Rozwój OsobistyWszystkie Wpisy

Jak zdobyć szacunek i zbudować mocną wartość w oczach Twych przyjaciół, kolegów, znajomych!

Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi, czyli…

Jak Zdobyć Duży Szacunek i Zbudować Mocną Wartość, Wśród Twych Przyjaciół, Kolegów, Znajomych, Kobiet, Oraz u Każdej Osoby, Którą Dopiero Co Poznałeś lub Chcesz Poznać?

Ponadto:

 1. Jak dobierać sobie znajomych oraz odpowiednio ich selekcjonować ze względu na ich wartość oraz przydatność w Twoim życiu.

 2. W jak prosty sposób, zapadać na długo, głęboko w pamięci, nowym osobom, poznanym przy różnych okazjach i w każdych warunkach, tak aby z miejsca przestać być dla nich, zupełnie obcą i anonimową osobą.
 3. W jaki sposób trzymać ludzi na dystans, tak żeby być z nimi na tyle blisko, by byli podatni na Twoją prośbę i jednocześnie na tyle daleko, żeby praktycznie nic konkretnego nie mogli powiedzieć o Twojej osobie.

 4. Jak sprytnie uzależniać od siebie ludzi, tak aby stali się z miejsca naszymi dłużnikami i co najważniejsze byli gotowi w przyszłości ten dług wobec nas spłacić poprzez wyświadczenie Ci drobnej przysługi czy wielkiej pomocy.
  
 5. Jak szybko skracać dystans i pogłębiać relacje, tak aby dosłownie w ciągu kilku chwil nasz rozmówca miał wrażenie, że nie tylko znacie się przez wiele lat, ale również, że nadajecie na tych samych falach.
 6. Jak budować i utrzymywać odpowiedni wizerunek oraz reputację.
 7. Jak poznawać wpływowe osoby z dużymi możliwościami oraz koneksjami.
 8. Jak na każdym kroku ułatwiać sobie życie.

UWAGA: Jeśli chcesz rozwiązać JEDEN lub WIĘCEJ z poniższych problemów towarzyskich

Które nie tylko mogą mocno utrudniać Ci życie, ale również normalne funkcjonowanie w społeczeństwie, którego jesteś częścią.

30 problemów towarzyskich, które zamieniają Twoje życie w koszmar

 • Ludzie Cię NIE LUBIĄ oraz bardzo często, bez wyraźnego powodu, reagują na Twoją osobę zwykłym CHAMSTWEM i AGRESJĄ.
 • Często zdarza Ci się sytuacja w której zupełnie obcy ludzie, którzy nawet Cię nie znają, zaczynają łapać Cię za „słówka” i na siłę prowokować, dążąc do konfrontacji słownej czy też i fizycznej.
 • Podczas rozmowy z nowo poznanymi osobami, coś wam się gadka za bardzo „nie klei”.

 • Masz problemy z podtrzymaniem w naturalny sposób, zwykłej rozmowy na jakikolwiek temat z obcym człowiekiem.

 • Boisz się ludzi. Wpadasz w panikę i czujesz wielki dyskomfort jak musisz już z kimś porozmawiać. Wysłanie zwykłego listu na poczcie, załatwienie jakiejś sprawy w Urzędzie czy złożenie prostego zamówienia w KFC jest dla Ciebie tak straszne i paraliżujące, jakbyś co najmniej występował na scenie przed 10.000 słuchaczy. 
 • Masz wielkie problemy z przekonywaniem ludzi do swoich racji oraz pomysłów.

 • Masz szybkie i krótkie znajomości, które najczęściej kończą się już po kilku godzinach od waszego poznania.

 • Zazwyczaj to Ty pamiętasz ludzi, a nie oni Ciebie.

