Relacje z KobietamiWszystkie Wpisy

Jak przywrócić w związku magię romansu – Prosty lifehack dla zakochanych

Jak przywrócić w związku magię romansu – Prosty lifehack dla zakochanych:

Jak przywrócić w związku magię romansu - Prosty lifehack dla zakochanych:
Jak przywrócić w związku magię romansu – Prosty lifehack dla zakochanych:

Zapomniałeś może, czym jest romans z kobietą i czułość? Do Twojego związku wdarła się ponura rutyna? Spoko loko! Znam prosty sposób jak szybko i łatwo napełnić się przywrócić magię w związku. Za chwilę przeczytasz o tym prostym lifehacku, który dorzuci do Twojego związku mały żar ognia. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jest to taka oczywista oczywistość, z której sobie zdajesz zapewne w pełni sprawę, ale z jakiś powodów nie korzystasz z tego, albo robisz to w sposób nieumiejętny.


Jak przywrócić w związku magię romansu:

 

Oto lifehack, który pomoże wam ożywić romantyzm w waszym związku. Przygotujcie się na podróż w czasie, pełną wspomnień i wzruszeń.

Pierwszym krokiem jest przeglądanie starych zdjęć z początku waszego związku. Wtedy kiedy się zaczęliście poznawać. Ja mam taką usługę w Google zdjęcia, gdzie mam zapisany swój związek w całości. Każdy dzień, każde wspomnienie, każdą chwilę. Tę dobrą, ale również i tę złą. Można powiedzieć, że te wspomnienia Pełnią rolę, takiego mojego pamiętnika. Mam tam zdjęcia, ale również i zapisane filmiki, gdzie nagrywam każdego dnia kilkusekundowy filmik, zdając relację z danego dnia i go podsumowując. Pamiętam jak rok temu z moją kobietą pojechaliśmy do mojego kumpla na wakacje do Kotliny Kłodzkiej – pozdro Artur jak to czytasz :):):)

Pamiętam jak poszliśmy na obiad do restauracji i jak kelnerka przyniosła nam jedzenie, to ja zrobiłem zdjęcie temu jedzeniu czy nagrałem krótki filmik z komentarzem – co robimy. Kolega – poważny człowiek, popatrzył się wtedy na mnie jak na pierdolniętego :):):) Widziałem, że pomyślał sobie, coś w stylu – co on kurwa robi! A mi się nie chciało mu tego tłumaczyć, więc mam nadzieje, że jak to przeczyta, to zmieni zdanie :):):)

Większość osób robi również takie filmiki czy zdjęcia i wrzuca je na media społecznościowe. Ja tego nie robię! Nie czuję takiej potrzeby! One są tylko dla mnie i dla osób blisko związanych z moją osobą. I taki sposób mam zgromadzony praktycznie każdy dzień z moją kobietą, każde nasze wyjście, każdą naszą piękną chwilę, w której mogę odtworzyć dosłownie wszystko! To co jemy, to co nawet czuliśmy w danym dniu. Nawet mówię – jaka jest pogoda i co się fajnego wydarzyło! Mało tego! Z każdego roku mam również zrobiony album z wybranymi wspólnie zdjęciami, przy wyborze, których następuje u nas podsumowanie roku i lekkie wspominki.

Wiem jedno!

Gdybym kiedyś był zmuszony wykasować te zdjęcia na zawsze, to wiem, że byłby to z mojej strony automatyczny koniec i byłby to koniec całkowicie emocjonalny z mojej strony. Po nim byłbym zimny jak kamień, bo nie widziałbym sensu na nowo odbudowywać związku. Jak na razie jest wszystko git, więc raz na jakiś czas, jak mi się wyświetli wspomnienie jakieś godne uwagi, to pokazuje mojej kobiecie je i wspólnie je wspominamy.

Możesz zrobić podobnie!

