Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Dlaczego ważne jest zwracanie uwagi na przyjaciół swojej kobiety

Dlaczego ważne jest zwracanie uwagi na przyjaciół swojej kobiety:

Dlaczego ważne jest zwracanie uwagi na przyjaciół swojej kobiety:
Dlaczego ważne jest zwracanie uwagi na przyjaciół swojej kobiety:

W dzisiejszym świecie pełnym różnorodnych relacji, związek z drugą osobą staje się wyzwaniem, które wymaga nie tylko miłości i zaufania, ale także uwagi i zrozumienia dla otoczenia partnera. Często zaniedbujemy fakt, że nasza dziewczyna ma swój krąg społeczny, a w nim znajdują się także przyjaciele, którzy odgrywają ważną rolę w jej życiu. Warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić, dlaczego zwracanie uwagi na przyjaciół swojej partnerki może mieć istotne znaczenie dla zdrowego związku.


Dlaczego ważne jest zwracanie uwagi na przyjaciół, kolegów, znajomych swojej kobiety:

 

Dlaczego ważne jest zwracanie uwagi na przyjaciół, kolegów, znajomych, swojej kobiety?

Ponieważ jej znajomi mogą bardzo dużo powiedzieć Tobie o Twojej kobiecie na wczesnym etapie związku. Przede wszystkim zobaczysz czy ona pasuje do Ciebie, poprzez swoje towarzystwo oraz czy Twoje towarzystwo, pasuje do jej towarzystwa. Może to wydawać się mało istotne, jednak zaniedbanie tej sfery może prowadzić do braku porozumienia w waszym związku oraz tego, że możesz mieć  w nim po prostu pod górkę.

Nawet jeśli zdajemy sobie sprawę, że nasza ukochana jest inna, warto wziąć pod uwagę, że to, co łączy ją z przyjaciółmi, także może wpływać na nasz związek. Szczególnie kiedy Twój związek zaczyna się psuć, to krąg społeczny kobiety, jest bardzo ważny, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że tam właśnie należy szukać, jednego ze źródeł Twoich problemów.

Krąg społeczny Twojej kobiety nie jest obojętny:

 

Krąg społeczny Twojej kobiety nie jest obojętny. Jest bardzo ważny!

Możesz zapytać czemu?

Ponieważ ma wpływ na to – jaka Twoja kobieta jest! Jakie ma przekonania w głowie! Jakie ma nawyki! Jak się będzie zachowywać w określonych sytuacjach oraz miejscach. 

Jeśli poznasz kobietę, która pochodzi z patologii i patologią się otacza, to jak ją wpuścisz na salony, to mydło Ci zje i szampon wypije. Kiedyś spotykałem się przez chwilę z pewną bardzo młodą kobietą, bo na tamten czas miała 20 czy 21 lat, a ja prawie 30! Już w sumie nie pamiętam, bo to było z dekadę temu!  Nie ukrywam, że była to na tamten czas dla mnie, wizualnie bardzo atrakcyjna, ale również i bardzo zjebana, kobieta! Pochodziła z rozbitej rodziny. Niby rodzice mieszkali razem pod jednym dachem, ale jednak osobno :):):) Ojciec chlał, a matka też nie wylewała za kołnierz. Może to nie była to taka typowa patologia w pełni tego słowa znaczeniu, ponieważ oboje z tego co wiem pracowali, ale jej zachowania  szczególnie po alkoholu, można podpiąć pod patologię. Klaudia, bo tak miała na imię – na tamten czas lubiła pójść w ostry melanż i tańczyć do białego rana.  Muszę przyznać, że miała zdrowie do tego. I kiedy byłem przez pewien czas w jej kręgu towarzyskim, to praktycznie co Weekend to była szalona impreza na pełnym spontanie, gdzie naprawdę wiele się działo :):):)

Kiedyś jak byliśmy wspólnie na dyskotece, to najebała się do tego stopnia, że włączył jej się agresor. Telefon swój spuściła ponoć w kiblu. Dodatkowo wyrwała deskę klozetową i przerzuciła ją bez powodu przez ściankę toalety, w taki sposób, że spadła na głowę kobiety w drugiej kabinie. Pech chciał, że była to koleżanka lub dziewczyna bodajże ochroniarza w tym klubie. No i był problem, bo do kogo się koks mógł spruć w pierwszej kolejności?