 • Twoi przyjaciele, koledzy, znajomi zazwyczaj Cię LEKCEWAŻĄ, IGNORUJĄ I NIE TRAKTUJĄ POWAŻNIE w waszym towarzystwie.
 • Na przyjacielskie imprezki jesteś zawsze zapraszany JAKO JEDEN Z OSTATNICH.
 • Źle dobierasz sobie przyjaciół, nie potrafiąc odróżnić TYCH DOBRYCH OD ZŁYCH, a co za tym idzie, obdarowujesz swoim szacunkiem, czasem, energią oraz niekiedy i pieniędzmi ludzi, którzy jakby tylko mogli, to utopiliby Cię w łyżce wody oraz widzisz w nich swoich najlepszych przyjaciół i powierników życiowych problemów oraz tajemnic, a nie dostrzegasz ludzi, którzy są dla Ciebie dobrzy, przychylni oraz lojalni.
 • Jesteś dla ludzi ZA DOBRY i czasami masz wrażenie, że bywasz również NAIWNY.
 • Nie wiele potrzeba obcemu człowiekowi, aby w szybki i skuteczny sposób zdobył Twój szacunek, sympatię oraz zaufanie I TYM SAMYM PRZEKONAŁ CIĘ DO CZEGOŚ, czego tak naprawdę nie chciałeś.

 • Nie umiesz ludziom powiedzieć – NIE, a w szczególności nie umiesz odmawiać twym przyjaciołom, kolegom, znajomym i wielokrotnie przez to dostałeś od życia po dupie.
 • Nie umiesz niczego odmówić Twym przyjaciołom, kolegom, znajomym, za to oni jak ich tylko o coś poprosisz, to umieją Tobie odmówić dosłownie WSZYSTKO.
 • W większym gronie znajomych jesteś zawsze obiektem KPIN, ŻARTÓW, CHAMSTWA, DOCINEK. Nikt nigdy nie śmieje się z „TOBĄ”, tylko zawsze z „CIEBIE”.
 • Kiedy jesteś przez kogoś atakowany „werbalnie”, to nawet nie potrafisz się obronić „gasząc” swojego oponenta, ponieważ brakuje Ci pewności siebie, argumentów oraz sposobu jak to zrobić.
 • Zależy Ci bardzo na tym, aby wszyscy Cię lubili i żyli z Tobą w zgodzie, ponieważ nie chcesz mieć wrogów.
 • Bardzo łatwo jest wywołać w Tobie poczucie winy i sprawić, abyś zupełnie bez powodu miał wyrzuty sumienia i poczuł się źle.
  
 • Zawsze za wszystko jako pierwszy przepraszasz, nawet jeśli wina ewidentnie nie leży po Twojej stronie. Zawsze za wszystko przepraszasz jako pierwszy, nawet jeśli to Ty zostałeś skrzywdzonym. Dla świętego spokoju wolisz schować swój honor do kieszeni, pierwszy wyciągnąć rękę i przeprosić za coś za co tak naprawdę nie powinieneś przepraszać. Nie lubisz się z nikim kłócić i chcesz ze wszystkimi żyć w zgodzie. Jeśli nie żyjesz, to czujesz się z tym źle.
 • Jak zostaniesz skrzywdzony, to bardzo łatwo wszystko i wszystkim WYBACZASZ, bez wyciągania najmniejszych konsekwencji wobec osoby, która zrobiła Ci jakąś przykrość.
 • Boisz się walczyć o swoje i upomnieć o to co Ci się należy.
 • Kiedy coś Ci bardzo przeszkadza w zachowaniu drugiego człowieka, to nie potrafisz mu grzecznie zwrócić na to uwagi, tylko jedyne co robisz, to zaciskasz zęby i znosisz ten cały dyskomfort. Wszystko przez to, że nie chcesz się z nikim kłócić.
 • Jesteś nerwowy. Bardzo łatwo można Cię wyprowadzić z równowagi.
 • Pomimo dużej liczby znajomych, czujesz się samotny jak palec.
 • W towarzystwie osób, których jesteś częścią z jakiś powodów masz najsłabszą pozycję, którą można przyrównać do najsłabszego ogniwa czy ofiarnego kozła.
 • Z rąk twych najbliższych przyjaciół, kolegów, znajomych, masz zawsze zagwarantowane wszystko co najgorsze i najdroższe.
 • Nikt nie szanuje Twojego czasu.
 • Nikt nigdy nie staje w Twojej obronie, tylko w kryzysowych sytuacjach Twoi najbliższy przyjaciele nabierają wody w usta kłamiąc – ja nic nie widziałem.

