedy padał deszcz, świeciło słońce czy piździło -15 na minusie. Mając 16 lat prowadzisz właśnie życie na takim poziomie i to jest w sumie standard. Jak masz te 30 lat to naturalną rzeczą jest, że nie chlasz w plenerze w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, a tym bardziej nie składasz się na tanie wino z kumplami. Nie robisz tego, ponieważ nie przystoi to w Twoim wieku i taki lifiestyle jest nie do zaakceptowania przez Ciebie, gdyż Twój poziom życia w wieku 30 lat jest na dużo wyższym poziomie, niż 14 lat temu. Wiąże się to m.in z Twoimi WYDATKAMI.

Dopasowanie pod względem finansów wiąże się z PODOBNYM PODEJŚCIEM DO PIENIĘDZY kobiety jak i mężczyzny, a właściwie do ich PODOBNEGO WYDAWANIA na potrzeby życiowe. Kobiety mają różne podejście do pieniędzy, a także do ich wydawania. Była żona mojego kolegi miała takie przekonanie na temat pieniędzy, że to męska rzecz jest je zarabiać, a kobieca zajmować się domem. No i tutaj pojawiał się problem, gdyż mój kolega zarabiał tylko 4000 zł. Jak na Warszawę jest to bardzo mało, biorąc pod uwagę utrzymanie dwóch osób oraz opłacenie rachunków. W takim wypadku z 4000 zł robi się 2000 zł na głowę, a jego kobieta miała również wymagania. Chciałaby pojechać gdzieś na wycieczkę, bo jej koleżanka pojechała z mężem. Chciałaby sobie kupić nową kieckę czy nowe buty. Chciałaby pójść gdzieś na imprezę czy skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki. Żeby zaspokoić swoje życiowe potrzeby, korzystała z pieniędzy jej na tamten czas męża i CIĄGLE BYŁO JEJ MAŁO. Ciągle narzekała, że on mało zarabia, a sama nie kwapiła się pójść do pracy. I na tym tle wybuchały pomiędzy nimi kłótnie o pieniądze, ponieważ ona wydawała jego ciężko zarobione pieniądze LEKKĄ RĘKĄ na różne głupoty i ciągle narzekała na ich brak. W pewnym momencie z wyrzutami wygarnęła mu podczas kłótni, że on nie nadaje się na ojca, ponieważ nie byłby wstanie utrzymać jej i dziecka, dając mu tym samym do zrozumienia, że nie jest mężczyzną. Tutaj miarka się przelała i coś w nim pękło. Za niedługi czas się rozwiedli, a on znalazł sobie bardzo szybko nową kobietę, która zarabiała więcej, niż on. I jak on mi powiedział:

-Jak zarabiałem 4000 zł, to wcześniej dzieliło się to na pół i wychodziło 2000 zł na głowę. Teraz dalej zarabiam 4000 zł, a moja nowa dziewczyna ( która jest obecnie jego drugą żoną) zarabia 6000 zł. Razem mamy 10.000 zł. 10.000 zł na pół daje 5000zł na głowę. Jak masz 5000 zł na głowę masz więcej możliwości, niż w przypadku 2000zł.

Warto zwracać uwagę na to w JAKI SPOSÓB I NA CO KOBIETA WYDAJE SWOJE ZAROBIONE PIENIĄDZE. To da Ci mniej więcej obraz jakie taka kobieta MA POTRZEBY ŻYCIOWE i wtedy będziesz wiedział czy ona pasuje do Ciebie pod względem finansowym. Bo może być tak, że zwiążesz się z kobietą, która całe swoje wypłaty będzie wydawała  na jakieś szmaty od LV czy torebki PRADY, a potem będzie oglądała się na Ciebie, bo jej pieniędzy zabraknie.

Poznając moją obecną dziewczynę, bardzo mocno zwracałem uwagę na jej podejście do pieniędzy i nie ukrywam bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. W związku naszym to ja raczej byłem tą osobą, która bezmyślnie wydawała zarobione pieniądze. Nie ukrywam, że lubiłem sobie kupić jakiś łach z Philippa Pleina, zjeść ośmiorniczki czy napić się dobrego Whisky w dobrej knajpie, a moja dziewczyna wolała ugotować wspólnie coś w domu, zamiast wydawać pieniądze na mieście. Nie jest to dziewczyna, która gustuje w jakiś ciuchach i torebkach włoskich czy francuskich projektantów. Ona nie musi wozić dupy luksusowym samochodem prosto z wypożyczalni. Powiem wam, że w ogóle samochody to nie robią na niej żadnego wrażenia. Raz wypożyczyłem BMW 7 na kilka dni, to mnie zjebała za to, że marnuje w tak głupi sposób pieniądze na wypożyczenie i paliwo. Bez gadania i marudzenia wsiada w autobus czy tramwaj :):):) To jest dla niej nie problem, a uwierz, że wielokrotnie spotykałem się z kobietami, które mówiły, że:

-Mój kolega sprzedaje samochód za 90.000 zł Chcesz może kupić?

