Wszystkie WpisyCiekawostki

Czego słucham w wolnym czasie? Co oglądam w wolnych chwilach?

Wielokrotnie dostaje  od was zapytania na temat polecanych przeze mnie kanałów na Youtube, będących źródłem wartościowej wiedzy oraz informacji.  Postanowiłem więc zrobić listę kanałów, które według mnie uważam za wartościowe ze względu na moje prywatne zainteresowania.

Najczęściej te kanały oglądam będąc w podróży i w taki sposób „zabijam” czas.  Są to kanały, które mi w pewien sposób: dają do myślenia, inspirują, motywują, otwierają oczy na pewne sprawy czy bawią.

Tylko tyle! Znajdziesz w nich tylko wiedzę ogólną. Ogólne informacje, ogólne przemyślenia, ogólną rozrywkę. Nic więcej. Można powiedzieć, że są to kanały dla mnie czysto rozrywkowe dla „zabicia czasu”. Nic więcej! Podaje to tylko ze względu na to, że od czasu do czasu dostaje tego typu zapytania w stylu – Co oglądać? Czego słuchać? 

Kanały na Youtube, z których czerpię wiedzę i inspirację:

Jako jeden z nielicznych kanałów, które oglądam regularnie na YT lub Spotify. Szczególnie mocna dla mnie jest seria X, która opowiada o drugiej stronie medalu prowadzenia działalności gospodarczej. Nie ukrywajmy, że nie każdy nadaje się do prowadzenia firmy, tak jak niektórzy piewcy sukcesu twierdzą na swoich filmikach motywacyjnych.

Oglądam regularnie, bo według mnie dobrze gada o finansach, a w dodatku ma krótkie filmiki, które dają do myślenia.

Oglądam od czasu do czasu, jak zobaczę jakąś ciekawą tematykę lub gościa, którego lubię oglądać na YT. Oglądam od czasu do czasu, ponieważ Wapniak tak jest płodny w tych filmach, że praktycznie codziennie wrzuca coś nowego na kanał. Niestety mimo iż ciekawe rzeczy wrzuca z ciekawymi ludźmi, to nie mam czasu śledzić na bieżąco jego kanały, aczkolwiek mocno go polecam dla osób mających czas w tych czasach :):):)

Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu. Sukcesu i to grubego kalibru, dlatego też regularnie śledzę ten kanał.

Mniej więcej taki sam kanał jak Biznes Misja. Oglądam jak zobaczę ciekawego gościa i ciekawą tematykę.

Idea podobna jak ekspert w Bentleyu, lecz goście różni i już nie takiego kalibru. Oglądam tylko jak trafi się ciekawy jegomość, który ma coś mądrego do powiedzenia. 

Może nie śledzę tego kanału regularnie, aczkolwiek rzucam okiem raz na jakiś czas na to co wrzuca. Ostatnio oglądam wywiady jakie przeprowadza z ciekawymi ludźmi.

Jeden z kanałów z którym jestem na bieżąco od momentu jego powstania. Kanał mocno daje do myślenia. Prowadzi go jak dla mnie – człowiek fenomen.

Kiedyś oglądałem regularnie. Dziś coraz rzadziej wrzucają cokolwiek. Za to śledzę bloga o tej samej nazwie oraz wywiady z Traderem 21.

Kanał związany z tematyką pieniądza czy biznesu. Od czasu do czasu luknę. jak jest krótkie nagranie.

Kanał, który chyba nikomu siedzącemu chociaż trochę w rozwoju osobistym nie trzeba przedstawiać.

Blog związany z marketingiem internetowym. Oglądam zawsze i wszędzie.

Kanał biznesowy. Słucham na Spotify jak jestem w podróży. Staram się być na bieżąco, ale różnie to bywa. Na chwilę obecną mam duże zaległości, których pewnie już nie nadrobię z braku czasu.

Ciekawe przemyślenia związane z marketingiem, sprzedażą oraz rozwojem osobistym. 

Kanał Mirka Burnejko.  Tematyka taka sama jak u Bartka Popiela i Adriana Kołodzieja.