Jeśli na jedno lub więcej pytań odpowiedziałeś twierdząco…

To Mam Dla Ciebie, DOBRĄ wiadomość

Popełniasz błędy, które w oczach Twych przyjaciół, kolegów, znajomych, zabierają Ci  WARTOŚĆ oraz SZACUNEK, a ich zachowanie w stosunku do Ciebie jest tylko efektem twych błędów.

Właśnie masz przed sobą rozwiązanie twych problemów towarzyskich. Jak nie masz problemów tego typu, to spróbuj nie myśleć o tym jak jeszcze bardziej poszybują w górę Twoje relacje z otoczeniem.

Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi

Opinie:

Przeczytaj opinie osób, którym dane było już przeczytać mojego e-booka:

Jak za małe literki to naciśnij w swoim komputerze jednocześnie CTR + Scroll na myszce :):)

Chcesz więcej informacji na temat książki?

Kliknij w poniższy link, aby przeczytać spis treści:

SPIS TREŚCI PRAWO WZAJEMNOŚCI – TWOJA INSTRUKCJA OBSŁUGI LUDZI

W jakim formacie jest E – Book?

Mobi, Epub oraz PDF czyli możesz go czytać na tablecie, komputerze, telefonie czy czytniku e-booków. 

Od ilu lat jest ta książka?

Od  18 roku, ponieważ pojawiają się w niej wulgaryzmy i to wcale w nie małych ilościach. Starałem się trzymać fason, ale kiedy pisałem ją wieczorami, to przed oczami miałem wszystkie te chwile, wszystkie te momenty, wszystkie te obrazy, w których pozwalałem ludziom źle się traktować. Nie dało się nie przeklnąć podczas pisania, bo aż skręcało ze złości jak człowiek mógł być tak głupi, za dobry, nieśmiały i naiwny. 

Dla kogo konkretnie jest?

Najwięcej dla siebie z niej wezmą młodzi mężczyźni wchodzący w dorosłość czyli 18 – 24 lat, ale nie tylko, ponieważ mając nawet +30 i więcej możesz popełniać ciągle te same błędy w relacjach towarzyskich.

Jak stać się posiadaczem E-Booka?

Nie ukrywam, że właśnie w tej chwili prowadzę małe, biznesowe, badania, ponieważ przymierzam się pomału do teraz już profesjonalnej premiery właśnie tego mojego pierwszego e-booka Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi, które mają mi odpowiedzieć jaką formę  będę musiał przyjąć, aby móc legalnie sprzedawać moje książki, bo w planach w tym roku mam zamiar wypuścić jeszcze trzy z serii Prawo Wzajemności, czyli:

 1. Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi – 400 stron
 2. Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Kobiet i Związków -może nawet i 500 stron będzie mieć, chyba, że ją podzielę na dwie części. Zobaczymy!
 3. Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Seksu – ok. 250 stron

A może nawet i cztery, bo czwarta ma tylko 30 stron i dotyczy prawa wzajemności w obsłudze klienta i sprzedaży, ale to jeszcze zobaczymy czy ta część w ogóle ujrzy światło dzienne. Na razie w tym roku chce wypuścić te trzy i potem podjąć decyzję co dalej z tym blogiem. Czy piszemy dalej czy go zamykamy i się z nim żegnamy.

Takim to sposobem rozmyślam czy to będzie działalność gospodarcza, czy może będę musiał się podpiąć pod jakiś inkubator przedsiębiorczości.