Oczywiście, że do mnie :):):)  I można powiedzieć, że co Weekend była mniej więcej tego typu jakaś przygoda.  A kim się Klaudia na co dzień otaczała?

Mniej więcej podobnymi do siebie koleżankami, które miały na nią zły wpływ, a ona zły wpływ miała na każdą z osobna. Można powiedzieć, że pod tym względem pasowały do siebie i wzajemnie się uzupełniały. Niestety, albo i stety, ja do niej nie pasowałem oraz do jej towarzystwa. Czułem się w nim niekomfortowo, ale jednak dalej decydowałem się na ciągnięcie znajomości z tą kobietą.

Mało tego!

Zdecydowałem się również zaprosić ją na wesele do mojej najbliższej rodziny. Wiedziałem jaka ona jest po pijaku i jak się zachowuje, ale jednak wolałem zaryzykować i wziąć ją ze sobą. I niestety mocno tego pożałowałem, bo najebana odstawiła taki numer i wszczęła taką awanturę, że aż mi wstyd z oczu palił, przy matce i ojcu oraz reszcie rodziny.  W mojej rodzinie jeszcze przez kilka lat, jak była jakaś uroczystość, gdzie wskazana była osoba towarzysząca u boku, przypominano mi tą sytuację z wesela i zaznaczano, aby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła.

A Klaudia?

Klaudia nawet mnie za swoje zachowanie nie przeprosiła. Nie wiem czy miała w ogóle jakieś poczucie winy, że źle zrobiła. Zresztą chuj jej w dupę :):):) Czego można było wymagać od patologii? :):):) Moja wina i nauczka na przyszłość, ponieważ doskonale widziałem nie raz w akcji ją na imprezach oraz grono jej znajomych, których nie kwapiła się wyeliminować ze swojego życia. Dlatego też ucz się na moich błędach i zwracaj uwagę na najbliższy krąg znajomych Twojej kobiety lub Twojej przyszłej kobiety :):):)


Na co zwracać dokładnie uwagę związaną z kręgiem znajomych naszej kobiety:

 

Zastanów się co może ją łączyć ze swoimi znajomymi?

Czy są to wspólne zainteresowania? Jak tak, to jakie są to zainteresowania? Czy są to imprezki? Czy może głębsza pasja, którą możesz również się zainteresować?

Podobne wartości oraz zasady? Jak tak to jakie są to wartości?  Czy w ogóle one mają miejsce? Jak się tyczą związków czy relacji damsko – męskich?

Historia, którą wspólnie dzielą? Jaka to historia? Co ich łączy?

Kim są jej koleżanki? Czym się zajmują? Jaki mają status? Czy w ogóle mogą do Ciebie pasować?

Zwróć uwagę kto ma największy wpływ na Twoją kobietę? Z kim się najbardziej liczy Twoja kobieta? Czyje zdanie bierze sobie najbardziej do serca?  Zwróć uwagę kim jest ta osoba i jaki ma wpływ na Twoją kobietę. Czy jest to pozytywny wpływ, czy może negatywny?

Co się zmieniło w życiu towarzyskim Twojej kobiety, kiedy weszła z Tobą związek? Czy zauważasz jakieś zmiany?

Jakie życie prowadzą osoby z najbliższego kręgu towarzyskiego Twojej kobiety? Czy mają rodziny? Dzieci? Czy są singielkami, rozwódkami czy samotnymi matkami?

Z kim najczęściej zadaje się Twoja kobieta? Czy są to kobiety? Czy może są to jednak w większości mężczyźni?

Te elementy nie tylko budują relacje między przyjaciółmi, ale także wiele mogą nam powiedzieć o kobiecie na podstawie kręgu jej znajomych, w którym uczestniczy. „Uczestniczy” jest to słowo klucz, ponieważ ważne jest dłuższe uczestnictwo w danym kręgu. Żona mojego brata ciotecznego obracała się w towarzystwie imprezowiczek, które były jak grypa. Jak grypa, bo każdy je miał :):):) Kiedy dowiedziałem się od matki z kim mój brat cioteczny się zaczął spotykać, to złapałem się za głowę.

-Przecież to jest patologia! W co on wchodzi? Z kim on się związał? Wiem kim ona jest i z  jakim towarzystwie się obraca! Ona go zmarnuje! Będzie tego żałował!

