Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Wolisz mieć kobiety? Czy tylko zbierać zainteresowania od nich?

 

Stary blog, napisany na największym forum dotyczącym uwodzenia kobiet, na którym się kiedyś udzielałem. Stary blog, ale myślę że da Ci do myślenia odnośnie Twojego potencjału jaki w Tobie drzemie.

pt., 2014-11-21 00:21 — TYAB

Na pewno znasz jakiegoś playboya ze swojej okolicy na widok, którego kobiety zdejmują majtki przez głowę. Na pewno znasz jakiegoś swojego kolegę, na którego wszystkie panny lecą. Ja znałem wielu takich, wysportowanych, przystojnych, dobrze ubranych. Również i mi dane było znać taką osobę. Z zawodu był trenerem personalnym zakręconym na punkcie zdrowego odżywiania i siłowni. Wysoki, wysportowany, dobrze ubrany, zadbany i zajebiście przystojny.

Kiedy z nim szedłem na miasto, to nie dało się z nim pogadać, bo cały czas pisał smsy z wieloma kobietami, które gdzieś tam poznał, albo które chciały go same poznać i zdobyły do niego numer od kogoś.

Jednak jego problem był taki, że on był cały czas samotny. Nic nie wynikało z jego smsów, randek. Jak miał seks to z wątpliwej urody kobietami. Pamiętam jak byliśmy kiedyś nad morzem, to ten model musiał iść na kurwy, aby poruchać.

Kiedyś moja koleżanka się za nim uganiała. Kiedy w końcu się spotkali, ona stwierdziła, że jednak on jest pojebany jak lato z radiem. Ona przychodzi do niego na chatę, wystrojona, w mini, szpile, a ten kazał jej klękać i pacierz odmawiać!!! 

Gość ma 28 lat, a nigdy dziewczyny nie miał, trudno w to uwierzyć, ale nigdy nie miał dziewczyny. Nie chodził nawet 5 minut z kobietą. Zbiera zainteresowania, ale tylko tyle…nic z tego nie wynika. Piszą do niego codziennie takie panny, których większość z tej strony nie dotknie, ale Tylko piszą, a jak przychodzi co do czego to jest dosłownie „koniec znajomości”. Znam go bardzo dobrze i już nie biorę go na imprezy pomimo, że moje koleżanki niektóre bardzo o to nalegają, ponieważ no gość jest dziwny.

Gdy się ma +25 lat to kobiety inaczej patrzą na Ciebie oczywiście mówię o tych starszych pannach. Tutaj wygląd owszem odgrywa role, ale to on jest jako jako dodatek do Ciebie.

Zainteresowanie co zbierają przystojniacy sami możecie sobie stworzyć. Oczywiście wyglądając jak gówno nie dopchacie się do najlepszych kobiet, dlatego warto dbać o siebie.

wygląd pomaga i tylko tyle. Wygląd daje zainteresowanie, które Ty jak nie jesteś przystojny możesz stworzyć umiejętnościami uwodzenia. Na to trzeba praktyki, niekiedy dużej jak chcesz mieć „NAJLEPSZE KOBIETY”:)

Zainteresowanie nie sprawi, że kobieta Ci się odda. Tak samo zainteresowanie klienta jakimś produktem nie sprawi, że on go jeszcze kupi.

Także wolisz mieć kobiety czy zbierać tylko od nich zainteresowania i komplementy? Więc pierdol wymówki, tylko po prostu podejdź i zagadaj!!

 

 

Rate this post
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button