Z początku odpowiedź była oczywista, że działalność, ponieważ byłem święcie przekonany, że wystarczy tylko wrzucić jedną suchą informację na Facebooka czy mailing i 1300 zł czyli kwota bez prowadzenia działalności gospodarczej  pęknie w ciągu jednego dnia, bo w sumie mam tam kilka tysięcy lajków na FB i 2000 subskrybentów na mailingu.

No jednak mocno się pomyliłem i uświadomiłem sobie, że mój entuzjazm był błędem, więc się przeliczyłem.  Nawet nie zbliżyłem się do tej kwoty, pomimo, że w pewnym momencie miałem wrażenie, że zaczynam żebrać, żeby ktokolwiek tą książkę kupił, a jak widać po opiniach z tego i tamtego roku, książka jest naprawdę rewelacyjna, bo w 100% szczera.

Cała książka to jedna wielka historia mojego pojebanego życia i błędów, które w przeszłości zabierały mi wartość, szacunek, a także prawo wzajemności wśród osób, których tytułowałem moimi przyjaciółmi, a to były zwykłe frajery na których liczyłem bardziej, niż na siebie. Jak czytasz mnie jakiś czas, to jest to taka sama forma pisania jak piszę blogi. Czyli na luzaku, bez pierdolenia.

Nie ukrywam, że widząc, że pomimo wrzucania regularnie postów, od początku roku z informacjami o dostępności książki, nie ma praktycznie żadnego odzewu, to z początku machnąłem ręką już na tego e-booka, a także na te następne, które są pozaczynane, a nie skończone. Machnąłem nawet ręką na tego bloga i zacząłem go mieć centralnie w dupie, stąd moje wpisy o Q-Anonie, kompletnie nie związane z tematyką tego bloga, aczkolwiek uważam, że dające do myślenia osobom z otwartym umysłem.

Nie ukrywajmy, że ja tego bloga traktuje jako tylko hobby i nie chciałem, aby był on typowo komercyjny, w którym co chwila będę wam wyskakiwał z nowymi ofertami, wynajdował w was ciągle problemy i płodził marnej jakości kursy i e-booki, byle tylko napchać kieszenie waszymi pieniędzmi.  Przez 6 lat odkąd istnieje damcidomyslenia.pl, ani razu się nigdzie nie reklamowałem, bo nie chciałem. Jednak z drugiej strony skoro tego nie robiłem, to na co na liczyłem? Moja wina:)

Kiedy przeszła mi urażona duma, że moje arcydzieło każdy ma w dupie, postanowiłem wiec  zrobić wszystko co w mojej mocy, aby szykowana trylogia Prawa Wzajemności dotarła do jak największej liczby osób, a przynajmniej do tylu, by ten blog się już sam utrzymał i od czasu do czasu miał z niego na wyjście z dziewczyną do knajpy. Tylko tyle. Wiele nie potrzebuję :):)

Już widzisz tego efekty, bo pracuję teraz nad reklamą książki, co powinienem był zrobić dawno temu, której kawałek Ci tu wysłałem i zobaczymy czy chwyci :):) Także zrobię z mojej strony wszystko, aby ten blog zarobił chociaż na swoje utrzymanie. Przynajmniej będę miał ten spokój,że zrobiłem wszystko, aby pykło, a jak nie pykło, to widocznie tak miało być:) Dobra rozpisałem się, pożaliłem, ale powiedziałem prawdę jak  było.

 

Także KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY! Na chwilę tej aktualizacji pozostało 12 e – booków z początkowych

Czyli tyle ile kosztuje zwykła butelka wódki, którą nie raz, ani nie dwa zdarzyło Ci się wypić z jakimiś nic nie wartymi frajerami, których tytułowałeś swoimi kolegami. 

Napij się więc teraz ze mną zgodnie z prawem wzajemności. Moja wiedza, doświadczenie, historie o tego typu właśnie frajerach, przygody, błędy, przyjaźnie, noże w plecy,wstydliwe sytuacje, łzy, porażki, za wódkę, którą razem wypijemy. I właśnie książka jest napisana w takiej formie. Wygląda to na rozmowę dwóch dobrych przyjaciół, którzy się spotkali po latach przy wódeczce i rozmawiają o życiu.