Na całe szczęście mocno pomyliłem się do oceny sytuacji. Kiedy tylko Karolina związała się z moim bratem, to urwała kontakt ze swoimi koleżankami i naprawdę zmieniła się pod jego wpływem o 180 stopni. Można powiedzieć, że mój brat miał na nią bardzo dobry wpływ. Miał w jej oczach na tyle duży autorytet oraz szacunek, że sama zrezygnowała ze swojego towarzystwa, na rzecz budowania związku z moim bratem ciotecznym. Ich związek był dla niej ważniejszy, niż koleżanki. Prawdopodobnie już wcześniej Karolina miała świadomość tego, że towarzystwo, w którym się obraca nie służy jej. Potrzebowała więc takiego impulsu, aby go opuścić i tym impulsem był mój brat. Na ich weselu, które odbyło się po kilku latach, nie było ani jednej koleżanki ze starego towarzystwa.

Podobnie jest z facetem, jeśli trafi na mądrą kobietę. Wtedy jak jest w toksycznym towarzystwie, to ma siłę wyjść z niego na prostą, a kobieta jest dla niego motorem napędowym do pracy nad sobą i zmiany na lepsze. I jest to dobre, pod warunkiem, że rzeczywiście poświęcasz swoich znajomych, którzy autentycznie Ci nie służą, na rzecz budowania związku z kobietą, która ma na Ciebie pozytywny wpływ. Jest to zupełnie inna sytuacja od tej, kiedy to mężczyzna wchodząc w związek z kobietą, odcina się totalnie od swoich przyjaciół, kolegów, znajomych na rzecz kobiety, której poświęca od tej chwili każdą sekundę swojego życia.

Jeśli masz w oczach kobiety wartość pod postacią, atrakcyjności, szacunku, autorytetu, zaufania, to ona sama będzie wolała zrezygnować z kontaktów z częścią swoich znajomych, na rzecz kontaktu z Tobą. Czas spędzony z Tobą będzie dla niej priorytetowy, niż kontakty towarzyskie z koleżankami, które po prostu sama z siebie, postanowi ukrócić. Tym bardziej, jeśli kobieta ma w sobie jeszcze jakąś moralność i świadomość, że jej towarzystwo i tryb życia jaki prowadzi, nie jest do końca jej odpowiada.

Zupełnie inaczej będzie, kiedy w oczach kobiety stracisz wartość pod postacią atrakcyjności, szacunku, autorytetu czy zaufania, a do związku waszego wjedzie nuda i rutyna. Wtedy kobieta będzie czuła potrzebę poszerzania swojego kręgu znajomych o nowych mężczyzn, ale również o nowe przyjaciółki, koleżanki czy znajome.  I czas spędzony z nimi, będzie dla niej cenniejszy, niż czas spędzony ze swoim partnerem. Taka kobieta może zacząć poszerzać swój krąg znajomości, ale Ciebie od niego będzie trzymała na pewien dystans. Będziesz słyszał o jej nowo poznanych koleżankach, ale tylko słyszał. Nie będzie Ci dane ich poznać. Te koleżanki mogą być różne. Najczęściej będą podobne do Twojej kobiety pod względem życiowych priorytetów. Podobieństwa się zawsze do siebie przyciągają.

Jakie są konfiguracje kręgu towarzyskiego:

 

Jakie są konfiguracje kręgu towarzyskiego?

Te konfiguracje są różne! Zależą od Twojej wartości jaką masz w oczach swojej kobiety. Jeśli stracisz w oczach swojej kobiety wartość, a ona odejdzie przez to od Ciebie emocjonalnie, ale jeszcze nie fizycznie, to najczęściej krąg znajomych będzie wyglądał tak:

 • Kobieta, która odeszła od swojego faceta emocjonalnie, będzie nawiązywać relacje z inną kobietą, która również odeszła od swojego faceta emocjonalnie.
 • Kobieta, która odeszła od swojego faceta emocjonalnie, będzie się świetnie dogadywać z wiecznymi singielkami, samotnymi matkami, rozwódkami, kobietami mającymi jakiś uraz do facetów.