Wspomnijcie te magiczne momenty, kiedy dopiero się w sobie zakochiwaliście. To mogą być fotografie z pierwszych randek, z wyjątkowych chwil spędzonych razem czy z niezapomnianych wakacji. Przypomnijcie sobie te emocje, jakie w was wywoływały – te motyle w brzuchu, te niezwykłe uśmiechy i wzajemne spojrzenia pełne miłości. To pierwsze etapy miłości, które są niezwykle ważne i często później zapominamy o ich intensywności. Powróćcie do nich razem i zobaczcie, jak promieniowaliście szczęściem i miłością. Zwróćcie uwagę na to – jak wyglądaliście! Jak się zmienialiście przez te lata! My jesteśmy ze sobą 7 lat, więc kierwa różnicę nie powiem widać :):):) szczególnie mi włosów na mądrej głowie ubyło :):):)

A jeśli jesteście małżeństwem, sięgnijcie po swoje zdjęcia ślubne. To wyjątkowy dzień, pełen radości i nadziei. Spójrzcie na siebie jako młodą parę, gotową stawić czoła wszystkim wyzwaniom życia. To chwila, w której składaliście sobie przysięgę miłości i wierności, a teraz możecie razem wrócić do tamtych chwil i przypomnieć sobie, dlaczego właśnie wybraliście siebie nawzajem.

Może nawet macie jakieś filmy z tych wyjątkowych okazji?

Oglądanie ich razem może być nie tylko wzruszające, ale i inspirujące. Wspólnie zobaczycie, jakie postępy zrobiliście jako para, jak wiele przeżyliście razem i ile jeszcze przed wami. To taki prosty sposób, ale naprawdę działa! Przypomnienie sobie tych chwil sprawi, że poczujecie się jak na drugiej randce albo jak w dniu ślubu. To świetny sposób na odświeżenie uczuć i romantyzmu w waszym związku.

Możecie również odtworzyć swoją pierwszą randkę lub odwiedzić miejsca, które odwiedziliście z początku waszego związku. Fajnie tak wrócić do nich po latach. Ja ostatnio z moją kobietą, ku jej zaskoczeniu, odtworzyłem naszą pierwszą randkę, a właściwie cały dzień z niej. Odwiedziliśmy te same miejsca w których byliśmy jak się poznawaliśmy na pierwszej randce. Nawet siedzieliśmy przy tym samym stoliku :):):)

Teraz powiedzmy sobie szczerze – życie bywa intensywne, a codzienne obowiązki często nas pochłaniają. Czasem trudno znaleźć chwilę na romantyczne uniesienia. Ale ten lifehack można wykorzystać bez względu na to, ile czasu minęło od ostatniego takiego wspólnego powrotu do przeszłości. Raz na 5 lat, raz na rok, raz na pół roku czy nawet raz na 3 miesiące – to da wam morze czułości i romantyzmu.

A co najważniejsze – rób to razem ze swoim partnerem! To nie tylko wspaniała okazja do wspólnego wspominania, ale i do dzielenia się emocjami. Opowiadajcie sobie, co wam wtedy najbardziej zapadło w pamięć, co wciąż cenicie w sobie nawzajem, jakie cele macie na przyszłość. Stwórzcie magiczną przestrzeń miłych wspomnień i czułości, abyście oboje mogli cieszyć się tą chwilą.

Warto też podjąć refleksję, jakie były powody, dla których romantyzm i czułość mogły zaniknąć w waszym związku. Czy jest to wynik rutyny, stresu, czy po prostu zapomnieliście o tym, jak ważne jest pielęgnowanie waszego uczucia? Warto rozmawiać o tym, otwarcie i szczerze dzielić się swoimi uczuciami i potrzebami. Wiem, że jak będę miał dziecko, to w trójkę będziemy odwiedzać miejsca w których mam zachowane wspomnienia z jego mamą :):):) No chyba, że z nią nie będę, to nie :):):) Pokaże mu lepsze :):):)

Pamiętajcie, że romantyzm nie musi się kończyć na wspomnieniach. Możecie razem planować kolejne wyjątkowe chwile, podróże, randki, czy nawet małe niespodzianki, które na nowo rozpalą iskrę między wami. Dbajcie o siebie nawzajem, dawajcie sobie wsparcie i miłość każdego dnia.