Teraz dla pierwszych 15 (aktualizacja 12 osób)  37 zł, potem jak skończę pisać reklamę i zrobi się stronę sprzedażową i zajebie FB reklamami oraz założę działalność lub podepnę się pod inkubator, to cena na pewno wejdzie na 4 z przodu, a ile z tyłu? Tego jeszcze nie wiem, ale swoje historie i błędy, powinienem puścić za więcej.

Jak już Cię tym blogiem przekonałem do wypicia ze mną wspólnie wódki i posłuchania o czym chce Ci dać do myślenia, to napisz po dalsze instrukcje na maila:

damcidomyslenia@protonmail.com

Jeśli jednak dalej się wahasz czy warto zainwestować taki majątek, to może to rozwieje Twoje wątpliwości:

Gwarancja satysfakcji 

Jeśli któraś z tych 15 pierwszych osób po miesiącu – 30 dniach czasu od zakupu e-booka Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Ludzi, stwierdzi, że tematyka honoru, męskiej godności, przyjacielskich zasad, młodzieńczych błędów, pijackich wybryków, zawodu najbliższych, poznawania i zjednywania sobie ludzi i wiele, wiele innych zagadnień związanych z obcowaniem z ludźmi, jest nie dla niej, bo nie pasuje Ci mój luzacki styl pisma, albo wyłapałeś gdzieś jakąś literkę lub nie dałem Ci nic do myślenia, to napisz do mnie, żebym zwrócił Ci pieniądze, a ja bez pytania to zrobię. Myślę, że miesiąc czasu wystarczy Ci na przeczytanie tej książki nie raz, ani nie dwa, bo mimo iż to 400 stron, ale zajebiście szybko się czyta.

Jak jesteś nieuczciwym człowiekiem, to po prostu mnie oszukasz i tyle, a ja się nigdy o tym nie dowiem. Tylko muszę Cię uprzedzić, że zgodnie z prawem wzajemności oszukując mnie, ktoś za niedługo może również oszukać Ciebie.

Jednak ja i tak zaryzykuję, bo wiem, że nawet jakbyś już to sobie w głowie planował, to po przeczytaniu pierwszego rozdziału zrobi Ci się po prostu głupio, gdyż te historie również mówią o Tobie! Nie będziesz miał sumienia mnie oszukać, nawet jak jesteś zawodowym kursowym oszustem, który zwrotami robi w chuja trenerów uwodzenia i rozwoju osobistego. Mnie nie oszukasz, bo docenisz mnie za jedną rzecz! SZCZEROŚĆ!

No chyba, że nawet nie przeczytasz ani jednego rozdziału, ale myślę, że jak tego nie zrobisz, to troszkę będziesz tego żałował. 

Jestem pewny, że moja książka przypadnie Ci do gustu i będziesz jeszcze wracał do niej po kilka razy jak inni jej posiadacze.Ta książka każdemu przypadnie do gustu. Piszę to z pełną odpowiedzialnością, a moja wina jest tylko taka, że tak zajebistej książki nie miałem w planach w ogóle reklamować, licząc, że sucha informacja o niej na stronie zabierze mnie pod palmy. Liczyć to ja mogę tylko na siebie i TE ZDANIE WIELOKROTNIE POWTARZA SIĘ W TYM E – BOOKU.

Co jeszcze mogę Ci zagwarantować?

Mogę zagwarantować Ci to, że po przeczytaniu tej książki zupełnie inaczej będziesz patrzył na swych kolegów, przyjaciół, znajomych. Wcale bym się nie zdziwił jak po przeczytaniu tej książki zakończysz niektóre przyjaźnie. Mogą to być nawet i te od piaskownicy. 