Tylko w takiej konfiguracji Twoja kobieta będzie tworzyła nowe znajomości damsko – damskie. W takiej konfiguracji, ponieważ tylko w takich konfiguracjach będą się świetnie ze sobą dogadywały oraz rozumiały się bez słów. Kobieta, która od swojego mężczyzny odeszła emocjonalnie, nie dogada się za bardzo z kobietą, która trwa w szczęśliwym związku. Po prostu nie będą na ten moment do siebie pasowały. Tak samo jak i Ty będący świeżo po rozstaniu z kobietą, nie dogadasz się z kolegą, który jest zakochany po uszy i świetnie mu się układa w związku. Będzie Cię wkurwiało jego szczęście, a jego będzie wkurwiało Twoje wieczne pierdolenie jak potłuczony, o byłej kobiecie. Dogadasz się możesz z gościem, który również niedawno przeżył coś podobnego lub toczy boje ze swoją byłą żoną :):):)

Zauważ w jaki sposób najczęściej spotykają się kobiety będące w związkach ze swoimi koleżankami, które również są w związkach. Najczęściej spotykają się wspólnie ze swoimi facetami i w czwórkę spędzają czas na tzw. podwójnej randce. Jeśli kobieta jest w związku w którym jej mężczyzna ma w jej oczach dużą wartość, to czas spędzony z nim, będzie dla niej cenniejszy, niż spędzenie czasu z jakąś singielką. Nie mówię, że wcale nie ma racji bytu taka znajomość. Ma rację bytu, ale taka kobieta nie będzie poświęcała swojej koleżance – singielce, aż tak dużo czasu. Może dochodzić do spotkań raz na miesiąc i tyle. Na pewno w takiej konfiguracji nie będzie regularnych spotkań, ponieważ kobietą będąca w szczęśliwym związku, nie będzie miała czasu dla swojej koleżanki – singielki. Jedynie do regularnych ich spotkań może dochodzić za sprawą podwójnych randek, ale wtedy już nie będzie mowy o singielce, lecz o kobiecie będącej w związku.

Mam kolegę, który można powiedzieć, że jest dla swojej żony – bardzo cennym i wartościowym mężczyzną. Jego żona zna się dobrze z moją kobietą i w sumie w taki właśnie sposób się z nim poznałem. I jak zawsze gdzieś wyjeżdżamy czy wychodzimy, to przeważnie robiliśmy to w czwórkę. Jakiś czas temu, była jeszcze jedna para u naszego boku. W zasadzie tworzyliśmy taką paczkę 6 osób. Jednak para ta się rozpadła! Jak się rozpadła, to jakoś kontakt się urwał z chłopakiem, którego poznaliśmy przez jego ówczesną kobietę. Zawsze tak się dzieje, że znajomi mężczyzny czy kobiety, po rozstaniu milkną. Tak było również i tym razem, bo głupio utrzymywać kontakt z byłym przyjaciółki Twojej kobiety :):):)

Jak myślisz?

Czy świeżo upieczona singielka dalej się z nami spotyka?

Jak myślisz czy dalej wychodzi z nami na obiady czy kolacje, jak to miało miejsce dawniej?

Jak myślisz czy jest zapraszana na wspólne imprezy przez nasze kobiety?

Jak myślisz? Czy jest jak dawniej, kiedy miała faceta?

Oczywiście, że nie!

Zmienił jej się status, więc z takim statusem nie pasuje do nas. Oczywiście! Mi tam nie przeszkadzałoby to w żadnym wypadku, ale nasze kobiety nie są jakoś skłonne do tego, aby spotykać się z nią w momencie kiedy i my jesteśmy. Owszem! Spotykają się ze sobą w trójkę, ale to bardzo rzadko. Raz na 3 miesiące. Zazwyczaj nasze kobiety nie mają dla niej już czasu, bo mają nas. A samice też nie chcą wpuścić w ten krąg towarzyski, samotnej singielki z obawy, że mogłaby, któregoś z nas po prostu odbić :):):) To może świadczyć o naszej wartości jaką mamy w ich oczach. Jeśli stracilibyśmy tą wartość, jaką mamy, to sytuacja zapewne wyglądałaby tak, że kobiety zaczęłyby spotykać się w trójkę poza naszymi plecami i te spotkania byłyby co raz bardziej regularne. Na tych spotkaniach pewnie żaliłyby się na swoje związki, aż w końcu same by się zaczęły utwierdzać w przekonaniu, że trzeba ten związek zakończyć. Odwagę dałaby im do tego właśnie ta singielka. Potem zerwała by jedna, a następnie druga. I tak to się mniej więcej odbywa!


