Wszystkie WpisyRelacje z Kobietami

Gdzie poznawać atrakcyjne kobiety

Jeśli zastanawiasz się gdzie poznawać atrakcyjne kobiety to po treści tego bloga dowiesz się nieco więcej.

Gdzie poznawać atrakcyjne kobiety? Kobiety możesz poznawać dosłownie wszędzie. Jednak nie wszędzie spotkasz te atrakcyjne kobiety, które podobają się większości facetom. Żeby to zrobić będziesz musiał umieć szukać i bywać w tych miejscach gdzie je możesz spotkać.

Gdzie poznawać atrakcyjne kobiety

Mieszkając na wsi gdzieś pod lasem, nie spotkasz tam atrakcyjnej kobiety. Te najładniejsze zawsze wyjeżdżają do miast już w liceum. Podobnie jest w małych i średnich miastach. 

Pamiętaj żeby zainteresować atrakcyjną kobietę ty również musisz coś sobą reprezentować, dla tego warto zapoznać się z moim blogiem na ten temat : Atrakcyjność Socjalna 

Najładniejsze kobiety z tych miast po maturze wyjeżdżają do:

 • Krakowa
 • Wrocławia
 • Warszawy
 • Poznania
 • Trójmiasta
 • Śląsk

Wyjeżdżają i w większości już tam zostają. Czemu? Bo wielkie miasto daje większe możliwości i one o tym doskonale wiedzą. Więc jak chcesz podrywać ładne kobiety to tylko w dużych miastach. Jest ich tam dużo więcej, ale również i dużo większa jest konkurencja.

W wielkim mieście nie wszędzie je jednak spotkasz. Jak chcesz poznawać ładne kobiety, to raczej nie będziesz szukał ich po klubach typowo studenckich czy jakiś mordowniach osiedlowych. To jest oczywiste.

Gdzie poznawać atrakcyjne kobiety, jak mogę spotkać atrakcyjną kobietę?

Atrakcyjne kobiety bywają tylko w prestiżowych punktach miasta czy w okolicy najlepszych klubów, hoteli, centrów handlowych, restauracji, biurowców. Dla tego warto wiedzieć gzie poznać atrakcyjną kobietę. 

Jeśli myślisz że tak łatwo jest ustrzelić atrakcyjna kobietę jak idzie sama ulicą, to jesteś w wielkim błędzie. Przeważnie nigdy nie są same. Przeważnie zawsze są z kimś. Nie spotkasz ich też raczej na przystankach autobusowych. Takie kobiety naprawdę bardzo rzadko jeżdżą komunikacja miejska. 

Gdzie poznawać atrakcyjne kobiety: Kluby i Imprezy


Podobnie jest w klubach. Najładniejsze kobiety chodzą do klubów do których byle Jan nie wejdzie. W takim klubie zazwyczaj jest otoczona swoimi znajomymi i jest tylko na chwilę, aby tylko się pokazać. Mam bardzo atrakcyjna koleżankę, która dosyć dobrze zna te całe gwiazdki telewizji śniadaniowych , czy seriali i ona przychodzi do klubu tylko na pół godziny, góra godzinę. Potem się zawija do innego klubu czy od razu do domu. Jak jest w klubie to siedzi w loży VIP, która jest dokładnie obstawiona przez samców Alpha. Samce Alpha bardzo ją ,,chronią,, i nie dopuszczają nikogo do niej. Spróbuj wbić się do loży i do niej zagadać, a już podleci jej zazdrosny kolega, który zacznie Cię wypraszać ze stolika.

Myślisz sobie pewnie, że jak nie w loży to na parkiecie ją poderwiesz? Jak atrakcyjna kobieta wyjdzie na parkiet, to tylko na jedną piosenkę, gdzie potańczy sobie w takim miejscu z koleżanką, że będzie ją bardzo dobrze widać. Gwarantuje Ci również, że nie tylko Ty będziesz chciał się do niej zbliżyć. Znajdą się również najebani kolesie lub jakieś PUASY:):):) Będziesz miał dużą konkurencję.

Jak zagadać do atrakcyjnej kobiety?

Koleżanka lub koleżanki również będą ją mocno pilnować. W tańcu jak podbijesz, to ona nic nie musi robić, bo za nią wszystko załatwi koleżanka. Nie ukrywam, że bywało to naprawdę bardzo wkurwiające jak jakaś idiotka od razu do Ciebie leci z łapami jakbyś chciał zgwałcić jej koleżankę.

W klubie do topowej laski naprawdę dopchać się to nie lada wyczyn, jeśli nikogo tam nie znasz. Jak nie masz odpowiedniego socjalu, nie znasz barmanów, ochrony, szefa czy innych ludzi w klubie, którzy widać że coś znaczą w tym środowisku, to marne masz szansę na podejście do niej na metr. Jak się zbliżysz, to ona może odskoczyć ze strachu. Parę razy mi się to zdarzyło i nie wiedziałem, czy one tak zawsze mają, czy udają takie przestraszone sarenki.