Oglądam regularnie! Przydatne bardzo w życiu! Polecam!

Psychologia! Psychoterapia! Oglądam regularnie i polecam! Michał rzadko nagrywa, ale każde nagranie daje wartość i oczywiście do myślenia.

Najlepszy kanał na YT związany z rozwojem osobistym według mnie. Oglądam regularnie z filmu na film.

Kanał Piotra Michalaka. Polecam! Ciekawe i przydatne rzeczy mówi! Co prawda rzadko i krótko, ale dzięki temu to go oglądam regularnie.

Kanały na Youtube, z których czerpię bieżące informacje:

Raz w tygodniu oglądam Witolda Gadowskiego podsumowanie tygodnia, żeby wiedzieć, że w Polsce dalej jak w chlewie. Właściwie teraz to ogląda tylko mój ojciec, a potem referuje mi wszystko przez telefon z wielkim oburzeniem, że w Polsce nic się nie zmienia – dalej jak w chlewie.

Lubię czasem oglądać Atora, jednak tylko czasem, bo niestety nie mam czasu, aby regularnie śledzić jego płodne nagrania, w których jedno słowo bierze pod 10 minutowe logiczne analizy. Oglądam tylko te jego przemyślenia związane z finansami np: nieruchomościami czy bankami.

Oglądam tylko wywiady ze Słowimirem Mentzenem i Ziemkiewiczem. Korwina unikam jak ognia.

Merytoryczne źródło informacji, które oglądam dosyć regularnie – jak są ciekawi goście, aby dowiedzieć się, że w Polsce jak w chlewie.

Kanały na Youtube, które ze względu na moje zainteresowania są dla mnie czystą rozrywką:

Psychologia przydatna w życiu.

Jestem wielkim miłośnikiem i pasjonatem przedwojennej Warszawy. Mimo, że jestem tylko słoikiem, a nie rodowitym, wiem o tym mieście więcej, niż niejeden „rodowity” z drugiego czy pierwszego pokolenia i znam te miasto jak własną kieszeń. Przedwojenna Warszawa jest to moja cicha pasja, dzięki której zaangażowany jestem m.in w pomoc Powstańcom Warszawskim, a także inne wydarzenia kulturalne np: obchody 1 Sierpnia czy wydarzenia historyczne na Woli. Nawet pobierałem nauki gwary warszawskiej :):):) Ehhh kiedyś to było :):)

Na ten kanał trafiłem przypadkiem niedawno i od razu obejrzałem wszystko jednym tchem.  Koleś opowiada o życiu tak jakby czytał mi w myślach! 

Kanał z przemyśleniami dotyczącymi życia i kobiet, które są spójne z moim światopoglądem.

Arcy ciekawy kanał, który oglądam regularnie! Wciąga mocniej, niż Kolumbia;-)

Mądrego warto posłuchać.

Mój ulubiony kanał podróżniczy.

Alternatywna historia i teorie, które uważam, że zawierają w sobie wiele kropel prawdy  w dobie zakłamywania historii na każdym kroku.

Niewygodna prawda dzisiejszego świata.

Teorie spiskowe podane w arcy ciekawy sposób. Oglądam co niedzielę przed spaniem :):)

Wszystko co potrzeba, aby przeżyć w trudnych czasach. Oglądałem na długi przed koronawirusem :):)

Kanał Artura Lalaka, który ma bardzo kontrowersyjne teorie dotyczące świata i podaje je w fajny sposób. Artur jest piewcą zbliżającego się resetu ziemi, który ma nastąpić za 4 lata.  Niestety dopiero ten kanał się rozkręca.

I to by było na tyle…

Masz jakieś swoje ulubione kanały, które uważasz, że inni powinni zobaczyć? Podziel się nimi w komentarzu!

P.S

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

 

 

 

 

Rate this post
Pokaż więcej

1 Komentarz

  1. Niezła lista. Ja polecam Radio samiec2/Marek Kotoński – bardzo inteligentny gość i zna życie. Dużo o relacjach damsko-męskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button