Nowe towarzystwo Twojej kobiety:

 

Poprzednie punkty odnoszą się do towarzystwa Twojej kobiety, w którym ona już jest w momencie waszego poznania. W tym podpunkcie porozmawiamy o sytuacji, w której kobieta tworzy nowy krąg znajomych z nowymi osobami. Nowymi osobami, o których zaczynasz się dowiadywać najczęściej po czasie. Te osoby mogą również mieć wpływ na Twoja kobietę, a co za tym idzie, również i na wasz związek.

Kobieta nowe osoby – nowe koleżanki, zazwyczaj może poznać w dwóch miejscach.

 • W nowym miejscu pracy
 • W nowym miejscu w pełni tego słowa znaczeniu

Kiedyś napisał do mnie pewien facet, który miał problemy w związku, który wisiał praktycznie na włosku. Kiedy zacząłem analizować jego związek, to oboje stwierdziliśmy, że owszem! Było chujowo, ale wszystko zaczęło u niego lecieć jak domek z kart, kiedy jego kobieta zmieniła pracę na inną. Nagle poznała nowe towarzystwo z którym zaczęła spędzać co raz więcej czasu. A robiła to, ponieważ jej facet stracił w jej oczach wartość i odeszła od niego emocjonalnie. W taki właśnie sposób zaniedbywała relację ze swoim chłopakiem, na rzecz nowych koleżanek. Można powiedzieć, że zaczęła pogłębiać ich rutynę.

-Ze mną jakoś nie ma ochoty wychodzić, za to bardzo chętnie wychodzi z nowymi koleżankami z pracy!

Miałem podobnie z moją byłą dziewczyną. Ze mną też nie chciała nigdzie wychodzić. Jak proponowałem wyjście do restauracji na obiad czy wyjście na imprezę, kina, to kręciła nosem i była bardzo niechętna. Można powiedzieć, że nasze wyjście wymuszałem wręcz na niej. Jednak zupełnie inaczej było kiedy spotykała się z koleżankami z naszej wspólnej pracy.  Pracowaliśmy w Mc Donaldzie, gdzie na 3 zmiany, łącznie pracowało ok 60 – 70 osób. Wiadomo, że w takim miejscu pracy, pojawiały się wspólne znajomości i kręgi towarzyskie oraz kółeczka wzajemnej adoracji. Oboje mieliśmy wspólny krąg towarzyski, ale od pewnego czasu moja na tamten czas – jeszcze dziewczyna, zaczęła spotykać się z Martą oraz Agnieszką, z którymi jakoś przez kilka lat pracy w tym miejscu, nie utrzymywała jakiegoś wielkiego kontaktu. Było tylko – cześć – cześć – w pracy i tyle. Jednak na jakieś 1,5 miesiąca przed rozpadem naszego związku, zaczęła z nimi się zadawać. A wystarczyła tylko jedna impreza pracownicza, w której złapały wspólny język i jak dotychczas były znajomymi z pracy, tak po tej imprezie stały się dla siebie – ku mojemu zdziwieniu, bliskimi koleżankami.

A kim były Marta i Agnieszka?

Były to kobiety, które również w niedalekiej przeszłości rozstały się ze swoimi facetami i zaczęły spędzać razem czas – jako koleżanki z pracy. Potem do nich dołączyła moja na tamten czas dziewczyna, która dołączyła do nich, ponieważ odeszła ode mnie emocjonalnie i straciłem w jej oczach wartość.  Musiała wypełnić w jakiś sposób pustkę, a najlepiej to zrobić z osobami podobnymi do Ciebie.  I na tych spotkaniach zapewne tematem do rozmów byli faceci i narzekanie na związki. Oczywiście zapewne i mi się obrywało rykoszetem, a moja ex, która odeszła ode mnie emocjonalnie, zaczęła pod wpływem tych rozmów, dojrzewać do odejścia fizycznego. I nie minęło raptem 1,5 miesiąca i tak się stało.

Kiedy powinna zapalić Ci się czerwona lampka w głowie, odnośnie kręgu towarzyskiego Twojej kobiety:

 

Kiedy powinna zapalić Ci się czerwona lampka w głowie, odnośnie kręgu towarzyskiego Twojej kobiety?