Do kibla też sama nie chodzi, tylko z koleżanką i uwierz u topowej laski koleżanka, to nie jest zwykła koleżanka, która pilnuje średniej krajowej. Tamtą to jeszcze można jakoś udobruchać, odkręcić, ale tu masz do czynienia z prawdziwym Aniołem Stróżem.

Czy pijana kobieta jest łatwiejsza?

Mam nadzieje że wpisując w google – Gdzie poznawać atrakcyjne kobiety nie miałeś na myśli szukania pijanych lasek na jedną noc, bo jeśli liczysz na to, że ona się upije i będzie łatwiejsza, to zapomnij. Nie zobaczysz takiej kobiety pijanej w klubie ze względu na swoją reputację, o którą bardzo mocno dba i zanim ona Cię zaakceptuje, to najpierw zaakceptować muszą Ciebie jej znajomi. Dlatego kluczem do dopchania się do takiej kobiety w klubie jest zaprzyjaźnienie się z jej znajomymi, co również nie jest takie proste i wymaga wiele zachodu. Jeśli stwierdzą , że nie pasujesz do nich pod jakimś względem, to nie będą z tobą chcieli gadać dłużej. A wtedy możesz zostać wyproszony słowami:

-Sorry, ale idź już co, bo my chcemy porozmawiać, a nam przeszkadzasz.

Poznawanie atrakcyjnych kobiet na ulicy 

Na ulicy jest zupełnie inaczej. Na ulicy o wiele łatwiej poderwiesz kobietę, której mógłbyś już nie poderwać w klubie. Jednak trzeba to też robić w umiejętny sposób, bo byle łach nawet nie zatrzyma takiej kobiety na kilka sekund. Jednak trzeba najpierw taką kobietę spotkać na ulicy. Żeby spotkać, trzeba wiedzieć gdzie szukać. A gdzie szukać? Jak wspomniałem wcześniej w prestiżowych punktach miasta, a każde miasto ma takie punkty. Nawet wioska zabita dechami ma punkt pod sklepem monopolowy i przystankiem, gdzie wiejskie chłopaki robią kółeczka swoimi golfami.

W jakich miejscach można poznać atrakcyjną kobietę 

Atrakcyjne kobiety  W okolicach luksusowych osiedli , biurowców, kosmetyczek, fryzjerów damskich, ale tych z naprawdę górnej półki. W centrach handlowych okolicach różnych perfumerii typu Douglas i tych lepszych sklepów odzieżowych czy jubilerskich.  Okolice SPA i gabinetów odnowy biologicznej. W Warszawie ul. Bracka, Vitkacy , Nowy Świat, Trakt Królewski, ale bardziej okolice Nowego Rynku. Chmielna, Foksal, Hala Koszyki, ulica Mazowiecka,  ale też nie cała. Marina Mokotów, Osiedle Biały Kamień, Osiedle Wilanów.  Mokotow-Mordor, ale też zależy w jakim miejscu. Głównie przy budynkach związanych z ubezpieczeniami. Centra handlowe: Złote tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów. Tylko te trzy. Również polecam siłownie, ale te również z górnej półki.

Jaki wpływ na poznawanie kobiet ma pora dnia

Wszystko jest też zależne oczywiście i od pogody i od godziny.
Miejsca VIP czy te bardziej ekskluzywne na różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Bardzo dużo znanych osób można spotkać przy okazji meczu Legii na VIP-ach. Gdzie znane osoby, tam też i atrakcyjne kobiety, które są zapraszane zazwyczaj przez kogoś.

Gdzie nie spotkasz atrakcyjnych kobiet

Na internecie atrakcyjnych lasek nie spotkasz. Owszem mają tam jakieś konta ale nie po to by poznawać frajerów. Także szukanie takich kobiet na jakimś Badoo to strata czasu. Na Badoo siedzą głównie kobiety z dziećmi, które szukają ojca dla swojego dziecka. Jak już to Tinder!!! Tu już bardziej, ale bez zajebistej fotki zostaniesz bardzo szybko olany. Będzie NEXT i koniec!!!

Możesz też kobiety poznawać w szkole czy na uczelniach, jednak nie polecam podrywać kobiet, z którymi się uczy i pracuje. Pamiętaj, że tam gdzie się uczy i pracuje , tam się chujem nie wojuje. Dla własnego zdrowia psychicznego lepiej się mnie posłuchaj. A Jakie uczelnie? Na pewno nie Politechniki. Głównie Uniwersytety wydział Pedagogiki, a także Akademie Medyczne. W Warszawie UW i Koźmiński. 

Czy warto szukać Atrakcyjnych Kobiet?