Jak wychodzimy do knajpy, to ona wszystko ogarnia tak, że są proporcje nawet jak ich nie ma :):) U nas jest wszystko pół na pół, a czasem ja coś postawie, a czasem ona. Jak jedziemy na wakacje to nie śpimy w luksusowych hotelach, tylko w zwykłych pensjonatach u babci Jadzi. I najlepsze jest to, że potrafi tak wynegocjować cenę, że jest najtaniej. Jak byłem z nią rok temu w Augustowie, to wynegocjowała pokój w prywatnym domu za 25 zł za dzień, a warunki można powiedzieć, że były wręcz hotelowe. Można powiedzieć, że moja dziewczyna stroni od luksusów, pomimo dobrych zarobków. I właśnie dlatego to ona, a nie ja może w tej chwili kupić mieszkanie w Warszawie za gotówkę, bo tyle sobie zdążyła odłożyć.

Kobiety mają różne podejście do pieniędzy. Dlatego też można podzielić je na następujące kategorie:

 • Te bogate z domu, które urodziły się w bogactwie i luksusach.
 • Kobiety, które do dużych pieniędzy doszły swoją ciężką pracą.
 • Aktorki, które więcej wydają, niż zarabiają, aby pasować do określonej grupy społecznej. Wyglądają na bogate, a tak naprawdę są zadłużone.
 • Kobiety z biednych domów.
 • Kobiety ZEPSUTE, które do bogactwa i luksusu wjechały na garbie mężczyzn, którzy je zepsuli.

To w jaki sposób kobieta wydaje pieniądze jest bardzo ważne, gdyż możesz być przez nią WPIERDOLONY W DŁUGI. Pracując kiedyś w Kancelarii Komorniczej przyjechałem z wizytą do pewnej kobiety, która była zadłużona w parabankach na kwotę bliską 50.000 zł. Kobiety nie zastałem w domu, a drzwi otworzył mi jej mąż, który słysząc kim jestem i po co przyjechałem zrobił wielkie oczy i nie dowierzał. On nic nie wiedział o długach jego żony. Kiedy usłyszał na ile pieniędzy jego żona, a tym samym i on, są zadłużeni to złapał się za głowę. Rozejrzał się po pokoju i powiedział:

-Panie! Ale gdzie kurwa są te pieniądze? Na co poszło tyle pieniędzy ja się pytam? Przecież nie w dom? Gdzie ona je posiała? Na co ona wydała taką sumę pieniędzy? 

Podobnie zaskoczony był kolega mojego kolegi, który praktycznie na kilka tygodni przed planowanym weselem dowiedział się, że jego przyszła żona jest zadłużona po uszy i nic mu na ten temat nie mówiła. Prawdę mówiąc wyszło to zupełnie przypadkiem. Chłopak nie wiedział co robić, gdyż jej dług również był i jego długiem.

Zalety mojej dziewczyny, to nic innego jak NASZE DOPASOWANIE w jakimś aspekcie. Dla mnie są to zalety, ponieważ z nią jestem dopasowany, a dla kogoś innego mogłyby być to wady. Czym są więc WADY? Wady to nic innego jak NIEDOPASOWANIE się człowieka w jakimś aspekcie. Jak widzisz w kimś jakieś wady, to znaczy, że ta osoba akurat nie pasuje do Ciebie – nie nadaje na tych samych falach. Ktoś inny może widzieć w tym zalety, albo chociaż wady, które jakoś nie przeszkadzają tej osobie.

P.S

Jak podoba Ci się to co robię i chcesz mnie wesprzeć, ponieważ daję Ci do myślenia, to możesz przelać mi na piwo lub kawę klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Co prawda amerykańskim żołnierzem to ja nie jestem, ale będzie mi bardzo miło, że mnie w taki sposób doceniłeś. Będzie na serwer, domenę i autoresponder oraz na rozwój strony. Będzie też na moją motywację :):)

 

 

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

12 Komentarzy

  1. Mam nadzieje, że dałem do myślenia. Jestem na redukcji ostrej i nie ukrywam, że jedną linijkę piszę pół godziny, bo tak mi teraz trudno myśli się zbiera :):)

   1. przy rejestracji dałem i dont have account i mnie przekierowało na rejestrację, potem że otrzymam mail, ale jak nie ma to cóż, trudno

 1. Dzięki Twojemu blogowi zawsze znajduje pocieszenie i ubaw świetny styl pisania. Dobrze że taki gość jest w tych internetach polskich bo 95% to szambo i metr mułu i kupa gówna.😄. Mi moją była już z początku nie wbijala szpili o finanse itd ale z czasem pod naporem siostry bogaczki dopierdalala na każdym kroku no aż później rycerza znalazła ale traf chciał że po kilku miesiącach chciała wracać no ale niestety olałem i tak od dwóch lat co jakiś czas wysyła listy poczta albo SMS a ja nic biedaczka została na lodzie czyli sprawdzę jest Twoje powiedzenie że one zawsze wracają prędzej czy później zwykle prędzej ale wtedy trzeba mieć jajca. Pozdrawiam

 2. Dobry, kolejny tekst.
  ps. są jakies problemy z dodawaniem komentarzy. Spiszę się, a później jakiś błąd…
  Tak czy inaczej, dobrze prawisz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button