 • Kiedy zaczyna bardzo szybko poszerzać grono swoich znajomych o nowe osoby. Takim to sposobem ewidentnie czegoś szuka. Jakieś odskoczni od związku oraz od Twojej osoby. Można powiedzieć, że w taki sposób zaczyna się oddalać od Ciebie.
 • Znasz nowopoznane osoby Twojej kobiety tylko z opowieści, ale jakoś do spotkania nie dochodzi. Prawdopodobnie nie dochodzi, ponieważ te osoby są singlami. A skoro tak, to ona z nimi spotyka się też na zasadzie pojedynczej osoby.
 • Spotkania z nowymi koleżankami czy odświeżonymi znajomymi, zaczynają być regularne i zazwyczaj bez Twojej osoby.
 • Kobieta po tych spotkaniach jest jakaś taka inna w stosunku do Twojej osoby. Najczęściej rozdrażniona, kiedy wraca do domu i widzi Ciebie.
 • Kobieta zaczyna się zmieniać mentalnie. Zaczyna głosić tezy, których wcześniej nie głosiła i zaczyna mieć poglądy na życie czy relacje damsko – męskie, których wcześniej nie miała. Ewidentnie ktoś ma na nią jakiś wpływ.
 • W życiu Twojej kobiety zaczynają pojawiać się nowe koleżanki, które są wiecznymi singielkami, samotnymi matkami, rozwódkami, które mają jakiś uraz do mężczyzn i ten uraz zaczyna uwidaczniać się poprzez tezy, które zaczyna od nich przejmować Twoja kobieta.
 • Jeśli zauważysz, że Twoja kobieta chętniej wychodzi nawet na głupia kawę ze swoimi znajomymi czy nowymi koleżankami, niż z Tobą, to jest to najlepszy moment na rozmowę z kobietą dotyczącą waszego związku. Na pewno nie możesz jej niczego zabroni, bo to nie zadziała. Skoro kobieta woli chętniej spędzać czas z nowymi koleżankami, niż z Tobą, to znaczy, że nie masz w jej oczach autorytetu i szacunku. A skoro tak, to Twoje słowa nie zadziałają tak jakbyś chciał. Będzie tylko gorzej! Dasz jej pożywkę, do dalszych rozmów z koleżankami o tym, że jesteś zaborczy i zabraniasz jej się z nimi spotykać, ponieważ wkręciłeś sobie coś do łba. Samotne matki, singielki, nieszczęśliwe kobiety, rozwódy, bardzo szybko zaczną wybijać z jej głowy Twoją osobę.

Właśnie przeczytałeś fragment mojej nowej, darmowej książki w formacie – PDF – „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”.

Jak zdobyć książkę?

Bardzo prosto! Identycznie jak przy mojej poprzedniej książce – „WŁADCA MARIONETEK – 101 Technik Manipulacji Ludźmi.

Jeśli do 20 Września 2023 roku zbierze się 👉 30 chętnych, którzy do tego dnia wesprą mnie kawą w dowolnej kwocie. Może być to:

-5 zł

-10zł

15zł

-20 zł

-Lub więcej…

Nie ważne ile. Ile chcecie i ile możecie.  Co łaska. Tu nie ma żadnej ceny, ponieważ ja niczego nie sprzedaję oraz nic nie oferuję. To będę zmuszony w ramach podziękowania wam za wsparcie strony damcidomyslenia.pl darowizną w dowolnej kwocie, napisać E-BOOKA „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”  za wsparcie i miły gest.

Masz już próbkę wiedzy!

Jak widać okładka jest już zrobiona oraz tytuł również się znalazł, więc prace nad darmową książką w zamian za wsparcie dowolną kwotą, ruszyły pełną parą. Oczywiście nie będzie oczywiście to wielkie dzieło literackie, ale wiedza będzie konkretna. Całość wsparcia oczywiście idzie na rozwój damcidomyslenia.pl , utrzymanie strony oraz moją motywację do dalszego pisania :):):)

Przy okazji zobaczę ile osób jest zainteresowana czymkolwiek ode mnie :):):) I czy w przyszłości będzie sens w ogóle jeszcze pisać jakieś książki czy je dokańczać.