Co musi być spełnione, aby ten lifehack, przywracający magię romansu w związku, mógł naprawdę zadziałać:

 

Co musi być spełnione, aby ten lifehack, przywracający magię romansu w związku, mógł naprawdę zadziałać?

Nie oszukujmy się, ale ten lifehack zadziała tylko wtedy, kiedy kobieta nie odeszła od Ciebie w pełni emocjonalnie. Ten lifehack zadziała tylko wtedy, kiedy będziesz miał w oczach kobiety jeszcze jakąkolwiek wartość, pod postacią szacunku, atrakcyjności, autorytetu. W przeciwnym przypadku może być na odwrót. Jeszcze bardziej rozdrażnisz kobietę, a w zamian możesz usłyszeć, że kiedyś byłeś inny. Kiedy kobieta odeszła od Ciebie emocjonalnie, to nie będzie czuła jakichkolwiek wspomnień związanych z Tobą. Każde wspomnienie związane z Tobą będzie ją drażniło. Nie na darmo dałem w tytule tego wpisu słowo – lifehack dla zakochanych. Zakochanych może nie tyle co w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale połączonych jeszcze ze sobą emocjonalną nici. Może w związku wdać się rutyna, mogą być słabsze dni, może nawet kobieta zacząć pomału odchodzić emocjonalnie od faceta. Jednak nie może całkowicie od niego odejść, bo wtedy to nie zadziała!

Większość facetów również  popełnia ten błąd, że nie wraca co jakiś czas do wspólnych wspomnień razem z kobietą, tak jak chociażby ja to robię cyklicznie co jakiś czas z zaskoczenia. Wracają dopiero wtedy, kiedy ich związek legnie w gruzach. Wtedy kobieta nie odczuwa jakichkolwiek emocji. No, bo jak może odczuwać, jak nie odczuwa emocjonalnie nic do faceta?

Dodatkowo jeśli facet wyskakuje ze wspomnieniami do kobiety po kilku latach w związku, która dodatkowo odeszła od niego już emocjonalnie, to jak ona ma je poczuć? Ona ledwo je pamięta, a co tu mówić jeszcze o jakimkolwiek ich poczuciu. Pamiętam jak chciałem ratować związek z moją ex i wróciłem wspomnieniami do czasów, jak było pomiędzy nami jeszcze dobrze. Myślałem, że to zadziała!

Jak myślisz?

Jaka była jej reakcja?

Oczywiście, że żadna! Bezemocjonalnie rzuciła mi tylko:

-Ojej kiedy to było…

I zmieniła szybko temat na inny…

Podobnie jest kiedy faceci próbują poprzez wywołanie wspomnień w kobiecie, odzyskać swoją byłą kobietę! Zazwyczaj to nie działa, a jej dają do myślenia, że jeszcze o niej myślą, ponieważ wracają pamięcią do tamtych chwil.


Przeczytaj Również: Jak przywrócić namiętność w związku


Wesprzyj Mnie:

 

Dałem do myślenia?

Jeśli tak, to możesz mnie wesprzeć “małą czarną”, bo lubię brunetki :):) klikając w poniższy link:

Postaw mi – MAŁĄ CZARNĄ

Wszystko idzie na rozwój tego bloga – serwer, domena, autoresponder oraz na moją motywację do pisania. Muszę przecież mieć dużo energii, żeby pisać obszerne blogi takie jak ten, a to oznacza, że mała czarna jest wskazana :):) A tak serio, to będzie mi bardzo miło, że ktoś mnie docenił zgodnie z prawem wzajemności :):)


Oceń ten wpis:

 

Jeśli dałem do myślenia, to daj pięć gwiazdek, zostaw jakiś komentarz, a także podziel się nim z kilkoma Twoimi najbliższymi osobami. Jeśli coś Ci się nie podobało, to również daj konstruktywną krytykę. Chętnie podyskutuję i ewentualnie dowiem się czegoś nowego.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button