Jeśli czyta to osoba, która już jest po lekturze mojej książki, to niech tu napisze co o niej sądzi w komentarzy. Jeśli czytają tego reklamowego bloga osoby, którym wysłałem e-booka za darmo w zamian za feedback i opinię, którą będę mógł pochwalić się przy tej oficjalnej, premierowej, sprzedaży. Wyślijcie, bo obiecaliście, że po przeczytaniu wyślecie, a tu widzę, że chuja nikt nie czyta bestsellera pisarza z przerośniętym ego:):):) Opinie są naprawdę dla mnie ważne i te dobre i te złe, bo dzięki temu następne książki będą lepsze.

Podsumowując:

400 stron mojej pierwszej książki pod tytułem Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi ludzi, tylko dla pierwszych 15 ( aktualizacja 12 osób) w cenie 37 złotych. W sprawie e-booka pisać na: damcidomyslenia@protonmail.com

Ale się rozpisałem tylko dla 15 osób:):) No ale potraktowałem to jako rozgrzewkę do oferty sprzedażowej, którą idę teraz pisać. Także miłej Soboty!  Idźcie sobie na imprezkę i wypijcie ostatni raz, bo również po przeczytaniu tej książki na imprezy będziecie już inaczej patrzyli. O! To zdanie na pewno znajdzie się na stronie sprzedażowej e-booka.

P.S

Proszę jeszcze raz o opinię :):)

5/5 - (1 vote)
Pokaż więcej

14 Komentarzy

 1. Kiedyś ludzie mieli do ciebie szacunek, ale spaprałeś reputację przyznając się, że jesteś szurem wierzącym w teorie spiskowe. Zepsułeś tematykę bloga, myśląc, że Grażyny przyjdą i cię poklepią po plecach za to, że piszesz i spiskach.

  1. O kurwa! Napisałeś to w taki sposób jakbym stracił teraz wszystko co mam ahahah! No nie wiem co robić. Chyba się załamie 🙁 bo spaprałem reputację o oczach jakiś aninimowych literek, które nawet mojej książki nie kupiły, ale chcą być fajne, więc piszą te swoje złośliwe głupoty myśląc, że mi się przykro zrobi. Oj wykasuje chyba tą stronę bo nie mam szacunku i opinii u jakiegoś anonima,któremu brak szacunku do mojej osoby nie przeszkadza aby z pamięci wchodzić na stronę i ja czytać :-):-) A teraz poważnie. Widzę że chcesz bardzo mi wsadzić szpileczek, więc krótka piłka. Nic mi już nie odpisuj, tylko już nigdy proszę nie wchodzi na tę stronę, bo ja nie chcę takich ludzi ty jak ty. Bije od ciebie nieczysta energia. Także mam nadzieję, że honorowy jesteś i już nigdy tu nie wejdziesz. Mógłbym cię wywalić a twój komentarz wrzucić do spamu, ale nie chcę tego robić. Staram się aby u mnie było zawsze BEZ CENZURY. Że też ci się go chciało pisać he he. Ja jak nie mam do kogoś szacunku to ostatnią rzeczą w życiu jaka bym zrobił to czytał to co napisał i jeszcze my coś komentował. No nie chciałoby mi się tego robić, tak jak nie chcę abyś tu więcej zaglądał.

 2. Akurat teorie spiskowe były dobrym punktem. Mało tego, dając do myślenia, tymi tekstami, układając w głowie pewne wydarzenia „z życia świata”, wiele się pokrywa i skleja w całość. Nie trzeba wierzyć, a po prostu wiedzieć i mieć ogląd sytuacji.
  Żeby „ci wszyscy” co tak psioczą np. na pewną TV i radio z Torunia mogli to robić w inteligentny i merytoryczny sposób, muszą oglądać i słuchać. I tak samo z tymi teoriami. Żeby coś wiedzieć, trzeba sobie co nieco przyswoić.
  Nie jest robotem – pojechał po KALiSONACH jak jeppen po torze wyścigowym 😛

  1. Teorie spiskowe w wielu przypadkach już dawno straciły na spisku. Tylko ślepiec i głupiec nie zauważy jakie zmiany dzieją się na ziemi, ale pobudka za niedługo będzie bardzo MOCNA dla niektórych.

