Wszystkie WpisyRelacje z Kobietami

CATUABA CZYLI ZAKAZANY „OWOC” AMAZONII, KTÓRY WPŁYNIE NA TWOJE LIBIDO ORAZ EREKCJĘ O KTÓRYM PRAWDOPODOBNIE JESZCZE NIE SŁYSZAŁEŚ

 

fot.Flickr.com

Catuaba, czyli podobno najmocniejszy naturalny  Afrodyzjak na potencję i mocniejsze libido, o którym ludy indiańskie Brazylii Tworzą chwalebne piosenki.

W Brazylii jest takie powiedzenie:

„Do 60 roku życia, Twoje dziecko jest Twoim dzieckiem, lecz po 60 Twoje dziecko będzie dzieckiem CATUABY

Przyznam szczerze bardzo zaintrygowało mnie to powiedzenie, że zacząłem szukać więcej wiadomości na temat Catuaby, które będziesz mógł przeczytać poniżej, oraz zamówiłem sobie nią tylko dlatego w ciemno, ponieważ kilogram Catuaby na Allegro kosztuje tylko 55 złotych, czyli taniocha w porównaniu z innymi tego typu środkami oraz super-żywnością.

Czym jest Catuaba:

Catuaba jest naparem, który robi się z kory niewielkiego drzewa Trichilia catigua. Jest więc to środek 100% naturalny. Szperając po internecie nie natknąłem się na informacje na temat skutków ubocznych wywoływanych przez Catuabę. Oczywiście na wszelki wypadek, możesz skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą ;).

Właściwości zdrowotne Catuaby:

Catuaba ma bardzo dużo pozytywnych właściwości zdrowotnych m.in:

  • Poprawia pamięć przez stymulację mózgu
  • Poprawia ukrwienie organizmu.
  • Służy jako środek używany do walki z HIV.
  • Dodaje takiego spokoju ducha, gdyż działa antydepresyjnie.
  • Zwalcza wolne rodniki.
  • Dodaje energii.

Catuaba jako mocny afrodyzjak, który eliminuje problemy z erekcją oraz oziębłością seksualną

Czyli właściwość, która mnie najbardziej interesuje. W swoim życiu już przyjąłem mocną dawkę takich ziółek, więc za niedługo dowiem się, czy rzeczywiście Catuaba jest tak fenomenalna, że występuje bardzo często w brazylijskich piosenkach miłosnych.

Catuabę mogą brać również kobiety, jednak niezalecane jest picie jej kobietom w ciąży.

Stosowanie:

Catuabę należy pić regularnie 2-3 szklanki dziennie. Po dłuższym stosowaniu należy zrobić sobie przerwę.  Catuabę pije się jedną łyżeczkę na ok 250 ml wody. Gotujemy 5-6 minut na małym ogniu, zalewamy i czekamy, aż woda nasiąknie „miłością” .  Potem pijemy. Po około tygodniu regularnego picia powinny pojawić się pierwsze dosyć wyraźne efekty w erekcji oraz ochocie na seks u kobiet jak u mężczyzn.

Cena:

Cena Catuaby jest bardzo przystępna i waha się od ok 7 zł za 100 gram do 55 złotych za kilogram, co w porównaniu z Lezueą jest naprawdę przystępną ceną. Catuabe dostaniecie w sklepach ze zdrową żywnością, a także w sklepach internetowych na Allegro. Jednak nie dam ręki uciąć, że będzie to oryginalna Catuaba, prosto z Brazylijskich lasów. Cóż, zobaczymy jak na mnie zadziała i wtedy dam więcej informacji. Na chwilę obecną traktuj ten wpis czysto informacyjnie, jednak chciałem dać Ci do myślenia, że istnieje taki środek. Lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć:).

W przyszłości będzie tutaj mój sklepik zdrowotno-zielarski, gdzie Ty jako miłośnik kobiet, będziesz mógł prosto ode mnie zakupić różnego rodzaju sprawdzone, afrodyzjaki, środki na większe libido oraz  z zdrową super-żywność, o których nawet nie słyszałeś, a o których czytam i wyszukuje informację, a potem sprawdzam na sobie.

Ciekawostka:

Na bazie Catuaby, Guarany o której wspomniałem w moim darmowym e-booku pod tytułem-„Atrakcyjność w Pigułce”, który możesz pobrać i tym samym zapisać się na moją listę subskrybentów, oraz Muira Puama, o której napisałem bloga, którego znajdziesz pod poniższym linkiem:

https://damcidomyslenia.pl/poznaj-dwa-naturalne-i-niezwykle-skuteczne-afrodyzjaki-ktore-obudza-twoj-zwiazek-z-koszmaru/

stworzono nalewkę alkoholową o nazwie Selvagem. Selvagem w języku portugalskim znaczy-„Dziki”. Selvagem jest popularnym napojem alkoholowym w Brazylii, szczególnie w okresie karnawału ;-). W Polsce alkohol ten jest niestety niedostępny. Bardzo fascynuje mnie Brazylia, więc jak się tam kiedyś wybiorę na karnawał, to sprawdzę czy mocno klepie:)

P.S

Jeśli nie dostałeś mojego e-booka, albo jakiejkolwiek wiadomości ode mnie to: SPRAWDŹ SPAM i dodaj mój nwesletter do białej listy u siebie w mailingu.

P.S II

Jak dałem Ci do myślenia i chcesz mnie w jakiś sposób wesprzeć, to możesz mi postawić “małą czarną”, bo lubie brunetki :):)

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

 

 

 

 

 

Rate this post
Pokaż więcej

3 Komentarzy

  1. Tak się składa, że już w sklepie ekologicznym babka sprowadziła Cathuabę o którą prosiłem, i jutro po nią lecę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button