Jeśli nie zbierze się 20 osób…

To cóż…trudno ..

Te osoby co mnie wesprą dowolną kwotą dostaną ode mnie w formie podziękowania okrojoną wersje z tych 101 Refleksji. A ile to już nie wiem. Może będzie 15? Może 20? Może 30? Na pewno będę chciał się mimo wszystko odwdzięczyć za każdą sumę wsparcia.


Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” – krok po kroku:

 

Jak zdobyć darmową książkę „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia”:

krok po kroku:

 1. Klikasz w poniższy link koloru niebieskiego:

Pod tym linkiem mieści się strona internetowa buycoffe.co. Jest to strona świadcząca usługi płatnicze i wypłacająca darowizny dla internetowych twórców. Te usługi płatnicze określone są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego w ramach statusu Małej Instytucji Płatniczej.

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ


2. Wybierasz kwotę, którą chcesz mnie wesprzeć – wesprzeć damcidomyslenia.pl

Może być to 5 zł, może być to 10 zł, może być to 15 zł, może i 20 zł. Może być również i więcej :):):) Nie obrażę się.

Nie ważne ile!

Ile chcesz!

Na ile mnie cenisz. moją pracę, moją wiedzę oraz doświadczenie

Na ile możesz sobie pozwolić w danej chwili!

Nie ma tu konkretnej ceny, choć wiedza będzie dla Ciebie bezcenna i może sprawić, że Twoje życie w kontaktach z ludźmi, będzie dużo lżejsze. Chodzi tu o wsparcie, które w ramach podziękowania, zgodnie z prawem wzajemności dostaniesz całkowicie za darmo PDF – a w niedługim czasie. Właśnie pracuję nad nim, a to czy wyjdzie w pełni – zależeć będzie od Ciebie.


3. Podajesz na stronie buycoffe.to swoje dane:

Imię i nazwisko, które może być fikcyjne. Podajesz swojego również maila, który musi być prawdziwy, bo na niego dostaniesz PDF -a „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” w niedalekiej przyszłości.


4. Zgadzasz się na wysłanie maila z książką na podany adres mailowy:

Podając maila, na który w przyszłości wyślę Ci książkę w formacie PDF – 101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” jednocześnie wyrażasz zgodę na wysłanie takiej wiadomości do Ciebie. Jeśli nie wyrażasz zgody, to nie podajesz maila, co wiąże się z tym, że nie dostaniesz książki, a ja od Ciebie wsparcia :):):)


4. Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy:

Zaznaczasz opcję – chcę dołączyć wiadomość twórcy


5. W wiadomości wpisujesz tylko jedno słowo – „Refleksje”

W polu wiadomość do twórcy, wpisujesz tylko – „Refleksje„.  Jest to bardzo ważne. Dzięki temu będę wiedział, że jesteś zainteresowany PDF – em związanym z tematyką manipulacji. Jak nie będzie treści – „Refleksje”, to po prostu go nie wyślę :):):) i uznam, że wsparłeś mnie bezinteresownie :):):) i nie chcesz ode mnie nic w podziękowaniu za wsparcie.


6. Robisz przelew dowolnej kwoty:

Masz do dyspozycji: BLIK, przelew online, przelew pocztowy:


7. Jak tylko dostanę ze strony buycoffe.to informację o przekazanej mi darowiźnie:

Jak dostanę tylko informację zwrotną ze strony buycoffe.to o wpłaconej darowiźnie, to wpisuję Cię na listę oczekujących na książkę w podziękowaniu za wsparcie.


8. Wyślę PDF -a z maila:  damcidomyslenia@gmail.com

PDF -a wyślę z damcidomyslenia@gmail.com . Zaglądaj też w zakładkę SPAM. Jakby coś nie doszło to po prostu napisz jeszcze raz na maila wyżej podanego.


9. Kiedy będzie można spodziewać się książki:

Książki „101 Refleksji Na Temat Kobiet – Przemyślenia, Które Dają Do Myślenia” Możesz spodziewać się w okolicach 15 – 20 Września. Będę robił wszystko, aby jednak powstała wcześniej. Już mam zgromadzony wstępnie materiał, lecz trzeba go uporządkować. W okolicach również tej daty, można pisać do mnie zapytania odnośnie książki na: damcidomyslenia@gmail.com

 

5/5 - (2 votes)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button