Przez kogoś!!! Oszczędzasz wtedy naprawdę bardzo dużo czasu. Nie poznawaj kobiet, tylko poznawaj ludzi, którzy takie kobiety znają. Ja najwięcej takich kobiet poznałem przez kolegę, który jest fotografem. W zasadzie to one same się do niego zgłaszały. Dosyć często robił imprezki, na których bywały i takim to sposobem miałem je na wyciągnięcie ręki. Wtedy mogłem się z łatwością zaprezentować. 

Zastanawiasz się gdzie poznawać atrakcyjne kobiety. Ja Bardzo dużo kobiet poznałem również przez koleżanki. Dlatego też poszerzają swoje grono znajomych o różnych ciekawych ludzi, dla których będziesz wartościowym czlowiekiem. Ludzi jest dużo łatwiej poznawać, niż kobiety w kubach, ponieważ nikogo nie podrywacz  tylko poznajesz. 

Warto poznawać nowych ludzi 

 Poznawaj ludzi , którzy mają dostęp do takich kobiet ze względu na swój zawód, biznes czy zainteresowania. Poznawaj fryzjerki, trenerów personalnych, barmanów w dobrych klubach czy managerów tych klubów.  Jak znasz jakiegoś geja to również nie skreślaj jego tylko dlatego , że ma taka orientację. Póki nie próbuje się do ciebie dobierać czy  wciskać swoje lewackiej i tęczowej spierdoliny to traktuj go, jak normalnego człowieka. Geje zazwyczaj mają bardzo atrakcyjne koleżanki, z którymi mogą cię zapoznać.
Mam nadzieje że po przeczytaniu tego bloga zamiast myśleć Gdzie poznawać atrakcyjne kobiety będziesz myślał gdzie mogę poznać atrakcyjnych ludzi.

Prowadź bardziej socjalne życie. 

Atrakcyjne kobiety bywają na różnych bankietach, wernisażach, pokazach, premierach, otwarciach, targach, wystawach czy wystąpieniach. Żeby jednak się tam znaleźć musisz kogoś znać wpływowego.  Osoby z zewnątrz tam nie uświadczysz. Warto poznawać więc naprawdę wpływowe osoby, które jednym telefonem będą potrafiły załatwić wiele rzeczy.  Atrakcyjne kobiety są ściśle związane z tymi ludźmi. Tam gdzie władza i pieniądze, tam też są kobiety.  Zapisz się do jakiejś partii politycznej i tam też poznasz trochę osób , które również znają inne osoby.

Nie skupiaj się tylko na tym gdzie poznawać atrakcyjne kobiety

Nie ograniczają się tylko do poznawania ładnych kobiet. Miej też i brzydkie, ponieważ one mają ładne koleżanki ;-);-);-)

Wsparcie. 

Dałem do myślenia? Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link lub znaleźć mój  kanał na Youtube i zasubskrybować mnie. Zostaw komentarz pod blogiem i gwiazdkę, dla mnie to ogromna pomoc. 

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (1 vote)

User Rating: 4.4 ( 1 votes)
Pokaż więcej

3 Komentarzy

 1. Pytanie: do jakiej partii teraz się zapisać, to nie jest łatwy wybór 🙂 Jak to TYAB wygląda? Wypełniasz zgłoszenie onlinie i idziesz na spotkanie partii w danym mieście, i tyle? Już jesteś zapisany?

 2. Dobrze napisane tyab .Pamiętam jak biegałem na day game to najwięcej ich było blisko Rynku Głównego w Krakowie , później koło Akademii Ekonomicznej i KSW (Krakowska Szkoła Wyższa -tu były też dziewczyny z Ukrainy , Białorusi , Rosji :)) .Tak statystycznie było pół na pół bo część była sama a część z koleżanką podobną do niej lub o półkę niższą idąc skalą Gracjana :)Na przystanku czy w tramwaju też idzie takie poznać , choć to już bardziej kwestia dobrego dnia 😀

 3. To jest przykład tego, że facet musi się starać.A atrakcyjne dziewczyny nic nie muszą bo zaraz ferajna facetów będzie na zawołanie kobiety.Osobiście mam w d..e dziewczyny, które uważają, że to facet wszystko musi.A są jeszcze takie.Dziewczyna pyta dlaczego nie masz samochodu, prawa jazdy?Bo nie chce.Jesteś skreślony u mnie.Zapytałem:Jestem dziewczyną JA nie muszę, Facet musi zapewniać takie rzeczy.Zdziwiona, że wymagam od niej takich rzeczy.
  Jest równouprawnienie.Za jakiś czas się odezwała i zaprosiła do siebie.Minus atrakcyjnych dziewczyn??Mieszkają/są pasożytami – mieszkają u kogoś, na czyjś koszt a same nie chcą pracować bo uważają się za wyjątkowe + proszą rodziców o pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button