CiekawostkiWszystkie Wpisy

Poznaj ćwiczenia prosto od trenera gwiazd Hollywood – „PARSZYWA DWUNASTKA” czyli jak w domowy sposób za pomocą prostych ćwiczeń pracować nad swoją sylwetką kondycją

Przedstawiam wam już chyba trzeci fragment z mojego e-booka. Tym razem coś o zdrowiu i ćwiczeniach fizycznych. Jeśli jesteś osobą zabieganą i zapracowaną, która nie ma czasu (  a najczęściej jest to wymówka), to podam Ci pewne ćwiczenie, które ja sam wykonuję od miesiąca i widzę ogromne rezultaty.  Ćwiczenie to stanowi mój rytuał dnia i robię je zaraz po przebudzeniu. Zajmuje niewiele czasu i jest tak proste i skuteczne, że nie da się go chyba zjebać i wykonać nieprawidłowo, a co najlepsze do tego ćwiczenia nie potrzeba żadnego sprzętu i można ćwiczyć praktycznie w każdych warunkach. Jedynie co potrzeba to odrobiny chęci, bo bez tego to i Salomon z pustego nie naleje…


Ćwiczenie jest autorstwa bodajże Grega Gomeza, który jest trenerem personalnym gwiazd z Hollywood m.in Beyonce, P. Diddy, Ten łysy i napakowany z szybkich i wściekłych, ale zapomniałem jak się nazywa, a nie mam możliwości sprawdzić tego w chwili obecnej ;).

Osobiście o tym ćwiczeniu dowiedziałem się z książki F. Eklunda pt-„Sprzedaż-Jak sprzedać prawie każdemu, prawie wszystko…”. Codziennie robię to ćwiczenie, widzę efekty, więc się z wami podzielę. Kto dłużej siedzi w branży fitness to być może je zna.

Ćwiczenie nazywa się- „Parszywa Dwunastka” i bywa naprawdę męczące. Jednak zajmuje maks 30 minut i po tym ćwiczeniu czujesz się jakbyś przebywał 2 godziny na siłowni, albo przebiegł 20 kilometrów. Przynajmniej ja mam tak. Dobra do rzeczy:

Parszywa dwunastka:

  1. 12 Pajacyków-Umiesz zrobić pajacyka?. Nie? kurwa nogi od Pinokia pożyczyłeś?.
  2. 12 Wypadów w przód-Stań ze złączonymi nogami. Lewą nogę weź do przodu, robiąc krok i zniż biodra do dołu. Prawa też się zgina, aż prawe kolano prawie dotknie ziemi i na odwrót.
  3. 12 Przysiadów-Wyprostuj ręce przed siebie i wyprostuj plecy. Przysiady rób wolno.
  4. 12 Pompek-Pompki mają być prawidłowe, a nie z kocim grzbietem. Chyba umiesz zrobić pompkę? ;).
  5. 12 brzuszków-Lewy łokieć idzie do prawego kolana, a prawy łokieć do lewego kolana.
  6. 12 pompek w podporze tyłem.Noga na krześle i robisz pompki tyłem;)

Jak zrobisz wszystko po kolei, to powtórz te ćwiczenia od 3 do 5 razy ;).

Gwarantuję Ci, że po miesiącu ( a nawet wcześniej) zobaczysz pierwsze efekty.  Rób te ćwiczenia zaraz po przebudzeniu. W ciągu kilku sekund przejdzie Ci senność i nim się obejrzysz będziesz naładowany energią jak bateria słoneczna, która będzie starczała Ci na cały dzień.

https://www.youtube.com/watch?v=DnUbmGWsFY8

Tutaj mniej więcej jak to wygląda. Trochę inne są ćwiczenia i sam zdecyduj, które bardziej Ci podchodzą.

P.S

Kurs czy tam e-book, będzie baaaaaardzo gruby. Będzie trochę o sprzedaży/obsłudze klienta, będzie o zjednywaniu sobie ludzi i wywoływaniu sympatii, będzie o moim nowym rytuale, będzie o szczęściu, będzie o tym jak zachowywać się w niektórych sytuacjach-savoir-vivre, będzie na temat wyglądu, będzie trochę o kobietach, będzie motywacja, śmiech, łzy, złość. E-book będzie napisany w taki sposób, aby wywołać w Tobie skrajne emocje od śmiechu, po wkurwienie, aż po łzy. E-book będzie jedną wielką historią, przeplataną dialogami, sytuacjami z mojego życia, moich znajomych oraz sytuacjami wynikającymi z moich obserwacji.  Będzie sporo ciekawostek, które gdzieś tam wyczytałem. Będą tez rzeczy o których już pewnie słyszałeś, ale podane w sposób jaki do tej pory nie miałeś podany. Więc myślę, że zjesz ten deser ;).

W moim życiu przez ostatnie 3 miesiące sporo się pozmieniało, więc muszę go zaktualizować o nowe sytuacje jakie mnie spotkały chociażby w pracy w bankowości.

Dodatkowo będę chciał zrobić audio-booka, a także dodać parę bonusów w postaci innych e-booków ;). Każdy sprzedawca daje coś gratis, więc ja dam wam też dodatkowo 2 e-booki gratis, ale o czym one będą to nie mogę zdradzić. Jedna myślę, że wam się bardzo przydadzą.

Rate this post
Pokaż więcej

4 Komentarzy

  1. Szczerze wpis dobry ,aczkolwiek ja wybieram bieganie 5 razy na tyg i deska też 5 razy w tyg http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/cwiczenia/plank-deska-jak-prawidlowo-zrobic-deske-wideo_39147.html . Pompki też kiedyś tyrałem nawet na 1 ręce ale mi lekarz zabronił 😀 . Robiłem też ABS na mięśnie brzucha Kurta Brungardta i też polecam bardzo rozwijające. Teraz zrozumiałem że dieta to podstawa oraz regularne posiłki połączyłem to z ćwiczeniami od ponad roku i kilogramy lecą :). Może ktoś się pochwali ile zajęło mu zrobienie kaloryfera ?

  2. Co do tych ćwiczeń- to raczej co drugi dzień ćwiczyć .Zastanawiam się czy nie dodać jeszcze podciągania na drążku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button