   Wracając do tematu, to zostało 12 e – booków. Trzy wpadły przez noc 🙂 Więc kto pierwszy ten lepszy.

 3. Wiesz już kiedy wypuścisz Prawo Wzajemności – Twoja Instrukcja Obsługi Kobiet i Związków? Podejrzewam że tak jak i ja, większość tutaj czeka głównie na coś o dupach 😉

  1. Też tak myślę, ale wbrew tytułowi w pierwszej książce Prawo Wzajemności Instrukcja Obsługi Ludzi jest sporo rzeczy związanych z kobietami, bo w pierwotnej części to miała być jedna książka, a wyszło jak wyszło. Ponad 1000 stron, więc podzieliłem to na 3 części z których wyszły mi tak naprawdę 4 :):):)

   Ta książka jest dobrym wstępem do Instrukcji Obsługi Kobie, ponieważ kobiety zwracają uwagę na Twój socjal, Twoje otoczenie, jakie masz znajomości, kogo znasz, kto Cię zna, jakie masz możliwości, ja Cię ludzie traktują. Zwracają baczną uwagę na to czy za pomocą jednego telefonu do kolegi jesteś wstanie załatwić wszystko co tylko chcesz, nawet rzeczy niemożliwe, czy musisz obdzwaniać wszystkich swoich znajomych i prosić ich na kolanach, aby podwieźli Cię i dziewczynę w jedno miejsce. A ja w niej pokazuje jak to zrobić, a w zasadzie czego nie robić! I nie jest to jakaś teoria akademicka tylko oparta na faktach, prosto z życia wzięta. Właśnie o tym jest pierwsza książka! ONE SIĘ NAWZAJEM UZUPEŁNIAJĄ!

   A kiedy będzie o kobietach? Nieoficjalna wersja, która niczym nie będzie różniła się od oficjalnej jeśli chodzi o samą treść, tylko błędami i niedociągnięciami stylistycznymi, będzie dostępna pod koniec Lipca i tylko dla osób, które zakupiły Instrukcję Obsługi Ludzi, a oficjalna to nie wiem. Pewnie gdzieś na jesieni, bo będę ją dopieszczał jak tylko mogę, bo to będzie mój „konik” :):)

   1. No to czekam na (mejla?) z informacją o nieoficjalnej wersji do „Instrukcji Obsługi Kobiet”. Zaraz się wezmę do powtórnego przeczytania tego co już od Ciebie dostałem. BTW, minęło ok 6 miesięcy od gruntownego przeczytania „Instrukcji Obsługi Ludzi” a moje życie stało się inne. Choćby to, że np ostatnio wyszedłem na miasto, to spotkałem kilkunastu znajomych, wypiłem za prawie darmo (tu ktoś postawił, tu ktoś dał sporą zniżkę).
    Przy okazji, gdybyś miał chwilę na początku lipca, to chętnie skorzystałbym z Twoich konsultacji (zapłacę) bo jestem przekonany, że będziesz wiedział co mi doradzić.

    pozdro.

    1. Tak. Dostaniesz wcześniej wiadomość na maila i te dwie ksiazki się wzajemnie uzupełniać będą.

     A co do konsultacji to zobaczymy. Myślę że do lipca się wyrobie ze wszystkim

 4. Aktualizacja: Dostępnych 5 książek w cenie 37 zł i przekroczę kwotę bez działalności gospodarczej, a to oznacza, że na chwilę wstrzymam dostęp do tej ksiażki.

 5. Nie wiem o co się ktoś pruje z teoriami spiskowymi, wiadomo, nie warto być nawiedzonym „foliarzem” ale LUDZIE BŁAGAM! nie można odrzucać WSZYSTKIEGO! Na świecie rzeczy się dzieją takie że gały by wam wyszły na wierz… naprawdę jak można być takim ignorantem by odrzucać WSZYSTKO bo telewizornia mówi „hłe hłe chyba w to nie wierzysz bo będziesz debilem”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button